مدیریت سیم کارت

تنظیمات اینترنت همراه اول + ویدیو آموزش فعال سازی اینترنت

تنظیمات اینترنت همراه اول و فعال سازی اینترنت همراه اول یکی از اصلی ترین اقداماتی بشمار می رود که مشترکین این اپراتور بعد از خرید سیم کارت های همراه اول باید داشته باشند. چرا که این سوال که چرا اینترنت همراه اول وصل نمیشه بعد از خرید یک سیم کارت همراه اول بارها و بارها توسط مشترکین این اپراتور مطرح می شود و پاسخ به این سوال این است که اگر فرآیند مربوط به دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول دنبال نشود، کاربران امکان استفاده از اینترنت سیم کارت خود را نخواهند داشت. همراه اول به عنوان اولین اپراتور تلفن همراه در کشور بیشترین کاربران را به خود اختصاص داده است. در چند سال اخیر نیز با پیشرفت‌ هایی که در زمینه اینترنت همراه داشته است، اقدام به ارائه اینترنت 4G با نام نوترینو کرده است که با استفاده از آن می‌ توانید از اینترنت پرسرعت بهره‌ مند شوید. به دلیل اهمیت بالای این موضوع تصمیم گرفتیم در این مقاله از میزبان فا مگ به بررسی تنظیمات اینترنت همراه اول پرداخته و نحوه فعال سازی اینترنت همراه اول در گوشی تلفن همراه اندروید و آیفون را به شما آموزش دهیم. پس اگر شما نیز به دنبال یک آموزش جامع و گام به گام از مراحل فعالسازی اینترنت همراه اول و چگونگی دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تنظیمات اینترنت همراه اول چگونه است؟

همراه اول پس از اینکه اینترنت خود را در بستر 3G، 4G و 4.5G ارائه کرد، آن را تحت عنوان اینترنت نوترینو معرفی نمود. پس در نظر داشته باشید که اگر از این نام استفاده می‌شود، منظور همان اینترنت 3G، 4G و 4.5G است. برای استفاده از اینترنت همراه اول برخلاف سایر اپراتورهای موجود در ایران شما باید ابتدا فرآیند فعال سازی اینترنت همراه اول را به یکی از روش هایی که در ادامه به شما ارائه خواهد شد، اقدام نموده و بعد از اینکه پیامک موفقیت آمیز بودن اینترنت را دریافت کردید از طریق تنظیمات گوشی تلفن همراه اندروید یا آیفون خود تنظیمات اینترنت همراه اول را نیز اعمال نمایید. بدین ترتیب می توانید به راحتی از اینترنت آزاد همراه اول استفاده کرده یا یکی از بسته های ارائه شده توسط این اپراتور را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. 🙂

🔴⚫ نکته: در صورت تمایل به آشنایی با تنظیمات اینترنت 2 اپراتور محبوب ایرانسل و رایتل نیز می توانید از طریق لینک های زیر اقدام نمایید:

تنظیمات اینترنت ایرانسلتنظیمات اینترنت رایتل

فعال سازی اینترنت همراه اول

همانطور که پیش تر نیز اشاره شد، در مرحله اول شما باید فرآیند فعالسازی اینترنت همراه اول را دنبال نمایید. به منظور فعال سازی اینترنت همراه اول در سیم کارت های دائمی و اعتباری شما باید به یکی از 2 روشی که در ادامه به شما معرفی می شود، اقدام نمایید:

در ادامه به صورت گام به گام به بررسی 2 روش عنوان شده خواهیم پرداخت.

کد فعال سازی اینترنت همراه اول دائمی و اعتباری

در روش اول شما باید از طریق کد دستوری ارائه شده توسط همراه اول فرآیند فعال سازی اینترنت همراه اول را دنبال نمایید. در همین راستا شما باید:

 1. در گام اول به شماره گیر گوشی تلفن همراه خود مراجعه کرده و سپس کد دستوری #231*10* را شماره گیری نمایید.
  تنظیمات اینترنت همراه اول اندروید
 2. حال در گام بعدی پیغامی همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود که بیانگر این امر است که نتیجه فعالسازی اینترنت همراه اول از طریق پیامک به شما اعلام خواهد شد.
  تنظیمات اینترنت همراه اول
 3. پس از آن پیامکی با سر شماره Hamrahaval برای شما ارسال می شود که نشان دهنده این امر است سرویس اینترنت پایه شما با موفقیت فعال شده است.
  فعال سازی اینترنت همراه اول

فعال سازی اینترنت همراه اول از طریق پیامک

اما روش دومی که برای فعال سازی اینترنت همراه اول ارائه شده است، اقدام از طریق ارسال پیامک است. در این خصوص شما باید به شکل زیر اقدام نمایید:

 1. در ابتدا وارد برنامه پیامک گوشی تلفن همراه خود شده و سپس یک پیامک خالی و بدون متن را به شماره 8088 ارسال نمایید.
  کد فعال سازی اینترنت همراه اول
 2. در ادامه مجدداً پیغامی همانند تصویر زیر را از سرشماره Hamrahaval مشاهده خواهید کرد که نشان دهنده این موضوع است که فرآیند فعال سازی اینترنت همراه اول با موفقیت صورت گرفته است.
  تنظیمات اینترنت همراه اول سامسونگ

بعد از اینکه با استفاده از یکی از روش های عنوان شده، فعال سازی اینترنت همراه اول با موفقیت صورت گرفت، زمان آن می روشد تا برای تنظیمات اینترنت همراه اول خود از طریق قسمت تنظیمات گوشی تلفن همراه اندروید یا آیفون خود اقدام نمایید که در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم.

تنظیمات اینترنت همراه اول در اندروید و آیفون

در این مرحله شما می توانید به 2 روش دستی یا خودکار تنظیمات اینترنت را متناسب با مدل گوشی که دارید روی تلفن هوشمند خود نصب کنید. دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول به 2 روش امکانپذیر است:

 • دریافت تنظیمات اینترنت از طریق پیامک: زمانی که تنظیمات اینترنت همراه اول برای گوشی تلفن همراه شما وجود داشته باشد، می توانید از این روش استفاده نمایید. در این روش می توانید با ارسال مدل گوشی خود از طریق پیامک، تنظیمات را به صورت خودکار دریافت کرده و روی گوشی خود نصب نمایید.
 • دریافت تنظیمات اینترنت به صورت دستی: اما اگر تنظیمات خودکار برای گوشی تلفن همراه شما وجود نداشته باشد یا به هر دلیلی تمایل داشته باشید تنظیمات دستی اینترنت همراه اول را دنبال کنید، این روش برای شما بسیار مناسب خواهد بود.

حال در ادامه برای هر یک از سیستم عامل‌ های اندروید و آیفون نحوه دریافت تنظیمات همراه اول از طریق پیامک یا وارد کردن تنظیمات دستی اینترنت همراه اول را توضیح خواهیم داد.

تنظیمات اینترنت همراه اول برای اندروید

برای انجام تنظیمات اینترنت همراه اول برای گوشی اندروید می‌توانید یکی از دو روش‌ های زیر را انجام دهید. شما می توانید در ابتدا از روش اول، یعنی دریافت تنظیمات اینترنت رایتل از طریق پیامک استفاده کنید. اما اگر تنظیمات برای گوشی تلفن همراه شما وجود نداشت با پیامکی مبنی بر وجود نداشتن تنظیمات اینترنت برای گوشی شما مواجه شدید، در نهایت از روش دوم استفاده نمایید.

دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول از طریق پیامک در اندروید

برای استفاده از روش دریافت تنظیمات اینترنت از طریق پیامک شما باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در گام اول شما باید برنامه پیامک یا همان SMS خود را باز کرده و گزینه نوشتن پیام جدید را انتخاب نمایید.
 2. سپس همانند تصویر زیر مدل گوشی خود را به شماره 8008 ارسال کنید. به عنوان نمونه اگر از گوشی سامسونگ j5 استفاده می‌کنید باید تنظیمات اینترنت همراه اول سامسونگ j5 را دریافت کنید که برای این منظور می‌ توانید در متن پیامک مدل گوشی را به صورت samsung j5 به سرشماره 8008 ارسال کنید. در این صورت درخواست شما بررسی شده و اگر تنظیمات برای این مدل گوشی سامسونگ وجود داشته باشد، برای شما ارسال شده و می‌ توانید آن را نصب کنید.
  تنظیمات اینترنت همراه اول سامسونگ

تنظیمات دستی اینترنت همراه اول در اندروید

در این روش شما باید تنظیمات را به صورت دستی روی گوشی خود انجام دهید. ممکن است نحوه اعمال تنظیمات دستی اینترنت همراه اول در گوشی‌ های مختلف اندرویدی، متفاوت باشد اما مسیری که باید برای آنها دنبال کنید مشترک است و شما در نهایت باید به تنظیمات شبکه رفته و سپس از طریق تنظیمات شبکه موبایل و با استفاده از گزینه Access Point Names یا نام نقاط دسترسی یک APN جدید بر اساس تنظیمات اینترنت همراه اول ایجاد کنید. در ادامه به نحوه انجام تنظیمات اینترنت همراه اول سامسونگ با نسخه اندروید 11 می‌ پردازیم. برای این منظور شما باید:

 1. در اولین مرحله وارد صفحه Settings یا تنظیمات گوشی تلفن همراه اندرویدی خود شوید.
 2. سپس از میان گزینه های موجود باید منو Connection یا اتصالات را انتخاب نمایید.
  کد دستوری تنظیمات اینترنت همراه اول
 3. اکنون در این مرحله از اعمال تنظیمات اینترنت همراه اول شما باید گزینه Mobile networks یا شبکه های تلفن همراه را انتخاب نمایید.
  ارسال تنظیمات اینترنت همراه اول
 4. حال صفحه جدیدی به شما نشان داده می شود که در این مرحله لازم است گزینه Access point name یا نام نقاط دسترسی را انتخاب نمایید. تنظیمات اینترنت همراه اول گوشی شیائومی
 5. حال زمان آن می رسد تا APN همراه اول را تعریف نمایید. در این مرحله شما باید روی گزینه Add یا افزودن قرار گرفته در بالای صفحه را لمس نمایید.
  دریافت آنلاین تنظیمات اینترنت همراه اول
 6.  در این صورت صفحه‌ ای مشابه تصویر زیر باز خواهد شد که باید در آن تنظیمات اینترنت همراه اول را وارد نمایید. در این صفحه تنها کافی اس 2 فیلد ابتدایی را با عناوین مناسب کامل نمایید. این 2 فیلد عبارت است از:
  Name یا نام: در این قسمت باید نام اپراتور ارائه دهنده خدمات اینترنت خود، یعنی همراه اول را به صورت MCI-GPRS وارد نمایید.
  APN یا نام دستیابی: در این بخش نیز باید APN همراه اول را به صورت mcinet وارد نمایید. apn همراه اولدر نهایت نیز روی 3 نقطه قرار گرفته در بالای صفحه را لمس کرده و سپس گزینه Save را انتخاب نمایید تا تنظمیات اعمال شده ذخیره شود.

حال تنها کافی است یکبار گوشی خود را خاموش و روشن کرده و سپس در ادامه سرویس داده خود را فعال کنید. خواهید دید که اینترنت شما متصل شده و می‌ توانید از اینترنت همراه اول در گوشی خود استفاده کنید.

تنظیمات اینترنت همراه اول برای آیفون

برای انجام تنظیمات اینترنت همراه اول برای آیفون نیز مشابه گوشی‌ های اندروید می‌ توانید از دو روش دریافت تنظیمات اینترنت همرا اول از طریق پیامک و همچنین تنظیمات دستی اینترنت همراه اول استفاده کنید. شما می توانید در ابتدا روش اول را انجام دهید و اگر نتیجه‌ ی حاصل نشد و پیامک وجود نداشتن تنظیمات اینترنت برای گوشی شما مواجه شدید، در ادامه به سراغ روش دوم بروید.

دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول از طریق پیامک در آیفون

در صورت تمایل به استفاده از روش اول و دریافت تنظیمات خودکار اینترنت همراه اول شما باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در گام اول شما باید وارد برنامه پیامک یا همان SMS گوشی تلفن همراه خود شوید.
 2. حال در گام بعدی لازم است مدل گوشی خود را به شماره 8008 ارسال کنید. به عنوان نمونه اگر از گوشی شما آیفون ۱۲ پرو استفاده می‌ کنید باید تنظیمات اینترنت همراه اول برای آیفون ۱۲ پرو را دریافت کنید که برای این منظور لازم است در متن پیامک مدل گوشی را به صورت iphone 12 pro به شماره 8008 ارسال کنید. در این صورت درخواست شما بررسی شده و اگر تنظیمات اینترنت آیفون وجود داشته باشد، برای شما ارسال شده و می‌توانید آن را نصب کنید.
  تنظیمات اینترنت همراه اول آیفون

تنظیمات دستی اینترنت همراه اول آیفون

اما دومین روشی که می توانید از آن برای اعمال تنظیمات اینترنت همراه اول در گوشی آیفون استفاده کنید، تنظیمات دستی اینترنت همراه اول است. در این روش شما باید تنظیمات را به صورت دستی روی گوشی خود انجام دهید که در ادامه به صورت گام به گام نحوه انجام تنظیمات اینترنت همراه اول آیفون را به شما آموزش خواهیم داد:

 1. در ابتدا شما باید به صفحه Settings گوشی تلفن همراه آیفون خود مراجعه نمایید.
 2. سپس گزینه Cellular را از میان گزینه های موجود انجام نمایید.
  دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول آیفون
 3. در صفحه جدید می توانید در ابتدا Cellular Data را فعال کرده و سپس در گام بعدی منو Cellular data network را انتخاب نمایید.
  چرا اینترنت همراه اول وصل نمیشه
 4. در نهایت صفحه ای همانند تصویر زیر به شما نشان داده می شود که باید در فیلدهای APN موجود، APN همراه اول را به صورت mcinet وارد نمایید.
  apn همراه اول ایفون

بعد از اعمال تغییرات عنوان شده باید روی دکمه Home را لمس کرده و از تنظیمات خارج شوید. سپس یکبار گوشی خود را خاموش و روشن کنید. خواهید دید که اتصال به اینترنت برای گوشی آیفون شما فعال شده و حروف E، G یا 3G و… در نوار اعلان گوشی و در کنار آنتن نمایش داده خواهد شد.

پاسخ به مهم ترین سوالات شما در مورد تنظیمات اینترنت ایرانسل

 • آیا لازم است مراحل فعال سازی اینترنت همراه اول را دنبال کنیم؟
  بله. اینترنت همراه اول به صورت پیش فرض فعال نمی باشد و شما باید با استفاده از یکی از 2 روش عنوان شده در آموزش ابتدا آن را فعال نمایید.
 • چرا بعد از ارسال پیامک به سرشماره 8008 تنظیمات اینترنت همراه اول برایم ارسال نمی شود؟
  در صورتی که تنظیمات مربوط به مدل گوشی تلفن همراه ارسال شده وجود داشته باشد، شما تنظیمات را دریافت می کنید. در غیر این صورت باید از روش تنظیمات دستی استفاده کنید.
 • برای غیرفعال کردن سرویس اینترنت پایه همراه اول باید از چه کد دستوری استفاده شود؟
  شما می توانید با شماره گیری کد دستوری #232*10* به راحتی سرویس اینترنت پایه همراه اول را غیرفعال کنید.
 • چرا با وجود دنبال کردن مراحل گفته شده همچنان سرویس اینترنت همراه اول من فعال نشده است؟
  در صورت اطمینان از صحت مراحل دنبال شده باید ابتدا گوشی تلفن خود را خاموش و روشن کرده و سپس داده تلفن همراه خود را روشن نمایید.
 • چگونه می توان متوجه شد که تنظیمات اینترنت همراه اول به درستی اعمال شده است؟
  بعد از فعال سازی اینترنت همراه اول در کنار آنتن خط شما یکی از حروف حروف E، G یا 3G و… نمایش داده می شود.
 • آیا برای اعمال تنظیمات دستی اینترنت همراه اول نیازی به پر کردن تمام فیلدهای موجود می باشد؟
  خیر. نیازی به پر کردن تمامی فیلدها نیست و شما تنها باید 2 فیلد ابتدایی را با عبارات عنوان شده در مقاله پر نمایید.

تنظیمات اینترنت همراه اول موضوعی است که در این آموزش از میزبان فا مگ به آن پرداخته ایم. چرا که بسیاری از کاربران با نحوه فعال سازی اینترنت همراه اول مشکل داشته و نمی دانند باید چه مراحلی را دنبال کنند تا بتوانند اینترنت خود را فعال کرده و تنظیمات اینترنت همراه اول را اعمال نمیاند. به همین دلیل نیز در این آموزش به صورت مجزا نحوه فعال سازی اینترنت همراه اول و همچنین چگونگی دریافت تنظیمات اینترنت همراه اول یا تنظیمات دستی آن را برای گوشی های اندروید و آیفون توضیح دادیم تا بتوانید به راحتی فرآیندهای مربوط به ایجاد APN همراه اول را دنبال نمایید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی در خصوص نحوه فعالسازی اینترنت همراه اول و طریقه اعمال تنظیمات اینترنت می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

آموزش کدهای همراه اول

‫72 دیدگاه ها

  1. سلام عذر میخوام در بعضی موارد و آموزشها و در برخی موارد تنظیمات ارسالی خود همراه اول برای گوشی ها (سامسونگ j5گوشی مورد نظر بوده ) مقدار یا عبارت و متنی که برای گزینه اول یا همان نام یا Name گفته شده ویا ارسال شده عبارت و یا متن MCI-Internet است آیا تفاوتی با عبارت یا متن مورد نظر که شما آموزش دادید و گفتین در قسمت مربوطه نام را MCI-GPRS بنویسید دارد و ممکن است باعث کم یا زیاد شدن سرعت نت یا….شود یا خیر هر دو گزینه عین هم کار میکنند چون با متن MCI-Internet هم دقیقا سرویس فعال شد و کار کرد و فعلا که تفاوت یا نقصی و کمبودی نسبت به سرویسی که MCI-GPRS نوشته شده نبود و دیده نشد آیا نکات فنی وجود دارد که در دستگاه نمایان نمیشود یا سرعت یا هر چیز دیگری یا خیر هیچ فرقی ندارد و اگر مثل هم میباشند آیا شما علت اینکه ۲متن و عبارت وجود دارد را میدانید چیست و چرا اینگونه است ممنون میشوم پاسخگو باشین در ضمن مقدار و عبارت پرونکل APN را باید روی IPV4که پیشفرص است بگذاریم یا اینکه برخی میگویند روی IPV4/IPV6 باهم بگذاریم سرعت باز کردن صفحات و …بهتر میشود اینگونه هست و درست میگویند ویا خیر هنوز IPV6برای خطوط ایران فعال نیست یا …
   ممنونم پاسخگو هستین منتظرم خدانگهدار

   1. سلام و احترام دوست عزیز؛
    خیر تفاوتی ندارند و می بایست بر اساس تنظیمات دریافتی فیلدهای مربوطه را تکمیل نمایید.

   2. مهم اسم یا ردیف اولی نیست مهم دومین مورد تو منو افزودن APNهست اونو درست بنویسید اولی میشه GPRSمیشه نوشت ولی دومی حروف کوچیک باید بزنی مثلا mcinet یا ایرانسل mtnirancell اولی اسم بزرگ بنویس مهم نیست.البته پستی که گذاشتید قصد دخالت نداشتم فقط حرف من آخرش مهمه اونم اینکه بهترش اونه که خاموش کنید دوتاش همoffبنویسید چون چندرغاض نمی ارزه یه ریال ب بسته دادن اصلا اینترنت یعنی چی یعنی اشتراک گذاری هرچی میدونی درسته و واقعی رو بزاری تا اونور دنیا یا هروقت یکی لازمش شد سرچ کنه بدونه یعنی حدود۴میلیارد نفر نصف زمین مردمش حالا یه موردی بزارن عین این پست مثال ببین چقدر خوبه ولی ما تو ایرانمون نباید خارج فضای ایران بریم بریم هم اگر باز بود با فیلتر شکن دوبرابر کم شدن دیتای خودمون..خلاصه
    #دوهفته نتم خاموش#

 1. سلام ببخشید من تمام مراحلی که گفتین رو انجام دادم ولی دوباره اینترنت گوشیم نیومد

  1. سلام روزبخیر؛
   مواردی که در این آموزش به اون ها پرداخته شد روش های ارائه شده توسط اپراتور بود. اگر با این روش ها پاسخی دریافت نکردید با اپراتور تلفن همراهتون در تماس باشید.
   با ارائه شماره همراتون در بخش چت آنلاین وب سایت اپراتورتون ، میتونید وضعیت اینترنت گوشی را به صورت آنلاین بررسی کنید.

   1. با سلام
    اینتر نت همراه اول گوشی من وصل میشه و علامت Hرو هم بالای گوشی میاره ولی هیچ سایتی رو باز نمیکنه

 2. ببخشید در قسمت access point name برای من چیزی نمیاد که بتونم اطلاعات وارد کنم

 3. سلام
  آقا تو‌ یک‌کلام میخوام نظرمو بدم اگر اشکال نداره .

  دمتون گررررررررررررررررررررررم

 4. من طبق این اموزشم مو به مو انجام دادم ولی اینترنتم با همراه اول اصلا کار نمیکنه یعنی روشن نمیشه اما با ایرانسل عالی کار می کنه ، چرا ؟

  1. سلام روزبخیر؛
   شاید مشکل از سیم کارتتون باشه.
   به خدمات ارتباطی مربوط به اپراتور همراه اول مراجعه کنید.

 5. سلام وقت تون بخیر- من گوشیم آیفون 6 اس ولی هر کار می کنم برای همراه اول بیشتر از 3G نمیشه درصورتی که سیم کارتم رو هم از دفتر همراه اول یکبار تعویض کردم و روی گوشی سامسونگ میندازم 4G اون فعال میشه اما برای آیفون بیشتر از 3G نمیاد- ضمنا سیم کارت ایرانسل میدازم بالاش مینوسه LTE یعنی 4G در کل کار میکنه اما همراه اول نمیدونم چرا نمیشه- لطفا راهنمایی بفرمائید..

 6. سلام من تبلتم لنوو من سیمکارتم انارستانه علامت اینترنت اصلا نمیاد بالای آنتن لطفا راهنمایی کنین خیلی گیرم

 7. خدا خیرتون بده عالی بود
  اینترنتم اوکی شد ممنونمممممممم

  1. سلام ببخشید من امروز یه بست
   7 گیگ اینترنت آلفا همراه اول گرفتم و از حسابم کم شده
   اما بسته فعال نشد،و وقتی کد دستوری اطلاع از وضعیت بسته رو هم زدم نوشت شما اصلا بسته ای ندارید. من باید چیکار کنم؟

   1. سلام و احترام دوست عزیز؛
    حتما بررسی کنید که ایا هزینه کسر شده طبق اصلاحیه به حساب شما بازگشته است؟ در چنین شرایطی نهایتا تا 72 ساعت بعد هزینه به حساب بازگردانده می شود.

 8. توضیحاتتون کامل و کاربردی بودن ممنون از شما کارم راه افتاد

 9. سلام من شماره ۹۱۹ خانمم رو شارژ کردم ولی نمیدونم چطور فعال کنم میشه راهنمایی کنید همین الان

  1. سلام روزبخیر؛
   در ابتدای همین مقاله کد دستوری فعالسازی اینترنت همراه اول تشریح شده. همچنین می تونید راهنمای زیر رو هم مطالعه بفرمایید تمام کدهای دستوری از جمله کدهای دستوری فعالسازی اینترنت در این مقاله قید شده:
   فهرست تمامی کدهای دستوری همراه اول که احتمالا نمی دانید

 10. سلام من سیمکارت همراه اول دارم
  اینترنت روشن میشه ولی اصلا کار نمیکنه
  نقطه های دستیابی رو هم درست نوشتم و ذخیره کردم
  اینترنت سیکارت تو گوشی من کار نمیکنه اما وقتی سیمکارت رو به یه گوشی دیگه میندازم اینترنت کار میکنه

  1. سلام و احترام؛
   قسمت موبایل کانکشن موجود در بخش تنظیمات گوشی رو بررسی کنید و ببینید پیکربندی به درستی صورت گرفته یا خیر.

 11. با عرض سلام ببخشید گوشی من گلکسیa3 هشت تموم اینارو زدم ولی وصل نمیشه گفتم می تپنید این نوشته های توی عکس رو بنویسید ک بدونیم تویMMSCوپراکسی نقطه هست یا, این هست و می تونید کمکم کنید که اینترنتم وصل بشه

 12. سلام سیم کارت من همراه اوله بسته خریدم ولی نه پیامی میتونم ارسال کنم نه پیامی برام میاد نه گوگل سایتی بالا میاره.
  هزاران سایت و روشم امتحان کردم باز درست نشد برای اولین بارم هست که این اتفاق افتاده ویکار کنم؟

 13. سلام من همه مراحل بالا را که گفتید زدم ولی نشد ،قبلا وصل بودم ولی نمیدونم چه دکمه ای رو زدم وصل نمیشه ،اولین بالای صفحه 4g هم نمایش داده میشه ولی اینترنت قطعه ،لطفا کمکم کنید ممنون

 14. درود بر شما
  خیلی عالی بود.
  واقعا دمتون گرم

  1. خسته نباشید سیم‌کارت من همه چیرو عالی میاره فقط وقتی میخواد دانلود کنه یه چیزو خیلییییی کند میشه چیکار باید بکنم قسمت پروکسی هم تو تنظیمات خالیه فقط دوتایی اولی رو همون جور که شما گفتین پر کردم

   1. سلام دوست عزیز، متاسفانه سرعت دانلود در بیشتر نقاط دچار افت است و این تنها مشکل شما نست اما باز هم به شرکت اپراتور خود مراجعه کنید تا بررسی های اولیه را انجام دهند.

 15. سلام وقتتون بخیر
  میخواستم بدونم تو قسمت تنظیمات دستی
  جلوی MMSCبین اعداد باید نقطه گذاشت یا کاما
  خیلی مچکرمیشم

  1. با سلام دوست عزیز
   اعداد قرار گرفته در این قسمت با نقطه از یکدیگر جدا می شوند.
   موفق و پیروز باشید

 16. سلام چرا وقتی می خواهم نت بگیرم این متن واسم میاد
  مشترک گرامى، فعالسازى بسته انتخاب شده با بسته فعال موجود امکان پذير نيست.

  1. با سلام دوست عزیز
   تصور می کنم شما یک بسته اینترنت فعال دارید و تا زمان اتمام آن امکان خریداری یک بسته جدید را نخواهید داشت. بهتر است در این مورد از طریق شماره 9990 با پشتیبانی همراه اول نیز در ارتباط باشید.
   موفق و پیروز باشید

 17. سلام خسته نباشد
  من چند تا چند ماه پیش روی گوشیم اینترنت داشتم ولی بعد از اعمال تنظیمات کارخانه روی گوشیم، دیگه اینترنت وصل نشد این کار رو هم امتحان کردم جواب نداد وقتی برام پیام فال سازی میاد میگه:مشترک گرامی این سرویس ویژه قبلا برای شما فعال شده است. ممنون میشم کمکم کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   بهتر است از طریق شماره تماس 9990 با پشتیبانی همراه اول در ارتباط باشید.
   موفق و پیروز باشید

 18. من تمام این مراحل و رفتم اینترنتم درست نشد. گوشیم شیائومی نوت ۸ هست. سیم کارت همراه اول دگه ای میزنم اینترنتش کار میکنه. ولی اینترنت سیم کارت همراه اول خودم کار نمیکنه. کلافه شدم نمیدونم چه کنم

 19. سلام بنده وقتی Apn رو حالت ipv6میزارم نت میپره دلیلش چیه؟ راه حلی داره که با ipv6کار کنه؟

 20. سلام
  ببخشید من اینترنت پایه خودم رو برای تمام کردن یکی از بسته ها غیر فعال کرده بودم
  بعدش یک بسته اینترنت خریدم و بعد از اون
  الان که کد دستوری *۱۰*۲۳۱# رو شماره گیری میکنم هیچ پیامکی برام ارسال نمیشه که اینترنت پایه برام فعال شده و هرکاری میکنم فعال نمیشه
  بعد دوبار پشت سر هم شماره گیری این کد پیغامی میاد که میگه شما درخواست بررسی نشده دارید و درخواست جدید ثبت نمیشود
  اگه میشه راهنمایی کنید چیکار کنم

 21. سلام خسته نباشید
  من اینترنت گوشی رو از یه سیم کارتی به سیم کارت دیگر تغییر دادم . بعد این مراحلی رو که گفتین رفتم ولی بازم امکان پذیر نشد مشکل از چیه ؟!

  ممنون

 22. سلام مال من قبلا یه کدی برای رایگان شدن اینترنت برنامه شاد زدم و الان هرکاری که میکنم بازم داده های گوشی برام غیر فعاله
  حتی کد غیر فعالیش هم میزنم ولی فایده نداره
  ممنون میشم راهنمایی کنید🙏

 23. درود وخسته نباشید از اینکه وقت گذاشتین و این برنامه را درست کردین دمتون گرم

 24. سلام برای من اس ام است نیومد ولی مثل فیلم همه کار هارو کردم ولی اینترنتم وصل نشد

 25. سلام من امارات هستم متاسفانه رومينگم فعال نكردم الان نياز به انتن دارم نمياد كمكي ميتونيد بكنيد ايفون هست

 26. سلام مشکلی که من دارم اینه برای مثال یک گیگ بسته دارم ولی نمیتونم استفاده کنم یجورایی انگار فعال نیست و از اپ هایی که نیاز به اینترنت دارند نمیتونم استفاده کنم

 27. سلام من سیم کارتم ۹۱۲ هست بسته اینترنت گرفتم ولی هرکاری که شما گفتین کردم اتصال داده شما قطع شده و کار نمیکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا