شبکه های اجتماعی

restrict account اینستاگرام چیست؟

قابلیت رستریکت در اینستاگرام جدیدترین اقدام اینستاگرام به منظور حفظ امنیت پیج در مقابل توهین ها و اظهارنظرهای منفی محسوب می گردد. حالتی را در نظر بگیرید که یک پیج عمومی با تعداد فالوور بالایی دارید، با انتشار هر پست مسلما تعداد کاربران زیادی در زیر پست شما اظهار نظر می کنند. برخی از این کامنت ها ممکن است خوشایند نباشد اما تمایلی به بلاک کردن شخص مورد نظر هم ندارید. می توانید با استفاده از قابلیت restrict اینستاگرام کامنت وی را بدون اطلاع خودش از دید دیگران مخفی نمایید. حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که restricted account اینستاگرام چیست؟ در این مقاله می خواهیم شما را با قابلیت restrict اینستاگرام آشنا کنیم.

مطالبی که در این مقاله به آنها می پردازیم:

restricted account instagram چیست؟

معنی restrict در اینستاگرام

اینستاگرام ویژگی جدیدی به نام restrict در اختیار کاربران قرار داده است که به صاحبان حساب اجازه می دهد تا کاربرانی که در مورد پست ها به صورت توهین آمیز اظهار نظر می کنند پنهان شوند. این قابلیت در ماه ژوئیه مورد آزمایش قرار گرفت.در این صورت نظرات برای پست های شما از شخصی که شما محدود کرده اید فقط برای خود شخص قابل مشاهده است.

از آنجا که فرد بلاک نشده است کامنت شخص مورد نظر در حالت Mute برای صاحب پست ظاهر می شود. حال صاحب اکانت می تواند در صورت تمایل با ضربه زدن روی کامنت آن را مشاهده و با انتخاب گزینه Approve کامنت را تایید کند. در این صورت کامنت مورد نظر برای همه قابل مشاهده خواهد بود. اینستاگرام اعلان اظهار نظرهایی که از یک پیج محدود شده دریافت می شود را حذف می کند.

محدود کردن کاربران در اینستاگرام

ابزار محدود کردن یک روش برای محافظت از پست ها در برابر نظرهای توهین آمیز به شمار می رود.
این ویژگی برای افرادی که تعداد فالوور زیادی دارند و امکان مدیریت کامنت های پست خود را ندارند نظیر سلبریتی ها، اینفلوئنسرها، بلاگرها و… بسیار پرکاربرد خواهد بود.

 نکته: قابلیت restrict account اینستاگرام تنها برای محدود کردن کامنت نیست و روی دایرکت نیز تاثیر می گذارد. کاربری که دسترسی آن محدود شده است پس از ارسال پیام متوجه دیده شدن آن توسط صاحب اکانت نمی شود. علاوه بر این متوجه آنلاین شدن او نخواهد شد.

معنی restrict در اینستاگرام

قابلیت restrict account اینستاگرام در فارسی به معنای محدود کننده است. restrict اینستاگرام یک حالت جدید اضافه شده به لیست قابلیت های اینستاگرام است که به کاربران این امکان را می دهد تا دسترسی کسانی که کامنت های توهین آمیز می گذارند را محدود نمایند. در واقع restrict user کاربر را به رعایت چهارچوب های شما محدود می نماید.

نکته: توجه داشته باشید با فعال سازی قابلیت restrict اینستاگرام کاربر مورد نظر بلاک نمی شود.

ویژگی restrict اینستاگرام

 • با فعال شدن قابلیت رستریکت اکانت اینستاگرام شخصی که دسترسی آن محدود شده اعلانی از اینستاگرام دریافت نمی کند.
 • در صورت محدود کردن کاربران در اینستاگرام و فعال سازی قابلیت restrict account اینستاگرام، دیگران قادر به مشاهده کامنت شخص مورد نظر نخواهند بود.
 • جذاب ترین کاربرد restrict در اینستاگرام این است که وضعیت آنلاین بودن شخص مخفی می گردد.
 • محدود کردن کاربران اینستاگرام موجب می گردد شخص فرستنده پیام متوجه خوانده شدن پیام ارسالی خود نشود.

محدود کردن کاربران در اینستاگرام با قابلیت رستریکت

هدف اصلی اینستاگرام ایجاد بستر هایی است که کاربران در استفاده از این ابزار احساس امنیت کنند و بدون ترس از اظهار نظرهای منفی و انتقادهای بیجا فعالیت داشته باشند. در این راستا restrict account اینستاگرام به لیست قابلیت های اینستاگرام اضافه گردید. چهار روش برای محدود کردن کاربران در اینستاگرام وجود دارد که در ادامه آنها را برای شما شرح می دهیم.

 1. رستریکت اکانت کاربر از طریق تنظیمات
 2. فعال کردن قابلیت restrict در اینستا از طریق کامنت کاربر
 3. محدود کردن کاربران در اینستاگرام از طریق صفحه پروفایل کاربر
 4. فعال سازی قابلیت restrict اینستاگرام در دایرکت

محدود کردن کاربران در اینستاگرام1. رستریکت اکانت کاربر از طریق تنظیمات

اگر قصد دارید دسترسی کاربران خاطی پیج اینستاگرام خود را بدون مسدود کردن، محدود نمایید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

قابلیت رستریکت اینستاگرام در نسخه های جدید این اپلیکیشن قابل دسترسی است. بنابراین اگر می خواهید restrict account اینستاگرام را برای شخصی فعال نمایید لازم است ابتدا اینستاگرام خود را از طریق پلی استور یا اپ استور به آخرین نسخه موجود بروزرسانی کنید.

 1. اکنون جهت فعال کردن رستریکت اینستاگرام به حساب کاربری خود لاگین کنید.
 2. در پایین صفحه آیکن پروفایل شخصی خود را لمس نمایید.
 3. از منوی سه خطی بالای صفحه آیکن سه خطی اینستاگرام گزینه Settings را انتخاب نمایید.
  قابلیت restrict اینستاگرام
 4. حال برای محدودیت اکانت اینستاگرام مد نظرتان در پنجره ظاهر شده گزینه Privacy را لمس کنید تا به بخش تنظیمات خصوصی هدایت گردید.
  restrict اینستاگرام
 5. در مرحله بعد گزینه Restricted Accounts را انتخاب نمایید.
  قابلیت رستریکت اینستاگرام
 6. پیغامی ظاهر می شود و به شما توضیح می دهد قابلیت جدید اینستاگرام restrict چه کاربردی دارد. روی گزینه Continue کلیک نمایید.
  restrict account اینستاگرام
 7. اکنون در کادر جستجو می توانید نام کاربری اکانتی که میخواهید محدود کنید را وارد نمایید.
  restrict اینستاگرام
 8. پس از یافتن اکانت شخص مورد نظر گزینه Restrict مقابل نام کاربری شخص را لمس کنید.
  محدود کردن کاربران اینستاگرام با قابلیت restrictعملیات با موفقیت انجام شد و کاربر مورد نظر به لیست restricted account اینستاگرام افزوده شد.
  restrict اکانت اینستاگرام
نکته: در تعداد افرادی که می توانید قابلیت restrict اینستاگرام را برای آنها فعال نمایید محدودیتی وجود ندارد.

عمل رستریکت اکانت اینستاگرام برای هر دو نوع حساب عمومی و خصوصی در دسترس است. برای استفاده از قابلیت  restrict اینستاگرام نیازی نیست کاربر مورد نظر جزو فالوورهای شما باشد. کافیست نام کاربری آن شخص را جستجو کرده و گزینه Restrict اینستاگرام را برای آن شخص فعال نمایید.

2. فعال کردن قابلیت restrict در اینستا از طریق کامنت کاربر

روش دیگری برای فعال کردن قابلیت restrict اینستاگرام وجود دارد. می توانید پس از اینکه کامنتی از شخصی دریافت کردید که مایل نیستید برای سایرین نمایش داده شود ویژگی رستریکت اینستاگرام را برای او فعال نمایید. برای انجام اینکار مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. با انگشت خود روی کامنت شخص مورد نظر که قصد محدود کردن اکانت وی را دارید ضربه بزنید تا به حالت انتخاب درآید. سپس در بالای صفحه آیکن علامت تعجب را لمس نمایید.
  قابلیت رستریکت در اینستاگرام
 2. از منوی باز شده گزینه [Restrict [account name را انتخاب نمایید.
  restrict اینستاگرام چیستهمچنین می توانید در منوی باز شده کامنت مورد نظر را ریپورت و یا اکانت شخص را بلاک نمایید.
 3. در مرحله بعد پیغامی جهت نمایش معنی restrict account ظاهر می شود و اعلام می کند فقط شما و کاربر مورد نظر می توانید کامنت های جدیدی که او برای پست های شما می گذارد را ببینید. روی گزینه Dismiss ضربه بزنید.
  رستریکت اکانت اینستاگرامپس از فعال سازی قابلیت restrict اینستاگرام برای اکانت مورد نظر اگر کامنتی روی پست های شما بگذارد از دید دیگر کاربران مخفی خواهد بود و با انتخاب گزینه Approve سایر کاربران نیز می توانند کامنت او را ببینند. (با unrestrict اکانت اینستاگرام متفاوت است.)

شما می توانید با انتخاب آیکن Delete در بالای صفحه کامنت شخص را حذف نمایید.

3. محدود کردن کاربران در اینستاگرام از طریق صفحه پروفایل کاربر

در روش سوم به منظور فعال کردن restrict اینستاگرام می توانید وارد صفحه پروفایل شخص مورد نظر شوید. روی  سه نقطه عمودی بالای صفحه ضربه بزنید.
restrict اینستاگرامقابلیت جدید اینستاگرام restrict را از منوی باز شده انتخاب نمایید.
رستریکت اینستاگرام چیست

در مرحله بعد پیغامی ظاهر می شود که اعلام می کند با فعال سازی این گزینه چه اتفاقی رخ خواهد داد. گزینه Dismiss را لمس نمایید تا کامنت شخص مقابل محدود شود.

restrict اکانت اینستاگرام

به کمک فعال سازی رستریکت اکانت اینستاگرام می توانید از حساب کاربری خودتان در برابر تعامل های ناخواسته بدون نیاز به بلاک یا آنفالو کردن دیگران محافظت نمایید. محدود كردن كامنت اينستاگرام از دیگر کاربردهای محبوبی است که با رستریک کردن اکانت حاصل می شود.

4. فعال سازی قابلیت restrict اینستاگرام در دایرکت

اگر قصد دارید قابلیت restrict اینستاگرام را در دایرکت فعال نمایید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. پس از ورود به حساب کاربری تان وارد تب هوم در پایین صفحه شوید.
 2. در بالای صفحه روی آیکن دایرکت آیکن دایرکت اینستاگرام ضربه بزنید.
 3. وارد صفحه چت شخص مورد نظر شوید و یا در کادر جستجو نام کاربری شخص را وارد نمایید.
 4. پس از ورود به صفحه چت از بالای صفحه روی آیکن i که دور آن دایره است بزنید.
  قابلیت رستریکت اکانت اینستاگرام
 5. در صفحه ظاهر شده گزینه Restirct را انتخاب نمایید.
  restrict اینستاگرام
 6. در پنجره ظاهر شده گزینه Dismiss را انتخاب نمایید.
  قابلیت جدید restrict اینستاگرامعمل محدود کردن کاربران در اینستاگرام از طریق دایرکت با موفقیت انجام شد.

حال اگر شخص مورد نظر برای شما پیامی در دایرکت ارسال کند به بخش message request منتقل می گردد. در این صورت کاربر متوجه آنلاین شدن و خوانده شدن پیام توسط شما نمی شود. با انتخاب گزینه Unrestrict مجددا صفحه چت شخص به بخش دایرکت ها منتقل می گردد. اما unrestrict اکانت اینستاگرام چیست و چگونه پیاده سازی می شود؟

unrestrict اکانت اینستاگرام

اگر قصد دارید کامنت شخصی که قبلا با قابلیت restrict اینستاگرام محدود کرده اید برای همه کاربران قابل مشاهده باشد می توانید وی را از لیست restrict اینستاگرام خارج نمایید. اصطلاحا به این کار unrestrict اکانت اینستاگرام گفته می شود.

حالا به منظور غیر فعال کردن قابلیت محدود کردن کاربران در اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در تب پروفایل شخصی خود گزینه Setting را از منوی سه خطی انتخاب نمایید.
 2. در منوی باز شده روی گزینه Privacy ضربه بزنید.
 3. در این مرحله گزینه Restricted Accounts را انتخاب نمایید.
 4. حال می توانید لیست افرادی را که قابلیت رستریکت اینستاگرام را برای آنها فعال نموده اید مشاهده نمایید.
 5. در گام بعدی به منظور  unrestrict اکانت اینستاگرام مورد نظر می بایست آن را در لیست نمایشی جستجو کنید.
 6. در صورت تمایل گزینه unrestrict مقابل نام کاربری شخص مورد نظر را لمس نمایید.
  restrict اینستادر این صورت فرد مورد نظر از لیست restrict اکانت اینستاگرام حذف می گردد. به این کار اصطلاحا unrestrict اکانت اینستاگرام یا خارج شدن اکانت از لیست محدودیت ها گفته می شود.
  رستریکت اکانت اینستاگرام

همچنین می توانید گزینه unrestrict اکانت اینستاگرام را از طریق انتخاب کامنت شخص در صفحه اینستاگرام خود و ضربه زدن روی آیکن علامت تعجب در بالای صفحه و یا با مراجعه به صفحه پروفایل شخص مورد نظر انتخاب کنید.

همانطور که مشاهده کردید در این مطلب به معرفی قابلیت restricted account اینستاگرام پرداخته ایم. کاربرد restrict در اینستاگرام و اینکه قابلیت رستریکت در اینستاگرام چیست از مواردی است که پس از مطالعه این مقاله یاد می گیرید. همچنین با نحوه رستریکت اکانت در اینستاگرام آشنا خواهید شد. امیدواریم به کمک محدود کردن کاربران احساس امنیت بیشتری داشته باشید و هنگام استفاده از این اپلیکیشن محبوب مورد آزار و اذیت قرار نگیرید. اگر این مطلب از میزبان فا مگ برای شما سودمند بود دیدگاه های خود را برای ما به اشتراک بگذارید.

سایر آموزش های اینستاگرام

‫155 دیدگاه ها

 1. من شخصی رو چن بار پشت سر هم restrictو unrestrict کردم ،و الان کلا پیامای اون شخص واسم نمیاد ،و پیامی رو هم که من میدم بعده چند دیقه غیب میشه ،این مشکل رو چطوری میشه حل کرد،لطفا راهنمایی کنید🙏🏼

  1. سلام و احترام؛
   به قسمت unrestrict اکانت اینستاگرام داخل همین مقاله مراجعه کنید. می تونید شخص مربوطه رو از حالت رستریکت خارج کنید.

  2. سلام وقت بخیر
   منم همین مشکلو دارم و الان باز نمیشه و ارور میده چکار کردین شما؟

  3. سوال اگر کسی اکانتمون رو ریتستریک کنه .. پست های جدیدش برامون نشون داده نمیشه؟؟ یا مشکل از چیز دیگه اس؟ لطفا جواب بدین و این مشکل رو راهنماییم کنید

   1. سلام و احترام؛
    قابلیت رستیریکت اینستاگرام تنها برای محدود سازی کامنت زیر پست های اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرد و کامنت شخص ریستریک شده تنها برای صاحب اکانت و شخصی که کامنت را درج نموده قابل مشاهده خواهد بود و سایر افراد این کامنت را نمی بینند اما این مورد تنها در خصوص کامنت ها رخ می دهد.

  4. به قسمت requests در دايركت برويد و بجاي Top requests گزينه All requests را انتخاب كنيد.
   همه مي آيند

 2. سلام
  در صورتی که شخص مورد نظر رستریکت بشه و‌ پیامش رو بخونیم
  برای اینکه بدونیم پیام جدید فرستاده یا نهذچه چکار باید بکنیم
  چون رفته توو بخش requestet و دیگه حتی اون پیامهای قبلی که در شرایط رستریکت هم خونده بودم قابل دیدن نیستن
  و‌اینکه ایا با خارج کردن از رستریکت و مجددا رستریکت کردن ، متوجه خواهد شد که پیاماش خونده شدن؟

  1. سلام تارا عزیز
   در صورتی که قابلیت restrict رو برای شخص فعال کرده باشی پیام های اون شخص به بخش requestet منتقل میشه و شما می تونی از این بخش پیام های ارسالیش رو بخونی بدون اینکه متوجه بشه. به محض unrestrict کردن پیام های شخص به صفحه اصلی دایرکت شما برمی گرده و در صورتی که پیام جدیدی ارسال کند با باز کردن صفحه چت اون شخص علامت سین شدن پیام بهش نشون داده می شه.
   موفق باشی.

 3. سلام . درصورتی که از طرف شخصی restrict شده باشیم ، کامنت های اون شخص رو توی پیج های دیگه رو میتونیم ببینیم یا نه ؟ ممنون

  1. سلام دوست عزیز
   بله. در صورتی که توسط شخص مقابل restrict شده باشید تنها کامنت های شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود.
   موفق باشید.

 4. سلام
  پیج من مدتی شادوبن بوده حالا فکر کنم از حالت شادوبن در آمده باشه ولی وقتی لینک پیچم رو برای کسی میفرستم بالای لینک که عکس پروفایل رو میاره نوشته restric profile و هرکسی لینک رو باز میکنه پیج براش نمیاد و میزنه user not found
  از هرکس میپرسم نمیدونه علت چیه لطفا راهنمایی کنین

  1. سلام روزبخیر؛
   اکانت شما برای مدتی محدود شده
   ریستریک اکانت از طریق تنظیمات اینستاگرام رو بررسی کنید.
   بعد از اون باید باید اینستاگرام اثبات کنید که ربات نیستید و شادوبن رفع بشه. میتونید از راهنمای زیر هم کمک بگیرید.
   چگونه به اینستاگرام ثابت کنیم ربات نیستیم؟

   1. سلام اگر کسی ما را ریستریک کرده باشه آیا استوری هاش رو هم نمیبینیم؟

    1. سلام و احترام؛
     خیر با ریستریکت نمودن افراد تنها محدودیت در بخش کامنت ها اعمال می گردد.

     1. سلام اگر کسی مارو رستریکت کرده باشه ، ما رو در دیدن فالوور هاش و فالووینگ هاش هم محدود کرده آیا ؟ یعنی تعداد فالوور با فالووینگی که نوشته شده با لیستی که میاره فرق میکنه ؟

     2. سلام و احترام؛
      خیر ریستریکت کردن تنها روی بخش کامنت ها تایر گذار است. در حقیقت دیگران قادر به مشاهده کامنت ثبت شده توسط شخص ریستریکت شده نخواهند بود و تنها خودتان ئو ایشان این دیدگاه را خواهند دید. خصوصیت ریستریکت کامنت برای مواقعی مناسب است که تمایل ندارید دیگران کامنت های یک شخص خاص زیر پست های شما را مشاهده کنند.

 5. سلام خسته نباشید من یکی از دوستانم آنلاین بودن و آخرین بازدید رو نمیزنه ولی نه میوت کرده نه گزینه اکتیویتی رو خاموش کرده حالا هم برا من هم برا اون نمیزنه آخرین بازید یا آنلاینمون رو چکار باید بکنیم؟

 6. با سلام وقتی از قابلیت Restrict برای فردی استفاده کنیم آیا استوریها و پستهای اون فرد مجددا برای ما نمایش داده میشه؟

  1. سلام روزبخیر؛
   خیر فقط کامنت های شخص رستریک شده از دید دیگران مخفی میشه مابقی موارد در حالت عادی خودش هست.

 7. سلام وقتتون بخیر می خواستم بپرسم آیا میشه فهمید کسی تو دایرکتش ما رو restrictedکرده یا نه؟ اگه هست چطور میشه فهمید؟

  1. سلام روزبخیر؛
   مشخص نیست که ریستریک شدید یا خیر.

 8. سلام ببخشید من یا یکی چت میکنم اما نه سین میکنه میزنه و نه وقتی تایپ میکنه نشون میده و اخرین بازدیدشم رو هم نشون نمیده
  چجوری این کارو کرده؟

  1. سلام دوست عزیز احتمالا از نسخه های دستکاری شده اینستاگرام استفاده میکنن که اصلا پیشنهاد نمیشه.

 9. سلام وقت بخیر . ببخشید میخواستم ببینم اگه توسط یک اکانت رستریک شده باشیم ، راهکاری وجود داره تا خودمون اکانت خودمون رو از اون حالت دربیاریم ؟
  ممنون بابت پاسخگویی تون 🌹

  1. سلام دوست عزیز خیر ممکن نیست فقط همون اکانت اجازه اینکار رو داره

  1. سلام وقتتون بخیر
   ایا با رستریک میشه کاری کرد که افرادی که ریستریک شدن کامنت های شمارو داخل یه پیج دیگه نبینن؟

   1. سلام دوست عزیز، بله، با استفاده از رستریک می‌توانید کنترل کنید که کدام کاربران می‌توانند کامنت‌های پست‌های شما را ببینند و کدام کاربران نمی‌توانند. اما در مورد دیدن کامنت‌ها در یک پست دیگر، این قابلیت وجود ندارد و تمام کاربران می‌توانند کامنت‌ها را در پست‌ها باز کنند و ببینند.

  1. سلام روزبخیر؛
   همین مسیر ک برای رستریک اکانت طی کردید لیستی از اکانت های ریستریک شده رو بهتون نمایش میده مقابل هر حساب دکمه ای برا لغو وجود داره.

   1. با سلام خسته نباشید
    علت این که فالوور های مشترک بین شخصی که فالو نداریم و بلاک هم نکرده اکانت ما رو چی میتونه باشه آیا مربوط میشه به اعمال محدودیت؟؟راهنمایی کنین ممنون میشم

   2. با سلام وقت بخیر
    علت این که فالوور های مشترک بین اکانت من و شخصی که فالو نداریم و بلاک هم نکرده اکانتمو نمایش داده نمیشه علتش چی میتونه باشه آیا مربوط به اعمال محدودیت هست؟؟

 10. سلام من اگه کسی رو ریستریک کنم اون میتونه استوری های منو ببینه؟

 11. سلام. میخواستم بپرسم من اگه کسی رو ریستریک کنم اون میتونه استوری های منو ببینه؟

 12. درود بر شما. من با شخصی دراینستاگرام فالورش بودم. از طریق دایرکت باهم در تماس بودیم. من از فالو کردنش خارج شدم. ولی کماکان در دایرکت تبادل پیام میکردیم. الان مدتی است پیام من سین نمی‌شود. ولی زمانیکه او در اینستا فعال است چراغ سبزش را من میبینم. اگر اومرا در دایرکت محدود کرده. پس چطور فعال بودن اورا من مشاهده می کنم.؟ باتشکر

  1. سلام دوست عزیز با محدود کردن شخص باز هم هر دو طرف فعال بودن یا آنلاین بودن همدیگه رو میتونن ببینند.

 13. درود.من روی پست شخصی کامنت گذاشتم و جواب یکی از کامنت های روی پست رو دادم.طرف مقابل هم جواب دادن و نوتیفیکیشن تمام این کامنت ها بود.بعد از چند ساعت نوتیفیکیشن ها رفت.در صورتی که نه بلاک شدم از جانب صاحب پست و اون شخص و نه محدود شدم.کامنت ها هم روی پست هست همشون.نوتیفیکیشن ها رو هم خودم پاک نکردم.برای چی از بین رفتن؟مگه میشه بیخودی خودشون پاک بشن؟ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام دوست عزیز امکانش هست که خود به خود بر اساس مشکل برنامه پاک شده باشن

 14. سلام ببخشید میخواستم بدونم وقتی کسی را restrik میکنیم چطوری کامنت هاش رو بخونیم؟؟؟؟؟

 15. باسلام
  من اشتباهی دایرکت شخصی رو‌ ریستریک کردم ولی الان توی قسمت آنریستریک پیجش برام بالا نمیاد که لغو برنم،الان پیامها رو لازم دارم باید چیکار کنم؟
  ممنون

  1. سلام روزبخیر؛
   صرفا می بایست به لیست اکانت های ریستریک شده مراجعه کنید. اگر از برنامه تغییر آیپی استفاده میکنید اون رو موقتا غیر فعال کنید تا این صفحه لود بشه.

 16. میشه منو بلاک کرده باشن که توی قسمت انریستریک نیاد برام؟چون درحالت عادی هم که سرچ‌میکنم پیجش برام نمیاد بالا ولی با یه پیج دیگه ک سرچ‌میکنم میاد بالا

  1. بله شما رو بلاک کردن و شما اونو رستریک کردید و تو لیست رستریک ها اکانت طرف دیده نمیشه تا زمانیکه اون شما رو رفع بلاک کنه
   منم همین مشکل دارم و هرکاری کردم راه حل پیدا نشد

 17. سلام من یکی از فالورهامو رستریکت کردم ولی کامنت منفی اش پاک نشده با پیج دیگه هم نگاه کردم باز هست

  1. سلام وقت بخیر؛
   اولین کامنتی که کاربر درج میکنه قابل نمایش به عموم هست و از زمان رستریک به بعد هر کامنتی درج کنن فقط شما و خود کاربر میتونن اون کامنت رو ببینن.

   1. اگر شخصی رو رستریک کنیم دیگران متوجه میشن که فالورمون هست؟!
    راه حلی هست که سایر فالور ها یک فالور رو نبینن و متوجه نشن فالومون کرده؟

    1. سلام و احترام؛
     خیر. ریستریک فقط با این هدف هستش که اگر شخص کامنتی درج کرد تنها شما و ایشون این کامنت رو مشاهده کنید.

 18. سلام من دایرکت کسیو ریستریک کردم تمااام پیامای گذشته پاک شد . الان چجوری اونارو برگردونم 🥺⁦☹️⁩

  1. سلام و احترام؛
   با رستریکت کردن پیغام ها حذف نمیشن… ولی میتونید شخص رو آنرستریکت کنید.

  2. من ی نفرو چند بار restrict کردم و الان unrestrict کردم. ولی دایرکت میده نمیتونم accept کنم باید چطور درستش کنم نه منو بلاک کرده نه انفالو

 19. سلام، ميخوام يكي از فالوورهامو از ديد بقيه فالوورها مخفي كنم، اگر راهكاري داريد ممنون ميشم راهنمايي كنيد

 20. سلام،من میخواستم به شخصی پیام بدم تو دایرکت اینستاگرام وای آرود فیلد تو سند میداد،بعد چند مرتبه درست شد،ولی بعدا متوجه شدم که پیامم سین نشده و بعدا متوجه شدم که بلاک شدم،میخواستم بدونم قبلاً بلاکم کرده یا پیامم خونده و بعد بلاک شدم،اخه چند روز پیش بلاک نبودم

 21. سلام. من یه یه شخصی رو بعد از چت کردن رستریک کرده بودم، حالا بعد از یه ماه یهو از بخش درخواست های دایرکت من حذف شده… ولی وقتی اون شخصو سرچ میکنم از طریق صفحش وارد پیام ها میشم، همچنان پیام ها وجود دارن… میخواستم ببینم چیشده که از درخواست دایرکت های من حذف شدن؟ ممنون میشم زود جواب بدین🙏

   1. به بخش رکوعست هار رفته بود درسته ولی یه ماه بعدش دیگه تو بخش رکوئست ها نیست

 22. سلام میخواستم یه پیج رو بعد چند مدت از رستیکت در بیارم ولی همش ارور میده پیجای دیگه رو میتونم از رستیکت در بیارم ولی فقط پیجی که میخوام نمیشه همش ارور میده بنظرتون دلیلش چیه!!؟؟

 23. سلام وقتتون بخیر 🌺
  من متوجه شدم برای دوتا پیجی که فالو دارم و فالورهای بالاییم داره
  از طریق جستجوی لایک که میزنم اسم خودم بالا نمیاد ومیزنه پیدا نشد و با اکانت دیگه هم امتحان کردم
  اما کامنتم پیدا میشه…
  دلیلشو میدونین؟

  1. سلام دوست عزیز این مورد جز مشکلات درون برنامه ای اینستاگرام هست و راهی برای درست کردنشون نیست ولی کامنت شما توسط شخص دیده میشه.

 24. سلام بنده بلاک شدم از یه پیجی ، دایرکت شو ریستریک کردم الان دیگ نمیاره از ریستتریک دربیارم اصن پیجش بالاهم نمیاد تو بخش دایرکتای خونده نشده هم نیست چیکارکنم؟

   1. وقتی طرف شما رو بلاک میکنه و شما اونو رستریک کردید دیگه نه پیام های اونو می‌بینید نه میشه آن رستریک کرد چون اکانت اون طرف دیده نمیشه اصلا که اونو آن رستریک کنی
    اگه راه حلی دارید به ما بگید

 25. سلام اگر از طرف اینستا محدود شدیم باید چه کار کنیم ایا محدودیت برداشته میشود؟

   1. سلام چگونه میتوان (نظرات روی این پست محدود شدند) را دور بزنیم و زیر پست کسیکه ما را محدود کرده دوباره کامنت بگذاریم در اینستا

    1. سلام و احترام؛
     متاسفانه صاحبان برخی از پیج ها با انجام یکسری تنطیمات در خصوص محدود کردن کامنت های پست اینستاگرام خود اقدام می کنند راهکار خاصی برای این مورد نمی شناسیم.

   2. سلام وقت بخیر برای پیج من پیغام اومده your account is restricted الان باید چیکار کنم؟ ممنون میشم جواب بدید

 26. سلام من از یه سایتی رفتم پیج یکی رو دیدم که تعداد فالوراش 60و40 بود بعد رفتم داخل خود اینستا دیدم تعداد فالوراش 59و39 نشون میده این یعنی اون شخص منو restrict کرده یا نه و اگر کرده راهی هست که خودم از اون حالت دربیام یا نه باید خود اون شخص منو unrestrict کنه؟

 27. باسلام.
  من هیچ عکس متن و پیغامی رو برای کسی نمیتونم بفرستم همش خطا میدهد دلیلش چیه؟

 28. سلام.خسته نباشید
  ببخشید من یه فردی رو چند بار restrict و unrestrict کردم.بار اخری که restrict کردم هرچی تلاش میکنم درش بیارم نمیشه و هشدار something went wrong برام میاد حافظه کش رو حذف کردم پسوردم رو تغییر دادم پیجم رو دی اکتیو کردم و مشکل نتم رو هم حل کردم باز هم همینجوره.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام دوست عزیز فعالیت های تکراری در اینستاگرام باعث محدود شدن شما میشه و بعد از یه مدت نامشخص خودکار درست میشه.

 29. با عرض سلام و خسته نباشید
  من چند نفر از دوستامو ریستریک کردم ولی پیام هاشون اصلا نمایش داده نمیشه

  1. سلام و احترام؛
   بعد از ریستریک کردن افراد در اینستاگرام پیغام ها و کامنت های درج شده فقط برای شما و خودشون نمایش داده میشه در حقیقت کامنت های ایسنتاگرام رو از سایر افراد و مخاطبینتون مخفی می کنید.

 30. سلام وقتتون بخیر ببخشید من یک نفری رو توی اینستاگرام رستریک کردم. الان که میخوادم خارجش کنم میزه
  something went wtong،
  اینستاگرام رو به آخرین نسخه آپدیت کردم. کش اینستا رو حذف کردم
  IP
  رو هم تغییر دادم.
  حتی از طریق یه دیوایس دیگه و از طریق سایت هم اقدام کردم اما باز هم نشد و همون خطای قبلی رو میده
  میشه محبت کنید و راهنمایی کنید

  1. با سلام نگار عزیز
   خطای عنوان شده معمولا به پایداری اینترنت شما و آیپی مرتبط است و راهکار مشخصی ندارد. تنها پیشنهاد می کنم از یک شبکه اینترنت دیگر نیز استفاده کنید و در نهایت اقداماتی که می توانید داشته باشید را خودتان به صورت کامل عنوان نموده اید.
   موفق و پیروز باشید

 31. سلام وقت بخیر
  یکی از فالور های من چند روزی شده پیجشو پاک کرده، اما من پیام هاشو تو دایرکت داشتم. من اشتباهی از طریق همون دایرکت روی گزینه ریستریک زدم و الان کلا دایرکت اون پیج حذف شده.
  آیا امکانش هست که اون دایرکت پیجی که حذف شده برگرده؟

  1. با سلام دوست عزیز
   خیر امکان بازگردانی پیام ها وجود ندارد.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام وقت بخیر
    اگه کسیو بلاک کنیم بعد از چند وقت پیام های دایرکت برای اون پاک میشه؟

    1. با سلام دوست عزیز
     اطلاعات مشخصی در خصوص زمان پاک شدن دایرکت ارائه نشده است و بعید است که بعد از بلاک نیز چت های انجام شده از دایرکت فرد مقابل حذف شود.
     موفق و پیروز باشید

 32. با سلام و وقت بخیر

  ببخشید اگر یک نفر را در اینستا محدود کنیم علاوه بر سین نشدن پیام ها میشه استوری ها رو هم ببینیم ولی اون متوجه نشه؟؟ لطفا پاسخ میدهید🙏🏻باتشکر🌺

  1. با سلام سلما عزیز
   برای مشاهده استوری بدون سین شدن می توانید از برنامه ارائه شده برای این موضوع استفاده کنید. در آموزش چگونه استوری اینستاگرام دیگران را ذخیره کنیم؟ برنامه های مختلفی معرفی شده است که در کنار مشاهده استوری ها می توانید آنها دانلود نیز نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 33. سلام
  چطور میشه نشان دادن دوست های مشترک را کنترل کرد مثلا یک سری را به یکی نشان دهد و سری دیگری را به یک نفر نشان ندهد

  1. با سلام دوست عزیز
   متاسفانه چنین امکانی وجود ندارد و نمی توانید تنظیمات خاصی را برای این مورد اعمال کنید.
   موفق و پیروز باشید

 34. سلام
  اگر پیجی را رستریک کنیم از بین دوستان مشترکمون با دیگران هم حذف میشه درسته؟میخوام بدونم چرا بعضی از دوستان مشترکم با دیگران مشترک نشون داده نمیشه درحالیکه هردوتامون داریم اون پیج رو و توی فالویینگ ها هست اما در لیست اشتراکات نیست

  1. با سلام دوست عزیز
   مشکل عنوان شده یک مورد رایج نیست و ممکن است به دلیل باگ در اینستاگرام رخ داده باشد.
   موفق و پیروز باشید

 35. سلام من به یک نفر پیام دادم و بعد اونو محدودش کردم آیا پیام من برای اون فرد رفته و می‌تونه ببینه؟

 36. سلام وعرض خسته نباشید خدمت شما،لطف کنیداین دستکاری شده اینستاروبم یادبدین خواهشا برای مواقع لزوم،یا حداقل بدلشا که بتونم برای مواردی که پیش میاداستفاده کنم.نسبت به شغلم گه گاهی پیش میاد….

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   منظورتان از نسخه دستکاری شده اینستاگرام را متوجه نشدیم…. لطفا کمی بیشتر در خصوص مشکل خود توضیح دهید تا در صورت وجود راهکار راهنمایی دقیقی خدمت شما دوست عزیز ارائه گردد.

 37. سلام شبتون بخیر.
  من گوشی خانومم دستم بود و وارد دایرکتش شدم و دستم خورد و یکی از دایرکتاش باز شد ولی دلم نمیخواد فکر‌کنه میخواستم چکش کنم.
  راهی داره برگردم و بعنوان خوانده نشده بمونه؟

  1. با سلام دوست عزیز
   متاسفانه این قابلیت تنها برای اینستاگرام بیزینس وجود دارد و در اینستاگرام معمولی چنین امکانی وجود ندارد.
   موفق و پیروز باشید

 38. سلام
  من یه شخصی فالوورم هست که نمیخوام کسی از فالوورام متوجه بشه اون فالوم کرده یا من فالوش کردم
  چه باید کرد؟؟؟؟؟؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در حال حاضر راهکاری برای مخفی سازی فالورها وجود ندارد.

 39. سلام
  چطور میتونیم از لایک کردن کسی ممانعت و محدود کنیم ؟
  و دیدن پست هامون

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در صورتی که پیج شما خصوصی است به سادگی با عدم پذیرش درخواست دنبال شخص مربوطه می توانید در این خصوص اقدام کنید اما در صورتی که حساب شما خصوصی است می توان اکانت مربوطه را بلاک نمود.

 40. منم میخوام لغو محدودیت کنم اما نمیشه ارور میده الان چنده روزه

 41. سلام من یکی از فالوور هام رو رستریک کردم اما یازده روزه هست که تلاش میکنم انرستریکش کنم اما نمیتونم
  این ارور رو میده Some time went
  میشه راهنمایی کنید چیکار کنم ؟؟؟

 42. سلام . من با فالو انفالو دستی میخواستم پیج رو بالا ببرم الان به شخصی میخام پیام بدم که تا حالا پیام ندادم میزنه ریستریک شده فعالیت های خاصی برای محافظت و پیام ناموفق میشه چیکار باید کنم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   لطفا متن خطای دریافتی را ارسال نمایید تا راهنمایی دقیق تری ارائه شود.

 43. سلام
  اگ من یکیو رستریک کنم و زیر ی پست از پیج دیگه کامنت بذارم اون میتونه ببینه ؟

  1. سلام و احترام؛
   در صئرت ریستریک کردن یک شخص، سایرین از دیدن کامنت های ایشان زیرپست های شما محروم خواهند شد.

 44. سلام خسته نباشید فردی که ریستریک شده میتونه استوری های پیج رو ببینه و اظهار نظر لایک یا شیر کنه؟ یا کلا هیچ اعلانی از طریق این شخص برای ما باز نمیشه؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   بله شخص ریسریکت شده می تواند با پیج شما در تعامل باشد و تنها کامنت هایی که درج می کنند را تنها شما و ایشان مشاهده خواهید نمود.

 45. سلام
  ببخشید من یک نفرو قبلا restrict کردم ،بعدش که unrestricte کردمش ،کامنت هایی که زیر پست من گذاشته بود و کامنتی که من جوابشو دادم بودم نیست ؟
  لطفاً میگید چی شده؟!

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   کامنت هایی که در زمان رستریکت اکانت درج شده باشند همچنان در حالت محو و غیرنمایشی باقی خواهند ماند.

 46. سلام و خسته نباشید
  من یکی رو حدود یه ماه پیش ریستریکت کردم و دایرکت طرف رو پاک کردم
  الان انریستریکت نمیشه خطای something went wrong میده
  چیکار میتونم بکنم مشکل از چی هستش؟

 47. سلام موقعی که در اینستاگرام در خواست میدم روی حالت ریستریک هستم حتی هیچ پستی رو نمیتونم لایک کنم دلیلش چیست و چگونه برطرف میشه

 48. سلام چند روزه نه می‌توانم کامنت بزارم یا لایه کنم یا فالو کنم علامت ریستریک میاد چاره چیه

 49. سلام
  ممنون از پاسخگویی های شما
  آیا کسی که رستریک کردیم میتونه ایست فالویرها و فالویینگ های مارو بیینه و براشون پیام ارسال کنه؟
  برای اینکه فالویرها نتونن لیست فالویرهای مارو بیینن روشی هست؟
  مثلا در فیسبوک میشد کاری کرد که هیچکدام از فرندها لیست فرندهارو نبینن

  1. سلام و احترام؛
   کسیکه ریستریکت شده قادر به مشاهده فالور و فالویینگ های شما می باشد.
   در حال حاضر راهکاری برای مخفی سازی لیست دنبال کنندگان وجود ندارد.

 50. سلام
  زیر پست یکی از فالوورهای من که فاووینگ منم هست نشون میده ۴ تا کامنت وجود داره ولی وقتی میزنم روش که کامنت هارو بخونم فقط ۲تا کامنت رو نشون میده که یکیش کامنت طرف برای فالوور من هست و یکیشم پاسخ فالوور من به اون شخص!
  ممکنه یکی از فالوورهاش منو بلاک کرده باشه که کامنتشو برام نشون نمیده؟
  البته خیلی بعید هست چون قبلا لیست فالوورهاشو دیدم و اصلا دوست مشترک و دوستی خاصی نداریم که فالوورهاش بخوان منو شناخته باشن و بلاکم کرده باشن!

 51. سلام
  زمانی که می خوام وارد صفحه یکی از دنبال کننده هتم بشم بلافاصله از اپ بیرون میشم علتش چی میتونه باشه؟ البته استوری ها رو میتونم ببینم فقط وارد صفحه مدنظر نمیشم و پرش به بیرون اینستاگرام دارم
  ممنون

 52. سلام، اگه کسی ریستریکم کنن، اگه یه اکانت دیگه بسازم، میتونم اون شخص رو سرچ و پیدا کنم؟؟
  یه نفر بلاکم کرده، اکانت دیگه ساختم
  اما به هیچ وجه نمیتونم سرچش کنم، دلیلش چیه، ممنون میشم کمکم کنید

  1. سلام روزبخیر؛
   مبحث ریستریکت تنها برای عدم مشاهده کامنت شما توسط دیگران است و کامنت درج شده را تنها شما و صاحب اکانت مشاهده می کنید.
   اما در صورت بلاک شدن قادر به مشاهده پیج و پست های شخص نخواهید بود. در صورتی که ایشان شما را از طریق نام کاربری بلاک نموده باشند با ساخت اکانت جدید قادر به مشاهده پیج ایشان خواهید بود اما در صورتی که بر اساس شماره تلفن همراه بلاک شده باشید هر تعداد اکانت دیگری که با این شماره ایجاد گردد نیز بلا خواهد بود.

 53. سلام وقتتو بخیر ببخشید من یکی از فالورهام که همدیگه رو فالو داریم نمیدونم چیکار کرده که نه مچوال فرندمون معلوم میشه و نه اینکه وقتی به پیجش میرم میتونم فالورها و فالوینگ هاش رو ببینم
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 54. سلام وقت بخیر
  با گزینه ریستریک میشه یه کامنت رو که منشنتون کرده در پست شخص دیگری محدود کرد که کسی نبینه

 55. سلام اینکه پیج یه فرد تعداد فالوور و پست را میشه دید اما پستی رو نمیشه دید هم برای ریستیک شدنه؟ اگر نیست این به خاطر چیه؟

  1. سلام و احترام؛
   چنانچه پیج شخص مورد نظر خصوصی باشد شما قادر به مشاهده تعداد پست، فالور و فالوینگ ایشان خواهید بود پس از ارسال درخواست و پذیرش درخواست شما قادر به مشاهده پست ها خواهید بود.

 56. سلام وقت بخیر
  قابلیت restrict برای محدود کرن لایک ها هم هست؟
  هر پستی را که لایک می کنم و با یک پیج دیگه بررسی می کنم لایک ها حذف شده، به نظرتون دلیلش چی هست؟
  با تشکر

  1. سلام و احترام؛
   خیر قابلیت ریستریکت تنها برای اعمال محدودیت در نمایش کامنت مورد استفاده قرار می گیرد.

   1. سلام، تقریبا دو روزه که پیامی در اینستا برام میاد به این ترتیب که:
    Try again later
    We restrict certain activity to protect our community
    Ok
    و روی اوکی که میزنم میره باز تا چند دقیقه بعد که دوباره ظاهر میشه این یعنی چی؟ بایک سنی یک بحث خیلی محترمانه مذهبی داشتم، مغلوب شد ولی اصلا فحش و چیزی رو و بدل نشد. میشه لجشون گرفته منو ریپورت کرده باشند؟ ولی فقط همین پیام های تکرار میشه و اتفاق دیگه نیوفتاده. چکار باید بکنم؟ سپاس از شما

    1. سلام و احترام؛
     شما برای مدت زمان کوتاهی مسدود شده اید و انجام برخی از فعالیت ها برای شما محدود است. بعد از گذشت بازه زمانی مشخص این مشکل به صورت خودکار رفع خواهد شد.

 57. سلام من فردی restrict کردم بعد که unrestricted کردم. نمیتونم اکسپتش کنم و پیامی براش ارسال کنم.. هر چی میزنم اکسپت نمیشه، هم اون فرد من رو فالو داره و هم من و میدونم بلاک نشدم.

 58. سلام روزتون بخير
  شخصى منو رستر يكت كرده و منم اينكارو كردم الان ن اكانتش برام مياد و ن از تنظيماتى كه بايد برم در بيارم كلا نيست و با هيچ پيجى هم نميتونم لطفا يكم راهنمايى ميكنيد ممنون و با تشكر

 59. سلام
  من یه نفرو ریستریک کردم بعد که انریستریک کردم دیگه اون کادری که پیام دایرکت میدم رفت و یه پیام اومده نوشته invite sent
  زیرشم نوشته you can send messages after your request accepteed
  اصلا نمیتونم پیام بدم یا عکس بفرستم واسه این اکانت
  بقیه مشکلی ندارن
  چند بارم اکسپت کرد اون طرف ولی باز نمیشد عکس بفرستم فقط میشد پیام بدم
  هیچ گزینه ای واسه ارسال عکس نبود
  چیکار کنممممم

 60. سلام وقت بخیر؛ متاسفانه من تو انیستا محدود شدم؛
  و. نه میتونم فالو بک بدم نه پست کسی رو لایک کنم!
  راه حلش چیه؟

  1. سلام و احترام؛
   ایا پیغامی مبنی بر محدود شدن به صورت موقت دریافت نموده اید؟

 61. سلام.واقعا ممنون ازتوضیحات عالیتون.یه شخصی منو گویا بلاک کرده روزای اول نمیتونستم دایرکت بدم ولی الان میتونم دایرکت بهش بدم…میشه یه همچین چیزی؟میگم بلاک کرده چون پستاش نمیاد بالا برام استوریاشم نمیتونم ببینم منشنشم نمیتونم بکنم هیچ جا.ولی عکس پروفایلشو میتونم ببینم …خیلی لطف میکنید اگر راهنمایی کنید منو

  1. سلام
   در صورتی که بلاک شده باشید نمیتونید عکس پروفایل شخص رو ببینید
   مطمعن بشید که نسخه اینستاگرام شما آپدیت شده باشه

 62. سلام . علت اینکه نمیشه به یه نفر دایرکت پیام داد چیه ؟ این پیغام میاد
  You can’t massage this account unless they follow you

  1. سلام و احترام؛
   در اینستاگرام تنظیمات مبنی بر محدودیت دریافت دایرکت وجود دارد چنانچه این گزینه در حالت فعال قرار گرفته باشد تنها فالورهای ایشان امکان ارسال دایرکت خواهند شد.

 63. اگر شخصی رو ریستریک کنیم دبگه جزو فالو های اون شخص نخواهیم بود ؟

  1. سلام و احترام؛
   جزو فالورها خواهید بود اما زمانی که ایشان روی پست های شما کامنتی درج کنند تنها شما و خود شخص قادر به مشاهده کامنت هستید و سایر نمی توانند دیدگاه درج شده را مشاهده کنند.

 64. چرا بعضی پیام های جدید در ریکوئست در قسمت هاید قرار میگیرن ؟ حتی پیجی که چند بار ریستریک کردم هم جدیدا توی قسمت هاید ریکوئست مسیج پیامش میاد

  1. با سلام دوست عزیز، قرار دادن پیام‌های جدید در قسمت هاید (Hide messages) در صورتی رخ می‌دهد که چت با کاربر در حال حاضر به طور فعال نباشد. یعنی شما چت را بسته‌اید و پیام جدیدی برای شما ارسال شده است. ممکن است در مواردی هم که کاربری ریستریک شده‌اید، پیام جدید به قسمت هاید پیام در اینستاگرام شما بیاید. اگر کسی شما را ریستریک کرده باشد، شما دیگر دریافت پیام‌های او را به صورت مستقیم در چت نمی‌بینید، بلکه آن‌ها در قسمت هاید پیام ظاهر می‌شوند که با کلیک کردن بر روی آن‌ها، می‌توانید آن‌ها را ببینید.

   در کل، اگر مشکلی با دریافت پیام‌های جدید در اینستاگرام دارید، ممکن است نیاز باشد به بروزرسانی نسخه اینستاگرام به آخرین ورژن، چک کردن اتصال اینترنت و حتی دیدن صفحه پروفایل و سپس دوباره وارد بخش دریافت پیام‌ها شوید.

   1. سلام وقتتون بخیر ، در قسمت notification پیج من این پیغام هست
    promotions are disabled
    Your account restricted
    چه معنی میده باید چیکار کنم ؟

 65. سلام و وقت بخیر
  ببخشید من شخصی رو ریستریک کرده بودم
  الان آنریستریک کردم ولی پیام هامون حذف شده و دایرکتش رو ندارم
  مشکل چیه؟

 66. سلام و وقت بخیر
  کسی منو بلاک کرده ولی من تو قسمت دایرکت چت هاموتو داشتم،حالا اشتباهی دستم خورد و ایشونو بلاک کردم و چتمون پاک شد و تو قسمت unrestrict هم ایدی نمیاد که بتونم برگردونمش،میشه لطفا بگید چکار باید بکنم؟

 67. سلام وقتتون بخیر
  میخواستم بدونم اگه مثلن من و یه نفر دیگه یه پیجی رو فالو داریم. بعد من بیام اونو Restrict کنم ، آیا اون شخص کامنتهای منو تو اون پیجی که مشترکن فالو داریم میبینه یا نه؟
  ممنون میشم در این مورد راهنماییم کنید🙏

 68. سلام چطور میشه یه نفر استوری گذاشته اما بالای صفحه من نمیاد پروفایلش اما وقتی آستوریاس بازدید میکنم دایره دور پروفایلش که نشون میده استوری گذاشته میبینم .آخه اگه hide هم کرده باشه این دایره نشون داده نمیشه

  1. سلام و احترام؛
   اصولا اکانت هایی که بیشترین تعامل را با آن ها دارید در ابتدای لیست استوری ها نمایش داده می شود.

 69. سوالم اینه
  وقتی وارد فاوور و فالوونگای یکی از فالوورام میرم no users میزنه و نمیتونم اونا رو بینم، ولی تعدادشان مشخصه، و حتی معلومه افراد جدیدی رو فالوو کرده فقط نمیتونم اون اشخاص رو ببینم
  وقتی هم که وارد پیج افرادی که قبلاً با هم فالوش کردیم میرم اسمش هست
  راهنمایی کنید لطفا

 70. سلام خسته نباشين
  محدود كردن ديد فالوور چطور انجام ميشه من چنتا دوستام كلا فالو هاشو نميبينم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا