بهترین

بهترین فیلم های زامبی و لیست فیلم های زامبی جدید + تریلر

بهترین فیلم های زامبی خارجی روایت هایی از موجودات خون خوار و گوشت خوار که جز کشتن و دریدن به هیچ چیز دیگری فکر نمی کنند گزینه هایی هیجان انگیز برای روزهای پرتنش هستند چاشنی تخیل و روزمرگی های زندگی با حضور موجودات درنده، دلهره و هیجان یک فیلم را به اوج می رسانند. فرض کنید مرگ به دنبال شما باشد و هر لحظه تهدیدتان کند! زامبی های گوشت خواری که نمی شنوند و نمی بینند تنها بوی خون است که به آنها آرامش می دهد. دیدن فیلم های زامبی حس ترس و دلهره را برای مخاطب به دنبال دارد و او را ساعاتی میخکوب می کند که خوی حیوانی و درنده اگر جای انسانیت و عقل را بگیرد چه فجایعی به بار خواهد آمد. آدم هایی که از خود واقعی فاصله می گیرند و عقلانیت آنها به مویی بند است گاه با مسمومیت، گاه با قربانی شدن و گاهی با یک ویروس ناشناخته به موجوداتی کاملا متفاوت با زوال عقل تبدیل می شوند. فیلم های زامبی محور سبک جدیدی در دنیایی سینمایی هستند و مخاطبین بسیار زیادی را از سرتاسر دنبال پیدا کرده اند کره جنوبی در سال های اخیر رشد چشمگیری در صنعت فیلمسازی به خصوص ساخت فیلم های زامبی محور داشته است و برخی از برترین فیلم های زامبی محصول این کشور هستند. در این سری از نقد و بررسی های میزبان فا مگ سعی کردیم لیستی از فیلم های زامبی جدید و همچنین بهترین فیلم های زامبی از سال های قبل را مورد نقد و بررسی قرار دهیم. جدیدترین فیلم های زامبی مثل غم و اندوه و آسمان سرخ خونین محصول سال 2021 هستند. اگر به دنبال منبعی برای معرفی فیلم سینمایی هستید و نمی دانید کدام فیلم ارزش دیدن دارد، با ما همراه باشید.

بهترین فیلم های زامبی

در این سری نقد و بررسی با معرفی فیلم های زامبی در کنار شما هستیم. قطار بوسان و شبه جزیره یک مجموعه فیلم مستقل از فیلم های زامبی کره ای بشمار می روند که دیدن آنها را پیشنهاد می کنیم. اگر به دنبال بهترین فیلم های زامبی کمدی هستید باید بگوییم سلیقه شما کمی خاص و متفاوت است با این حال می توانید زامبی لند 2019 را تماشا کنید. فیلم های زامبی دوبله فارسی را هم می توانید به همراه خانواده به تماشا بنشینید هر چند تماشای فیلم زامبی محور با زبان اصلی و صداپیشگان فیلم حال و هوایی دیگر دارد. به سراغ لیست 15 تایی از فیلم های خارجی زامبی در سال های اخیر می رویم که اغلب دلهره آور هستند.

1- فیلم غم و اندوه 2021 The Sadness

فیلم زامبی خارجی

جیم خبر شیوع بیماری خطرناکی را در تلویزیون میبیند اما باور نمی کند خطر پشت در خانه او در کمین است، جیم به سمت محل کار به راه می افتد اما با صحنه های عجیب و دلخراشی مواجه میشود.

علی در 1 دقیقه خلاصه فیلم غم و اندوه را میگه:

در بحبوهه انتخابات دولتی، ویروسی به نام آلوین که خاصیت شدید جهش یافتن دارد و در ساختار کلی آن علائم و تشکل های هاری مشاهده می شود و در خصوص آن در تلویزیون و تمام رسانه ها هشدار های جدی به مردم می دهند، اما مردم آن را کذب می دانند و این رادروغی از طرف دولت در این برهه ی زمانی می دانند.

 کشور سازنده تاریخ اکران ژانر زمان (دقیقه) کارگردان کمپانی تولید کننده
 تایوان 22 ژانویه 2021 ترسناک 99 راب جاباز استدیو مچی

خلاصه: جیم (با بازی برانت ژو) که در تلویزیون از هشدار ویروس آلوین با خبر می شود، احساس بدی نسبت به این خبر دارد. او و کت (با بازی رجینا لی) سر کار می روند که ناگهان جیم در مسیر مورد حمله ی افراد آلوده به ابن ویروس قرار می گیرد. انسان هایی که پس از آلوده شدن به وضعیت هاری و خون خواری تبدیل می شوند.

نقد و بررسی فیلم غم و اندوه 2021

داستانی از زامبی ها این بار از کشور تایوان. ویروسی که در شهری در کره ی جنوبی انتشار پیدا می کند و مردمی که حرف متخصص ها را نادیده می گیرند و در نهایت آلوده می شوند و به قاتلانی بلفطره تبدیل می شوند که از ریختن خون لذت می برند زامبی هایی که بیش از پیش به خون علاقه دارند و تمام این فیلم غرق در خون و جسد است.. این فیلم جزء بهترین فیلم های کره ای جدید اخیر می باشد. فیلمی سراسر خون و خشونت که از همان لحظات ابتدایی این جدال خونین در آن آغاز م شود تقابل زامبی و انسان هایی وحشت زده که شما را برای ساعاتی با خود همراه می کند.

چرا باید فیلم زامبی محور غم و اندوه را دید؟

داستانی مهیج از روانی هایی که آلوده به ویروسی عجیب و غریب شده اند. انسان هایی که به هاری شدید رسیده اند و حالا جز خون ریختن چیزی نمی خواهند. اگر به دنبال فیلم زامبی کره ای جدید هستید حتماً این فیلم را ببینید و آن را از دست ندهید. فیلمی که جزء بهترین فیلم های زامبی جدید در سال 2021 است و در سایت های معتبر دنیا مثل imdb و Rotten tomatoes رتبه های بالایی دارند و نظر منتقدان را جلب کرده است. در چند سال اخیر شاهد اکران فیلم های زامبی جذابی در کره بوده ایم برهمین اساس انتظار می رود این فیلم محبوبیت خوبی میان مخاطبین فیلم و سریال پیدا کند.

بازیگران فیلم غم و اندوه نقش توضیحات
برانت ژو جیم نامزد کت
رجینا لی کت نامزد جیم
چنگ وانگ بیزینسمن مرد مزاحمی که ابتدا کت را در قطار دید.
یینگ رو چن مولی همراه کت در ابتدای فیلم در زمانی که در قطار بود.

فیلم های مشابه غم و اندوه

 • مرده متحرک The Walking Dead: دنیایی که نابود و ویران است و گروهی که زنده اند و باید زنده بمانند.
 • 30 روز در شب 30 Days of Night: حمله ی خون آشام های روانی به آلاسکایی که در زمان تاریکی و بی نوری خود به سر می برد.
 • دیوانه ها The Crazies: ویروسی که توسط سقوط یک هواپیما انتشار پیدا می کند و حالت شهر رنگ و بویی خونین به خود گرفته است.

2- آسمان سرخ خونین 2021 Blood Red Sky

فیلم ترسناک زامبی جدید

مادری به همراه پسرش سوار هواپیما میشود تا برای درمان به آمریکا سفر کنند. در میان آسمان ناگهان تروریستی پسر را گروگان میگیرد و در نهایت او را به قتل میرساند. حالا مادر با نیرویی عجیب انتقام پسر خود را میگیرد.

علی در 1 دقیقه خلاصه فیلم آسمان سرخ خونین را میگه:

داستانی اکشن و دلهره آور از زنی که سال هاست از خودش فرار می کند و رازی بزرگ را پنهان در دل دارد. این فیلم داستان دزدی یک هواپیما است که ماجرا فقط به آدم ربایی ختم نمی شود و فاجعه ای بزرگتر رخ می دهد که داستان از دزدی آغاز اما با پایانی متفاوت رقم می خورد.

 کشور سازنده تاریخ اکران ژانر زمان (دقیقه) کارگردان کمپانی تولید کننده
 انگلیس-آلمان 23 ژوئیه 2021 اکشن-ماجراجویی 121 پیتر توروارث نتفلیکسنتفلیکس

خلاصه: داستان درباره ی زنی به نام ناجا (با بازی پیری بامایستر) و پسرش الیاس (با بازی کارل آنتون کوچ) که در فرودگاهی آماده برای پرواز به سمت نیویورک آمریکا هستند. ناجا که دچار بیماری خونی است و از دید پسرش سرطان خون دارد، برای درمان این بیماری به آمریکا سفر می کند. سفر آغاز می شود که ناگهان هواپیما توسط گروهی با حمله ی تروریستی دزدیده می شود و با مسافران به طرز وحشیانه ای برخورد می شود. ناجا در طی این حمله دچار جراحت شدید می شود و جان خود را از دست می دهد اما این پایان ماجرا برای زنی با راز های بزرگ نیست. بیماری که ناجا از پسرش پنهان کرده بود سر باز می کند و او را با نوع دیگری از گونه ی انسان بودن به دنیا باز می گرداند و داستانی هیجانی و ترسناک از اینجا به بعد رقم می خورد.

فکت های فیلم آسمان سرخ خونین

داستانی که با یک حمله ی تروریستی در ابتدا، که جالب است که بدانید شروع فیلم برداری این فیلم در روز 11 سپتامبر 2020 یعنی در سالگرد 11 سپتامبر 2001 آغاز شد و در روز فیلم برداری احساسی خاص در دل بازیگران در حال شکل گیری بود، چرا که در هواپیمایی با هدف حمله ی تروریستی بودند درست همانند 19 سال پیش که هواپیما واقعاً دزدیده شد. این فیلم محصول مشترک انگلیس و آلمان که این بار آلمانی ها نه در زمین که در آسمان در حال جنگ و خونریزی هستند.

فیلم  2021 Blood Red Sky را ببینیم؟

این فیلم برای کسانی که از ژانر های هیجانی و زامبی لذت می برند ساخته شده است. داستانی که اصلاً ایستی در طول روایتش ندارد و پشت سر هم بیننده را از یک وحشت به هیجان و وحشتی دیگر سوق می دهد. این فیلم ترکیبی است از ژانر اکشن و هیجانی که با ترکیبی از داستان زامبی ها بیش از پیش این مدل از فیلم ها را برای مخاطب دیدنی کرده است.

بازیگران فیلم آسمان سرخ خونین نقش توضیحات
پیری بامایستر ندجا زنی که مادر الاس و بیماری خونی دارد.
کارل آنتون کوچ الیاس فرزند ندجا
دومینیک پورسل برگ رباینده هواپیما
کایس ستی فرید کسی که الیاس در فرودگاه با او صحبت کرد.

فیلم های مشابه آسمانی به رنگ خون

 • طایفه The Horde: دستان جنگی بین زامبی ها و باند های قاچاق داسو…
 • فراتر از The Beyond: داستان ساختمانی که بر روی یکی از ورودی های جهنم بنا شده است.
 • جهش یافته های جدید Mutants: دوره ی آخر الزمان است و زوجی در تلاش برای فرار هستند اما یکی از آنها به مرض زامبی مبتلا شده است.

3- هشتگ زنده 2020 Alive#

جدیدترین فیلم زامبی

پسری در آپارتمان خود تنها مانده در حالی که کشور زیر هجوم زامبی هاست او متوجه میشود دختری تنها در آپارتمان روبرو شرایطی مشابه با او دارد.

علی در 1 دقیقه خلاصه فیلم #زنده را میگه:

داستانی ترسناک و اکشن از انسان هایی که توسط ویروسی آلوده و تبدیل به زامبی می شوند. فیلمی که پر است از خون و خونریزی، با داستان پاندمی ویروسی کشنده در کره ی جنوبی. فیلمی که درکش در دوران کرونا برای انسان هایی که ترس از آلودگی توسط ویروسی کشنده را داشتند راحت است. این فیلم جزء بهترین فیلم های آخرالزمانی زامبی اخیر شناخته می شود که در سال 2020 به بازار عرضه شد.

 کشور سازنده تاریخ اکران ژانر زمان (دقیقه) کارگردان کمپانی تولید کننده
کره جنوبی 24 ژوئن 2020 اکشن-ترسناک 99 چوایل هیونگ پرسپکتیو پیکچرز-زیپ سینما

خلاصه: این فیلم داستانی در کره ی جنوبی از یک پسر فعال در فضای مجازی را روایت می کند که طی آلوده شدن افراد شهر توسط ویروسی ناشناخته که همه ی آنها را به زامبی هایی قاتل تبدیل می کند و جون وو (با بازی یو آه این) در آپارتمان خود زندانی شده و فقط با استفاده از شبکه های اجتماعی می توند # (هشتک) زنده بودن و کمک خواستن خود را منتشر کند و در این میان متوجه می شود دختری به نام کیم یو بین (با بازی پارک شین های) نیز در آپارتمان روبه رویی زنده اس و آنها با هم باید از این بلوک از آپارتمان فرار کنند و داستانی فوق هیجانی را رقم می زند.

نقد و بررسی فیلم هشتگ زنده

روایت داستانی که جزء بهرین فیلم های زامبی جدید کره ای است و قدرت فیلم سازی کره را در این زمینه نشان می دهد. داستانی از افرادی که میزبان ویروسی کشنده اند. ویروسی که امروزه نامش را در اخبار می شنویم که در اثر آب شدن یخ های قطبی، در حالت نیمه فعال و انتشار است. انسان هایی که قدرت پاندمی و همه گیری کرونا را دیدند می توانند حس قرنطینه و فرار از انسان های آلوده را درک کنند. داستانی که روایت می شود، آنقدر پر است از هرج و مرج که انسان را می ترساند که اگر رویای نویسنده به واقعیتی تلخ بدل شود باید چکار کرد؟ این تفکر پس زمینه ی ذهن افراد و داستان هایی از این دست، آیا ممکن است ریشه ای در واقعیت داشته باشد، انسان را به شدت می ترساند تا برای همیشه به دنبال پناهگاهی از دست بشری باشد که خودش دلیل نابودی خود است. ویروس هایی که شاید ساخت دست انسان باشند و با اشتباهی کوچک منتشر شده و دنیا را به نابودی و زوال بکشند.

چرا باید فیلم هشتگ زنده 2020 Alive# را دید؟

اگر شما هم به دنبال فیلمی جدید از زامبی های کره ای هستید حتماً فیلم Alive# را از دست ندهید. داستانی که کمک از تکنولوژی امروزه برای زنده ماندن را نشان می دهد. زامبی هایی ترسناک، خون خوار و قاتل که بیش از پیش به شدت وحشی گری آنها اضافه شده است. دو نفری که زنده ماندند و باید برای نجات خود کاری کنند. داستانی مانند بازی های کامپیوتری برای بقا و زندگی اما این بار واقعی…

بازیگران فیلم هشتگ زنده نقش توضیحات
یو آه این جون وو گیمر و شخصیت اصلی فیلم
پارک شین های کیم یو بین همسایه ی جون وو
جئون بای سو ماسک من مردی که به جون وو و یو بین کمک می کند.
لی هیون ووک لی سانک چول مستاجر آلوده

فیلم های مشابه زنده 2020

 • قطار بوسان Train to Busan: داستانی از انتشار ویروس زامبی در شهر و قطاری در حال حرکت.
 • شب مردگان متحرک Night of the Living Dead: داستان گروهی که از دست غول هایی گوشت خوار فرار کرده اند و…
 • آنفولانزا Flu: داستان ویروسی که با آلودگی شهری در کره ی جنوبی جان انسان ها را تهدید می کند.

4- شبه جزیره Peninsula

لیست فیلم زامبی

4 نفر از شهر امنی خارج میشوند تا 20 میلیون دلار پول نقد را از کامیونی در میان زامبی ها به دست بیاورند و این کار آسانی نخواهد بود.

علی در 1 دقیقه خلاصه فیلم شبه جزیره را میگه:

فیلم شبه جزیره به کارگردانی سانگ هو یون با بازی باند دونگ وون، لی جونگ هیون محصول سال 2020 میلادی و کشور کره جنوبی  میباشد که با بودجه یک میلیون دلاری ساخته شد. چهار سال بعد از اتفاق قطار بوسان تمام کشور زیر سلطه زامبی ها قرار گرفته در این میان چهار نفر بازمانده وارد داستانی جدید میشوند.

 کشور سازنده تاریخ اکران ژانر زمان (دقیقه) کارگردان کمپانی تولید کننده
کره جنوبی 7 آگوست 2020 زامبی-دلهره آور 106 سانگ هو یون رد پیتر فیلم

خلاصه: فیلم شبه جزیره چهار سال بعد از وقوع حادثه قطار بوسان را به تصویر میکشد که شهر را به ویرانه تبدیل کرده و تعداد اندکی از آن جان سالم به در برده اند، در این میان شهری جدید ساخته شده که بازمانده ها در آن زندگی سخت و مشقت باری دارند اما پول همچنان ارزشمند است و قدرت به آن بستگی دارد، چهار نفر از اهالی این شهر پر آشوب متوجه میشوند در کامیونی خارج از شهر که به بلوک اینچئون شناخته میشود بیست میلیون دلار پول نقد وجود دارد.

آنها برای رهایی از زندگی فلاکت بارشان تصمیم میگیرند از شهر خارج شده و خود را به کامیون پر از پول برسانند. در این مسیر که  زامبی های سریع و گرسنه در انتظار گوشت تازه هستند، زامبی ها با حرصی غیر قابل تصور این چهار نفر را تعقیب میکنند.  مسیر دشواری که انتخاب کرده اند در صورت موفقیت میتواند زندگی آنها را برای همیشه عوض کند.

فیلم شبه جزیره دنباله ای بر فیلم قطار بوسان و روایتی از 4 سال پس از اتفاقات رخ داده در قطار بوسان است…

حقایق جالب فیلم زامبی

علیرغم اینکه این فیلم به عنوان ادامه قطار بوسان ساخته شده، فیلمی کاملا مستقل است که به هیچ کدام از شخصیت های فیلم قبلی اشاره نمیکند. داستان فیلم بعد از گذشت چهار سال از فیلم قطار بوسان اتفاق می افتد. این دومین فیلم محصول کره جنوبی بود که با دوربین آی مکس فیلمبرداری شد. فیلم قطار بوسان به نوبه خود یکی از برترین های ژانر زامبی تلقی می شود و این بار ادامه ای بر فیلم قطار بوسان می تواند گزینه جذابی برای علاقمندان این اثر باشد.

این فیلم خارجی زامبی را ببینیم؟

فیلم با صحنه های هیجان انگیز و داستان گیرا برای بیننده فیلمی جذاب محسوب میشود که با استفاده از جلوه های ویژه و بازی خوب زمان را فراموش میکند و از اکشن مهیج لذت میبرد. فیلم توانسته در رقابت هایی که در جشنواره های مختلف داشته جوایزی را بدست آورد. اگر از دیدن فیلم قطار بوسان لذت بردید دیدن این فیلم را از دست ندهید.

بازیگران فیلم شبه جزیره نقش توضیحات
باند دونگ وون یونگ سوک نقش اصلی فیلم
لی جونگ هیون مین یونگ دوست قدیمی یونگ سوک
هه هیو کوون  کیم دوست صمیمی یونگ سوک
کو کیو هوان کاپیتان سئو فرمانده نظامی شهر

ژانر مشابه زامبی

 • زامبی سفید White Zombie: مردی برای اینکه زن دوست داشتنی زندگیش را به دست بیاورد به پیش  جادوگری مراجعه میکند که عواقب بدی در انتظارش است.
 • مرده ها دروغ نمی گویند The Dead Don’t Die: بهترین فیلم زامبی، در شهر کوچکی در آمریکا مرده ها زنده میشوند و شهر را به آشوب میکشند.
 • زامبی برای فروش Zombie for Sale: فیلم زامبی کره ای روایت پسر جوانی است که به زامبی تبدیل شده به روستا بر میگردد اما قرار نیست کسی از او بترسد بلکه قرار است از او درآمد زایی کنند!

5- قطار بوسان 2016 Train to Busan

فیلم زامبی کره ای

پدر و دختری برای ملاقات با مادر به بوسان سفر میکنند. در زمان حرکت قطار فردی با حال پریشان وارد واگن میشود و این شروع همه گیری زامبی هاست.

علی در 1 دقیقه خلاصه فیلم قطار بوسان را میگه:

داستان از آنجاییی شروع می شود که سوگ وو (با بازی گونگ یو) پدری پر تلاش و کاری است و برای تولد دخترش سو ان (با بازی سو آن کیم) قصد خوشحال کردنش را دارد اما به دلیل مشغله ی کاری بسیار از این منظور دور است و هر روز سو آن از او بیشتر دور می شود. اما این بار او از پدرش درخواستی دارد، او می خواهد که برای تولدش به دیدن مادرش به بوسان برود و ماجرا از اینجا شروع می شود.

 کشور سازنده تاریخ اکران ژانر زمان (دقیقه) کارگردان کمپانی تولید کننده
کره جنوبی  13 مه 2016 اکشن-دلهره آور 118 یان سنگ هو رد پیتر فیلم
کره جنوبی 7 آگوست 2020 اکشن-دلهره آور 106 یان سنگ هو رد پیتر فیلم

خلاصه: سو آن به سختی پدرش را راضی کرده که به دیدار مادرش به بوسان برود، همراه پدرش وارد قطار می شود و در صندلی های خود مستقر می شوند. هیچکس هشداری مبنی بر وخامت اوضاع در کره دریافت نکرده است اما شخصی با حالت مریض وارد قطار به مقصد بوسان می شود و سفر آغاز می شود. در مسیر یکی از مسافران به زمین می افتد و حال جسمی او رو به وخامت می رود، اما این بیماری عادی نیست چرا که بیمار پس از طی اوضاعی وخیم و رو به مرگ با حالتی عجیب به زندگی بر میگردد و به یک زامبی تبدیل می شود. حالا یک زامبی در قطار است و این سرآغاز ماجرایی بس خزرناک است. این فیلم داستان این پدر و دختر را که برای نجات جانشان تلاش می کنند را به تصویر کشیده است.

نقد و بررسی فیلم قطار بوسان

جالب است که بدانید در چهره پردازی زامبی ها ی درون فیلم نسبت به شدت بیماری و انتقال بیماری آن ها، نوع زامبی ها متفاوت اند و در گریم آنها قابل مشاهده است. حرکات زامبی ها در این فیلم برگرفته از بازی Days to Die 7  (7 روز تا زنده ماندن) است که در آن پس از جنگ جهانی سوم و هسته ای در دنیایی که بخش عظیمی از آن نابود شده است، بازمانده ها باید از زامبی ها که در اثر این جنگ هسته ای متولد شده اند نجات پیدا کنند.

دستاوردهای فیلم کره ای قطار بوسان 2016

فیلمی ترسناک و اکشن با سبک فیلم های زامبی که باز هم کره ی جنوبی آن را ساخته و جزء شش فیلم پر فروش کره به حساب می آید. داستانی جذاب از انتشار ویروسی ناشناخته که به سرعت به کشتار عمومی و دسته جمعی می رسد. فیلمی که بار ها نامزد جوایز مختلف شده و توانسته 10 جایزه از جشنواره های مختلف جهان را بدست آورد. فیلمی که شباهت بسیار زیادی به یک بازی کامپیوتری دارد و قطعا برای گیمرها جالب خواهد بود.

بازیگران فیلم قطار بوسان نقش توضیحات
گونگ یو سوک وو پدر سو آن
سو آن کیم سو آن دختر سوک وو
ما دونگ سوک سانگ هوآ هم قطاری سوک وو و سو آن
سو جونگ یه این گیل مادر سوک وو

فیلم های مشابه Train to Busan

 • شبه جزیره Peninsula: داستان دقیقاً از ادامه ی قطار بوسان ساخته شده و قسمت دوم آن را به نمایش گذاشته است.
 • خزیدن Slither: داستان موجوداتی وحشتناک به شکل کرم که به بدن انسان ها نفوذ می کنند.
 • ساحل زامبی Zombie Beach: ساحلی پر از زامبی که سال ها پیش توافق شد که…

6- دختری با همه موهبت ها  The Girl with All the Gifts

فیلم زامبی خارجی

نسل بشر توسط گونه مرموزی از عفونت قارچی تهدید میشود و انسان ها را مجبور به انزوا و قرنطینه کرده است. راه حل در بدن دختر بچه ای است که مقاومت بالایی در برابر این عفونت قارچی دارد.

علی در 1 دقیقه خلاصه فیلم دختری با همه موهبت ها را میگه:

روایتی از گروهی که سعی می کنند بشر را از یک عفونت قارچی وحشتناک نجات دهند. یک فیلم ترسناک علمی تخیلی که بر اساس یک رمان ساخته شده است فیلمی بریتانیایی با محوریت زامبی ها که در سال 2016 به روی پرده رفته است. این فیلم توانسته در فهرست یکی از بهترین فیلم های اکشن زامبی جای گیرد.

 کشور سازنده تاریخ اکران ژانر زمان (دقیقه) کارگردان کمپانی تولید کننده
انگلستان 23 ژانویه 2017 اکشن – ماجراجویی 111 کالم مک کارثی بی اف آی فیلم فاند

خلاصه: ماجرای فیلم در آینده نه چندان دور به وقوع می پیوندد، بشر توسط یک بیماری قارچی بشدت واگیر در حال تبدیل شدن به زامبی است و تنها امید برای نجات راه درمانی است که از طریق تحقیق بر روی گروه کوچکی از کودکان موسوم به نسل دوم است که آلوده به ویروس به دنیا آمده اند اما توانایی یادگیری و تفکر دارند. تحقیقات بر روی این کودکان در یک پایگاه نظامی آغاز می شود اما طی اتفاقاتی ناچار به ترک پایگاه می شوند و کودکی به نام ملانی نیز با آنها همراه می شود و سفری پرمخاطره را آغاز می کنند…

نگاهی به فیلم دختری با همه موهبت ها

برخی از تصاویر هوایی که در فیلم می بینیم در اوکراین و در نزدیک چرنوبیل فیلمبرداری شده است که نمایش این تصاویر یکی از متقاعد کننده ترین مناظر آخرالزمانی فیلم را رقم زده است. فیلمی دارک با فضایی خاص و دلهره آور که به شیوه ای عالی فیلمبرداری شده است. موسیقی متن فیلم بسیار هنرمندانه با فیلم مطابقت پیدا کرده. یک فیلم خوب و خوش ساخت که در فهرست بهترین فیلم های زامبی جای گرفته است.

شاید در ابتدا تصور کنید که این فیلم برداشتی از فیلم 28 روز بعد است اما با دیدن آن شگفت زده خواهید شد چرا که خط داستانی این فیلم متفاوت از آن چیزی است که انتظار داشته اید. شبه زامبی هایی با نام “Hungries” که بر اثر یک عفونت آدمخوار شده اند و تهدیدی برای نسل بشر هستند، فیلمی با صحنه هایی آزار دهنده و دلهره آور به خصوص سکانسی که دکتر کارولین حادثه ای در بخش زایمان را تشریح می کند فقط می توان گفت اگر کسی را می شناسید که باردار است اجازه ندهید این فیلم را ببیند.

چرا باید فیلم The Girl with All the Gifts را دید؟

این فیلم یک فیلم با موضوع زامبی است اما کارگردان آن سعی کرده متفاوت از سایر موضوعات فیلم های زامبی که تاکنون دیده اید به موضوع جدیدی بپردازد پس اگر از طرفداران و شیفتگان فیلم های زامبی هستید توصیه میکنم این فیلم را از دست ندهید.

بازیگران فیلم دختری با همه موهبت ها نقش توضیحات
سنیا نانوا ملانی دختری از نسل دوم که همراه گروه تحقیق می رود.
جما آرترتون هلن معلمی که در پایگاه نظامی به کودکان نسل دوم تدریس می کند.
گلن کلوز کارولین کالدول پزشکی که مسئول تحقیقات است.
پدی کنسیدین گروهبان پارکز گروهباین که همراه گروه موفق به فرار از پایگاه می شود.

فیلم های مشابه مهیج

 • کارگو Cargo: داستان پدری که بعد از شیوع یک بیماری خطرناک باید از دختر نوزادش محافظت کند.
 • جاده مردگان Wyrmwood: Road of the Dead: روایت مردی که در جستجوی خواهرش باید با زامبی ها مبارزه کند.
 • برف مرده Dead Snow: تعدادی دانشجو برای تفریح به کوهستان می روند اما با اتفاقی غیر منتظره مواجه می شوند.

7- جنگ جهانی زد 2013 World War Z

فیلم خارجی زامبی

روزی معمولی در میان ترافیک شهر، همه چیز آرام به نظر میرسد تا زمانی که حمله زامبی های سریع و گرسنه آغاز میشود.

علی در 1 دقیقه خلاصه فیلم جنگ جهانی زد را میگه:

فیلمی که با اقتباس از رمانی به نام جنگ جهانی زد، تاریخ شفاهی جنگ جهانی زامبی ساخته شده است. در این فیلم در دوره ای تاریخ هستیم که زامبی ها تمام نسل بشر را تحدید می کنند و در این برهه از تاریخ فقط گروه کوچکی از انسان ها به دلیل مهارت های خود در برخورد با این فاجعه زنده می مانند. فیلمی در ژانر اکشن، ماجراجویی و ترسناک از دوره ای از آخرالزمان را نشان می دهد که انسان تحدید جان انسان دیگری است.

 کشور سازنده تاریخ انتشار ژانر زمان (دقیقه) کارگردان کمپانی تولید کننده
ایالات متحده 21 ژوئن 2013 اکشن-ماجراجویی-ترسناک 116 مارک فورستر بهترین فیلم های اکشن جهان پارامونت پیکچرز

خلاصه: داستان از آنجایی شروع می شود که گری لین (با بازی برد پیت) همراه همسر و فرزندانش در ترافیکی در شهر هستند که ناگهان مردم توسط ویروسی آلوده و به حالت زامبی هایی عصبانی، سریع و خون خوار تبدیل می شوند و گری و خانواده اa فقط چند دقیقه برای زنده ماندن فرصت دارند. او که کارمند سابق سازمان ملل ایالات متحده است توسط هلیکوپتر نجات و به ناوی در دل اقیانوس منتقل می شود تا در آنجا به دنبال راهی برای درمان این ویروس بگردد. او اولین گزارش از این ویروس را در کره ی جنوبی مشاهده کرده پس به دنبال سرنخی، راهی کره می شود و در آنجا مورد حمله ی زامبی ها قرار می گیرد. گری مسیری سخت را در پیش دارد چرا که جان خانواده، خودش و یک دنیا انسان در میان است و باید دید آنها از این رستاخیز زامبی ها نجات پیدا می کنند یا نه.

فکت های فیلم جنگ جهانی زد

در طول فیلم برداری مارک فوستر و برد پیت با هم صحبت نمی کردند و پیغام های خود را توسط واسطه به هم می رساندند و شایعاتی هم در مورد رفتار آنها منتشر شده بود که بعداً همگی تکذیب شد اما مشکلاتی که به دلیل بودجه و تاریخ اکران به وجود آمده بود دلیلی بر این رفتار آنها بود. این فیلم اولین تجربه ی کاری برد پیت در ژانر و سبک زامبی های آخرالزمانی بود. در این میان برای ارتش زامبی ها قرار بود دو هزار نفر انتخاب شوند که سیاهی لشکر زامبی ها باشند اما در نهایت سه هزار نفر مورد پذیرش واقع شدند.

بررسی فیلم جنگ جهانی زد

این فیلم جزء بهترین ترین فیلم های زامبی جدید و ترسناک بشمار می رود که با نقش آفرینی برد پیت، جذاب تر و دیدنی تر شده است. فیلمی که در بهترین لیست های فیلم زامبی قرار دارد و 13 بار نامزد جوایز مختلف در جشنواره های مختلف شده است و در سال 2014 جزء بهترین فیلم های تریلر شناخته شد و جایزه ی بهترین را از آن خود کرد. فیلمی محصول ایالات متحده که فروش گیشه و باکس آفیس را در نوع خود به مرز رکورد رساند. فیلمی در ژانر اکشن زامبی که با امتیاز بالا در بهترین لیست های دنیا مثل imdb و Rotten tomatoes قرار دارد.

بازیگران فیلم جنگ جهانی زد نقش توضیحات
برد پیت گری افسر سابق سازمان ملل
میری انوس کارن لین همسر گری
ابیگل هارگروو راچل لین دختر گری
استرلینگ جریس کانستنس لین دختر گری

فیلم های مشابه 2013 World War Z

 • من افسانه هستم I am Legend: داستان تنها کسی که از بیماری کشنده نجات یافته و در جستجوی راه درمان است.
 • ریشه Germ: داستان بیماری همه گیر در شهری کوچک که به یک چالش جدی تبدیل شده است.
 • شب دنیا را می خورد The Night Eats the World: داستان هجوم زامبی ها به پاریس.

8- بدن های گرم Warm Bodies 

فیلم ترسناک زامبی

زامبی تنها و بی حوصله ای که درمیان شهر پرسه میزند و بدون هیچ حسی روزگار سپری میکند، تا زمانی که عاشق دختری میشود که زندگی را به او باز میگرداند.

علی در 1 دقیقه خلاصه فیلم بدن های گرم را میگه:

فیلم بدن های گرم به کارگردانی جاناتان لوین و با بازی نیکلاس هولت، ترزا پالمر و جان مالکوویچ محصول 2013 با بودجه 35 میلیون دلاری ساخته شد. نیکلاس هولت در نقش زامبی که در شهر پرسه میزند کم کم عاشق دختری میشود که ارتباط برقرار کردن با او چالش است.

 کشور سازنده تاریخ اکران ژانر زمان (دقیقه) کارگردان کمپانی تولید کننده
پرچم آمریکا آمریکا 1 فوریه 2013 زامبی-دلهره آور 98 جاناتان لوین میک مووی

خلاصه: آر با بازی نیکلاس هولت در شهری که نابود شده و همه به زامبی تبدیل شده اند روزگار سپری میکند و پرسه زنان در شهر راه میرود. تمام روز را با بی میلی بر روی صندلی در پارک مینشیند به دور دست خیره میشود و هیچ کاری برای انجام دادن ندارد. روزهای تکراری میگذرند و این زامبی بیچاره بدون کلمه ای حرف زدن صبح را شب میکند.

تا اینکه دختری به نام جولی با بازی ترزا پالمر از راه میرسد او که هنوز انسان است و به زامبی تبدیل نشده در حال فرار از دست زامبی های شهر است که در موقعیتی خطرناک گرفتار میشود، آر با دیدن جولی در این موقعیت ناگهان عاشق او میشود آر به زامبی های دیگر حمله میکند و جولی را نجات میدهد. جولی با دیدن این صحنه شوکه میشود و در ادامه با شناخت بیشتر از یکدیگر رابطه محکمی شکل میدهند، این رابطه و هوشیار شدن آر میتواند راه نجاتی برای دیگر زامبی های پرسه زن در شهر شود.

نکات جالب فیلم بدن های گرم

برای آماده سازی بازیگران آنها را به کمپ زامبی ها بردند تا حرکت کردن و واکنش نشان دادن را بیاموزند. فیلم بر اساس رمانی با همین نام ساخته شده است. در صحنه ای که آر به یاد می آورد قبل از این فاجعه انسان ها چگونه بودند و با بدن های سالم یکدیگر را همراهی میکردند و دوران خوشی را با هم میگذراندند، صحنه های انسان هایی در حال پخش است که همه در گوشی های تلفن همراه غرق شده اند.

چرا این فیلم زامبی رمانتیک را ببینیم؟

فیلم بدن های گرم توانسته با  الهام گرفتن از سبک زامبی های ترسناک در کنار داستانی عاشقانه به سبکی برسد که برای مخاطب به یاد ماندنی خواهد شد، فیلم با داستانی بسیار جذاب پیش میرود و بیننده از گذر زمان غافل میشود، روایت به گونه ای جذاب شما را در داستان غرق میکند. بازی های خلاقانه و حرفه ای مخصوصا نیکلاس هولت در نقش زامبی آواره بسیار دیدنی است. دیدن این فیلم جذاب را از دست ندهید. این بارها نامزد دریافت جوایز از جشنواره های متعددی شده و توانسته با خط داستانی متفاوت نظر منتقدین را خود جلب کند.

بازیگران فیلم بدن های گرم نقش توضیحات
نیکلاس هولت آر نقش زامبی سرگردان
ترزا پالمر جولی دوست صمیمی آر
جان مالکوویچ گریجیو فرمانده پایگاه نظامی
لیو تیپتون نورا در نقش آنالی تیپتون

فیلم مشابه بدن های گرم

 • 28 ساعت بعد فیلم زامبی Hours Later: The Zombie Movie : یک گروه تازه کار برای ساخت فیلمی با ژانر زامبی گرد هم جمع میشوند که ناگهان اوضاع به کلی دگرگون میشود.
 • شهر زامبی Zombie Town: قهرمانی برای حفظ بقا مجبور به دو تصمیم سخت میشود یا بمیرد یا به زامبی ها بپیوندد.
 • زامبی Zombie: چند غریبه برای پیدا کردن پدر یکی از دوستانشان وارد جزیره ای دور افتاده میشوند.

9- رامبوک برلین مرده Rammbock Berlin Undead

بهترین فیلم خارجی زامبی

مایکل برای دیدن نامزدش که در حال جدایی از اوست به خانه اش میرود اما او را پیدا نمیکند همزمان خبرهایی از شیوع نوع خاصی بیماری در شهر به گوش میرسد حالا مایکل در خانه نامزدش قرنطینه شده و همسایگان نیز به ویروس آلوده شده اند.

علی در 1 دقیقه خلاصه فیلم رامبوک برلین مرده را میگه:

فیلمی ترسناک و اکشن که توسط کارگردان اتریشی ماروین کرن که در تولید ژانر ترسناک تبحر دارد ساخته شده است، یک فیلم آلمانی زامبی محور که در سال 2010 اکران شده و توانسته با دریافت امتیاز 6.3 از منتقدان IMDB در فهرست بهترین فیلم های زامبی قرار بگیرد.

 کشور سازنده تاریخ اکران ژانر زمان (دقیقه) کارگردان کمپانی تولید کننده
آلمان 19 ژانویه 2011 اکشن- ترسناک 63 ماروین کرن ZDF

خلاصه: داستان فیلم از آنجا آغاز می شود که مایکل برای دیدن نامزدش گابی که در آستانه جدایی از اوست به برلین می رود تا او را منصرف کند اما گابی را در خانه اش پیدا نمی کند و سعی می کند با او تماس بگیرد و همان زمان نیز یک ویروس وحشتناک مردم برلین را به زامبی های آدم خوار تبدیل کرده است و او در میان انبوهی از زامبی ها گرفتار می شود و باید راهی برای نجات بیابد.

نگاهی به فیلم Rammbock Berlin Undead

فیلمی که با بودجه کم و در کشور آلمان ساخته شده است و داستان آن در مدت زمان یک ساعت جریان دارد و همه ی ماجرا در یک مجتمع مسکونی که گرفتار حمله زامبی ها می شود و در واقع نمونه ای از کل است (یک جامعه کوچک از کل برلین) اتفاق می افتد. از نظر منتقدان فیلم رامبوک برلین مرده یک فیلم واقع گرایانه است که همه چیز در آن عادی به نظر می رسد فیلمی با سرعت بالا و نسبتا خوب که لحظات اکشن بسیار خوبی را برای طرفداران این سبک رقم می زند. مورد دیگر که قابل ذکر است این است که ایده فلاش های دوربین بسیار بجا و ماهرانه استفاده شده است و چرخشی که بر اثر این فلاش ها بوجود می آمد حس تازه ای به فیلم داده است و منتقدان از آن استقبال کرده اند.

آیا فیلم برلین مرده ارزش دیدن دارد؟

فیلمی که تماشاگران این فیلم را به طرفداران سبک زامبی توصیه کرده اند، قطعا ارزش دیدن را خواهد داشت فیلمی که زمان زیادی نیز از مخاطب نخواهد گرفت در کل ارزش دیدن را دارد.

بازیگران فیلم رامبوک برلین مرده نقش توضیحات
مایکل فوث مایکل شخصیت اصلی فیلم
تئو ترپس هارپر تعمیرکار
آنا گراسیک گابی نامزد مایکل
امیلی کاکس آنیتا یکی از ساکنین

فیلم های مشابه رامبوک برلین مرده

 • سیاره وحشت Planet Terror: در تگزاس بر اثر یک آزمایش و نشت گاز همه تبدیل به زامبی می شوند.
 • طایفه The Horde: دو گروه که در حال تعقیب و گریز هستند ناگهان خود را در میان انبوهی از زامبی ها می یابند و حالا باید از زامبی ها فرار کنند.
 • قرنطینه 2 ترمینال Quarantine2 Terminal: داستان مسافران یک هواپیما که مبتلا به ویروسی مرموز می شوند.

10- فیلم زامبی لند Zombieland

جدیدترین فیلم زامبی

4 نفر در شهری پر از زامبی گرفتار شده اند آنها با همراهی هم قصد دارند به مکان هایی بروند که فکر میکنند در آنجا هنوز زندگی در جریان است.

علی در 1 دقیقه خلاصه فیلم زامبی لند را میگه:

فیلم زامبی لند به کارگردانی روبن فلیشر و با بازی جسی آیزنبرگ، اما استون و وودی هارلسون محصول سال 2009 میباشد. کلمبوس به همراه سه نفر از دوستان به دنبال مکانی امن برای پناه بردن میگردند.

 کشور سازنده تاریخ اکران ژانر زمان (دقیقه) کارگردان کمپانی تولید کننده
پرچم آمریکا آمریکا 2 اکتبر 2009 زامبی-دلهره آور 88 روبن فلیشر کلمبیا پیکچرز
پرچم آمریکا آمریکا 18 اکتبر 2019 زامبی-کمدی 99 روبن فلیشر کلمبیا پیکچرز

خلاصه: جهان مملو از زامبی های عصبی و دیوانه شده است و  کلمبوس (با بازی جسی آیزنبرگ) تنها در پی یافتن مکانی امن است که به صورت اتفاقی با سه  نفر دیگر به نام های ویچیتا (با بازی اما استون)، تالاهاسی (با بازی  وودی هارلسون) و لیتل راک (با بازی ابیگیل برسلین) که شرایطی مثل خودش را پشت سر گذاشته اند و حالا به دنبال مکانی امن هستند آشنا میشود.

این گروه چهار نفره که راه مبارزه با زامبی ها را به خوبی یادگرفته اند با آرامش این موجودات وحشی را قتل عام میکنند، آنها باید در مسیری که سرانجام به مکانی امن ختم میشود همراه شوند دو خواهر به شهربازی که همیشه آرزوی دیدنش را داشته اند و کلومبوس به خانواده اش و در این راه باید با فرار از دست زامبی ها و پیدا کردن وسیله نقلیه به اهداف خود برسند. فیلم با ژانری متفاوت و مهیج تا پایان شما را مجذوب میکند.

نقد و بررسی فیلم زامبی لند

اما استون ابتدا قرار بود نقش 406 را در فیلم ایفا کند که پس از مرور دوباره نقش ها ویچیتا برای وی در نظر گرفته شد. بر خلاف تصور عمومی صحنه درگیری در سوپر مارکت واقعی نیست و برای این صحنه سوپر مارکتی تقلبی ساخته شد و یخچال ها نیز با عکس پوشانده شد و  کالاهای درون قفسه ها نیز ساختگی هستند تا هزینه های ساخت فیلم را کم کند و مجبور نباشند مواد غذایی اصلی را از بین ببرند.

وودی هارلسون به دلیل همراه داشتن ماریجوانا در حین فیلمبرداری دستگیر شد و پروژه فیلمبرداری را یک روز به تاخیر انداخت. کارگردان فیلم روبن فلیشر گفته است از فیلم Shaun of the Dead محصول سال 2004 الهام گرفته  تا این فیلم را بهتر شخصیت پردازی کند. نام اصلی فیلم روزی دیگر در سرزمین زامبی ها بود اما استودیو تصور میکرد با این نام گذاری مخاطبان فکر میکنند فیلم ادامه فیلم دیگری است به همین دلیل نام سرزمین زامبی را در نظر گرفتند.

چرا فیلم زامبی لند را باید دید؟

سرزمین زامبی ها با چاشنی طنز و استفاده از اکشن های مهیج در قاب تصویر توانسته نظر مخاطبان را به خود جلب کند و امتیاز 7.6 را از سایت ای ام دی بی کسب نماید. همچنین فروش موفق صد و دو میلیون دلاری این فیلم توانست فروش خوبی را در گیشه  سینماها تجربه کند. اگر از علاقه مندان سبک زامبی همراه با  هیجان بالا هستید دیدن این فیلم مهیج را از دست ندهید فیلمی سرگرم کننده با داستانی جذاب.

بازیگران فیلم زامبی لند نقش توضیحات
جسی آیزنبرگ کلمبوس نقش کلمبوس، نقش اصلی
اما استون ویچیتا دوست کلمبوس
وودی هارلسون تالاهاسی دوست کلمبوس و ویچیتا
ابیگیل برسلین لیتل استون خواهر کوچک ویچیتا

فیلم مشابه زامبی لند

 • مردگان نمیمیرند The Dead Don’t Die: شهر با اتفاقات عجیبی که در حال رخ دادن است رفته رفته تبدیل به شهر زامبی ها میشود.
 • دختر زامبی: فیلم Zombie Girl: The Movie: دختری دوازده ساله با کمترین امکانات قصد دارد فیلمی با سبک محبوب زامبی بسازد.
 • یک برش از مردگان One Cut of the Dead: گروه تازه کاری در حال ساخت فیلمی ترسناک هستند که همه چیز به هم میریزد.

11- فیلم ضبط REC

معرفی فیلم خارجی زامبی

ضبط درباره گروه امدادی است که به همراه گزارشگر و فیلمبردار شبکه تلویزیونی برای تهیه گزارش به درون ساختمانی میروند که همه ساکنانش به زامبی تبدیل شده اند.

علی در 1 دقیقه خلاصه فیلم ضبط را میگه:

فیلم به کارگردانی ژائومه بالاگورو و با بازی مانوئلا ولاسکو و خورخه یامام سرانو محصول سال 2007 و ساخت کشور اسپانیا با بودجه یک و نیم میلیون یورو میباشد. فیلم ضبط داستان گروه امداد به همراه گزارشگر تلویزیونی است که برای تهیه گزارش وارد ساختمانی میشوند که پس از ورودشان ساختمان مهر و موم میگردد.

 کشور سازنده تاریخ اکران ژانر زمان (دقیقه) کارگردان کمپانی تولید کننده
اسپانیا 23 نوامبر 2007 زامبی-دلهره آور 78 ژائومه بالاگورو فیلمکس

خلاصه: فیلم در اسپانیا اتفاق می افتد یک خبرنگار به همراه فیلمبردار تلویزیونی و ماموران آتش نشانی به داخل ساختمانی میروند تا در حین کمک رسانی از حادثه گزارش تهیه کنند. اما با ورود به ساختمان متوجه موضوع مشکوکی میشوند، برق ساختمان قطع شده و خبری از سرو صدای عادی همسایه ها به گوش نمیرسد و کسی تردد نمیکند، رفته رفته اوضاع خرابتر میشود با پیدا شدن کودکی که به زامبی تبدیل شده همه به سمت درهای خروجی حمله ور میشوند اما در همین زمان نیروی نظامی ساختمان را محاصره کرده و تمامی راه های خروجی را میبندند، این افرادکه در ساختمان محبوس شده اند باید از این موقعیت خارج شوند.

حقایق جذاب فیلم rec

هیچوقت نسخه کامل فیلمنامه در اختیار بازیگران قرار داده نشد، زمانی که بازیگران در محل فیلمبرداری حاضر میشدند تنها برای همان روز دیالوگ ها را به خاطر میسپردند و به جلوی دوربین میرفتند این کار باعث میشد آنها دچار استرس و دلهره شوند، دقیقا همان چیزی که کارگردان به آن نیاز داشت.

تمامی سکانس ها در لوکیشن های واقعی فیلمبرداری شد و هیچ دکوری ساخته نشد. کارگردانان فیلم ابتدا می خواستند به جای ماموران آتش نشانی از ماموران پلیس استفاده کنند، اما به این دلیل که مردم از لحاظ روانی اعتماد بیشتری به مامورین آتش نشانی و شخصیت آنها داشتند در نهایت آتش نشانان همراه گروه گزارشگر وارد ساختمان شدند.

آیا فیلم rec ارزش دیدن دارد؟

فیلم ضبط وقایع را از دوربین فیلمبردار شبکه ای خبری به تصویر میکشد که صحنه ها را به واقعیت بسیار نزدیک کرده است. این فیلم توانست امتیاز 7.4 را در سایت آی ام دی بی به دست آورد و مخاطبان را جذب نماید. اگر از دیدن فیلم های با ژانر هیجان انگیز و زامبی های گرسنه لذت میبرید این فیلم را از دست ندهید. این بار اسپانیا میزبان زامبی های گوشتخوار شده و برای بیننده لحظات غافلگیر کننده زیادی در نظر گرفته است.

بازیگران فیلم ضبط
نقش توضیحات
مانوئلا ولاسکو آنجلا نقش اول فیلم و گزارشگر تلویزیونی
خورخه یامام سرانو مامور جوان مامور آتش نشانی
پل روسو پابلو فیلمبردار همراه آنجلا
وینسنت گیل آتش نشان رئیس آتش نشانی

چند فیلم زامبی محور مشابه

 • بقای مردگان Survival of the Dead: در جزیره ای در سواحل آمریکای شمالی بومیان منطقه درگیر ویروس خطرناکی میشوند، تنها امید همگان بازگرداندن بستگان و دوستان به حالت اول است.
 • دفتر خاطرات مردگان Diary of the Dead: تعدادی از دانشجویان جوان در حین ضبط فیلمی ترسناک واقعا با زامبی های درنده روبرو میشوند.
 • سرزمین مردگان Land of the Dead: تمام شهر در سلطه زامبی ها قرار گرفته و تنها شهری کوچک وجود دارد که سنگر  تعدادی از انسان ها است.

12- فیلم 28 هفته بعد 28 Weeks Later

فیلم زامبی جدید

بعد از 28 هفته قرنطینه زامبی های سرگردان بر اثر گرسنگی از بین رفته اند و نیرو های ناتو وارد کشور انگلیس شده اند، اما اتفاقی غیر قابل پیش بینی در انتظار آن هاست.

علی در 1 دقیقه خلاصه فیلم 28 هفته بعد را میگه:

فیلم 28 هفته بعد ادامه ای بر فیلم 28 روز بعد است، روایتی که خوان کارلوس فرنادیلو کارگردان اسپانیایی آن را روی پرده برده است فیلمی که بعد از وقایع فیلم اول اتفاق می افتد و به تلاش دو نوجوان برای یافتن والدین خود می پردازد. این فیلم در سال 2007 اکران شده و توانسته نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کند و در رده بهترین فیلم های سبک زامبی قرار گیرد.

 کشور سازنده تاریخ اکران ژانر زمان (دقیقه) کارگردان کمپانی تولید کننده
بریتانیا 11 می 2007 اکشن-دلهره آور 100 خوان کارلوس فرنادیلو فاکس اتومیکز-دی ان ای فیلمز

خلاصه: در زمان شیوع ویروسی به نام خشم (زامبی)، دان با بازی رابرت کارلایل و همسرش آلیس که فرزندان خود را به کشور دیگری فرستاده اند تا در امان بمانند، به همراه چند نفر دیگر در خانه ای در حومه شهر پنهان شده اند اما مورد هجوم زامبی ها قرار می گیرند و فقط دان موفق به نجات می شود، حالا بعد از 28 هفته که زامبی ها بر اثر گرسنگی از بین رفته اند نیروهای ناتو وارد انگلستان می شوند و منطقه ای امن ایجاد می کنند تا مردم را به شهر برگردانند و زندگی عادی خود را از سر بگیرند و فرزندان دان نیز جزو افرادی هستند که برگشته اند اما وقایع برنامه ریزی نشده ای رقم می خورد و کنجکاوی بچه ها باعث بروز اتفاقاتی میشود…

تحلیل و بررسی فیلم 28 هفته بعد

فیلم 28 هفته بعد که خوان کارلوس با مهارت توانسته تنها در یک ساعت و اندی تصویری عالی را به طرفداران نسخه اصلی و حتی کسانی که نسخه قبلی را نیز ندیده اند هدیه کند. یکی از موارد جالب توجه فیلم، نیم ساعت آغازین آن است با صحنه های وحشتناک که مخاطب را خیلی سریع به 28 هفته بعد نمی برد بلکه نمایی آرام از دان و همسرش را نشان می دهد و سپس همه چیز تغییر می کند. برخی منتقدان عقیده دارند که فیلم هنوز هم می توانست بهتر باشد. صحنه های اکشن فیلم ماهرانه هستند طوریکه می تواند به خوبی بیننده را در زاویه دید قربانی و  زامبی قرار دهد و موسیقی متن فیلم که ساخته جان مورفی است نیز در انتقال حس هایی مانند تنش، وحشت و اندوه بسیار موفق بوده است و می توان آن را در لیست بهترین فیلم های هیجان انگیز زامبی قرار داد. فیلمی که شکنندگی و آسیب پذیری زندگی انسان در برابر ویروس ها را نمایش می دهد.

حقایق جالب فیلم 28 Weeks Later

دنی بویل که کارگردانی سری اول را برعهده داشته به دلیل تعهداتش به فیلم Sunshine در سال 2007 نتوانست این سری را کارگردانی کند و همچنین بازیگران سری قبل کیلیان مورفی و نائومی هریس نیز به دلیل پروژه های دیگر نتوانستند برای بازی در این قسمت حضور داشته باشند. اما دنی بویل کارگردان 28 روز بعد و از تهیه کنندگان 28 هفته بعد خبر ساختن فیلم سوم به نام 28 ماه بعد را رد نکرده است.

هنگامی که تهیه کنندگان فیلم برای اولین بار در حال بررسی ساخت سری جدیدی از 28 روز بعد بودند در ابتدا ایده ساخت فیلمی به نام 29 روز بعد مطرح شد که بعدها این ایده رد شد و در نهایت پیشنهاد ساخت فیلمی که مدتی بعد از اتفاقات فیلم اول روی می دهد و به تاثیر ویروس روی جامعه می پردازد مطرح و سپس تایید شد.

بازیگران فیلم 28 هفته بعد نقش توضیحات
جرمی رنر دویل افسری که زامبی ها را شکار می کند.
رز بیرن اسکارلت پزشک ارشد
رابرت کارلایل دان پدر خانواده
کاترین مک کورمک آلییس مادر خانواده

فیلم هایی از این ژانر

 • 28 روز بعد 28 Days Later: بعد از انتشار ویروسی مرگبار در انگلستان که انسان ها را تبدیل به زامبی می کند نجات یافتگان باید برای ادامه زندگی تلاش کنند.
 • پونتی پول Pontypool: داستان یک گوینده رادیو که بعد از شیوع ویروس خود را در ایستگاه حبس می کند.
 • قرنطینه Quarantine: یک خبرنگار برنامه زنده تلویزیونی به همراه گروهی برای تهیه گزارش به خانه ای اعزام می شوند اما با صحنه ای دلخراش مواجه می شوند.

13- شان میمیرد Shaun of the Dead 

فیلم زامبی کمدی

دو دوست که هم خانه هستند و زندگی کسل کننده ای دارند خود را میان شهری میبینند که مملو از زامبی های گرسنه است.

علی در 1 دقیقه خلاصه فیلم شان میمیرد را میگه:

فیلم به کارگردانی ادگار رایت و با بازی سایمون پگ، نیک فراست محصول سال 2004 در کشور انگلستان با بودجه چهار میلیون پوند تولید شد. فیلم داستان فروشنده مغازه الکترونیکی است که به همراه دوستش در آپارتمان کوچکی زندگی میکنند و مورد هجوم زامبی ها قرار میگیرند.

 کشور سازنده تاریخ اکران ژانر زمان (دقیقه) کارگردان کمپانی تولید کننده
پرچم بریتانیا آمریکا 24 سپتامبر 2004 زامبی-دلهره آور 99 ادگار رایت ده فیلم برتر تاریخ سینمای جهانیونیورسال پیکچرز

خلاصه: شان (با بازی سایمون پگ) فروشنده تجهیزات الکترونیکی است و زندگی روزمره و حوصله سر بری دارد و نامزدی که نمی تواند نظرش را جلب کند، هم خانه او  اد با بازی نیک فراست نیز وضعیت بهتری نسبت به شان ندارد.

آنها که زندگی روزانه برایشان کسل کننده شده ناگهان خود را در شهری میبینند که توسط زامبی ها در حال محاصره شدن است، سریعا خود را جمع میکنند و به سمت کسانی که نگرانشان هستند میروند، بعد از نجات دادن دوستان تصمیم میگیرند از شهر خارج شوند و به جای امنی برسند، در این حین شهر پر از زامبی های گرسنه شده و شان به همراه اد از هر وسیله ای برای دفاع در برابر زامبی ها استفاده میکنند، شاید این تنها اتفاقی است که این دو دوست حوصله سر بر را به زندگی وا میدارد. فیلم مملو از صحنه های تعقیب و گریز و مهیج است.

تحلیل فیلم شان میمیرد

زمانی که در مصاحبه ای خبرنگار از ادگار رایت سوال پرسید  چرا زامبی ها به آرامی حرکت میکنند جواب داد: چون مرگ نوشیدنی انرژی زا نیست. ادگار رایت قرار بود برای ادامه این فیلم قسمتی بسازد که شخصیت زامبی ها را با هیولا عوض میکرد اما به دلیل موفقیت و جذب مخاطبان بسیار از ساخت قسمت دوم منصرف شدند. دوستی شان و اد الهام گرفته از دوستی سایمون پگ و نیک فراست است که مدتی را با هم زندگی میکردند.

تمامی مجریان تلویزیون که اخبار حمله زامبی ها را اعلام میکردند در واقع مجری تلویزیونی بودند نه بازیگر. به دلیل شباهت نام ها و زمان بندی پخش فیلم طلوع مردگان محصول 2004، توزیع کنندگان مجبور شدند فیلم را با تاخیر دو هفته ای در انگلیس پخش کنند. هزینه ساخت فیلم چهار میلیون پوند بود که در سراسر جهان به فروش سی میلیون پوندی رسید.

به چه دلیل این فیلم را ببینیم؟

این فیلم با امتیاز 7.9 در وب سایت آی ام دی بی توانست نظر مخاطبان را به خود جلب کند و از سری فیلم های موفق ژانر  زامبی باشد که با دیدنش حسابی سرگرم خواهید شد، تمامی المان های فیلم و شخصیت ها فکر شده هستند و کارگردان با دقت این فیلم را به مقصد رسانده. بازی های جذاب در کنار جلوه های بصری و داستان گیرا این فیلم را به اثری ماندگار در این سبک تبدیل کرده است. حال و هوای انگلیسی نیز در فیلم مشهود است و زامبی ها در این آب و هوا بسیار گرسنه هستند.

بازیگران فیلم شان میمیرد نقش توضیحات
سایمون پگ شان فروشنده فروشگاه الکترونیکی
نیک فراست اد هم خانه و دوست صمیمی شان
کیت اشفیلد لیز نامزد شان
لوسی دیویس دایان دوست صمیمی شان و اد

ژانر مشابه

 • آنا و آخرالزمان Anna and the Apocalypse: در جشن کریسمس سر و کله زامبی های سمج پیدا میشود که شهر را به آشوب میکشد.
 • سرزمین زامبی ضربه نهایی Zombieland: Double Tap: چهار بازمانده برای رهایی از دست زامبی های گرسنه باید به سمت شهری بروند که رسیدن به آن با چالش هایی همراه است.
 • روز مرگ Day of the Dead: گروه کوچکی از نظامیان بازمانده در یک پناهگاه سعی میکنند راهی برای درمان پیدا کنند.

14- طلوع مردگان Dawn of the Dead

لیست فیلم های زامبی

تعدادی از بازماندگان در مجتمع تفریحی دور هم جمع میشوند تا در امان باشند، بیرون این مکان توسط زامبی های گرسنه محاصره شده این نجات یافتگان در فکر پناه بردن به مکان دیگری هستند.

علی در 1 دقیقه خلاصه فیلم طلوع مردگان را میگه:

روایتی دیگر از زامبی ها و انسان های گرفتار که باید خود را از این ویروس آدمخوار نجات دهند و این بار نجات یافتگان به یک مرکز خرید پناه می برند. فیلمی ترسناک و خشن با کارگردانی زک اسنایدر که در سال 2004 اکران شده است. فیلم طلوع مردگان یکی از بهترین فیلم های اسنایدر بوده و در میان این سبک فیلم ها یکی از بهترین فیلم های زامبی ترسناک بشمار می رود.

 کشور سازنده تاریخ اکران ژانر زمان (دقیقه) کارگردان کمپانی تولید کننده
پرچم آمریکاایالات متحده 10 مارس 2004 اکشن-ترسناک 101 زک اسنایدر استراک اینترتینمنت

خلاصه: آنا (با بازی سارا پولی) در بیمارستانی که کار می کند از طریق تعدادی از بیماران بستری شده در بیمارستان متوجه موارد عجیبی از یک اپیدمی می شوند، او بعد از یک شیفت طولانی در بیمارستان به خانه خود در حومه شهر باز می گردد و تا آن زمان همه چیز مانند گذشته عادی است، آنها خبر فوری تلویزیون که حاکی از شیوع یک اپیدمی وحشتناک زامبی در منطقه میلواکی است را از دست می دهند و متوجه این ماجرا نمی شوند ناگهان صبح روز بعد همه ی شهر به سرعت درگیر می شود، آنا مجبور به فرار می شود و در طی مسیر با چند انسان دیگر آشنا می شود و به یک مرکز خرید پناه می برد اما ماجرا هنوز ادامه دارد… تهدیدی از ویروس زامبی برای نسل بشر که بسیار سریعتر از آنچه که تصور می کنید شیوع پیدا می کند و به همان نسبت نیز شانس زنده ماندن به طور فزاینده ای ضعیف می شود!

تحلیل و نگاهی به فیلم طلوع مردگان

یک بازسازی مثال زدنی از نسخه قدیمی تر فیلم که در سال 1987 ساخته شده بود، توسط جیمز گان و زک اسنایدر که در سال 2004 اکران شد و با فروش بسیار موفق 102 میلیون دلاری در حالی که بودجه فیلم تنها 26 میلیون دلار بوده در لیست یکی از بهترین فیلم های زامبی ترسناک دنیا قرار گرفته است. در 5 دقیقه ابتدایی فیلم همه چیز بسیار آرام و عادی می گذرد اما به سرعت به سمت انفجارهای گستردهT تصادف های اتومبیل و کشتار وحشیانه و هجوم زامبی ها به انسان ها حرکت می کند و به تدریج که پیش می رود و شخصیت ها نمایان می شوند به هیچ عنوان از تنش و هیجان فیلم کاسته نخواهد شد. تمامی عوامل فیلم شامل بازی ها، فیلمبرداری، تدوین و گریم بسیار هنرمندانه و مبتکرانه انجام شده , در کنار هم قرار گرفته اند، شخصیت ها با وجود تمام نقاط قوت و ضعف آنها اما به شکل شایسته ای برای این فیلم ترسناک طراحی شده اند. در مجموع در طلوع مردگان با اکشنی مواجه هستید که با سرعتی منطقی پیش می رود و طرفداران فیلم های زامبی محور از تماشای آن رضایت خواهند داشت و برای آنها سرگرم کننده خواهد بود. فیلم زامبی طلوع مردگان برنده جایزه بهترین فیلم ترسناک و هیجان انگیز در سال 2004 شده است.

فکت های جالب Dawn of the Dead

در صحنه بخیه زدن زخم کنت توسط آنا، یک پرستار واقعی برای آن کلوزآپ استخدام شد او که متوجه خواسته ی کارگردان نشده بود بطور ناخواسته پروتز را به دست کنت بخیه زده و کنت هم چیزی نگفته تا بعد از پایان فیلمبرداری و اسنایدر هم فکر میکرده که آن خون صرفا خوب به نمایش در آمده است در حالی که واقعی بوده!

بازیگران فیلم  طلوع مردگان نقش توضیحات
سارا پولی آنا پرستاری که ناچار به فرار از دست همسرش می شود
وینگ ریمز کنت افسر پلیسی که با آنا همراه می شود
مِخی فیفر آندره بازمانده ای که به همراه همسر باردارش در گروه است
جیک وبر مایکل یکی از بازماندگان

فیلم های مشابه طلوع مردگان

 • طلوع مردگان Dawn of the Dead: (نسخه اولیه فیلم) در فیلادلفیا یک گزارشگر که گرفتار حمله زامبی ها شده به یک فروشگاه پناه می برد.
 • سرزمین مردگان Land of the Dead: زامبی ها دنیا را گرفته اند و بازمانده در شهری محصور زندگی میکنند.
 • شب مردگان زنده Night of the Living Dead: در یک گورستان خارج از شهر زنی از زامبی ها فرار می کند.

15- رزیدنت اویل آخر الزمان Resident Evil Apocalypse

فیلم خارجی زامبی

آلیس در بیمارستانی به هوش می آید که در آزمایشگاه خصوصی قرار دارد، پس از خروج از این بیمارستان آلیس باید راه خود را از میان انبوهی زامبی باز کند.

علی در 1 دقیقه خلاصه فیلم رزیدنت اویل آخر الزمان را میگه:

سری دوم از رزیدنت اویل، فیلمی آخرالزمانی و دلهره آور که بر پایه ی بازی هایی با همین نام ساخته شده است. این فیلم  در سال 2004 به اکران در آمده و مانند سری قبلی نظر مثبت منتقدان را کسب کرده و در لیست یکی از بهترین فیلم های زامبی قرار گرفته است.

 کشور سازنده تاریخ اکران ژانر زمان (دقیقه) کارگردان کمپانی تولید کننده
پرچم بریتانیابریتانیا سپتامبر 2004 اکشن-ترسناک 94 الکساندر ویت کپ کام
پرچم آمریکاایالات متحده مارس 2002 ترسناک 100 پل دبلیو اس اندرسون کنستانتین فیلم
پرچم آمریکاایالات متحده سپتامبر 2007 ترسناک 95 راسل مالکهی کنستانتین فیلم

خلاصه: آلیس که به همراه همسرش توسط شرکت داروسازی آمبرلا بازداشت شده بود اکنون در بیمارستانی به هوش می آید که توسط زامبی ها احاطه شده اما متوجه می شود که تنها رها شده است. آلیس با تعدادی از افرادی که هنوز آلوده نشده اند روبرو می شود و آنها باید با کمک یکدیگر و طی مبارزه ای مرگبار از میان لشکری از زامبی ها شهر آلوده راکن را ترک کنند و خود را از دست زامبی ها نجات دهند. نبردی برای زندگی…

حقایق جالب از فیلم رزیدنت اویل

لباسی که نمسیس در فیلم به تن داشته وزنی حدود 60 پوند داشته است و بدلکار آن تنها می توانسته 15 دقیقه آن را تحمل کند. سیه نا گیلری (Sienna Guillory) بازیگر نقش جیل گفته است که برای آماده شدن و بازی در این نقش پلی استیشن و یک نسخه از بازی را خریداری کرده تا شخصیت جیل را بشناسد و همینطور حرکات جیل را با تماشای بازی Resident Evil 3: Nemesis طراحی کرده است. همانند فیلم اول، زامبی ها رقصنده های حرفه ای بودند که در یک کمپ گرد هم آمدند تا برای زامبی بودن آموزش ببینند.

چرا فیلم رزیدنت اویل ارزش دیدن دارد؟

رزیدنت اویل آخرالزمان، یک دنباله بسیار خوب از این سری فیلم که یک اکشن علمی تخیلی و سرگرم کننده از فیلم های زامبی برای علاقمندان این گونه فیلم ها را به نمایش گذاشته، درست همانطور که وعده داده شده بود شهری که در وحشت است، ویروسی که به سرعت در حال انتشار است و موجودات جهش یافته ای که یک شب سرگرم کننده را برای علاقمندان زامبی فراهم می کنند.

بازیگران فیلم رزیدنت اویل:آخرالزمان نقش توضیحات
میلا جوکوویچ میلا یوویچ آلیس شخصیت اصلی فیلم
سینا گیولری سیه نا گیلری جیل ولنتاین مامور جوخه نجات
اودد فهر کارلوس اولیورا از سربازان آمبرلا که به آلیس می پیوندد.
اریک مبیوس مت آدیسون ابر سرباز جهش یافته

فیلم های مشابه سری رزیدنت اویل

 • رزیدنت اویل Resident Evil: در یک مرکز تحقیقاتی زیر زمینی یک ویروس خطرناک نشر پیدا می کند و همه افراد را آلوده می کند.
 • رزیدنت اویل انقراض Extinction: در ادامه سری دوم تعدادی از بازمانده های شهر راکون سفری را آغاز می کنند تا به مکان امن بروند.
 • رزیدنت اویل آخرت Afterlife: آلیس که سعی دارد شرکت آمبلا را نابود کند با عده ای همراه می شود و این بار باید به مکان دیگری بروند.

سوالات پرتکرار کاربران درباره لیست بهترین فیلم های زامبی دنیا

 • بهترین فیلم های زامبی در دنیا کدام هستند؟
  در این لیست سعی کردیم 45 تا از بهترین فیلم های زامبی محور را به همراه توضیحات و نقد و بررسی ارائه کنیم. این فیلم ها براساس سال اکران و میزان محبوبیت آنها میان تماشاگران انتخاب شده اند.
 • کدام کشور در ساخت فیلم های زامبی پیشتاز بوده است؟
  در حال حاضر کشورهای آسیای شرقی در زمینه فیلم های زامبی بسیار موفق عمل کرده اند از کشورهای مطرح در این زمینه می توان به کره جنوبی اشاره نمود که توانسته سریال ها و فیلم های زامبی بسیار قدرتمندی مثل قطار بوسان و شبه جزیره را در کارنامه هنری خود ثبت کند.
 • فیلم زامبی چگونه است؟
  فیلم زامبی اصولا روزمرگی ها را به چالش می کشد در حقیقت روایتی است از تلاطم و سردرگمی انسان هایی که هر لحظه در خظر آلودگی یا کشته شدن قرار دارند در مقابل انها انسان هایی قرار دارند که از طریق ویروس، عفونت قارچی، گاز گرفتگی و… از حالت انسانی خود خارج و تنها به دنبال گوشت و خون اند…
 • در فیلم های زامبی چه ژانری قالب است؟
  اصولا در فیلم زامبی ترس و دلهره و در برخی موارد ژانر اکشن نیز دیده می شود.
 • بر چه اساسی فیلم های زامبی محور این لیست را پیشنهاد می کنیم؟
  این لیست براساس نظر کاربران و محبوبیت فیلم ها گلچین شده اند. در حقیفت سال اکران فیلم، عوامل متعددی مثل امتیازات دریافتی و میزان محبوبیت فیلم ها در بین تماشاگران گلچین شده است. تمام تلاش ما برآن بوده تا فیلم های زامبی محور برتر را معرفی کنیم که ارزش دیدن داشته باشند.
 • کدام فیلم زامبی کره ای است؟
  فیلم های قطار بوسان و شبه جزیره محصول کشور کره هستند. فیلم شبه جزیره دنباله ای از قطار بوسان است و اتفاقات 4 سال بعد را به تصویر می کشد البته داستان و بازیگران این دو فیلم کاملا مستقل می باشند.
 • کدام اثر فیلم زامبی کمدی است؟
  اگر به سبک فیلم های زامبی کمدی علاقمند هستید می توانید فیلم زامبی لند سال 2019 را به تماشا بنشینید.
 • کدام مورد در لیست فیلم های زامبی محور برنده جایزه شده است؟
  فیلم طلوع مردگان در سال 2004 توانست عنوان بهترین فیلم ترسناک را از آن خود کند. جنگ جهانی زد نیز به عنوان فیلمی برتر در نوع خود جوایزی کسب کرده است همچنین فیلم کره ای قطار بوسان نیز ده ها جایزه از جشنواره های مختلف برنده شد.

بهترین فیلم های زامبی در سال های اخیر آثاری از کشورهای کره جنوبی و آمریکا بوده اند. به جرات می توان گفته در دهه های اخیر ژانر زامبی و فیلم های خارجی با محوریت زامبی توجهات زیادی را به سمت خود جلب نموده اند. به نظر می رسد این ژانر اشباع شده و دیگر خط داستانی جدیدی برای به تصویر کشیدن فیلم های زامبی طور وجود نداشته باشد چرا که اغلب فیلم های خارجی زامبی خط داستانی یکنواخت و مشابهی را دنبال می کنند در برخی ویروسی ناشناخته قربانی می گیرد و در برخی آدم به آدم رحم نمی کند همچنان منتظر هستین تا فیلم های زامبی محور با روایت داستانی متفاوتی بر پرده سینماها چشم نوازی کند. برهمین اساس انتخاب و گلچین کردن بهترین فیلم های زامبی کار زمانبری بود و ما در میزبان فا مگ سعی کردیم جدیدترین فیلم های زامبی را بررسی نماییو البته در کنار آن به معرفی فیلم های زامبی قدیمی تر هم پرداختیم که ارزش دیدن دارند پس امکان دارد فیلم خوب دیگری هم وجود داشته باشد که ما در این لیست نام نبرده باشیم. اگر اثر جذابی می شناسید که ارزش نقد و بررسی و تماشا دارد لطفا در بخش دیدگاه ها معرفی کنید.

‫17 دیدگاه ها

 1. آفرین به این دختر با استعداد و فوق العاده زیبا حقیقتا از تمام فیلم های که با صدای قشنگت معرفی میکردی نهایت لذت بصری و شنیداری بردم. همیشه موفق و سلامت باشی. منو یاد دوست بختیاری ام انداختی.

  1. سلام یاسمین عزیزم ممنون از توجه و ابراز نظر قشنگتون 😊، من و تیم میزبان فا مگ از داشتن مخاطبان تیز بینی همچون شما لذت می بریم . لطفاً ،حتماً ما رو از نظراتتون در پست های دیگر بهره مند کنید. سلام ویژه ی تیم ما رو به دوست بختیاری تان هم برسانید 😊.

 2. واقعا ممنون از توضیحات کامل و حرفه ای شما، امیدوارم به زودی لیست برترین فیلم های تاریخی هم برای مخاطبین منتشر کنید. بی صبرانه منتظر هستم.

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   تیم تحریریه میزبان فا مگ قبلا لیست فیلم های تاریخی برتر را منتشر کرده که لینک اون را خدمتتان ارسال میکنم.
   بهترین فیلم های تاریخی جدید جهان و ویدیو نقد 15 فیلم تاریخی برتر
   از دقت وتوجهتون به گلچین فیلم های زامبی سپاسگزاریم و خرسندیم که از لیست میزبان فا مگ لذت بردید. 🙂

 3. محتواهاتون خوبه اما سایتتون خیلی شلوغه تبلیغات از یه طرف لینک مطلب های قبلی از یه طرف
  و پلیر تون هم یکمی کنده
  ولی محتواتون خیلی خوبه ممنون

  1. سلام و احترامغ
   ممنون از اینکه با انتقادات سازندتون منجر به پیشرفت و بهبود میزبان فا مگ میشید.
   خرسندیم که از محتواهم رضایت داشتید و بهترین فیلم های زامبی معرفی شده در این لیست رو پسندیدید.

  1. با سلام و احترام؛
   سپاسگزاریم از پیشنهادتان و خرسندیم که مقاله را مطالعه فرمودید.
   به فیلم مردگان متحرک در قسمت فیلم های پیشنهادی در همین مقاله اشاره شده است.

 4. فیلم های خوبی را معرفی کردید و این نشان دهنده ی این است که شما گروهی با قدرت هستید فیلم هایی تو ژانر هری پاتر هم لطفا معرفی کنید

   1. ممنون بابات توضیحات
    ولی خیلی از فیلم ها جاشون خالی بود
    مثل : مردگان متحرک با امتیاز 8.3
    مردگان متحرک سر آغاز با امتیاز 8.9
    سربازان یا زامبی با امتیاز 6.9
    تابستان سیاه با امتیاز 7.9
    شادی با امتیاز 7.9
    پادشاهی 8.7
    مردگان متحرک دنیای خارج با امتیاز 6.8
    و ……

    1. سلام دوست عزیز؛ خرسندیم که مقاله بهترین فیلم های زامبی مورد توجهتون قرار گرفته. حتما در آپدیت های بعدی پیشنهادتون رو لحاظ خواهیم کرد.

 5. دستمریزاد
  به نظر من در این لیست قطار بوسان ، شبه جزیره ، هشتک زنده ، غم و اندوه ، شان می میرد و جنگ جهانی زد عالی بودن

 6. سلام من به دنبال فیلی میگردم که تقریبا ۶ سال پیش نگاه کردم که زامبی ها با خوردن اب انسان میشدند و مردم در صحرا زندگی میکردند و گروه های زیادی بودند که باهم دشمن بودن و دختری برای سیر کردن دوست پسر زامبی شدش رگش رو میزنه برای اینکه به دوست پسرش خون بده لطفا اگر کسی اسن فیلم رو میدونه بگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا