بهترین

نقد و بررسی فصل 3 و 4 و 5 سریال بریکینگ بد Breaking bad + ویدیو | آپدیت 1402

بریکینگ بد فصل 3 و 4 و 5 آغاز اتفاقات مهیجی است که حتی فکرش را هم نمی کنید! سریالی که به یک شاهکار بی بدیل تبدیل شد. سکانس هایی جذاب و مهیج از یک لابراتوار تاسیس شده به صورت شخصی، آن هم توسط یک معلم! قبلا به نقد و بررسی فصل 1 و 2 سریال بریکینگ بد پرداختیم، در این نقد و بررسی از میزبان فا مگ قصد داریم به ادامه وقایع سریال بریکینگ بد از فصل 3 تا انتهای این سریال بپردازیم و نیز به اسپین آف دیدنی تر که به وقایعی دیگر از این ماجرا می پردازد اشاره خواهیم کرد که اگر طرفدار بریکنیگ بد باشید. بریکینگ بد یکی از بهترین سریال های تلویزیونی است که تاکنون ساخته شده که هر چه پیش می رویم شاهد بهتر و گیراتر شدن داستان و جذب بیشتر مخاطب می شویم. به جرات می توان گفت دو شخصیت والتر وایت و جسی پینکمن بهترین شخصیت هایی هستند که تاکنون روی کاغذ نوشته شده اند و برایان کرانستون و آرون پال نیز بهترین کسانی بودند که توانستند نقش این دو شخصیت را با مهارت و کاملا بی نقص بازی کنند. سریالی که شایستگی دریافت عنوان بهترین سریال تلویزیونی تاکنون را دارد و می توان گفت اگر بخواهیم به معرفی سریال بپردازیم که تا این لحظه  که بتوان آن را کامل نامید بدون شک همین سریال بریکینگ بد است. سریالی که جزء بهترین های imdb است و تا به امروزه هنوز هم طرفداران خود را در سرتاسر دنیا دارد و موضوعی که در ذهن بینندگان حک شد.

نقد و بررسی سریال بریکینگ بد

در ادامه شاهکار جذاب بریکینگ بد، شاهد وقایع غیر قابل پیش بینی سریال هستیم که والتر وایت ساده و آرام حالا به یک تولید کننده شیشه تبدیل شده و همه به دنبال کار کردن با او هستند به طور خلاصه در زیر به آن اشاره میکنیم:

 • فصل اول و دوم: معلم شیمی به نام والتر وایت با پیشینه بسیار پاک و شخصیتی آرام که تصمیمی متفاوت تر از همیشه گرفته و با هدف دستیابی به پول زیاد قصد دارد از علم خود در راستای منفی بهره ببرد…
 • فصل سوم: در این فصل شاهد این هستیم که گاس به والتر پیشنهاد یک آزمایشگاه سری را می دهد و والتر می خواهد جسی نیز با آنها همکاری کند. همزمان اسکایلر همسر والتر متوجه می شود که همسرش از یک مرد آرام و سر به راه به یک جنایتکار تبدیل شده است پس درخواست طلاق می دهد…
 • فصل چهارم: در پایان فصل سوم  یکی از افراد گاس به نام گیل بوتیچر به دستور والتر کشته می شود و این فصل با عواقب این قتل آغاز می شود و گاس سعی می کند تا از والتر برای تولید شیشه منحصر بفردش استفاده کند…
 • فصل پنجم: اوج داستان سریال در این فصل رقم می خورد، بعد از اینکه والتر در یک سکانس غیر منتظره گاس را از سر راه بر می دارد، به همراه جسی و مایک تجارت جدید خود را آغاز می کنند اما اتفاقاتی باورنکردنی رخ می دهد…

در طول سریال از همان ابتدا کارگردان و عوامل فیلم به انتخاب لباس بازیگران دقت فراوانی داشته اند چرا که شاهد روند تبدیل شدن یک انسان معصوم و آرام به انسانی شرور هستیم که حتی همسرش هم نمی تواند این حجم از تغییرات او را بپذیرد و این موضوع را با نوع پوشش والتر وایت میتوان به وضوح مشاهده کرد.

سکانس های مهیج سریال بریکینگ بد

🔥⚡ یکی از صحنه های های فوق العاده فیلم، سکانسی است که گاس به دیدن هکتور در خانه سالمندان می رود تا او را بکشد اما با یک بمب غافلگیر می شود… در این سکانس گاس با تهدید کردن هکتور شروع می کند اما به صورت غیر منتظره متوجه بمبی در زیر صندلی هکتور می شود اما دیگر دیر است…بووووم 💥 … و اما درب باز می شود و گاس با همان کت و شلوار و سالم از درب اتاق خارج می شود فقط کمی خاکی است… اما صبر کنید کافی است دوربین بچرخد و شما آن طرف چهره ی گاس را ببینید…او فقط نیمی از یک انسان است و تمام!!!

دانلود سریال برکینگ بد بدون سانسور
دانلود سریال برکینگ بد بدون سانسور

🔥⚡و حالا سکانسی که نا امیدی محض والتر را نشان می دهد… زمانی که در اوج خطر است و برای پنهان شدن به پول نیاز دارد، اما همسرش را می بیند که تمام پول های جا ساز او را به تد داده است و او در زیر خانه بر روی خاک ها که نمادی از تهی بودن و بازگشت انسان به خود تنهایش است را میبینیم…و قدرت را میبینیم که چه زود از بین می رود و انسان را در خطر غرق می کند.

🔥⚡و اما قسمتی نزدیک به بخش های پایانی، اما نفس گیر که در آن راز بزرگی فاش می شود…انتظار ها به پایان می رسد و بلاخره هنک متوجه می شود چه کسی پشت این داستان است و هایزنبرگ کیست؟…بله… او شوهر خواهر زنش است…کسی که پشت تمام این تشکیلات است و فرمول اصلی را او در دست دارد و تولید تمام ایین مواد مخدر به دست او صورت می گیرد…

دانلود سریال برکینک بد افسارگسیخته بدون سانسور
دانلود سریال برکینک بد افسارگسیخته بدون سانسور

🔥⚡ و سکانسی در فصل سوم که والتر توسط گاس به خشکشویی برده می شود و در آنجا در مکانی زیرزمینی آشپزخانه ی جدیدش را میبیند، عجب تجهیزاتی! این خود تولید انبوه است…

🔥⚡ یک سکانس مهیج دیگر که باورپذیر نیست! شروع قسمت 8 در فصل پنجم سریال را میبینیم که در آن والت با لباس هایی کثیف و با پول سراغ خانه ی قدیمی خانوادگی شان می رود و با تعجب شدید همسایه شان مواجه می شود…جایی که در آنجا بی پول بود و مریض اما خانواده داشت. این مرد همان کسی است که پول ها را با ساک های بزرگ جا به جا میکرد و فکر چنین روزی که از عرش به فرش برسد را نمی کرد..خانمان سوز است این “مواد”.

🔥⚡ فصل سوم در قسمتی از سریال شاهد سرقت والتر وایت و جسی از قطاری هستیم که حامل ماده ای است که برای ساخت مت آمفتامیتن استفاده میشود. این سرقت با نقشه ای از قبل طراحی شده، صورت میگیرد که باید همه با هم هماهنگ شوند و این سرقت نفسگیر را به پایان برسانند. در سکانسی از این سرقت پسر بچه ای که در حوالی آنها بود کشته میشود تا هیچ شاهدی باقی نماند.

سریال برکینگ بد قسمت آخر
سریال برکینگ بد قسمت آخر

🔥⚡ یکی از اتفاقاتی که در سریال به مراتب شاهد آن خواهیم بود روش ناپدید کردن اجساد با استفاده از اسید است. در فصل اول والتر وایت به همراه جسی پینکمن دو خلافکار را که برای آنها مزاحمت ایجاد کرده اند را به قتل می رسانند و برای اینکه این اجساد را ناپدید کنند مجبور میشوند از اسید استفاده کنند. این روش محبوب والتر وایت است که تا پایان سریال به دفعات شاهد استفاده از این روش برای پاک سازی هستیم.

🔥⚡ در قسمت پایانی والتر وایت برای نجات دادن جسی پینکمن دست به ابتکاری تازه میزند و در صندوق عقب ماشین مسلسلی را قرار میدهد که با استفاده از کنترل از راه دور میتواند این مسلسل را فعال کند. سپس به محلی میرود که جسی پینکمن در آنجا گروگان گرفته شده و مجبور است شبانه روز برای دسته ای خلافکار شیشه تولید کند. والتر وایت به میان این گروه خلافکار میرود و با تحریک کردن آنها سعی میکند همه را عصبی کند و در اوج درگیری مسلسل را فعال می کند و همه این خلافکار ها را به قتل می رساند. این صحنه جزو یکی از بهترین سکانس های سریال محسوب میشود.

🔥⚡ و در نهایت در آخرین قسمت از فصل پنجم والتر برای نجات جسی می رود و در آنجا با تیر زخمی میشود و خود را به آشپزخانه اش می رساند در آنجا در کنار تجهیزات ساخت مواد مخدر، کاری که زندگی اش را تا آخرین لحظه به فنا داده بود میمیرد…

تمام. 🌒

دانلود سریال برکینگ بد بدون سانسور
دانلود سریال برکینگ بد بدون سانسور

چند نکته ی جالب که شاید نمی دانستید

 • جسی پینکمن
  جالب است بدانید قرار بود که شخصیت جسی بعد از چندین قسمت ابتدایی در سریال حذف شود اما  وینس گیلیگان کارگردان فیلم از عملکرد و ایفی نقش او بسیار راضی بود پس او را در ادامه ی این سریال نگه داشت.
 • والتر وایت
  والتر قرار بود در سریال 40 ساله باشد اما شبکه ی ای ام سی با تجزیه و تحلیل شخصیت و بیماری و بحران میانسالی او تصمیم گرفت که او را در فیلم یک معام 50 ساله نشان دهند. هرچه بیشتر از فیلم می گذشت احساس مالکیت برانسون نسبت به نقش والتر بیشتر می شد و حساسیت او نسبت به رفتار های شخصیتی که باید والتر در فیلم ایفا می کرد نکته بین تر شده بود.
 • خانه ی والتر
  جالب است بدانید خانه ی والتر و خانواده اش ملک شخصی خانواده ای دیگر است که در زمان پخش این سریال و اتمام آن برای صاحبان اصلی خانه، مشکلاتی از طرف طرفداران این سریال به وجود آمد و گاهاً برخی از آنها بسیار خنده دار بود و مردم سعی می کردند حوادث فیلم را بازسازی کنند، اما این خانواده مجبور شدد دست به دامن رسانه ها شوند تا از این مشکل خلاص شوند.
 • ساموئل ال جکسون
  همزمان با فیلم برداری سریال برکینگ بد در استودیویی در همان نزدیکی ساموئل ال جکسون مشغول فیلم برداری فیلم انتقام جویان بود که با لباس و گریم خاص نیک فیوری بر سر فیلم برداری برکینگ بد حاضر شد و قصد بازی با همان لباس در نقش سیاهی لشگر را داشت که کارگردان این پیشنهاد را قبول نکرد.
 • مت آمفتامین
  در تیتراژ ابتدایی همه ی قسمت ها قبل از ظاهر شدن اسم فیلم و شروع آن، ما فرمول شیمیایی ساخت مخدر شیشه را میبینیم که حتی وزن ملکولی 24/149 و کلمه ی Meth که مخفف کلمه ی مت آمفتامین است را شاهد هستیم و میبینیم که فرمول های استفاده شده در این فیلم همگی حقیقی هستند و گاهاً مقدار استفاده از آنها مهم بوده چرا که امکان انفجار و فاجعه ای بزرگ وجود داشته است.
 • برکینگ بد
  به گفته ی برایان کرانسون کلمه ی “برکینگ بد” یک اصطلاح جنوبی است و منظور از آن فردی است که مدتی از راه درست خارج شده و این مدت زمان در بازه ی زمانی مختلف است و ممکن است تا آخر عمر باشد.
 • پشت صحنه
  در ساخت فیلم امکانات مختلف و متعددی وجود دارد که می تواند مورد نیاز عوامل فیلم باشد، مثلاً عوامل فیلم و خود کارگردان نیاز به پارکینگی داشتد تا بتوانند هم ماشین های خود و هم ماشین های مربوط به فیلم را در آنجا نگه دارند که برای این کار از پارکینگ کلیسا استفاده می کردند و زمانی که کلیسا زمانیکه از موضوعیت فیلم که درباره ی جرم و جنایت و مواد مخدر است، آگاه شد از آنها خواست که پارکینگ را ترک کنند و به آنها کمک نکرد.

اسپین آف “بهتره با ساول تماس بگیری” Better Call Saul

فیلم در مورد سرگدشت جسی سریال بریکینگ بد

داستان سریال جنایی بهتره با ساول تماس بگیری، اسپین آف برای سریال بریکینگ بد است که به همان اندازه مورد توجه قرار گرفت. این سریال در 6 فصل و طی سال های 2015 تا 2022 و در 63 قسمت به نمایش در آمد. داستان این سریال به وقایع قبل از برکینگ بد باز می گردد، زمانی که در آلبوکرکی حرفه وکالت در واقع یک میدان سخت نبرد بود. قهرمان این داستان وکیل ساول گودمن است که به نظر می رسد در واقع همان جیمی مک گیل است. ساول گودمن یک وکیل تسخیری است که وکالت شخصی به نام کرگ کتلمن را به عهده می گیرد.

اگر به سریال بریکینگ بد علاقه داشتید، حتما این اسپین آف را تماشا کنید، اسپین آفی که از خود سریال اصلی پرطرفدار تر شد!!!

خلاصه: داستان از آنجایی شروع می شود که جیمی وکیل پیش پا افتاده ایست که نه شهرتی دارد و نه پولی اما وکیل تسخیری کرگ کتلمن است و می خواهد پرونده ی اختلاس او را به دست بگیرد. کرگ کتلمن او را با عنوان وکیل خود قبول نداشت اما در نهایت جیمی پرونده را گرفت و برای اولین بار با دنیای خلافکاران و گنگستر ها آشنا شد و داستان او این گونه آغاز شد. او فهمید که اختلاس کتلمن درست است و حالا از وی باج می خواهد…

دانلود سریال بهتره با ساول تماس بگیری بدون سانسور
دانلود سریال بهتره با ساول تماس بگیری بدون سانسور

فکت های جالب درباره سریال Better Call Saul

⚡ نبوغ و زکاوت وینس گیلیگان
کارگردان این فیلم از تغییر رفتاری شخصیت های درون فیلم می گوید و شاید شما نمی دانستید که برخی از کاراکتر ها قرار نبوده که چنین خبیث باشند اما کارگردان به همراه تیم قوی تهیه کننده و نویسندگان با تصمیمی دسته جمعی شخصیت ها را تغییر می دادند.

⚡ رکوردار دریافت جایزه Emmy Gramy
جالب است که بدانید این فیلم 46 بار نامزد دریافت جایزه ی امی شده است و به شدت نظر منتقدان را به خودش جلب کرده است و از دید بسیاری از منتقدان این سریال حتی بهتر از برکینگ بد است و بی شک یکی از بهترین نمایش های سریالی ادوار است.

⚡ جوایز
و اما این سریال با داشتن طرفداران بیشتر از برکینگ بد و نکات و نظرات مثبت بسیار زیاد توانسته نظر خیلی از داوران جشنواره های مختلف را جلب کند و با دریافت 60 جایزه و 282 نامزدی در جایگاه های مختلف توانست نامی پر رنگ از یک اسپین آف فوق العاده به جای بگذارد. دقیقاً چیزی که وینس گیلیگان کارگردان این فیلم از خودش و تیم حرفه ای اش انتظار داشت و دیدگاهش از اسپین آف را به واقعیت تبدیل کرد.

⚡ گاف های سریال
کارگردان در زمان فیلم برداری و نشان دادن نمای پشت کاراکتر در فضای آزاد آسمان را در پلان های مختلف با مدل های مختلف می بینیم گاهی ابری، نیمه ابری و آفتابی و این تغییرات در یک صحنه به عنوان سوتی برای ما شناخته می شود. البته که دیگر آسمان به او ربطی ندارد اما ما انتظار بالایی داریم… 😎

“من در تمام این سال‌ها کار درست و قانونی رو انجام دادم ولی برام چه سودی داشته؟

هیچی… ! “

سکانس های مهیج سریال Better Call Saul

دانلود سریال بهتره با ساول تماس بگیری بدون سانسور
دانلود سریال بهتره با ساول تماس بگیری بدون سانسور

🔥⚡ و اما سکانسی عجیب جذاب در این فیلم که در اوج سادگی اما به خوبی منظور کارگردان و کلیت فیلم را به نمایش گذاشته است…در این فیلم در نمایی ما ساول را داریم که خوشحال از اتمام چندین پرونده ی کاری بستنی در دست دارد و با حسی پر از رضایت آن را می خورد که ناچو برای سوار کردن او، اجازه ی ورود بستنی به ماشین را نمی دهد و بستی را بر روی زمین رها می کند و می رود… این یعنی رها کردن تمام اتفاق های خوب و شیرین زندگی ساول…و اما سکانس بعدی پیاده شدن ساول از ماشین دقیقاً در همان جایی که بستی بر روی زمین است اما بستنی دیگر شیرین و زیبا نیست و پوشیده از کوهی مورچه است…درست مانند ساول که با کوهی از مشکلات  و تهی از حس قبلی خودش است.

دانلود سریال بهتره با ساول تماس بگیری بدون سانسور زسیر نویس فارسی
دانلود سریال بهتره با ساول تماس بگیری بدون سانسور زسیر نویس فارسی

🔥⚡ چراغ نفتی چاک مک‌گیل یکی از مهمترین عناصر فیلم بود که آن هم حسی عمیق در دل بیننده ایجاد می کرد و منظور قطعی کارگردان را متوجه می شدیم… چراغی که تا زمانی که روشن بود امیدی در دل همه آدم ها بود و چاکی که در زمان روشنایی با آن چراغ همیشه کاری مهم برای انجام دادن داشت و اما چراغ نفتی که شکست…چراغی که نور امید خیلی ها بود حتی خود چاک… و اما نوری که رفت، چراغی که شکست و چاکی که خودکشی کرد.

امید تنها دارایی او بود…

اسپین آف ال کامینو: فیلم بریکینگ بد El Camino: A Breaking Bad Movie

سریال ال کامینو اسپین آف بریکینگ بد

فیلم الکامینو یک اکشن جنایی است که در سال 2019 اکران شد و به عنوان پایانی برای سریال برکینگ بد ساخته شده است. در این فیلم شاهد ادامه داستان جسی پینکمن با بازی آرون پال هستیم که در سریال برکینگ بد با معلمش به نام والتر وایت یک امپراطوری تولید شیشه را در مکزیکو سیتی ساختند و به عنوان شریک در کنار والتر وایت بود. این فیلم نیز که به عنوان اسپین آفی برای فرنچایز Breaking Bad است توسط وینس گیلیان خلق شده ه خود او نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی آن را به عهده داشته است.

بریکینگ بد به پایان نرسید! در ال کامینو سرنوشت جسی پینکمن  این شاگرد گرفتار در دنیای مافیایی مخدر را دنبال کنید…

چندین بازیگر از سریال برکینگ بد از جمله جسی پلمونز، کریستن ریتر، چارلز بیکر، مت جونز، رابرت فورستر، جاناتان بنکس و برایان کرانستون در این فیلم حضور داشتند و همان نقش هایی که در برکینگ بد داشتند را در این فیلم نیز تکرار کردند. فیلم الکامینو نیز مانند “برکینگ بد” و “بهتره با ساول تماس بگیری” توانست نقدهای مثبت بسیاری از منتقدان دریافت و جوایز و نامزدی هایی را از جشنواره های مختلف کسب کند از جمله بهترین فیلم سینمایی ساخته شده برای تلویزیون و فیلم تلویزیونی برجسته و همچنین 4 نامزدی در جشنواره امی.

خلاصه: داستان فیلم درباره جسی و مشکلاتی است که باید با آنها دست و پنجه نرم کند. سرانجام جسی موفق میشود از دست عموی تاد به نام جک و همینطور والتر وایت رها شود اما در عین حال که باید از گذشته شیطانی خود فرار کند تحت تعقیب پلیس نیز هست و تنها راه نجاتش ساول گودمن است مردی که می تواند هویتی جدید برای شروعی تازه به او بدهد. آیا او می تواند زندگی جدیدی را آغاز کند؟

فکت های جالب درباره سریال الکامینو

⚡ فرنچایز
طبق گفته آرون پال “الکامینو” آخرین فیلم از این فرنچایز است و همینطور پایان داستان جسی خواهد بود و هیچ برنامه ای برای ادامه این داستان وجود ندارد.

⚡ رابرت فورستر
رابرت فورستر نقش صاحب یک فروشگاه را داشت که افراد را جابجا می کرد، درست در روز اکران فیلم یعنی در 11 اکتبر 2019 درگذشت و این آخرین فیلم رابرت فورستر است که تا زمان زنده بودنش، اکران شده است.

⚡ صحرای آریزونا
وینس گیلیگان بلاخره توانست به آرزوی نقاشی شده ی خود برسد و در سل 2008 خود و تیمش را به صحرای بکر آریزونا برساند و در آنجا یکی از قوی ترین سکانس های فیلم یرکینگ بد را فیلم بردار کند و یکی یکی به اهداف کوچک و بزرگش برسد.

⚡ افسر پلیس واقعی
جالب است بدانید یکی از افسران پلیسی که در آلبوکرکی است واقعاً پلیس است و به عنوان مشاور کارگردان قوانین را به او یادآوری می کتد و نقشی هم در فیلم ایفا کرده که در واقعیت خودش هم وجود دارد. 

جوایز
این فیلم با دریافت 4 جایزه و در مجموع با 24 نامزدی توانست پایان خوبی بر برکینگ بد و اتمام خداحافظی وینس گلیگان با شخصیت های برکینگ بد باشد. او دیگر قولی برای ساخت اسپین آف دیگری نداده است و این آخرین ادامه ی او بر برکینگ بد یا افسار گسیخته بود.

“اگر من هم سن شما بودم، تازه شروع می کردم…

آلاسکا… این آخرین مرز است.  آن بالا، شما می توانید هر چیزی که می خواهید باشید…! “

سکانس های مهیج سریال El Camino: A Breaking Bad Movie

دانلود فیلم ال کامینو بدون سانسور زیر نویس فارسی
دانلود فیلم ال کامینو بدون سانسور زیر نویس فارسی

🔥⚡ یکی از جذاب ترین سکانس ها با بازی پال است زمانی که پلیس های البته پلیس نما او را دستگیر کردند و زمانی که متوجه شد دیگر راهی جز تسلیم شدن ندارد بدون حرف و سکوت اما با نگاهی بغض آلود و سرشار از ترس خود را تسلیم کرد اما این پایان ماجرا نبود…خدا ترس او و حس ندامتش را با صدای بلند شنید و به او فرصتی دوباره داد…

فیلم ال کامینو بدون ساسور و زبان اصلی
فیلم ال کامینو بدون ساسور و زبان اصلی

🔥⚡ و اما لحظاتی در فیلم  را شاهد هستیم که نگاه جسی از ابتدا تا به انتهای فیلم حس ترس و اضطراب را به نمایش گذاشته است. او بی نظیر این احساس را بیان می کند. گاهی بدون دیالوگ و در سکوت اما احساس فوق العاده ی ترس را به نمایش می گذارد. او چرخشی 180 درجه ای نسبت به جسی برکینگ بد را دارد و شخصیت سازی قوی دارد این بازیگر که در باور مخاطب نمی گنحد…

کاربران درباره سریال Breaking bad پرسیده اند…

 • برکینگ بد چند قسمت است؟
  این سریال در  قسمت ساخته شده است.
 • آیا اسپین آفی برای بریکینگ بد ساخته شده است؟
  بله دو اسپین آف به نام های ال کامینو و بهتره با ساول تماس بگیری برای این سریال محبوب ساخته شده است.
 • آیا برکینگ بد بر اساس داستانی واقعی است؟
  خیر. باتوجه به علم داشته شده ی هایزنبرگ اما می توان داستان را به شیمی دان هایی که روزی شاید از راه درست خارج شوند نصبت داد.
 • آیا برکینگ بد بهترین سریال تلویزیونی تمام دوران است؟
  بله. بدون شک و با توجه به امتیازات این سرریال و استقبال ها از آن می توان او را بهترین نام گذاری کرد.
 • آیا برکینگ بد تمام شده است؟
  بله.این سریال تمام شده است اما ماندگار است و طولانی شدن بی جایی نداشت.
 • برکینگ بد یعنی چی؟
  یعنی کسی که از مسیر درست جدا شده است اما زمان این جدایی و مدتش نامعلوم است.

توصیه پایانی میزبان فا مگ

بریکینگ بد فصل 3 و 4 و 5 را نقد و بررسی کردیم داستان در این 3 فصل کاملا مهیج و جذاب می شود طوریکه بعد از هرقسمت اشتیاق دیدن قسمت بعدی را دارید. 2 اسپین آف بی نظیر در ادامه این سریال اکران شد یکی درمود سرنوشت جسی پینکمن و سایه ای از گذشته که همیشه به دنبال اوست و دیگری لسپین آفی که از خود سریال بریکینگ بد محبوب تر شد و رکوردار دریافت جوایز از جشنواره های متعدد بود و در نهایت مهر تاییدی بر کارنامه کاری کارگردان بریکینگ بد زد! تیم میزبان فا مگ با توجه به تمام نکات و سکانس ها و البته تجربه ی شخصی خود در دیدن و مواجهه با این سریال و البته سریال های اسپین آف آن از شما دوست داران فیلم و سریال دعوت می کند که پای تماشای این سریال و اسپین آف های آن بنشینید و مارا از نظرات خود در آن ژانر از سریال بی نصیب نگذارید…

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام روزبخیر؛
   بله سریال بسیار جذاب و مهیجی بود…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا