شبکه های اجتماعی

بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام و ویدیو آموزش 4 ترفند کاربردی

هک شدن اینستا یکی از اتفاقات بسیار حساس است که به دلیل محبوبیت بالای این برنامه و مخاطبین زیادی که دارد می تواند یک تهدید واقعی برای همه کاربران این برنامه باشد. زمانی که یک پیج اینستاگرام از دسترس خارج گردد یا توسط هکرهای مختلف هک می شود، تلاش برای بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده اصلی ترین اقدامی است که مالک پیج هک شده باید انجام دهد. اما موضوعی که باید توجه داشته باشید این است که بعد از هک شدن اینستا به هیچ عنوان تضمینی وجود ندارد که با دنبال کردن مراحل بازگردنی پیج هک شده اینستاگرام بتوانید حساب خود را بازگردانی کنید. اما به طور معمول اگر زود متوجه هک شدن اینستاگرام خود شده و مراحل بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام را دنبال کنید، امکان موفقیت در بازگردانی اکانت ایسنتا خیلی بالا خواهد بود. به دلیل اهمیت این موضوع تصمیم گرفتیم در این مقاله از میزبان فا مگ به صورت دقیق به بررسی هک شدن اینستا بپردازیم و در ادامه با بیان سناریوهای مختلفی که ممکن است بعد از هک شدن اینستاگرام رخ دهد، به این سوال که چگونه پیج هک شده را برگردانیم پاسخ دهیم. پس اگر شما نیز به دنبال آشنایی با روش های مختلف بازگردانی پیج هک شده هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در نظر داشته باشید برخی از روش های ذکر شده در این مقاله برای مواقعی که اکانت اینستاگرام از دسترس خارج شده نیز کاربردی است.

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

هک شدن اینستا و بازگردانی پیج

بدترین اتفاقی که ممکن است برای یک اکانت اینستاگرام بیافتد هک شدن اینستا توسط هکرها است. در صورت هک شدن اکانت اینستا، شما در شرایط بحرانی قرار می گیرید و لازم است سریعا برای برگرداندن آن اقدام کنید. زیرا هکر می تواند با اکانت شما دست به هر کاری بزند و از این طریق اکانت اینستاگرام شما را به خطر بیندازد. به عنوان مثال عکس ها و فیلم های شما را ذخیره و بعد از آنها استفاده های غیر قانونی کند و یا محتوای نامناسبی را در اکانت شما منتشر کند. بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام شاید کمی دشوار باشد اما غیر ممکن نیست. در این آموزش تصمیم داریم شما را با نحوه بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام آشنا کنیم.

🔴⚫ نکته: در ابتدا لازم است روش های جلوگیری از هک شدن اکانت اینستاگرام را بدانید:

4 روش بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

با توجه به محبوبیت بالای رسانه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام، هر روز شاهد هک شدن اکانت اینستاگرام کاربران هستیم. اما نگران نباشید. چند راهکار برای بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام وجود دارد. در ادامه این روش ها را به شما آموزش می دهیم.

در ادامه به شکلی دقیق تر به شما خواهیم گفت که بعد از هک شدن اینستا چگونه بر اساس نیاز خود از هر یک از روش های عنوان شده استفاده کنید.

1- بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام از طریق برنامه

در روند بازگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام باید از میزان هک شدن اکانت خود آگاه شوید. اگر یک محتوا در اکانت شما منتشر شده که هیچ سرنخی از آن ندارید یا متوجه چت های ناشناخته و رفتارهای غیر عادی در حساب خود شدید نشان دهنده این است که هکر به پسورد شما دسترسی پیدا کرده است. پس اگر می توانید به حساب خود وارد شوید، به منظور بازیابی پیج هک شده اینستاگرام و قطع دسترسی های غیر مجاز می توانید درخواست تنظیم مجدد پسورد دهید و یا از طریق ایمیل دریافتی، پسورد جدیدی برای اکانت خود تنظیم نمایید. با این کار حساب شما به آسانی بازیابی می شود. همچنین در این خصوص می توانید آموزش ویدیویی بازیابی رمز اینستاگرام را مشاهده نمایید یا برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به حساب خود لاگین کنید.
 2. سپس در صفحه اصلی اینستاگرام علامت 3 خط قرار گرفته در بالای سمت راست صفحه را لمس نمایید.
  آموزش اینستاگرام بازیابی اکانت هک شده
 3. حال از میان منوهایی که به صورت کشویی به شما نمایش داده می شود، گزینه Settings را انتخاب نمایید تا وارد صفحه تنظیمات اینستاگرام شوید.
  آموزش اینستاگرام و بازیابی اکانت هک شده
 4. اکنون زمان آن می رسد که گزینه Security را انتخاب نمایید.
  آموزش اینستاگرام
 5. سپس در صفحه جدیدی که به شما نمایش داده می شود، گزینه Password را انتخاب نمایید.
  آموزش اینستاگرام بازیابی اکانت
 6. پس از آن ایمیلی از طرف اینستاگرام برای شما ارسال می گردد که به منظور ریست پسورد و حل مشکل هک شدن توسط اینستاگرام باید روی دکمه Reset Password را لمس نمایید.
  بازیابی اکانت اینستاگرام
 7. پسورد جدید را فیلدهای مشخص شده وارد کرده و سپس علامت تیک را لمس نمایید تا تغییرات ذخیره شود.
  آموزش اینستاگرام

نکته: توجه داشته باشید رمز جدیدی که بعد از هک شدن اینستا خود تعیین می کنید باید بسیار قوی و غیر قابل هک باشد. همچنین دسترسی برنامه های جانبی اینستاگرام را بررسی و آنها را حذف کنید.

2- بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام با ایمیل امنیتی دریافتی

اگر توسط یک هکر حرفه ای تر هک شده اید که تمام اطلاعات اکانت شما نظیر آدرس ایمیل و… را تغییر داده است لازم است مراحل پیچیده تری را برای بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده خود دنبال کنید. اگر بعد از هک شدن اینستا، هکر درخواست تغییر آدرس ایمیل اکانت شما را داده باشد باید پیغامی از اینستاگرام مبنی بر درخواست تغییر ایمیل در صندوق ورودی ایمیل خود دریافت کرده باشید. این خبر بسیار خوبی است. شما می توانید با باز کردن ایمیل و انتخاب گزینه Revert this change از تغییر آدرس ایمیل خود جلوگیری کنید سپس مجددا یک لینک برای دسترسی مجدد به حساب شما فراهم می شود. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به آدرس ایمیل خود مراجعه کنید و ایمیل ارسالی از اینستاگرام تحت عنوان Email Changed on Instagram را باز نمایید. این ایمیل به شما اعلام می کند آدرس ایمیل اکانت شما به یک آدرس ایمیل دیگر تغییر کرده است. حال کافی است لینک Secure your account here را لمس کنید.
  اینستاگرام ریکاوری اکانت
 2. بدین ترتیب صفحه جدیدی به شما نمایش داده می شود که طی آن اینستاگرام به منظور شناسایی فعالیت های غیر معمول روی اکانت، اطلاعات اکانتتان را نمایش می دهد و از شما می خواهد در صورت نیاز اکانت خود را ایمن کنید. در این مرحله باید دکمه No, Secure My Account را لمس نمایید.
  آموزش اینستاگرام
 3. در صفحه بعد از شما خواسته می شود تا یک پسورد جدید برای اکانت اینستاگرام خود تعیین کرده و روی گزینه Submit ضربه بزنید.
  بازیابی اکانت هک شده
 4. اکنون پسورد شما تغییر می کند و در این مرحله از فرآیند بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام باید با لمس گزینه Review Profile به اکانت خود وارد شده و صحت اطلاعات اکانت خود را بررسی نمایید.
  بازیابی اکانت هک شده
 5. در صورتی که اطلاعات شما تغییر کرده است آن را اصلاح نمایید و در غیر این صورت اطلاعات را تایید کرده و مجددا به اکانت خود بازگردید.
  اکانت اینستاگرام

3- بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق فیسبوک

حال اگر هکر به ایمیل شما هم دسترسی پیدا کند و ایمیلی که اینستاگرام برای شما ارسال کرده است را حذف نماید چه می کنید؟ ناامید نشوید اینستاگرام گزینه های دیگری برای بازیابی اکانت شما ارائه نموده است که می توانید بعد از هک شدن اینستا دنبال نمایید. اگر اکانت اینستاگرام خود را به فیسبوک متصل کرده اید، فیس بوک می تواند در بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده به شما کمک کند.

🔴⚫ نکته: توجه داشته باشید اگر قبلا اکانت خود را به فیسبوک متصل نکرده اید، امکان بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق فیسبوک را نخواهید داشت.

 1. در صفحه لاگین اینستاگرام گزینه Get help with logging in را انتخاب نمایید.
  بازیابی اکانت اینستاگرام
 2. در صفحه نمایش داده شده نام کاربری، ایمیل یا شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و سپس روی لینک Log in with Facebook ضربه بزنید.
  آموزش اینستاگرام
 3. اکنون از شما خواسته می شود تا رمز جدیدی برای اکانت خود تعریف نمایید.
  آموزش اینستاگرام

پس از طی کردن مراحل گفته شده رمز اکانت شما تغییر کرده و به صورت خودکار دسترسی های غیر مجاز نیز محدود می شوند در نتیجه حساب شما ایمن خواهد شد.

4- بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام از طریق پشتیبانی

پشتیبانی اینستاگرام آخرین راهی است که می توان از طریق آن اکانت اینستاگرام خود را برگرداند. برای انجام این کار لازم است یک گزارش از اکانت خود ایجاد کنید و اسناد تایید هویت را ارائه دهید تا اکانت هک شده شما بازیابی شود. مسیری که باید دنبال کنید با توجه به این موضوع که به ایمیل خود دسترسی دارید یا تصویری از چهره تان در پیجتان وجود دارد یا نه می تواند متفاوت باشد. در ادامه به بررسی هر یک از آنها به صورت مجزا خواهیم پرداخت:

1. بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با ایمیل

در حالت اول شما به آدرس ایمیلی که در هنگام ثبت نام تعریف کرده اید دسترسی دارید و می توانید از طریق آن از هک شدن اینستا خود جلوگیری کرده و فرآیند بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام خود را دنبال کنید. در همین راستا شما باید:

 1. در صفحه لاگین اینستاگرام گزینه Get help signing in را انتخاب نمایید.
  آموزش تصویری اینستاگرام
 2. در صفحه بعد از شما می خواهد نام کاربری، ایمیل و یا شماره تلفنی جهت اتصال به اکانت خود وارد نمایید. در این مرحله نام کاربری خود را وارد کرده سپس گزینه Need more help را انتخاب نمایید.
  آموزش اینستاگرام
 3. مجددا در صفحه بعد گزینه Need more help را انتخاب کنید.
  هک شدن حساب اینستاگرام
 4. اکنون صفحه ای همانند تصویر زیر به شما نمایش داده می شود و طی آن به شما اعلام می شود که یک ایمیل امنیتی به آدرس ایمیل ثبت شده شما ارسال می شود. در این مرحله برای بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام خود باید دکمه Send Security Code را لمس کنید.
  آموزش بازیابی اینستاگرام
 5. حال همانند تصویر زیر یک کد به ایمیل شما ارسال می شود.
  آموزش بازیابی حساب اینستاگرام
 6. کد را کپی کرده و سپس در فیلد مشخص شده در برنامه اینستاگرام خود وارد نمایید و در نهایت با لمس دکمه Confirm آن را ثبت کنید.
  آموزش اینستاگرام
 7. بدین ترتیب امکان تعریف یک پسورد جدید برای شما فراهم می شود و می توانید بعد از وارد کردن پسورد مورد نظر خود در فیلدهای مشخص شده با لمس دکمه Submit آن را ثبت نمایید و اکانت هک شده اینستاگرام خود را بازیابی کنید.
  آموزش بازگرداندن اکانت اینستاگرام

2. بازگرداندن اکانت اینستاگرام با عکس

در حالت دوم شما قصد دارید از طریق پشتیبانی پیج اینستاگرام خود را بازیابی کنید اما به دلیل فراموشی یا تغییر آدرس ایمیل توسط هکر، دیگر به آدرس ایمیل خود دسترسی ندارید. در چنین شرایطی باید بعد از هک شدن اینستا خود به شکل زیر پیش بروید:

 1. در گام اول شما باید روی گزینه Get help with logging in را لمس نمایید.
  اکانت اینستاگرام
 2. سپس همانند روش قبل آیدی خود را در فیلد مشخص شده وارد کرده و سپس گزینه Need more help انتخاب نمایید.
  آموزش اینستاگرام
 3. در این مرحله نیز مجددا باید گزینه Need more help را انتخاب نمایید.
  اینستاگرام
 4. اکنون برخلاف روش قبل، به دلیل عدم دسترسی به آدرس ایمیل خود باید روی لینک I can’t access this email or phone number را لمس نمایید.
  آموزش اینستاگرام
 5. حال به صفحه پشتیبانی اینستاگرام هدایت می شوید که شامل گزینه ها زیر است:
  • رمز عبور خود را فراموش کرده ام و امکان ریست آن را ندارم.
  • کد ورود به موبایل و یا ایمیل من ارسال شده که امکان دسترسی به آن را ندارم.
  • اکانت من هک شده است.
  • اکانت من غیر فعال شده است.
  • شخصی از هویت، تصاویر و اطلاعات من برای ساخت یک اکانت دیگر استفاده کرده است.
 6. در صورت هک شدن اینستا خود باید گزینه سوم یعنی My account was hacked را انتخاب کنید و سپس دکمه Next را لمس نمایید.
  اینستاگرام
 7. اکنون صفحه جدیدی به شما نمایش داده می شود که شامل دو گزینه اصلی است. در این مرحله اگر در پیج خود عکسی از چهره خود دارید باید گزینه Yes, I have a photo of myself in my account را انتخاب کرده و مجددا دکمه Next را لمس نمایید.
  بازیابی اکانت اینستاگرام
 8. اکنون لازم است یک آدرس ایمیل از خود را در فیلد مشخص شده وارد کرده و سپس با لمس دکمه Submit آن را ثبت نمایید.
  بازیابی اکانت اینستاگرام
 9. حالا یک ایمیل از سمت ایسنتاگرام برای شما ارسال می شود که طی آن یک کد 5 رقمی ارائه شده است. از شما خواسته می شود تا کد را به همراه نام کامل خود و نام کاربری اینستاگرامتان را به صورت دست نویس روی یک کاغذ نوشته و آن را در کنار صورت خود نگه داشته و یک تصویر شفاف و واضح در فرمت JPEG تهیه کرده و در پاسخ به همین ایمیل ارسال نمایید.
  بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام
 10. پس از آن  اینستاگرام از طریق همین ایمیل با شما در ارتباط خواهد بود.

3. بازیابی اکانت اینستاگرام بدون عکس (بدون ایمیل و شماره موبایل)

در حالت سوم شما علاوه بر اینکه به ایمیل خود دسترسی ندارید، بلکه هیچ عکسی نیز از چهره خودتان در پیجتان ندارید. این حالت را می توان سخت ترین روش بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام دانست. در ادامه به صورت گام به گام مراحلی که باید بعد از هک شدن اینستا خود در این روش دنبال کنید را به شما خواهیم گفت:

 1. در ابتدا لازم است همانند تصویر زیر روی لینک Get help with logging in را لمس نمایید.
  هک شدن اینستا و بازیابی بدون ایمیل و شماره
 2. سپس نام کاربری خود را در فیلد موجود وارد کرده و در نهایت گزینه Need more help را انتخاب نمایید.
  بازگردانی پیج هک شده بدون ایمیل و شماره
 3. اکنون لازم است مجددا گزینه Need more help را انتخاب کنید.
  هک شدن اینستاگرام و راهکار رفع آن
 4. حال لازم است در این مرحله از فرآیند بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام خود روی لینک I can’t access this email or phone number را لمس نمایید.
  بعد از هک شدن اینستاگرام چه باید کرد
 5. در گام بعدی لازم است از میان گزینه های موجود، گزینه My account was hacked را انتخاب کنید و سپس دکمه Next را انتخاب نمایید.
  چگونه پیج هک شده را برگردانیم
 6. در این مرحله لازم است گزینه No, I do not have a photo of myself in my account را انتخاب کنید و روی دکمه Next ضربه بزنید.
  بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام از طریق پشتیبانی
 7. سپس لازم است یک آدرس ایمیل را برای مکاتبه ثبت کرده و سپس با لمس دکمه Submit آن را ثبت نمایید.
  بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام بدون ایمیل
 8. حدودا 24 تا 48 ساعت بعد از ارسال درخواست، یک ایمیل برای شما ارسال می شود که طی آن از شما خواسته می شود به صورت مختصر اطلاعاتی درباره مشکل پیش آمده که همان هک شدن اینستا است، تاریخ آخرین دسترسی خود به پیج اینستاگرام، آدرس ایمیل یا شماره موبایل که در هنگام ثبت نام مورد استفاده قرار داده اید و همچنین مدل گوشی که با آن وارد اینستاگرام می شدید، تهیه کرده و در پاسخ به همین ایمیل ارسال نمایید.
  بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام
 9. سپس درخواست شما از سمت اینستاگرام بررسی و در صورت صحت اطلاعات پیج هک شده اینستاگرام شما بازگردانی خواهد شد.

🔴⚫ نکته: اگر به هر دلیلی تصمیم داشتید اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید، می توانید مقاله دیلیت اکانت اینستاگرام به همراه ویدیو آموزشی را مطالعه نمایید.

پاسخ به مهم ترین سوالات شما در خصوص هک شدن اکانت اینستاگرام و بازیابی آن

 • آیا در صورت عدم دسترسی به ایمیل یا شماره موبایل ثبت شده روی اکانت، امکان بازیابی اکانت اینستاگرام وجود دارد؟
  بله در چنین شرایطی که به ایمیل یا شماره موبایل ثبت شده روی اکانت خود دسترسی ندارید می توانید بعد از هک شدن اینستا خود از طریق پشتیبانی اینستاگرام اقدام نموده و مطابق با مراحلی که در این مقاله آموزشی ذکر شده است از طریق ارائه یک عکس یا ارائه اطلاعاتی همچون مدل گوشی، تاریخ آخرین لاگین و… اکانت خود را بازیابی کنید.
 • چطور از تغییر دادن ایمیل اکانت اینستاگرام توسط هکر جلوگیری کنیم؟
  پس از تغییر ایمیل، پیغامی مبنی بر این مورد به آدرس ایمیل ثبت شده روی اکانت شما ارسال خواهد شد و از طریق آن می توانید اعلام نمایید که اخیرا اقدامی در خصوص تغییر ایمیل از سمت شما انجام نشده و دسترسی های غیر مجاز را محدود نمایید.
 • آیا از طریق فیسبوک هم می توان اکانت اینستاگرام را بازگردانی کرد؟
  بله یکی از روش های بازیابی اکانت اینستا اقدام از طریق فیسبوک است البته منوط بر اینکه قبلا حساب اینستاگرام خود را به فیسبوک متصل کرده باشید.
 • چطور با پشتیبانی اینستاگرام در تعامل باشیم؟
  در صورت هک شدن اینستا و نیاز به پیگیری این موضوع از سمت پشتیبانی شما به سادگی در صفحه ورود اینستاگرام با لمس گزینه Get help signing in می توانید از طریق پشتیبانی اینستاگرام مشکل خود را مطرح نموده و آن را پیگیری کنید.
 • آیا در صورتی که شخص دیگری از اطلاعات شخصی و تصاویر من سوء استفاده کرده باشد می توانم اقدامی در خصوص احراز هویت انجام دهم؟
  بله شما در این زمین نیز می توانید با پشتیبانی اینستاگرام در تعامل باشید و این ورد را اطلاع دهید.
  در زمان بازگردانی اکانت اینستاگرام مطابق با مراحل گفته شده هیچ کدی روی شماره تلفن همراه و ایمیل خود دریافت نمی کنم چه اقدامی باید صورت گیرد؟
  در صورتی که اکانت شما غیر فعال شده یا کدی در ایمیل و شماره موبایل خود دریافت نمی کنید می توانید مطابق با آموزش موضوع را با پشتیبانی اینستاگرام مطرح نمایید.

هک شدن اینستا و بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام موضوعی بود که در این مقاله از میزبان فا مگ به آن پرداختیم. در این آموزش تشریح کردیم که بعد از هک شدن اینستاگرام چه باید کرد و روش های مختلف بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام از جمله سخت ترین روش آن یعنی بازگردانی پیج هک شده بدون ایمیل و شماره تلفن را به شما آموزش داده ایم. جالب است بدانید از طریق روش های گفته شده می توان برای شرایطی مثل بازیابی اکانت دیسیب شده، برگردان پیجی که به ایمیل و شماره موبایل آن دسترسی ندارید و بازگردانی اکانتی که رمز آن فراموش شده نیز اقدام کرد. این مطلب برای کسانی مفید خواهد بود که می خواهند از هک شدن اکانت خود جلوگیری کنند و یا در صورت هک شدن بتوانند به راحتی اکانت را بازگردانند. با استفاده از روشی هاییکه در این مقاله آموزش داده شده می توانید بعد از هک شدن اینستا خود در راستای بازگردانی اکانت هک شده خود اقدام نمایید. پس از برگرداندن اکانت لازم است امنیت پیج را به روش های گفته شده بالا ببرید تا از هک شدن مجدد اکانت جلوگیری کنید. اگر در مراحل بازگرداندن اکانت به مشکل برخوردید با میزبان فا مگ در ارتباط باشید.

آموزش رایگان اینستاگرام

‫235 دیدگاه ها

 1. دوست عزیز’در وهله اول باید بدونید’که اینستاگرام’بقدری احمقانه طراحی شده که کوچکترین تمهیدات امنیتی هم درش لحاظ نشده و یه بچه دانش آموز که از کمترین اطلاعات کامپیوتری برخوردار باشه میتونه تمام قسمتهایی که مربوط به صفحات شخصی کاربان هست رو هک کنه’بدون اینکه اینستاگرام متوجه بشه’دوما’پشتیبانی اینستا عملا یه چیز مضخرف و دروغیه’بطوریکه’خوده اینستا هم الان باور کرده که پیج من که ۱۹ هزار فالوور داشته’اصلا وجود خارجی نداشته!و میگه چنین پیجی وجود ندارد’و اصلا نه ایمیل رو قبول میکنه و نه شماره رو و میگه چنین ایمیلی و شماره ای وجود ندارد’و من از یه مهندس آی تی شنیدم که با اطمینان گفت’هییییچ راهی’تاکید میکنم هیییچ راهی برای بازگردانی پیج هک شده وجود نداره’چون که هکر براحتی میتونه همه اطلاعات رو از بین ببره’

  1. سلام خسته نباشید.ببخشید من خواهرزادم میخواست جیمیل و پسورد درست کنه مثل تایید دو مرحله ای برای شماره دیگه بود انجام داد بعد اینستاگرامم از اول اومد بعد میخوام اینستاگرام رو درست کنن کد به شماره دیگه میره و من شمارش هم دارم ولی زنگ میزنم شمارشو انتقال داده به یه شماره دیگه الان چیکار باید بکنم پیح اینستاگرامم برگرده؟

 2. سلام
  پیج من با 27 کا فالوور هک شده . حتی ایمیل و شماره تماس من رو هم حذف کرده و وقتی آی دی خودم رو میزنم جالبه میزنه وجود ندارد . توی ایمیل م یک پیام اومده و آدرس ایمیلی که ایمیل منو جایگزین کرده اومده و نوشته اگه حساب شما این ایمیل رو تغییر نداده ، لینک زیر را کلیک کنید . میزنم روش میگه اصلا چنین حسابی وجود ندارد …
  بازم جالبی ش اینجاست که وقتی یک پیج جدید میخوام باز کنم . اصلا نام کاربری قبلی خودم رو انتخاب نمیکنه و میزنه با این مشخصات حساب کاربری وجود دارد .
  اگه وجود دارد چرا باز نمیکنه و میزنه وجود ندارد . اگه وجود نداره چرا نمیزاره یک پیج جدید باز کنم…
  ممنون میشم راهنمایی کنین موندم چکار کنم …

  1. سلام روزبخیر؛
   زمانی که نام کاربری عوض بشه تا 14 روز قابل استفاده نیست در واقع این نام کاربری براتون در حالت رزرو میمونه تا در صورت پشیمانی مجددا نام کاربری قبلی رو بتونید استفاده کنید.
   پس از زمان تغییر نام کاربری تا 14 روز بعد کسی امکان استفاده از اون رو نداره.
   در خصوص هک شدن اکانتتون، آیا این اکانت به فیسبوک متصل بوده؟

   1. سلام روزتون بخیر .ببخشید اکانت اینستاگرام دوستم هک شده -طبق مراحل که تو اینترنت هست میرم ولی بعد این که میخوام گزینه (need more help ) رو میزنم صفحه سفید رنگی باز میشه و روش نوشته account assistance – و همین جوری صفحه سفید میمونه -به نظرتون از چی میتونه باشه ؟ البته توضیح بدم که هکر شماره تلفن و اسم و ایمیل رو هم عوض کرده –

    1. با سلام دوست عزیز
     پیشنهاد می کنم پیش از اقدام از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا اقدام نمایید.
     موفق و پیروز باشید

   2. سلام تشكر ميكنم از مطالب خوب و ارزندتون خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد
    ديروز اينستا من رو هك كردند يكدفعه صفحه بسته شد و خودم ديگه به هيچ جا دسترسي نداشتم
    از دايركت دوستام ديدم كه اسمم كلا عوض شده و پستام صفر و فالوورهام ٤ برابر شده و فالويينگام صفر
    ايا ديگه پيجم بهم بر نميگرده ؟
    بعد از ١٤ روز ايا احتمال داره كه بشه برش گردوند ؟
    🙏🙏

    1. با سلام دوست عزیز
     ابتدا مطابق با همین آموزش از طریق ایمیل یا شماره تلفن ثبت شده اقدام به برگردانی اکانت خود نمایید و اگر در این مسیر با موفقیت همراه نبودید، از روش برگرداندن اکانت اینستاگرام از طریق پشتیبانی که در انتهای مقاله آموزش داده است، اقدام نمایید.
     موفق و پیروز باشید

     1. سلام پیجم‌ ۱۰۰kبوده و الان اصلا اثری ازش نیس شمارم و ایدی رو میزنم چیزی نمیاره چکارمیتونم بکنم یه هفتس که پریده

     2. سلام و احترام؛
      زمان جستجوی اکانت با پیغام پیدانشدن اکانت مواجه می شوید یا اکانت وجود دارد اما نام کاربری ان قابل مشاهده نیست؟

   3. سلام
    پیج دادشم هک شده و نمیتونه وارد اکانتش بشه البته با وعده ی بیت کوین یوزر پس ورد خودش در اختیار طرف گذاشته و اونم الان داره از پیج استفاده میکنه چطوری میتونید پیجش رو برگردونیم لطفا کمک کنید

    1. با سلام دوست عزیز
     مراحل بازگردانی پیج هک شده در این مقاله عنوان شده است. اگر روش های ابتدایی برای شما مناسب نبود، از روش آخر و پشتیبانی اینستاگرام مورد را دنبال نمایید.
     موفق و پیروز باشید

     1. دوست عزیز الان ایدی رو تغییر داده باید با ایدی قبلی مراحل انجام بشه یا با ایدی که الان هکر رو پیج گذاشته؟؟؟

     2. با سلام دوست عزیز
      شما باید با اطلاعات اصلی خود و آیدی قبلی مراحل را دنبال کنید و گزارش هک شدن را ارسال نمایید.
      موفق و پیروز باشید

  2. سلام دوست عزیز مشگل شما حل شد؟منم دقیقا همین مشگل رو دارن

   1. سلام به ایمیل و شماره تلفن اینستاگرامم دسترسی دارم در مرحله آخر که پسورد و یوزرم وارد میکنم گزینه confirm your number میادنکست که میزنم کدی به شماره موبایلم نمیاد که کد شش رقمی رو وارد کنم با گوشی های دیگه و از وب هم امتحان کردم متاسفانه اسمس برام ارسال نمیشه.راهکاری دارید ؟

 3. درود
  من احتياج دارم چند تا عكس در مورد پيج اينستا كه هك شده براتون ارسال كنم ازتون سوال بپرسم ، چطور ميتونم در تماس باشم .
  ممنون
  پيج من هيچ دستگاه انلاين روش نيست ولي بعد از هر برار تغيير رمز و مشخصات ظرف يك دقيقه دوباره ايميل رو تغيير ميدن

  1. سلام و احترام؛
   می تونید تصاویر رو در یک فضا ذخیره سازی آپلود کنید و لینکشو برامون بفرستید.

   1. سلام وقتی رو کمک بیشتری نیاز دارم صحفه برام باز نمیشه

    1. سلام وقتتون بخیر . من هم دقیقا همین مشکل دارم که هکر شماره و ایمیل و رمزم عوض کرده و وقتی من‌متوجه شدم که اینستام برای مدت کوتاهی پاک کردم و وقتی دوباره نصب کردم متوجه شدم بالا نمیاد و وقتی گوشی بیرون بردم نشون دادم گفتن که پیجت هک شده و از قضا آخر شماره ای که داده بوده با آخر شماره خودم یکی بود و متوجه نشدم آدرس ایمیل و شماره همه رو عوض کرده این مراحلی که شما‌گفتید انجام دادم اما اونجا که‌گفتید پستیابی اینستا help center باز شد و یه صفحه سفید هست

     1. سلام و احترام؛
      در چنین شرایطی برای بازگردانی اکانت هک شده ایسنتاگرام تنا دو راهکار دارید:
      در صورتی که قبلا اکانت خود را به فیسبوک متصل نموده اید می توانید از این طریق درخواست بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام را ارسال نمایید در غیراینصورت تنها راهکار بازیابی اکانتی که هک شده تماس با پشتیبانی اینستاگرام است.

     2. سلام منم اینطوری شد طرف فقط بخاطر اکانتی که 2000 بیشتر فالو نداره به من گفت یک محصول به شما میدهیم و این محصول رو موقعی میتوانید دریافت کنید که شما این ایمیل رو در ادیت پروفایل اینستاگرام خود وارد کنید منم وارد کردم هیچی نفهمیدم یارو خارجی بود گفت باید این ایمیل رو وارد کنید که کد محصول برای شما بیاد و پیگیری کنید منم زدم و بدون اینکه متوجه بشم رمز اکانت رو عوض کرد و من از اکانت پرت شدم بیرون همه رو حذف کرد و من الان دیگه به اکانتم دسترسی ندارم الان من چیکار کنم وقتی میزنم پسووردمو نمی‌دونم میزنم یک کد یا یک پیامک برای آقا این یارو ارسال میشه خب اون گوشی اونه و برای ایمیل اون ارسال میشه و شما به من بگید که من الان میتونم این اکانت رو برگردونم

   2. باسلام کارشناسان این سایت کجان برای ارتباط
    من یه مشکل دارم میخوام برطرف کنید فوری

 4. سلام و عرض ادب و خسته نباشید ببخشید ما تا چند روز مهلت داریم که پیج رو پس بگیریم ؟ یک هفته ده روز و یا برای همیشه جواب این سوال خیلی برام مهمه ممنون میشم جواب بدید باتشکر از شما

  1. سلام و احترام؛
   مدت زمان خاصی برای پس گرفتن اکانت های هک شده تعریف نشده.

   1. سلام ببخشید پیج منو هک کردن و جیمیل و پسوردم را عوض کردن و هر کاری کردم نشد که نشد شما میتونین کمکی بکنین ممنونم

    1. سلام دوست عزیز اگر ایمیل روی اکانتتون بوده بهش سر بزنید و از طریق ایمیلی که برای شما ارسال شده از طریق اینستاگرام اون رو بازگردانی کنید در غیر این صورت کاری از ما بر نمیاد.

     1. سلام دوست عزیزمن بلدنیستم زبان خارجه چیکارکنم

 5. سلام خوبید
  ببخشید من یه پیج دارم الان توسط یه هکر هک شده خب تمام ایمیل شماره تلفن… همه چیمو برداشته پیج رو هم شخصی کرده لطفاً کمک کنم
  توروخدا این آیدی تلگرام من هست

 6. سلام خسته نباشید، میخواستم ببینم اگه طرف پیج رو دی اکتیو کرده باشه میتونیم اونو برگردونیم؟

  1. سلام روزبخیر؛
   دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام دائمی نیست و هر زمانی که مایل باشید می توانید پیجتان را به حالت اول برگردانید.

 7. سلام من اکانتم هک شده الان می خوام از طریق احراز هویت بازگردانیش کنم اصن بخش بازگردانی رو پیدا نمیکنم اگه امکانش هست لینک اون صفحه مال احراز هویت اینستارو برام اراسل کنید

  1. سلام و احترام؛
   در صفحه لاگین اینستاگرام گزینه Get help signing in را انتخاب نمایید.

  2. با درود و شادباش سال نو .من روی یوزر نیمی که اکانت اینستا دارم جی میلم رو وارد کردم،و روی همین اکانت ۲تا پیج که یکی قدیمی حدود ۶ساله دارم و یکی دیگه ۲سالی میشه که ساختم ،و هر پیج نام جداگانه ای گذاشتم ،اما متاسفانه چند روزی میشه که پیج قدیمی تر رو هک کردن و تصویر و ایمیل عوض شده ولی پیج جدیدتره پابرجاست ،ومن پیج قدیمی رو میخام که هر زمان میزنم این جدیده میاد ،و باوجود اینکه تصویر قدیمی در جایی که سویچ واسه پیج میکنم هستش ولی یا نمیاد یا اگر هم بیاد با پیج هک شده میاد . سپاسگزارم واقعاً سپاسگزارم کمک کنید

   1. سلام و احترام دوست عزیز؛
    ایا از قسمت get help آقدامی برای بازیابی پیج خود انجام داده اید؟

 8. سلام و وقت بخير
  بعد از اينكه عكس رو به همراه كدي كه روي كاغذ نوشته شده براي اينستاگرام ايميل ميكنيم چقدر طول ميكشه تا جواب بدن؟

  1. سلام روزبخیر؛
   بعد از ارسال عکس، یک کد براتون ایمیل میشه زمان دقیقی از اراسل این کد در جایی اعلم نشده ولی اصولا خیلی سریع کمتر از 24 ساعت این اتفاق میفته.

   1. سلام

    اکانت اینستاگرامم تازه هک شده

    چکار کنم لطفا کمک کنید

    حتی جیمیلم هم هک شده به شماره دیگر بازیابی کرده

 9. سلام اکانت من توسط ی گاربر هک شده و ایمیلو شمارمو تغیر داده چطوری میتونم دوباره برم توی اکانتم لطفا کمکم کنید

  1. سلام دوست عزیز داخل مقاله به صورت کامل توضیح داده شده ولی آسانترین راه از طریق ایمیلی بوده که به اکانتتون وصل بوده.

 10. سلام
  اکانت من هک شده
  در قسمت لاگین هم که ایمیل رو میزنم میگه user not found
  فقط از یه قسمت که شماره همراه وارد میکنم لیست اکنت های قبلی که با اون شماره وارد شدم رو میاره
  بعد روی اکانت هک شده کلیک میکنم دستیار اینستا بالای صفحه مینویسه ولی دیگه چیزی نشون نمیده
  چیکار کنم ؟؟؟ تازه این هم فقط روش گوششی ایفون این رو میاره نه اندروید

  1. سلام دوست عزیز اگه اکانتتون هک شده باشه مرحله اول از طریق ایمیل میشه بازگردانی انجام داد و اگر نشد باید از طریق خود اینستاگرام بازگردانیش کرد

 11. سلام عرض ادب احترام به تمام دوستانی که از سایت بازدید میکنند و تشکر و قدردانی ویژه از ادمین محترم سایت بابت ایجاد همچین صفحه پر محتوا

 12. سلام وقت بخیر من ی پیج خریدم که متوجه نبودم باید ایمیل اولیه رو از طرف بگیرم و دیگه الان به اون شخص دسترسی ندارم
  میشه آیدی تلگرامتون رو بدین یا داخل تلگرام به من ی پیام بدین واقعا ضررویه

  1. سلام دوست عزیز متاسفانه مقدر به چنین کاری نیستیم ولی اگه مشکلی هست میتونید توی قسمت کامنت ها بنویسید جواب شما داده میشه.

 13. انستاگرام من ناگهان بسته شده نام و پسورد را که میدم جواب میاد تا ۳۰ روز دیگر غیرفعال خواهد شد. تید کنید تا غیرفعال نشده ولی بعدی راه نمیده

  1. سلام آیدی من کلا شده بود instagram user ,با کلی تلاش برگردوندم ولی هیچ کدام از فالوورها م عکسهام و پستهام نیستن داخلش میتونین لطفا کمکم کنین

 14. با سلام من اکانتم توسط یک نفر هک شده دو سه روز میشه ایا میتواند دوباره اکانت بر گردونم اخه حدود 5 سال فعال بود چه کار باید بکنم با تشکر

  1. سلام روزبخیر؛
   روش های مذکور در مقاله متداول ترین راهکارهای بازگردانی پیج هستش. اقدام کنید احتمالش هست.

 15. سلام وقت بخیر
  صفحه submit request باز نمیشه و وارد help center میشه.
  من نظرات رو خوندم در سوالات مشابه پاسخی از طرف شما پیدا نکردم. ممکنه لطفا اگر نکته ای داره بفرمایید دلیلشو؟ مراحل رو عینا مطابق مطلب شما طی میکنم ولی این صفحه رو نمیاره

 16. سلام وقت بخیر.من یه پیج 52kدارم و میخوام به کسی در امریکا بفروشم. برای انتقال خریدار میگه اول یوزر پس بدید بعد ما واریز میکنیم مبلغ رو و بعد ایمیل اصلی رو بدید .من میترسم اکانتم هک بشه .نمیدونم باید چیکار کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سلام روزبخیر؛
   چنین کاری رو پیشنهاد نمیکنیم چون پس از لاگین به راحتی امکان تغییر امکان متصل به حساب اینستاگرام وجود داره.

  2. سلام روزتون بخیر
   پیج من هک شده و پست‌ها پاک نشده اما محتوای پست تغییر کرده، عکس‌ها تغییر کردند
   چطور میتونم پست‌ها رو اصلاح کنم؟

   1. با سلام مهتاب عزیز
    امکان ویرایش تصاویر در اینستاگرام وجود ندارد و احتمالا تصاویر قبلی با تصاویر جدید جایگزین شده اند. در نتیجه شما تنها می توانید مجددا پست های خود را بارگذاری نمایید.
    موفق و پیروز باشید

 17. سلام من اکانتمو یبار رو گوشی دوستم اودم بالا یادم رفت حذف کنم .. دوستم رمز و شماره و ایمیلشو عوض کرده به فیس بوک ههم وصل نبوده … اکانت رو هم رو روی ی گوشی ساخته بودم ک الان ندارمش با لپ تاپ میومدم امکان برگردوندنش هست واقعا؟

  1. سلام روزبخیر؛
   از طریق شماره و فیسبوک و ایمیل احتمالش نیست تنها از طریق پشتیبانی اینستاگرام ممکنه بشه بازیابی کرد.

  1. سلام ازطریق اینستاگرام چطوری
   وقتی همه چی حذف شده حتی پستا

 18. دوستان اکانت من کامل حک شده
  و یوزر نیم که وارد میکنم میگه این اکانت وجود ندارد
  با شماره تلفن قدیم فعال کردم که کلا کسی که حک کرده همرو عوض کرده
  راهنمایی لطفا

  1. سلام دوست عزیز شما باید پیج اینستاگرامتون رو امن می کردید و به صورت مشخص نمیشه گفت شاید اصلا اکانت شما رو پاک کرده باشن باید اکانت رو از طریق دایرکتی که به یه فرد آشنا دادین پیدا کنید که ببینید اصلا اکانتتون موجود هست یا نه بعد برای بازگردانی اقدام کنید.

 19. سلام اینستا من هک شده ، و ایمیل و شماره تلفن رو هم عوض کرده ممکنه راهنمایی بفرمایید ، فکر میکنم یک هفته ازاین جریان میگذره

  1. سلام دوست عزیز به ایمیلی که روی اکانت اینستاگرامتون ثبت کرده بودید برید یک ایمیل از سمت اینستاگرام برای شما اومده که مثلا پسورد شما عوض شده یا هر چیز دیگه ای اون ایمیل رو باز کنید و روی گزینه secure your account here رو بزنید.

   1. سلام
    تمامی مراحل بالا رو میارم ولی صفحه ایی که باز میشه فقط نوشته مرکز راهنمایی و یه سری توضیحات

 20. سلام.من یه برنامه آنفالویاب نصب کردم و وارد اکانتم شدم ولی وقتی وارد اینستاگرام شدم یه صفحه اومد بالا که حساب شما موقتا قفل شده است.حسابتان در معرض خطر قرار دارد.این عمل فیشینگ نام دارد.بعد گفته برای دسترسی به اکانتتان باید هویت خود را تایید کنید.وقتی میزنم ادامه یه صفحه میاد که شماره تلفنم هستش بعد یه گزینه هست دریافت کد.دریافت کد رو میزنم ولی هیچ کدی بهم نمیاد چندبار تلاش کردم ولی اصلا نمیاد کد.میشع راهنماییم کنید.ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز مشکل از دریافت نشدن اس ام اس ورود دو مرحله ای هستش که اوپراتور ها یا اینستاگرام ایجاد کرده.

 21. تو اکانت من نام کاربری نوشته Instagarmmar
  من چی کار کنم الان

 22. سلام خسته نباشید
  من دیروز تو پیجم بودم ی دفه پرید بیرون و وقتی چند بار وارد شدم دیدم اصن صفحش رفرش نمیشه بعد خودش گزینه خروج از اکانت برام اورد و منم زدم
  بعد ک خاستم دوباره وارد شم بعد از وارد کردن ایدی و رمز عبورم شماره تلفنمم نشون داد و اونم تایید کردم و میگه منتظر باش کد ارسال کنیم ک هرچی وایسادم کد نمیاد
  بعد وقتی از طریق پیجای دیگه ,پیجمو نگا میکنم زده instagramer
  خب ینی من هک شدم ?
  و در ضمن درخاستم ب اینستا گرام دادم و ایمیل داد کد روکاغذ بنویس,اون کارم انجام دادم ولی ۲۴ساعت گذشته جواب نداده
  خواهش میکنم کمک کنید خیلی ضروریه پیجم

 23. من تو 15 اینستامو ک هک کرده بودن ب لطف شما برگردوندم بازم ممنونم بابت همه توضیحات دقیق ❤️باورم نمیشد 👑

 24. سلام اکانت من هک شده و وقتی قسمت need more help میرم اصلا اون صفحه ایه که شما نشون دادین باز نمیشه چیکار باید بکنم؟

 25. سلام ۵ روز پیش من وارد اینستام شدم و زد couldn.t refresh feed اینترنت برسی کردم و وصل بود ، حذف و نصب کردم دوباره همون مشکل بود ، رفتم پسورد عوض کنم ارور داد و نشد ، زدم روی پسوورد فراموش شده پیغام chaleng_reqired میاد ، لاگین اکتیوی تی نمیاد برام و ارور میده ، مشکل داخل خود برنامه اینستا گزارش دادم پیغام میاد دوباره تلاش کنید و ارسال نمیشه گزارشم ، گوشی تغییر دادم بازم همین مشکل بود ، از خود سایت اینستا وارد شدم گفت پیجت بسته شده ، رفتم help.inestagram.com و فرمی که اسم و فامیل ، ایمیل و یوزر نیم و شماره مبایل و توضیحات کامل کردم که ایمیلی بیاد که شامد کد و من رو برگه آچهار واردش کنم عکس بگیرم بفرستم وفتی فرم پر کردم و سند رو زدم پیغامی اومد که این اکانت غیر فعال نیست چند بار هم امتحان کردم بازم این پیغام اومد، داخل خود اینستام قسمت اطلاعات اکانت رفتم میگه پیجت بسته شده ، از طرفی همه فالوور ها پیج منو دارند و کامنت انگلیسی هم گذاشتند ، تازه پیجم یه پسوورد ۵۲ رقمی پیچیده و کد تایید دو مرحله ای داره و شماره مبایلم رو کیی جز خودم نداره پبجم پی وی و فالوور هام ۱۱۱ نفرن و همه مطمئن و من هرگز خلاف قوانین اینستا عمل نکردم ، نمیدونم الان پیجم بیته شده یا هک واقعا نمیدونم چرا ولی خواهش میکنم به من کمک کنید من هزینه هاشم پرداخت میکنم ، لطفا کمک کنید

  1. سلام و احترام مینا عزیز؛
   متاسفانه در زمینه امنیت اینستاگرام فعالیتی نداریم تا بتونیم کمکتون کنیم در این خصوص باید با یک مشاور امنیتی اینستاگرام صحبت داشته باشید تا حسابتون رو کامل بررسی کنن و در صورت امکان اکانت بازیابی بشه.

 26. چطوری باهاشون ارتباط بگیریم ، من ۵ ردز پیجم‌مشکل عجیبی پیدا کرده که نه معلوم هک شده نه معلوم غیر فعال شده هر راهی فکرم میرسید رفتم تو این ۵ روز تو چجوری باهاشون ارتباط گرفتی به منم بگو حداقل تلاشمو بکنم چون خودم اصلا دسترسی ندارم به پیجم اما برای همه فالوور هام هست ، از خود سایت اینستا میرم پیغام هشداری میاد که پیجت رو بستیم و پایینشم یه کادر آبی رنگ نوشتا ok , به help .instagram.com گزارش میدم و سند روکه میزنم پیغام میاد این اکانت جز اکانت های غیر فعال شده نیست !! رمز عبورم تغییر نمیکنه و ارور میده ، با دستگاه دیگه رفتم همینه مشکل بود ، گزارش های داخل خود اپ اینستام ارسال نمیشه همش پیغام میاد دوباره تلاش کنید ، وارد اپ اینستا میشم همش میزنه couldn,t refresh feed ، والا پسوردم خیلی قوی و کد دو مرحله ای دارم پیجم pv فالوور هام همه دوستام هستن و هیچکس شماره اینستامو نداره ، گوشیم هم فقط فقط دست خودمه ، نمیدونم چرا اینطوری شده خیلی اتفاق عجیبی تا حالا برای کسی نیافتاده ، از طرفی خود اینستا میگه پیجت بستیم، گزارش مشکل میدم میگه این اکانت جز اکانت های غیر فعال نیست، پیجم برای همه هست حتی کامنت هم میذارن برام …. واقعا سردرگم شدم

 27. سلام خسته نباشید من اکانت اینستاگرامم هک شده بعد هکر اول تایید هویت دو مرحله ای رو غیرفعال کرده بعد ایمیلمو تغییر داده و بعد شماره پیجمو پاک کرده ، پیجم رو هم غیر فعال کرده چ جوری میتونم پیجمو بازگردانی کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   ممکنه از طریق تماس با پشتیبانی اینستاگرام یا فیسبوک امکان بازگشت باشه در این خصوص از یک متخصص امنیت اینستاگرام کمک بگیرید تا پیگیری کنند.

  2. سلام
   با آیدی فیک برای من مزاحت درست کردند
   چطور میشه آن را از بین برد
   ممنون میشم کمک کنید

 28. سلام خسته نباشید ببخشید پیج اینستاگرام من هک شده نه ایمیل مو قبول میکنه نه رمزی که قبلا وارد اینستاگرام شدم رو قبول میکنه باید چکار کنم هیچ راهی وجود نداره کمک کنید ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز به ایمیلتون برید و پیامی که از سمت اینستاگرام براتون اومده رو باز کنید از اونجا می تونید بازگردانی انجام بدین یا روش های بالا رو برید

 29. سلام لطفا خواهشا کمک کنید به پیج اینستاگرامم دیگه دسترسی ندارم، رمز مو وارد میکنم نمیشه ایمیل مو قبول نمیکنه میگه چنین کاربری وجود نداره آخه مگه میشه 😓

 30. سلام خوب هستید پیج من هک شده و ایمیل رو تغییر دادن الان تمام اطلاعات پیجم پاک شده میشه آیا برگردون پیج رو یا نه

  1. سلام و احترام؛
   باید حسابتون بررسی بشه ممکنه از طریق پشتیبانی، ایمیل یا فیسبوک امکان بازگشت باشه.

 31. سلام خسته نباشید
  نمیدانم چی شده پیج من با آیدی ایمیل فیسبوک پیدا نمیشه ایدشو میزنم میگه پیدا نشد

 32. سلام روز بخیر
  من میخواستم در مورد هک شدن پیجم با خودتون مستقیم ارنباط داشته باشم ، امکانش هست؟

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه خدماتی در این زمینه ارائه نمیکنیم.

   1. سلام من از تیک تاک با اکانت اینستام وارد شدم بعد چند روز از پیجم افتادم بیرون و میگفت که قفل شده چون احتمال هک داده بود ، نه شماره تلفن داده بودم نه ایمیلم یادم بود نه فیس بوک از طریق پشتیبانی انجام‌دادم و ایمیل جدید دادم تایید شد و برام گزینه اومد و حتی پسوردمو عوض کردم. از طریق ایمیل جدید اما هنوز وقتی میرم میگه قفل و همون اخطار و میده ، و ایمیل اولی که یادم نیست و‌ میاره که بهش کد بفرسته، با اینکه ایمیل جدیدم تایید شده و حتی از اون طریق پسورد عوض کردم ، میخوام بدونم زمان میبره که از قفل شدن برداشته شه؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 33. سلام.وقت بخیر.پیج من هک شده.متاسفانه هکر نام کاربری ،رمز و هر چیزی که لازم بوده رو تغییر داده.بطوری ک وقتی توی اینستا نام کاربری خودم رو سرچ میکنم بالا نمیاره.میخواستم پیجم رو برگردونم.ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید

  1. سلام.
   اون صحفه‌ای که که باید سابمیت ریکوئست رو بزنیم واسه من نمیاره.
   تروخدا کمک کنید.
   با چندتا اکانت امتحان کردم واسه اونا اورد ولی اون اکانتم که هک شده رو نمیاره.

 34. سلام یه پیج شخصی داشتم که یکسال ۲ماهه هک شده قبلاهر چی میزدم رو جیمیل و پسورد میگفت همچین نام کاربری وجود ندارد ولی امشب هم نام کاربری هم پسورد زدم دیگه قبول کرد اما میرم تو پیجم هیچ فالوری ندارم چیکارکنم البته یه پیج زدم باهمون مشخصات ولی عدد بهش اضافه کردم حالا هیچ فالوری نداره میگه اگه این پیج میخواید باید این یکی را حذف کنی ممنون میشم راهنمایم کنید؟

  1. سلام و احترام؛
   متوجه منظورتون نشدم. اکانتی با همون نام کاربری ایجد کردید یا اکانتی با نام کاربری مشابه به همراه عدد ایجاد کردید؟

 35. سلام وقت بخیر من عکسم را با اسم اکانت و شماره که فرستاده بودن واسه اینستاگرام فرستادم معمولا چقد طول میکشه تا جواب بدن

 36. سلام ببخشید لطفا کمکم کنید من تمام مراحل انجام میدم ولی چیزی که تو تصویر هست برا من نمیاره دقیقا هم همین اکانتم که هک شده هر اکاتتی رو که تست میکنم میاره جز اکانتی که هک شده چطور بگم فرم نمیاره ی چیز دیگه میاره این باید چیکار کنم ؟ ترو خدا کمک کنین بدجور کمک لاژمم تمام مراحل درست انجام دادم ولی فرم نمیاره

 37. سلام، پیج من در دست یک هکر هست و شماره روی خودمه ولی عوضش کرده و ایمیل مال خودم هم عوض کرده ایمیل اولیه این میشه پیج را بازگردانی کنیم

 38. سلام‌من یه خرید اینترنتی کردم رفتم انجام دادم تمام که شد صفحه اینستام قفل شد حالا جیمیل که اول اینستا دادم رو نه یادم‌میاد نه پسووردشو .
  کدی هم که اینستا میده مستقیم‌میره به همون جیمیل که اصلا یادم نمیاد چیکار کنم چون باشماره تلفنم ثبتم نکردم که راحت برگردم.

  1. سلام دوست عزیز خرید اینترنتی ارتباطی با مشکل در اینستاگرام نداره راه های بازگردانی اکانت هم یا از ایمیل هست یا شماره تلفن که کد رو برای ایمیلتون ارسال می کنه و شما دسترسی ندارید بهش باید بازگردانی ایمیل رو انجام بدین.

 39. سلام وقت بخیر. من رمز اینستاگرامم رو فراموش کردم. وقتی میخوام وارد حسابم بشم و از طریق شماره موبایل رمز رو بگیرم، وقتی روی پیامک میرنم هیچ پیامی برام ارسال نمیشه فقط مینویسه رد کردن( dismiss).با کامپیوتر از طریق سایت میرم مینویسه چند دقیقه صبر کنید ولی بازم بعدش هیچ پیامی نمیاد. ایمیلم موقع ثبت نام وارد نکردم. الان باید چکار کنم. خواهش میکنم راهنمایی کنید

 40. سلام پیج اینستام من هیچی بالا نمیاد اصلا وجود نداره میگه… استوری درمورد اهواز گزاشتم نمیدونم مشکلش چیه کمکم کنید لطفا

 41. سلام خسته نباشیذ من need help میزنم صحفه سفید میشه و هیچ فعالیتی نمیکنه چیکار میتونم بکنم
  پیچ دارم نه به ایمیل دسترسی دارم نه شمارم
  صحفه help \سفید میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

 42. سلام وقتتون بخیر،
  پیج من با ۱۷k فالوئر هک شده،من تونستم پیج رو از دسترس ایشون خارج کنم و رمز جدید گذاشتم اما الان نمیتونم وارد پیج بشم چون ایشون تأیید دو مرحله ای رو با شماره و ایمیل خودش فعال کرده و وقتی میخوام وارد پیج بشم کد برای خودم ارسال نمیشه.
  ممنون میشم راهنماییم کنید تا بتونم تأیید دو مرحله‌ای رو هم درست کنم🙏🏻

  1. سلام دوست عزیز اگر روی اون پیج ایمیل بوده میتونید از طریق ایمیل برای بازگردانی پیجتون اقدام کنید به ایمیلتون برید و پیام هایی که از طرف اینستاگرام اومده رو چک کنید.

  2. سلام و احترام؛
   به صورت کلی 4 روش برای بازیابی پیج هک شده وجود داره:
   از طریق پیامک
   ایمیل
   پشتیبانی اینستاگرام و فیسبوک
   در صورتی که در مراحل بازیابی با مشکل مواجه شدید حتما بایک مشاور امنیتی اینستاگرام موضوع رو مطرح کنید.

 43. سلام عرض ادب خدمت شما
  پیج بنده نزدیک به ۱۰k هک شده
  به صورتی که هم اسمم عوض شده هم
  عکس رویه پیجم
  موقع که میخوام واردپیجم بشم میگه اصلا با همچین نام کاربری نداریم
  من پیجم رو با شماره تلفن درست کردم
  از ایمیل استفاده نکردم
  خواهشمندم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام و احترامغ
   در صورتیکه ایمیلی روی اکانت ثبت کرده باشیدیا پج شما به اکانت فیسبوک متصل شده باشد امکان بازیابی آن وجود خواهد داشت. در غیراینصورت اگر هیچکدام از این شرایط را ندارید می توانید با بخش پشتیبانی اینستاگرام مکاتبه نمایید.

 44. با سلام
  من پیج اینستاگرامم هک شده ، الان میرم داخل ایمیلم که اون وارد پیام شده واسم پیام اومده ، و شماره و ایمیل رو عوض کرده است ، الانم در ایمیلم وارد گزینه secure your account here میشم ، یه صفحه فیک بالا میاد ، یا با فیلتر شکن وارد میشم اونم میگه اینچنین صفحه ای وجود نداره ، اصلا نمیدونم باید چکار کنم ، لطفا راهنمایی کنید ، با تشکر

 45. سلام من یه سوال دارم اگر خود اینستا اجازه دسترسی به پیج رو نده بخاط انلاین بودن بیش از حد و… چقدر طول میکشه تا به حالت عادی برگرده؟؟؟
  من اول فکر کردم هک شدم ولی الان شک دارم که شاید خود اینستا بوده

 46. درود وارادت من اینستام را حک کردن نوشته ۵۰ دلار باید بدی چطوری میتونم برش گردونم تمام مشخصات پیچم رو هم عوض کرده وبا روشهای بالا نتونستم وارد پیچ خودم بشم باید چکار کنم

 47. سلام
  پیج اینستای منم هک شده و در قسمت فعالیت ورود به سیستم اینستا فقط فقط فعالیت ورود اون هکر رو نشون میده .چند بار هم که سعی کردم پاکش کنم از پیج فقط خودم از پیج خارج شدم درصورتیکه باید اون حذف میشد.ممنون میشم یه راهکار بدین.

  1. سلام و احترام؛
   بررسی نمایید که ورود با آیپی های مختف نداشته باشید سپس نوع دستگاه را بررسی نمایید که با دستگاه شما متفاوت باشد در صورت نمایش دستگاهی غیر از تلفن همراه خود در این زمینه اقدام نمایید. ممکن است قبلا با همین دستگاه و آیپی های مختلف وارد اکانت شده باشید.

 48. سلام پیج من پریده ومیخوام وارد بشم میگه گذرواژه اشتباه همه مراحل را انجام میدم اخرمیگه پیج شما توسط اینستاگرام مسدودشده است وطی یکروز مراحل زیر را انجام دهیدمراحل راکه انجام میدم ایمیلی که میفرستندبه ادرس ایمیل من نمیادوبه ادرس ایمیلی دیگرمیرود لطفابفرماییدایااین پیج هک شده است یاخیر/متشکرم

  1. واگرهک نشده راهنمایی بفرمایید که چگونه به حساب خود برگردم درصورتیکه هم ایمیل وهم گذرواژه خودرا فراموش کرده ام متشکرم

  2. سلام و احترام؛
   چه مراحلی جهت انجام به شما پیشنهاد می شود؟ در صورت امکان تصویر یا متن پیغام خطا را ارسال نمایید. ممکن است پیج شما به واسطه انجام یکسری فعالیت های مغایر با قوانین ایسنتاگرام مسدود شده باشد.

 49. سلام خسته نباشید پیج من هک شده هم شماره تلفنم هم ایمیلم عوض شده چیکار باید کنم تا برگرده

 50. سلام.پیج دوستم هک شده و ایمیل و رمز عبور رو هکر عوض کرده ولی شماره تلفن عوض نکرده.چکار باید کنم؟
  ضمنا دوستم الان مسافرت خارج هستش و ایران نیست.
  میشه با شماره تلفن پیچ رو برگردوند برا پیامک اینستاگرام مشکلی پیش نمیاد چونکه دوستم دبی هستش؟
  تشکر و سپاس

 51. سلام پیج من یه دفه ایمیلش عوض شد و دیگه نتونستم واردش بشم الان دوسال از اونموقع گذشته و تو ایمیلم هرچی رو اون لینکی که پیام عوض شدنو میفرسته میزنم هیچی باز نمیشه

  1. با سلام دوست عزیز
   شما تنها تا 14 روز می توانید برای برگرداندن اکانت هک شده خود اقدام نمایید و بعد از آن متاسفانه دیگر امکان بازگردانی آن وجود ندارد.
   موفق و پیروز باشید

 52. سلام اينستاگرام من هك شده امروز و اسم و همه چيشو تغيير دادن تورو خدا بگيد بايد چكار كنم لطف كنيد برش گردونيد واسم

  1. با سلام دوست عزیز
   به طور معمول بعد از ورود شخص دیگری به اکانت اینستاگرام شما، یک ایمیل با همین عنوان برای شما ارسال می شود. در نتیجه لازم است ایمیل ثبت شده خود را بررسی کرده و سپس از طریق آن اقدام به بازگردانی اکانت خود نمایید. در نهایت نیز اگر از طریق ایمیل امکان بازگردانی حساب برای شما وجود نداشت لازم است طریق پشتیبانی اینستاگرام این امر را پیگیری نمایید که در این مقاله تمامی روش ها به صورت گام به گام آموزش داده شده است و تنها باید مطابق با آنها پیش بروید.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام
    من هرروز پسوردم رو عوض میکنم
    و حتی تایید دومرحله ای هم کردم همه روش ها رو. اما متاسفانه باز هم وارد اکانتم میشن. چرا؟
    اینم بگم برنامه آنفالویاب و… ندارم

 53. سلام . پیج کاری همسر بنده هک شده و طبق مراحل بالا عمل میکنم ولی بخش پشتیبانی اینستا رو اصلا نمیاره و ارور میزنه . درحالی که وقتی با پیج خودم میرم پشتیبانی اینستا اوکیه و مشکلی نیست . مشکل از چی میتونه باشه ؟

 54. سپاس از لطف شما… من با توضیحات شما تونستم اکانتم رو پس بگیرم و خدا رو شکر هکر نتونست کاری از پیش ببره

  1. سلام و احترام؛
   بسیار خوشحالیم که مقاله بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام مفید واقع گشته و شما موفق به پس گرفتن اکانت هک شده خود بوده اید. در صورت تمایل شرایط اکانت هک شده اینستاگرام خود و نحوه بازیابی و مراحلی که انجام داده اید را عنوان بفرمایید تا سایر کاربران نیز از تجربیات شما استفاده کرده و بتوانند اکانت هک شده اینستاگرام خود را بازیابی کنند.

 55. چرا اینستاگرام من بعداز زدن گزینه need more help به جایی که شما میگید نمیره؟؟؟؟

  1. با سلام دوست عزیز
   ممنون از همراهی شما. این احتمال وجود دارد که در نسخه های جدیدتر اینستاگرام مراحل تغییر کرده باشد. مجدداً مراحل را با جدیدترین نسخه اینستاگرام دنبال کرده و این آموزش را به روز رسانی خواهیم کرد.
   موفق و پیروز باشید

 56. سلام وقتتون بخیر من هفته قبل اینستام یک هو پرید و از طریص هاپ اینستا و فرستادن عکس و کد تونستم اینستامو بر گردونم اما نمیدونم چرا بعد کمتر از ۲۴ ساعت پرید و دیگه نمیتونم برگردونم میگن دیسیبل شده و هرچی یوزرم رو میزنم میگه not user found نمیدونم چیکارکنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام و احترام؛
   زمان ورود به اکانت خود با چه پیغامی مواجه می شوید؟
   ایا بعد از ورود به اکانت نشانه خاصی از ورود افراد غیر مجاز به اینستاگرام و هک شدن ایسنتا مشاهده نمودبد؟

 57. سلام من پیج اینستاگرتمم هک شده هم رمزشو تغیرر دادن هم ایمیلشو باید چیکار کنم ؟

  1. با سلام دوست عزیز
   شما باید مطابق با قسمت برگرداندن اکانت اینستاگرام از طریق پشتیبانی همین مقاله پیش رفته و از طریق پشتیبانی اینستاگرام این مورد را پیگیری نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 58. سلام خسته نباشین
  من تمامی مراحل بازیابی از طریق پشتیبانی رو انجام میدم و ایمیل جدید که دستیابی دارم رو هم وارد میکنم و در اخر رمز جدید هم انتخاب میکنم بعد از این مراحل برای اخرین مرحله که تشخیص هویت هست کد امنیتی رو برای ایمیل اولی که بهش دسترسی ندارم میفرسته
  چیکار کنم الان؟ تمامی پیام ها به ایمیل جدید میاد بجز همین مرحله اخر که کد امنیتی هست به ایمیل قبلی میاد و من هم دسترسی ندارم

  1. با سلام دوست عزیز
   اگر شما به ایمیل قبلی خود دسترسی ندارید لازم است به جای انتخاب گزینه Send security code لینک I can’t access this email or phone number قرار گرفته در پایین صفحه را انتخاب کنید و مراحل را دنبال کنید. مقاله فوق مطابق با نسخه های قدیمی اینستاگرام است و به زودی آپدیت می شود.
   موفق و پیروز باشید

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا عنوان پیغامی که دریافت کرده اید را بیان نمایید تا بتوانیم به شکل بهتری شما را راهنمایی کنیم.
   موفق و پیروز باشید

  2. سلام من تمام مراحل انجام دادم ولی اون قسمتی ک بایدرمز جدید وارد کنم بعد وارد کردن رمز مجدد رمز جدید میخواد وتایید نمیکنه رمز

   1. سلام من پیجم هک شده
    و اینستاگرامم مثل شما نیست گزینه هایی مثل شما نداره مثل گزینه l cant access thie email or phone number

    1. سلام و احترام؛
     از آخرین نسخه اینستاگرام استفاده می کنید؟

 59. من پسورد ایمیلی که به اینستاگرام دادم فراموش کردم و متاسفانه جیمیل دیگه اون برنمیگردونه!! اینستا هم برای ورودم ی ایمیل تایید به همون اکانت جیمیل قبلی میفرسته. بارها امتحان کردم درست نشد. مراحلی که بالا نوشته شده تو قسمت بازیابی از طریق پشتیبانی از مرحله 4 به بعد شبیه اونچه اینجا گفته شده نیست! ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   مقاله روش های بازیابی پیج هک شده اینستاگرام بروزرسانی شد. شما هنگام تماس با پشتیبانی اینستاگرام می توانید اعلام نمایید که به ایمیل یا شماره موبایل ثبت شده روی اکانت خود دسترسی ندارید. همچنین از طریق روش های آخر مقاله یعنی بازیابی اکانت هک شده از طرق عکس و بدون عکس می توانید اقدام نمایید این دو روش مخصوص آن دسته از افرادی است که هیچ دسترسی به موبایل و ایمیل خود ندارند.

 60. سلام من میخواستم وارد پیجم شم که باید ثابت کنی ربات نیست الان اصلا عکسا واسه من بالا نمیاد ک بخوام ثابت کنم

  1. سلام و احترام مریم جان؛
   در صورتی که با کپچای اینستاگرام مواجه شده اید و تصاویر به صورت کامل بارگذاری نمی شوند از یک برنامه تغییرآیپی قبل از انجام مراحل استفاده کنید.

 61. سلام خسته نباشید
  پیجمو هک کردن هم پسوورد پیجو عوض کردن هم پسوورد ایمیلو لطفاا خواهش میکنم بگید باید چطور برگردونم…همه ی راه هایی که گفته بودینو رفتم ولی درست نشد اصلا…لطفا یکی بگه باید چیکار کنم

  1. سلام و احترام آنا عزیز؛
   تنها راه بارگشت پیج شما تماس با پشتیبانی اینستاگرام است.
   پیشنهاد می گردد از روش آخر یعنی بازگردانی پیج اینستاگرام از طریق عکس و بدون عکس این مورد را پیگیری نمایید.

 62. ممنون اما اینستاگرام هم نمیشه فقط شخص به اصطلاح هکر میاونه اینستاگرام رو گول بزنه

 63. سلام من وارد قسمتی که میشه دید چه کساییی در پیجم هستن شدم و هر چی فردی که اونجاست و ریموو میکنم بازم میاد ریموش کردم رمز دو مرحله اییی گزلستم و پیووردمو عوض کردم ولی بازم هست ریموو که میزنم خودم از اینستا مرت میشم بیرون نه اون باید چیکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   حتما مدل دستگاه را بررسی نمایید ممکن است اکانت شما در این بخش نمایش داده شده باشد. با حذف اکانت خود لاگ اوت خواهید شد.

 64. سلام.خیلی خیلی ممنونم ازتون پیجمو تونستم برگردونم.خدا خیرتون بده

  1. سلام و احترام مبینا عزیز؛
   بسیار خرسندیم راهنمای بازیابی اکانت هک شده برای شما سودمند بوده و توانسته اید اکانت اینستاگرام ک شده خود را بازگردانی نمایید در صورت تمایل تجربه خود را در بخش دیدگاه ها یادداشت نمایید و بفرمایید از کدام روش بازیابی اکانت هک شده استفاده کردید.

 65. سلام و عرض ادب
  بسیار ممنونم از پیج پر محتواتون که خیلی به درد من خورد واقعا دستتون درد نکنه و تونستم یکی از پیج هامو برگردونم که واقعا بهش نیاز داشتم
  یکی از پیج های دیگه من دیسیبل شده و متاسفانه من نتونستم در مهلت 30 روزه که داده بود ثابت کنم که ربات نیستم چون تصاویر را برای من نمی اورد راهکاری هست که بتونم این پیجمم برگردونم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   ممکن است بعد از گذشت مدت زمانی طولای پیج مجددا در دسترس قرار گیرد (بر اساس تجربه شخصی که داشته ام که البته مدت زمان آن کاملا نامشخص است!)
   با سایر اکانت ها نام کاربری خود را جستجو نمایید در صورت یافت شدن و یا اینکه نام کاربری شما به کاربر اینستاگرام تغییر یافته بود شانس بازگردانی پیج را دارید. در چنین شرایطی از طریق اینستاگرام وب اقدام به لاگین نمایید.
   همچنین می توانید فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال کنید:
   deactive instagram form

 66. سلام‌وقت بخیر اگراینستاگرام من توسط هکر حذف شدهباشد ایا من اون اکانتمو دیلت کنم ایا میتونه کاری انجام بدهد

  1. سلام و احترام سارا عزیز؛
   در صورتی که در بخش لاگین اکتیویتی اینستاگرام شخص دیگری مشاهده می شود آن را ترمینت نمایید.
   سپس شماره موبایل و ایمیل ثبت شده روی اکانت خود را بررسی کنید و در صورتی که مغایر با اطلاعات شما است آنها را تصحیح نمایید.
   در اخرین مرحله رمز ورود به اکانت خود را تغییر دهید.

 67. سلام
  من ب پیج دسترسی ندارم و متاسفانه نه ایمیل یادم هست نه شماره فقط آیدی پیج یادم هست میشه پیج رو برگردوند

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در صورتی که تصویری از خود را پیج اینستاگرام داشته اید از راهنمای بازیابی اکانت با عکس کمک گرفته و درخواست خود مبنی بازگردانی اکانت را ارسال نمایید در غیراینصورت روش دوم یعنی بازیابی اینستاگرام بدون عکس را دنبال کنید.

 68. سلام کمک بیشتر که میزنم میگه دستگاه شناسایی نشد با دستگاهی که قبلا لاگین کرده اید وارد شوید قبل این ریست فکنتوری کردم فقط.لطفا راهنمایی کنین

 69. سلام
  پیچ منو یکی برداشته و ایمیل رو تغییر داده و تلفن من پاک کرده
  از طریق پشتیبانی need more help رو که میزنم
  میگه با دستگاهی وارد شو که قبلا وارد شدی
  خب باید چکار کنم؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در این مقاله تمامی روش های بازیابی اکانت هک شده ذکر شده است. سایر راهکارها و گزینه ها را نیز امتحان کنید.

 70. سلام هک شدم‌وقتی‌مراحل‌میرم‌جلو‌ میرسه به سلفی برای احراز هویت، اما یهو برنامه کرش میشه، اپدیت و‌ حدف نصب هم کردم درست نشد، چیکار کنم لطفا کمک کنید!؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در صورت داشتن وبکم همین مراحل را از طریق اینستاگرام وب دنبال نمایید در غیراینصورت از یک دستگاه دیگر امتحان کنید.

   1. ممنون از پاسخگویی شما ببخشید وقتی با وب یا دستگاه دیگه میرم و ایدی جدید که هکر تغییر داده رو‌ میزنم،ایمیل میفرسته به ایمیل هکر… کاری نمیشه کرد که… مجبورم فقط با دستگاه قبلی برم که اونجا گزینه need more help میاد و میره قسمت سلفی، اما تا دوربین روشن میشه برنامه یهو بسته میشه…
    جالب اینجاست که وقتی سلفی رو روبروی دیوار یا سقف میگیرم برنامه درسته تا میگیرم روی صورت یک نفر برنامه بسته میشه یهویی… جلل الخالق این چ مدلشه باز… کاش میشد فیلم مراحلشو براتون بفرستم ….

    1. سلام واحترام؛
     روش بازیابی اکانت بدون ایمیل را نیز امتحان کرده اید؟ این اموزش در انتهای مقال ذکر شده است و پیغامی به ادرس ایمیل دلخواه شما ارسال می گردد و طی ان سوالاتی در خصوص اکانت از شما پرسیده می شود.

 71. سلام. من پیج اینستاگرامم توسط خوده اینستا هک شده و الان ایمیلش عوض شده برنمگیرده و تو پیج های دیگه هم پیج منو کاربر اینستاگرام زده میشه راهنماییم کنید ک چطوری برگردونم

 72. سلام وقت بخیر چن روز پیش یه پیام اومد که تایید کنم ربات نیستم تایید کردم بعدش یه پیام دیگه داد که تا 24 ساعت دیگه اطلاعاتتون رو بررسی میکنیم حالا دواکانتم اینطوری شده به یکیش پیام اومد کهدیسیبل شده مراحل رو پیش رفتم عکس هم از خودم گرفتم با کدی که میگه واینا ولی بازنشد اون یکی پیجم هم اصلا میزنه نام کاربری موجود نیس درحالی که وقتی تو گوگل سرچ میکنم پیج رو نشون میده . الن چیکارکنم؟لطفا کمک کنید

 73. سلام، من از روش 4 که از طریق پشتیبانی امتحان میکنم و تا مرحله دریافت کد جلو میره حتی کدی که به جیمیل وارد کردمو قبول مبکنه اما صفحه بعد وارد صفحه ای میشه که مجدد نیاز به کد از طریق authentication app این برنامه هست که باز هرچقدر کد وارد میکنم نه از طریق این برنامه قبول میکنه نه از طریق backup code که به مرحله بعدی برم.
  لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون.

  1. سلام برا بستن پیجی که از عکس های شخصی ما استفاده کرده چطوری میتونیم درخواست بستن پیجش رو بدیم

   1. سلام و احترام؛
    می توانید اکانت ایشان را به دلیل سوء استفاده از محتوای شخصی ریپورت نمایید.

 74. اکانت بنده مثل اینکه هک شده و وقتی دارم بازیابی میکنم ابتدا یک پیامک 6 رقمی ارسال میکنه که انو وارد میکنم میره یه مرحله دیگه که یک شماره 6 رقمی بعنوان سکوریتی کد میخواد که من ندارم و همون کد پیامک رو دوباره میزنم قبول نمیکنه و نمیدونم چیه ؟؟
  و هیچ کد دیگه ای ندارم

 75. سلام وقت بخیر.

  من اکانت اینستاگراممو میخواستم از طریق روش بازیابی با چهره برگردونم. اما زده باید با همون موبایلی که اکانتو داشتم باید اقدام کنم. اون موبایل دیگه در دسترس نیست . راهه دیگه ای نداره؟؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   سایر روش های عنوان شده در این مقاله برای بازیابی اکانت هک شده نیز کاربردی هستند. روش اخر یعنی بازیابی اینستاگرام بدون تصویر را نیز بررسی نمایید.

   1. سلام ببخشید قسمت کمک بیشتر میزنم میگه دستگاه شناسایی نشد چکارکنم؟

 76. سلام وقت بخیر
  من وقتی میخوام وارد اکانتم بشم با ادرس ایمیلم میگه اکانت شما به دلیل نقض قوانین (community gudelines) بسته شده
  با یوزنیمم هم میخواستم وارد بشم همین ارور رو میداد
  ولی داخل ارور نوشته شده بود اکانت شما بسته خواهد شد
  اما اکانت من بسته نشده هیچ بلکم یوزرنیمش هم عوض شده
  وقتی درخواست رمز عبور میکنم به جای ارسال رمز به ایمیلم به یه شماره ی خارجی رمز ارسال میشه
  یعنی چی؟
  یعنی اول اکانتم ریپورت شده بعد هم هک شده؟
  چطوری اکانت رو برگردونم؟
  حتی اکانت رو حذف کنم هم برام کافیه میشه کمکم کنیدلطفا؟

 77. با هر دور روش با عکس چهره و بدون عکس میشه به اینستاگرام اعلام کرد که پیج هک شده؟ الان من یک بار با عکس چهره ارسال کردم بار دوم خواستم اینکارو بکنم برای محض اطمینان همش ارور میده و میخوام ببینم اگر گزینه دوم بدون عکس رو بزنم روش اول از بین نمیره؟

 78. با سلام من یه پیچ دارم که هک شده هم جیمیل رو عوض کرده هم شماره تلفن داخل سیستم حالا باید چه کار کنم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   از روش های بازیابی اکانت هک شده در انتهای مقاله کمک بگیرید این راهکارها مخصوص کسانی است که شماره موبایل و یا ایمیلی ندارند و هنگام تعامل با پشتیبانی ایسنتاگرام می توانید از دو روش (از طریق ارائه اطلاعات مرتبط با اکانت/ارائه تصویر) پیج خود را بازیابی نمایید.

 79. سلام بنده ویدئو سلفی خودم رو از بخش عکس برای اینستاگرام فرستادم و ایمیل اومد که یک روز کاری طول میکشه تا بررسی بشه و منتظر باشید ولی الان دو روز گذشته خبری نشد دقیقا عکسی فرستادم که رو پروفایلم بود از روش که شما اینجا هم نوشتین بنظرتون تایید نکردن یا این روش انگار الکی کار نمیکنه

  1. سلام و احترام؛
   بررسی اکانت ها توسط اینستاگرام کمی به طول می انجامد در صورت عدم دریافت پاسخ، درخواست خود را مجددا ارسال نمایید.
   نتیجه اصولا از طریق ایمیل اطلاع رسانی می شود.

 80. message”:”checkpoint_required”,”checkpoint_url”:”https://i.instagram.com/privacy/checks/?privacy_flow=1\u0026next=instagram://checkpoint/dismiss”,”lock”:false,”flow_render_type”:0,”status”:”fail”}من اینستامو باز میکنم این میاد کسی میدونه چجوری درستش کنم

  1. سلام و احترام؛
   برنامه اینستاگرام خود را بروزرسانی کنید این هشدار در نسخه های قدیمی مشاهده میشه.

 81. من عکسمو به همراه کد روی کاغذ نوشتم پلی هنوز جوابی برام نیومده
  چه موقع پاسخ میدن ‌بررسی میکنن؟

 82. سلام امروز پیامی از اینستاگرام برای من اومد که نوشته بود دستگاهی تلاش می کنه وارد اکانتتون بشه و من گزینه اون من نبودم رو زدم و پسوردم رو هم عوض کردم و الان وقتی که توی لاگین اکتیویتی میرم یک اکانت ناشناس با موقعیت مکانی آلمان فعاله و چند بار لاگ اوتش کردم و پسوردم رو دوباره عوض کردم منتها وقتی لاگ اوتش می کنم خودم لاگ اوت میشم و مجبورم دوباره پسوردم رو وارد کنم تا بتونم به اکانتم برگردم و هم چنان اون اکانت غریبه توی لاگین اکتیویتی هست و پاک نمیشه
  آیا هک شدن و باید چی کار کنم ؟

  1. سلام و احترام؛
   ایا با برنامه تغییر آیپی در خصوص ورود به اینستاگرام اقدام نموده اید؟
   بنظر می رسد این دستگاه تلفن همراه شما باشد.

 83. سلام،

  با تشکر از تماس با ما. قبل از اینکه بتوانیم کمک کنیم، باید تأیید کنید که مالک این حساب هستید. لطفا به این پیام پاسخ دهید و عکسی از خود در حالی که یک نسخه دست نویس از کد زیر در دست دارید برای ما ارسال کنید:

  34468

  لطفا مطمئن شوید که عکسی که ارسال می کنید:

  – شامل کد بالا است که با دست روی یک کاغذ تمیز نوشته شده است، به همراه نام کامل و نام کاربری شما
  – شامل دست شما که برگه کاغذ را نگه می دارد و کل صورت شما را شامل می شود
  – نور خوبی دارد و خیلی کوچک، تیره یا تار نیست
  – به عنوان یک فایل JPEG به پاسخ شما پیوست شده است

  به خاطر داشته باشید که حتی اگر این حساب شامل هیچ عکسی از شما نباشد یا برای نشان دادن شخص یا چیز دیگری استفاده شود، تا زمانی که عکسی دریافت نکنیم که این شرایط را داشته باشد، نمی‌توانیم کمک کنیم.

  با تشکر،
  تیم اینستاگرام
  منظور از نام کامل خودم هست یا اکانت رو بزنم

  1. سلام و احترام؛
   یوزر نیم، نیم اینستاگرام، کد را درج نمایید.

 84. سلام اکانتم هک شده سعی کردم طبق راهنمایی برشگردونم اما ازونجایی که گوشیمو بازنشانی کارخانه زدم وقتی گزینه میزنم به کمک بیشتر احتیاج دارم صفحه‌ای باز میشه که شما باید با دستگاه قبلی اقدام کنید برای این مشکل راهی هست؟
  ممنونم

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه به جز راهکارهای ذکر شده در مقاله روش خاصی دیگری وجود ندارد…

 85. سلام وقت بخیر .من آدرس ایمیلی که موقع نصب اینستا زدم رو فراموش کردم که لینکش برام بیاد.هر چی ویدئو میفرستم قبول نمیکنه میشه راهنمایی کنید؟

 86. پیج من هیچ راهی فک نکنم برای بازگشت داشته باشه موقعه ای که وارد میشم که از ارسال کد روی موبایل یا ایمیل کمک بگیرم اون را نمیاره و فقط و فقط گزینه فیسبوک را میاره بعد من پارسال که واردش شده بودم اصلا از فیسبوک استفاده نکردم و اصلا اکانت داخل فیسبوک ندارم الان هم میخوام این پیجم برگرده لطفا ی کمکی بکنید 😶
  من از 100تا سایت استفاده کردم ولی اصلا…..

 87. و اینکه من رمز پیجم هم ندارم و داخل گوگل چیزی ذخیره نشده

 88. درود اکانت اینستاگرامم چهار روزه هک شده و ایمیل و یوزر نیمم رو تغییر دادن یوزر جدیید رو میدونم چیه ولی چون ایمیل و پسوردم تغییر کرده دسترسی ندارم،به جای گزینه need more help هم گزینه cant reset your password هست لطفا راهنمایی کنید

 89. درود بر شما
  اینستام هک شده یا گوشی من هک شده ؟؟
  در اینستا من ، خود به خود پست و استوری راجب به ایلان ماست گذاشته شد !!!!
  در صورتی که من اصلا این دو عکس رو تو گوشیم نداشتم.
  به نظر شما من فقط اینستام هک شده یا کل گوشیم ؟
  و از چه طریقی ممکنه که هک شده باشم ؟ (تگرام ، واتس اپ ، اینستاگرام یا نرم افزار نصب شده روی گوشی) ؟؟

  1. سلام و احترام؛
   برای پاسخ به این سوال ابتدا نمامی نشست های فعال در نرم افزارهای خود را بررسی کنید :
   چگونه بفهمیم چه کسانی به اینستاگرام ما دسترسی دارند؟
   امنیت تلگرام

   همچنین در واتساپ نیز بخش linked devices را بررسی نمایید. در صورت وجود دستگاهی غیر از شما آن را ترمینت نمایید و ورود دو مرحله نرم افزارهای مذکور را فعال کنید همچنین رمز ورود به اینستاگرام خود را نیز تغییر دهید.

 90. درود بر شما بنده ی حساب اینستاگرام حدودا اوایل اینستاگرام ساختم که اونموقع فقط ایمیل یاهو داشتم و تنها با همین تونستم ثبت نام کنم رمز عبور حساب اینستام فراموش کردم و برای بازیابی ازم ایمیل یاهو میخواد و ایمیلم با هزار مکافات تونستم باز کنم حالا هی اینستاگرام مینویسه به این ایمیل لینک تغییر پسورد فرستاده شد بعد میرم تو ایمیل یاهوم اصلا پیامی نیومده و برای اطمینان همان ایمیل یاهو هم مینویسم که احتمال اشتباه تایپی که ممکنه ی ایمیل دیگه باشه نداشته باشم نه در قسمت اسپم نه تِرَش نه صندوق ورودی هیچ جای ایمیلم چیزی لینکی نمیاد لطفا هر کی میتونه راهنمایی کنه

 91. با سلام.
  ببخشید پیج اینستاگرام من توسط اینستاگرام غیر فعال شده و هر بار اسم پیجو میزنم میگه پیجی وجود ندارد یا اشتباه است میشه راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   ایا اخیرا هشداری دریافت نموده اید؟

 92. خیلی ممنون از لطفتون من تونستم دو تا از پیج هک شدم رو برگردونم🥲❤

  1. سلام روزبخیر؛
   واقعا خوشحالیم که اموزش بازیابی اکانت هک شده مفید بوده….
   بسیار عالی 😍

 93. سلام روز بخیر.
  اینستاگرام من فکر می‌کنم که فیشینگ شده باشه اگه اشتباه نکنم .
  بعد با پسورد و نام کاربری بالا نمیاد و باید با خط دوباره نصب کنم ولی به خطی که باهاش اینستا نصب کردم دسترسی ندارم و با ایمیل هم وقتی وارد میشه به مشکل بر میخوریم اگه امکانش هست من راهنمایی کنید 🫤

 94. من یک برنامه انفالو یاب رو نصب کردم که اینجوری پیجم به مشکل بر خورد :/
  الان نه با ایمیل نه با پسورد نه با هیچی وارد پیجم نمیتونم بشم .
  به شماره ای که باهاش وارد پیجم شدم دسترسی ندارم 🙂 نمیدونم چیکار کنم ! اگه امکانش هست راهنماییم کنید

  1. سلام و احترام هانیه عزیز؛
   در انتهای مقاله روش های بازیابی اکانت بدون ایمیل و شماره موبایل عنوان شده است.

 95. بله وقتی گزینه عکس ندارم رو انتخاب میکنم دوباره به مرحله اول بر میگرده وقتی ام که میزنم عکس دارم عکسم رو تأیید میکنه ثبت رو میزنم لود میشه ولی باز بالا نمیاد پیجم

  1. بررسی اکانت ها مقداری زمان بر هست اما از طریق ایمیل خدمتتون اعلام میشه و نتیجه نهایی رو به اطلاعتون میرسونن.
   در اغلب موارد از طریق عکس پیج ها مجددا در دسترس قرار می گیرن.

 96. سلام
  وقتی برای بازگردانی پیج هک شده ابمیل میزنم ولی کد برای ایمیل ارسال نمیشه چندین بار امتحان کردم ولی کد نمیاد .چکار کنم

  1. سلام و احترام هانیه عزیز؛
   در انتهای همین آموزش روشی برای بازیابی پیج بدون ایمیل نیز ذکر شده لطفا آن را بررسی نمایید و در صورت وجود مشکل اعلام نمایید تا راهنمایی مربوطه ارائه گردد.

 97. سلام خسته نباشین من پی‌جویی خیلی وقته از دس دادم ایمیل و شماره تلفنم حذف شده از روش هرکاری کردم برگردونم نتونستم گوشی که با اون پیج رو ساختم افتاد تو رود خونه از دستم رفت راهش چیه من بتونم دوباره بدست بیارم پیجمو
  ممنون میشم کمک کنید

  1. سلام و احترام؛
   شما می توانید از روش آخر یعنی بازیابی پیج از طریق تصویر یا بدون تصویر اقدام نموده و از طریق ارتباط با پشتیبانی پیج خود را بازیابی نمایید البته مراحل بازیابی از این روش کمی زمانبر است.

 98. سلام
  من کدوم ورژن اینستاگرام رو دانلود کنم؟یا چکار کنم قسمت need more help رو برام بیاره؟؟
  چون بجای این مورد can’t reset password رو میاره
  لطفا راهنمایی کنین

 99. سلام خسته نباشید ببخشید پیج انستا داشتم هم شماره تلفن داشته هم جیمیل هک شده حالا آمدن شماره تلفن اینستا هم جیمیل عوض کردن باید چیکار پیج‌کارم بوده باید چیکار خواهش مکنم کمکم کنید

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   چنانچه ایمیل و مشاره همراه شما از روی اکانت تغییر یافته اما در اکانت خود پستی منتشر کرده اید می توانید از روش انتهای این مقاله یعنی بازیابی اکانت هک شده از بدون ایمیل و شماره همراه استفاده کنید.

 100. سلام.یک سایتی هست بنام *که گفته میشه میتوان بصورت آنلاین پسوورد پیج اینستاگرام را هک کرد و براحتی هر پیج اینستاگرام را که بخواهیم از این راه پسوورد را بدست آورد.ایا این موضوع واقعیت دارد؟ خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.با تشکر فراوان شما کارشناس محترم.

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   برای هیچ برنامه ای نمی توان تضمین 100 درصدی از امنیت داد اما چنانچه راه کارهای امنیتی اینستاگرام را دنبال کنید پیج شما به سادگی هک نخواهد شد. برای جلوگیری از هک شدن می بایست:
   از رمز عبور قوی استفاده کنید.هر چند وقت یکبار رمز خود را تغییر دهید.
   رمزهای عبور تکراری استفاده نکنید.
   ایمیل و شماره همراه خود را حتما روی برنامه بررسی کنید.
   بخش login activity را بررسی نمایید و دستگاه های مشکوک را حذف کنید.

 101. سلام
  پیج من هفته گذشته هک شده، پیجم یه پیج معمولی بود با 140 تا فالور بعد از هک من شروع کردم به اطلاع به دوست و آشنا که پیجم رو بلاک و ریپرورت کنند به زحمت فالور هام شدند 70 (تا قبل از هک هم 13 تا پست داشتم فکر کنم چند تاش رو پاک کردم شد 9 تا پست ) الان میزنه instagram user و تعداد فالورهام رو میزه 140 تا با 14 تا پست . داستان چیه من گیج شدم ؟

 102. سلام یک پیج هست مال پسر خالم دومرحله ای فعال کرده روی شماره اون گوشیش سوخته رمز هم فراموش کرده درخواست ریست پسورد هم نمیشه داد با شماره اش قسمت پشتیبانی هم رفتماین قسمت https://s6.uupload.ir/files/recover-hacked-instagram-page-without-photo-guideline-22_55hf.jpg
  هم روی اخری زدم میره به صفحه خود اینستا که نمی توانم وارد پیج بشوم اولی که رمز را فراموش کردم هم میره توی برنامه و ریکاوری پیج دسترسی به شماره و ایمیل هم میزنم بازم میره توی صفحه سایت اینستا هک میزنم صفحه بعد میره اگه بزنم عکس ندارم میره تو سایت بازم بزنم دارم میگه رمز قبلی بزن که پاییین نوشته هر رمزی از زمان ساخت پیج هر رمزی میزنم میگه نادرست است و مرحله ای بعدی تایید شماره و بهد جیمیل و سلفی نمیره دیگه چیکار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا