آموزششبکه های اجتماعی

دیلیت اکانت تلگرام به همراه ویدیو آموزش گام به گام

دیلیت اکانت تلگرام یکی از تکنیک هایی است که گاهاً کابران این پیامرسان نیاز دارند با آن آشنایی پیدا کرده و آنها را مورد استفاده قرار دهند. در واقع گاهی اوقات پیش می آید که کاربران شبکه های اجتماعی مختلف مثل telegram برای همیشه یا مدتی با دنبال کردن مراحل دیلیت اکانت تلگرام تصمیم به ترک رسانه‌های اجتماعی میی گیرند. در چنین حالتی معمولا به دلیل مشغله‌ های کاری و تحصیلی سعی می‌ کنند تا با دیلیت اکانت تلگرام یا هر برنامه دیگری از پیام رسان‌ ها و شبکه‌ های اجتماعی دوری کنند و در آینده و در زمان مناسبی مجددا این برنامه ها را نصب کرده و به آنها بازگردند. یکی از این رسانه‌های اجتماعی که از این دست اتفاقات در آن زیاد رخ می‌دهد و کاربران به دنبال آموزش روش های دیلیت کردن آن هستند، پیامرسان تلگرام است. کاربران این پیامرسان به دلایل مختلفی که پیش تر به آن اشاره شد، به دنبال حذف اکانت تلگرام هستند. به همین دلیل نیز در این آموزش از میزبان فا مگ قصد دارم نحوه حذف کردن اکانت تلگرام به صورت دستی و با استفاده از لینک دیلیت اکانت تلگرام را به شما آموزش دهیم و در کنار آن نیز به بررسی علت حذف خودکار اکانت تلگرام بپردازم که می تواند یکی دیگر از روش های مناسب برای دلیت اکانت تلگرام به شمار برود. چرا که به کمک آن نیز می‌توانید اکانت تلگرام خود را حذف کنید یا اینکه اگر نمی خواهید به صورت خودکار تلگرام شما حذف شود، با روشی که اشاره می شود از حذف خودکار اکانت تلگرام جلوگیری کنید. پس اگر شما نیز به دنبال آشنایی با روش های پاک کردن اکانت تلگرام به صورت کلی هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در صورت تمایل به ساخت مجدد اکانت تلگرام می توانید آموزش دانلود و نصب تلگرام را دنبال کنید.

دیلیت اکانت تلگرام به صورت کلی

تلگرام یکی از پیامرسان های شناخته شده در جهان است که به دلیل تاکیدی که روی سرعت و امنیت دارد در میان افراد در سرتاسر جهان به محبوبیت بالایی دست پیدا کرده است. شما می توانید از این پیامرسان روی هر دستگاهی استفاده کنید و از قابلیت های بی نظیر آن استفاده نمایید. اما موضوعی کهوجود دارد این است که گاهاٌ افراد به دنبال روش دیلیت اکانت تلگرام به صورت کلی هستند. موضوعی که در هنگام تلاش برای حذف اکانت تلگرام باید به خاطر داشته باشید این است که بعد از حذف برنامه با استفاده از یکی از روش هایی که در ادامه گفته می شود، تمامی اطلاعات شما مثل چت ها، مخاطبین، گروه ها و… نیز حذف می شود. پس اگر با علم به این موضوع همچنان قصد دارید مراحل مربوط به دیلیت اکانت تلگرام را دنبال کنید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 🙂

🔵🟢 نکته: قبل از اینکه به معرفی روش‌ های دیلیت اکانت تلگرام و نحوه جلوگیری از حذف خودکار اکانت تلگرام بپردازم، لازم است که به نکات زیر توجه کنید:

 • با حذف کردن اکانت تلگرام کلیه داده‌ های موجود در آن اعم از مخاطبین، گروه‌ ها، چت‌ های خصوصی و کانال تلگرام از بین خواهد رفت.
 • در صورتی که با همان شماره‌ ای که اکانت خود را حذف کردید، قصد استفاده مجدد از تلگرام را داشته باشید، لازم اس دقت داشته باشید که بعد از دیلیت اکانت تلگرام، اطلاعات قبلی قابل بازیابی نبوده و به عنوان کاربر جدید وارد تلگرام خواهید شد.
 • برخی فکر می‌ کنند که برای رفع ریپورت شدن تلگرام اگر اکانت خود را حذف کنند و مجددا وارد تلگرام شوند، از ریپورت تلگرام خارج خواهند شد که چنین چیزی صحیح نبوده و ریپورت تلگرام بر اساس شماره تعیین می‌ شود.

حذف خودکار اکانت تلگرام

از ابتدا قابلیتی در تلگرام تعبیه شده است که اگر برای مدتی طولانی در اکانت خود وارد نشوید، اکانت تلگرام به صورت خودکار حذف خواهد شد. معمولا تنظیمات این بخش به صورت پیش فرض روی 6 ماه قرار دارد و به این معنی است که اگر تا 6 ماه پس از آخرین زمان آنلاین بودن در تلگرام در اکانت خود آنلاین نشود، حذف خودکار اکانت تلگرام رخ می دهد.

🔵🟢 نکته: موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که شما می توانید از طریق بخش تنظیمات برنامه تلگرام، مدت زمان حذف خودکار اکانت تلگرام را تغییر دهید. حال می توانید زمان آن را کم کنید تا دیلیت اکانت خودکار تلگرام رخ دهد یا اینکه برای جلوگیری از حذف خودکار اکانت تلگرام مدت زمان آن را بیشتر کنید. تعیین این مدت زمان از یک ماه تا یک سال متغیر است.

برای این منظور شما باید مسیر زیر را دنبال نمایید:

 1. در اولین گام از فرآیند دیلیت اکانت تلگرام شما باید وارد برنامه تلگرام شده و سپس همانند تصویر زیر روی علامت 3 خط کلیک کنید.
  حذف اکانت تلگرام
 2. سپس لازم است از میان منوهای مختلفی که نمایش داده می شود، گزینه Settings یا تنظیمات را انتخاب نمایید تا وارد بخش تنظیمات تلگرام شوید.
  حذف اکانت تلگرام با لینک مستقیم هدایت شوید
 3. در مرحله بعدی نیاز است از منوهای جدیدی که نمایش داده می شود، منو Privacy and Security یا حریم خصوصی و امنیت در نسخه فارسی را انتخاب نمایید.
  حذف اکانت تلگرام با شماره تلفن
 4. در نهایت نیز در صفحه جدید گزینه ای تحت عنوان Delete my account وجود دارد که از طریق آن می توانید گزینه If away for را انتخاب کرده و تعیین کنید که بعد از گذشت چه مدت زمانی از آخرین آنلاین بودن خود در تلگرام، فرآیند دیلیت اکانت خودکار تلگرام آغاز شود.
  آموزش حذف اکانت تلگرام
 5. حالا تنها کافی است یکی از گزینه‌ های حذف خودکار تلگرام را به دلخواه خود انتخاب کنید که کوتاه ترین آن بازه 1 ماهه و طولانی ترین آن 1 ساله است.
  حذف اکانت تلگرام

در واقع بعد از انتخاب یکی از گزینه‌ های یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله بعد از آخرین زمان آنلاین بودنتان در تلگرام اگر تا این مدت زمان آنلاین نشوید، اکانت تلگرام به صورت خودکار حذف خواهد شد. بعد از تغییر زمان حذف خودکار تلگرام می توانید در صورت تمایل برنامه تلگرام را به صورت کامل از روی گوشی یا سیستم خود حذف نمایید تا بعد از گذشت بازه زمانی مشخص شده به صورت خودکار حذف شود.

علت حذف خودکار اکانت تلگرام

همانطور که در بالا نیز اشاره شد علت حذف خودکار اکانت تلگرام به دلیل تنظیماتی است که در بالا انتخاب شده است. این گزینه برای ان دسته از افرادی که قصد دیلیت کردن اکانت تلگرام خود را دارند و برای این اتفاق نیز عجله ای ندارند، می تواند یک انتخاب بسیار مناسب باشد. اما اگر شما جز آن دسته از کاربرانی هستید که دیر به دیر به تلگرام خود سر می‌ زنید و به هیچ عنوان نمی خواهید که این مورد باعث حذف اکانت تلگرام شما شود، حتما این گزینه را روی مدت زمان بالا قرار دهید که با حذف شدن اکانت، اطلاعات روی آن را از دست ندهید.

آموزش حذف اکانت تلگرام با لینک

برای دیلیت اکانت تلگرام فوری شما باید از طریق مرورگر خود وارد وب سایت تلگرام شده و سپس از این طریق فرآیند حذف اکانت تلگرام را دنبال نمایید. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که باید از برنامه های تغییر آیپی استفاده نمایید. حال اگر قصد دارید اکانت تلگرام را به صورت دستی در هر زمان که به آن نیاز داشتید، حذف کنید باید مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. ابتدا برنامه تغییر آیپی خود را روشن کرده و سپس با استفاده از مرورگر خود به لینک دیلیت اکانت تلگرام مراجعه کنید.
  روی دکمه زیر که حاوی لینک دیلیت اکانت تلگرام است کلیک کنید تا به صفحه حذف اکانت تلگرام با لینک مستقیم هدایت شوید.

  Delete Account Telegram

 2. در این صورت صفحه زیر به شما نمایش داده می‌شود که باید در آن شماره خود را به همراه کد کشور وارد کنید. در اینجا کد کشور ایران است که باید از 98+ استفاده کنید. برای نمونه شماره خود را به صورت 989181234567+ وارد کرده و روی دکمه Next کلیک کنید.
  حذف اکانت تلگرام
 3. حال فیلد جدیدی در صفحه نمایش داده می شود که باید کد تاییدی که در تلگرام دریافت کرده اید را در فیلد وارد نمایید. با توجه به اینکه در این مرحله کدی به تلگرام شما ارسال خواهد شد، باید برنامه تلگرام گوشی یا دسکتاپ خود را باز کرده و کد مورد نظر را کپی کنید.
  دیلیت اکانت تلگرام
 4. سپس مجددا به صفحه دیلیت اکانت تلگرام بازگشته و کدی که کپی کردید را مشابه تصویر زیر در فیلد Confirmation Code وارد کرده و در نهایت روی دکمه Sign In کلیک کنید.
  telegram delete account
 5. اگر کد را به درستی وارد کرده باشید وارد صفحه مدیریت اکانت تلگرام خواهید شد که در این مرحله باید گزینه Delete Account را انتخاب کنید که به لینک دیلیت اکانت تلگرام هدایت شوید.
  دیلیت اکانت تلگرام
 6. در مرحله بعد از فرآیند دیلیت اکانت تلگرام، صفحه زیر برای شما نمایش داده می‌شود که در صورت تمایل می توانید دلیل حذف کردن اکانت را در فیلد why are you leaving وارد کنید. در نظر داشته باشید که این گزینه اختیاری است و اجباری به پر کردن آن ندارید. در نهایت نیز روی دکمه Delete My Account کلیک کنید.
  دلت اکانت تلگرام
 7. در مرحله آخر حذف کردن اکانت تلگرام برای تایید نهایی دیلیت اکانت تلگرام پنجره‌ای مشابه تصویر زیر برای شما باز خواهد شد که طی آن از شما پرسیده می شود که آیا از حذف اکانت مطمئن هستید؟ در صورتی که پاسخ مثبت بود و مایل به حذف پیام بودید روی دکمه قرمز رنگ که با عنوان Yes, delete my account نمایش داده شده است، کلیک کنید.
  delete account telegram

بعد از کلیک روی این لینک، دلیت اکانت تلگرام با موفقیت صورت گرفته و حساب تلگرام شما حذف می شود. در این مرحله باید پیغام Your account was successfully deleted from our system. Come back soon را مشاهده خواهید کرد که نشان می دهد فرآیند دیلیت اکانت تلگرام با موفقیت صورت گرفته است. همچنین اگر برنامه تلگرام را باز کنید خواهید دید که صفحه عضویت در تلگرام نمایش داده خواهد شد.

حین مراحل حذف اکانت و زمان کلیک روی لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام ممکن است با هشدار Warning! Please only delete your account if you no longer want to use Telegram. If you delete your account now, it may not be possible to sign up again for several days. مواجه شوید که به علت طولانی شدن روال پاک کردن حساب نمایش داده می شود پس می بایست مراحل را مجددا طی کنید.

پاسخ به مهم ترین سوالات شما در مورد دیلیت اکانت تلگرام

دیلیت اکانت تلگرام یکی از ترفندهای بسیار مهم و در عین حال حساس این پیامرسان است که لازم است با آن آشنایی کافی را داشته باشید تا بتوانید به شکل درستی از آن استفاده نمایید. در ادامه به یکسری از رایج ترین سوالات افراد در خصوص حذف اکانت تلکرام خواهیم پرداخت:

 • چرا امکان ورود به سایت تلگرام برای دنبال کردن فرآیند دیلیت اکانت وجود ندارد؟ 
  وب سایت تلگرام فیلتر است و امکان ورود به آن وجود ندارد. به همین منظور پیش از اقدامی برای حذف اکانت تلگرام خود باید از برنامه های تغییر آیپی استفاده کنید.
 • آیا امکان دیلیت اکانت تلگرام بدون داشتن دسترسی به حساب مربوط وجود دارد؟ 
  خیر. با توجه به اینکه کد تایید برای حذف اکانت تلگرام به حساب مورد نظر ارسال می شود اگر به آن حساب دسترسی نداشته باشید، نمی توانید فرآیند دیلیت کردن اکانت تلگرام را دنبال کنید.
 • چرا بعد از وارد کردن شماره، کد تایید برای حذف اکانت تلگرام روی حساب مربوطه دریافت نمی شود؟
  شما باید شماره خود را با پیش شماره +98 که شکل بین المللی پیش شماره ایران است وارد نمایید. در صورت وارد کردن شماره با صفر ابتدایی شماره شما تشخیص داده نمی شود.
 • چگونه می تواند از حذف خودکار اکانت تلگرام جلوگیری کرد؟ 
  قابلیت حذف خودکار تلگرام به صورت پیش فرض روی این برنامه وجود دارد. تنها کاری که می توانید در این زمینه انجام دهید این است که بازه زمانی 1 سال را انتخاب کنید تا احتمال دیلیت شدن تلگرام در صورت عدم استفاده از آن کمتر شود.
 • آیا بعد از دیلیت اکانت تلگرام امکان چت کردن با افرادی که پیش تر شماره ما را بلاک کرده اند وجود خواهد داشت؟
  بله با توجه به اینکه کل اطلاعات مربوط به شماره شما از دیتابیس تلگرام پاک می شود، در صورتی که مجددا با شماره خود یک حساب در تلگرام بسازید، امکان چت با افرادی که شما را بلاک کرده اند را خواهید داشت.
 • آیا بعد از دیلیت اکانت تلگرام پیام های ارسال شده به مخاطبین نیز حذف می شوند؟
  خیر. پیام های شما حذف نمی شود اما نام شما به Deleted account تغییر پیدا می کند.
 • اگر قبل از دیلیت کردن اکانت تلگرام پیامی را ارسال کنیم، طرف مقابل آن را مشاهده می کند؟
  بله. اما نام شما به عنوان فرستنده به Deleted account تغییر پیدا کرده و فرد مقابل دیگر امکان پاسخگویی به پیام شما را نخواهد داشت.
 • آیا دیلیت اکانت تلگرام دارای محدودیت دفعات است؟
  بله. اگر شما بیش از 3 بار در یک بازه زمانی کوتاه مثلا چند روز اکانت تلگرام خود را حذف کنید، تا 3 هفته امکان ثبت مجدد در تلگرام با شماره مورد نظر را نخواهید داشت.

دیلیت اکانت تلگرام یکی از کاربردی ترین اقداماتی است که بعد از نصب این برنامه می توانید داشته باشید. این قابلیت زمانی به کار خواهد آمد که شما تمایل داشته باشید برای همیشه از پیامرسان تلگرام خداحافظی کنید. حتما از خودتان می پرسید که چگونه تلگرام را دیلیت اکانت کنیم؟ حذف کردن اکانت تلگرام می تواند به 2 صورت رخ دهد. در واقع شما می توانید از قابلیت حذف شدن خودکار تلگرام استفاده کنید تا بعد از یک بازه زمانی مشخص و به دلیل عدم استفاده از این برنامه اکانتتان حذف شود. اما اگر به دنبال روشی برای دیلیت اکانت تلگرام فوری هستید، لازم است از طریق لینک دیلیت اکانت تلگرام فرآیند حذف کامل این پیامرسان را دنبال کنید. امیدوارم که این آموزش مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و با استفاده از آن بتوانید با نحوه حذف و دیلیت اکانت کردن اکانت تلگرام آشنا شوید. در صورتی که در رابطه با آموزش پاک کردن اکانت تلگرام سوالی داشتید و یا اینکه مشکلی با علت حذف خودکار اکانت تلگرام دارید، از طریق بخش دیدگاه ها با ما همراه باشید.

آموزش رایگان شبکه های اجتماعی

‫595 دیدگاه ها

 1. سلام همیشه میتونستم بااین آموزشی که گذاشتید اکانتمو حذف کنم اما الان حتی سایتشو گوگل باز نمیکنه.یا از بازار حذف اکانت آوردم شمارمو مینویسم ولی کد برام ارسال نمیشه نه با پیام نه تو تلگرام.لطفا راهنمایی کنید

    1. سلام تلگرامم دست ی نفر دیگه هستش وگذر واژه گذاشته چطور میشه بندازم بیرون

     1. سلام و احترامغ
      اگر به اکانت دسترسی دارید از بخش تنظیمات امنیتی روی گزینه نشست های فعال ضربه بزنید و بررسی کنید چه اشخاصی وارد اکانت شما شدن و مورد مشوک رو ترمینت کنید.

     2. سلام وقتتون بخیر
      یک نفر از روی خصومت شخصی که باهام داره باوجود اینکه اصلا شماره ای از من نداره و من اکانتمو چندین بار دیلیت زدم ولی بلافاصله پس از جوین شدن به تلگرام از اکانت های مختلف پیام میده ومزاحم میشه
      چطوری میتونم از دستش خلاص شم؟
      آخه اصلا شماره مو نداره!

     3. سلام و احترام دوست عزیز؛
      در تلگرام تنها با ذخیره شماره تلفن همراه چنین موردی امکان پذیر است.

     4. سلام من هم این مشکل رودارم نمیدونم چه جوری حذفش کنم یارو رمزگذاشته موقع حذفش باید اون کد رو واردکنی

     5. سلام در تنظیمات – حریم خصوصی-نشست های فعال- پایان دادن به نشست های فعال را بزنید

     6. سلام برا منم همین اتفاق افتاده کد و دادم دست یکی دیگه اونم از اکنت انداخت بیرون آلام موندم چیکار کنم اگه شد به من هم بگو

    2. سلام
     من از اکانتم خارج شدم و اصلا یادم نمیاد که رمز دو مرحله ای را فعال کرده باشم چون اگر فعال باشه باید از من آدرس ایمیل میخواست
     و الان میگه آدرس ایمیل ندادی که برات بفرستیم پس باید ریست کنی اکانتتو و من نمیخوام کلی مطلب مهم دارم توش
     راهی هست بشه رمز و بازیابی کرد؟

     1. سلام و احترام؛
      متاسفانه راهکار خاصی در این خصوص وجود ندارد… غیر فعالسازی قابلیت ورود دو مرحله تنها پس از وارد شدن به تلگرام امکان پذیر است.

   1. با سلام من چند وقتی بود تلگرام حذف کردم بدون اینکه رمز بزارم
    الان میخواهم وارد اکانت بشم رمز میخواهد ایمیل هم روش نبوده
    احتمال داره کسی از حساب من سو استفاده کنه چیکار کنم الان که وارد حساب بشم

     1. سلام من تلگراممو پاک کردم(دلیت نکردم)حالا باز میخوام واردش بشم شمارمو میزنم اما کد به خطم ارسال نمیشه که واردش کنم،مشکل چیه؟اینم بگم که برای ورود به تلگرامم اثر انگشت گذاشته بودم

     2. سلام من عضو چند تا کانال تلگرام یم الان میخوان ربات استارت کنم میگه عضو چنل هاشو بعدش میخوام بشم میگه بیشتر از 500 تا عضوی و حد نصابه از اون طرف من رفتم 70 تا کانال با هم از صفحه اصلی پاک کردم بازم میگه بیشتر از 500 تا عضوی در حالی که حتی 50 تا کانال هم عضو نیستم چی کنم؟

    1. من اکانت باگ خورد می‌خوام پاکش کنم از اول ادامه بدم

   2. سلام
    تلگرامم حذف شده . میخوام دوباره تلگرام رو نصب کنم ولی پیامک کد واسم نمیاد
    راهنمایی کنید لطفا

    1. سلام روز بخیر؛
     اخیرا اختلالاتی در این خصوص رخ داد و ورود به برخی اپلیکیشن ها مثل تلگرام، واتساپ و اینستاگرام با مشکل مواجه است.
     می بایست چندین مرتبه این مورد را بررسی کنید همچنین مطمئن شوید اپراتور شما پیام های ورود تلگرام را دریافت می کنند یا خیر.

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     امکان دریافت پیامک های تلگرام مدتی است که محدود شده و روی سیم کارت هایی با پیش شماره ایران دریافت نمی شود.

  1. حتما باید فیلتر شکن روشن باشه تا وارد سایت تلگرام بشه

   1. سلام تورو خدا تورو ب جون عزیزتون کمکم کنین…یکی بچمو گول زده وارد اکانت شده الان رمزو ایمیل گذاشته جلو چجوری اکانتو از دسش بر بیارم خطش پسش خودمه راضیم حتی دیلت بخوره لطفا کمکم کنیم جون عزیزتونایدی تلگراممو میزارم تورو خدا کمکم کنین خیلی مهمه

    1. سلام دوست عزیز اگر ایمیل رو اکانتتون از قبل از این اتفاق بوده به ایمیلتون برید از سمت اینستاگرام براتون روی ایمیلتون یه پیام فرستاده که می تونید از طریق اون بازگردانی کنید پیجتون رو

   2. سلام من با ف*ش هم میرم ولی شمارمو میزنم نمیره صفحه بعد میزنه تلاش های بسیار

    1. سلام دوست عزیز این روش معمولا با مشکلی مواجه نمیشه برنامه تغییر ایپی رو عوض کنید یا سعی کنید عملیات حذف رو با یک کامپیوتر انجام بدین و با موبایل فقط اون پیام رو دریافت کنید و وارد مرورگر کنید.

     1. سلام من اکانت مجازی داشتم یکی هکم کرد و خطمو دزدید رمز و جمیل و تایید دو مرحله ای رو دارم چطور میتونم دیلت یا از دسترس خارجش کنم یا اینکه برگردونمش اکانت تلگرامه

    2. سلام ، من با شماره قبلی ام تلگرام رو نصب کردم وحالا اون سیم کارت رو ندارم و نمیتونم سیم کارت رو بگیرم ، چطور میتونم از دیلیت اکانت استفاده کنم

     1. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
      برای حذف اکانت تلگرام حتما می بایست به اکانت مورد نظر دسترسی داشته باشید چون کد دلیت اکانت به حساب تلگرام ارسال میشه و بدون این کد امکان حذف نیست.

   3. سلام من یه نفر روی خطم تلگرام نصب کرده کد رو داشته بعد از اون خودم رفتم نصب کردم رو همون خط . الان نشست فعال رو که میزنم میگه باید به تلگرام دسکاپ دسترسی داشته باشید هر کاری میکنم نمیتونم تایید دومرحله ای رو فعال کردم الان اگه اکانتمو حذف کنم هر کی دسترسی داشته باشه دیگه دسترسیش از بین میره؟؟؟

    1. سلام و احترام؛
     شما می توانید به سادگی وارد اکانت تلگرام دسکتاپ شده و دسترسی افراد غیر مجاز را محدود نمایید. بله تمامی افراد غیر مجاز دیگر به اکانت حذف شده تلگرام دسترسی نخواهند داشت.

     1. سلام چرا نمیشه عضو کانال بشم…میزنه شما بیش از ۵۰۰تا کانال عضو هستید!!

    2. سلام داوود جان من اکانتم رمز گزاشتم یادم رفته ایمیل بازیابی نزاشتم الان برنمیگرده ظاهرا چاره ای هم نداره دلتم نمیشه زد من چطور میتونم با همون شماره اکانت باز کنم تلگرام چون نه دلت میشه نه میشه تازشو ساخت

     1. سلام و احترام دوست عزیز؛
      در صورت عدم استفاده از تلگرام برای بازه زمانی خاصی به صورت خودکار حذف خواهد شد که در این راهنمای آموزشی به آن اشاره شده است.
      در صورتی که اکانت فعلی حذف نشده باشد امکان ساخت اکانت جدید با این شماره را نخواهید داشت.

  2. سلام با فیلترشکن برید و اول شماره تون +98بزنید و ۰ حذف کنید

   1. سلام من تو گروه تلگرام اد زدم بعد گفتن شماره یه خطی که تلگرام نداره رو بده تا واسه کسایی که اد زدی تو گروه بهت جایزه بدیم منم یه شماره دادم بعد گفت یه کد آمده واست بفرست تا واست جایزه رو بزنیم به کارتت من دقت نکردم که نوشته نصب تلگرام با خطم تلگرام نصب کردن و بعد بلاک کردن حالا چیکار کنم؟

    1. سلام و احترام؛
     نسرتن عزیز می توانید با شماره تلفن ارسالی وارد اکانت تلگرام شده و قسمت نشست های فعال را بررسی کنید تمامی اشخاصی که وارد اکانت شما شده اند را ترمینت نمایید.

    2. سلام … چون وارد اکانتت نمیتونی بشی هیچ راهی چرا ریست کردن تلگرام نداری.چون‌طرف تایید دومرحله ای رو فعال کرده و اکانتت دستشه. باید ریست بشه تا همه چیز پاک بشه. من همچین اتفاقی دقیقا مثل شما افتاد برام و‌گول خوردم بخاطر شارژ گفتم می‌فرستیم.

     1. سلام مشکلتون حل شد دیگه از تلگرام شما سو استفاده نکردن

     2. من دقیقا همین جوری شدم یه نفر تلگرامم دسترسی پیدا کرده و روش رمز دورمحله ای گذاشته چکار کنم بتونم دسترسیشو قطع کنم حالا ریست . دیلیت اکانت یا هرچی لطفا کمکم کنید ؟

     3. سلام و احترام دوست عزیز؛
      شما تنها با در اختیار داشتن رمز ورود دو مرحله ای قادر به دسترسی به اکانت خود خواهید بود.
      در صورتی که نسخه تلگرام را روی تلفن همراه یا کامپیوتر خود دارید و قادر به ورود از طریق یکی از نسخه ها هستید از بخش امنیتی دسترسی اشخاص غیر مجاز را محدود کنید.

     4. سلام آریا جان اگه میشه به من توصیح بده چون برا منم عین تو شده ولی به خاطر نت اکانت منم پاک کرده

  3. برای منم نمیاد اگر راه حل پیدا کردید همینجا ب اشتراک بذارید

   1. سلام یکی از تلگرام من داره استفاده می‌کنه و رمز دو مرحله ای گذاشته من چطور حذف اکانت بزنم پیامک برا تلگرام دست اون هست میرود چکار بکنم

    1. سلام و احترام؛
     از طریق نسخه وب یا تلگرام دستگاه یا دستگاه موبایل رد خصوص لاگین اقدام کنید. هر سه مورد را ارزیابی نمایید سپس به بخش نشست های فعال مراجعه کنید و دسترسی شخص غیرمجاز را قطع کنید.

   1. سلام
    من می‌خواهم دلیت اکانت کنم وبعضی از اشخاص که شماره ی من دارند دیگرمتوجه داشتن اکانت جدیدم نشوند
    بنظرشما من باید چیکار کنم؟؟

    1. با سلام دوست عزیز
     متاسفانه افرادی که شماره تلفن آنها را در دفتر تلفن خود دارید یا آنها شماره شما را ذخیره دارند، متوجه این امر خواهند شد و راهکاری برای این مورد وجود ندارد.
     موفق و پیروز باشید

  4. سلام.بایداول فیلتر شکنو روشن کنی بعد بری توسایت و اکانتتو حذف کنی.فقط باید فیلترشکن روشن باشه وگرنه که بقیه روند مثل قبلنه.

  5. منم همین مشکل رو دارم میشه خواهش کنم اگه راهکاری پیدا کردین به منم لطف کنین بگین ممنونتون میشم

  6. داداش نیازی به این کار ها نیست تکسیت دو مرحله ای بده ولی برای تکسیت که در مرحله اخرش ازت جیمیل میخواد ندع خوب وقتی تکسیت دادی از اکانت کلا بیا بیرون دوباره شمارتو بزن بعد ازت تکست میخواد و تو تکست رو وارد نمیکنی انگار از یادت رفته روی ریست اکانت میزنی تمام اکانتت دلیت اکانت شد!
   امیدوارم فهمیده باشین✌️😘

  7. سلام اکانت تلکرامم حذف کردم ولی می‌خوام تلگرام وصل کنم میگه تا چند روز صبر کنید تا چه مدت دوباره وصل میشه

   1. سلام روزبخیر؛
    زمانی که چندین بار در خصوص ورود به تلگرام اقدام کنید با Too many attempts مواجه میشید یا باید مدت زمانی صبر کنید، از روش های تغییر آپی استفاده کنید. به صورت خودکار بعد از گذشت 24 ساعت مورد رفع میشه و می تونید لاگین کنید.

  8. سلام و درود
   پس از اینکه تایید رو زدید، کد براتون ارسال میشه، دقت داشته باشین که کد به صورت پیامک ارسال نمیشه و به اکانت تلگرام شما فرستاده میشه و برای دسترسی به تلگرام باید حتمااز ف.ش استفاده کنین اگر مشکلی داشتین مجدد مراحل رو تست کنین

  9. با فیلتر شکن وارد بشین. به جای صفر اول شماره +98بزنید کد پیامش به تلگرام ارسال میشه. بعد از داخل پیام تلگرام وارد سایت بشید حذف میشه. انجام دادم درست شد

  10. سلام من پرشیاگرام دارم
   بعد تو یه کانال هایی عضو هستم که توی پرشیاگرام نشون نمیده ولی توی تلگرام اصلی نشون میده و هرچی ازشون میام بیرون بازم عضو میشم اکانتمم نمیدونم چرا ریپورت میخوره خود به خود اگه دیلیت اکانت کنم درست میشه؟

   1. با سلام دوست عزیز
    متاسفانه با نحوه کار برنامه نامبرده آشنایی ندارم و همچنین پیشنهاد می کنم به دلیل حفظ امنیت اطلاعات شخصی خود از نسخه های غیررسمی تلگرام استفاده نکنید.
    موفق و پیروز باشید

  11. سلام خسته نباشید.
   صمن تشکر از راهنمایی هاتون.
   بنده شماره همراه تلگرام رو دلیلت اکانت کردم طبق اموزش شما.
   الان میخوام یک شماره مجازی به تلگرام وارد بشم. باز رمز دومرحله ای میخواد.
   میشه راهنمایی بفرمایید. باتشکر واخترام

   1. سلام و احترام؛
    در صورتی که قبلا از این شماره استفاده نشده و با آن اکانت تلگرامی ساخته نشده باشد درمراحل ثبتنام تایید دو مرحله ای فعال نیست لطلفا بررسی نمایید که قبلا با این شماره اکانتی ایجاد شده یا خیر.

  12. سلام و درود
   بعد اینکه حذف کردیم اکانت رو از روش دوم
   میشه دوباره یا همون شماره ای که قبلاً اکانت ساختیم و پاکش کردیم دوباره اکانت بسازیم ؟
   و چقدر باید بعد از حذف اکانت میشه دوباره اکانت ساخت با همون شمارهه؟
   مرسی

   1. سلام و احترام؛
    بله پس از حذف اکانت تلگرام مجددا قادر به ساخت اکانت جدید با همان شماره تلفن قبلی خواهید بود.

    1. سلام خسته نباشید ببخشید من از حساب خودم خروج زدم حالا میخوام وارد بشم کد نمیاد برام میگه ک کد رو روی حساب تلگرام شما فرستادم وقتی دسترسی ب اکانت ندارم و کد هم اس ام اس نمیشه برام چیکار کنم

  13. یه روسی اکانتمو هک کرده رمز دوم گذاشته چطوری میتونم با sms اکانتمو دلیت اکانت کنم چقد مزخرفه که از دور هم هک میشه

  14. سلام وعرض خسته نباشید من برای ورود به حساب تلگرامم میخوام کد به خطم بیاد اما به ایمیلم ارسال میشه تایید دومرحله هم نگرفتم الان چطوری میتونم ایمیل ورود به حساب کاربری رو غیر فعال کنم؟

  15. لطفا کمکم کنید حساب تلگرامم دزدیده شده خاستم وارد شم میگه کد نمیاد به شمارت چون باید حساب پریمیوم داشته باشی خاستم حذفشون کنم نمیشه چکار کنم؟؟؟

   1. سلام و احترام؛
    ایا اکانت تلگرام را روی دستگاه دیگری هم دارید؟ متاسفانه کد حذف اکانت تلگرام تنها روی حساب تلگرامی دریافت می شود.

  16. سلام قبلا راحت میتونستم الان تا آخرین مرحله پیش میرم در آخر میزنه غیر مجاز مشکل چیست

   1. سلام و احترام؛
    در خطای دریافتی به مورد خاصی اشاره می شود؟ لطفا متن خطا را برای راهنمایی بیشتر ارسال کنید.

 2. یک نفر با شماره من اکانت تو تلگرام ساخته و برای آن پسورد با ایمیل گذاشته چجوری میتونم اکانت را حذف کنم

  1. با اکانت خودتون وارد بشید و از قسمت حریم شخص و امنیت نشست های فعال رو ببندید.
   و یا اگه نتونستید وارد بشید .برید پلیس فتا شکایت کنید. چون هر خطا و جرمی انجام بشه پای شما گیره.

 3. تلگرام من روی کامپیوترم بوده و حذف کردم ، اما اکانتم رو نه، حالا روی کامپیوترم تلگرام نصب نمیشه میگه که تلگرام شما فعال هست، راهنمایی کنید

  1. سلام روزبخیر؛
   اکانتتون فعال هست و نیازی نیست مجددا با همون شماره ثبتنام کنید تنها کافیه با شماره همراهتون داخل تلگرام لاگین کنید.

   1. سلام وقت بخیر من تلگرام طلایی نصب داشتم نمی‌دونم چیشده مشکل کجاست پیام نمیاد برام اصلا حالا میخوام الماس گرام نصب کنم کدش رو تلگرام طلایی میاد و من نه میتونم دیلت اکانت بزنم نه وارد بشم چیکار کنم

    1. سلام و احترام؛
     ابتدا از طریق موبایل وارد تلگرام خود شوید سپس کد مربوطه را روی تلگرام موبایل دریافت نمایید.

 4. سلام اگر پیامی را ارسال و سپس اکانت تلگرام رو حذف کنیم، تکلیف پیام ارسالی چه خواهد بود؟

  1. سلام روز بخیر؛
   اشخاص فعال دیگه میتونن پیام های ارسالی شما رو ببینن اما نمیتونن پاسخی بدن .

   1. سلام‌خسته نباشید ببخشید من یک‌مشکلی پیدا کردم
    وقتی اکانت رو دلیت زدم از ۲ ساعت بعدش که میخوام دوباره یک اکانت با همون شماره بسازم ولی مسیجی برام نمیاد که بخوام اکانتو بسازم لطفا کمکم کنین و سیمکارتمم درسته و براش مسیج میاد ولی از طرف تلگرام نمیاد

 5. من از تلگرام در اومدم خروجو زدمحالا بعد این کارم تصمیم گرفتم دلت اکانت کنم/ چیکار کنم ؟

  1. سلام روزبخیر؛
   کد حذف اکانت تلگرام فقط روی حسابتون دریافت میشه و در مراحل حذف هم ازتون اون کد درخواست میشه پس باید قبل از شروع دیلیت اکانت به حساب لاگین کرد.

  2. سلام و درود، برای حذف بایستی حتما به اکانت تلگرام دسترسی داشته باشید، مجدد وارد حساب تلگرام شوید و سپس از طریق کد ارسالی اقدام کنید

  1. سلام روزبخیر؛
   روی دکمه قرمز رنگ DELETE Account Telegram ابتدای مقاله کلیک کنید تا به صفحه مربوطه هدایت بشید.

  1. سلام ببخشید من مخاطبین تلگرامم رو از دیتای تلگرام پاک کردم و الان نمیتونم مخاطبینم رو تو حسابم داشته باشم هر چقدرم دیلیت اکانت کردم نشد.
   راهی هست؟۱

   1. سلام و احترام؛
    در نسخه موبایل به قسمت settings/ Privacy and Security مراجعه و گزینه Sync Contacts را در حالت فعال قرار دهید.

 6. من واسه دیلیت اکانت تا مرحله کپی کد میرم ولی بعداز زدن گزینهsign inهمونجا متوقف میشه وادامش نمیاد لطفا راهنمایی کنید

 7. باسلام من خط قبلی که داشتم دیلیت نکردام تلگرامو پاک کردم خط در اورده ام میخوام بدونم خط جدید بندازم تو گوشی ودوباره تگرامو نصب کنم شماره من پخش میشه بین مخاطب های قبلیم ممنون

  1. سلام روزبخیرغ
   در نسخه های قبلی اگر شماره همراه شخصی در همراه شما سیو بود و به اون شخص پیغام ارسال می کردید ایشون شماره همراه شما رو میدیدن اما در نسخه های جدیدتر این مورد رفع شده.
   به مسیر تنظیمات> حریم خصوص و امنیت>شماره تلفن مراجعه کنید و تنظیمات مد نظرتون رو اعمال کنید.

 8. سلام یه سوالی از خدمت تون داشتم، در قسمت add number تلگرام، شماره موبایل جدیدمو وارد کردم، میخوام تلگرام شماره قدیم مو دیلیت اکانت کنم تا کسی نتونه منو پیدا کنه، بدون اینکه آرشیو و کانال های اون حذف بشه و همه ی اونا به شماره جدید تلگرامم منتقل بشه، آیا تلگرام چنین قابلیتی داره یا نه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

   1. سلام میخواستم اکانت دلیت شده رو دوباره برگردونم چیکار باید بکنم لطفاً راهنمایی کنید

    1. سلام و احترام؛
     امکان بازگردانی اکانت حذف شده میسر نیست شما تنها می توانید با ماره قبلی یا شماره مورد نظرتان اکانت جدیدید ایجاد نمایید.

  1. سلام
   یه نفر اومده روی اکانتم و الان من دسترسی به اکانتم ندارم و میخوام اکانتمو حذف کنم چجوری میشه اون کدی که در تلگرام برای حذف اکانت میاد رو در جیمیل لیاد که بتونم اکانتمو حذف کنم؟!

   1. سلام و احترام دوست عزیز؛
    کدهای ورود و همچنین حذف اکانت تلگرام تنها روی حساب تلگرامی دریافت می شوند.

 9. سلام سایت تلگرام فیلتر است با فیلتر شکن رفته و کار خود را انجام دهید

 10. من میخواستم اکانتمو پاک کنم اما هیچ کدی برام ارسال نمیشه ک تویconfirmation code بنویسم.الان باید چیکار کنم؟

 11. باسلام ببخشید وقتی کع شماره تلفنم وارد میکنم کد برام ارسال نمیشع دلیلش چی میتونه باشع؟

 12. سلام قبلا میتونستم اکانتمو حذف کنم اما الان وارد سایت میشم میگه سرور اتصال رو رد کرد
  به هیچ وجه نمیتونم وصل شم.

 13. سلام من مشکل فراموش کردن پسورد اون قسمت سرچ پیدا کردم نمیدونم چیکار کنم چ جوری ریست میشه؟

  1. سلام روزبخیر؛
   منظورتون پسورد دو مرحله ای تلگرامه؟ در صورت فراموشی رمز تایید دو مرحله ای تلگرام مراحل زیر رو دنبال کنید:
   از بخش تنظیمات تلگرامتون به مسیر Privacy & Security و بعد به Two-Step Verification برید.
   چون رمز رو فراموش کردید باید روی لینک Forget password? کلیک کنید.
   خب حالا یک کد به ایمیل ریکاوری (ایمیلی که موقع تعریف تایید دو مرحله ای به تلگرام معرفی کردید.) ارسال میشه.
   اون کد رو کپی کنید به محیط تلگرام برگردید و در فیلد کد قرار بدید. که تایید دو رمرحله ای از اکانتتون حذف بشه و در گام بعدی بتونید دیلیت اکانت کنید.

 14. سلام اگر من اکانت تلگرامم را حذف کنم می تونم با کسانی که من را قبلا بلک کرده بدند چت کنم؟

 15. من قبل از دلیت اکانت پیام داده بودم،، آیا طرف پیام میبینه یا نه؟؟

  1. سلام روز بخیر؛
   بله ایشون پیام رو میبینن منتهی دیگه امکان پاسخ دهی به اون پیغام رو ندارن.

   1. سلام ببخشین من شمارم تلگرام نداشت یکی با شماره من تلگرام و اکانت نصب کرد کدش هم برام اومد ولی از گوشیم گرفت الان چطور میتونم با سیمکارتم اکانتی ک ساخته رو دیلیت کنم یا یکاری کنم با خط من اکانت نداشته باشه

    1. سلام و احترام مبینا عزیز؛
     شما می توانید روی تلفن همراه خود تلگرام را نصب نموده و وارد برنامه شوید. سپس به کمک آموزش زیر دسترسی اشخاص غیر مجاز را بررسی نمایید همچنین به کمک آموزش فعلی نیز می توانید در راستای حذف اکانت اقدام کنید.
     بررسی نشست های فعال تلگرام

 16. میخوام تلگرامم رو حذف کنم و بعد دوباره نصب کنم خراب شده

 17. سلام چرا سایت باز نمیشه ..؟؟ حتی برنامه حذف اکانت هم دانلود کردم اما کدی دریافت نمیکنم 😟😟

 18. من تو بک هفته دوباردیلیت اکانت کردم وحالاتلگرامم برنمبگرده چکارکنم حالا

  1. سلام روزبخیر؛
   اگر به محدودیت زمانی برای لاگین برخوردید یک مقدار صبر کنید مجددا تست کنید. اغلب داخل پیغام ها مدت زمانی که محدود شدید رو مینویسه بعد از اون تایم میتونید اقدام کنید.

   1. سلام
    ببخشید من مدت زیادی داخل اکانتم نرفته بودم و حالا بعداز مدت ها اومدم دیدم دیلیت اکانت شده
    چطور میتونم برش گردونم؟

    1. سلام و احترام؛
     به نظر میرسه اکانت تلگرام شما به صورت خودکار حذف شده متاسفانه امکان بازگردانی اکانت تلگرام حذف شده وجود ندارد. در ادامه تنها می توانید اکانت جدید ساخته و مجددا لاگین نمایید.

 19. من تلگرام به اشتباه از روی صفحه گوشیم پاک شده الان هم نمیتونم دوباره نصب کنم هر برنامه ای که نصب میکنم با شناره خودم میگه بیش از حد مجاز است برای حذف اکانت تلگرام هم کد رو نمیتونم دریافت کنم چون تلگرام ندارم باید چکار کنم الان؟ تو رو خدا کمکم کنید

 20. سلام برا من وقتی دوباره میخواهم اکانتم وارد کنم یک نوشته میارد ونمیگذارد شمارم وارد کنم

  1. سلام روزبخیر؛
   دقیقا چه نوشته ای نمایش داده میشه؟ و روی کدوم بخش؟
   با دیوایس های دیگه هم روال حذف اکانت رو تست کنید مثلا با گوشی چک کنید وضعیتش رو.

 21. سلام.اکانت تلگرام دارم، لوگ اوت کردم و رفتم تو یه اکانت دیگه، خاستم برگردم به اکانت خودم، وقتی شماره مو وارد کردم گفت که بیش از حد مجاز امتحان کردید، با اینکه یه بار این کار انجام شده بود. تقریبا دو روز بعد امتحان کردم بازم همینو گفت، خواستم دیلیت اکانت کنم و دوباره با همون شمارم نصب کنم که دیدم نمیشه چون اون کد برای دیلیت اکانت توی اکانت تلگرام فرستاده میشه و من اکانتم بالا نمیاد، راه حلی اگه میدونید بگید ممنون میشم.

  1. سلام سارا جان؛
   تنها راهش این هست که صبر کنید محدودیت زمانی اکانتتون بگذره.

    1. سلام وقت بخیر؛
     با توجه به تنظیماتی که در اکانت تلگرام خود اعمال نموده اید این محدودیت از یک ماه، سه ماه، شش ماه تا یکسال متغیر است.

     1. سلام شخصی به تلگرامم دسترسی پبدا کرده واصلا نمیتوانم دیلت کانت بزنم گد که میاد میزنم میگه اشتباهه وبیش از ۱۰۰۰گزده زده خواهشا کمکم کنید ممنون9

    1. سلام و احترام نگار عزیز؛
     منظورتان کدام اکانت است؟ ایا سرویس جیمیل مد نظر شماست؟

 22. تلگرامم حذف شده حالا چطور بایددیلیت اکانتش کنم؟

  1. سلام روزبخیر؛
   میتونید روال حذف رو انجام بدید منتهی در اخرین مرحله برای حذف نهایی اکانت یک کد به تلگرامتون ارسال میشه و باید دسترسی داشته باشید بدون اون کد امکان حذف اکانت نیست.

 23. سلام
  آگه در تلگرام از رمز امنیتی دو استفاده شده باشد
  و الان به آن رمز دسترسی نداشته باشم چطور میتوانم حذف کنم

  1. سلام روزبخیر؛
   از بخش تنظیمات تلگرامتون به مسیر Privacy & Security و بعد به Two-Step Verification برید.
   چون رمز رو فراموش کردید باید روی لینک Forget password? کلیک کنید.
   خب حالا یک کد به ایمیل ریکاوری (ایمیلی که موقع تعریف تایید دو مرحله ای به تلگرام معرفی کردید.) ارسال میشه.
   اون کد رو کپی کنید به محیط تلگرام برگردید و در فیلد کد قرار بدید. که تایید دو رمرحله ای از اکانتتون حذف بشه و در گام بعدی بتونید دیلیت اکانت کنید.

 24. سلام هرکاری می کنم حذف اکانت تلگرام میزنم نمیادکه بخوام شماره بدم چکارکنم

 25. من هم هپین روش استفاده میکنم؛ ولی پیغام “شما زیاد امتحان کردید، بعدا تلاش کنید” میزنه. و بهم کد نمیده ..باید چطوری اکانتم حذف کنم؟

  1. سلام روزبخیر؛
   دوستانی که در مراحل حذف اکانتشون با این مشکل مواجه شدن فقط باید صبر کنن که از ریکوئست اولشون یک مقدار زمان بگذره.

 26. سلام .. اکانت تلگرام که با شماره ایدانسل وارد شدیم چطور حذف میشه ؟؟

  1. سلام و احترام؛
   روال حذف برای تمام شماره ها به همین صورتی هستش که در مقاله ذکر شد.

 27. با سلام تورو خدا کمکم کنید من اکانتم امروز فهمیدم ک حک شده بعد هاتگراممو حذف کردم بعد دوباره خاستم نصب کنم ک دلیت کنم اون کد۶ رقمی برام نمباد تورو خدا کمکم کنید میخام دلیتش کنم

  1. سلام روزبخیر فاطمه جان؛
   محدودیت دسترسی به این اپ رو داریم و باید. برای همین کد رو دریافت نکردید. طبق توصیه سایر دوستان میتونید از برنامه هایی برای تغییر ایپی استفاده کنید و کد رو دریافت کنید.

 28. سلام وقتتون بخیر_ به سایت حذف اکانت تلگرام نمی تونم وارد بشم یعنی لود نمیشه/ چی کار میکنم بکنم؟؟؟؟
  لطفا جواب بدین خیلی ممنون میشم

  1. سلام یک شخص خارجی وارد تلگرام من شدهبا دیلیت اکانت خارج میشه لطفا کمکم کنید🙏🙏🙏

 29. شمارم ایرانسل هرکاری میکنم نمیتونم دلیت اکانت کنم دیروز زیاد تلاش کردم هرچی کد میومد میفرستادم میگفت اشتباه یه روز گذشت وقتی کد+98 قبل شمارم میزنم میگه خیلی تلاش کردید وقتی به جای+98 عدد0میذارم میره برای قسمت کد ولی کد نمیاد خود تلگرامم گفته شمارتونو به صورت بین المللی وارد کنید یعنی قبل شمارتون+98 بذارید این اتفاق برای خط همراهم نیوفتاد فقط ایرانسل لطفا اگه میدونید راهنماییم کنید با سپاس

  1. سلام مرضیه جان؛
   روال حذف اکانت برای تمام شماره ها به یک شکل هستش.
   از کد +98 قبل از شماره همراهتون باید استفاده کنید که نشون بدید ساکن ایران هستید.

 30. سلام من رمز دوم تلگراممو یادم رفته . آیا تنها راه دلت اکانته؟

  1. سلام خسته نباشید فردی داخل اکانت منه من تازه وارد شدم وقتی ب قسمت نشست های فعال رفتم بندازمش بیرون نوشته بود با حسابی قدیمی تر باید چیکار کنم ؟؟؟

 31. من هر کاری میکنم نمیشه. میگه نام کاربری و رمز عبور درست نیست و پست الکترونیکی ازم میخواد. و اصلا تصویرهای بالا برای من نمیاد

 32. سلام. من از روشی ک گفتین رفتم اما اصلا صفحات بالا برای من نمیاد. لطفا راهنمایی کنید

 33. سلام چرا کد تایید رو برام نمیفرسته؟؟؟؟؟لطفا کمک کنید؟؟؟؟

 34. ایا ممکن است با تنظیماتی چت های تلگرام روی ایمیل یا گوگل درایو ذخیره شود.

 35. اه این چ مسخره بازی ایه هرکاری میکنم وارد لینک نمیشه میشه بگین باید چیکار کنم؟🙄😕

 36. سلام.ممنون از راهنماییتون.
  انگار این سایت از ایران فیلتر شده میشه راهنمایی بفرمایید چه جوری سایتو باز کنیم؟

 37. سلام.وقتی وارد صفحه دیلت اکانت میشم و شماره مو وارد می کنم پیام میده که شماره رو زیاد وارد کردید در حالی که من برای اولین باره دارم وارد می کنم
  باید چیکار کنم؟

  1. سلام روزبخیر؛
   در چنین مواقعی باید صبر کرد زمان از اولین درخواست بگذره بعد مجددا اقدام کنید.

 38. سلام ، من میخوام دیلیت اکانت کنم ولی وقتی میرم کد از تلگرام کپی کنم دوباره از اول شمارمو میخواد دوباره یه کد دیگه برام میاد و دوباره همین مشکل یعنی میرم توی تل و برمیگروم باید دوباره شمارمو بدم با کد جدید راه چاره چیه

  1. سلام بهاره جان؛
   برنامه را کامل نبندید مینیمایز کنید و بعد کد رو بردارید تا روال از اول شروع نشه.

 39. سلام من دلیت اکانت کردم حالا هر چی میتوام دوباره نصبش کنم کد تاییدو بهم نمده چیکار کنم؟

  1. سلام روزتون بخیر؛
   بعد از حذف اکانت اطلاعات هویتی مربوط به اون اکانت از روی سرورها حذف میشه. بازگشت نداره مگر اینکه مجددا ثبتنام کنید که با این حال بازم تلگرامتون فرش شده و دیتای قبلی داخلش نیست.

 40. با سلام و خسته نباشید حضور شما ، من یه سوال داشتم در مورد مشکلی که دو هفته ایست برای تلگرامم پیش اومده اونم این که من حذف اکانت کردم بعد دوباره بلافاصله وارد تلگرام شدم اما لیست مخاطبینم خالی بود بخاطر همین دوباره از اول حذف اکانت کردم سه بار پشت سر هم به دلیل نیاوردن مخاطبینم این کارو کردم و برای بار چهارم که خواستم وارد تلگرام بشم نتونستم و کلا به شمارم اجازه ورود به تلگرام رو نمیده و میگه بعد از چند روز بعد مجددا اقدام کنم اما الان بیشتر از دوهفته ست و باز هم همین پیغام رو میده و من نمیتونم با شمارم وارد تلگرام بشم حتی ایمیل هم فرستادم اما هیچ جوابی دریافت نکردم دیگه نمیدونم چیکار کنم اگر ممکنه شما من رو راهنماییم کنید ممنون میشم و اینکه چه قدر زمان میبره تا این مشکل حل بشه

  1. سلام روزبخیر؛
   دقیقا چه اروری دریافت میکنید؟ متن دریافتی رو برای ما ارسال کنید تا دقیق تر راهنماییتون کنیم. اگر شماهم مثل برخی دوستان دچار محدودیت زمانی شدن تنها راه چاره صبر کردن هست.
   برای هماهنگ سازی مخاطبین تلگرام با مخاطبین گوشی از بخش تنظیمات تلگرام هم میتونید اقدام کنید و اصطلاحا سینکرونایز کنید.

 41. سلام گوشیم ال سی دیش سوخته سیمکارتم رو توی گوشی دیگه گذاشتم ولی حالانمیدونم چطورمیتونم ازتلگرامم که درگوشی ال سی دی سوخته هست،درگوشی جدید استفاده کنم؟

  1. سلام روزبخیر؛
   می تونید در گوشی دیگه نرم افزار تلگرام رو نصب و لاگین کنید. موقع لاگین کدی براتون اسمس میشه و میتونید وارد اکانتتون بشید. بعد از اون دیگه نیازی نیست که سیم کارت مربوطه حتما رو همین دیوایس باشه.

 42. سلام دوست عزیز
  از فیلتر شکن برو گوگل را باز کن و در قسمت شماره حتما 98111111111+ بجای این اعداد شماره موبایل با کد98+ را بنویس
  از طریق تلگرام یه کد برات میاد
  کد به حروف بزرگ و کوچک حساسه
  بعد دلیت اکانت را بزن
  تمام

 43. سلام.منم همین مشکلو دارم .ببخشید دلیلشو واسه شما ارسال نکردن؟

 44. سلام می خواستم بدونم که کسی که الان رو اکانت تلگرامته و پیم های تو رو می خونه الان باید چکار کنم که حذف بشه دیگه دسترسی به تلگرام من نداشته باشه

  1. سلام روزبخیر؛
   منظورتون این هست که شخصی دسترسی اکانت شما رو داره و چطور میتونید این دسترسی رو قطع کنید؟
   اگر منظورتون همین هست بخش سوم مقاله امنیت تلگرام یعنی کنترل و مشاهده دستگاه های وارد شده – active sessions رو مطالعه کنید.

 45. من هم شماره رو مینویسم هم کد ولی من یسه invaide کد مشکل چیه کلا پیش نمیره؟

  1. سلام روزبخیر؛
   احتمالا چندین مرتبه کد براتون ارسال شده به صورت فقط آخرین کد فعاله و کدهای بلی منسوخ میشن. شماباید آخرین کد دریافتی رو در فیلد مربوطه وارد کنید.

 46. سلام
  من تلگرام x را با تلفن ایرانم نصب کرده بودم. تلگدرام معمولیم با شماره کانادا هست، میخواستم شماره ام رو به ایران تغییر بدم، باید روی گوشی هیچ تلگرامی نبود. برای همین تلگرام x رو از گوشیم حذف کردم. بعد فهمیدم باید اکانت رو حذف میکردم!!! حالا که میخوام دوباره تلگرام x رو نصب گنم اپ استور نداره!!!! الانم بدون حذف اکانت نمیتونم شمارم رو تغییر بدم، هر لحظه هم ممکنه تلفن کانادام غیرفعال بشه، چطور میتونم اکانت ایرانم رو حذف کنم؟؟؟؟

  1. سلام روزتون بخیر؛
   حتما برای حذف باید به اون اکانت دسترسی داشته باشید چون کد دلیت اکانت به تلگرامتون ارسال میشه و در مراحل حذف ازتون سوال میشه .
   پس باید حتما لاگین کنید .

 47. سلام دلیل اینکه اینقد خوب تو نتایج گوگل ظاهر میشین چیه؟ فکرشو نمیکردم برای تلگرامم مطلب داشته باشین.

  1. سلام روزبخیر؛
   روی تک تک مقالات زمان زیادی صرف شده که تونستن ارزش مند بشن و در موتورهای جستجو موقعیت خوبی به دست بیارن.
   کیفیت مقاله و صرف زمان زیاد 🙂

 48. سلام آیا کانال هایی که با اکانت دلیت شده بهشون دسترسی نداریم
  می تونیم کانال رو حذف کنیم و از نو با یه آ دی دیگه بسازیم

 49. سلام.ممنون میشم راهنمایی کنین.کل روز هرقدر شمارمو وارد کردم تو سایت دلیت اکانت تلکرام بعد گزینه Nextمیزنم کادر قرمزی حالت هشدار میاد که زیاد تلاش کردم و بعدا امتحان کنم یا مجددا بعدا تلاش کنم.بااینکه شمارمو با کد کاملا درست وارد کردم

  1. سلام روزبخیر؛
   برخی مواقع درخواست به درستی سمت سرور ارسال نمیشه و پاسخی هم دریافت نمیشه در چنین شرایطی باید یک مقدار زمان منتظرباشید و مجددا تست کنید.

  1. سلام روز بخیر؛
   دوستانی که مشکل دریافت کد دلیت اکانت رو دارن باید اتصال اینترنتی خودشون به وب سایت مربوط به روال حذف رو بررسی کنن دسترسی به این سایت محدود هستش.

 50. سلام. با ورژن جدید تلگرام اکانت دیلیت انجام میدیم حالت بلاکی سرجاش. راه حل دیگه ای نیست ؟

  1. سلام و احترام؛
   به دلیل محدودیت دسترسی به این وب سایت …
   که با برنامه های تغییر ایپی میتونید دسترسی پیداکنید.

 51. با تشکر از این اموزش کاربردی
  کسانی که مشکل باز نشدن سایت دارند خب مشخصه که این سایت در ایران مسدوده و برای باز شدنش باید آی پی ایران و تغییر بدید، خودتون میدونید چیکار کنید دیگه

 52. ممنون از وب سایت خوبی که دارید و در اختیار کاربران قرار می دهید

 53. سلام آقا گوشیم ترکیده نمیتونم تلگرام رو روی یه گوشی دیگه باز کنم یل دلیت اکانت کنم راهش چیه
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام روز بخیر؛
   می تونید سیم کارتتون رو روی یک گوشی دیگه قرار بدید و به تلگرام گوشی یا دسکتاپ لاگین کنید.
   بعد روال حذف اکانت رو انجام بدید.

 54. سلام شماره رو میزنم ولی کدی ک باید بیاد اصلا نمیاد ک برم کپی کنم لطفا راهنمایی کنین

  1. سلام روزبخیر؛
   شماره همراهی که درج کردید صحیح هستش؟

  1. سلام روزبخیر؛
   دکمه قرمز رنگی ابتدای مقاله هستش روی این دکمه کلیک کنید تا به بخش دلیت اکانت تلگرام هدایت بشید.

 55. سلام .برای دیلیت اکانتم چندین مرتبه کد گرفتم ولی هیچ کدوم نتونستم درست تایپ کنم ..حالادیگه میگه صبرکن..بیشترازحدمجاز کددستوری دریافت کردین..چیکارکنم دیلیت بشه

  1. سلام روز بخیر؛
   یک محدودیت زمانی براتون اعمال شده که با گذشت چند ساعت رفع میشه.

 56. سلام میخام تل نصب کنم ولی میگه بیش از حد امتحان کرده اید بعدا دوباره امتحان کنید
  فک کنم حدودا دو ساعتی گذشته ولی بازم همونجوریه چیکار کنم؟!

  1. سلام روز بخیر؛
   در صورتی که چندین مرتبطه به سمت سرور درخواست ارسال بشه با محدودیت زمانی مواجه میشید از 2تا48 ساعت ممکنه متغیر باشه. در چنین شرایطی فقط باید صبر کنید تا سیستم اجازه نصب و لاگین بده.

   1. مرسی
    و اینکه وقتی میخام دلیت اکانت کنم اون کد واسم نمیاد؟
    چرا؟!

 57. تلگرامم خود ب خود لاگ اوت میشه
  یعنی وقتی چند ساعت آفلاینم و بعدش میرم داخلش دوباره باید شمارمو و کد رو وارد کنم.
  دلیلش چیه؟
  چیکار کنم درست شه؟

 58. سلام من اگه دیلیت اکانت بزنم و دوباره باهمون شماره وارد تلگرام بشم افرادی ک من شمارشونو ندارم ولی اونا شمارمو داشته باشن براشون مشخص میشه دوباره وارد تلگرام شدم یا نه؟

  1. سلام روزبخیر؛
   بله کسانی که شماره شما رو ذخیره کرده باشن متوجه حضورتون در تلگرام هستن.

 59. سلام میخامدلیت بزنم اا نمیتونمچون داخل تلگرام نیسام کد بیاد چیکار کنم

  1. سلام روزبخیر،
   کد حذف اکانت فقط داخل همون اکانت قابل دسترسی هست. بدون حضور در اکانت امکان دریافت کد و حذف اکانت رو ندارید.

 60. من مدیر {سازنده} یک گروهم , بعد دلیت اکانت اگه دوباره بیام هنوز مدیرم یا نه؟

  1. سلام روزبخیر؛
   بعد از خروج یا دلیت اکانت سمت مدیر رو ندارید و یک کاربر معمول هستید.

 61. سلام وقت بخیر جسارتا سوالم اینه:از دیشب اکانت تلگرامم خود به خود حذف میشه

  1. سلام روزبخیر؛
   شخص دیگه ای به تلگرام شما دسترسی نداره؟
   در بخش نشست های فعال تلگرام این مورد رو حتما چک کنید.

 62. سلام.ببخشید من اگه مدت قبل یبار اکانتمو دلیت کردم و الانم باز بخوام دلیت کنم ایا بلاک نمیشم.دفه قبل حدود ده روز پیش بود.ممنون میشم کمک کنین.

 63. سلام.من متوجه شدم که کسی با سیم کارت من وارد حساب تلگرامم شده و به اشتباه قبل از اینکه ببینم با چه دستگاهی بوده سریع terminate کردمش حالا میخوام ببینم میشه دوباره فهمید که با چه دستگاهی بوده؟

  1. سلام روزبخیر؛
   وقتی ترمینت میزنید اون اکانت از لیست نشست های فعال خارج میشه بعد از اون راهی برای بررسی این تاریخچه وجود نداره.

  1. سلام روزبخیر؛
   این کد روی اکانت تلگرام ارسال میشه. دسترسی های اکانتتون رو حتما چک کنید بررسی کنید که آیا اکانت به خوبی پیام ها رو دریافت میکنه یا خیر.
   مورد دوم اینکه شماره تلفنتون رو حتما چک کنید که صحیح وارد شده باشه.

 64. سلام
  سوالی داشتم حدود شش ماهی میشه به اکانتم در تلگرام سر نزدم و تمایلی هم به ورود به اکانتم ندارم. میخواستم بپرسم اکانتم خودکار حذف میشه یا حتما میباست مراحل سایت رو بابت حذفش دنبال کنم خصوصا الان که سایت فیلتره.ممنون

  1. سلام روزبخیرغ
   در تنظیمات تلگرام بخشی وجود داره که در صورت غیر فعال بوده در بازه زمانی تعیین شده اکانتتون به صورت اتوماتیک حذف بشه. در صورتی که این تنظیمات رو اعمال کرده باشید اکانت حذف خواهد شد .

  1. سلام روزبخیر؛
   حتما می بایست وارد لینک مذکور در مقاله بشید و اقدام کنید.
   می تونید از طریق گوشی یا سیستم وارد بشید.

  1. سلام و احترام؛
   روش ساخت اکانت با شماره مجازی یا معمول یکسان هستش. تنها تفاوتشون در نوع شماره تلفنی هستش که استفاده میکنید.
   این شماره رو میتونید از برنامه های مخصوص این مورد به صورت رایگان دریافت کنید یا مستقیما از اشخاصی که در این حوزه فعال هستند خرید کنید.

 65. سلام
  وقت شما بخیر و شادی
  من مدیر یک گروه تلگرام هستم , بعد دلیت اکانت اگه دوباره بیام هنوز مدیرم یا نه؟ ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام و احترام؛
   قبلا به این صورت بود که شما فرمودید یعنی اگر مالک از گروه خارج میشد یا اکانت خودش رو حذف میکرد، کل گروه از بین می رفت. اما در حال حاضر به این شکل نیست. منتهی قبل از خروج یا دلیت اکانت میتونید انتقال مالکیت بدید تا به مشکل دچار نشدید.

 66. سلام
  آگه در تلگرام از رمز امنیتی دو استفاده شده باشد
  و الان به آن رمز دسترسی نداشته باشم چطور میتوانم حذف کنم

  1. سلام و احترام؛
   بدون داشتن رمز تایید دو مرحله ای امکان حذف اکانت رو ندارید. چون حتما می بایست وارد تلکرامتون بشید و رمز دریافتی برای حذف اکانت رو کپی کنید.

 67. سلام،من تو تلگرام خودم شماره یکی رو پاک کردم و ده دقیقه بعد که خواستم دوباره سیو کنم میزنه که این شماره در تلگرام نیست،بایه شماره دیگه تلگرام که اونو دارم هنوز تو تلگرام هست و حتی چند لحظه پیش انلاین بوده ولی برای این شماره من هرچی میزنم میگه عضو تلگرام نیست،اگه بلاک کرده بود میتونستم شمارشو سیو کنم فقط اخرین بازدید و عکس پروفایلشو نمیدیدم و نمیتونستم بهش پیام بدم،الان ولی کامل میگه در تلگرام نیست،ایدیشو میزنم میاد ولی وقتی شمارشو میزنم میگه وارد تلگرام نشده وبالا نمیاد،الان باید چیکار کنم تا این مشکل درست بشه.

  1. سلام و احترام؛
   ممکنه شماره رو اشتباه وارد کرده باشید یا ارقام اضافه مثل کد کشوری ابتدای شماره وجود داشته باشه. برای اطمینان می تونید در مخاطبان گوشی شماره را ذخیره و در تلگرام روی دکمه سینکرونایز کلیک کنید تا همگام سازی انجام بشه.

  1. سلام و احترام؛
   چند مورد هست که باید با دقت انجام بشه:
   کد رو صحیح وارد کنید.
   شماره تلفن کامل و همراه با کد کشوری وارد شده باشه.
   ارور invalid code که فرمودید نشون میده کدی که به شماره همراهتون ارسال شده رو به صورت صحیح در فیلد مربوطه وارد نمی کنید.

 68. مالک گروهی گزینه های آدمینی مرا فعال و مرابعنوان مالک معرفی کرده و خودش دلت آکانت کرده . من آدمینهای قبلی را نمی توانم حذف کنم و حذف گروه و غیره برایم فعال نیست
  چگونه اقدام کنم

  1. سلام و احترام؛
   در بخش تنظیمات گروه اختیارات مالک رو بررسی کنید هر سطح دسترسی بهتون اعطا شده باشه در همون حد می تونید اقدام کنید.

 69. س. دو سوال
  1من در سایت وب تلگرام و در لب تاپ و گوشی تلگرام دارم میخواستم بپرسم اگر اکانت خود را حذف کنم ایا در این دستگاه حسابم کاملا پاک میشه و اگر دوباره با همان شماره قبلی برم اکانت باز کنم بایستی دوباره در دستگاهها تلگرام نصب کنم.و خیالم راحت بشه که کسی با دستگاههای لب تاپ و نسخه وب تلگرام وارد حسابم دیگر نمی تونه بشه؟
  2. ایا در نسخه تحت وب تلگرام هم حسابم و شمارم پاک میشه؟ این را خیلی دلم میخاد حذف کنم چون تصادفی وارد این شدم.

  1. سلام و احترام؛
   زمانی که اکانتتون رو کاملا حذف کنید به صورت اتوماتیک از تمام دستگاه ها لاگ اوت میشه.

  1. سلام و احترام؛
   منظور از اینکه تلگرگامتون حذف شده اینه که لاگ اوت کردید یا برنامه تلگرامتون پاک شده؟
   اگه بله یکبار باید برنامه تلگرام را نصب و داخلش لاگین کنید.
   بعد از اون به کمک آموزش حذف تلگرام، اکانتتون رو کاملا پاک کنید.

 70. سلام من یک مشگل خاص دارم و به این شرح
  من بازی کلش را امدم بفروشم طرف دزد از اب در امد و تلگرامم را هک کرد الان نه میتونم با گوشی وارد تلگرام بشم چون اس ام اس اصلا نمی یاد نه تلگرام دارم که برم دلیت اکانت کنم
  کسی هست بتون مشکل من را حل کنه

  1. سلام و احترام؛
   برای انتقال بازی می بایست جیمیل در اختیار شخص مقابل قرار می گرفت کلش از جمله بازی هایی هستش که به جیمیل متصل میشه.
   در خصوص حذف تلگرام، یک کد برای اکانتتون ارسال میشه پس حتما باید از قبل لاگین کرده باشید. برای لاگین به تلگرام نسخه تلگرام دسکتاپ رو هم تست کنید بعد از وارد کردن شماره تلفن، روی گزینه send sms کلیک کنید.

 71. سلام خسته نباشید. برای حذف اکانت تلگرام برای کد باید به صفحه تلگرام مراجعه کنیم و بعد ک کپی میکنیم و به صفحه قبل یعنی صفحه دلیت اکانت برمگیردیم ،مراحل از اول میاد… راهنمایی کنید…

  1. سلام روزبخیر؛
   صفحه دلیت اکانت تلگرام رو نبندید، به تلگرام مراجعه کد رو کپی و به مرورگر برگردید و در فیلد مربوطه کد حذف اکانت تلگرام رو درج کنید. باید دقت کنید حذف اکانت از زمان ارسال کد داره بازه زمانی هستش و باید در همون مدت زمان تعیین شده اقدام کنید .

 72. من +98 میزنم شمارم میگه دوباره تلاش کن تکلیف چیه اخه 😐

 73. سلام وقت به خیر خدمت، من هر چی با **میخوام وارد سایت تلگرام بشم که دیلیت اکانت کنم وارد سایت نمیشه خواهش میکنم ازتون که لطفا راهنمایی کنید. ممنون

  1. سلام روزبخیر؛
   این لینک تنها با روش های تغییر ایپی باز میشه از اتصال صحیح خودتون با ایپی غیر ایرانی مطمئن بشید.

 74. واقعا آموزشتون عالی بود خیلی ممنون به امیدی که آدم های خوب روز به روز بیشتر بشن

 75. سلام یکی از تلگرام من استفاده میکنه و من نمیتونم وارد اکانتم بشم چون رمزدو مرحله ای گذاشته میخوام حذف کنم میگه یه هفته دیگه دوباره بیا حذف کن الان به غیر از این روش ، روش دیگه ای هست بتونم سریع حذف کنم

  1. سلام روزبخیر؛
   ایا این اکانت رو روی دستگاه های قدیمی تر دارید؟ مثلا روی تلفن همراهتون باز هست؟
   به بخش نشست های فعال اگر دسترسی دارید می تونید سایر نشست ها رو ترمینت کنید.
   در غیر اینصورت راهکار دیگه ای وجود نداره.

 76. سلام پس منظور از حساب کاربری حذف شده همون حذف اکانت نیست؟ چون شمااین جا روش هایی رو توضیح دادید برای حذف اکانت …
  اما حذف حساب کاربری آسونه و درخود قسمت پروفایل نوشته که حذف حساب کاربری اون بزنیم و حذف میشه..

  1. سلام روزبخیر؛
   برای حذف اکانت تلگرامتون می بایست به وبسایت رسمیش مراجعه و شمارتون رو درج و طبق آموزش اقدام کنید.
   اما برای خروج از حساب تلگرامتون می تونید در قسمت تنظیمات روی گزینه logout کلیک کنید.

 77. سلام.وقتتون بخیر.من اکانت تلگراممو دیلیت کردم رو لپ تاپ و گوشی داشتمش اما یه سری مطالب تو پیج خودم تو تلگرام سیو داشتم که بابتش کلی هزینه کردم و کلاس شرکت کردم اونا همه پاک شدن چن روز دیگه امتحان دارم نمیدونم چطور اونا ریکاوری میشن اصبا لا امکانش هست باوجود اینکه اکانتو دیلیت کردم..بسیار ممنون میشم اگه راهی وجود داره منو راهنمایی بفرمائین ..

  1. سلام روزبخیر؛
   اکانت تلگزامی که دلیت شده قابل بازگشت نیست.

   1. سلام
    معمولا افرادی که مشکل دارن دسترسی روی تلگرامشون ندارن. اکانت تلگرام رو هیچ دستگاهی ندارن. وقتی میخوان وارد تلگرام بشن هکر پسورد گذاشته روی تلگرام. به صفحه دیلت اکانت تلگرام هم که میری کد را به تلگرام شخص میفرسته که دسترسی روی تلگرام نداره. اگر راه حلی هست بفرمایید با اینشط که دسترسی روی هیچ نسخه وب، دسکتاپ و موبایل نداره

   2. سلام
    معمولا افرادی که مشکل دارن، دسترسی روی تلگرامشون ندارن. اکانت تلگرام رو هیچ دستگاهی ندارن. وقتی میخوان وارد تلگرام بشن هکر پسورد گذاشته روی تلگرام. به صفحه دیلت اکانت تلگرام هم که میری کد را به تلگرام شخص میفرسته که دسترسی روی تلگرام نداره. اگر راه حلی هست بفرمایید با اینشط که دسترسی روی هیچ نسخه وب، دسکتاپ و موبایل نداره

    1. سلام و احترام؛
     برای ورود مجدد به اکانت نیز کد ورود به اکانت لاگین شده ارسال می شود و پیامک نخواهد شد با توجه به این مورد در چنین شرایطی متاسفانه راهکار خاصی برای این مورد وجود ندارد…

 78. سلام تلگرام من هک شده برای کد دیلت اکانت برام sms نمیاد
  کد به تلگرام ارسال میشه متاسفانه دسترسی ندارم. لطفا راهنمایی کنید .. که چجوری کد به سیم کارت sms شود ممنون

  1. سلام روزبخیر؛
   کد حذف اکانت های تلگرامی پیامک نمیشه تنها به اکانت تلگرامتون ارسال میشه.
   میتونید به اکانت تلگرامتون لاگین کنید و سپس در خصوص حذف اکانت اقدام کنید.

  1. سلام ممنون از توضیحاتتون
   بیزحمت سئوال من را هم پاسخ بدهید. من بعد از اینکه تلگرام فیلتر شد مدتی از تلگرام طلایی و هاتگرام استفاده کردم و بعد ازاینکه فیلترشکن نصب کردم برنامه تلگرام طلایی وهاتگرام رو بدون اینکه اکانتش حذف کنم، برنامه هاش روحذف کردم. آیا این قابلیت تلگرام اصلی که از یک ماه تا یکسال یک بار انلاین نشود کاربر به صورت خودکار حذف اکانت میشه هم برای هاتگرام و تلگرام طلایی هست یا خیر؟

   1. سلام روزبخیر؛
    نسخه ای غیر رسمی تلگرام مثل تلگرام طلایی، هاتگرام و… برای عملکردشون از بستر سرورهای مربوط به تلگرام استفاده می کنند بر همین مبنا اغلب تنظیمات این نسخه ها مثل تلگرام اصلی هستش.
    اگر در اکانتتون تنظمی کرده باشید با گذشت مدت زمان معلوم اکانتتون ب صورت خودکار حذف خواهد شد.

 79. سلام.
  میخوام اکانت تلگرامم حذف کنم فقط یک چیزی حذف اکانت تلگرام و اینستاگرام به تایید دو مرحله ای اونها هم ربطی داره یا نه؟ مثلا اگر برای تلگرام و اینستاگرام بخوایم دیلیت اکانت کنیم تایید دومرحله ای اون‌ها فعال باشه باید به جز شماره و کد تلگرام، کدِ تایید دو مرحله ای رو هم بزنیم یا نه و لزومی نداره؟
  ممنون

 80. سلام
  چرا دیلیت اکانت میزنم کد برام نمیاد ؟فیلترشکن هم باز کردم ولی بازم نمیاره مشکل از کجاست راهنمایی کنید ممنون

  1. سلام احتمالا یه قسمت مراحل رو اشتباه میرین یا شمارتون رو اشتباه وارد میکنید.

 81. سلام ببخشید اگه دلیت اکانت رو به صورت دستی بزنم بعد بازم میتونم با همون شماره ای که دلیت خورده برم تو تلگرام و یه اکانت جدید بسازم؟

 82. این سایت حذف اکانت تلکرام این هفته باز نمی شود از فیلترشگن هم استفاده می کنم

  1. سلام روزبخیر؛
   لینک بدون مشکل باز میشه ارور دریافت میکنید یا صفحه سفید ظهر میشه؟

 83. سلام روز بخیر
  من یه اکانتی رو دیلیت کردم اما میخوام برگردم
  با شماره یکی از دوستانم اول اومدم تو اکانتش بعد اومدم که شماره رو عوض بکنم به شماره خودم اما میزنه به دلایل امنیتی شما فعلا اجازه این کار را ندارید و این حرفا میشه بررسی کنید؟
  ممنون

  1. سلام روزبخیر؛
   بازه زمانی براتون تعیین نشد؟

  1. سلام روزبخیر؛
   اگر اکانت رو حذف کرده باشید اطلاعاتتون به صورت کامل از سرورها حذف و امکان بازگشت نیست.

 84. سلام تلگرامم را حذف نکرده رو گوشی که گم کردم الان میخوام رو این گوشی نصبش کنم نمیشه باید چکار کنم

  1. سلام روزبخیر؛
   اگر سیم کارت مربوطه رو ندارید یا گم شده میتونید اون رو بسوزونید و درخواست سیم کارت بدید.
   بعد به واسطه سیم کارت جدید وارد اکانت تلگرام بشید.

 85. برا من این پیغام زیر می آید-ف*ش هم روشنه

  ERR_TUNNEL_CONNECTION_FAILED

  1. سلام روزبخیر؛
   بررسی شد آدرس حذف اکانت تلگرام مشکلی نداشت. لینک رو با دستگاه یا اینترنت دیگه ای هم بررسی کنید.

 86. سلام وقت شما بخیر

  ایا راهی برای بک اپ گرفتن وجود داره ؟ مثل واتس اپ

  میخوام دیلیت اکانت کنم و بعدش اکه نیاز باشه از بک آپ استفاده کنم

  1. بله دوست عزیز یک راه برای بکاپ گرفتن موجود هست ولی به این شکل نیست که شما روی اکانت جدیدتون اون رو برگردونید و فقط از دیتای شما بک آپ میگیره

 87. Confirmation code برام نمیاد چرا؟؟؟ اگه کسی میدونه جواب بده لطفا

  1. سلام دوست عزیز بعضی وقتی کد تایید برنامه ها برای سیمکارت ها ارسال نمیشه چند ساعت دیگه دوباره امتحان کنید.

 88. کد تایید حذف اکانت تلگرام برام نمیاد. خطم ایرانسله یعنی بخاطر اینه

 89. سلام .اکانت تلگرامم دو تایید دو مرحله ای زدم الان یادم نیست رمزش بدون اینکه دلیت بزنم میتونم تلگرامو بیارم ؟؟ جیمیل نزدم براش . واگه بخوام دلیت کنم چطوری میشه چون تلگرام و ندارم کد دلیت و ببینم .چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی م کنید ‌.

  1. سلام دوست عزیز برای شما هنگام حذف تلگرام اس ام اس ارسال میشه نیازی به ورود به اکانت ندارید.

 90. باسلام ببخشید من وارد یک کانال شدم که شماره تلفن رو خواست و بعدش پیام واسم اومد ولی متاسفانه دقت نکردم طرف تلگرام رو با شماره و اکانت من نصب کرده حالا ازم پول میخواد ممنون میشم راهنمای کنید که چکار کنم داره با آبروی من بازی میکنه و عکس مبتذل میزاره رو پروفایل

  1. سلام وقت بخیر؛
   وارد اکانت تلگرامی خودتون بشید و در بخش نشست های فعال شخصی که به صورت غیر مجاز وارد حساب شده را ترمینت کنید.
   اگر داخل تلگرام اطلاعات خاصی ندارید می تونید در راستای حذف اکانت و نصب مجدد هم اقدام کنید.

 91. سلام آیا بادیلیت اکانت از حالت بلاک با نصب مجدد اکانت جدید در میاییم؟

 92. سلام من یه هفتس تلگرامم نرفتم الان زدم دیدم بازدید زده ساعت ۱۴ چنبار ی مدت نرفتم تلگرام ولی بازید زده درصورتیکه ک من اصا توش نرفتم چکارکنم نشست فعالم زدم کسی نبود

 93. سلام خسته نباشید.من خطم دست شوهرم بوده و بااون روگوشی خودش تلگرام نصب کرده.من خط رو مسدودکردم ولی هنوز تلگرام هست وفعاله.چطورمیتونم دلیت اکانت کنم؟

 94. سلام شخصی با ترفندی با شماره موبایلم اکانت تلگرام ساخت یعنی با حقه کد تایید را گرفت. الان برای حذف اکانت چکار می تونم بکنم . من تابحال برای اون شماره تلگرام نصب نکرده ام . ایا الان باید تلگرام نصب کنم تا بتونم دیلیتش کنم؟ اگه پسورد گذاشته باشه ایا می تونم تلگرام نصب کنم؟

  1. سلام دوست عزیز برای حذف اکانت تفاوتی نداره که که تلگرام رو کدوم گوشی نصب شده از روش بالا برید و اکانت رو حذف کنید.

 95. سلام وقت بخیر
  ممنون از مقاله خوبتون. بنده وقتی میخوام اکانت ام و حذف کنم ارور میده و میگه باید رمز وارد بشه. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام روزبخیر؛
   موقع حذف اکانت، کدی به اکانت تلگرام شما ارسال میشه باید در فیلد مربوطه وارد کنید.

 96. سلام وقت شما بخیر امروز من یک پیامک اس ام اس وارد تلکرم شده و نصب کرده حالا میخوام حذف اکانت بکنم میگه تایید دو مرحله چکار باید بکنم اسم ام اس میاد ولی واد میشم میگه تاید مرحله دوم اگه کمکم کنید ممنون میشم

  1. سلام روزبخیر؛
   قبل از حذف اکانت وارد تلگرام بشید و ورود دو مرحله یا همون رمز دوم ورود رو غیر فعال کنید.

 97. سلام .خسته نباشید .شخصی با حقه شماره تلفن و کد تأیید رو از من گرفت و الان با اکانت من فعالیت میکنه من خواستم اکانتم رو حذف کنم ولی نشد رمز دو مرحله ای وایمیل خودشو داده .حال از شما کارشناسان تقاضای راهنمایی دارم .ممنون

  1. سلام وقت بخیر
   من دستور دیلت اکانت خودکار دادم ، الان برای لغو دستور چکاری باید انجام بدهم؟

   1. سلام و احترام؛
    این مورد به صورت پیش فرض روی حالت 6 ماهه تنظیم شده و اگر به مدت 6 ماه به اکانت مراجعه نشه، حسابتون به صورت خودکار حذف خواهد شد می تونید بازه زمانی رو روی حداکثر یعنی 1 سال تنظیم کنید و فصله زمانی دفعات مراجعه به اکانت کمتر از یکسال باشه.

 98. سلام ممنونم از راهنمایی تون

  بعضیا مشکل دارن که باید بگم
  اول یه فیلتر شکن خوب نصب کنید بعد روشن کنید
  بعد بیاد تو این سایت و دکمه قرمزرو بزنید
  باید کمی صبر کنید
  وارد سایت تلگرام میشود
  باید شماره خود را وارد کنید
  به این شکل
  +۹۸وشماره خودتون بدون اولین صفر
  باید به اینگلیسی نوشت
  *******98938+
  وبعد وارد تلگرام شوید
  اگر تلگرام شما پروکسی داخلی دارد اون رو خاموش کنیدو اگر ندارد با فیلترشکنی که روشن است وارد شوید
  کمی صبر کنید
  از طرف تلگرام پیامی میاد که کد را نوشته
  کد را وارد کادر داخل سایت تلگرام وارد کنید
  توجه کنید که حروف یک شکل باشد ینی کلمات بزرگ را باید بزرگ نوشت و اگر کوچک باشد میگوید که اشتباه است
  بعد از وارد کردن کد
  دلیل دیلیت را میخواد که اختیاری است
  ان را بیخیال شوید و دکمه ابی را بزنید
  دو گزینه سبز و قرمز میاید
  بر روی گزینه قرمز بزنید و تمام

  وارد تلگرام خود شوید اگر پروکسی داخلی دارد روشن و فیلتر شکن را خاموش کنین
  اگر ندارد فیلترشکن را خاموش نکنید و همان طور که وارد میشود وارد شوید و میبینید که تلگرام خالیه خالی است

  پایان

 99. سلام من میخواستم گوشیمو بفروشم الان میخوام بدونم اگه برنامه تلگرامو حذف کنم شخص دیگه بیاد این گوشی رو بخره و برنامه تلگرامو نصب کنه میتونه پیام های منو بیاره بالا؟

  1. سلام روزبخیر؛
   می تونید از تگرام لوگ اوت و سپس برنامه رو حذف کنید.
   خیر شخص خریدار بدون داشتن شماره تلفن و کد مربوطه امکان لاگین نداره.

 100. سلام ببخشید من اکانتم رو هک کردن و به اکانتم پسورد گذاشتم چیکار میتونم بکنم لطفا کمک کنید

  1. سلام و احترام؛
   خودتون رمز جدید درج کردید؟ متوجه سوالتون نشدم.

 101. سلام وقت بخیر. خواهش میکنم جوابم رو بدین.برنامه تلگرام من به علت پر بودن حافظه ی گوشیم در روی گوشی آیفون چندین سال هست غیرفعال شده ولی آیکون تلگرام روی گوشیم هست ولی غیرفعاله و باید فقط روش بزنم تا دوباره نصب بشه و اکانت تلگرامم بصورت اتوماتیک بعلت وارد نشدن در تلگرام حذف شده. متاسفانه سیم کارت قبلی ام رو دیگه ندارم یعنی همان سیم کارتی که اکانت تلگرامم روش نصب بود. آیا کسی میتونه با داشتن سیم کارت قبلیم به اکانت تلگرامم وارد بشه. چند روزی هست سیم کارتم رو از دست دادم ولی چند سالی هست اکانت تلگرامم پاک شده، نمیخوام کسی با سیم کارت قبلیم وارد اکانت تلگرامم بشه خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام دوست عزیز سیمکارتی که فعال باشه رو میشه تلگرام بر روی اون نصب کرد ولی اگر اکانت قبلی شما حذف شده باشه دیگه محتوای قبلی قابل مشاهده نیست.

 102. سپاس فراوان از پاسخگوییتون جناب صادقی. پس دیگه کسی نمیتونه با سیمکارت قبلیم، به مخاطبین و گروه های من در تلگرامم دسترسی داشته باشه؟

 103. .سلام…من برای دلیت اکانت تلگرام با فیلترشکن میرم کد رو هم میفرسته و کپی میکنم و sign inرو میزنم ولی بعد دوباره برمیگرده و شماره میخواد…صدبار زدم بازم همینجوری میشه….چکارکنم؟

  1. سلام وقت بخیر؛
   نیاز نیست از اکانت لاگ اوت و مجددا لاگین کنید.
   وارد حساب تلگرام بشید، شماره تماستون رو در فید موجود در صفحه حذف اکانت تلگرام وارد کنید، سپس کدی به اکانت شما ارسال میشه، اون کد رو مجددا در صفحه حذف اکانت تلگرام وارد کنید بعد از اتمام مراحل حذف اکانت، به صورت خودکار از برنامه لاگ اوت خواهید شد و دیگه نیاز به ورود و ثبتنام مجدد نیست.

 104. سلام…من بیرون نمیرم خودش دوباره میره رو شماره خواستن…وارد مرحله بعد اصلا نمیشه

 105. یکبار لوگ آوت شدم به صورت اتوماتیک و حالا دیگه برام اس ام اس فعال سازی نمیاد با هر فیلترشکنی امتحان کردم ولی بازم نشد. چاره چیه؟

 106. سلام ببخشید یه سوال داشتم تلگرام منو هک کردن و تلگرام خودم حذف شده من چطوری میتونم کاری کنم که اون فردی که تلگرام منو هک کرده بتونم نذارم به مخاطبام من پیام بده

  1. سلام و احترام؛
   اگر به سیم کارت دسترسی دارید مجددا به تلگرام لاگین کنید و همچنین می تونید ورود دو مرحله ای تعریف کنید. سپس بعد از گذشت مدت زمانی که تراست شدید، نشست های فعال رو ترمینت کنید.

 107. سلام خسته نباشید شماره من رو یک ناشناس برای ورود ب تلگرام زده بود و من به گوشی خودم دسترسی نداشتم و اون شخص وارد اکانت بنده شده و دیلیت اکانت کرده حالا دوباره که میخوام با شماهره خودم وارد بشم ارور بیش از حد میاد من فقط میخوام اکانت جدیدی که با شماره من هستس پاک بشه تا سو استفاده با شماره من انجام نشه میخوام اکانتنو دیلیت کنم اما اس ام اس نمیاد لطفا کمک کنید فقط یک گزینه ریست اکانت داره که اونو زدم و نوشته ۴ روز دیگه اکانتتون ریست میشه این درسته؟

  1. سلام وقت بخیر؛
   اول بررسی کنید که ایا با شماره شما اکانتی در تلگرام ایجاد شده یا خیر؟ سپس می تونید در خصوص لاگین اقدام کنید اگر کد براتون اسمس نمیشه روی لینک get sms کلیک کنید همچنین برای جذف اکانت تلگرام حتما باید به خود اکانت دسترسی داشته باشید چون کد حذف روی اکانت دریافت میشه.

 108. سلام ممنون بابت راهنمایی دقیقتون . دوستانی که مشکل دارند دقت کنند که باید به درستی شماره خود رو وارد کنند( 98+ ابتدا وارد کنید ) تا کد مورد نظر براشون بیاد و اینکه کد به اکانت تلگرامشون فرستاده میشه

 109. سلام من دیابت اکانت کردم بعد می خوام دوباره یک می‌خوام اکانت بسازم ولی کدی که برای ساخت اکانت هست نمیاد

 110. سلام من تلگرام رو دیلیت اکانت کردم بعد می‌خوام دوباره یک اکانت با همون شماره که دیلیت اکانت کردم بسازم کد ساخت اکانت نمیاد چی کارکنم

  1. سلام و احترام؛
   ممکنه تصویری از صفحه تلگرام ارسال بفرمایید؟
   کش برنامه رو هم حذف و مجددا اقدام کید.
   همچنین میتونید از طریق تلگرام دسکتاپ هم نسبت به ساخت اکانت اقدام کنید و سپس با تلگرام موبایل لاگین کنید.

 111. سلام خسته نباشین میثله راهنماییم کنید من وارد قسمت شماره تلفن که میشم،شماره که میزنم داخل تلگرام برام پسورد رو میفرسته ولی وقتی که واردش میکنم دوباره صفحه برمیگرده و از من شماره تلفن میخواد هرچی میزنم همش اینجوری میشه چیکار کنم؟!

  1. سلام دوست عزیز شما داخل گوگل سرچ کنید delete telegram account توی لینک های اول برای شما وبسایت حذف اکانت باز میشه و می تونید اکانتتون رو حذف کنید.

 112. ممنون از آموزش فوق العاده ی شما . به راحتی حذف کردم و مجددا اکانتم رو ساختم. توضیحات دقیق و کامل بود.

 113. سلام برای وصل تلگرام کد اس ام اس نمیشه برای شماره چکار میشه کرد

 114. سلام ببخشید من و خواهرم از یک تلگرام استفاده می‌کنیم اما با اکانت های متفاوت، اگر من دیلیت اکانت کنم اکانت اون هم حذف میشه؟

 115. سلام
  یه نفر با خط من وارد تلگرام شده چکار باید بکنم که دیلت اکانت بشه

 116. سلام من دلیت کردم و دوباره میخوام با همون شماره اکانت بسازم وقتی شمارمو وارد میکنم برام مسیج بیاد ولی هیچ پیامی دریافت نمیکنم و مطمنم که سیمکارت هم درسته چیکر کنم لطفا کمک کنید

 117. کسی منو بلاک کنه دیلیت کنم با همون شماره وارد شم از بلاکی درمیام ؟؟؟

 118. ف***ر ش*ن رو روشن کنید
  همه مراحلی ک ذکر شد رو طی کنید
  دلیت میشه

 119. سلام . من چندین بار با این روش رفتم پیام هم توی تلگرام برام اومد ولی هر وقت کد رو وارد میکنم ، دوباره مراحل از اول میاد و دوباره کد برام میفرسته . حتی با فیلتر شکن هم کار میکنم ولی اصلا گزینه یا بخشی که دلیت اکانت رو بیاره ، نمیاره و فقط از اول شروع میکنع و بعد مدتی باز مراحل رو از اول میارع . توروخدا کمک کنین ، چیکار کنم ؟

 120. سلام. من چند بار لینک رو زدم حتی دو سه روز پشت سره هم رفتم لینک ولی باز نمیکنه لطفا راهنمایی کنین ممنون.

  1. سلام و احترام؛
   با چه خطا یا مشکلی در مراحل حذف اکانت تلگرام مواجه شدید؟

 121. سلام اکانت من هک شد هکر خودش دلیت اکانت زده برام ولی الان هرچی میحام وارد شم میزنه این شماره ممنوع است حالا من چیکار کنم

  1. سلام دوست عزیز احتمال زیاد هکر با شماره شما حرکتی زد قوانین تلگرام انجام داده و شاید با گذشت زمان بشه دوباره با اون شماره اکانت ساخت

 122. با عرض ادب احترام سلام من با فیلترشکن هم رفتن کد نفرستاد چه کار کنم

 123. من اشتباه کردم و کد ارسالی را به شخصی که نمیشناسم دادم و اون رو شماره من اکانت ساخته در صورتی که خودم تلگرام اصلا نداشتم و حالا هم اجازه نصب ندارم.چه راه حلی وجود دارد؟

  1. سلام و احترام؛
   شما یک اکانت با شماره تلفن همراه خود دارید کافیست برنامه تلگرام را روی گوشی یا کامپیوتر خود نصب نموده و وارد آن شوید سپس قسمت نشست های فعال تلگرام را بررسی کنید و شخص یا اشخاص دیگری که وارد اکانت شما شده اند را اصطلاحا ترمینت نمایید در ادامه در صورت تمایل می توانید اکانت را نگه داشته یا در راستای حذف اکانت تلگرام اقدام نمایید.

 124. سلام
  وقتتون بخیر
  5 روزی میشه تلگراممو هک کردن و اونی که هک کرده براش تایید دو مرحله ای گذاشته من هیچ دسترسی به اکانتم ندارم
  توروخدا راهنماییم کنید
  چگونه به حسابم میتونم دسترسی پیدا کنم
  یا حذفش کنم

  1. سلام و احترام؛
   به منظور حذف اکانت تلگرام حتما می بایست به اکانت خود دسترسی داشته باشید چرا که کدی مبنی بر تایید دیلیت اکانت تلگرام به حساب شما ارسال خواهد شد و در صورت عدم دسترسی به اکانت عملا امکان حذف اکانت تلگرام وجود نخواهد داشت.

 125. سلام با دیلیت اکانت تلگرام ، چت هامون فقط برای خودمون پاک میشه یا برای طرف مقابل هم کلا پاک میشه؟

  1. با سلام دوست عزیز
   خیر. چت های شما برای طرف مقابل پاک نمی شود تنها اسم شما به Deleted account تغییر پیدا می کند.
   موفق و پیروز باشید

 126. سلام حتی کانال هایی هم که ساختیم ینی ادمین یا مدیر ویا گروه های که داریم رو کلا پاک میکنه؟

  1. سلام و احترام؛
   چت ها و اطلاعات برای شما حذف خواهند شد اما این اطلاعات در تلگرام مخاطبین شما وجود خواهند داشت اما نام کاربری شما به Deleted account تغییر خواهد یافت.

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه امکان بازگردانی اکانت تلگرام حذف شده میسر نیست.

 127. سلام خسته نباشید به ارور دارم میگه شما پیش از حد اکانت خود رو حذف کردید لطفاً چند روز دیگر امتحان کنید من الان میخوام سریع این مشکل رو حل کنم میشه شما راهنمایی کنید؟

  1. با سلام دوست عزیز
   اگر شما بیش از 3 بار در یک بازه زمانی کوتاه مثلا چند روز اکانت تلگرام خود را حذف کنید، تا 3 هفته امکان ثبت مجدد در تلگرام با شماره مورد نظر را نخواهید داشت و تا پایان این بازه نمی توانید فرآیند دیلیت اکانت تلگرام را دنبال کنید.
   موفق و پیروز باشید

 128. سلام. اگر توسط قابلیت scheduled message یک پیام برنامه ریزی شده در زمان مشخص (مثلا 6 ماه بعد) ارسال کنیم و قبل از آن یعنی مثلا 4 ماه بعد delete account کنیم، آیا اون پیام همچنان ارسال میشه

  1. با سلام دوست عزیز
   چنین احتمالی تقریبا وجود ندارد و زمانی که شما حساب خود را پاک می کنید تمام اطلاعات مربوط به حساب شما حذف خواهد شد.
   موفق و پیروز باشید

 129. سلام اگر کس دیگری هم به تلگرام ما دسترسی داشته باشه بعد از حذف اکانت .اکانت ما برای اون هم پاک میشع؟؟؟

  1. با سلام نازی عزیز
   بله. بعد از دیلیت اکانت تلگرام، تمام نسخه های آن حذف خواهند شد.
   موفق و پیروز باشید

 130. با سلام
  شخصی با شماره من تلگرام نصب کرده العان میخاهم ان را حذف کنم چگونه بدون دسترسی به ان شخص در صورتی که شماره دست خودم است میتوانم ان تلگرام را حذف کنم

  1. با سلام دوست عزیز
   شما می توانید مسیر Settings>privacy and security>active sessions را دنبال کرده و بر اساس اطلاعاتی که ارائه شده است اتصال دستگاه های دیگری که متصل هستند را قطع نمایید. برای این کار تنها باید روی اسم دستگاه نگه داشته و سپس گزینه Terminate را انتخاب نمایید.
   موفق و پیروز باشید

  1. با سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که این آموزش برای شما مفید واقع شده است.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام
    من بيش از يكساله كه تلگراممو دليت اكانت كردم و حتي سيم كارتمو به همراه اول واگذار كردم
    يه كانال داشتم تو تلگرام با آي دي

    الان با يه خط ديگه و يه حساب تلگرامي ديگه يهويي كانالمو سرچ كردم اومد بالا
    ديدم آي دي قبلي هم نشون بده
    وارد چت آي دي خودم كه شدم ديدم فعاله و طرف حتي جوابمم داد!!!!!

    مگه ميشه دليت اكلنت بكني بعد آي ديت و كانالت فعال باشه هنوز
    ممنون ميشم كمكم كنيد

    1. با سلام دوست عزیز
     کانال های ایجاد شده بعد از حذف تلگرام همچنان باقی می مانند مگر اینکه آنها را قبل از دیلیت اکانت تلگرام حذف کرده باشید. در خصوص بحث آیدی نیز این امکان وجود دارد که بعد از حذف تلگرام آیدی شما آزاد شده باشد و فرد دیگری آن را ثبت کرده باشد.
     موفق و پیروز باشید

 131. سلام.
  ببخشید من حافظه ی گوشی ایفونم پر شده و مینویسه که چهل گیگش مربوط به عکس و فیلم تلگرامه. من وارد تلگرام شدم اما دوساله که توش نرفته بودم و الان مثل کسی شد که تازه نصب کرده و همه پیام دادن بهم خوش امدی. این یعنی اکانت قبلی حذف شده. پس چه طوری چهل گیگ از فضای گوشی منو فیلمو عکسای تلگرام اختصاص داده؟ تو قسمت گالری هم هیچ فضایی به اسم تلگرام نیست. من چه طوری به این چهل گیگ دسترسی پیدا کنم؟ تو خود اپ تلگرامم که میگه قسمت فضاش خالیه چون تازه نصب شده. این عکسای دو سال پیش تلگرام من دقیقا کجا ذخیره شدن؟ تازه الانم اومدم خود اپ تلگرامو پاک کردم از رو گوشیم اما بازم چهل گیگ کم نشد.

  1. با سلام نیلوفر عزیز
   لطفا در نظر داشته باشید که در پوشه تلگرام اطلاعات قبلی شما باقی می ماند و تا زمانی که حذف نشود نیز وجود دارند و فضا را اشغال می کنند. شما باید از طریق حافظه گوشی خود این مورد را بررسی نمایید چرا که فایل ها مربوط به تلگرام قبلی شما است و با نصب تلگرام جدید نمی توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.
   موفق و پیروز باشید

 132. سلام من شمارمو میزنم کدم ارسال میشه میزنم ولی وقتی login میزنم برمیگرده از اول و شمارمو میخواد

  1. سلام واحترام؛
   بعد از حذف اکانت تلگرام به صورت خودکار از برنامه لاگ اوت خواهید شد و دیگر نیاز به نصب مجددا برنامه و ساخت اکانت نیست تنها کافیست با یک اکانت دیگر نام کاربری خود را جستجو و از حذف آن اطمینان حاصل نمایید هر چند در مرحله پایانی حذف اکانت تلگرام پیغامی مبنی بر این مورد دریافت خواهید نمود.

 133. سلام . من یک کانال رو حذف کردم ولی محتوا رو پاک نکردم . بعدا یادم افتاد و به دلیل اینکه پیامها رو کسی نبینه دیابت اکانت زدم . آیا اون کانال هم با دیلیت اکانت من حذف شده و محتوا از بین رفته ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   به طور معمول بعد از دیلیت اکانت کانال های ایجاد شده حذف نمی شود و تنها نام سازنده کانال به Deleted account تغییر پیدا می کند.
   موفق و پیروز باشید

 134. سلام مدتی از فضای مجازی استفاده نکردم الان میبینم حسابم دست یه شخص دیگس وارد تلگرام اصلا نمیتونم بشم گذر واژه میخواد چطور میتونم دلیت اکانت کنم بدون این که وارد تلگرام بشم از طریق گوگل یا ایمیل لطفا راهنمایی کنید ممنونم

  1. با سلام دوست عزیز
   برای دیلیت اکانت تلگرام شما نیاز دارید به تلگرام خودتان دسترسی داشته باشید و امکان حذف برنامه بدون داشتن دسترسی به اکانت میسر نمی باشد.
   موفق و پیروز باشید

 135. ببخشید من اکانتمو لاگ اوت کردم ولی پسورد یادم نمیاد و اگه بخوام دیلیت بزنم کد میاد تو اکانتی که لاگ اوت شده من چیکار کنم که اکانت لاگ اوت شده رو دیلیت بزنم ؟

  1. با سلام دوست عزیز
   متاسفانه شما باید مجددا login کرده و سپس مراحل دیلیت اکانت تلگرام را دنبال کنید و راهکاری برای حذف بدون لاگین ارائه نشده است. برای دریافت پسورد نیز لازم است دقت داشته باشید که یک برنامه تغییر آیپی فعال داشته باشید.
   موفق و پیروز باشید

 136. ۱-سلام بعد پاک کردن اکانت، همه اطلاعات من از جمله ربات هایی که استفاده شدن حتی آنهایی که در مسدودی من بودن پاک میشوند؟ و اینکه بعد ورود دوباره با همین شماره آیا اون ربات ها میتوانند به من پیام بدن؟
  ۲-چه چیزهایی پاک نمیشوند؟

  1. سلام و احترام؛
   بعد از پاک کردن اکانت تلگرام به صورت کامل کلیه اطلاعات شما حذف خواهد شد از جمله گروه هایی که در آنها عضو بوده اید. چت های فعالی که داشته اید نیز حذف خواهند شد.
   لیست مسدودی و لیست رباتهای شما نیز پاکسازی می شوند با ورود مجدد به تلگرام و ساخت اکانت جدید، تنها مخاطبین تلفن همراه شما نمایش داده می شود و یک اکانت جدید فاقد اطلاعات قبلی خواهید داشت.

 137. سلام من دیلیت اکانت کردم حالا اکانتم تبدیل به ربات شده هر کسی می خواد پیام بده باید استارت بزنه چیکار کنم که درست بشه؟

  1. سلام و احترام؛
   در صورت حذف کردن اکانت آثاری از حساب تلگرامی قبلی شما در دسترس نخواهد بود و نام کاربری شما نیز حذف می گردد. ممکن است شخص دیگری رباتی با همین نام کاربری ساخته باشد.

 138. سلام وقت بخیر
  من سایت رو باز می کنم شماره وارد می کنم کد حذف رو دریافت می کنم ولی تایید می کنم اما به صفحه بعد نمی ره که دلیت اکانت رو تایید کنم .برای دوتا پیجم تلاش کردم نشده.
  نمی دونم مشکل از کجاست؟
  لطفا کمک کنید
  متشکرم

  1. سلام و احترام؛
   دقت داشته باشید در این مرحله نیز می بایست شماره موبایل خود را به صورت دقیق در فیلد اول وارد نمایید. در صورت دریافت ارور متن آن را ارسال نمایید با تشکر.

  1. سلام و احترام؛
   سپاس از محبت و انرژی مثبتی که به تیم تحریریه میزبان فا منتقل می کنید. خرسندیم راهنمای آموزشی دیلیت اکانت تلگرام موثر واقع گشته است.

 139. با عرض سلام و خسته نباشید خواستم دو تا سوال بکنم ازتون اول اینکه اگر کسی را بلاک کرده باشیم و اون طرف نیز ما را بلاک کرده باشد و بعد از مدتی اکانت طرف را چک کنیم و متوجه شویم که انبلاک شده ایم از کجا میشه فهمید که طرف دیلیت اکانت کرده یا خودش ما رو انبلاک کرده؟(در ضمن طرفو هم از لیست کانتکتت پاک کرده باشی)
  سول دومم اینه که اگر کسی که بلاک کرده کسییو خودش دیلیت اکانت کنه و دوباره با همون شماره اکانتشو بالا بیاره ایا لیست بلاکش انبلاک میشن؟

 140. سلام روزتون بخیر ..چندوقتی هست تلگرام منو ریپورت میکنه همش هر اکانتی ک میسازم و پیام میفرستم ب گروه ریپورت میکنه ..بعداز سه روز ک ریپورت تموم میشه و میخام پیامی ب گروه بفرستم دوباره ریپورتم میکنه…حتی با گوشی دیگه ای هم امتحان کردم؟؟؟بازم همین ممکنه از لینکی ک میفرستم باشه ..اخه کارمن با اینه؟؟؟از اون لینکای ثبت نامی ک من میفرستم هم همه میفرستن تو گروه ولی من ریپورت میشم

 141. سلام ..میخاستم بدونم افرادی که مخفی شده اند و در فهرست افرادی بودن که انلاینی منو میدید ..اگر دوباره باهمین شماره وارد تلگرام بشم این افراد مخفی یا در لیست هستند؟
  یا کلا به تنظیمات کارخونه برمیگرده؟؟؟

  1. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
   در صورت پاک کردن اکانت تلگرام و ساخت اکانت جدید تمامی تنظیمات، اطلاعات، چت ها، مخاطبین و … حذف خواهند شد.

 142. سلام ببخشید من روی خطم یه حساب تگرام دارم و اینکه هم روی گوشیم از تلگرامم استفاده میکنم و هم رو ی لب تابم من تلگراممو با این همین حساب روی همین شمارم میخواستم که روی یه گوشی دیگم داشتع باشم ولی یه اکانت جدید بهم داد که تمام اطلاعاتش اعم از گروه ها و کانالهاش پاک شدن و دقییقا یه حساب صفر کیلومتر بهم داده میشه راهنماییمم کنیدبینم دلیلش چیه ؟

 143. سلام وقتتون بخیر،اگردیلیت اکانت کنیم دوباره با همون خط نصب کنیم کسی ک منوسیوکرده می‌تونه بازم پیام بده؟!یامیتونه منوپیداکنه؟!من سیوش ندارم

  1. سلام و احترام میترا عزیز؛
   کسانی که شمره تلفن شما را ذخیره نموده اند نام شکا را در بخش مخاطبین خود مشاهده خواهند کرد.

 144. سلام من با یه شماره اکانت تلگرام ساختمه بودم بعد تلگرامم رو حذف کردم ولی دیلیت نزدم الان که دوباره با هموم شماره میخوام تلگرامم رو راه بندازم پیام میاد که بیش از حد مجاز امتحان کرده اید بعدا امتحان کنید در حالی که یه بار شماره رو وارد کردم چیکارش کنم کمک کنید ممنون

  1. سلام دوست عزیز بعدا امتحان کنید و با یه برنامه تغییر ایپی دیگه

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     این کد روی تلگرام شما دریافت می شود حتما بررسی نمایید شماره همراه خود را به صرت صحیح در فیلد وارد کرده باشید.

     1. سلام وقتتون بخیر، من با شماره مجازی به تلگرام وصلم 3 ساله دارمش، رمز دومش هم فعاله امروز یک پیام از جانب تلگرام دریافت کردم که یک نفر دگ قصد ورود به اکانتم رو داره و نوشته بود ک وارد لینکی ک فرستاده بشم و 7 روز فرصت دارم جلوگیری کنم از حذف اکانتم من اکتیویتی رو چک کردم و اون اکانت رو انداختم بیرون و پیام اومد که ورود ناقص بوده الان دگ نیاز نیس که وارد اون لینک بشم؟ اکانتم حذف نخواهد شد؟؟؟ چون من رمز دومم فعاله حتی عوضش کردم جهت اطمینان ممنون میشم پاسخ بدین

     2. سلام و احترام؛
      تلگرام اصولا هشدار امنیتی متنی ارسال می کند. بر همین اساس به هیچ عنوان روی لینک هایی که فرستنده آن کاملا مشخص نیست کلیک نکنید.
      بخش نشست های فعال را بررسی نمایید و سایر اکانت ها و دسترسی های غیرمجاز را ترمینت نمایید همچنین رمز دوم خود را نیز تغییر دهید.

 145. سلام وقتتون بخیر
  اکانت گوشی من با یه اکانت دیگه ادغام شده و هر وقت مخاطبین من وارد تلگرام میشن یه پیام برا خودم و یه پیامم واسه طرفم میره ایمیلمم رو پاک کردم ولی بازم این اتفاق میفته
  کسی بلده باید چیکار کنم ؟؟

  1. سلام.
   احتمالا مخاطبین شما در سیمکارت دیگری نیز کپی شده است و ربطی به ایمیل ندارد. کافی است مخاطبن خود را ازس یمکارت دیگر پاک کنید.

 146. سلام من تازه با خط جدیدم اکانت تلگرام ساختم و الان میخام کانال شخصی درست کنم اما گزینه new channel برام نداره

  1. سلام و احترام ایدا عزیز؛
   از تلگرام اصلی استفاده می کنید؟

 147. سلام وقت بخیر
  من حدود یک ماه قبل وارد کانالی شدم که کار در منزل داشتن
  و گفت باید 50 اد بزنم تا کار بدن
  من اد زدم و شماره همراهی خواستن که تلگرام نداشته باشه
  دادم و از اون شماره تلگرام رو فعال کردن
  ولی کار رو هم ارسال نکردن و کلاهبرداری بود
  میشه راهنمایی کنید چطور اکانت رو حذف کنم
  من وارد شدم و چند گزینه رو زدم که نوشت در طی یک هفته حذف میشه
  ولی هنوز بعد از دو هفته حذف نشده

  میتونم بپرسم از اکانت چه استفاده هایی میکنن

  خیلی نگرانم

  1. سلام و احترام مینا عزیز؛
   در صورتی که اکانت تلگرام شما در دسترس اشخاص غیر مجاز قرار گرفته است و از آن هیچگونه استفاده ای ندارید می بایست مطابق با آموزش با مراجعه به وبسایت رسمی تلگرام سریعا در خصوص حذف دائم اکانت خود اقدام کنید.

 148. سلام خسته نباشید ببخشید من گوشیم دست یکی افتاده ولی خطی که باهاش تلگرام زدم دستمه تلگرام دستکاپ رو نصب میکنم ولی کدش برام پیامک نمیشه باید چیکار کنم کد رو بگیرم ممنون از راهنماییتون

  1. سلام و احترام؛
   به منظور لاگین به اکانت تلگرامی که قبلا ایجاد شده است می بایست مراحل زیر را دنبال کنید:
   ابتدا با یک دستگاه موبایلی وارد اکانت خود شوید.
   سپس تلگرام دسکتاپ را روی کامپیوتر خود نصب کنید.
   به تلگرام دسکتاپ لاگین نمایید.
   کد ورود به تلگرام دسکتاپ به اکانت تلگرام روی موبایل شما ارسال می شود آن را در مراحل لاگین استفاده نمایید.

 149. سلام
  من اکانتای تلگرامم ریست میخواد ولی هفت روز طول میکشه و اصلا علاوه بر اون میگه شما زیاد امتحان کردین و بعدا امتحان کنین و نمیاد.
  بعد از اونجایی که نمیشه با یه شماره دیگه این شماره رو دیل زد رسما هیچکاری نمیتونم بکنم
  نه ریست نه دیل ، چیکار میشه کرد؟

 150. سلام من با یه سیمکارتم تلگرام و اکانت ندارم بعد یکی با استفاده از شماره من تو تلگرامش اکانت ساخته کدی ک تو گوشی من از طرف تلگرام اومد هم یواشکی گرفته وارد کرده تو گوشیش الان من باید چیکار کنم ک اکانتش با خط خودمو دیلیت کنم

 151. سلام میخوام اکانت تلگراموحذف کنم خیلی برام گرو میاد برا همین چندباری تلگرام رو با اسامی مختلف ورود کردم ولی الان که میخوام حذف کنم برام پیام نمیاد با این کداحرازهویت که الان موبوگرام وصله واردمیکنم قبول نمیکنه هیچ پیامی هم برام نمیاد .ممنون اگه راهنمایی کنید

 152. سلام میشه اکانتو پاک کرد و رو همون خط دوباره اکانت ساخت ؟

  1. سلام و احترام؛
   بله بعد از دیلیت اکانت تلگرام امکان ساخت اکانت تلگرام جدید با همان شماره را خواهید داشت.

 153. سلام من کانال دارم
  میخام انتقال مالکیت بدم باید رمز دومرحله ای بزنم که یادم رفته و تنها راهش دلیت اکانته
  چیکار کنم کانالم پاک نشه و بازم مالکش خودم باشم
  اگر دلیت کنم ایا مدیرای قبلی میشن صاحب چنل؟

  1. سلام و احترام؛
   بله با دیلیت اکانت به کانال مربوطه دستری نخواهید داشت و در صورت عضویت مجدد به عنوان یک یوزر معمولی در کانال حضور خواهید داشت مگر اینکه شخص دیگری مجددا دسترسی ادمین را به شما اعطا کند.

 154. س.بعد از چند بار پلیت اکانت نمیتونم وارد برنامه شو راه حل چیه

 155. سلام من اکانت مجازی داشتم یکی هکم کرد و دزدیدش رمز و جمیل و تایید دو مرحله ایشو دارم چطور کاری کنم دیلت بشه و از دسترس خارج بشه

  1. سلام و احترام؛
   منظورتون اینه که یک اکانت تلگرام با شماه مجازی ساخته بودین و الان در دسترس شخص دیگری قرار داره؟
   اگر به اکانت دسترسی ندارید اکان دیلیت اکانت هم وجود نداره متاسفانه….

 156. با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز …..
  باعرض معذرت که مزاحتمون شدم ولی چند وقتی هس ک میخوام عضو هر گروه یا کانال بشم نمیتونم وپیامی که روی صفحه گوشیم ظاهر میشه اینه ک به حد مجاز رسیدم و چون عضو گروه و کانال زیادی هستم نمیتونم باید چند تا از کانال ها و گروه های قبلی رو پاک کنم درصورتی که کلا ۱۲ کانال عضو هستم و ۱ گروه…حتی همه گروه ها وکانال ها رو حذف کردم بازم نشد…. ممنون میشم کمکم کنید و راهنمایی بفرمایید…
  باسپاس فراوان از زحمات شما

 157. میخوام اکانتم رو حذف کنم نمیشه هرچقدر شماره رو وارد میکنم پیام میده ک متاسفیم تلاش زیادی شد دوباره سعی کنید چرا نمیتونم وارد سایت حذف اکانت بشم حتی با انواع فیلترشکن امتحان کردم بازم ج نداد لطفا راهنماییم کنید

 158. سلام من میخام گروه های جدید عضو بشم مینویسه به حد مجاز رسیدید و نمیتونم عضو هیچ گروه یا کانالی بشم اینم بگم که اصلا هیچ گروهی عضو نیستم.

  1. سلام و احترام ستاره عزیز؛
   آیا از نسخه اصلی تلگرام استفاده می کنید؟

 159. سلام وقت بخیر
  من یک ماهه تلگرامم نمیزاره برم توی گروه ها وکانال های جدید ومیزنه بیش از۵۰۰ کانال وگروه عضو هستید ولی این طوری نیست وحتی تلگرام اصلی نصب کردم ولی بازم همین شکلیه.با دیلیت اکانت میشه این مشکلو حل کرد؟؟

  1. کسی جوابگو نیست؟ الان من دیلیت اکانت کنم تمام اون کانال ها وگروه هایی که میزنه توش هستمولی برای من نیست ،پاک میشه یا نه همچنان باقی میمونه؟

   1. سلام و احترام؛
    بله با دیلیت اکانت تمامی چت ها، گروه ها و کانال های شما حذف خواهند شد.

  1. ستاره عزیز نسخه اصلی تلگرام دارای چنین مشکلاتی نیست و به منظور حفظ امنیت اکانت بهتر است از نسخه های غیررسمی استفاده نشود.

 160. سلام ببخشید من قبلا کانال های زیادی داشتم ک همرو حذف کردم اونم به درستی ولی الان میخوام عضو یه کانال دیگه بشم نمیشه خطامیده که من توی500تا کانال دیگه عضو هستم ک اصلا اینجوری نیست چند بارم تلگرام رو‌حذف و نصب کردم بازم همون تعداد کانال محدود های خودم رو بالا میارع مثلا15کانال

  1. سلام و احترام؛
   چنانچه از برنامه های جانبی استفاده می کنید انها را حذف و از طریق نسخه رسمی تلگرام لاگین نمایید.

  2. سلام خسته نباشید
   یکی وارد اکانت تلگرام من شده ومن نمیتونم وارد اکانت تلگرامم بشم چیکار کنم ؟؟ که اون حذف بشه؟ هیچ کاری نمیشه کرد ؟

   1. سلام وقت بخیر؛
    چه مشکلی زمان ورود به تلگرام وجود دارد؟ هشداری دریافت می کنید؟

 161. سلام. من نمی توانم عضو هیچ کانالی بشوم چون پیغام شما در 500کانال عضو هستید نمایش داده میشود , ,در صورتی که من تنها چند کانال دارم ، خواهش دارم راهنمایی کنید چه کنم .

 162. سلام
  مدتیه که من نمیتونم توی هیچ کانال تلگرامی عضو بشم و این پیام که ” توی بیش از ۵۰۰ تا کانال و گروه عضوم” واسم میاد
  در صورتی که من توی هیچ کانال و گروهی عضو نیستم
  از آخرین نسخه تلگرام اصلی هم استفاده میکنم
  علت چیه؟ باید اکانتم رو دلیت کنم؟

 163. سلام.من تلگراممو حذف نصب کردم.برای دریافت کد دیلیت اکانت. تلگرام ندارم.الان هرکاری میکنم روی اون شمارم نمیتونم تلگرام نصب کنم…میشه راهنمایم کنین.تشکر…

  1. سلام و احترام؛
   برای ساخت اکانت تلگرام حتما باید از موبایل استفاده کنید و پس از ساخت اکانت می تونید به تلگرام دسکتاپ هم لاگین کنید.

 164. ببخشید گوشی من حریم خصوصیش گزینه نشست های فعال رو نداره

 165. سلام
  سایت و آموزش تون عالی بود.
  فقط یه سوال داشتم، گر چه داخل آموزش اشاره شد ولی میخوام مطمعن بشم.
  سوالم اینه که وقتی دیلیت اکانت میزنیم، میتونیم دوباره با همون شماره اکانت جدید درست کنیم؟

  1. سلام واحترام؛
   بله پس از حذف اکانت کلیه اطلاعات شما نیز از سرورهای تلگرام حذف خواهند شد پس از ان می توانید اکانت تازه ای ایجاد نمایید.

 166. سلام
  ببخشید یکی منو هک کرده و از تمام صحبت‌هام داخل تلگرام شات گرفته
  من باید چیکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   در این خصوص می بایست نشست های فعال تلگرام را بررسی و دسترسی شخص غیر مجاز را محدود نمایید و نشست فعال را ترمینت کنید. در این زمینه پیشنهاد می شود آموزش زیر را مطالعه نمایید:
   امنیت تلگرام

 167. سلام من تلگرامو حذف کردم حالا ک میخام اکانت و بزنم کدی ک برا حذف اکانت میاد و من نمیتونم داشته باشم ،،،،چجوری من تلگرامو از دوباره راه اندازی کنم،،،،چون برا راه اندازی هم کد ورود و ب همون تلگرام حذف شده میفرسته،،،،ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین

  1. سلام و احترام؛
   به منظور حذف اکانت می بایست در اکانت خود لاگین باشید و کد حذف را از برنامه دریافت نمایید.
   بدین منظور در تلگرام لاگین نموده سپس مراحل دیلیت اکانت تلگرام را دنبال کنید.

 168. با عرض سلام و خسته نباشید

  من اکانت تلگرامم رو پاک کردم و اکانت تلگرامم رو برای همیشه پاک کردم یعنی دیلیت اکانت از طریق همین روشی که فرمودین انجام دادم ولی بعدا پشیمون شدم و با همون شماره ، حساب(اکانت)جدید ساختم. و اکانت جدید ساخته شد بدون هیچگونه مشکلی و تمام مخاطبینی که تو لیست دفترچه تلفم داشتم و تلگرام داشتن هم برای من اومد و در تلگرامم ظاهر شدن اما متأسفانه برای مخاطبینی که شماره من را در دفترچه تلفن خود دارند اکانت من ظاهر نمی شود و حتی پیامی که من به تلگرام پیوسته ام ظاهر نمی شود.الان همشون فکر میکنن من اصلا اکانت تلگرام ندارم. و مخاطبینی که مرا قبلا(قبل از دیلیت اکانت) بلاک کرده بودند هم الان همچنان بلاکشون پابرجاست .چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟
  و علت این مشکل چیست؟

 169. سلام من تلگرام رو حذف کردم الان دوباره میخوام نصب کنم کدتایید نمیاد نوشته ما کد رو به دستگاه دیگرتون ک نصبه فرستادیم چیکارکنم لطفا راهنمایی کنین

  1. سلام و احترام؛
   ایا دیلیت اکانت نمودید یا صرفا نرم افزار را از دستگاه خود حذف کردید؟

 170. سلام تلگرامم به سقف مجاز رسیده ومن نمیتونم به کانال یاگروه دیگری عضو بشم حتی با نرم افزارهای دیگر هم ورود کردم بهم اجازه ورود به گروه کانال دادده نشد میشه راهنمااییم کنید

  1. سلام و احترام؛
   با توجه به فیلتر شدن تلگرام برای ورود به آدرس و همچنین دلیت اکانت تلگرام حتما می بایست از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید.

 171. با سلام! من تماپ مراحل رو انجام دادم ولی کامل حذف نشده و فقط last seen a long time ago زیر اکانت خورده

  1. سلام و احترام؛
   پس از گذراندن مراحل عنوان شده در این مقاله حساب به صورت کامل حذف خواهد شد و به آخرین زمان بازدید به last seen a long time a go تغییر خواهد یافت و نام کاربری نیز حذف خواهد شد.

 172. با عرض سلام خدمت شما دوستان من یه سوالی دارم از خدمت شما یکی از دوستان من با استفاده از شماره سیم کارت من برای خودش اکانت تلگرام درست کرده الان من میخواهم بدون این که دوستم بفهمه اکانت تلگرام او رو حذف کنم ولی نمیتونم چون موقع حذف یک کد که برای تلگرام ارسال میشه که من به آن دسترسی ندارم لطفا کمکم کنید که من بتونم این مشکل را رفع کنم با تشکر

 173. سلام . من راهنمایی تلفنی میخواهم خواهشا کمکم کنید .
  شخصی که نمیشناسم با خط من که در جوشی خودم است تلگرام نصب کرده چطوری حذفش کنم.

 174. سلام من عضو چند تا کانال تلگرام یم الان میخوام یه کانال جدید جوین بشم میگه بیشتر از ۵۰۰ تا عضوی و حد نصابه از اون طرف من رفتم ۲۰ تا کانال با هم از صفحه اصلی پاک کردم بازم میگه بیشتر از 500 تا عضوی در حالی که حتی۱۰ تا کانال هم عضو نیستم چی کنم؟

 175. سلام وقت بخیر
  من از اکانت‌م خارج شدم (حذف نکردم)الان چطوری میتونم برگردم حتی وقتی میخوام با همین شمارم یه اکانت دیگه بزنم نمیشه چه راهی هست که بتونم با همین شماره…؟

  1. سلام و احترام؛
   می توانید نرم افزار تلگرام را نصب نموده و روی گزینه login کلیک کنید. نیاز به ثبتنام و ساخت اکانت نیست چرا که اکانت قبلی شما حذف نشده است و تنها باید در برنامه لاگین کنید اخیرا اختلالاتی در ورود مجدد به تلگرام وجود داشت که در حال حاضر برطرف شده اند.

 176. سلام اکانت تلگرامم وصل نمیشه وقتی شماره وارد میکنم ک کد بیاد پیام میاد ک کد را برای تلگرام دیگرتان ارسال کردیم و من جای دیگ تلگرام ندارم الان باید چیکار کنم

 177. سلام میشه کمکم کنید خواهش میکنم کمکم کنید من تلگرامم خود ب خود همه مخاطبامو تو گروه های چرتو پرت اد می‌کنه وارد اون لینک که گذاشتین شدم هرکاری کردم کد برام نیومد که اکانتم حذف کنم توی تنظیمات تلگرام گذاشتم یک ماهه تلگراممو حذف کردم الان بعضیا میگن این برا حافظه گوشیتع پاک میشه راهنمایی کنید تلگراممو گذاشتم رو یک ماهه بعد یک ماه اکانتم حذف میشه از تلگرام خارج میشم ترو خدا جوابمو بدید 🙏🙏🙏🙏🙏🌹

  1. سلام و احترام؛
   با فیلتر شکن می توانید وارد لینک دیلیت اکانت دائمی شوید.
   در خصوص راهکار دوم بله بعد از گذشت بازه زمانی مشخص شده اکانت حذف خواهد شد.

 178. سلام اگر کسی اکانتش رو پاک کرده باشه چطور میشه اکانت جدیدش پیدا کرد
  مثلا شما اکانت رو پاک کردی و من آیدی اکانت جدیدت ندارم چطور میشه پیدا کرد؟

  1. سلام و احترام؛
   چنانچه شماره ایشان در لیست مخاطبین شما قرار داشته باشد می توانید در اینستاگرام خود اکانت ایشان را مشاهده نمایید منوط به این مورد که ایشان نیز نمایش اکانت به مخاطبان را در حالت فعال قرار داده باشند.

 179. سلام اگر به تلگرام دسترسی نداشته باشیم چه راه دیگه ای هست واسه حذف اکانت ؟ گوشی منو دزدین واسه حذف اکانت کد میره واسه تلگرامم چکار کنم

 180. سلام آیا فروش خدمات مثل ممبر وسین تلگرام باعث حذف کانال میشن؟

 181. سلام من میخوام لست سینم بشه خیلی وقت پیش چکار کنم؟😭🤦🏻‍♀️تو رو خدا کمکم کنید

  1. سلام و احترام زهرا عزیز؛
   تنها در صورت لست سین شما به زمان خیلی وقت پیش تغییر خواهد یافت:
   1- زمانی که دیلیت اکانت کرده باشید.
   2- زمانی که بیش از یک ماه وارد تلگرام خود نشده باشید.

 182. سلام من تلگراممو حذف کردم والان میخوتم نصب کنم میگه کد برای تگلرام شما ارسال شد ولی من ندارم باید چیکار کنم

  1. سلام و احترام مونا عزیز؛
   احتمالا در روند حذف اکانت خود مسیر را به درستی دنبال نکرده اید چرا که اگر اکانت شما به صورت کامل حذف شده باشد امکان ارسال کد به اکانت وجود ندارد…

   1. سلام.تلگرام رو قبلا نصب کرده بودم ولی متاسفانه نمیدونم کی حذفش کردم.الان میخوام دوباره نصبش کنم.میگه کد را روی شماره شما ارسال کردیم.ولی هیچی نمیاد برام

 183. سلام وقت بخیر
  من متاسفانه حواسم نبوده و گزینه Demo login رو زدم و الان کلا از دسترس خارج شدم و هر کاری ام میکنم برای شماره ام هیچ پیامی ارسال نمیشه
  اگه راهی وجود داره لطفا کمک کنید

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه اخیرا امکان دریافت پیام های لاگین به تلگرام و واتساپ وجود ندارد… روی دستگاه دیگر مثل موبایل یا کامپیوتر در تلگرام خود لاگین ننموده اید؟

 184. سلام من مدتی موبوگرام داشتم که با پروکسی وصل میشد و بدون اینکه من خودم بخوام توی چندین کانال و گروه عضو میشدم الان که گولد پلاس رو نصب کردم دوباره همین اتفاق واسم افتاده اما بدترش. الان دوستو فامیلو اشنا که مخاطب من بودن رو عضو کانال کردن بدون اینکه من بدونم، رفتم نشت فعال دیدم دوتا فعاله حذفش کردم کد دومرحله ای هم گذاشتم، خاستم بدونم امکانش هست دوباره مخاطبان من رو ادد کنن توی کانال و گروه؟

 185. سلام
  آیا با دلیت اکانت پیام های من به دیگران هم حذف میشه ؟

  1. سلام و احترام؛
   ابتدا اکانت شما حذف و نامتان از لیست مخاطبین تلگرام دیگران حذف خواهد شد.
   به جای نام کاربری شما عبارت “کاربر حذف شده” نمایش داده می شود اما پیام ها قابل نمایش خواهند بود.

 186. سلام مخاطبانم از طریق تلگرام به گروه های ناجوری اد میشن و میگن که من ادشون کردم چی کار باید بکنم . آیا من هک شدم چی کار باید انجام بدم

  1. سلام سمیه عزیز؛
   از طریق اموزش زیر می تونید بررسی کنید که چه کسانی به تلگرام شما دسترسی دارند سپس دسترس یاشخاص غیر مجاز را لغو کنید:
   امنیت تلگرام

 187. سلام
  خسته نباشید
  یک سوال داشتم. ممکن است یک بک اپ از اطلاعات گرفته بشه و با این روش دیلیت اکانت کنم و مجدد اطلاعات رو برگردونم ؟

 188. سلام خانم اسماعیلی من میخواهم یک اکانت انستاگرام قدیمیم را بازیابی کنم چطور میشە این کار رو بکنم در حالی کە نمیدانم باکدام شمارە یا نمیدونم بافیسبوک فعال کردم کە الان در دسترس نیست .

  1. سلام و احترام؛
   نام کاربری که طبیعتا مشخص است و تنها باید رمز عبور را بازیابی کنید.
   در طول مراحل بازیابی رمز عبور بخش انتهایی شماره همراه یا ایمیل به شما نمایش داده خواهد شد و در صورت دسترسی به آن شماره یا ایمیل امکان تغییر رمز و ورود مجدد برای شما فراهم است. به کمک آموزش زیر می توانید در خصوص تغییر رمز اکانت اینستاگرام اقدام کنید.
   تغییر رمز عبور اینستاگرام

 189. با سلام و عرض ادب
  ببخشید الان تلگرام هک شده باشه و اون کدی ک پیامک میشه به گوشی ارسال نمیشع ینی دسترسی به تلگرام نداریم که روشی که شما توضیح دادین اون کد رو از طریق تلگرام دریافت کنیم آیا راه حل دیگه ای برایه دریافت کد هست که دیلیت اکانت بزنیم ؟

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه به دلیل عدم دریافت پیامک راهکار دیگری وجود ندارد…

 190. سلام اکانت من خالی از گروه و کانال است یعنی کلا پاک کردم ولی بازم مینویسه گروه ۵۰۰ است و نمیتوانم وارد هیچ کانال و گرده بشم
  علت چیست و راه حل؟
  و به چه صورتی دلت اکانت کنم؟
  یا بازم با دلت اکانت به همین صورت خواهد بود؟

  1. سلام و احترام؛
   از نسخه اصلی تلگرام استفاده می کنید؟
   خیر با حذف اکانت و ساخت اکانت جدید مشکلات قبلی وجود ندارند و اکانتی تازه و جدید ایجاد می گردد دقت داشته باشید با این کار تمام گفتگوهای قبلی شما نیز حذف خواهند شد.

 191. سلام وقت بخیر و خسته نباشید ممنونم از بایت این همه مطالب خوب ک برامون میزارین برای من یک مشکلی پیش اومده امیدوارم در این مورد کمکم کنید چون واقعن برام مشکل درست کردن
  دیروز تلگرام ب خودی خود از گوشیم پاک شد بعدش دوباره برنامه شو دانلود کردم و خواستم نصب کنم نصب نشد یعنی کد دو مرحله ای خواست ک من اصلن کد دو مرحله ای رو فعال نکرده بودم الان متوجه شدم یکی با شماره من وارد تلگرام شده و کد دو مرحله ای رو فعال کرده و ایمیل خودش رو داده من هر چی درخواست کد میکنم ب ایمیل اون ارسال میشه و کد برای من نمیاد با گوشی دیگه نگا میکنم تلگرام من فعاله ولی کس دیگه ای استفاده میکنه
  خواهش میکنم در این زمینه کمکم کنید خیلی ممنونم

  1. سلام و احترام؛
   چنانچه بخواهید در اکانت اینستاگرام لاگین نمایید کدی به اکانت شما ارسال می شود که در حال حاضر به آن دسترسی ندارید.
   امکان حذف اکانت تلگرام نیز متاسفانه منوط به دسترسی به اکانت می باشد چرا گه گد دیلیت اکانت هم روی حسابتان دربافت می گردد…

 192. سلام وقتتون بخیر من داده های پنهان تلگرام حذف کردم بعدش واردش که شدم نوشته بود باید حذفش کنید و خرج از حساب کاربری زدم .الان می‌خوام دوباره وارد بشم کد نمیاد و میگه ما کد رو برای دستگاه دیگرتان ارسال کردیم.
  میشه راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   آیا اکانت تلگرام شما روی دستگاه دیگری نیز فعال است؟

   1. روی یک گوشی ولی با یک خط بر روی چندتا تلگرام وارد شدم

 193. سلام .
  من ازتو قسمت نشست های فعال، پایان دادن به بقیه نشست ها رو دادم.کلا همه حذف شد.الان نمیتونم با شمارمم دوباره وارد بشم .رمز نمیاد.میگه فرستادیم به تلگرام دیگتون .باید چکار کنم؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   بررسی نمایید با اکانت خود روی تلگرام دسکتاپ یا تلگرام موبایل لاگین هستید؟
   متاسفانه طی چندین ماه گذشته این اختلال یعنی عدم دریافت پیامک های تلگرام مشهود بوده و امکان دریافت کد وجود ندارد.

 194. سلام خسته نباشید.من تلگرامموازروگوشیم حذف کردم حالا میخاستم بازنصبش کنم مینویسه نشخه تلگرام شماقدیمی است بروزش کنید تاکدبیادبراتون ولی من اصلا تلگرام ندارم روگوشیم که بخادقدیمی شده باشه بایدچیکارکنم؟

  1. سلام
   متاسفانه پیامک تایید از سمت اپراتور برای شما ارسال نمیشه .

 195. من از یک نسخه ی فیک تلگرام استفاده می کردم ولی الان کلا بالا نمی یاد چه با پروکسی چه با vpnکلا قطع شده ولی تلگرام رو نصب کردم برای ورود کدورود رو ب تلگرام که قطعه می‌فرسته چیکار کنم
  چند بار vpn و پروکسی عوض کردم و ایمیل هم در قسمت کمک فرستادم ولی مشکلم بر طرف نشد
  لطفا کمکم کنید

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   متاسفانه امکان دریافت پیامک های تلگرام در چندین ماه اخیر با مشکل مواجه است و هنوز مشخص نیست این محدودیت رفع خواهد شد یا خیر…
   شما تنها می توانید کد را در اکانت تلگرام خود دریافت کنید که روی دستگاه دیگری در حال اجراست.

 196. سلام دیلیت‌ اکانت بلدم اما مشکلی دارم. صفحه اول شمارم وارد میکنم و next میزنم و تا اینجا واسم مشکلی نیست، صفحه دوم باز میشه که باید کد وارد کنم میرم داخل تلگرام و کد رو کپی میکنم اما دوباره بر میگردم مرورگر که کد رو وارد قسمت لازم کنم صفحه اول یعنی صفحه شماره واسم میاد بار ها شمارم وارد کردم و کد می‌فرسته واسم میرم تلگرام کپی میکنم برمی‌گردم مرورگر باز صفحه اول شماره وارد کنم میاد . چیکار کنم بگید ممنون

 197. سلام من تلگرامم رو پاک کردم میخوام دوباره نصبش کنم مینویسه کدرا به تلگرام دیگرتان ارسال کردیم برام کد نمیاد باید چکار کنم

 198. سلام وقت بخیر
  بعضی ربات های تلگرامی هستن که یک سری سوالها رو میپرسن و جواب رو با نام کاربری به فرستنده ی لینک ارسال میکنن..آیا تغییر نام کاربری یا حذف اکانت تلگرام میتونه مانع از ارسال نام کاربری اصلی بشه؟؟؟

 199. سلام خسته نباشید . خیلی مفید بود تشکر . فقط من اون اکنتم رو روی یک تلگرام دیگه داشتم و اون تلگرام رو حذف کردم و الان وقتی می‌خوام باهاش دوباره ثبت نام کنم میگه یک کد روی همون تلگرامت بهت فرستاده شده و من اون تلگرام رو ندارم و نمیتونم اکانتم رو برگردونم . میشه راهنمایی کنید؟

 200. سلام خسته نباشید من بعد از نصب نماتل و حذف کردنش تلگرامم به مشکل خورد یعنی نمیتونم وارد چنلی بشم و واسم پیام ۵۰۰ تایی بودن چنل میاره در حالی که من انقد چنل و گروه ندارم بعد اگه دلیت اکانت بکنم درست میشه؟
  و اگه کردم و خواستم یه اکانت جدید بزنم گروه هام حذف میشه دیگه درست

  1. سلام غزل عزیز؛ در صورتی که به طور کلی قصد استفاده از تلگرام را ندارید دلیت اکانت کنید چون با این کار تمام پیام ها و گروه های شما حذف خواهند شد و به تازگی نیز به دلیل محدودیت های موجود پیامک عضویت ارسال نمیشه.

 201. سلام من چجوری وارو حساب تلگرام بشم چون پیامک نمیاد
  میگه به حساب قبلیم پیامک میرهحساب قبلیم هم داخل گوشی قبلیم بوده که سوختهالان چه کنم راهنماییم کنید لطفا