شبکه های اجتماعی

چگونه بفهمیم چه کسانی به اینستاگرام ما دسترسی دارند؟

اینستاگرام نیز همانند دیگر رسانه های مجازی نیاز به امنیت بالا دارد تا از این طریق امنیت اطلاعات شخصی کاربران حفظ شود. حال سوال این است که چگونه بفهمیم چه کسانی به اینستاگرام ما دسترسی دارند؟ قابلیت login activity اینستاگرام روشی برای تشخیص هک شدن اکانت اینستاگرام شما توسط دیگران است. در این آموزش قصد داریم با استفاده از قابلیت لاگین اکتیویتی اینستاگرام دستگاه های متصل به اکانت اینستاگرام یا اصطلاحا نشست های فعال را مشاهده و آنها را حذف کنیم.

بررسی لیست دستگاه های متصل به اکانت اینستاگرام

ریسک هک شدن اکانت های اینستاگرام توسط هکر ها زیاد است و ممکن است از این طریق به اطلاعات اکانت شما دسترسی پیدا کنند. سوالی که بسیاری از کاربران اینستاگرام با آن مواجه اند اینست که از کجا بفهمیم چند نفر به اکانت اینستا وصلن؟

برای تشخیص نشست های فعال اکانت اینستاگرام خود مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. پس از بروزرسانی اپلیکیشن اینستاگرام آن را باز کنید.
 2. به تب پروفایل شخصی تان بروید.
 3. دکمه منو را لمس کنید.
 4. برای ورود به بخش تنظیمات اینستاگرام گزینه Settings را انتخاب نمایید.
 5. اکنون روی گزینه Security ضربه بزنید.
 6. در پنجره ظاهر شده گزینه login activity را انتخاب کنید.
  نکته: توجه داشته باشید برای دسترسی به این گزینه نیاز به روش های تغییر آی پی دارید.
  حال می توانید موقعیت مکانی و نوع دستگاهی که به اکانت شما متصل شده است را مشاهده نمایید.
 7. اگر در لیست ظاهر شده مشاهده کردید دستگاه غیر مجازی به اکانت شما متصل شده است دکمه سه نقطه کنار آن را لمس کنید و گزینه Log Out را انتخاب نمایید.
 8. پیغامی ظاهر می شود و اعلام می کند دستگاه مورد نظر از لیست دستگاه های متصل به اکانت شما خارج شده است. روی دکمه ok ضربه بزنید.
نکته مهم: توجه داشته باشید اگر هکر رمز شما را داشته باشد این امکان وجود دارد که مجددا به راحتی وارد اکانت شما شود بنابراین بهتر است رمز عبور خود را با انتخاب گزینه change password تغییر دهید.

لاگین اکتیویتی اینستاگرام

منظور از نشست های فعال اینستاگرام چیست؟

ممکن است اکانت شما توسط شخصی هک شده باشد. قابلیت login activity اینستاگرام برای تشخیص نشست های فعال اینستاگرام به کاربران معرفی شده است. در واقع login activity اینستاگرام روشی برای تشخیص و حذف نشست های فعال در اینستاگرام محسوب می گردد به این ترتیب می توانید متوجه شوید چه کسانی به اینستاگرام شما دسترسی دارند.

یکی دیگر از قابلیت های جدید اینستاگرام که به کمک آن می توان فهمید چه کسانی به اکانت اینستاگرام ما دسترسی دارند بررسی و مشاهده بخش login activity اینستاگرام است. در این بخش می توان فهمید چه دستگاه هایی و از چه موقعیت های مکانی به اکانت اینستاگرام شما دسترسی داشته اند.

نکته: این ویژگی اخیرا به اینستاگرام اضافه شده است و برای استفاده از آن نیاز دارید اپلیکیشن اینستاگرام خود را بروزرسانی کنید.

نکات مهم جهت جلوگیری از هک شدن اکانت اینستاگرام

چگونه بفهمیم چه کسانی اینستاگرام ما را هک کرده اند

 • قابلیت تایید دو مرحله ای اینستاگرام را فعال نمایید.
 • رمز عبور خود را پس از استفاده از برنامه های آنفالویاب تغییر دهید.
 • شماره موبایل و ایمیل خود را به اکانت خود اضافه نمایید.
 • به طور مدام دستگاه های متصل به اکانت خود را از طریق login activity چک کنید.
 • از برنامه ها و سایت هایی که اطلاعات اکانت شما را می خواهند استفاده نکنید.
 • در صورتی که از یک گوشی یا کامپیوتر شخص دیگری وارد اکانت خود شدید پس از پایان کار از اکانت خود خارج شوید.
 • اگر فعالیت های مشکوکی در پیج اینستاگرام خود مشاهده کردید رمز عبور اکانت خود را تغییر دهید.
 • اگر چندین اکانت اینستاگرام دارید از وارد کردن یک پسورد برای تمام اکانت های خود خودداری کنید.

درباره قابلیت لاگین اکتیویتی اینستاگرام بیشتر بدانید

 • login activity instagram کجاست؟
  در مسیر Settings> security> Login Activity می توانید دستگاه های متصل به اکانت اینستاگرام را مشاهده نمایید.
 • لاگین اکتیویتی اینستاگرام چیست؟
  این ویژگی اینستاگرام به شما کمک می کند بفهمید آیا اکانت شما توسط دستگاه دیگری هک شده است یا نه.
 • چگونه بفهمیم چه کسانی در اکانت اینستاگرام ما هستند؟
  یکی از راه های تشخیص نشست های فعال اینستاگرام، بررسی بخش login activity اینستاگرام است.
 • چگونه بفهمیم چه کسانی اینستاگرام ما را هک کرده اند؟
  از طریق قابلیت login activity می توان دستگاه های متصل به اکانت را بررسی کرد.
 • آیا می توان دستگاه های متصل به اکانت اینستاگرام را حذف نمود؟
  بله. با مراجعه به بخش login activity اینستاگرام می توانید دستگاه های غیر مجاز متصل شده به اکانت خود را حذف نمایید.
 • از کجا بفهمیم کسانی به اینستاگرام ما سر میزنند؟
  در بخش لاگین اکتیویتی اینستاگرام لیست دستگاه های متصل به اکانت شما را نشان می دهد.
 • لاگین اکتیویتی اینستاگرام چه اطلاعاتی در اختیار کاربران قرار می دهد؟
  اطلاعاتی نظیر نام و موقعیت جغرافیایی دستگاه هایی که به اکانت شما متصل شده اند در بخش لاگین اکتیویتی اینستاگرام قابل مشاهده است.
 • آیا می توان تاریخچه ورود به حساب اینستاگرام خود را مشاهده نمود؟
  بله. لاگین اکتیویتی اینستا این امکان را برای کاربران خود فراهم می کند که اطلاعات ورود به اکانت پیج اینستاگرام خود را مشاهده نمایند.
 • آیا روشی برای پاک کردن آخرین مکان ورود من از اینستاگرام وجود دارد؟
  بله. از مسیر Settings> security> Login Activity می توانید آخرین تاریخچه مکان ورود به اینستاگرام را ببینید و در صورت تمایل حذف کنید.
 • چرا لاگین اکتیویتی اینستاگرام من شهرهای مختلف را نشان می دهد؟
  اگر در هنگام ورود به اکانت اینستاگرام خود آی پی خود را تغییر دهید موقعیت مکانی فعلی شما تغییر خواهد کرد.
 • چطور می توانم آخرین تاریخ ورود خود به اینستاگرام را حذف نمایم؟
  برای خروج از آخرین ورود خود به اینستاگرام می توانید در بخش لاگین اکتیویتی اینستاگرام موقعیت فعلی خود را انتخاب و گزینه Log Out را لمس نمایید.
  نکته: واژه Active Now موقعیت فعلی شما را نشان می دهد.
 • چرا موقعیت فعلی من در قسمت لاگین اکتیویتی اینستاگرام اشتباه است؟
  در صورت اتصال از طریق روش های تغییر آی پی ممکن است موقعیت فعلی شما اشتباه نشان داده شود. شما می توانید با لمس نماد سه نقطه کنار موقعیت فعلی خود و انتخاب آیکن i روی نقشه موقعیت مکانی خود را جهت ویرایش گزارش دهید.

در این مقاله از مجموعه آموزش های اینستاگرام میزبان فا مگ به معرفی ویژگی login activity اینستاگرام پرداختیم. جهت اطمینان از اینکه آیا کسی به اکانت اینستاگرام شما دسترسی دارد لازم است بخش لاگین اکتیویتی اینستاگرام را بررسی کنید. با استفاده از قابلیت login activity اینستاگرام می توان امنیت پیج اینستاگرام خود را در برابر هکر هایی که از روش های مختلف به اکانت شما دسترسی پیدا می کنند حفظ نمایید. سوالات خود را پیرامون قابلیت لاگین اکتیویتی اینستاگرام در بخش دیدگاه ها ثبت نمایید.

آموزش های اینستاگرام

‫245 دیدگاه ها

 1. سلام خسته نباشید، من دیشب متوجه شدم از قسمت لاگ این اکتیویتی متوجه شدم یک نفر دیگه توی اکانت اینستاگرام منه، رمزمو عوض کردم و تایید دو مرحله ای گذاشتم، اما الان ک میرم تو لاگ این اکتیویتی فقط یه دستگاه رو نشون میده ک خودمم مدل گوشی من هم هست اما لوکیشن رو میزنه ایلام در صورتی که من مشهدم و آی پی گوشیمم مال مشده😐 الآن دلیل این مشکل و اشتباه نشون دادن چیه؟! اینستاگرام قاطی کرده چی شده؟!

  1. سلام نگار عزیز
   متاسفانه لوکیشن نمایش داده شده در اینستاگرام لوکیشن دقیقی نیست و اگر از روش های تغییر آی پی استفاده کنی ممکنه چندین لوکیشن مختلف را بهت نشون بده ولی همه لوکیشن ها مربوط به مدل گوشی تلفن خودت باشه. شما می تونی از طریق مدل گوشیت تشخیص بدی که دستگاه نمایش داده شده تلفن همراه شماست یا خیر. اگر مدل دستگاهی که نمایش داده شده با مدل گوشی تلفن همراه شما متفاوت بود کافیه log out کرده و پسوردت رو تغییر بدی.
   موفق باشی

   1. سلام ، اگر کسی وارد اکانت اینستا شخصی من بشه و در انتها گزینه log out را انتخاب کنه یعنی کاملا خارج بشه ، بازم سابقه مکانش و اتصالش در لاگین اکتیویتی هست؟

     1. سلام وقت بخیر ، یکی وارد سیستم اینستاگرام من شده که اسمش MYA_L22 هست که اسم گوشی من هم همین هست الان چطوری بتونم که کسی که به سیستم اینستاگرام من وارد شده رو بیرون کنم؟ گزینه logout رو هم زدم از دوباره وارد شدم و رمز اینستاگرام مو تغییر دادم ولی بازم اون کسی که تو سیستم اینستاگرام من وارد شده هنوز هم هست / الان باید چیکار کنم؟ / ممنون میشم کمکم کنید🌹

     2. سلام،ببخشید کسی که اینستای منو هک کرده باشه،میتونه از پیج من با شخص دیگه ای چت کنن

     3. سلام واحترام؛
      بله در صورتی که شخص دیگری به اکانت شما دسترسی یابد امکان مدیریت کامل پیج را خواهد داشت.

  2. من رفتم ببینم آیا کسی روی پیج من هست اسم گوشی ها اسم گوشی خودم بود ولی اسم شهر ها فرق داشت از کجا میتونم مطمئن بشم که کسه دیگه ای روی پیج من نیست و چکار کنم کسی نتونه وارد پیجم بشه؟
   ممنون میشم جوابم رو بدین

   1. سلام دوست عزیز اگه مدل گوشی خودتون بوده نگران نباشید و این که لوکیشن اینستاگرام دقیق نیست ، اگر هم نگران میشید هر بار که وارد میشید همه دستگاه ها جز اون گزینه که Active now داره ازشون لاگ اوت کنید.

    1. سلام دوست عزیز.من دیشب هک شد اینستام.و کلا حسابمو خالی کردن از طریق یه اپلیکیشن قلابی به نام عدالت همراه. و بعدش اینستا و واتساپ اینامو همه رو هک کردن.من اینستامو حذف کردم و دوباره با شماره موبایلم وارد شدم یه اکانت جدید.بعد چند گزینه به نام ارسال ایمیل بود اونو فرستادم میگم احیانا الان که اون هکر بازم منو هک نکرده؟چون تو نشست های فعالم نیست.ولی شما گفتین ممکنه تو نشست های فعالت نباشه اما ایمیل براش بره میفهمه.اما من با یه اکانت جدید وارد شدم بازم میفهمه؟

  3. سلام دوستان
   من یک پیام اومد کسی وارد اینستاگرامم شده بلافاصله من زدم این دستگاه من نیستم و متاسفانه loginactivity خالی شد و من نتونستم بفهمم چه دستگاهی بوده.راهی نیست که بفهمیم در طول مثلا یک ماه گذشته چه کساین با چه سیستم هایی وارد اینستاگراممون شدند؟

   1. با سلام هدی عزیز
    شما می توانید وارد بخش settings گوشی تلفن همراه خود شده و سپس از طریق منو Security گزینه Login activity را انتخاب نمایید و تنها در این قسمت می توانید ورودها را بررسی کنید. لطفا در نظر داشته باشید که برای افزایش امنیت پیج خود بهتر است پسوردتان را نیز تغییر دهید.
    موفق و پیروز باشید

    1. باسلام.من چندوقته پیش متوجه شدم یک دستگاه مشترک دردواکانتم واردشده من مشهدهستم اما اون دستگاه درتبریز فعالیت داشته..ازحساب خارج کردمش ورمزمم عوض کردم.ولی دوباره امروزمتوجه شدم همون دستگاه باهمون نشانیدوباره به یکی ازهمون حساب هام واردشده.اما نه دفعه ی قبل ونه ایندفعه هیچ ایمیلی دال براینکه شخصی به حساب شماواردشده دریافت نکردم ولی چناچه حتی ازبرنامه های انفالویاب استفاده میکنم وپسوردمومیزنم سریعا هم دراینستاوهم درایمیل هام به من هشدارمیده سوالم این هستش که ایاامکانش هست خطایی اینچنینی صورت بگیره یا هک شدم دوباره..ممنون میشم پاسخگوباشید

     1. با سلام دوست عزیز
      با توجه به اینکه پیغام یا ایمیلی مبنی برا تلاش برای ورود به حساب خود دریافت نکرده اید، ممکن است این مورد به برنامه های جانبی که استفاده می کنید مرتبط باشد. اگر ورود نامبرده را حذف و رمز خود را تغییر دهید دیگر نگرانی در خصوص هک شدن صفحه و دسترسی به اطلاعات نخواهید داشت.
      موفق و پیروز باشید

 2. سلام وقتتون به خیر میخواستم بدونم اگر کسی تلاش کنه با امتحان پسورد های مختلف وارد پیج بشه ولی نتونه هم جایی نمایش داده میشه؟

  1. سلام دوست عزیز
   خیر جایی ثبت و نمایش داده نمیشه
   موفق باشید.

   1. سلام وقت بخیر از دیشب پیجم به مشکل خورده و فقط تنها ی نفر میتونه وارد پیج شه قبلش با ۳تا گوشی تو اکانت بودیم ولی دیگ نمیزاره شما مشکلش رو میدونید؟
    البته باید بگم ک از برنامه انفالویاب استفاده کردم ولی اونو حذف کردم اینستاگرامم کش رو حذف کردم و رمزم تغییر دادم ولی باز این مشکل هس

  2. با سلام و احترام. پست های ذخیره اینستای من خودشون تغییر میکنن. گاهی اوقات اضافه و گاهی اوقات حذف میشن. رمزمو چندین بار تغییر دادم بازم نشد. ممنون میشم راهنمایی کنید. سپاسگزارم

 3. سلام من پیج خودمو برای اینکه اخرین تاریخ ورودمو پاک کنم log out کردم و پیج من پاک شد . چجوری برش گردونم ؟

  1. یعنی تو همون بخش login activity . و الان پیجمو سرچ میکنم میاد ولی دیگه کنترلش دست من نیست

  2. سلام و احترام؛
   با گزینه logout فقط از اکانت خارج میشید (حسابتون حذف نمیشه)
   برای ورود مجدد نام کاربری و رمز عبورتون رو وارد کنید.

   1. سلام . ممنون از پاسخ گویی . من پیجمو خیلی وقت پیش باز کردم و pass و یادم نمیاد . ب ادرس ایمیل هم باید لینک فرستاده بشه چیزی نمیاد .نمیخوام صفحه م برگردونده بشه میخوام ببندمش راهی هست ؟

 4. سلام خسه نباشین اگه داخل فعالیت ورود به سیستم اینستا دوتا فعالیت باشه و لوکیشن هم متفاوت اما هردوس به اسم گوشی خودمون باشه یعنی هک شدیم؟یا دلیل دیگه ای داره؟

  1. سلام دوست عزیز شما نکته اول اینکه لوکیشن اینستاگرام دقیق نیست و ممکن لوکیشن شما رو اشتباه بزنه نگران نباشید!
   دوم اینکه زمانی که برنامه های تغییر آی پی استفاده میکنید ممکن این اتفاق بیفته و دوتا لوکیشن و یک گوشی رو نشون بده
   ولی بازم اگه خیلی نگرانید هر بار که به صفحه فعالیت های اینستاگرام میرید بقیه دستگاه های متصل را لاگ اوت کنید و امنیت اکانتتون را بالا ببرید! در این باره می توانید به مقاله امنیت اینستاگرام مراجعه کنید!
   چگونه بفهمیم چه کسانی به اینستاگرام ما دسترسی دارند؟
   فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام

   1. سلام مرسی از سایت باحالتون من انفالویاب استفاده کردم بعد پاک کردم ممکنه برنامه به دایرکتام دسترسی داشته باشه و نحوه کاره انفالویابو ی توضیح بدید که با رباته یا….؟ متشکر

    1. با سلام دوست عزیز
     خیلی ممنون از محبت شما و خوشحالیم که همراهانی همچون شما داریم. اگر برنامه را از پلی استور گوشی دانلود کرده اید و برنامه مطمئنی است، دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. این برنامه ها به طور کلی امکان بررسی لیست فالورها و فولینگ های شما و همچنین مدیریت آنها را ارائه می دهند. تنها لازم است اطمینان حاصل کنید که برنامه را از منابع معتبر مثل گوگل پلی استور دانلود و نصب می نمایید.
     موفق و پیروز باشید

   2. سلام من مسیج ریکوئست دارم ولی باز نمیشه نشون نمیده باید چیکار کنم

    1. با سلام بهار عزیز
     لازم است از اتصال اینترنت خود و پایداری آن اطمینان حاصل کنید.
     موفق و پیروز باشید

 5. سلام من درگوگل ویندوزم هم ی اکانت ساختم ,وقتی درlogin activity ک چک میکنم رآس هر24ساعت کسی باگوشیapple iphone فقط وارداکانتم میشه وانلاین میشه,امکانش هست که هک نشده باشم یامشکل دیگ ای باشه؟ممنون

  1. در بخش Login Activity در صورتی که نام دستگاه تلفن نمایش داده شده با نام گوشی تلفن شما مغایر است با انتخاب log out دسترسی دستگاه مورد نظر را لغو کنید.

 6. من هرروزlog outمیکنم.ولی تا24ساعت تموم میشه باگوشی ایفون دوباره انلاین میشه حتی پسوردمم عوض کردم. اکانت اصلی ویندوزم هم وقتی24ساعت تموم میشه زمان یک روزگذشته رونشون نمیده دوباره ازیه ثانیه شروع میشه ولی اینجا بااسم ویندوزخودم سوالم اینکه چجوری بعد24ساعت این دستگاه ایفون فقط دراکانت گوگل ویندوزم انلاین میشه ایاهک شدم یانه؟؟خیلی ممنون ازراهنمایتون

 7. رمز من دست یک نفر هست
  و اون ۳ اوریل
  ۷ اوریل سر زده
  ولی میدونم ۱۷ اوریل هم امده تو اکانتم الان که میبینم نزده
  قبلی ها رو زده ولی جدیده ها رو نزده

 8. سلام و خسته نباشید
  میخام جزییات بیشتری رو مپ تو لوگین اکتیویتی نگا کنم
  چجوری این کارو انجام بدم
  مپ خیلی کوچیکه میشه راهنمایی کنید خیلی واجبه

 9. سلام من متاسفانه دستگاه خودم رو در بخش فعالیت ورود به سیستم حذف کردم حالا که میخوام وارد شم دائما گذرواژه رو قبول نمیکنه

 10. سلام، دیشب از طرف پیج دوستم بلاک شدم و بعد که ازش پرسیدم میگفت اصلا ب پیجش دسترسی نداشته (اینترنت نداشته) و توی قسمت لاگین اکتیویتی اینستاگرامش هم چیزی نزده به جز گوشی خودش، چه اتفاقی برای اینستاگرامش افتاده؟ ممکنه کسی وارد پیجش شده باشه و بعد از قسمت لاگین اکتیویتی فعالیت خودش رو پاک کرده باشه؟

  1. و اینکه اگر لاگ اوت کرده باشن از پیج دوستم اینستاگرام نباید ایمیل بهش میداد؟

   1. سلام من دیشب اتفاقی وارد لاگین اکتیویتی شدم دیدم روی نقشه زده بود زاهدان با اینکه من مشهدم و مدل گوشی رو نزده بود فقط زده بود اپل ایفون اما زده بود اکتیو نو …حالا من ب یک نفر شک دارم ک هم گوشیش ایفونه هم زاهدانه و یکبار هم با گوشی من تلاش کرده وارد پیجش بشه اما موفق نشد چون رمز ب ایمیلش نمیومد
    من لاگ اوت زدم و با لاگین خودکار وارد پیجم شدم دوباره و نقشه ب مشهد با همون مشخصات وارد شد و همچنان زده بود اکتیو نو
    حالا من از کجا بفهمم اون بنده خدا هکم کرده یا یک تغییر ای پی اتفاقی بوده!؟؟
    فقطم یک گزینه بود ک زدم روش نقشه زاهدان اومد نوشته بود اکتیو نو

    1. سلام من در قسمت لاگین اکتیویتی سه تا هست ک همشون مدل گوشی خودمه و همشون یه موقعیت مکانیه. آیا هک شدم یا هر سه تاش مال خودمه؟

 11. سلام،ساعتی که تو این قسمت نشون داده میشه هم مثل لوکیشن اشتباهه؟
  امکانش هست ساعتی که اونجا میزنه به منظور این باشه که طرف مقابل کِی اومده اون قسمت(لاگین اکتیویتی)نه به منظور این که کِی وارد اینستا شده؟

 12. سلام پیج منو هک کردن بعد برشگردوندم میشه فهمید کی بوده؟

  1. سلام امروز پیامی از اینستاگرام برای من اومد که نوشته بود دستگاهی تلاش می کنه وارد اکانتتون بشه و من گزینه اون من نبودم رو زدم و پسوردم رو هم عوض کردم و الان وقتی که توی لاگین اکتیویتی میرم یک اکانت ناشناس با موقعیت مکانی آلمان فعاله و چند بار لاگ اوتش کردم و پسوردم رو دوباره عوض کردم منتها وقتی لاگ اوتش می کنم خودم لاگ اوت میشم و مجبورم دوباره پسوردم رو وارد کنم تا بتونم به اکانتم برگردم و هم چنان اون اکانت غریبه توی لاگین اکتیویتی هست و پاک نمیشه
   آیا هک شدن و باید چی کار کنم ؟

 13. سلام از کجا میتونم متوجه بشم قبلا چه کسانی با اینستا من لاگین میکردند؟؟

  1. سلام روزبخیر؛
   از طریق قابلیت لاگین اکتویتی می تونید مشاهده کنید که در حال حاضر چه دستگاه هایی به اکانت شما وارد شدن البته دقت داشته باشید اگر از برنامه های تغییر ایپی استفاده کنید ممکنه در این لیست ایپی دیگری رو هم به عنوان لاگ نمایش بده.

 14. سلام
  ببخشید چطور میشه فهمید کسی که پبجش رو پاک کرده دلیت اکانت کرده یا دی اکتیوه؟

  1. سلام روزبخیر؛
   زمانی که کسایی شما رو بلاک کرده باشه یوزرش یافت نمیشه و اگر هم نمایش داده شد تنها تعداد پست ها رو به شما نمایش میده اما سایر بخش ها مثل بیو و … قابل نمایش نیست.
   در زمان دی اکتیو و دلیت اکانت با پیغام user not found هنگام جستچوی کاربر مواجه میشید.

 15. سلام وقت تون بخیر من اینستاگرام رو با شماره خودم نصب کردم ولی روی گوشی یکی از اعضای خانوادم نصب کردم الان چند روزه که کد هایی از فیس بوک برای ورود به اینستاگرام باشماره من برلم میاد این کدها منظور اینرو میرسونه که کسی میخواد اکانتم رو هک کنه یانه و باید چیکار کنم تا این اتفاق نیوفته؟

 16. سلام امروز من متوجه شدم که توی هایلایتام بعضی از استوری هام حذف شدن و وقتی ارشیو رو هم نگاه کردم .از اونجا هم حذف شده بود . در حالی من این کار رو نکردم و دو هفته پیش هم همین اتفاق برای دخترخالم افتاده بود و امروز باز استوریای اون حذف شدن . پسورد پیجمم پسورد قوی هستش و همچنین تایید دو عاملی هم کرده بودم . فقط اینکه پیجم پابلیک هست . امکان این هست که هک شده باشیم ؟؟ از کجا بفهمیم ؟؟

  1. سلام روزبخیر؛
   بخش لاگین اکتیویتی پیجتون رو حتما بررسی کنید.
   فعالیت های انجام شده در طول روزهای هفته رو چک کنید و بررسی کنید که شخص دیگه ای وارد حساب شما نشده باشه.
   بعد از اون رمز ورود رو تغییر بدید و حتما تایید دو مرحله ای برای اکانتتون فعال کنید.

 17. سلام
  من امروز که داشتم دایرکت رو چک میکردم دیدم استوری کسی از طرف من جواب داده شده و من مطنم که من اینکارو نکردم

  ایا همچین چیزی عادی هست؟؟؟؟

   1. سلام دوست عزیز، در آپدیت جدید اینستاگرام باید وارد منوی 3 خط شوید account center را انتخاب کنید و اسکرول کنید، وارد منوی password and security شوید و در آنجا از گزینه ی login alert می بینید که چه اکانت هایی بر روی اینستاگرام شما فعال می باشند.

 18. سلام ببخشید من وقتی وارد log in activity میشم شهر من رو گیلان میزنه در حالی که من تهرانم
  قبل از اون تبریز هم بود که پاک کردم اما وقتی برای گیلان لاگ اوت رو میزنم کلا اینستاگرام من رو پرت میکنه بیرون

 19. سلام
  من مطمئنم کسی به اکانتم دسترسی نداره . اما گاهی اوقات یه کسایی از گفتگوی من توی دایرکت با بقیه اطلاع دارن، چطور این اتفاق ممکنه؟؟؟
  ممنون.

  1. سلام روزبخیر؛
   لاگین اکتیویتی اینستاگرام رو بررسی کنید و ببینی فعالیت یا آیپی خاصی ثبت شده؟
   اگر اطلاعات مشکوکی وجود نداشت کسی به اکانتتون دسترسی نداشته و حالا به هر طریقی جز هک اکانت اطلاعاتتون فاش شده.

   1. سلام اگر یکی از پیج هایه اینستا هک بشه آیا هکر میتونه به بقیه پیج هام هم دسترسی داشته باشه؟

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     اکانت ها از یکدیگر کاملا مجزا هستند اما هر اکانت اینستاگرامی می تواند در معرض هک قرار گیرد. بهتر است وضعیت اکانت خود را بررسی نموده و نشست های فعال را چک کنید.

 20. سلام.وقت شما بخیر
  در قسمت login activity فقط مدل گوشی خودمه.اما تو جی میلم از یه مدل گوشی دیگه دوتا ورود هست.این به معنیه اینه که وارد شده یا قصد ورود داشته؟تایید دو مرحله ایم فعال نبوده.
  وقتی خودم انلاینم تو اینستا امکان حضور همزمان شخص دیگه هست؟

  1. سلام دوست عزیز، برنامه های دیگه مثل انفالو یاب یا … ممکنه اینجوری نشون بده ولی خطرناک هست این مورد سعی کنید پسورد ایمیل و اینستاگرامتون رو عوض کنید. اگه مدل عجیبی نوشته گوشیتون رو توی اینترنت اون مدل رو سرچ کنید بعضی وقتا بعضی گوشی ها دوتا اسم دارن

   1. سلام دوست عزیز من چندوقته پیش متوجه شدم شخصی بایک مدل گوشی درتبریزدردوحسابم دراینستاواردشده.رمزم روعوض کردم.امادوباره امروزهمون مدل وهمون شهرودیدم.وساعتی روزده بودکه مطمئنم من دراون ساعت فعالیتی نداشتم ایاممکن هست اشتباهی کسی دیگه رونشون بده ممنون میشم اگه کمکم کنید

    1. با سلام دوست عزیز
     خیر. به طور معمول ورودهایی که به حساب شما صورت گرفته است در این قسمت نمایش داده می شود. پیشنهاد می کنم ابتدا از طریق بخش login activity اقدام به Logout کردن حساب مورد نظر کرده و سپس رمز خود را تغییر دهید.
     موفق و پیروز باشید

 21. بله از انفالویاب و دانلود از اینستا استفاده میکردم
  مدل گوشی a50 میزنه در صورتیکه برا من a10هست
  یه سوال دیگه
  اگه به صورت همزمان وارد اکانت بشه کسی امکان مشاهده دایرکت و تماس تصویری رو داره؟

 22. با سلام، دیشب در پیجم یه پست گذاشته شد که من نذاشته بودم و اون عکس پست شده رو نه در گالری داشتم و نه دیده بودم تا حالا… و در قسمت لاگین نام گوشی خودم بود ولی مکان فرق داشت
  یعنی ممکن هک شده باشم؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز این که میگید پست گذاشته شده یکم مشکوکه سعی کنید رمزتون رو عوض کنید ورود دو مرحله ای رو هم فعال کنید و در رابطه با لوکیشن هم نگران لوکیشن نباشید لوکیشن اینستاگرام دقیق نیست و این مشکلات پیش میاد.

 23. سلام من پیج جدید زده بودم تو قسمت لوگین اکتیوتی هم رفتم سه نثتا ادرس تهران بود یدونه هم نیویورک و اینکه من گوشیمم تازه ریجستر کرده بودم به نظرتون این به چه صورته؟؟ من تهرانم اون نیویورکه نمیدونم چیه

  1. سلام روزبخیر؛
   ممکنه از برنامه های تغییر ایپی اسفاده کرده باشید و بعد وارد اپلیکیشن شده باشید در چنین مواقعی با ایپی های مختلف فعالییتتون ثبت میشه.

 24. سلام من امشب خیلی ناگهانی از اکانتم بیرون افتادم و هرچقدر هم با گوشی بقیه امتحان میکنم اکانتم پیدا نمیشه مشکل از کجاست و چیکار باید بکنم ؟؟

  1. سلام روزبخیر؛
   یوزرتون کلا موجود نیست ؟
   هشداری هم براتون ارسال شده بود؟

 25. سلام من رفتم لوگین اکتیویتی و به غیر از حیاب خودم آنلاین زده بود بقیه اکانت ها رو لوگ اوت کردم ولی حالا که میرم تو صفحه خودم وقتی میخوام پست هارو ببینم بعد از دو سه پست از اینستا پرت میشم بیرون حالا چیکار کنم؟یعنی اکانت خودمو پاک کردم؟

  1. سلام دوست عزیز این مشکل جهانی هستش و ربطی به اکانت شما نداره به زودی رفع میشه

 26. سلام واسه منم قسمت اکتیویتی زده اسم ی گوشی و شیراز هرچی روی س نقطه و اوکی میزنم بازم هست .ممکنه بخاطر این باشه ک یبار روی گوشی دیگم نصب کردم ولی باز حذفش کردم چون گوشیم عوض کردم؟؟؟؟الان چبکار کنم اون لوکیشن نباشه دیگه ؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز لوکیشن اینستاگرام دقیق نیست تنها چیزی که توی این صفحه مهمه اینه که فقط مدل گوشی شما باشه و گزینه active now که مربوط به گوشی شماست توی اون لیست باشه.

 27. سلام ببخشید واسه من قسمت کی کسی فالو میکنه یبار اومد دستگاهی نزدیک شما یافت شده ی همچین چیزی فکردم هک شدم قسمت اکتیوتی زدم بعد ی مدل گوشی زده اکتیو now شیراز مدل گوشی خودمه روی اوکی ک میزنم میزنهDimeesینی چی؟ینی هک شدم؟چیکارکنم؟خاهش میکنم کمک کنید

  1. سلام
   ایا راهی هست که ببینیم قبلا چه دستگاههایی وارد پیجمون شدند و خودشون خارج شدند؟
   یعنی ما خارجشون نکرده باشیم
   من ایمیلم با یک نفری مشترک بود که کد اینستام به اون ایمیل ارسال شده بود و اون شخص میتونست با زدن کد ارسال شده توسط اینستا راحت وارد اینستای من بشه و خارج بشه
   میخوام بدونم ایا وارد شده و خارج شده بعدش راهی هست؟

   1. سلام و احترام لیلا عزیز؛
    قبلا چنین امکانی وجود داشت اما در حال حاضر تنها می توانید بررسی کنید که در همان لحظه چه اشخاصی به حساب شما دسترسی دارند.

 28. سلام و خسته نباشيد
  من گزینه لاگین اکتیویتیو که میزنم ببینم کی تو اکانتمه مدل گوشیمو درست میزنه اما لوکیشنش اشتباهه،،این یعنی هک شدم؟و اینکه تو قسمت لاگین اکتیویتی باید حتما چیزی اکتیو باشه یعنی خودمون هم که وصل هستیم اکتیو خودمون هم زده میشه؟؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز خیر لوکیشن اینستاگرام دقیق نیست مهم گزینه Active now هستش و مدل گوشیتون!

 29. سلام یک سوال خیلی مهم داشتم ممنون بفرمایید
  آیا کسی که یک ایسنتاگرام شخصی داره و بعد با همون خط و گوشی اش یک اینستاگرام غیر شخصی داره قابل شناسایی هست وقتی که با صفحه دوم و غیر شخصی کار می کنه بشه تشخیص داد کی بوده و اینستاگرام اصلی و شخصی اش را فهمید که کیست؟

  1. سلام دوست عزیز اولا داشتن دو اینستاگرام با یک خط تلفن کار اشتباهی هست و اینستاگرام ممکنه جفت اکانت های شما رو بلاک کنه و جواب سوال شما رو به صورت دقیق نمیشه داد ممکنه کسی باهوش باشه و تشخیص بده پس به صورت صد در صد نمیشه گفت اره یا نه

  2. سلام و احترام؛
   بر اساس تنظیمات اینستاگرام مخاطبین به صورت ساجست برای فالو کردن پیشنهاد میشن.

 30. سلام وقتتون بخیر
  تو قسمت login activity برای من دستگاه دیگه ای رو نشون میده که تو تاریخ ۱۸ ژانویه وارد شده اما بعد اون تاریخش اپدیت نشده.
  می خواستم بدونم چه جوری هنوز تو پیج منه اما اپدیت نشده تاریخ؟
  ممکنه هنوز بتونه پیجو ببینه اما کاری کنه تاریخ اپدیت نشه یا نه؟
  چون با دستگاه های خودم که وارد میشم حتی اگر وارد اینستا با یه گوشی نشم اما چون به اینترنت وصل میشه تاریخ اپدیت میشه.

  1. سلام دوست عزیز پسوردتون رو عوض کنید تمامی دستگاه ها غیر گوشی شما خارج میشن از اینستاگرامتون

 31. سلام روز بخیر.
  من یک دستگاه clt-l09 وارد اکانت اینستام شده که مدل گوشی خودم نیست. امکان داره اسم دستگاه اشتباه زده بشه؟ چون خیلی برام مهمه بدونم واقعا کسی اومده یانه فقط اشتباه اسم دستگاه زده شده

  1. سلام دوست عزیز این مدلی که نوشتید احتمال میدم گوشی هواوی p20 باشه اگه گوشی شما این نیست سریعا برای تغییر پسورد اینستاگرامتون اقدام کنید و حتما ورود دو مرحله ای رو روشن کنید.

 32. سلام
  فرمودید لوکیشنی که نشون داده میشه دقیق نیست. نوع دستگاه هایی که نشان میده دقیق هستش؟ چون الان دستگاهی رو برای من نشان میده که مال من نیست . میخوام بدونم چقدر احتمال داره فرد دیگه ای وارد اکانتم شده باشه

 33. سلام خسته نباشی من مدل گوشیم قدیمیه و اینستاگرام ب روز جواب نمیده و از اینستاگرام قدیمی استفاده میکنم میخام بفهمم چجوری باید ببینم اکانتم دست کسی دیگه هست یان،همون هک شدن،لاگین اکتیو نداره اینستا من ممنون میشم کمکم کنید

  1. سلام روزبخیر؛
   بخش لاگین اکتیویتی صرفا برای ورود و خروج کاربران و فعالیت ها ارائه شده. اگر به این قسمت دسترسی ندارید میتونید فعالیت های مشکوک رو بررسی کنید به عنوان مثال بررسی کنید فعالیتی صورت گرفته که از سمت شما نبوده باشه؟

 34. سلام خسته نباشید من چندروزیه اینستام از کار افتاده بود بروز کردم جواب نداد الان که حذف ونصب کردم دیگه بالا نمیاره ویه حساب جدید بمن نشون میده اگه میشه لطفا بهم کمک کنید که بتونم حساب خودمو بالا بیارم ممنونم

 35. سلام
  من پیج اینستام هک شده بود ی سریا بیرون کرده و نصف دایرکتام پاک شدن کامنت کم و زیاد شده از طرف من. رمزشو تغییر دادم خوبه؟؟

  1. سلام روزبخیر؛
   یکسری موارد امنیتی مثل تغییر ایمیل، تغییر رمز، فعالسازی ورود دو مرحله ای و موارد این چنینی رو پیاده سازی کنید همچنین نشست های فعال رو هم بررسی کنید.

 36. سلام…روزتون بخیر…من اکانت پیج اینستا من خصوصی هست…امروز تو یه پیج عمومی عکس کیک تولد 4 سال پیشو دیدم…خیلی ترسیدم…روشی که گفتین و نگاه کردم فقط آدرس گوشی خودم بود…العان یعنی من هک شدم؟؟میشه کمکم کنید؟؟فقط اینم بگم که من باطری گوشیم مشکل داره..من چندبار وسط کار با اینستا گوشیم خاموش شد بعد روشن میکردم وارد اینستا میخواستم بشم رمز میخواست…من رمزمو حفظ نیستم از طریق ارسال sms وارد میشدم..ممنون میشم جواب بدید

  1. سلام و احترام تارا عزیز؛
   حتی امکان کپی برداری از تصاویر و ویدیوهای قرار گرفته در پیج های خصوصی هم میس هستش…. احتمالا یکی از فالورهاتون از تصاویر کپی برداری کردن.

 37. سلام ببخشید کسی که با یه گوشی دیگ به اکانت ایسنتاگرام من وارد میشه ، چه اطلاعاتی در اختیارش قرار میگیره؟ منظورم اینه میتونه به عکس های شخصی و مخاطبینم دسترسی داشته باشه ؟؟

  1. سلام و احترام؛
   اگر شخصی به اکانت اینستاگرام شما وارد بشه تنها به اکانت و بخش های اون دسترسی داره مثل بخش دایرکت، فالورها و فالوینگ ها، تنظیمات و….

 38. سلام اقا یکی اومده بود پیج من رو هک کرده بود remove کردمش بعدا رمز اکانتم رو عوض کردم بعدا two step گذاشتم الان که نمیتونه هک کنه

  1. سلام وقت بخیر؛
   مباحث امنیتی مثل تغییر رمز، فعالسازی ورود دو مرحله ای، بررسی فعالیت های انجام شده در اکانت، بررسی ورود ها و موارد این چنینی مفید هستش.

 39. سلام ببخشید این روش اکانت هایی که در اون لحظه به اکانت ما وصل هستن رو نشون میده یا کلا نشون میده،ینی اگه یه نفر چند روز پیش وارد اکانت شده باشه هم نشون میده؟

 40. سلام.خسته نباشید.من اخیرا متوجه شدم یکی از اعضای خانواده تو پیج منه.ولی اخرین ورود رو میبینم از کجا متوجه بشم چند وقته تو پیجمه

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه نمیشه کلیه فعالیت های صورت گرفته اما می تونید با مراجعه به قسمت لاگین اکتیویتی کلیه دستگاه های متصل به حساب و زمان لاگینشون رو مشاهده کنید.

 41. با سلام و عرض خسته نباشید
  من بخش login activity رو امروز اتفاقی داشتم چک میکردم و دیدم که از طریق دو تا دستگاه ناشناس به اکانت من ورود شده بوده و من هردو رو لاگ اوت کردم.
  اما الان میخوام مجددا برم ببینم اسم اون دستگاه هارو و مشخصات و IPش رو ببینم که چی بوده
  قسمتی بجز login activity هست که بتونم اون دستگاه هارو ببینم؟ چون اون هارو لاگ اون که کردم دیگه اسمشون نیست داخل login activity و الان پشیمونم که چرا همون اول مشخصات رو دقت نکردم

 42. باسلام سوالم در‌مورد شناسایی ip کاربر یک پیج هست.
  اگر شخصی در ابتدای ورود به اکانت اینستاگرام با vpn وارد شود، و غالبا با vpn از اکانت خود استفاده کند، اما گاهی و در مواردی در هنگام قطع vpn، دقایقی را نیز بدون vpn و با ip ایران با اکانت اینستاگرام خود کار کرده باشد، در این صورت، در هنگام رهگیری ip, کدام ip برای اون نمایش داده خواهد شد، ۱ _آخرین ip که شخص با ان از اکانت اینستا استفاده کرده است؟ ۲_ ip که در اکثر غریب به اتفاق موارد با آن ip اکانت را مورد استفاده قرار داده؟ ۳_ فقط آن ip که در قسمت login activityپیج موجود است، ۴_ یا تمام ip هایی که با انها اکانت اینستا مورد استفاده قرار گرفته است به تفکیک و ساعات استفاده با آن ip قابل رویت خواهد بود؟؟ _
  و یک سوال دیگر اینکه، آیا روشی وجود دارد که ip صاحب اکانت را بدون اینکه روی لینکی کلیک کند، شناسایی کرد؟ یا قطعا باید به هر حال شخص روی لینکی کلیک کند تا ip اکانت او ردیابی شود؟؟؟
  ممنونم

 43. سلام وقت بخیر
  میخواستم بپرسم ازتون که
  متاسفانه از روی کنجکاوی وارد اینستای شخصی شدم چندین بار که رمزش رو داشتم.گوشیم سامسونگ هست
  و گوشی ایشون آیفون هست
  ایشون از طریق اپل ایدیشون میتونن متوجه بشن که من وارد شدم ؟؟
  چه اطلاعاتی از من میتونن متوجه شن؟

  1. سلام دوست عزیز به صورت دقیق نمیشه فهمید ولی توی اینستاگرام از قسمت Security میشه مدل گوشی های متصل به اکانت رو فهمید اگه اونجا رفته باشن و باهوش باشن میتونن بفهمن کی بوده کم و بیش

 44. سلام‌من از طریف ایمیل وارد اینستا شدم‌ بعد دیشب دیدم برام‌جیمیل امده گوشی مدل ال جیk350 وارد اینستا شده ایا او را میشناسید یا خیر؟ک من وقتی دیدم فوری دلیت اکانت زدم از طرفیم هرچی دایرکت میمومد برام با این ک‌خونده بودم بازم شمارشگر دایرکتم نمایش داده میشد ک مثلا ۴ تا پیام دایرکت دارید در صورتی ک‌من خونده بودم ولی دایرکتا هنوز جوری بود ک انگار خونده نشده بود ایا هکشدم‌یا مشکل بروزرسانی اینستاس

  1. سلام و احترام؛
   گاها اختلال رخ میده شما دایرکت رو مظالعه و مشاهده کردید اما همچنان آیکون خوانده نشده روی دایرکت وجود داره. در چنین شرایط لاگین اکتیویتی اکانت رو بررسی کنید.

 45. سلام خسته نباشید. من هر چند وقت رمزم رو عوض میکنم و تایید دومرحله ایم هم فعاله . خودم امتحانی باگوشی های مختلف وارداکانتم میشم ازم رمز میخواد وبه شماره خودم کدمیفرستن .امابا این حال در قسمت login هر از چندگاهی یک اپل ایفون بهم نشون میده .در صورتی ک گوشی من ال جی هست . و فقط هم همین اپل ایفون رو هر از چندگاهی برام نشون میده . و من هر سری رمز عوض میکنم با وجود رمزدوم باز هم این اپل ایفون میاد . ایا هک شدم ؟ به وسیله چه گوشی هک شدم ؟ چون شنیدم با لب تاب وبرنامه های مخصوص هکری هم اگر وارد بشن اپل ایفون میزنه.داستان از چه قرار هست ؟

  1. سلام دوست عزیز احتمال کلی برای هک شدن کامل گوشیتون هست و ایشون احتمالا با کد های بکاپ وارد اکانت میشن باید گوشیتون رو کلا به یه متخصص بسپرید که براتون فلش کنه احتمال زیاد برنامه خطرناکی روی موبایلتون نصب شده.

 46. سلام من تو نشست های فعال اینستاگرامم بجز گوشی خودم یه گوشی دیگه هم نشون میده گوشی خودم a30 و گوشیه دیگهLGهستش…ولی برام ایمیل نیومده ک کسی وارد اینستام شده اما دوستم ک وارد شد سریع برام ایمیل اومد….یعتی من هک شدم؟ممکنه اینستا اشتباهی یه گوشی دیگه رو تو نشستام نشون بده؟اخه ایمیل واسم نیومده

 47. سلام من بجز گوشی خودم اسم یه گوشی دیگه تو نشستهای فعالم هست اما واسم ایمیل نیومده ک کسی وارد اینستام شده آیا کسی وارد اینستام شده؟یا ممکنه اینستا اشتباه کنه؟چون ایمیلی برام نیومده….میخام مطمئن بشم ببینم کسی تو اینستامه یا نه؟

  1. سلام دوست عزیز اگر مدل گوشی متفاوت هست اون رو Log out کنید و پسوردتون رو عوض کنید همچنین ورود دو مرحله ای رو هم فعال کنید.

 48. سلام.خسته نباشید.ببخشید من داخل قسمت login activity چندین دستگاه رو میبینم که همه به نام مدل دستگاه خودم هستند اما لوکیشن و زمان اکتیو بودنشون فرق میکنه.میشه بگید چرا اینجوری هست.و البته بگم الان فقط یکی از اونا اکتیو هست.

  1. سلام دوست عزیز لوکیشن اینستاگرام دقیق نیست و همچنین اگه ایفون دارید زمانی که با برنامه تغییر ایپی برید چندین گوشی رو نشون شما میده

 49. سلام من دوتا اکانت ساختم با یک خط در اینستا
  چطور باید یکی و برای همیشه از بین ببرم؟

 50. اگر کسی قبلا اکانت مارو داشته و بهم گفته پاک کردم از تو گوشیم از کجا باید بفهمیم هنوز داره یا نه

 51. سلام اول باید رمز رو تغییر بدم بعد اونایی که وارد پیجم شدنو حذف کنم؟؟؟

 52. سلام وقتتون بخیرببخشیدوقتی که متوجه شدیم شخص دیگری به اکانت مادسترسی دارد.ایامیشودفهمیدچه کسی هست؟یانه فقط مدل گوشیومیشه تشخیص داد؟نوع فردرونمیشه فهمید؟

  1. سلام و احترام؛
   اطلاعاتی همچون موقعیت مکانی، آیپی و مدل گوشی نمایش داده میشه.

 53. سلام من دو روز پیش وارد لاگین اکتیویتی شدم و یه مدل گوشی آیفون رو نشون داد ولی فقط نوشته بود آیفون و مدلشم ننوشته بود. و تا جایی که یادم میاد تاریخ ورودشم نبود. جی پی اس هم خونه ی خودمون رو نشون میداد. وقتی وارد جیمیلم شد(با جیمیل وارد اینستا شدم) دیدم هیچ پیامی نیس که کسی وارد اکانتم شده. تو ساختمون ما فقط دامادمون ایفون داره. ولی احتمال داره که اینستا خود به خود آیفون رو نشون بده؟

  1. سلام و احترام؛
   مدل و برند گوشی رو دقیق نمایش میده کاربر باید مدل نمایش داده رو جستجو کنه و بررسی کنه دستگاه خودشون هست یا خیر.

 54. سلام. من مدتیه که وقتی برنامه اینستاگرام رو میخام باز کنم همون لحظه انگار چند صفحه تو درتو باز میشن بعد صفحه اینستای من بالا میاد میخاستم بدونم علت چی میتونه باشه و اگه هک شده باشم باید چیکار کنم؟

  1. سلام دوست عزیز شما زمانی که اینستاگرام رو میبندین از قسمت برنامه های باز پشت صفحه هم اون رو کامل خروج می زنید؟

 55. سلام نه کامل نمیبندم در طول روز ، چون مکررا سر میزنم به اینستا ولی هرموقع رو برنامه تپ میکنم انگار چند صفحه تو درتو باز میشه بعد اینستا بالا میاد.. یه سوال دیگه فهمیدن هک فقط از طریق لوگ اکتیویتی هست؟

  1. وقت بخیر؛
   بله اگر فعالیت مشکوکی مشاهده کردید باید از قسمت لاگین اکتیویتی بررسی بفرمایید که شخص دیگری به حساب شما دسترسی نداشته باشه.

 56. سلام،اگر ی نفر وارد اکانت اینستامون شده باشه ولی خروج نزده باشه،مثل اینکه با دوتا گوشی داخل یک حساب باشیم ،با تغییر رمز از اکانتمون خارج میشه یان؟!

 57. سلام وخداقوت یه سوال از حضورتون داشتم، من یک اکانت مشترک با یک نفر دیگه دارم واز قسمت لاگین هم قابل مشاهده هست زمانهای ورود هرکدوم از گوشیها، آیا راهی هست برای غیرفعال کردن لاگین که مثلا نفردوم باورود به لاگین نتونه ورود گوشی من را بفهمه، ممنون میشم اگه راهنمایی کنید واگه نیازبه نصب برنامه خاصی هست لطفا اطلاع بدین
  باتشکر

 58. سلام خسته نباشین اگه یکی‌وارد پیجم شده باشه و در اخر خروج رو بزنه نمیتونم مشخصاتش رو بازیابی کنم یا پرینت بگیرم؟

  1. سلام دوست عزیز چرا اگه ایمیل لینک کردید ممکنه برای شما از طرف اینستاگرام ایمیل مشخصات کسی که وارد شده رو ارسال کرده باشه.

 59. سلام وقت بخیر
  من تو قسمت لاگین اکتیویتی به غیر از گوشی خودم یه گوشی دیگه از شهر خودم دیدم(شهرمون مشترک بود)
  که تو اکانت دیگمم همون گوشی به غیر از گوشی خودم رو دیدم که شهرمون هم مشترک بود
  من الان دو تا اکانت دارم تو هر دو تاشم اون گوشیه تو قسمت لاگین اکتیویتی هست
  مگه میشه با هک یه اکانت به اکانت دیگه هم دسترسی پیدا کرد و هکش کرد؟
  امکانش نیست که به خاطر استفاده از اپ فالور بگیر اینستا باشه یا برنامه های مشابه؟

  1. سلام و احترام؛
   امکانش هست گوشی خودتون با برنامه سوم شخصی باشه که اشاره کردید.

 60. سلام وقت بخیر
  من تو قسمت لاگین اکتیویتی به غیر از گوشی خودم یه گوشی دیگه از شهر خودم دیدم(شهرمون مشترک بود)
  که تو اکانت دیگمم همون گوشی به غیر از گوشی خودم رو دیدم که شهرمون هم مشترک بود
  من الان دو تا اکانت دارم تو هر دو تاشم اون گوشیه تو قسمت لاگین اکتیویتی هست
  میشه با هک یه اکانت به اکانت دیگه هم دسترسی پیدا کرد و هکش کرد؟
  امکانش نیست که به خاطر استفاده از اپ فالور بگیر اینستا باشه یا برنامه های مشابه؟
  واینکه من یکی از حسابای اینستامو با شماره تلفنم باز کردم
  اگر با شماره تلفن حساب باز کنیم تو اینستا و اگر بعد هک بشیم پیام میاد برامون؟چون با همه این وجود برای من پیامی نیومد

  1. سلام دوست عزیز چرا امکانش هست از برنامه های فالور بگیر باشه ولی اگر نگرانید پسورد تغییر بدید و ورود دو مرحله ای رو روشن کنید.

   1. اخه مدل گوشی من سامسونگه ولی اون گوشی شیائومی بود..هر دو تا گوشی رو تو قسمت لاگین اکتیویتی دیدم در صورتی که فقط یکیش مدل گوشه خودمه
    یعنی ممکنه به خاطر استفاده از این اپ ها مدل گوشی رو تو لاگین اکتیویتی تغییر بده؟

    1. سلام دوست عزیز شما پسورد عوض کنید و زمانی که با اون برنامه وارد میشید بلافاصله چک کنید ببینید همون موقع اون دستگاه دوم هم متصل میشه یا نه و مورد دوم هم از معتبر بودن برنامه فالوور هم مطمئن باشید.

 61. سلام من الان یکی داخل پیحم هست وفقط نوع گوشی میزنه اندروید درصورتی که هر کسی وارد اکانت من میشه اسم گوشی و حتی مدل گوشی هم دیده میشه
  ممکنه این اندروید یک گوشی باشه چون باتمام مدلا های مختلف گوشی های مختلف اندروید امتحان کردم ولی اندروید نزد

  1. سلام و احترام؛
   امکانی در سیستم عامل هستش که شما می تونید نام نمایشی دستگاهتون رو تغییر بدید این احتمال وجود داره که نام نمایشی دستگاهی که وارد اکانت شما شده به صورت دستی تغییر یافته باشه و جزئیات دقیقی در این قسمت مشاهده نکنید.

 62. سلام
  وقت بخیر
  کسی که به اینستامون دسترسی پیدا میکنه میتونه به اکانت دیگمون هم دسترسی پیدا کنه از قسمت ادد اکانت؟یا اینکه باید به صورت جداگانه هر اکانت رو هک بکنه؟چون من از قسمت لاگین اکتیویتی هر دو اکانتم همون مدل گوشی رو دیدم که با مدل گوشی خودم فرق داشت.

 63. سلام من چندتااکانت اینستاگرام دارم وقتی دریکی اراونهامسیج میدادم دوست دیگرم عینادرجای دیگری داشت مسیجای منومیدید!!….یعنی عین مسیجای من وهمکاروروبطورهمزمان که مابهم پیغام میدادیم داشت میخوند!…چطورممکنه وچیکارکنم که این وضعیت مطلقاپیش نیاد!!!!.ممنون ازراهنماییتون

  1. سلام دوست عزیز بستگی داره ممکنه وارد اکانت شما شده باشه یا ممکنه کلا گوشی شما رو حک کرده باشه و صفحه گوشی شما رو ببینه راه حل اول عوض کردن رمز در اینستاگرام هست که از بقیه گوشی ها خارج میشه اکانت شما و اگر این کار جواب نداد و پیام های شما رو می خوند بازم احتمال زیاد حک شدن گوشی شماست که باید ببینید چطور این کار رو کرده یا گوشیتون رو ریست کنید.

 64. سلام خسته نباشید چطور میتونم از کسی که وارد پیجم شده شکایت کنم؟؟؟ من اون شخص رو نمیشناسم و آدرس دقیقی هم اینستگرام ازایشون نمیزنه

 65. سلام شبتون بخیر من وقتی وارد پیج اینستام میشم درخواست دارم یعنی اون ادمک میاد بالا ولی وقتی میرم ببینم کی درخواست داده چیزی بالا نمیاد ممکن هک شده باشم البته من رفتم اکتیویتی وچک کردم فقط ادرس گوشی خودم بود البته لوکیشن هارو چند تا شهروکشور زده پسوردم عوص کردم ولی بازم قسمت درخواستهام بالا نمیاد

 66. سلام وقت بخیر ببخشید چگونه میشه فهمید کسی که داخل loging ما هست از چه اکانتی وارد شده وچگونه میشه آن فرد رو پیدا کرد ؟
  اگر پاسخ بدید ممنون میشم

 67. سلام خسته نباشد بابت مطالب مفیدتون واقعا ممنون من چندتا سوال دارم اگه لطف کنید جواب بدین اول اینکه چرا گزینه لایو برای من فعال نیست و نمیتونم لایوهای اینستا روببینم دوم اینکه من دو حساب دارم آیا فالورهای من به هردو حساب دسترسی دارند یا نه ممنون

 68. سلام وقت بخیر
  چند وقته زمانی که من وارد اینستا میشم بعد یه تایم کوتاهی یه ارور میده و میگه ممکنه صاحب حساب رمز رو تغییر داده باشه و کلا از حساب خارج میشه دوباره که وارد میشم باز هم همینطوره
  ایمیل و شماره هم دادم
  و در بخش لاگین اکتیویتی فقط گوشی خودمه
  مشکل چیه؟

 69. سلام یه نفر وارد اکانت اینستای من شده عکسم تغییر داده 200 نفر رو فالو کرده من ایمیلم و شمارم به اکانتم وصله ولی برای من هیچ ایمیلی نیومده که کسی وارد اکانت شده پسوردمم کسی نداره چطوری همچین چیزی ممکنه من هیچ ایمیلی دریافت نکردم.ایمیل هامم چک کردم چیزی نبوده

  1. سلام و احترام؛
   ابتدا به کمک اموزش نشست فعال و فعالیت ها را بررسی کنید.
   سپس رمز عبور و ایمیل خود را تغییر دهید.

 70. سلام و وقت شما بخیر
  اگر آدرس اینستاگرام کسی را در گوگل سرچ کنیم و صفحه را فقط بازدیدکنیم آیا امکان داره که اون متوجه این بازدید بشه؟
  اگر ویدئویی را هم باز کنیم چی؟میفهمه؟
  تشکر

 71. متشکرم از پاسخگویی شما

  اگر ویدئو یا هیچ چیز دیگر را باز نکرده باشیم
  باز هم ممکنه متوجه بشه؟

  با این نرم افزارهای جدید که در مورد بازدیدهای اینستاگرام اطلاعات می دهند امکان داره متوجه بشه؟

 72. سلام
  وقت بخیر

  اگر فقط در گوگل ادرس اینستاگرام کسی را سرچ کنم و صفحه اصلی اینستاگرامش را ببینم ایا اون شخص میتونه متوجه بشه؟
  اگر اینستاگرام بیزینسی داشته باشه چی ؟

  خیلی برام مهمه لطفا پاسخ دهید. تشکر

  1. سلام و حترام سارا جان؛
   به صورت عادی خیر اما اگر استوری ها رو مشاهده کنید نام شما در لیست بینندگان درج میشه.

 73. سلام.من پبجم دست کسی دیگه هم هس.ینی خودم رمز دادم بهش‌.وقتی میرم لوگ اکتیویتی همش فعال بودن خودمو نشون میده.اصلا نمیگه دستگاه فلانی هم فعالع الان.
  چجوری این قابلیت‌ فعال کنم؟؟؟ک فعال بودن اونم بزارع

  1. سلام و احترام؛
   هر زمان شخصی با ستگاه دیگری وارد اکانت شما شود گزارش ورود در این بخش به صورت خودکار نمایش داده خواهد شد.

 74. سلام من مال اراکم یکی از همدان هکم کرده بود که بعد از اینکه از توی اکانتم بیرون انداختمش دوباره اومد و رمز رو عوض کردم درست شد.

  1. سلام و احترام؛
   پس از بررسی اینکه چه کسانی به اکانت اینستاگرام شما دسترسی دارند بهتر است تمهیدات امنیتی در نظر بگیرید به عنوان مثال برای جلوگیری از ورود افراد به اینستاگرام موارد زیر را پیاده سازی نمایید:
   تغییر ایمیل ثبت شده روی اکانت و تایید آن
   اطمینان از ثبت شماره تماس
   اتصال اکانت به فیسبوک (به منظور سهولت بازیابی اکانت در زمان هک شدن)
   فعالسازی ورود دو مرحله ای
   تغییر رمز اکانت و تنظیم رمز عبور قوی

 75. سلام.پسووردم دست یه نفر دیگه هم هست و دائما توی نشستهای فعال میبینمش.میخوام اینستا رو حذف کنم ولی پسووردمو تغییر داده و از گوگل هم که گزینه فراموشی پسوورد میزنم فقط لینک ورود به پیجمو میده.لطفا جهت حذف راهنمایی کنید.ممنون

  1. با سلام دوست عزیز
   لازم است ابتدا مطابق با آموزش بازیابی رمز اینستاگرام با شماره موبایل و سایت + ویدیو راهنما رمز خود را تغییر داده و سپس اقدام به حذف اکانت نمایید. آموزش چگونه اکانت اینستاگرامی که هک شده را برگردانیم؟ نیز می تواند برای شما مفید باشد.
   موفق و پیروز باشید

 76. خداوکیلی دمتون گرم چقدر شماها خوبید ،یه سایت مثل شما واقعا لازمه برای کسایی مثل من که زیاد اطلاعات نداریم

  1. با سلام دوست عزیز
   ممنون از ابراز محبت شما و خوشحالیم که مقالات ما برای شما مفید واقع شده اند.
   موفق و پیروز باشید

 77. سلام،راستش من امروز رمز ایمیلم رو از طریق ایمیل عوض کردم و حدودا نیم ساعت بعد پیام اومد که شخصی وارد حساب شما شده و شهر رو جای دیگه ای زد و اینستاگرام پرسید که آیا خودت بودی؟و چون یه شهر دیگه بود من فکر کردم شخص دیگه ای هست و گفتم نه و بلافاصله رمزم رو عوض کردم،الان دوباره رفتم تو قسمت لاگین اکتیویتی و خواستم لوگ اوت رو بزنم و وقتی لوگ اوت رو زدم اینستاگرام من رو پرت کرد بیرون🥲درواقع من خودم بودم اما چون شهر دیگه ای رو زده بود زدم که من نیستم🥲الان دوباره وارد شدم اما خب همچنان تو قسمت لاگین اکتیویتی خودم رو زده و اگه لوگ اوت رو بزنم بازم خودم رو پرت می‌کنه بیرون،میخواستم بدونم بعدا مشکل ایجاد نمیشه،یا چیکار کنم که اینستا بفهمه خودمم و فکر نکنه من شخص ثالث و اصلی نیستم که بعدا برام مشکل به وجود نیاد،کلا چیکار کنم که خودم از لاگین اکتیویتی پاک بشم یا لوگ اوت رو بزنم خودم پرت نشم بیرون و این مشکل کلا حل بشه🥲💔چیکار کنم؟خواهش میکنم راهنمایی کنید،ممنون🙏🏻🤍

  1. با سلام دوست عزیز
   خیر مشکلی برای شما به وجود نمی آید اما در توضیحات بیشتر روی نقشه دقیقا عنوان شده است که شما از چه شهری و با چه دستگاهی متصل شده اید و اگر اطلاعات حساب فعال مربوط به خودتان است، نگرانی نداشته باشید. همچنین می توانید در صورت تمایل و برای اطمینان بیشتر رمز عبور خود را نیز تغییر دهید.
   موفق و پیروز باشید

 78. سلام وقت بخیر یه گوشی شیامی نوت9تو اینستا بعد تماس تصویری و پاک کردن تاریخچه تماس بعد روشن و خاموش کردن نت تمام اطلاعات تماس دوباره بالا میاد میشه راهنمایی کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   متاسفانه امکان حذف تاریخچه تماس ها در اینستاگرام وجود ندارد و باید منتظر ارائه این قابلیت در آپدیت های جدید اینستاگرام باشید.
   موفق و پیروز باشید

 79. سلام، وقتتون بخیر باشه. یه سوالی برام پیش اومده. تو بخش login activity الان برای همه اکانت ها باید یه گوشی وصل شده رو نشون بده دیگه، درسته؟ (حالا ممکنه موقعیت مکانی اون موبایل متفاوت باشه، ولی مدلش باید با گوشی‌ خودمون یکی باشه.)
  و اگه غیر از اون مدل چیز دیگه‌ای بود باید حذفش کنیم؟

  یه سوال دیگه هم داشتم. اگه همون گوشی که به اکانت اینستا وصله موقعیت جغرافیاییش همش عوض بشه طبیعیه؟

  1. سلام و احترام حدیث عزیز؛
   بله در صورتی که تصور می کنید دسترسی غیرمجازی در این بخش نمایش داده می شود که مشخصات آن از لحاظ مدل تلفن همراه و موقعیت مکانی با شما یکسان نیست ان را حذف کنید.

 80. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید ببخشید آیا gbinstaمعتبره؟اکانتمون رو هک نمیکنه اگه ازش استفاده کنیم؟

  1. سلام و احترام؛
   اخیرا محدودیت های بسیار زیادی از سمت اینستاگرام در خصوص عدم استفاده از برنامه های جانبی اعمال شده است در اغلب موارد زمان استفاده از برنامه های جانبی اینستاگرام و ربات و… امکان دسترسی به صفحه میسدود می گردد و ربات شناخته خواهید شد بهتر است از برنامه های اصلی استفاده نمایید.

 81. سلام و ممنون از سایت خوبتون.
  دو هفته پیش اینستای بنده اخطار میداد ک یکی وارد پیج شده،،، به بخش لاگین اکتیویتی مراجعه کردم دیدم دستگاهی ک وارد گوشیم شده با مدل گوشیم فرق داره و مدل mac os x هست ،
  پیجهایی که داشتم رمزهاشون یکی بود و احتمالا به تمام پیجهام دسترسی داشته ،،، بهرحال همه رمزامو و همچنین رمز ایمیلم رو عوض کردم و واسه هر کدوم رمز متفاوت گذاشتم ، ی مدت خیالم راحت بود
  تا دیروز که یکی از دوستانم که دایرکت داده بود، دیدم پیمش خودبخود لایک و سین خورده ، فهمیدم هنوز یکی تو پیجمه:))) درحالی که داخل بخش لاگین اکتیویتی ، هیچ دستگاهی بغیر از دستگاه خودم نبود
  و فقط داخل یکی دیگه از پیجهام ، همون دستگاه mac os x رو نشون میداد ،
  نمیدونم چرا باوجود اینکه رمزامو عوض کردم باز تونسته بیاد تو پیجم
  چطوری بیرونش کنم لطفا راهنماییم کنید🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  1. سلام دوست عزیز اگر گوشی اپل دارید رمز اپل ایدی رو تغییر بدین و همچنین رمز ایمیلی که روی اون اکانتتون هست و حتما ورود دو مرحله ای رو فعال کنید

 82. لطفا به من جواب بدید تو اون قسمت لاگین اکتیویتی هیچ کس نباید باشه؟که بفهمیم کسی تو پیج نیست آخه یکی هست من لاگ اوتش میکنم خودم از اینستا پرت مبشم بیرون لطفا کمک کنید

  1. سلام احترام فائزه عزیز؛
   بجز اکانت شما، مشخصات شخص دیگری در این قسمت وجود نداشته باشد.
   شما اکانت خود را از این بخش حذف نموده اید.

 83. سلام من امروز از یه برنامه آنفالویاب استفاده کرده حدود چند ساعت بعد برام توی اینستا اومد که یه حساب دیگه از شیراز وارد حسابتون شده ..و هرکاری میکنم خارج نمیشه ..دوبار خارج شدم اما بازم که میرم میبینم هنوز توی لاگین اکتیویتی هستش ..برنامه آنفالو یاب رو حذف کردم میخواستم بدونم مشکلی برای اینستام پیش نمیاد ؟ چون هرکاری میکنم اصلا پاک نمیشه و برعکس اینستای من دچار مشکل میشه و هنگ میکنه و بیرون میاد از صفحه هر موقع که میخوام از لاگین اکتیویتی خارجش کنم ..راهکار شما چیه ؟

  1. سلام و احترام دینا عزیز؛
   ابتدا ایمیل ثبت شده روی اکانت خود را بررسی نمایید سپس چک کنید که شماره موبایل صحیح شما روی اکانت درج شده باشد در نهایت به کمک راهنمای زیر در خصوص تغییر رمز اینستاگرام اقدام نمایید بدین ترتیب سایر دستگاه های غیر مجاز از اکانت شما خارج خواهند شد.
   تغییر رمز اینستاگرام

 84. سلام خسته نباشید
  من چندین سال پیش یه اکانت اینستا داشتم که نمیدونم رمزش یادم رفت یا کلا پاک شد.الان یک شخصی با عکسی که قبلا گزاشتم و اسم من بالا میاد با عکس یکی دیگه.چیکار کنم؟حسابشم بازه

 85. احراز دوعاملی رو فعال کنیدو گذرواژه رو عوض کنید میتونید ازایمیل هم استفاده کنید درصورت هک اعلان میدهد.

 86. سلام وقت بخیر ببخشید من توی قسمت لاگین اکتیویا رو نگاه کردم دیدم چند نفر هکم کردن همه رو حذف کردم ولی یه دونه اش حذف نمیشه و مدل گوشیش با گوشی خودم همخوان نیست ولی میزنم now و اینکه رمز هم عوض کردم باید چیکار کنم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   با تغییر رمز تمامی اکانت ها به صورت خودکار لاگ اوت می شوند همچنین شماره و ایمیل ثبت شده روی اکانت حود را بررسی نمایید.

 87. سلام.وقت بخیر
  من یکی وارد سیستمم شده بود با رضایت خودم ولی الان خارج شده از اکانتن از کجا بفهمم خارج شده یا نه؟!

  1. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
   مطابق با آموزش عمل نموده و در بخش لاگین اکتیوینی این مورد را بررسی نمایید.

   1. سلام وقت بخیر اینستاگرام مادرم همین چیزهایی که نشون میده هک شده رو نشان میده در قسمت login activity شناسه گوشی یا مدل گوشی خودش رو زده ولی مکان یجای دیگه هست و وقتی میخوایم خارجش کنیم یا رمزو عوض کنیم میپره از اینستا و اکانت بیرون و ما دوباره باید وارد بشیم البته بگم که این اتفاق بعد وقتی افتاد که از گوشی دیگش اکانت اینستاش رو انتقال دادم رو گوشی دیگش و رمزش رو یادمون رفته بود و با بازیابی انتقال دادیم. واسم جای سوال بود چرا شناسه گوشی خودش هست اما مثل اینکه هک شده. من چکار کنم. نگرانم

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     در صورت که اشخاص دیگری در این لیست مشاهده می شوند و با زدن دکمع ترمینت یا لاگ اوت خودتان از اینستاگرام خارج می شوید جای نگرانی نیست. به منظور رعایت جوانب و اطمینان خاطر می توانید رمز عبور اینستاگرام خود را نیز یکبار تغییر دهید.

 88. سلام وقتتون بخیر من دیروز یک پیج جدید اینستازدم و به چندتا از دوستام دایرکت دادم و پیامم ارسال شد اما بعدش به بعضی از دوستای دیگم نتونستم دایرکت بدم مینویسهfailed to send فقط در صورتی میتونم با اون افراد جدید حرف بزنم که خودشون اول بهم دایرکت بدن در غیر این صورت نمیشه چند بارم اینستامو حذف کردم و دوباره نصب کردم فیلترشکن هم روشن کردم اما فایده نداشت چیکار کنم؟🥲

 89. سلام .گوشی من دست کسی بود و فکر میکنم که از اینستا من استفاده کرد و با اکانت خودش وصل شد. چطور میتونم از بابت این موضوع مطمئن بشم .؟ممنونم

  1. سلام و احترام یسنا عزیز؛
   به کمک آموزش فعلی می توانید بررسی نمایید که چه کسانی به اکانت اینستاگرامی شما دسترسی دارند.

 90. سلام.اگر کسی قبلا وارد پیجمون شده باشه و بعد یه مدت log out کرده باشه…بازم در قسمتlogin activity نشون میده که تو پیجم بوده؟

  1. سلام و احترام؛
   در این بخش نشست های فعال فعلی نمایش داده می شود.

 91. سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من متوجه شدم کسی با گوشی LG سه روز پیش وارد پیجم شده ، گوشی خودم سامسونگه.
  الان از قسمت email from Instagram چک کردم و ۴ تا فعالیت اخیرمو آورد که مثلا یکیش ورود با گوشی مادرم بود که یساعت پیش خودم عمدا ورود کردم .
  اما اثری از ورود اون گوشی lg نیست (البته به محض اینکه دیدم لاگ اوت زدم)
  الان سوال من اینه که ممکنه اشتباه شده باشه و اصلا کسی ورود نکرده باشه؟

  1. سلام و احترام؛
   اصولا مدل گوشی و منطقه به صورت صحیح ثبت می گردد.
   در شرایط فعلی بهتر است رمز ورود را نیز تغییر دهید.

   1. سلام
    ممنونم از پاسخگوییتون. واقعا عالی هستید
    فقط من عوض کردم پسوردم رو . منتها هرجور که امتحان میکنم و چک میکنم باید یه ردپایی حداقل تو ایمیل من باشه از اون ورود ولی نیست . برنامه های دانلود پروفایل و دانلود اینستا و فیلترشکن هم دارم رو گوشیم و گاهی همزمان فعال بوده.
    باز ممکنه اشتباه شده باشه ؟

    1. وقت بخیر؛
     سپاس از محبتتان…
     در اغلب موارد گزارشات به صورت دقیق ارائه می شوند و گاها به دلیل فعال بودن برنامه های تغییر آیپی ممکن است محدوده جغرافیایی اشتباه ثبت گردد اما دستگاه و مدل آن به صورت صحیح گزارش می شود.

 92. سلام خسته نباشید
  یک نفر اینستای منو از طریق رمز در گوشی خودش وارد کرده و هرچی رمز اینستا رو تغییر میدم و لاگین اکتیویتی رو لاگ اوت میکنم باز هم میتونه وارد اکانت من بشه و به هیچ وجه نمیتونم کاری کنم که خارج بشه!!!لطفا کمکم کنید

  1. سلام و احترام؛
   ایا زمان ترمینت اکانت مشکوک خودتان هم به صورت خودکار لاگ اوت می شوید؟

 93. سلام من پیجم رو هرچی میزنم بالا نمیاره می‌نویسه خطا پس از چند دقیقه دوباره امتحان کنید رو اون یکی گوشیم هم پیجم پریده نیست چکار کنممم

 94. سلام وقت بخیر من امروز متوجه شدم که یکی وارد اکانتم میشه نتم را دیشب خاموش کردم ولی سر ساعت ۲ نصف شب هروز یکی آنلاین میشه 😐 توی لوگین اکتیویتی هم بجز خودم کسی نیست تنها هم زندگی میکنم

  1. سلام روزبخیر؛
   اصولا گزارشات در بخش لاگین اوکتیویتی ثبت می گردد و بعضا ایمیل هم می شوند.
   شما می توانید در بخش تنظیمات امینتی، لایه های امنیتی بیشتری به اکانت خود اضافه نمایید.
   همچنین رمز خود را نیز تغییر دهید.

 95. سلام ببخشید میخواستم بدونم ن برنامه های فالوربگیرواینا چقدرمیتونند پیجمون روهک کنند من قبلااستفاده میکردم اماالان حذفش کردم ولی توقسمت اکتیویتی انواع واقسام گوشی هاوسیستم ها گوشی lg و وa6 پلاس روزده بود ولی من سریع تاییددومرحله ای زدم سوال اولم این این گوشی هاوسیستم هاهمه از برنامه فالوربگیره؟سوال دومم این که وقتی تاییددومرحله ای زدم دیگه نمیتونم اون گوشی هایی که واردپیجم شده ببینم میخوام بدونم راهی هست؟

  1. سلام و احترام؛
   بله چون ربات ها برای اضافه کردن فالور به پیج شما اشراف و دسترسی کاملی دارند طبیعتا در بخش لاگین اکتیویتی دستگاه های مختلفی هم مشاهده می گردد.
   تمامی دستگاه ها را ترمینت نمایید چرا که عدم استفاده از ربات و یا برنامه های جانبی یکی از مهم ترین قوانین اینستاگرامی است و در صورت تخطی ممکن است پیج خود را از دست دهید.

 96. سلام قوت بخیر ؛ امروز یه فیلمی واسم ارسال شد توی دایرکت اینستاگرام بازش کردم نگاه کردم تبلیغ بود هیچ لینکی هم نبود فقط ویدیو بود آیا من اینستاگرامم هک شده یا کل گوشی هک شده ؟ اصلا امکان هک شدن از طریق فایل ویدیویی امکان پذیره ؟

  1. سلام و احترام؛
   امکان ارسال رسانه در دایرکت وجود دارد البته در نظر داشته باشید فایل ها نیز می توانند الوده به ویروس باشند.

 97. با سلام یکی وارد پیچ اینستا من شده و همون کار هارو ک توضیح داده بودید انجام داد پسورد رد هم عوض کردم ولی باز هم در قسمت لاگین اکتیوینی اون فرد رو مشاهده میکنم میشه بگین چیکار کنم

 98. سلام وقت بخیر من متوجه شدک که پنج روز گذشته شخصی با گوشی ندل ال جی وارد اکانت اینستاگرامم شده اما هیچ فعالیتی توی اکانتم نشده و من تازه متوجه و پسوردم رو عوض کردم چجور میتونم پیگیر باشم ببینم چ کسی وارد شده ؟ واینکه ممکنه از برنامه هایی که برای دانلود پست و استوری استفاده میکنم بوده باشه ؟چون نه پیامی سین کرده و هیچ فعالیتی نشده

  1. سلام روزبخیر سحر جان؛
   بله ممکنه این مشخصات نشست فعال به نرم افزاری اشاره داشته باشه که برای دانلود از اینستاگرام به آن لاگین نموده اید.
   در بخش لاگین اکتیویتی تمام دسترسی های شخص ثالث را قطع کنید.
   توصیه می گردد تا سر حد امکان از نرم افزارهای دانلودر استفاده نکنید در صورت استفاده از برنامه لاگ اوت کنید.

 99. سلام چقدر لذت بردم از کارتون . اما ای برادر یا خواهر عزیز بدون خجالت من هیچ چیز در باره اینستا نمیدونم در موبایلم اینستاگرام نصب بوده و باز کردم و شخص خانم خواننده ای را دوست داشتم بهش پیغام تشکر دادم بعضی از اشنایان هم اسمشون را دیدم و براشون پیغامهایی دادم یا چیزهای دیگر و بسیار فراموش کارم حتی مطمین نیستم که ایمیلم درست باشه . اما عزیزم چون در واتز اپ فعالم و عکسهای فراوان دارم در گالری و فوتو و الان خیلی وسواس و نگرانم که نکنه این عکسها دست کسی بیفته . جهت اطلاع اینکه من در اینستا ثبت نام نکرده ام . عاجزانه تقاضای راهنمایی دارم . متشکرم

  1. سلام روزبخیر دوست عزیز؛
   باعث افتخار ماست اگر بتوانیم به شما عزیزان در راستای کار با نرم افزارها کمکی هرچند کوچک کرده باشیم…
   در خصوص مشکل مطرح شده می توانید اکانت اینستاگرام خود را بررسی کنید و چک کنید که چه کسانی به حساب شما دسترسی دارند و در صورت وجود مشکلی در این زمینه دسترسی افراد غر مجاز را قطع کنید. پیشنهاد می گردد مراحل ذکر شده در همین آموزش را دنبال کنید. بدین ترتیب تنها شما به حساب اینستاگرامی خود دسترسی خواهید داشت.

 100. باسلام
  من امروز متوجه شدم سه اکانت دارم درصورتیکه من فقط دو اکانت ساخته بودم
  درضمن اکانت سوم با اکتیویتی را روی گوشی خودم و یک دستگاه به نام mac و دستگاهی به نام spider نشون میده
  این به چه معناست؟

  1. سلام روزبخیر مریم عزیز؛
   ایا اخیرا در برنامه های دانلودر اینستاگرام یا ربات لاگین کرده اید؟
   چنانچه اکانت سوم ناشناس است می توانید ان را ترمینت نمایید.

 101. سلام وقت بخیر
  قسمت کامنتا اینستام پیام اومده که کس دیگه هم ازشماره شما استفاده میکنه
  ویه پیج تازه اینستا بالااورده دقیق اسم کاربری وعددریاضی عین همین نوشته فقط یک رقم اضافه کرده بهش
  بااینکه من اسمی نوشتم ک مربوط بخودمه اسمم هست اما تغییردادم
  چکارکنم چطوربدونم کیه
  حتی نه پروفایل عکس داره نه پست گذاشته نه کسی روفالوکرده فقط چندنفرفالوش کردن

 102. سلام. من همین کار را انجام دادم و یک نفر در کرمان از اکانت من استفاده می کرد با زدن log out صفحه اینستای من سفید شد و با حذف و نصب مجدد برنگشت. بای چه کار کنم که مجددا بر گردد. ممنون

  1. سلام و احترام؛
   نمایش صفحه سفید یک اختلال است و راهکار دقیق و قطعی ندارد اما می توانید موارد زیر را امتحان نمایید (مواردی که طبق تجربیات کاربران لیست شده اند)
   1- ورود از طریق اینستاگرام وب و تطبیق زبان اکانت و موبایل
   2- حذف کش نرم افزار در موبایل
   3- فعالسازی حالت پرواز برای چند ثانیه
   4- غیر فعال کردن حالت پاورسیوینگ
   5- غیر فعال کردن حالت دارک مود

 103. با سلام یک سوال داشتم اگر پیج اینستا هک شده باشد.فردی که هک کرده پیج طرف دیگه رو زمانی که فرد ویدیو کال با کسی میگیردمیتواند ببیند؟

 104. سلام از دیروز هستش که اینستاگرام باز نشد و چندین بار هم حذف و نصب کردم و با کروم هم وارد میشم نمیاره و یک صفحه مشکی میاد که چیزی ننوشته جز چند تا کلمه انگلیسی

 105. سلام روزبخير
  ببخشيد من از هيچ وي پي اني استفاده نميكنم
  چطور ميشه كه لوكيشن من يه شهر ديگه رو ميزنه توي قسمت لاگين اكتيويتي؟
  و دوم اينكه وقتي يه شهر ديگه رو ميزنه و همون اكتيو نو هست قطعا ميشه گفت اون خود من هستم؟ ممنون از پاسختون

  1. سلام و احترام؛
   تمامی دسترسی های غیرمجاز را ترمینت نمایید.
   بررسی کنید که ایمیل شما تغییر نکرده باشد.
   رمز ورود به پیج را تغییر دهید.

 106. سلام
  یکم پیش از لاگین اینستاگرام برام نوتیف اومد که آیفون
  7 مین قبل وارد پبجت شده بعد زود رفتم لاگین دیدم فقط خودمم کسی نیست
  این یعنی یکی وارد پیجم و بعد خارج شده؟؟

 107. سلام خسته نباشید
  چند وقت پیش داخل تلگرام یه نفر پیام گذاشت و من فایلو باز کردم مستقیم وارد برنامه هام شد و انگار یه چیزی دانلود کرد من داخل تلگرام حذف دو طرفه زدم و بعد متوجه شدم طرف اکانتشو حذف کرد اما هفته پیش وقتی سایفون روشن میشد پیام malwareمیداد که می‌گفت سایفون متوقفش کرده و من گوشیمو بردم تنظیمات کارخونه زدم و دیشب که اینستامو چک میکردم زده سامسونگ که گوشی من نیست وارد سیستم شده
  الان چیکار کنم ولی داخل نشست ها نیست. بنظرتون حک شدم ؟؟؟؟؟؟

  1. سلام و احترام؛
   هک شدن گوشی تلفن همراه را پس از بررسی دستگاه می توان اعلام نمود. بخش لاگین اکتیویتی اینستاگرام خود را بررسی نمایید و حتما چک کنید که دسترسی اشخاص غیر مجاز را رد کرده باشید.

 108. سلام. گوشیم و دزدزدن و الان نمیتوانم پیجم و روی این گوشیجدید نصب کنم میگه به دستگاه قبلی مراحعه کن چه کنم
  ممنونم

 109. سلام ببخشید من امروز متوجه شدم که رمز اکانت من عوض شده و از پیجم خارج شد ولی دوباره با استفاده از شمارم وارد شدم ولی هیچ دستگاهی رو نشون نداد چطوری میتونم نشانی هکر رو پیدا کنم؟
  ممنون میشم جوابم رو بدید🙏

  1. سلام و احترام؛
   بخش ایمیل و شماره همراه را بررسی کنید که تغییر نیافته باشند.
   رمز خود را مجددا تغییر دهید.
   در حال حاضر چنانچه کسی به اکانت شما دسترسی داشته باشد در بخش لاگین اکتیویتی قابل مشاهده است.

 110. سلام وقت بخیر اگه با گوشی کسی دیگه که خودش اکانت داره منم وارد اکانتم بشم فالور یا مخاطبین اون پیچ منو می بینن؟؟؟

 111. سلام
  اینستا گرام من اپدیت شده و دیگه نمیتونم گزینه login activity رو پیدا کنم.
  راهنمایی میکنید؟

 112. سلام من هرچی گشتم login activity پیدا نکردم. سرچ هم کردم نیست.
  اگه تو آپدیت جدید تغییر کرده ممکنه بگید کجارو باید ببینم

 113. سلام وقت بخیر
  من در حساب اسم گوشی خودم رو زده + 1more ولی وقتی وارد میشم فقط گوشی خودم هست ایا کس دیگه ای هم وارد اکانتم شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا