شبکه های اجتماعی

آموزش خارج شدن از بلاک موقت اینستاگرام

اخیرا اینستاگرام کاربرانی که خلاف قوانین اینستاگرام عمل نموده و یا تولید اسپم می کنند را بلاک می کند و از لایک و کامنت آنها جلوگیری به عمل می آورد. در چنین حالتی کاربران با پیغام Action Blocked مواجه می شوند. این اقدام سختگیرانه گاها کاربران عادی را نیز مورد حمله قرار می دهد. در این مطلب از میزبان فا مگ ابتدا با مفهوم action block اینستاگرام آشنا می شویم و به منظور رفع مشکل اکشن بلاک اینستاگرام به آموزش خارج شدن از بلاک اینستاگرام می پردازیم.

بلاک شدن موقت در اینستاگرام

اکشن بلاک اینستاگرام چیست: رفع اکشن بلاک اینستاگرامافرادی وجود دارند که با فالو و آنفالو کردن کاربران و کامنت زیاد در یک بازه زمانی کوتاه تلاش می کنند تعداد فالوورهای پیجشان را افزایش دهند. اینستاگرام این اقدام را اسپم شناسایی کرده و اکانت مورد نظر را بلاک می کند. بنابراین اگر با پیغام action block در اینستاگرام مواجه شدید به این مفهوم است که اکانت شما توسط اینستاگرام بلاک شده است. اصلی ترین انگیزه اینستاگرام برای مسدود کردن کاربران، کاهش اکانت های اسپم و ربات ها است، اما در این میان گاهی افرادی بی دلیل توسط اینستاگرام مسدود می شوند. در واقع اکشن بلاک اینستاگرام یک روش جریمه برای افرادی است که از قوانین اینستاگرام سرپیچی می کنند.

دلیل بلاک شدن توسط اینستاگرام چیست؟

زمانی که اکانت شما توسط اینستاگرام بلاک می شود با پیغام action block مواجه می شوید و برای مدتی قادر به لایک، کامنت، فالو، آنفالو و یا ارسال پست نخواهید بود. برای رفع مشکل اکشن بلاک و خارج شدن از بلاک موقت در اینستاگرام راه حل های زیادی وجود دارد. شما می توانید به کمک یکی از روش های گفته شده اکانت اینستاگرامتان را از بلاک خارج کنید. در واقع دلیل محدودیت لایک و کامنت در اینستاگرام همین است.

 1. انتشار محتوای تکراری
  در یک بازه زمانی کوتاه بیش از حد پست منتشر نکنید. این کار باعث می شود اینستاگرام به شما به عنوان اسپم نگاه کند. الگوریتم اینستاگرام به گونه ای طراحی شده است که زمان انتشار پست اکانت ها را مورد ارزیابی قرار می دهد. بنابراین حالت مطلوب این است که بین انتشار پست ها وقفه وجود داشته باشد. همچنین یک پست را در چند اکانت به صورت همزمان منتشر نکنید.برخی سوال می کنند سقف پست گذاشتن در اینستاگرام چقدر است؟ سقف خاصی در نظر گرفته نشده اما بایستی دقت داشته باشید که پست هایی پشت سر هم منتشر نکنید.
 2. لایک کردن بیش از حد
  لایک بیش از حد پست ها در یک زمان کوتاه قطعا موجب محدودیت لایک در اینستاگرام خواهد بود. زیرا اکانت شما به عنوان اسپم شناخته می شود.
 3. نقص قوانین کپی رایت اینستاگرام
  کلیه تصاویر و پست های موجود در اکانت شما باید متعلق به خودتان باشد. اگر می خواهید پست متعلق به شخص دیگری را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید حتما باید از صاحب پست اجازه بگیرید و او را منشن کنید و در توضیحات به وی اعتبار دهید. اگر از تصاویر شخص دیگری برای اهداف تجاری استفاده می کنید برای انجام این کار حتما نیاز به دریافت مجوز از او خواهید داشت. در صورت نقص قوانین کپی رایت شخص صاحب پست می تواند این کار خلاف را به اینستاگرام گزارش دهد و منجر به مسدود شدن اکانت شما شود.
 4. ریپورت شدن توسط کاربران
  اگر اکانت شما توسط افراد مختلف ریپورت شده باشد می تواند منجر به مسدود شدن اکانت شما توسط اینستاگرام شود.
 5. ورود به اینستاگرام با IP های مختلف
  اگر با آی پی های مختلف وارد اکانت خود شوید اینستاگرام احتمال می دهد اکانت شما توسط کلاهبردان هک شده است و برای امنیت اکانت شما را مسدود می کند.
 6. دنبال کردن بیش از حد
  بارزترین دلیل بلاک موقت از سوی اینستاگرام دنبال کردن تعداد زیادی اکانت در یک زمان کوتاه برای رشد و افزایش فالوور اکانتتان می باشد. هر دو روش افزایش فالوور از طریق ربات ها و یا افزایش فالوور دستی در یک بازه زمانی کوتاه اکانت شما را در تله می اندازد. محدودیت های مرجع رسمی اینستاگرام به شرح زیر است:

  محدودیت برای اکانت های قدیمی محدودیت برای اکانت های جدید 
  محدودیت تعداد فالو در هر ساعت= 60 محدودیت تعداد فالو در هر ساعت= 30
  محدودیت تعداد پیام در هر ساعت= 60 محدودیت تعداد پیام در هر ساعت= 30
  محدودیت تعداد لایک در هر ساعت= 60 محدودیت تعداد لایک در هر ساعت= 30
  محدودیت تعداد نظرات در هر ساعت= 60 محدودیت تعداد نظرات در هر ساعت= 30

تمامی موارد گفته شده می تواند برای شما مشکل ساز باشد و منجر به مسدود شدن اکانت شما از سوی اینستاگرام شود. در ادامه مطلب برای خارج شدن از بلاک اینستاگرام راه حل هایی را معرفی کرده ایم.

نحوه رفع اکشن بلاک در اینستاگرام

اینستاگرام برای جلوگیری از اکانت هایی که قصد دور زدنش را دارند و به منظور افزایش فالوور اقدام به ساخت اکانت های فیک می کنند و یا از ربات های افزایش فالوور استفاده می کنند اکانت آنها را برای مدتی مسدود می کند. نقص قوانین اینستاگرام منجر به بلاک موقت می شود. این اتفاق شامل محدود شدن در انجام برخی فعالیت ها در اینستاگرام می شود.

پس از بلاک شدن توسط اینستاگرام به طور کلی دسترسی شما برای انجام فعالیت های زیر مسدود می شود:

رفع اکشن بلاک اینستاگرام

 • نمی توانید کسی را فالو کنید.
 • امکان لایک کردن پست دیگران را ندارید.
 • نمی توانید برای کسی کامنت بگذارید.

1- بخش tell us اینستاگرام

زمانی که اخطار action block برای شما ظاهر می شود با انتخاب گزینه tell us درخواست بازبینی اکانت خود را به اینستاگرام ارسال کنید. از آنجا که این پیام را به صورت دستی ارسال می کنید اینستاگرام متوجه می شود شما ربات نیستید. اگر بعد از مدت 12 ساعت مشکل برطرف نشد می توانید مجددا درخواست را ارسال کنید. محدودیتی در ارسال درخواست وجود ندارد.

اگر پیغام action block یا your account has been disabled. follow the next steps within 30 days so you can request a review هنگام ورود به اکانت اینستاگرام مواجه شدید باید بدانید که از سمت اینستاگرام بلاک شده اید! پس می بایست راهکارهای ذکر شده در راهنمای زیر را در راستای رفع بلاک اینستاگرام پیاده سازی کنید:

رفع ارور هنگام ورود به اینستاگرام

رفع اکشن بلاک اینستاگرام

2- تمام فعالیت های خود را برای 24- 48 ساعت متوقف کنید

یکی از کارهایی که می توان برای رفع بلاک اینستاگرام انجام داد این است که به مدت 48 ساعت به حساب خود استراحت دهیم و در این مدت هیچ فعالیتی روی اکانت انجام ندهیم.

3- به اینترنت گوشی تان سوئیچ کنید

اگر اکانت شما از طرف اینستاگرام بلاک شده است ممکن است اینستاگرام IP شما را بلاک کرده باشد. در این حالت به جای اینترنت وای فای به اینترنت بسته تلفن همراهتان سوئیچ کنید.
آموزش رفع اکشن بلاک اینستاگرام

4- تکمیل پروفایل و تغییر پسورد اینستاگرام

اطلاعات اکانت خود را تکمیل کنید. آدرس ایمیل و شماره تلفنتان را به اکانت خود اضافه نمایید. علاوه بر این با عوض کردن پسورد اینستاگرامتان می توانید دسترسی برنامه های جانبی به حسابتان را مسدود نمایید.
خارج شدن از بلاک اینستاگرام

5- حذف برنامه های افزایش فالوور، لایک، کامنت

یکی از دلایل بلاک شدن از طرف اینستاگرام استفاده از ربات ها و برنامه های افزایش فالوور و لایک اینستاگرام است. برای از بلاک درآوردن اینستاگرام لازم است این برنامه ها را حذف و دسترسی آنها را متوقف نمایید.

فعالیت های خود را به صورت دستی در اینستاگرام انجام دهید. همچنین با فعال کردن تایید دو مرحله ای به اینستاگرام اطمینان دهید از ربات های افزایش فالوور استفاده نمی کنید.به منظور فعال سازی این قابلیت لینک زیر را مطالعه کنید.

رفع مشکل اکشن بلاک اینستاگرام

6- اتصال اکانت به سایر شبکه های اجتماعی

از آنجا که اینستاگرام حساب شما را اسپم در نظرگرفته یکی از راه های رفع بلاک اینستاگرام اتصال اکانت به دیگر اکانت ها نظیر فیس بوک است. تجربه نشان داده است متصل بودن اکانت به حساب فیس بوک درصد بلاک شدن را کاهش می دهد و به عنوان یک فرد واقعی شناخته می شوید.رفع اکشن بلاک اینستاگرامخارج شدن از بلاک موقت در اینستاگرام

اگر این راه موثر نبود می توانید حساب خود را به حساب تجاری (bussiness) و یا (Creator) تبدیل کنید و از این طریق امکان بلاک شدن اکانت خود را کاهش دهید. برای تبدیل اکانت شخصی به اکانت تجاری آموزش تبدیل حساب اینستاگرام به بیزینس اکانت را مطالعه کنید.

7- ارسال گزارش به پشتیبانی اینستاگرام

اگر شما هیچ خطایی مرتکب نشده اید لازم است گزارشی مبنی بر رفع بلاک برای بخش پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید.
برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:
1.اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.
2. از طریق لمس دکمه منو بالای صفحه وارد بخش settings برنامه شوید.
3. اکنون گزینه Help را انتخاب کنید.
رفع اکشن بلاک اینستاگرام4. از بین گزینه های نمایش داده شده Report a prloblem را انتخاب کنید.
خارج شدن از بلاک اینستا5. حال مجددا گزینه Report a problem را بزنید.
از بلاک درآوردن اینستاگرام6. حال توضیح بدهید که شما فرد حقیقی هستید و امکان انجام فعالیت در اینستاگرام ندارید و به اشتباه توسط اینستاگرام بلاک شده اید. پس از ارسال گزارش منتظر دریافت پاسخ از پشتیبانی اینستاگرام باشید.
آموزش خارج شدن از بلاک اینستاگرام

8- صبوری برای رفع بلاک اینستاگرام

آخرین و بهترین کاری که می توانید برای رفع بلاک اینستاگرام انجام دهید این است که کمی صبر کنید تا خود اینستاگرام اکانت شما را از بلاک خارج کند. اگر خوش شانس باشید اکانتتان پس از 4 ساعت برمی گردد. اما اگر آدم خوش شانسی نباشید ممکن است رفع بلاک اکانت شما به مدت 4 هفته طول بکشد.

اکشن بلاک اینستاگرام زمانی رخ می دهد که اکانت یک کاربر توسط اینستاگرام اسپم شناخته شود و یا از قوانین اینستاگرام تخطی کند. در این حالت اینستاگرام اکانت وی را برای مدتی مسدود می کند. برای رفع بلاک اینستاگرام روش هایی وجود دارد که در این مطلب به تفضیل به آنها پرداختیم. اگر شما هم روش دیگری را برای از بلاک در آوردن در اینستاگرام می شناسید حتما به ما معرفی کنید. در صورتی که مطالب این مقاله برای شما مفید و کاربردی بود آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. آموزش رایگان اینستاگرام

‫304 دیدگاه ها

  1. سلام. نمیتونم با گوشی وارد حسابم بشم. اما با لپ تاپ میتونم. اینستا گرام پسورد منو قبول نمیکنه. چیکارکنم؟ ۲ بار هم پسورد عوض کردم اما با گوشی بازم میگه پسورد نامعتبر. ولی با لپ تاپ مشکلی نیست.! باید چیکارکنم.؟؟؟کمک کنین

   1. سلام من نزدیک هفت هشت روزه که نمیتونم کسیو فالو کنم میتونم لایک یا انفالو انجام بدم اما فالو ن و همش این پیام برام میاد…. برای حفاظت از انجمن مان تعداد دفعاتیی ک میتوانید کار خواصی مانند دنبال کردن افراد را محدود میکنیم و گزینه تایید میاره
    .باید چ کاری انجام بدم رمزمم ده بار عوض کردم اما فاید نداشه

    1. سلام و احترام؛
     بنظر می رسد محدودیت های اینستاگرام را نقض نموده اید و بهتر است برای بازه زمانی مثل 2 هفته هیچ اقدام خاصی در خصوص فالو یا آنفالو صورت نگیرد.

     1. سلام من چند روزه میخام وارد اکانتم شم ولی کد برای شماره ارسال نمیکنه فکر کنم شمارم مسدود شده

     2. هم پست هام هم فالورهام هم اینا ک فالو کردم 0شده لطفا کمکم کن

     3. سلام و احترام؛
      به نظر می رسد اکانت شما تعلیق شده باشد زمان ورود به حساب با چه خطایی مواجه می شوید؟

     4. سلام من اینستام پیام داد که باید تا سی روز احراز هویت شوم . همه مراحلو میرم مرحله اخر که باید عکس سلفی خودم رو همراه با آی دی پیجم بفرستم ، دیگه گزینه تایید فعال نمیشه و هیچ اتفاقی نمیوفته . لطفا راهنمایی کنید پیج کاریمه

     5. سلام من یک روز داخل اینستاگرام فیلم غیر اخلاقی گذاشتم اینستاگرام منواز اکسپلور برداشته چکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

     6. سلام‌ خسته نباشید ،ببخشید من دوروزی هست که با این پیام‌مواجه می شم برای حفاظت از انجمن مان برخی از فعالیت هارو محدود کردیم.
      و اجازه لایک و کامنت رو هم نمیده،ولی بقیه فعالیت ها رو‌می تونم فقط ببینم نمی تونم‌جواب بدم،مگر اینکه دایرکت باشه

  2. سلام ،من از دیروز نه می تونم کسی رو لایک کنم نه کامنت بزارم ،وقتی می خوام لایک کنم این پیام برام میاد( برای حفاظت از انجمن مان،برخی از فعالیت هارو محدود می کنیم،)
   ولی کسایی که برام کامنت میزارن یا لایک می کنن رو می تونم ببینم ،دایرکت هم می شه جواب داد

   1. سلام دوست عزیز؛ موقتا به دلیل نقض قوانین فعالت شما محدود شده از روش هایی که در مقاله ذکر شده استفاده کنید.

  3. سلام تو قسمت اکانت استاتوس بنده قسمتremoved content زرد شده کنارش و لایک و کامنتم اومده پایین،چیکار باید بکنم؟

 1. سلام
  اکانت من بلاک شده.اصلا نمیتونم وارد بشم.تو سرچ اصلا نشون نمیده وقتی تایپ می کنم.
  از پیج دیگم وارد میشم و روی ادرسش میزنم میاد بالا اما هیچ یک از پست هام نمایش داده نمیشه.
  البته از ربات استفاده کرده بودم.اما دو هفته ای متوقفش کردم.
  یه زمانی پیام داد تا 28 روز نمیتوانید وارد شوید.
  الان پیام زیر رو میده
  WE COULDN’T COMPLETE YOUR REQUEST.PLEASE TRY AGAIN IN A MOMENT
  راهکار چیه؟

  1. سلام و احترام؛
   اینستاگرام در استفاده از ربات ها مجازات ها و مدودیت های مختلفی رو اعمال می کنه اگر تشخیص داده شده که از ربات استفاده کردید باید تا زمان اعلام شده صبر کنید تا پیجتون به حالت عادی خودش برگرده.

   1. سلام پیج من هم بلاک شده و دسترسی ندارم بهش
    برای من پیغام اومده 24 ساعت بعد به شما اطلاع داده میشه
    اما هیچ خبری نشد چیکار باید کرد؟
    حتی تست ربات رو هم دادم و گزینه ربات نیستم رو هم زدم

    1. سلام روزبخیر مریم عزیز؛
     این مورد به طور میانگین از 24 ساعت تا 48 ساعت متغیر هستش در برخی موارد هم بیشتر…
     موارد گفته شده در مقاله رو انجام بدید و منتظر باشید از سمت اینستاگرام تایید بشه که ربات نیستید.

     1. سلام من میخام وارد پیج اینستام بشم با وجود اینکه درست اکانت و گذر واژه مو وارد کردم ولی مینوسه خطا چند دقیقه دیگه وارد شوید الان چند روز این مشکل دارم میشه بگید مشکلش کجاست؟

     2. باسلام دوست عزیز
      لطفا از یک برنامه تغییر آی پی استفاده کرده و مجددا اقدام نمایید.
      موفق و پیروز باشید

     3. سلام اکانت من بدلیل نقص قوانین اینستا از طرف اینستا دیسبیل شده موقع ورود میگه کاربر یافت نشد نمیتونم حتی وارد بشم فرم ارسال میخام کنم ب پشتیبانی میگه سابقه ای از اکانت مورد نظر پیدا نشد ارسال نمیشه گزارش منو راهنمایی کنید لطفا و ادرس پیج خودتون رو هم بذارید حخ

     4. سلام و احتام دوست عزیز؛
      لطفا فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید در صورتی که مشکلی در ارسال فرم وجود داشت اعلام نمایید تا آدرس فرم های مشابه خدمت شما ارسال گردد.
      فرم غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام

     5. سلام مرسی ازپاسخگویی فرم درست بود اما نتونستم ارسال کنم یا بعنوان هرزنامه شناسنایی میکنه منو یا میگه درخواستتون رو نتونستم پردازش کنم بعدا امتحان کنید.نمیشه شما لطف کنید برام ارسال کنید اطلاعاتم رو میفرستم. هرچقدر حتی از بقیه گوشیها سعی میکنم نمیتونم درخواست بفرستم به پشتیبانی تا پیجم رو باز کنن دیسیبل شدم بدلیل نقص قوانین

     6. وقت بخیر؛
      متاسفانه مجموعه میزبان فا در این زمینه خدماتی ارادئه نمی دهد می توانید برنامه تغییر آیپی خود را فعال نموده و مجددا اقدام کنید.

     7. باسلام .پیج کانال من چند وقتی هست که از دسترس خارج شده است و نمیتوانم بازگردانم .اگر امکان دارد بازگرد مرا راهنمایی کنید ممنون میشم

     8. سلام و احترام؛
      زمان جستجوی اکانت خود با چه خطایی مواجه می شوید؟

     9. سلام اینستاگرام من بلاک شد از اکانت اومدم بیرون الان هرچی میزنم دیگ نمیاره شد اینستاگرام یوزر چیکار باید کنم؟؟؟؟

     10. سلام و احترام؛
      زمان لاگین به حساب چه هشداری دریافت می کنید؟

     11. سلام
      برای من هم اولش اومد 24 ساعت
      اما الان تقریبا 20 روز شده و خبری نشده

     12. سلام و احترام؛
      هنگام جستجوی حساب خود با چه صفحه ای مواجه می شوید؟
      در راستای تغییر رمز و ورود مجددا اقدام نموده و نتیجه را بررسی نمایید.

    1. سلام و احترام؛
     زمان جستجوی اکانت با چه صفحه ای مواجه می شوید؟
     به جای نام کاربری شما چه عبارتی نوشته شده است؟

 2. سلام….ایا با دی اکتیو کردن پیج میتوان از لیست بلاک افراد در اومد…به انبلاک شد…ممنون

  1. سلام دوست عزیز خیر ممکن نیست اکانت شما در لیست بلاک شده ها قرار گرفته.

  2. سلام من نمیتونم واردانستگرام بشم این صحفه ونوشته هامیاد،بایدپکارکنم؟؟؟؟
   Confirm it’s You to Login

   We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.

   Follow the next steps within 29 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.

   1. سلام دوست عزیز اکانت شما ورود یا فعالیت مشکوک داشته باید مراحل رو پیش ببرید یه پازل برای شما نمایش داده میشه اون رو حل کنید اگر نمایش داده نشد با برنامه تغییر ایپی استفاده کنید.

    1. سلام وقت بخیر
     برای من هم همین مشکل است یعنی این پیام میاد
     Confirm it’s You to Login

     We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.

     Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
     ولی عکس ها ب طور کامل نمی افته ک ببینم اصن چی هست
     و این ک این برنامه ای ک فرمودید چیکار میکنه من دانلود کردم اما نمیدونم باید چیکار کنم
     و من چون از برنامه آنفالویاب هوشمند استفاده کردم اینجوری شد لطفا راهنماییی کنید .

    2. سلام اینستا منم همین مشکل رو داره ولی پازل نمایش داده نمیشه فقط یکمش پیداست الانم کلا پیجم غیر فعال شده بعد ۳۰ روز درست میشه؟

     1. با سلام دوست عزیز
      اگر شما ارور Confirm it’s You to Login یعنی اینستاگرام شما را ربات تشخیص داده است و اگر تا 30 روز برای رفع این مورد اقدام نکنید پیجتان به صورت کلی از دسترس خارج می شود. در همین راستا می توانید مقاله ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام و نحوه رفع آن را مطالعه نمایید.
      موفق و پیروز باشید

 3. سلام من گوشیمو ریست کردم حالا میخوام برم اکانت قبلیم با شماره تلفنم اکانت جدید تشکیل میده با جیمیلم ارور میده با نام کاربریم گذر واژه میخواد که نمیدونم چیه میشه منو راهنمایی کنید؟

 4. سلام تقریبا یک ماه پیش وقتی می خ.استم وارد پیجم بشم اینستاگرام از من پسورد خواست بعد که پسورد زدم پیج از دسترس خارج شد کلا نوشت user not foundهر می زنم نوشته یوزر نات فات فاند ایمیل زدم نوشتن به قسمت hlep centerمراجعه کنین از اونجا هم چیزی سر درنمی یارم قبلا تو برنامه followers نوشته بود action block هی اورد من توجه نمی کردم بعد هم این اتفاق افتاد و الان نمی دونم چیکاتر کنم لظفا کمکم کنین نمی دونم چیکار کنم تو پیج دوستام میاره instagramer

  1. سلام دوست عزیز ، شماباید بازیابی اکانت انجام بدین اگه همون گوشی که آخرین بار باهاش داخل اینستاگرامتون بودین اینکارو کنید بهتره

   1. سلام وقت بخیر الان برای منم همین مشکل پیش اومده الان نمیدونم از چه طریقی انجام بدم همش میزنه user not found الان دقیقا باید چیکار کنم مراحلش چیه ممنون میشم توضیح بدین

   2. سلام اکانت من user not fond شده فکر میکنم بخاطر ف.یلتر ش.کن باشه میتونید راهنمایی کنید ؟

 5. سلام من وقتی میخام یه نفر را فالو کنم با این پیام مواجه میشم که مینویسه برای حفاظت از انجمنمان تعداد دفعاتی که میتوانید کسی را فالو کنید را محدود میکنیم و مینویسه بعدا دوباره امتحان کنید چیکار باید بکنم

  1. سلام دوست عزیز اگه تعداد زیادی از افراد رو فالو کردین مثلا بالای 6000 الی 7500 نفر که بالاترین تعداد هستش باید اول کم کنید اون تعداد رو اگه هم اینکار رو نکردین احتمالا بلاک شدید و باید منتظر بمونید یا بعضی مواقع با عوض کردن پسورد این مسئله حل میشه

  2. سلام
   وقتتون بخیر.
   بنده بخاطر فالو و آنفالو کردن های زیاد به طور موقت توسط اینستاگرام بلاک شدم الان لایک و کامنت و پست نمیتونم بذارم. کارهای معمول رو برای خارج شدن انجام دادم ولی خارج نشدم. الان اینستا بهم اجازه تغییر رمز دادن یا لینک به سایر شبکه هارو نمیده نمیدونم باید چیکار کنم.

 6. نه تعداد کسایی که فالو کردم اونقدر بالا نیس خیلی پایین تر هستش فقط یه سوال در این مدتی که باید منتظر بمونم تا پیج به حالت عادی برگرده هیچ فعالیتی نباید انجام بدم ؟یعنی کلا از پیجم خارج بشم ؟ بعد یه سوال دیگه از اونجایی که اینستا من را بلاک موقت کرده چه مدتی باید منتظر بمانم تا به حا الت عادی برگرده؟ یا اصلا صبر فایده ای داره ؟؟

 7. یهنی اگر من به مدت به مدتی که معین سده از پیجم خارج شوم به طور حتم پیجم به حالت عادی برمیگرده؟

 8. سلام وقت بخیر
  دوهفته پیش ۳پیج با اسامی مشابه ساختم برای کار در گت لایک ولی از روز سوم یکی از پیج ها دچار مشکل شد طوری که وقتی وارد پیج میشدم پرش داشت و امکان انجام کار باهاش نبود و باهاش کار نکردم و بعد از یک هفته که اومدم وارد پیج بشم برام پیغام user not found میزد و کلا با هر گوشی که اسم پیج رو میزنم همین پیغام میاد باید چیکار کنم؟؟

  1. سلام دوست عزیز شما زمانی که پیج میسازید باید برای هر پیج یه شماره تلفن و یه ایمیل بسازید که روی اکانت دیگه ای نباشه غیر از این اینستاگرام شما رو به عنوان ربات شناسایی می کنه و ممکنه اکانت شما رو حذف کنه

 9. اینستاگرام ب من گزارش مشکل داد دو هفته پیش و گفته تا ۲ /۱۲/ ۲۰۲۰ نمیتونم لایک و فالو یا انفالو کنم از تو همون تاریخ رسیدم ولی بازم نمی تونم
  خواهشا کمکم کنین

  1. سلام روزبخیر؛
   گاها به دلیل برخی فعالیت های مشکوک یا نقض قوانین اکانت ها محدود میشن اجازه بدید به مهلت مذکور برسید احتمالا در پایان روز مشکلتون رفع میشه.

 10. سلام خسته نباشید
  انکانتم نمیدونم مسدود شده جی هس لطفا راهنمای کنید خیلی سرچ کردم ولی چیزی درباره اش پیدا نکردم پیچم نگهانی یه روز کناره بعضی نه میشد سرچ کرد اگه کامل یا در صورت وارد پیچم میشدم به بعضی انکانت بدون پست بدون فالور بودن می نوشت فالو میکردم هیچی این چه چجور مسدود شدنی پیچمو حزف کنم چی کار کنم

  1. سلام دوست عزیز به احتمال زیاد یکی از قوانین اینستاگرام رو نقض کردین و تنها راه برگردوندن اکانت اینه با همون گوشی که وارد میشدین دوباره امتحان کنید و مراحلی که برای شما میاره رو رد کنید شاید! اکانت شما برگرده

 11. سلام
  آقا من تا اكانت را ساختم و تاريخ تولد را وارد كردم بلاكم كرد
  اصلا به پست گذاشتن و اينجور حرفها نرسيد
  يك بار ديگه هم اين بلا سرم امده. اول به طور موقت بعد كلا Disable مي كنه.
  نمي دونم چرا ؟؟!!
  جهت اطلاع ايميل هم جديد بود. ايميل قبلي نبود.
  كلي دنبال اسم مي گردم يهو مياد بلاكش مي كنه
  نمي دونم چيكار كنم؟؟!!!

  1. سلام دوست عزیز اگه فعالیتی غیرطبیعی مثل ساختن چندین اکانت یا استفاده از برنامه تغییر دهنده ایپی نامعتبر داشتین احتمال داره اینستاگرام روی ایپی شما حساس شده باشه

 12. پیام برای حفاظت از انجمن مان فعالیتهای خاصی را محدود می کنیم.اگر فکر میکنید اشتباه کردیم به ما اطلاع دهید یعنی چی؟

  1. یعنی برای حفاظت از انجمن مان فعالیتهای خاصی را محدود میکنیم.اگر فکر میکنید اشتباه کردیم به ما اطلاع دهید.
   بازم اگه نیاز به توضیح بیشتر داشتین بگین.من اینجام.

 13. سلام من پیجم بیزینسیه بدا از برنامه فالور استفاده میکردم ایمیل نداشتم فقط با شماره رفته بودم الانم میخوام بدم پیجم می نویسن طی ۲۴ ساعت پسجتون رو بهتون معرفی میکنم من چیکار کنم این چند مین بار این اتفاق افتاده

  1. سلام دوست عزیز این مشکل زمانی پیش میاد که فعالیت مشکوک روی پیجتون اتفاق بیوفته مثلا برنامه تغییر آیپی که استفاده میکنید هر بار روی یه کشور باشه یا ایمیل روی اکانتتون نباشه یا با یه شماره دوتا اکانت ساخته باشید.

 14. سلام خسته نباشین، من از برنامه ی آنفالو یای استفاده میکردم که موقع ورود به اکانتم با follow the next steps within 30 day  مواجه شدم، الان یوزرنیم و پسورد رو میزنم و میگه کد امنیتی ک براتون فرستادیم رو وارد کنین که برای من هیچ کدی ارسال نمیشه، و اینکه اینستا کاملا پیجمو پاک کرده جوری که با پیج دیگه دنبالش میگردم نیست.

  چیکار باید بکنم؟

  1. سلام دوست عزیز متاسفانه اوپراتور ها اس ام اس های اینستاگرام رو دریافت نمی کنند و باید بارها تلاش کنید تا این اس ام اس برای شما فعال بشه

 15. سلام
  من 3000 پست هام رو هر روز ۲۰۰ تا با کلی‌نر پاک کردم رسید به ۱۵۰۰ تا بعد پیغام اومد که ورود مشکوک تایید کنید که خودتان هستید
  کد رو فرستادم باز شد باز حذف کردم پست هام رو که اینبار دگه نه کد می‌فرسته نه چیزی همون‌جوری میمونه ، اولشم نوشته بود تا ۳۰ روز
  چکار کنم ، با فیلتر شکن هم بعضی وقتا رفتم
  ممنون نمخام پیجم از دست بدم
  الان اسم پیجم میزنم نمیاره انگار از اول نبوده

   1. با سلام وقت بخیر لطفا”راهنمایی کنید من بعد آنفالو کردن تعدادی که آنفالوم کرده بودند از طرف اینستاگرام پیام دریافت کردم، آن را تایید کنید شما برای ورود به سیستم هستید ما متوجه فعالیت غیر معمول از حساب شما شدیم بنابراین شما را از سیستم خارج کردیم، مراحل بعدی را طی 30روز دنبال کنید تا بتوانیم قبل از غیر فعال شدن حساب شما را به حساب خود برگردانیم.

    1. با سلام وقت بخیر لطفا”راهنمایی کنید من بعد آنفالو کردن تعدادی که آنفالوم کرده بودند از حسابم خارج شدم الان مخوام وارد بشم نميشه مینویسه ، آن را تایید کنید شما برای ورود به سیستم هستید ما متوجه فعالیت غیر معمول از حساب شما شدیم بنابراین شما را از سیستم خارج کردیم، مراحل بعدی را طی 30روز دنبال کنید تا بتوانیم قبل از غیر فعال شدن حساب شما را به حساب خود برگردانیم.ولی هیچ گزینه ای در دست رس نیست

  1. Thanks for Providing Your Info We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours.ا
   سلام وقت بخیر امکانش هست اکانتم کلا بپره؟!

    1. سلام اکانت من خود. به خود لاگ اوت شده اکانتم پریده و وقتی میخوام وارد بشم این پیام میاد Thanks for Providing Your Info We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours.ا
     چیکار کنم بعد.منتظر بمونم

     1. سلام و احترام؛
      اخیرا کاربران گزارش های زیادی از بروز چنین مشکی ارائه کردن هنوز دلیل مشخصی برای دیسیبل شدن از سمت اینستاگرام وجود نداره اما توصیه میکنیم حدود 72 ساعت هیچ فعالیتی نداشته باشید و پس از اون مجددا در خصوص لاگین اقدام کنید همچنین از ربات و برنامه های تغییر آیپی استفاده نکنید.

 16. باسلام خدمت شما چند وقته وقتی میخام .پسورد پیج اینستا رو عوض کنم برام لینک چنج پسورد میاد اما .میزنه یوزر نات فاند. ممنون میشم کمک کنید.

 17. we limit how often you can do certain things on Instagram, like following people
  وقتی میخوام فالو کنم این پیغام میاد چیکار کنم رفع بشه از روش پیغام به اینستا هم جواب نداده

  1. سلام دوست عزیز شما محدود شدید و یا با تغییر پسورد ممکنه درست شه یا باید منتظر بمونید که اینستاگرام رفع محدودیت انجام بده.

   1. سلام وقت بخیر من به صورت موقت مسدود شدم با تاریخ انقضا اما امروز تاریخش رسیده ولی من هنوز مسدود هستم

    1. با سلام دوست عزیز
     با توجه به اینکه تاریخ انقضای رفع بلاک مربوط به امروز است، لازم است تا پایان روز منتظر بمانید.
     موفق و پیروز باشید

 18. من چن هفته پیش دیلیت زدم اما دیروز که نصب کردم اکانتم برگشت حالا هی یروز یروز بلاکم میکنه چیکا کنم

 19. سلام من اطلاع نداشتم چند وقتی با v… میرفتم اینستاگرام الان من نمیتونم داری بدم چکار کنم

  1. سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
   من مطالب رو جستجو کردم ولی راه حلی برای چالش من وجود نداشت .‌.‌. لطفا بررسی کنید ممنونم
   روی دستگاه من چند اکانت وجود داشت که بعضیشون با یه شناره دیگه بود و بعضیشون با شماره دیگه
   اکانت ها رو با فیلتر شکن وصل شدم اما وقتی یکی از اکانت ها توسط اینستا بسته شد و پیغام پیگیری ۳۰ روزه برای بازگشت داده شد تمامی اکانتام به محض ورود با این مسئله روبرو شدم و الان وقتی اطلاعات مثله یوزر ، ایمیل و یا شماره همراهمو وارد میکنم پیغام user not found میاد باید از چه راهی برای برگردوندن اکانتم اقدام کنم ؟

 20. سلام وقت بخیر من چن وقت پیش پیجم مسدود شد بعد برای بازیابی شمارمو تایید کردم وبی کدی واسم نیومد تا الان ک نام کابری رو میزنم میزنه no user found چاره چیست؟؟

   1. برای بازگردانی با وجود همچین مسئله ای چیکاذ باید انجام داد ؟

 21. سلام من از طریق سیستم کامپیوتر وفتی میخوام وارد ایستاگرامم بشم به من این پیغام رو میده
  Confirm Your Info on the App to Get Back to Your Account
  We noticed unusual activity from your account. Confirm your identity from the Instagram app to get back to your account.
  کلا نمی دونم باید چه کار کنم ایا راهی وجود دارد با اکانتهای دیگرم می تونم وارد بشم و حتی پیج خودم رو ببینم ولی وارد حساب کاربری این پیجم نمی تونم وارد بشم ممنون میشم راهنمایی کنید؟؟

  1. سلام و احترام؛
   این اعلان میگه شما یکسری فعالیت های مشکوک داشتید که به واسطه اون اکانتتون به حالت تعلیق دراومده…بنابراین باید از سمت اینستاگرام احراز هویت بشید و مشخص بشه که به عنوان ربات فعالیت ندارید. در این مرحله آیا انجام عمل خواصی از شما درخواست شده؟

  2. مشکلتون حل شد؟ منم هم مشکلم همینه ولی نمیدونم چجور اوکیش کنم

 22. سلام من این پیام برام اومد از طرف اینستا و نمیتونم وارد پیجم بشم اخرش اورد که به ایمیلم کد بفرسته ولی دیدم اصلا ایمیل من نبود که باهاش اون پیج رو داشتم لطفا راهنمایی کنید ، این پیام اومد

  Your Account Has Been Temporarily Locked We’ve detected suspicious activity on your Instagram account and have temporarily locked it as a security precaution. It’s likely that your account was compromised as a result of entering your password on a website designed to look like Instagram. This attack is known as phishing. Over the next few steps we’ll ask you to verify your identity to help secure your account, and let you log back in

 23. سلام، من امروز کاربران زیادی رو انفالو کردم، الان تا میخوام وارد اینستا بشـم یه پیام «برای حفاظت از انجمن تعداد دفعاتی…….واین اقدام تا تاریخ…..برای شما غیرقابل دسترسی خواهد بود»میـاد..!
  حتی نمیتـونم پستای خودمو ببینم
  امکان دارع پیجم برا همیشه حذف شه؟!!

  1. سلام و احترام؛
   چون فعالیت مشکوک داشتید احتمالا به ربات بودن شما شک کردن… به صورت موقت فعالیتی نداشته باشید و اگر ازتون درخواست احراز هویت شد انجام بدید.

 24. سلام من چند نفرو انفالو کردم چند ثانیه بعد بلاک شدم وقتی میرم داخل اینستاگرام اصلا چیزی برام نمیاد صحفه سفید میاد مینویسه دوباره تلاش کنید ترخدا بهم بگید چه کار کنم.

  1. سلام و احترام؛
   اینستاگرام به برخی فعالیت های مشکوک واکنش نشون میده حدود 24 ساعت با پیجتون کار نکنید و سپس مجددا اقدام کنید اگر موفق به لاگین نشدید بررسی کنید احتمال بلاک شدن موقت پیج شما وجود داره که باز هم میشه از چنین مسدودیت هایی خارج شد.

   1. سلام من انفالو ياب استفاده كردم پيجم فرداش كلا رفت وnot user fond ميزنه نه شماره تلفن ميشناسه نه ايميل برام كد ٦ رقمي ميفرسته ولي اصلا نميتونم برم تو پيجم كلا انداخته بيرون ممنون ميشم كمككنين

    1. سلام دوست عزیز برنامه های آنفالویاب خیلی وقته که همه جا گفته میشه استفاده نکنید شما باید یوز پسوردتون رو بزنید اگر گزینه بازگردانی اکانت براتون اومد اون رو بازگردانی کنید.

 25. سلام و عرض خسته نباشید
  من چند روز پیش از برنامه فالوور یاب استفاده
  کردم و یک حساب فیک تو اینستاگرام درست کردم وبار اول پنجان نفرو فالو کردم تا بهم سکه بده و بتونم فالور بگیرم .
  دفعه بعد یک روی گزینه فالو خودکار زدم و خود برنامه منو تو ۱۰۰ تا پیج عضو کرد
  ولی یکهو برنامه هنگ کرد و وقتی وارد اینستاگرام شدم پیج فیکم بلاک شده بود
  از حساب پیج فیکم خارج شدم
  ولی الان دیگه نمیتونم حساب جدید بسازم
  وقتی میخوام حساب جدید بسازم مینویسه برای حفاظت از انجمنمان برخی فعالیت ها را محدود کرده این😔😔
  .
  میشه راح حلشو بگین
  چجوری دوباره بتونم یک حساب جدید بسازم
  ممنون

  1. سلام دوست عزیز اینستاگرام خیلی روی این مدل فعالیت ها حساس هست و به شما اجازه چنین کاری رو به راحتی نمیده شاید زمان زیادی رو حتی نگذاره اکانت بسازید سعی کنید با یه دستگاه دیگه اکانت بسازید و وارد اون گوشی کنید.

 26. سلام حدود دو هفتس پیجم پاک شده و هروقت میزنم مینویسه یوزر یافت نشد
  قبلش یه پیام برام اومد ک لوگ اوت کن من هم زدم و الان هرچی میزنم این پیغام میاد که یوزر پیدا نشد و اصلا پیجم برا همه پاک شده چجوری میتونم برگردونمش

  1. سلام و احترام؛
   در خصوص دی اکتیو پیج اقدامی کرده بودید؟

   1. سلام ببخشید من پیجم چند روز به طور ناگهانی میومد بیرون و من دوباره باید وارد میشدم…الان دیشب یهو اومد بیرون و میخوام وارد شم مینویسه…please wait a few minutse….چکار باید کنم ممکنه درست نشه هیچ وقت؟

    1. با سلام.
     اینستاگرام

     ما در حال بررسی اطلاعات شما هستیم

     معمولا یک روز طول می کشد. اطلاع رسانی می کنیم

     شما وقتی بررسی تمام شد اگر بتوانیم اطلاعات شما را تأیید کنیم، می‌توانید دوباره از اینستاگرام استفاده کنید. اگر نتوانیم، حساب شما برای همیشه غیرفعال خواهد شد.

 27. سلام
  موقع ساخت اکانت اینستا vpn فعال بود و اینستاگرام ازم خواست فرم مربوط به من ربات نیستم رو کامل کنم
  ولی این فرم بالا نیومد و نتونستم اکانت رو بسازم
  الان تقریبا یک ماه گذشته وقتی که اقدام میکنم تا دوباره همون یوزرنیم قبل که موفق نشدم رو بسازم
  ارور the username is not available رو میده
  میشه راهنماییم کنید.

  1. سلام
   من 2 روز گذشته هنوز نمیتونم پست بزارم تقریبا این پیامو میده ،میگه پیج شما محدود شده برای حفاظت از انجمنمان.
   بجز پست گذاشتن ، لایک و کامنت و چیزای دیگه رو میتونم انجام بدم فقط نمیشه پست بزارم
   چه زمانی از محدودیت در میام؟

   1. سلام روز بخیر؛
    متاسفانه اکشن بلک زمان مشخصی ندارد و اصولا زمان بلاک شدن توسط اینستاگرام طبق یک اعلان، اطلاع داده می شود.

 28. سلام و خسته نباشید پیج شخصی من برای مدتی بلاک بود حتی میگفت یوزرنیم وجود نداره و از طریق گوگل واردش شدم درست شد درست در همین زمان اکانت دیگه ای که روی گوشی داشتم یه پیج با فالوئر زیاد اکشن بلاک شد یعنی همزمان بود هیچ تخطی از قوانین و فعالیت مشکوک و استفاده از رباتم نداشتم الان مجبورم بدون استفاده از اپ و برای اینکه پیجم غیر فعال نمونه از طریق گوگل وارد اکانتم شم و فعالیت داشته باشم چون از طریق اپ قادر به گذاشتن کپشن لایک یا کامنت نیستم یه ماه هم شده ولی هنوز از اکشن بلاک در نیامدم چه‌کار باید کنم لطفا کمکم کنید همه کارهای بالا رو هم انجام دادم ممنونم

  1. سلام دوست عزیز معمولا زمانی که فعالیت مشکوک نداشته باشید این مشکل بعد از زمان مشخصی تموم میشه مگه اینکه شما فعالیت مشکوک رو ادامه دار کنید یا حتی کار های دیگه مثل استفاده از برنامه تغییر ایپی با ایپی غیر ثابت کنید میتونه باعث بشه مشکل شما حل نشه … شما یکبار پسورد پیجتون رو تغییر بدین و دوباره فقط با اپلیکیشن وارد پیج بشید.

 29. سلام،من نمیدونم مشکل چیه خیلی عجیبه من بلاک نشدم چون هم میتونم کامنت بذارم هم اینکه افراد رو فالو کنم اما مشکلی ک دارم اینه ک من دیشب یه پست گذاشتم امروز صب دیدم ک پاک شده توی نمایم نیست و تعداد پست ها هم توی نمایه صفره ولی توی فعالیت اون قسمت ک یه قلب هست اونجا پستم هست ک لایک خورده نمیدونم چیکار کنم میشه کمکم کنید😭

 30. سلام خسته نباشید من پیجم 2 روز پیش رفت یهو بعدش با گوشی داداشم رفتم تو پیجم تعداد فالور و پست اینا هست ولی پست معلوم نیس عکس پروفایل ندارم زده user Instagram بعدش خودم میخام وارد شم میزنه user not found ایمیل میزنم شماره میزنم نمیشه
  راهی داره؟؟
  چکار کنم ک برگرده؟؟
  خواهشا کمکم کنید

  1. سلام دوست عزیز به صورت مشخص نمیشه گفت مشکل از کجاست ولی بهتون پیشنهاد میدم با یه کامپیوتر وارد پیجتون بشید و رمزتون رو یکبار عوض کنید یا اگر نتونستید درخواست تغییر رمز بدین و از طریق شماره تلفن یا ایمیل امتحان کنید.

 31. سلام ببخشید من پیجم چند روز به طور ناگهانی میومد بیرون و من دوباره باید وارد میشدم…الان دیشب یهو اومد بیرون و میخوام وارد شم مینویسه…please wait a few minutse….چکار باید کنم ممکنه درست نشه هیچ وقت؟؟

  1. سلام و احترام؛
   please wait a few minutes try again later یکی دیگر از خطاهای رایجی است که اخیرا گزارشات متعددی مبنی بر آن دریافت کردیم. اصولا این خطا زمانی رخ میدهد که آیپی شما از سمت اینستاگرام بلاک شده یا امکان ورود میسر نباشد. چند دلیل عمده برای بروز این مورد مورد توجه است:
   لاگین و لاگ های نزدیک
   استفاده از فیلتر شکن
   استفاده از برنامه های سوم شخص مربط با اینستاگرام
   و…
   در چنین شرایطی می باست مدتی صبر کنید، شبکه اینترنت را تعویض کنید، اگر برنامه سوم شخص دارید آن را غیرفعال نمایید.

 32. امروز داشتم تو اینستا میچرخیدم یهو نوشت نمیدونم چی چی ها بازخوانی نمیشود درست یادم نیست انو مینوشت بعد هم به یه صفحه سیاه میرفت و دیگ چیزی نمیشد منم پاک کردم از اول بیام توش که نوشت اکانت کاربری پیدا نمیشه یا همون user not… دیگ نمیدونم چی شده کلا انگشت شمار فالور داشتم اونا هم دوستام بودن لایک هم کلا نمیکردم نمیدونم پیج ما بیچاره چرا اینطوری شد ممنون میشم کمک کنین

  1. سلام و احترام؛
   چون پیغام خطایی که دریافت کردید رو فراموش کردید به صورت کاملا دقیق نمیشه تشخیص داد که چه اتفاقی برای اکانت شما افتاده اما پیشنهاد میکنم راهنمای زیر رو مطالعه کنید:
   حل مشکل user not found در اینستاگرام

  2. با سلام خسه نباشید من دو روز پیش تعداد زیادی رو انفالو کردم اینستا گرام منو ربات تشخیص داد و الان ک می‌خوام وارد پیجم بشم باید ثابت کنم ربات نیستم برام صفحه باز میشه ک تصاویر رو حدث بزنم اما تصویرها برام نصفه باز میشه و نمیتونم کامل ببینم ک درست حدث بزنم دو روزه دارم تلاش میکنم و هنوز موفق نشدم اگه میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

   1. سلام واحترام؛
    به صورت موقت یک برنامه تغییر آیپی رو نصب و فعال کنید تصاویر به صورت کامل لود خواهند شد پس از احراز هویت به هیچ عنوان با آیپی های مختلف وارد اکانت نشوید.

 33. سلام من اشکن بلاک شده پیجم و اینجوریه بلاکم اینجوریه که کل پیجم بلاک شده نه پستای خودم بالا میاد نه پستا و استوریای بقیه نه میشه تو تنظیمات پیجم برم فقط میشه اکسپلورو قسمت activity پیج رفت … چرا اینجوریه

   1. سلام حساب اینستا من می رفت روی حالت سفیدی که بعد ا فهمیدم برای تایید ربات نیستم بوده متاسفانه از من به مرحله عکس نمی رسید الان پیج من کلا پریده اسم اکانت می نویسم بالا نمیاره لطفاً راهنمای کنید

 34. سلام این ای دی پیجمه الان بیشتر از چنذدد ماهه که نشون نمیده میشه بگین چیکار میتونم اجام بدم. نه از ربات استفاده کردم نه چیزی

  1. سلام و احترام؛
   ارور خاصی هنگام ورود به اکانت دریافت میکنید؟

 35. نحوه رفع اکشن بلاک در اینستاگرام
  مورد چهارم رو که پریدین 😐

 36. سلام با برنامه انفالو یاب حدود ۳۰۰-۴۰۰ نفرو‌ آنفالو کردم و صفحه میگه احراز هویت کنید تا ۳۰ روز
  و وقتی میزنم ربات نیستم برام یه صفحه باز میشه که کامل نیست و نمیتونم پازل رو کامل ببینم
  چیکار کنم؟؟؟

  1. سلام و احترام؛
   استفاده از ربات، فالو و آنفالو بیش از حد مجاز و موارد این چنینی خلاف قوانین اینستاگرام هستش و با انجام چنین مواردی ربات شناخته میشید که در راستای پس گرفتن پیج می بایست احراز هویت کنید. اگر از برنامه های تغییر آیپی استفاده می کنید اون رو غیر فعال کنید، ربات هم استفاده نشه و در نهایت مجددا تست کنید.

 37. سلام. وقتی اکانتم رو سرچ میکنم، کلا انگار همچین اکانتی وجود نداره. اما وقتی با گوشی خودم وارد اون اکانت میشم، میره قسمت اینکه نشون بدم ربات نیستم، اما قسمتی که عکس باید بیاد و من انتخاب کنم، از 9 تا تصویر کلا 3 تا اونم نصف میاد… چرخش صفحه هم نمیاد. لطفا کمک کنید.

 38. سلام پیج منو اینستاگرام به علت آنفالو کردن تعداد زیاد در زمان محدود به طور موقت مسدود کرده و پیام داده که احتمالا فیشینگه،به اینستاهم ایمیل زدم گفتم اکه احرلز هویت میخواهید من انجام میدم تا پیج ام برگرده.چه قدر طول میکشه از بلاکی در بیاد؟!چه کاری باید انجام بدم؟

  1. سلام دوست عزیز کار خاصی نباید انجام بدین و فقط همون مراحلی که اینستاگرام میخواد رو انجام بدین و منتظر بمونید

 39. با سلام،نمیتونم به کسی پیام بدم، پیام این میاد
  به دلیل حفاظت از انجمنان پیام ها را محدود کردیو لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام دوست عزیز به احتمال زیاد قوانین اینستاگرام رو نقض کردید و کسی شما رو ریپورت کرده باید تا مدتی پیام ندین چون محدود شدین

 40. سلام نزديك دوساله كسي نميتونه توي كامنت ها منشنم كنه تمامي بخش منشن در ستينگ رو مربوط به منشن رو به everyone فعال كردم ولي باز هم نميشه كَش اينستامو پاك كردم اپليكيشن رو هم پاك كردم و دوباره ريختم ولي حل نشد حتي مشكل رو به اينستا انتقال دادم

 41. سلام وقت بخیر
  ببخشید پیج بنده بصورت متعدد و پشت سر هم بی دلیل بلاک میشه و به مدت 7 روز نمیتونم فعالیتی مثل لایک و کامنت و فالو داشته باشم بعد از 7 روز پیج از بلاک خارج میشه ولی دوباره بعد از چند روز باز هم بی دلیل بلاک میشه.مشکل از چیه؟!

  1. سلام و احترام؛
   آیا فعالیتی مغایر با موارد مجاز تعریف شده در اینستاگرام داشتید؟
   استفاده از ربات و وورد با آیپی های متعدد هم میتونه منجر به چنین مواردی بشه.

 42. سلام من اینیستا نمی تونم کپشن بنویسم لایک کنم یا کامنت بزارم راه حلی دارید؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام و احترام؛
   به احتمال بسیار زیاد به صورت موقت بلاک شدید.
   برای مدت زمان کوتاهی فعالیتتون رو متوقف کنید.
   سعی کنید از برنامه های جانبی و همچنین ربات ها استفاده نکنید.
   با آیپی های متعدد وارد برنامه نشید.

 43. سلام پیج کاری همسر بنده زده که شما فعالیت مشکوک داشتید و۳۰روز دیگه میتونید به اینستاگرام برگردید.من چه طور میتونم زودتر برگردم به اینستاگرام؟چون پیج کاری هستش

  1. با سلام دوست عزیز
   بلاک موقت اینستاگرام تنها بعد از پشت سر گذاشتن بازه زمانی عنوان شده برداشته می شود متاسفانه راهی برای از بین بردن آن نیست.
   موفق و پیروز باشید

 44. سلام و عرض ادب
  من امروز از برنامه ی انفالو یاب استفاده کردم و به همین دلیل اینستاگرامم هنگ کرد و نتونستم وارد پیچ اصلیم بشم. بعد این اتفاق اینستاگرام و برنامه انفالویاب رو حذف کردم.حالا ک اینستا رو نصب کردم و میخام دوباره با همون نام کاربری وارد شم میگه در دسترس نیست .میشه بگید من باید چی کار کنم.خیلی برام مهمه ک پیجم برگرده. ممکنه ک برنگرده و حذف بشه کلا؟

  1. با سلام دوست عزیز
   در هنگام تلاش برای ورود به اینستاگرام چه خطایی را دریافت می کنید؟

 45. سلام میشه لطفا سوال منم جواب بدین هشتگ گردی میکردم در اینستا گرام ربات تشخیص هویت اورد تمام مراحل را به درستی انجام دادم ولی الان هرچی نام کاربریمو میزنم میگه نام کاربری نا پیدا الان چیکار کنم اکانتم برگرده؟

  1. با سلام سحر عزیز
   شما باید منتظر بمانید تا احراز هویت توسط اینستاگرام صورت گرفته و پیجتان برگردد. تا آن زمان پیج شما به حالت Not found درمی آید.
   موفق و پیروز باشید

 46. سلام من دیشب یکی تو اینستا یه سایت برام فرستاد وقتی رفتم داخلش ریپورت شدم از اینستا خارج شدم حالا هر چی میخام برم تو اینستا نمیشه با ایمیل هم امتحان کردم حتی با ی شماره دیگ اما نمیشه و نمیدونم تا کی ریپورتم میش بگین مدت زمان ریپورتی من تا کی هست
  مینویس
  Try again later
  We restrict certain activity to protect aur community
  Report probelm

  1. با سلام دوست عزیز
   شما باید روی لینک Report problem کلیک کرده و درخواست رفع بلاک ارائه دهید. تمام مراحل در این مقاله به صورت گام به گام آموزش داده شده است.
   موفق و پیروز باشید

 47. سلام خسته نباشید من حساب اینستا گرامم هر هفته ایی یه بار پیغام میومد ک مشخصی کنید ک ربات نیستید منم هر دفه. مشخص میکردم و لاگین میشد تا این دیرروز عصر دوبارع پیغام اومد ک تشخیصی دهید ربات نیستید. منم کلا پاک کردم اینستارو دوباره نصب کردم بعد ک اسممو زدم. نوشت کاربر موجود نیست هرچی سعی کردم. نشد واسه دوستامم. نوشته ک. فلانی شمارو انفالو کرد با گوشی اوناهم. سرچ کردم. مینویسع کاربر موجود نیست. لطفا راهنمایی کنین

 48. سلام ممنون میشم جواب منو زودتر بدین
  من چندباری برای ورود ب حسابم از چند دستگاه استفاده کردم هم با گوشی هم شبیه ساز لپ تاپ همه چی اوکی بود تا الان ک یهو منو از پیجم انداخت بیرون و این پیام و داد اینستا Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  لطفا خواهش میکنم بگین چیکار کنم؟ایا پیجم برمیگرده؟طی چندروز ؟

 49. سلام .من چند ماه هستش با گوشیم نمیتونم نه پست بزارم یا چیزی رو استوری کنم.ولی با کامپیوتر میشه .وپیغامی که بهم میده Album wasnt posted بیزحمت میشه بگین علتش چی هستش؟

  1. سلام و احترام نرجس جان؛
   چند دلیل متعدد وجود دارد که منجر به نمایش خطای Album wasnt posted می شود برای رفع این پیغام می توانید راهکارهای زیر را پیاده سازی نمایید:
   1-در ابتدا تلفن همراه خود را ری استارت نموده و مجددا در خصوص ارسال پست اقدام کنید.
   در راستای کاهش حجم و سایز تصاویر مروبطه اقدام کنید ( اندازه های استاندارد اینستاگرام را در راهنمای زیر مطالعه کنید.)
   اندازه های استاندارد عکس و فیلم در اینستاگرام چقدر است؟
   2- اتصال اینترنت خود و سرعت آن را بررسی نمایید.
   3- در صورت در اختیار داشتن رمز عبور اینستاگرام مجددا در خصوص نصب مجدد آن اقدام نموده یا به کمک آموزش پاک کردن کش اینستاگرام حافظه پنهان اینستاگرام را خالی کنید.
   4- از غیرفعال بودن قابلیت Cellular Data Use اطمینان حاصل نمایید برای این منظور می توانید راهنمای زیر را مطالعه کنید:
   آموزش فعالسازی Cellular Data Use
   5- اگر از برنامه جانبی در ارتباط با اینستاگرام استفاده می کنید آن را حذف نمایید.
   6- در آخر بررسی کنید تلفن همراه شما دارای فضای کافی باشد.

 50. سلام و عرض ادب اکانت اینستاگرام بنده با بیش از 20 هزار دنبال کننده به مشکلی عجیب بر خورده ک نمیدونم باید چکار کنم
  زمانی استوری میزارم با این خطا مواجه میشم
  your content has been removed instagram
  و به زبان فارسی مینویسه محتوای شما حذف گردید اما پیج من مخصوص بازیه و هیچ چیزی خلاف قوانین اینستاگرام استوری یا پست نکردم الا 4 روزه این مشکلو دارم هر استوری حتی باکس سوالاتم میزارم همین مشکل هست
  کامنت و توضیحات پست هم نمیتونم بزارم ترو خدا بگین مشکل از کجاس

  1. سلام وقت بخیر؛
   این مورد دلایل متعدد دارد و راهکار خاصی ارائه نشده اما بنابر تجربه کاربران تغییر رمز داده و مجددا وارد اکانت خود شوید سپس در راستای درج استوری اقدام نمایید.

   1. سلام و عرض ادب عوض کردم اما بازم مشکل هست
    تقریبا همه چیو عوض کردم ولی باز مشکل هستش
    باید چکار کنم کلافه شدم

 51. سلام خسته نباشید من صفحه چت تو لایو های بقیه برام باز نمیشه و میدونم به خاطر بلاکیه چون همه کارا کردم درست نشده برای رفع اینجور بلاکی به اینستاگرام چه پیامی بدم؟؟

 52. سلام اکانت من حوالی امروز ک امدم وارد اینستا گرام شوم وارو شدم دیدیم مینویسد پوشش خبدی بازخوانی نمیشود بعدا هی ارور دادبعدا از اکانت پرت شدم بیرون الان پیجم سرچ میکنم بالا نمیادش ولی رفتم دیدم پیج دسترسی نیست اسم پروفایل پاک شده نوشته کاربر اینستاگرام فقط موقع سرچ کردن اکانتم میزنه این نام کادبری ثبت نشده است بعدا جالب اینجاست ک میرم اکانت بسازم با همون نام کاربری قبلی میگه اکانت موجود هست نام کاربری دیگه اتنخاب کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   متاسفانه برای رفع این خطا راه حل قطعی از سمت اینستاگرام ارائه نشده است اما شما می تواند یکسری اقدامات را که برحسب تجربه کاربران معرفی می کنیم را داشته باشید. به تنظیمات گوشی تلفن همراه خود رفته و تاریخ و ساعت را روی حالت خودکار و حالت 12 ساعته قرار دهید. سپس از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و سپس مجددا برای ورود به اینستاگرام از طریق اطلاعات کاربری خود اقدام نمایید. همچنین می توانید برنامه اینستاگرام خود را یکبار پاک کرده و مجددا آن را نصب نمایید و مراحل را دنبال کنید. امید است که مشکلتان مرتفع شود.
   موفق و پیروز باشید

 53. نه انفالو کردم ن‌چیزی ولی پست هارو لایک میکردم تاحالا این مشکل پیش نیامده بود الان اکانت هست نمیشه ب فالووراش یا چیز دیگه ای دسترسی پیدا کرد من از اکانت دیگم امدم ب اون اکانت پیام دادم دیدم پیام ارسال نمیشود

  1. با سلام دوست عزیز
   آیا ارور خاصی از سمت اینستاگرام دریافت نکرده اید؟ پیشنهاد می کنم برنامه اینستاگرام خود را به آخرین نسخه به روز رسانی نمایید یا در نهایت در صورت در اختیار داشتن اطلاعات ورود خود، برنامه را یکبار حذف و مجددا نصب نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 54. موقع ای ک رمز و نام کار بری را میزنم وارد میشود میاره دریافت کد کد یا میاد میزنی میزنه خطا یا اصلا نمیاد لطفا کمکم کنین

  1. با سلام دوست عزیز
   لازم است ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا برای ورود اقدام کنید.
   موفق و پیروز باشید

 55. سلام خسته نباشید
  من یه پیامی از اینستا دریافت کردم
  your account has been temporarily blocked from taking this action. sharing your account with a service that helps you get more likes or foallowers goes against our community guidlines. this block will expire on 2021-11-26. tell us if you think that we ve made a mistake
  به نظرتون تو موعدی که مشخص کرده پیجم فعال میشه یا امکان بلاک دائمی هست؟

  1. با سلام دوست عزیز
   خیر در حال حاضر احتمال بلاک دائمی وجود ندارد و در تاریخ عنوان شده از بلاک موقت خارج می شوید اما لازم است روی عملکرد خود در این برنامه دقت لازم را داشته باشید تا تکرار آن منجر به بلاک دائمی شما نشود.
   موفق و پیروز باشید

 56. سلام.
  اینستا نوشته بود حدود ۳۰ روز دیگه غز بلامی در میام. منم متاسفانه از اکانت اومدم بیرون الان حدود ۴۰ روز بیشتر گذشته اما وقتی اکانتمو وقتی میخوام بیارم بالا مینوسیه کاربر رو پیدا نکردیم.
  چکار کنم؟

 57. سلام. چرا دکمه submit کار نمیکنه؟ پایینش تغییر رمز داخل مستطیل آبی نوشته submit اونو میزنم ولی ارسال نمیشه و دوباره submit میاد.

  1. سلام و احترام دویت عزیز؛
   بررسی نمایید در مراحلی مثل تغییر رمز یا ارسال کدهای تایید نباید برنامه تغییر آیپی فعالی داشته باشید. در صورت عدم موفقیت می توانید از طریق ایسنتاگرام وب اقدام نمایید.

 58. سلام من و خواهرم تو ی گوشی اینستا نصب کردیم بخاطر همون دوتا اکانت داشتیم امروز هر کاری کرد بره تو اکانت خودش نتونست نمیدونم چرا میزد متاسفیم نتوانستیم درخواست شما را انجام دهیم لطفا چند دقیقه بعد دوباره امتحان کنید حالا خواهرم فکر میکنه کار منه ک از گوشیم استفاده نکنه میشه راهنمایی کنید چ کار کنم درست شه

 59. سلام وقت بخیر من مراحل را انجام دادم یکبار برام کد ارسال شد و عکس و کد گرفتم و ارسال کردم ولی الان هرچند باری که تست کردم فقط پیغام
  You Can’t Use This Feature Right Now
  We limit how often you can post, comment or do other things in a given amount of time in order to help protect the community from spam. You can try again later. Learn More
  If you think this doesn’t go against our Community Standards let us know.
  دریافت میکنم
  آیا این روش فقط یکبار قابل استفاده است ؟
  آیا چند روز بعد دوباره قبال استفاده میباشد؟
  آیا بعد ارسال عکس باید منتظر ایمیل از اینستا باشیم
  و چقدر زمان میبرد برای پاسخ اینستا
  ممنون از پاسخ شما

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   اینستاگرام برای انجام برخی فعالیت ها محدودیت ایجاد نموده است و بیش از سقف تعیین شده اجازه انجام آن کار را نخواهید داشت. در صورتی که به ایمیل اینستاگرام پاسخ داده اید تا زمان دریافت نتیجه شکیبا باشید.

 60. با سلام،پیچ‌‌من ی پیچ کاریه و ب تعداد تفرات زیادی درخواست فرستادم و بعدش دیدم دیگه نمتونم درخواست بفرسم و لایک ‌کنم که پیام اومد تا ۱۱ ژانویه نمتونم این کارارو کنم،آیا راهی هس ک بتونم زوتر درخواست بفرسم،ایمیل زدن تاثیری داره؟

  1. سلام و احترام؛
   شما شرایط و ضوابط اینستاگرام را زیرپاگذاشته اید بر همین اساس اکانت شما به صورت موقت تعلیق شده است بهتر است موارد ذکر شده در راهنما که موجب تعلیق اکانت می شوند را انجام ندهید چرا که منجر به از دسترس خارج شدن اکانت خواهد شد.
   تا زمان اعلام شده می بایست منتظربمانید.

 61. باسلام من تادوشب قبل پیجم بالامیاورد اماازدیشب دیگه بالا نیاوردووقتی وارداکانتم شدم باهمچین پیامی روبه روشدم زد متوجه فعالیت غیرعادی درحساب شماشدیم بنابراین شماراازحسابتان خارج کردیم وبعدگفته ظرف مدت 30روزمراحل بعدی رادنبال کنیدتاقبل ازغیرفعال شدن به حسابتان برگردانیم من این پیج 5ساله دارم خیلیم برام عزیزه لطفابگیدچیکارمیتونم بکنم تاپیجم برگرده درضمن ظرف مدت 30روزیعنی تا30روبایدصبرکنم واینکه امروزایدیمو باگوشی خودم یاگوشی های دیگه امتحان کردم پیجمو میاره ولی هیچی نشون نمیده نه فالویینگ نه فالو نه پست هیچیمو فقط یه یه ایدی بالا میاره ومیزنه کاربرinstagram بعدشم این پیامم نوشتهError
  youve been loggedoutofکاربرinstagram.Theaccount owner may have changed the passwordرانشان میده برام من الان باید چیکارکنم لطفاراهنماییم کنیین

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   بنظر می رسد اکانت شما تعلیق شده است به کمک راهنمای آموزشی زیر در خصوص تغیییر رمز و ورود مجدد اقدام کنید.
   تغییر رمز اینستاگرام

 62. سلام و تشکر از وقتی که برای پاسخدهی میگذارید.
  پیج من چند ماه پیش با مشکل احراز هویت با با کپچا کد مواجه شد و چون نمیدونستم قضیه از چه قراره از گزینه پایین صفحه که میگفت با یه اکانت دیگه امتحان کنید استفاده کردم و از اکانتم خارج شد و الان مشکل users no found رو دارم ، وقتی ایمیل یا شماره تلفنم رو هم میزنم باز همین مشکل پابرجاست . از طرق بخش need more help اکانتم نمایش داده میشه و این مشکل رو به اینستاگزارش دادم . ایمیلی برام اومد که گفته بود به نظر پیجتون غیر فعال شده و لینک یه فرم رو فرستاده بود که شما هم بالاتر برای بعضی از دوستان گذاشته بودید .
  مشکل اینجاست که وقتی میخوام این فرم رو ارسال کنم میگه اول باید وارد اکانت بشی و ثابت کنی که خودت هستی و من عملا این فرم رو به خاطر اینکه به اکانت دسترسی ندارم ، میخوام ارسال کنم.
  این تناقض به نظر منطقی نمیاد ، من کجای کار رو دارم اشتباه انجام میدم ، ممنون میشم اگه راه حلی داره بهم بگید

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در ادامه 5 فرم برای شما ارسال می گردد آنها را بررسی نمایید:
   فرم دی اکتیو شدن اینستاگرام

   در صورتی که از شمادرخواست می شود که وارد اکانت خود شوید فرم های زیر را نیز بررسی نمایید:
   help.instagram.com/contact/1652567838289083
   help.instagram.com/contact/396169787183059
   help.instagram.com/contact/437908793443074
   m.facebook.com/help/contact/606967319425038

 63. سلام روزتون بخیر ببخشید من تعداد زیادی فالو انفالو کردم الان محدود شدم سه روزه گزارشم فرستادم ولی پست و استوری گذاشتم آیا ربطی داره که هنوز محدودیت درست نشده؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   چه پیغامی دریافت می کنید؟ لطفا کمی بیشتر توضیح دهید.

   1. Try again later We limit how often you can do certain things on instagram ,like following pepole ,to protect our community.

 64. Try again later
  We limit how often you can do certain things on instagram ,like following pepole ,to protect our community.

 65. این پیام میاد.
  بعداً دوباره امتحان کنید ما تعداد دفعاتی که می‌توانید کارهای خاصی را در اینستاگرام انجام دهید، مانند دنبال کردن افراد، برای محافظت از جامعه ما محدود می‌کنیم

  1. وقت بخیر سپیده عزیز؛
   فعالیت هایی که در اینستارگام صورت می گیرد دارای محدودیت خاصی می باشد و می بایست حدود مجاز را رعایت کنید. پیشنهاد می گردد به مدت دو هفته فعالیت های خود را بسیار محدود نموده و از فالو، آنفالو، لایک و دایرکت خودداری کنید.

 66. سلام من شماره تلفن و پسورد ایمیلمو نمیدونم چون خیلی وقت پیش برام یکی دیگه باز کرده الانم پسوردشو گم کردم گوشیم هم سامسونگ هست ممنون میشم کمکم کنید

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   شما می توانید با بخش پشتیبانی اینستاگرام در تعامل باشید در صورتی که تصویری از خود در صفحه اینستا داشته باشید امکان بازیابی پیج پیچیده نخواهد بود. مراحل مشابه مراحل اعلام هک شدن اکانت است که راهنمای ان خدمت شما ارسال می گردد:
   بازیابی اکانت اینستاگرام

  1. سلام و احترام؛
   وریفای شدن اکانت شما به اینستاگرام بستگی دارد.

 67. سلام. من یک ماه هست پیجموزدم، اوایل نمیدونستم زیادکامنت ودایرکت دادم اینستا، تایک هفته دایرکت و تا4روزکامنت وپست گذاشتن منو مسدودکرد. الان رعایت میکردم روزی چندبارتوساعات مختلف هربار چندتاکامنت بیشترنذاشتم. امروزصب برای سومین نفری ک کامنت گذاشتم باز منوکامنت بلاک وپست بلاک کرد، ده ساعتی بودکامنت نداده بودم ولی همونذمتن دیروزبود. اما این بارنمیگه چندروز مسدودم، چیکارکنم بنظرشما چندروزمسدودخواهم بود واینکه اگ خدایی نکرده یباردیگه این اتفاق بیفته ممکنه پیج منو بطورهمیشگی مسدودکنه؟

  1. سلام و احترام؛
   ارسال تعداد زیادی پست، کامنت، دایرکت و فالو کردن بیش از حد کاربران در یک بازه زمانی کم منجر به شادوبن اینستاگرام می شود. به عنوان مثال اگر شما تعداد 80 اکانت را در مدت کمتر از یک ساعت دنبال نمایید یا بیش از 20 اکانت را منشن کنید به عنوان ربات شناخته می شوید.
   تمامی اقدامات گفته شده ممکن است باعث رشد سریع فالوورهای اکانت اینستاگرام شما شود، اما تا حد زیادی برای شما محدودیت ایجاد می کند و منجر به ایجاد شادوبن در اینستاگرام می شود. shadowban اینستاگرام میزان تعامل شما با تعداد زیاد مخاطبین اینستاگرام را محدود می کند. به مدت حداقل دو روز از انجام فعالیت در اینستاگرام خودداری کنید.

   1. سلام وقت بخیر
    پیج من ۳ روزه دیسیبل شده و فرم‌هم پر کردم ولی ایمیلی واسه من نمیاد و بعد از پر کردن فرم این پیام اومده
    We limit how often you can post, comment or do other things in a given amount of time in order to help protect the community from spam. You can try again later. Learn More
    If you think this doesn’t go against our Community Standards let us know.

    1. سلام و احترام؛
     پس از اینکه پیج شما مجددا در دسترس قرار گرفت سعی کنید از درج کامنت های زیاد، فالو وانفالو بیش از حد، لایک کردن زیاد، ورود به آیپی های متعدد و موادر این چنینی اجتناب کنید.
     بهتر است تا چند روز اول فعالیت خاصی نداشته باشید.
     پیج شما به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

 68. سلام بیش از 3 ماه است با مشکل بلاک اینستاگرام مواجهم یوزر من شناسایی نمی شود پسورد فراموشم شده هر چه ایمیل آمد .و تصویر فرستادم هم کارساز نبود چه باید کرد؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   دقیقا چه خطایی دریافت می کنید؟
   آیا با سایر اکانت ها قادر به جستجوی اکانت خود هستید؟

 69. باسلام
  در قسمت سرچ اینستاگرام باید کل اسم پیجم را سرچ کنم تاکه پیج را نشان دهد در غیر این صورت نشان. نمیدهد
  مشکل از کجاست
  لطفا راهنمایی کنید 😢

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   یافت شدن یوزر به این بستگی دارد که چه تعداد اکانت نزدیک به نام کاربری موردنظر شما وجود داشته باشند.

 70. سلام
  اینستاگرام منو بلاک کرده از دیروز و پیام اومد ک تا 30 روز باید حلش کنم توی صفحه ای ک پیام میاد نمی تونم next رو بزنم و هیچ عکسی نیس
  منم تا اسفند باید پیجم بگرده ممنون میشم راهنماییم کنید

 71. برنامه فن هم نصب کردم، از گوشی دیگه ای هم وارد پیجم شدم ولی باز نمی تونم نکست رو بزنم اصن نمی تونم از اون مرحله رد بشم
  لطفاااا

  1. سلام و احترام هانیه عزیز؛
   حتما باید از یک برنامه تغییر آیپی استفاده گردد… سایر کشورهای ارائه شده در برنام تغییر آیپی را بررسی نمایید یا از یک برنامه قوی تر استفاده نمایید.

   1. سلام من اومدم یک پیج جدید بزنم یهو حواسم نبود دستم خورد و حواسم نبود سن و زیر ۱۳ سال زدم مسدود شد چیکار کنم

 72. سلام. من ۴ بار پشت سر هم بلاک موقت ۴ساعته شدم برای لایک کردن زیاد، دفعه پنجم که بلاک شدم دیگه درست نشد تا الان که ۲ روز گذشته. همگی بلاک شدگی ها هم تقریبا در هر روز پشت سر هم رخ داد. بعدش دیگه اینستا دید که دارم کامنت میذارم، کامنت گذاشتن منو هم بلاک کرد. پیغام هم هرچی میفرستم جوابم رو نمیدن و همچنان نمیتونم لایک کنم و کامنت بگذارم. الان باید چه کار کنم تا این بلاک برطرف بشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 73. سلام تند تند خیلی پستها رو لایک کردم و بعدا نمیتونم لایک کنم یا کامنت بزارم پیام میزاره بعدا تلاش کنید بخاطر قوانیمان برخی محدودینها را برا انجمنمان میگذاریم با مودم منزل اینجور میشم با اینترنت موبایل میتونم لایک کنم

  1. سلام دوست عزیز ایپی شما مشکوک شده از سمت اینستاگرام مودم رو ریستارت کنید و پسورد اینستاگرامتون رو هم عوض کنید.

 74. سلام
  وقت بخير.پيج من اومد بالا طبق معمول بعد يهو گير كرد و پيام couldnot refresh feeds اومد ديگه پستهارو نشون نداد درحاليكه عدد فالوورا يا پستهارو نشون ميده.الان تو سرج اينستا هم نمياره و از يه پيج ديگه كه قبلا دايركت داشتم ميرم تو اين پيج ميزنه user not foundو البته هنوز عدد پستها و فالوورا رو نشون ميده و لي عكسم نيست و اسمم هم عوض كرده شده instagram user
  ممنون ميشم راهنماييم كنين

 75. سلام خسته نباشید ببخشید من تمام قسمتای اینستاگرامو چککردم مشکلی نداره ولی وقتی یه نفر که منو فالو نداره میخواد واسم پیام بده نمیتونه متن حتما باید شما رو فالو داشته باشه تا بتونید واسش پیام بدید بهش نشون داده میشه نمیدونم چیکار کنم

  1. سلام و احترام مارال عزیز؛
   در بخش تنظیمات اینستاگرام به قسمت امنیتی و سپس دایرکت مراجعه نموده و تنظیمات این بخش را اصلاح نمایید.

 76. سلام اینستا من رو از حسابم خارج کرد با توجه به اینکه هیچ فعالیت مشکوکی نداشتم و الان هم نمیتونم به حسابم دسترسی داشته باشم کاربر یافت نشد میزنه میشه راهنمایی کنید و اگر میتونین بازیابی کنید پیج من رو، خیلی ممنون

 77. سلام ببخشید اینستام دچار مشگل شده در قسمت فید یعنی همون قسمت خانه اصلا پست جدید بالا نمیاره فقط رو یه پست میمونه فالورهام زیاده نمیخام پیجم رو از دست بدم لطفا میشه راهنمایی ام کنید چیکار کنم درست بشه یک دنیا ممنونم .

 78. سلام وقتتون بخیر
  پیج من رو در قسمت سرچ برای فالورهام تا زمانیکه آی دی کامل رو سرچ نکنن نمیاره.
  علتش چی میتونه باشه؟

 79. سلام من نزدیک هفت هشت روزه که نمیتونم کسیو فالو کنم میتونم لایک یا انفالو انجام بدم اما فالو ن و همش این پیام برام میاد…. برای حفاظت از انجمن مان تعداد دفعاتیی ک میتوانید کار خواصی مانند دنبال کردن افراد را محدود میکنیم و گزینه تایید میاره
  .باید چ کاری انجام بدم رمزمم ده بار عوض کردم اما فاید نداشه

 80. سلام
  پیج کاری من بدلیل زیر ۱۳ ساله بودن بلاک شده
  حدو یک هفته هست ک از این موضوع میگذره،
  از طریق گزینه help موضوع رو گزارش دادم و اسکرین از پیغام ارور هم ارسال کردم .
  اما همچنان هیچ خبری نیست .
  از ارسال پیغام حدود یک هفته میگذره

 81. سلام وقت بخیر
  من اشتباهی وقتی ک اینستاگرام تاریخ تولدم رو پرسید سال ۲۰۲۲ سیو کردم
  اینستا اکانتم رو بلاک کرده و اصلا نمیتونم وارد اکانتم بشم بخاطر نداشتن سن قانونی!
  پیام you may not be old enough to use
  We’ll desable your account within
  28 days if not able to confirm
  After this your account will not be recoverable

  1. سلام روزبخیر پگاه عزیز؛
   می بایست حداکثر تا 28 روز آینده مدارک هویتی خود جهت اعلام سن را برای اینستاگرام ارسال فرمایید.
   help.instagram.com/contact/730583250290732

   1. ممنون از راهنماییتون
    البته این روش هم امتحان کردم درست نشده!

 82. سلام
  اکانت من هنگام پست گذاشتن به من اجازه کپشن نوشتن نمیده و اگر پستی با کپشن باشه آپلود نمیشه و‌پیام‌ we restrict your certain activity… رو می دهد ، داخل پیام توضیح داده که تا 17-05-2022 به این شکل هست اما همچنان با این پیام مواجه شدم و فعالیتم‌محدود شده
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  1. سلام روزبخیر؛
   فعالیت های شما محدود شده است می بایست تا پایان روز اعلام شده صبر کنید (تاریخ امروز) و پس از ان اقدام نمایید.

 83. سلام وقتتون بخیر
  بیش از یک ماهه ک اکانت اینستاگرامم از دسترس خارج شده
  برنامه اینستا ایکس داشتم که احتمال میدم اینستاگرام ربات تشخیص داده منو و بخاطر همین پیجم قفل شده
  زمانی ک وارد اینستاگرام میشدم خطای your account has been temporarily locked رو میاورد و بعد از اون کدی ک باید ب ایمیلم ارسال بشه ، ولی هیچ کدی رو دریافت نمیکردم الان بعد از دو ماه دیگه خطا رو هم نمایش نمیده و مستقیم وارد صفحه‌ای که باید ایمیل رو تایید کرد میشه ، ایمیل هم هیچ مشکلی نداره ولی بازم از طرف اینستاگرام ایمیلی دریافت نمیکنم ، راهکار هایی که برای دریافت نکردن ایمیل داشتین هم خوندم ولی هیچ کدوم کارساز نبود
  میشه لطفاً راهنمایی کنید

 84. سلام اکانت من بدلیل تخلف بسته شده
  بهم جیمیل زد عکستو با اون شرایط ک خواستیم بفرست تا بتونیم کمکت کنیم
  و فرستادم ، تا کی جواب میاد ؟

  1. سلام و احترام؛
   اصولا پاسخ به چنین ایمیل هایی بین یک تا دو هفته طول میکشه.

 85. سلام پیج های اینستای من تند تند بلاک میشن بل این که گاهی دو روز هم کار نمیکنم باز هم منو بلاک میکنه میشه لطفا منو راهنمایی کنید دلیل این کار چیه؟!

  1. سلام روزبخیر فازمه عزیز؛
   بلاک شدن از سمت اینستاگرام بدون دلیل صورت نمیگیرد.
   اگر ار ربات یا برنامه جانبی استفاده می کنید سریعا آن را حذف نمایید.
   فعالیت هایی مثل لایک، کامنت، فالو، آنفالو و موارد این چنینی را به صورت ربات گونه انجام ندهید.
   از ارسال دایرکت به افراد متعدد خودداری کنید.
   از برنامه تغییر آیپی استفاده نکنید.
   همیشه با یک آیپی وارد حساب خود شوید.
   از ساخت اکانت های چندگانه خودداری کنید.

 86. حساب من بلاک شده و گزینه من ربات نیستم کامل باز نمیشه ببین سوالش چی هستش چی کار باید بکنم

  1. سلام روزبخیر؛
   در صورتی که تصاویر کپچا به صورت کامل نمایش داده نمی شوند قبل از شروع مراحل کانفیرم اینستاگرام یک برنامه تغییر ایپی فعال کنید.

 87. سلام پیج من بخاطر جعل هویت بسته شده چون پروفایل اینستا گرام گذاشتم پیجم بعد ۵ ثانیه پرید و الان نزدیک ۵.۶ روزه که دارم پیام میدم و هیج جوابی نگرفتم ‌‌ بهم میگن فرمت اسپم شده الان نمی‌دونم چیکار کنم .

 88. سلام خسته نباشید
  من می خواستم تو مسابقه شرکت کنم و افراد زیادی را در زمان کوتاهی فالو کردم حالا اینستا به من موقع لایک کردن خطا«برای حمایت از انجمن مان برخی فعالیت هارا محدود می‌کنیم »میده چیکار کنم؟!

  1. سلام روزبخیر دوست عزیز؛
   انجام فعالیت های ربات گونه منجر به از دست رفتن پیج خواهد شد بهتر است فعالیت های خود را به صورت مستمر اما به شکل غیررباتی انجام دهید به عنوان مثال فالو و انفالو پشت سرهم و بیش از حد، ارسال دایرکت به شکل گسترده، لایک های زیاد و پشت سرهم، کامنت گذاری های زیاد و موارد این چنینی شما را ربات جلوه می دهند.
   در صورتی که در هشدار مربوطه که به آن شاراه فرمودید تاریخ یا ساعتی درج شده است تا آن زمان از لایک و انجام فعالیت هی مشکوک رباتی خودداری کنید.

 89. سلام. من هیچ فعالیت ربات گونه ای نداشتم اما چند وقتیه برای برای بعضی از دوستان در پاسخ به کامنتتون ریپلای میزدم اسم یک پیج دیگه تگ میشد، الان هم وارد پیج میشم می نویسه مشکلی رخ داده ، تکمیل عملکرد با استفاده از و لیست برنامه های گوشی بالا میاد

 90. خواستم پسورد رو تغییر زدم شاید درست بشه، هر پسوردی می زنم خلالی باید بیش از ۶ نویسه باشه میده با اینکا تعداد نویسه ها ۹ تا ۱۰ تا شده؟ لطف می کنید راهنمایی کنید

  1. سلام روزبخیر ناهید عزیز؛
   از ترکیب حروف کوچک و بزرگ و اعداد و کاراکترهای خاص استفاده کنید.

 91. سلام من لایک پشت سر هم و کامنت تکراری زیاد گذاشتم و بلاک شدم این پیام اومد ک we restrict certain your activity to protect our community based on your use this action will be unavailable until تاریخ فردا
  بعد گذشتن بیست و چهار ساعت رفع میشه ؟؟؟؟ یا ممکنه بیشتر طول بکشه ؟؟؟
  از وقتی این پیام اومد از برنامه خارج شدم و بازش نکردم

  1. سلام روز بخیر فاطمه عزیز؛
   در صورتی که در هشدار دریافتی تاریخ و ساعت درج شده تا زمان مقرر صبر کنید و پس از ان مشکل به صورت خودکار حل خواهد شد.

 92. سلام
  چند ساعت برام
  بعداً دوباره امتحان کنید
  برای حفاظت از انجمن مان برخی از فعالیت ها رو محدود کردیم میاد چیکار کنم رفع بشه لطفاً کمک کنین 🙏🙏

  1. سلام روزبخیر؛
   لطفا متن پیغام را به صورت کامل ارسال کنید.
   ایا اخیرا فعالیت ربات گونه مثل درج کامنت زیاد یا فالو و آنفالو ولایک زیاد داشتید؟

 93. سلام من ادمین یه پیجم و برای پیجم در قسمت اکتیویتی یه هشدار اومده و من نمیدونم چیه و باید چیکار کنم در حال حاضر مشکلی برای پیجم به وجود نیومده یعنی هم میتونم لایک کنم هم کامنت بزارم هم پستو استوری بزارم ولی این هشدار برام اومده و میترسم ک مشکلی پیش بیاد ممنون میشم اگه راهنماییم کنید اون متن اینه:
  Your account is restricted from advertising because your ads didnt comply with facebooks advertising policies or order estandards.

 94. سلام من اکانت بیزینسی دارم.تازه راه اندازی کردم برای اکانت های دیگه کامنت گذاشتم و فکر میکنم بلاک شدم.در حال حاضر میتونم کسی رو فالوو کنم و لایک کنم و استوری بزارم ولی میخوام برای کسی کامنت بزارم نمیره و وقتی پست میزارم کپشن ام نمیره.ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام روزبخیر شادی عزیز؛
   ممکن است که دچار اکشن بلاک شده باشید در حقیقت برخی از عملکردها برای مدت زمان کوتاهی دچار محدودیت می شوند…
   تا پایان اکشن بلاک باید منتظر باشید. ایا هشداری دریافت نموده اید که در آن تاریخ یا بازه زمانی ذکر شده باشد؟

 95. سلام من نمیتوانم پست بگذارم در اینستاگرام دلیلش چی هست ؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   زمان انتشار پست با چه خطا یا مشکلی مواجه می شوید؟

 96. سلام این پیغام رو برای همه به اشتراک میزارم به هیچ عنوان از نرم افزارهای جانبی اینستاگرام استفاده نکنید اینستا سایه این برنامه ها رو با تیر میزنه و بدونید که بلاک خواهید شد اکانت کاری ما به مدت ۴۰ روز بلاک موقت شده بود و هیچ کدی نه پیامک میشد نه ایمیل بعد از بررسی متوجه شدیم که به خاطر این برنامه ها هست از خود اینستاگرام استفاده کنید حتی روی چند تا سیستم اجرا نکنید و پسوردتون رو وارد نکنید اینستاگرام به شدت سخت گیر شده و برای این که ثابت کنه شبکه اجتماعی قوی داره رحم نمیکنه و مجازات های سنگینی وضع کرده الان هم که این پیام رو دارم میزارم خیلی اتفاقی کد رو برامون ارسال کرد و مشکلمون حل شد اول اینترنت گوشی و عوض کردیم بعد هاستی که ایمیل رو ساخته بودیم رو هم عوض کردیم و هاست آلمان گرفتیم هاست قبلی هاست ایرن بود بعد زبا اینستاگرام رو هم فارسی کردیم تا کد برای ما ارسال شد ۴۰ روز درگیر این قضیه بودیم و کلی اذیت شدیم خواهشا برنامه های جانبی اینستاگرام و نصب نکنید و پسوردتون رو در اختیار این برنامه ها قرار ندین ایمیل و شماره همراه خودتون رو چک کنید غلط املایی نداشته باشه و حتما اون ها رو تایید کنید موفق باشید

  1. سلام و احترام؛
   سپاس از اینکه تجربیات ارزشمند خود را با ما و کاربران به اشتراک گذاشتید بله دقیقا به همین صورت هست که فرمودید… متاسفانه اینستاگرام به شدت سختگیر است و قوانین بسیار سختگیرانه ای جهت جلوگیری از فعالیت های ربات گونه وضع نموده است.

 97. سلام.من وقتی وارد اینستاگرامم میشم مینویسه ثابت کن ربات نیستی اما گزینه ها و عکس هایی که باید انتخاب کنی برای ربات نبودن نمیاد.هم با گوشی امتحان کردم هم با لپتاب امااااااااا نمیاره.چه کاری باید انجام بدم میشه راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام نگین عزیز؛
   به منظور مشاهده کامل تصاویر کپچا از یک برنامه تغییر آیپی یا همان v p n استفاده کنید.

 98. سلام من پیجم بلاک شده میتونم لایک وکامنت کنم ولی نمیتونم کسی رو فالو کنم هر بار درست میشه من 10 نفرو فالو میکنم دوباره بلاک میشه ..!

  1. سلام و احترام؛
   احتمالا پیج شما دچار اکشن بلاک شده است و می بایست مدت زمانی حدود 2 هفته از انجام فعالیت مورد رصد که برای شما فالو نمودن است، خودداری کنید.

 99. سلام.لطفا بمن بگین دلیل اینک اکانت اینستای من چرا لازش میکنم بالا نمیاد لود نمیشه حتما باید خروج بزنم از تنظیمات تا درست بشه ولی بعد نیم ساعت بازهمون میشه.و گروه چت دارم اینستا هیچکسم نمیتونم اد بزنم ب گپ یا حذف کنم حتی پروفابلای اعضا لود نمیشن برام.حافظه اینتادو پاک کردم درست نشد.اینستامو ک باز میکنم صفحه سفید میاد حتمانم بابد خروج‌ کنم از اکانت تا بتونم‌ برگردم پستارو ببینمچندنا مشکل باهم داره اکانتم

  1. سلام روزبخیر دوست عزیز؛
   ایا از برنامه های جانبی اینستاگرام، ربات یا دانلودر استفاده می کنید؟ چنانچه از برنامه های دیگری در کنار اینستاگرام استفاده می شود و در آن ها لاگ این هستید از برنامه ها خارج شوید.

 100. سلام من یه عکس که از طریق واتساپ برام اومده بود رو تو دایرکت برا یکی دیگه فرستادم و حساب اینستام از دسترس خارج شد و دیگه نمیاره بالا گزارش زدم گفت بعد ۲۴ ساعت بررسی و فلان
  پیجم از دستم پرید چکار کنم؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   متاسفانه متوجه مشکل شما نشدم.
   تصویر در واتساپ قرار داشته است یا اینستاگرام؟

 101. سلام وقت بخیر
  من به دلیل تخلف استفاده از ربات لایک و فالوور پیجم قفل شده و ازم کد شش رقمی می خواد اما کدی به ایمیلم ارسال نمیشه چکار باید کنم؟

 102. سلام وقت بخیر….
  متأسفانه اکانت من از طریق اینستگرام غیر فعال شده و وقتی وارد اکانتم میشم بالای صفحه زده Instagram user و هیچ پستی و هیچ چیز برام نمایش داده نمیشه.
  ممنون میشم لطف بفرمایید راهنماییم کنید…

  1. سلام روزبخیر اناهیتا عزیز؛
   قبل از غیرفعال شدن اکانت چه هشداری دریافت نمودید؟
   بنطر می رسد اکانت شما تعلیق شده است از طریق فرم زیر درخواست بررسی حساب خود را برای پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید:
   help.instagram.com/contact/1652567838289083

 103. سلام برای من پیغام اومد که کامنت نفرت پراکنی گذاشتم و الان دسترسی به اکانتم رو ندارم ولی دیگران دارن من خودم با پبج دومم هم میتونم ببینم فقط نمیتونم هیچکاری انجام بدم چیکار کنم درگیر بشم یا بی محل کنم

  1. سلام روزبخیر؛
   ایا زمانی که پیغام بلاک شدن را دریافت نمودید تاریخ و زمان برای شما نمایش داده شد؟ اعلام شد که به صورت موقت بلاک شده اید؟
   اگر محدودیت زمانی برای شما تعریف شده باشد پس از گذشت بازه زمانی اکانت مجددا در دسترس قرار خواهد گرفت.

 104. سلام وقت بخیر اکانت من قفل شده موقتا و من از پیج خارج شدم فکر میکردم خارج بشم و باز اسم پیج و پسوورد و بزنم درست میشه ولی متاسفانه نشد اسم پیجو که میزنم پیغال قفل شدن پیج میاد برام بالا و میگه یه کد میاد به ایمیلم ولی کدی نمیاد که بزنم تا حل بشه نمیدونم مشکل از ایمیلم هست یا چی ممنون میشم راهنماییم کنید تا حل بشه برام

 105. با سلام
  من پیجام دیسیبل شدن تا سی روز مهلت احراز دارم ، دوتاشو احراز کردم برگشت اما لاگین ک شدم به یکیش ۲۴ ساعت بعد باز دیسیبل شد ، دومین پیجو بعد بازگشت اصلا وارد نشدم گفتم شاید ای پیم بلاک شده اما اونم مجدد پرید ، ایا بعد از تایید و برگشت پیج باید کار خاصی بکنم؟ قبلا فیلتر شکن میزدم میرفتم تو پیجام

  1. سلام و احترام؛
   چنانچه بیش از دوبار هشدار کانفیرم را دریافت نمایید پیج شما به طور کامل حذف خواهد شد.
   بررسی نمایید چه عاملی منجر به ربات شناخته شدن شما شده است و آن را رفع نمایید. در راهنمای زیر می توانید با عواملی که شما را ربات جلوه می دهند آشنا شوید:
   ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام و نحوه رفع آن

 106. سلام من از انفالویاب استفاده کردم پیجم بلاک شده فکنم و اینکه فقط یک صفحه میاد برام که کد برای ایمیل ارسال میشه ولی متاسفانه اون ایمیلو پاک کردم توروخدا بگید باید چیکار کنم

 107. سلام
  من همه کار میتونم تو اینستا انجام بدم ولی فقط و فقط وقتی کامنت میزارم با خطای زیر مواجه میشم
  برای حفاظت از انجمن مان برخی از فعالیت ها رو محدود کردیم بعداً دوباره امتحان کنید چکار کنم من باید کامنت بزارم لازمه🙏🌹

  1. سلام و احترام؛
   پیج شما دچار ورضعیت اکشن بلاک شده است و می بایست تا مدت زمان حدود 32 هفته با احتیاط عمل کنید و بهتر است در این بازه کامنت گذاری صورت نگیرد یا حداقل به صورت محدود و با رعایت احتیاط انجام شود تا محدودیت به صورت کامل رفع گردد.

 108. سلام من برای دنبال شونده های و دنبال کننده های خودم میتونم کامنت بزارم ولی برای غیر از اینا نمیتونم چکار کنم لطفاً کمکم کنید

 109. سلام ببخشید ، من پیج یک خواننده ی معروف و که سرچ میکنم میزنه کاربر پیدا نمیشه ،فقط هم واسه پیج این سلبریتی این مشکل هست .چرا؟؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   با دستگاه یا اکانت دیگری هم بررسی نمایید. در نظر داشته باشید ممکن است:
   ایشان با نام کاربری که جستجو می کنید اکانتی نداشته باشند.
   ممکن ست اکانت ایشان در حالت تعلیق قرار داشته باشد.

 110. سلام وقت تون بخیر
  حدود ۱ هفته میشد که بلاک شده بودم تا اینکه دیشب یه پیامی اومد مبنی بر اینکه یه کد داد که باید رو کاغذ می نوشتم بعد عکسم رو براشون می فرستادم این کار رو کردم هر کاری کردم ارسال نشد الانم از اکانتم لاگ اوت شده هر چی آدرس ایمیل رو هم میدم میگه کاربری یافت نشد با اکانت دیگه هم هرچی سرچ می کنم آیدی این پیج رو نمیاره

  1. سلام روزبخیر مریم عزیز؛
   طبق دستورالعملی که در ایمیل برای شما ارسال شده عمل کنید.
   بعد از ارسال پیام پیغامی مشاهده نخواهد شد بعد از بررسی پیج مجددا در دسترس قرار خواهد گرفت.

 111. سلام.برای پیج من پیام اومد که ثابت کنید ربات نیستید،اما تصویر باز نمیشد و من گزینه لوگ اوت رو زدم و بعدش پیجم اینستاگرام یوزر شد.آیا پیجم بکلی حذف شده؟امکان دوباره فعال شدنش هست؟ممنون میشم اگر کمکم کنید

  1. سلام و احترام؛
   چنانچه امکان ورود مجدد به حساب خود را ندارید یا زمان ورود با هشدار عدم یافت شدن یوزرنیم مواجه می شوید از طریق فرم زیر وضعیت اکانت خود را جهت بررسی گزارش نمایید:
   help.instagram.com/contact/730583250290732

 112. سلام من از امکانات استوری های الگوریتم جدید اینستا سر در نمیارم مثلا یه چیزی هست می گه خودتان را اضافه کنید نه بلدم بذارم یعنی شروع کننده باشم نه بلدم عضو بشم با گذاشتن پروفایلم

 113. پیج منو پیدانمیکنه اصلا میگه کاربرموجود نمیباشد نامکاربریمم درست واردمیکنم

  1. سلام و احترام؛
   حتما بررسی نمایید که اکانت شما در حالت فعال و غیرتعلیق قرار داشته باشد.

   1. سلام وقتتون بخیر . من اکانت قبلیم بخاطر استفاده از برنامه تغییر ایپی دیسیبل شد و برنگشت .بعد یک اکانت جدید ساختم و حدود صد نفر رو فالو کردم.بعد اکشن بلاک موقت شد و دو روز بعد با فالو کردن دو نفر پیغام we limit how often میاد . ۲ روز هم گذشته اما نمیتونم لایک یا فالو کنم . حتی دوبار پیجم ساسپند هم شد و ثابت کردم ربات نیستم.میخواستم ببینم چکار کنم؟ ممنون

    1. سلام و احترام؛
     برخی فعالیت های ربات گونه به اکشن بلاک شدن یا معلق شدن پیج منجر خواهند شد. باید بررسی نمایید و از انجام فعالیت های ربات گونه خودداری کنید. برخی از این فعالیت های عبارت اند از:
     ورود با ایپی های متعدد
     فالو وانفالو کردن بیش از حد طی روز یا ساعات
     لایک کردن بیش از حد
     ارسال دایرکت به صورت گسترده
     استفاده از برنامه های دانلودر
     استفاده از ربات
     ورود در نرم افزارهای جانبی
     و موارد این چنینی که شما را ربات جلوه می دهند.

 114. سلام وقتتون بخیر . من اکانت قبلیم بخاطر استفاده از برنامه تغییر ایپی دیسیبل شد و برنگشت .بعد یک اکانت جدید ساختم و حدود صد نفر رو فالو کردم.بعد اکشن بلاک موقت شد و دو روز بعد با فالو کردن دو نفر پیغام we limit how often میاد . ۲ روز هم گذشته اما نمیتونم لایک یا فالو کنم . حتی دوبار پیجم ساسپند هم شد و ثابت کردم ربات نیستم.میخواستم ببینم چکار کنم؟ ممنون

  1. سلام اکانت اینستا من مسدود شد چند روز پیش اینستا اخطار داد نزدیک مسدود شدن هستید الان نمیتونم وارد پیجم شم اون فرم help me رو پر کردم میخوام بفرستم میگه باید وارد حسابتون بشید منم خب حسابم مسدود شده ممنون کمکم کنید

 115. باسلام چطور میتوانم رفع فیلترواز اینستوگرام استفاده کنم ممنونم.جوادی

  1. سلام و احترام؛
   لطفا کمی بیشتر در خصوص مشکل خود توضیح دهید تا راهنمایی دقیق تری صورت گیرد.

 116. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید . پیج من دوبار تا حالا اکشن بلاک شد .یکبار با اتصال به اکانت فیسبوک درست شد اما با فالو کردن چندنفر حدودا۲۰ نفر باز اکشن بلاک شدم. پیغام we restrict you رو میده. ممنون میشم کمکم کنید.

  1. سلام وقت بخیر
   من به تازگی پیجی زدم اما متاسفانه نمیشه ریلز آپلود کرد اما بقیه کارا مثل پست اسلایدی کامنت و لایک و فالو وغیره انجام میشه چی کار کنم که بتونم ریلز بزارم؟

   1. سلام روزبخیر نرگس عزیز؛
    زمان اقدام برای انتشار ریلز، چه خطایی مشاهده می شود؟

 117. با سلام وقتتون بخیر .پیج من دوبار اکشن بلاک شد یکبار با لینک زدن به اکانت فیسبوک درست شد اما باز با فالو کردن چند نفر پیغام we restrict certain activity رو داد . میشه راهنماییم کنید چکار کنم؟ پیجم برام مهمه نمیخوام از دستش بدم. ممنون

  1. سلام منم ۲۰ روزه محدود شدم ممکنه به خاطره فیلتر شکنم باشه اخه سه تا پیجمو هم زمان بلاک کرده و فقط نمیتونم فالو کنم

   1. سلام و احترام؛
    ایا درخواست های فالو کردن افراد را به صورت گسترده ارسال کرده بودید؟ در بازه های زمانی کوتاه نباید چندین درخواست فالو پشت سر هم ارسال کرد به این صورت ربات شناخته خواهید شد.
    در موقعیت فعلی اگر پیغامی مبنی بر محدودیت زمانی دریافت کردید می بایست تا پایان همان تاریخ منتظر باشید تا بلاک موقت پیج شما رفع شود.

    1. سلام من ۵ روزه از طرف اینستاگرام اجازه لایک کردن ندارم میتونم کامنت یا استوری بذارم ولی نمیتونم لایک کنم‌.برنامه رو یک بار حذف و مجددا نصب کردم و پسورد رو هم تغییر دادم و به خود اینستاگرام هم پیام دادم.پیامی که برای من روی صفحه میاد
     Try again later.we restrict certain activity to protect our community
     این پیام موقع لایک کردن میاد بالا
     باید چیکار کنم

 118. سلام من نت چون ضعیف بوده فکرکنم دستم خورده سنم به اشتباه کم زده شده اینستا پیجمو پاک کرده کارت شناسی خواست فرستادم ولی پیجم درست نشده چیکاربایدبکنم؟

 119. سلام من ۵ روزه از طرف اینستاگرام اجازه لایک کردن ندارم میتونم کامنت یا استوری بذارم ولی نمیتونم لایک کنم‌.برنامه رو یک بار حذف و مجددا نصب کردم و پسورد رو هم تغییر دادم و به خود اینستاگرام هم پیام دادم.پیامی که برای من روی صفحه میاد
  Try again later.we restrict certain activity to protect our community
  این پیام موقع لایک کردن میاد بالا

  1. سلام دوست عزیز، پیج شما توسط اینستاگرام بلاک شده و بر طبق پیغام ارسالی از طرف این شرکت ظاهراً فعالیتی داشته اید که با قوانین اینستاگرام هم راستا نبوده و باید این مدت را سپری کنید تا پیجتان دوباره از بلاک خارج شود.

   1. سلام چرا اینستاگرامم اینجوری شده دو، سه هفته ست که هرچی فالو و آنفالو میکنم میبینم نه آنفالو ها کم میشن نه فالو میکنم زیاد میشم، پیچ لباس دارم، و اینکه مطابق با استاندارد ها فالو و آنفالو میکنم، اما پست و استوری میتونم بزارم

    1. سلام دوست عزیز، به احتمال زیاد شما به ماکزیمم مقدار فالووینگ رسیده اید و اینستاگرام این را رباط فرض کرده است. با دریافت cm و فعالیت های روزمره می توانید به حل این مشکل سرعت ببخشید و حتماً از تعداد نفرات دنبال کننده از طرف خودتان کسر کنید تا از این مقدار کم شود.7500 نفر ماکزیمم است.

 120. سلام وقت تون بخیر چند وقتی هست وقتی میخوام کسی رو فالو کنم یا لایک بزارم برای من از طرف اینستاگرام اخطاری با عنوان we restrict certain activity to protect our community میاد در صورتی که کل افرادی که من فالو کردم ۳ نفر هست و ….
  الان هم دقیقا نمی‌دونم باید چ اقدامی انجام بدم که این مشکل برای من رفع بشه . ممنون میشم راه حلی به من بدید.

  1. سلام وقت بخیر دوست عزیز؛
   اگر حساب کاربریتون جدید هست بهتره که چند روز فعالیتی نداشته باشید. از هشتگ های ممنوعه استفاده نکنید یا اگر لینکی توی بیو گذاشتین اون رو حذف کنید. امیدوارم مشکلتون حل بشه.

 121. سلام من پیجم محدود شد از یه آی پی دیگه استفاده میکنم برای فعلایت کردن آیا این تاثیر بدی رو پیج میزاره؟

  1. سلام و احترام؛
   ورود با آیپی های متعدد می تواند به پیج شما آسیب بزند سعی کنید با یک آیپی ثابت وارد شوید و در ادامه نیز از همان ایپی استفاده کنید.

 122. سلام خسته نباشید
  چند روزی هست که هر پستی رو لایک میکنم پیام میاد که برای حفظ انجمن مان برخی فعالیت ها را محدود می‌کنیم و لایکم می‌ره

  1. سلام و احترام؛
   احتمالا فعالیت هایی داشته اید که قوانین اینستاگرام را نقض کرده اند برهمین اساس اکانت شما محدود شده است در این بازه زمانی سعی کنید فعالیت های ربات گونه نداشته باشید در غیر اینصورت ممکن است اکانت شما برای همیشه از دسترس خارج شود.

 123. باسلام
  الان سه هفته است که من هیچ کاری توی دایرکت نمیتونم انجام بدم
  عبارت failed send to… میاد و یک ضربدر قرمز میاد
  میشه راهنمایی کنید که چه مدت طول میکشه درست بشه
  البته کلیرکش هم کردم فورس استاپ هم کردم اپلیکیشن رو پاک کردم و دوباره نصب کردم و درست نشد

  1. سلام و احترام؛
   به نظر میرسه که اکانت شما دچار محدودیت شده است. بهتر است صبر کنید تا محدودیت به طور خودکار رفع گردد.
   اصولا پس از ارسال گسترده دایرکت این اتفاق رخ می دهد و هیچ راهکاری جز صبور بودن تا گذران زمان محدودیت وجود ندارد. اصولا برای بازه های کوتاه 14 روزه محدودیت وجود دارد. (به طور قطعی بازه زمانی مشخص نیست و طبق تجربیات و گزارش کاربران این بازه اعلام شد)
   پس از ان به صورت خودکار رفع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا