شبکه های اجتماعی

تغییر زبان واتساپ به فارسی در گوشی اندروید

شبکه های اجتماعی به یکی از بخش های اصلی زندگی افراد در عصر حاضر تبدیل شده اند. در واقع افراد برای پر کردن اوقات فراغت خود یا برقراری ارتباط با مخاطبین مورد نظرشان از شبکه های اجتماعی مختلف استفاده می کنند. پیامرسان واتساپ به دلیل قابلیت هایی که ارائه می دهد، طرفداران زیادی پیدا کرده. اما موضوعی که همواره برای افراد در زمینه استفاده از این پیامرسان به چالش تبدیل شده، امکان تغییر زبان واتساپ در اندروید است. چرا که بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای استفاده از زبان پیش فرض این برنامه، زبان مادری خود را جایگزین کنند. در این مقاله از میزبان فا مگ تصمیم داریم نحوه تغییر زبان واتساپ به فارسی در گوشی های تلفن همراه اندروید را آموزش دهیم. پس اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که تمایل به تغییر دادن زبان واتساپ از انگلیسی به فارسی دارند، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

چگونه زبان واتساپ را فارسی کنیم؟

یکی از رایج ترین سوالاتی که برای افراد در هنگام تلاش برای استفاده از پیامرسان واتساپ روی گوشی های تلفن همراه مطرح می شود این است که چگونه می توانند زبان واتساپ را به زبان مادری خود تغییر دهند. با توجه به استفاده گسترده از واتساپ در سراسر جهان این پرسش بیش از هر زمان دیگری برای کاربران این پیامرسان مطرح است. موضوعی که وجود دارد این است که واتساپ قابلیتی برای تغییر زبان را در درون برنامه خود قرار نداده. همین امر نیز سبب شده تا شما مجبور باشید برای تغییر زبان واتساپ به فارسی از طریق تغییر زبان برنامه گوشی تلفن همراه خود اقدام نمایید. در ادامه نحوه تغییر زبان واتساپ در اندروید را به صورت گام به گام به شما آموزش خواهیم داد.

نحوه تغییر دادن زبان واتساپ از انگلیسی به فارسی

در راستای تغییر زبان واتساپ به فارسی در گوشی های تلفن اندرویدی باید تلفن همراه تلفن همراه خود را به فارسی تغییر دهید که این موضوع سبب می شود تا در کنار تغییر پیدا کردن زبان برنامه واتساپ، زبان منوهای گوشی تلفن همراه شما نیز تغییر کند. به همین منظور شما باید مسیر زیر را دنبال کنید:

 1. در اولین گام از فرآیند تغییر زبان واتساپ به فارسی در گوشی تلفن همراه اندروید شما باید بخش Settings یا تنظیمات گوشی تلفن همراه خود شوید.
 2. سپس از میان منوهای مختلفی که در صفحه تنظمیات وجود دارد، منو General management را انتخاب نمایید.
  آموزش تغییر زبان واتساپ در اندروید
 3. در این صفحه گزینه ای تحت عنوان Language وجود دارد که به صورت پیش فرض روی زبان انگلیسی است و اگر می خواهید زبان واتساپ را به فارسی تغییر دهید باید وارد این منو شوید.
  نحوه تغییر زبان واتساپ به فارسی
 4. در این مرحله با صفحه ای همانند تصویر زیر رو به رو می شوید که به منظور اضافه کردن زبان فارسی به زبان های پیش فرض گوشی تلفن همراه اندرویدی خود باید گزینه Add language را انتخاب نمایید.
  تغییر دادن زبان واتساپ از انگلیسی به فارسی
 5. حال از میان لیست زبان های موجود در این صفحه شما باید زبان فارسی را پیدا کرده و انتخاب نمایید.
  آموزش نحوه تغییر زبان واتساپ در اندروید
 6. بعد از انتخاب زبان فارسی پیغامی به صورت پاپ آپ نمایش داده می شود که طی آن شما باید تعیین کنید که می خواهید زبان فارسی به عنوان زبان پیش فرض گوشی تلفن همراه شما مورد استفاده قرار بگیرد یا اینکه می خواهید تنها به زبان های فعال گوشی تلفن همراهتان اضافه شود. در این مرحله شما باید گزینه Set as default را انتخاب کنید تا زبان فارسی به زبان پیش فرض گوشی شما تبدیل شود.
  نحوه تغییر زبان واتساپ از انگلیسی به فارسی
 7. در این مرحله شما می بینید که زبان فارسی به عنوان زبان پیش فرض گوشی تلفن همراه اندرویدی شما انتخاب شده و منوهای گوشی شما نیز به زبا فارسی تغییر کرده است. بعد از تغییر زبان تلفن همراه شما، زبان واتساپ نیز به فارسی تغییر پیدا می کند.
  آموزش تغییر زبان واتساپ به فارسی

نحوه تغییر زبان واتساپ یکی از رایج ترین سوالاتی است که در هنگام استفاده از این پیامرسان توسط کاربران آن مورد سوال قرار می گیرد. چرا که در واتساپ به صورت پیش فرض از زبان انگلیسی استفاده شده است و این موضوع برای آن دسته از افرادی که تسلط کافی به زبان انگلیسی ندارند موضوع آزاردهنده ای است. به همین دلیل در این مقاله از میزبان فا مگ تلاش ما بر این بوده تا نحوه تغییر زبان واتساپ به فارسی را به صورت گام به گام به شما آموزش دهیم. در صورت داشتن هرگونه سوال یا وجود هر نوع ابهامی در خصوص آموزش ارائه شده می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما همراه باشید.

آموزش رایگان واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا