شبکه های اجتماعی

چگونه حساب اینستاگرام خود را به بیزینس اکانت تبدیل کنیم؟

تجاری کردن اکانت اینستاگرام برای کسانی که از طریق این شبکه اجتماعی قرار است فروش انجام دهند لازم است. در واقع بیزینس اکانت اینستاگرام مناسب افرادی است که هدف اصلی آنها از ساخت حساب کاربری اینستاگرام برندسازی از کسب و کار خود و کسب درآمد باشد. اگر نوع اکانت کسب و کارها تجاری باشد امکانات بیشتری نسبت به اکانت های شخصی خواهند داشت. در این مقاله از میزبان فا مگ با آموزش تبدیل اکانت اینستاگرام به بیزینس اکانت در خدمت شما هستیم.

صاحبان کسب و کارها قبل از هر چیز باید بدانند که بهترین نوع اکانت برای کسب و کار در اینستاگرام چیست؟ و پس از آن نسبت به ساخت یک حساب تجاری اقدام کنند.

موضاعاتی که در این مطلب به آن پرداخته ایم:

نحوه تبدیل حساب اینستاگرام به حالت تجاری

قبل از تبدیل اکانت اینستاگرام به اکانت تجاری باید اطمینان حاصل کنید پروفایل شما یک پروفایل عمومی است. حساب های خصوصی را نمی توان تبدیل به حساب تجاری اینستاگرام کرد. پس از انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. جهت تبدیل حساب شخصی به بیزینس اکانت اینستاگرام، اپلیکیشن اینستاگرام را به آخرین نسخه موجود به روز رسانی کرده و سپس به حساب کاربری شخصی خود لاگین کنید.
 2. در پایین صفحه روی پروفایل کاربری تان (آیکن آدمک) تب کنید. از طریق لمس دکمه سه خطی در بالای صفحه وارد بخش تنظیمات حساب کاربری اینستاگرام خود شوید.
 3. از منوی ظاهر شده گزینه Account را انتخاب نمایید.
 4. اکنون به پایین صفحه اسکرول کنید و گزینه آبی رنگ Switch to Professional Account را لمس نمایید.
 5. در مرحله بعد برای تبدیل اکانت شخصی تان به اکانت تجاری گزینه Business را انتخاب نمایید.
  تبدیل اکانت اینستاگرام به بیزینس
 6. حال با پنجره خوش آمد گویی حساب تجاری اینستاگرام مواجه می شوید و اعلام می کند با افزودن ویژگی هایی نظیر دکمه تماس با ما و… ارتباط راحت تری با مخاطبین خود برقرار کنید و با انجام تبلیغات تعداد مشتریان خود را افزایش دهید.
 7. در مرحله بعد از لیست ظاهر شده دسته بندی خود را انتخاب نمایید. ( امکان نمایش و یا عدم نمایش این قسمت در پروفایل کاربری تان وجود دارد.)
  • personal Blog: وبلاگ شخصی
  • Product/Service: محصول/خدمات
  • Art: هنر
  • Musician/Band: نوازنده/باند
  • Shopping & Retail: خرید و خرده فروشی
  • Health/ Beauty: سلامتی/ زیبایی
  • Grocery/Store: فروشگاه
 8.  اکنون وارد بخش اطلاعات قابل نمایش برای مخاطبین می شوید. (این اطلاعات برای دیگران نمایش داده می شود و مشتریان از طریق اطلاعات تماس می توانند با شما تماس بگیرند. شما می توانید هر زمان که بخواهید این اطلاعات را ویرایش و یا حذف نمایید.)
  این اطلاعات شامل آدرس ایمیل، شماره تماس و موقعیت مکانی شما روی نقشه است.
  پس از تکمیل اطلاعات این بخش دکمه Next را لمس نمایید.
 9. در مرحله بعد می توانید در صورت تمایل اکانت خود را به اکانت فیس بوکتان متصل نمایید.

نکته: در این مرحله برای اتصال به اکانت فیس بوک نیاز به روش های تغییر آی پی خواهید داشت.
در صورتی که تمایلی به اتصال بیزینس اکانت خود به اکانت فیس بوک ندارید گزینه Dont Connect to Facebook Now را انتخاب نمایید.

تبریک! تبدیل اکانت اینستاگرام به بیزینس اکانت با موفقیت انجام شد. اکنون شما ابزارهای بیشتری برای مدیریت حساب تجاری اینستاگرام خود خواهید داشت.

نکته مهم: 
توجه داشته باشید که امکان تبدیل اکانت تجاری اینستاگرام به اکانت شخصی نیز وجود دارد.

خارج شدن از حالت بیزینس اینستاگرام

به منظور حذف بیزینس اکانت اینستاگرام مراحل زیر را طی کنید:

 1. به منظور خارج شدن از حالت بیزینس اینستاگرام و برگشت به حساب شخصی، اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.
 2. از بین تب های پایین صفحه تب پروفایل کاربری تان را انتخاب نمایید.
 3. دکمه آیکن سه خطی اینستاگرام را در بالای صفحه لمس نمایید.
 4. در پنجره ظاهر شده گزینه Settings را انتخاب نمایید.
 5. اکنون گزینه Account را لمس کنید.
 6. به پایین صفحه اسکرول کنید و گزینه Switch to personal Account را انتخاب نمایید.
 7. سپس پیغامی ظاهر می شود و به شما اعلام می کند اگر به اکانت شخصی برگردید، محتوا و آمارهای پست های تبلیغاتی شما از دست می رود. همچنین شما دیگر به بخش Insight برای تحلیل پست ها و استوری های خود دسترسی نخواهید داشت. گزینه Switch Back را لمس کنید.
  خارج شدن از حالت بیزینس اینستاگرام

نکته: توجه داشته باشید هر زمان که بخواهید می توانید مجددا به اکانت تجاری تان برگردید.

پرسش و پاسخ در مورد اکانت های تجاری اینستاگرام

 • بیزینس اکانت اینستاگرام چیست؟
  اینستاگرام ابزارها و امکانات بیشتری را در قالب بیزینس اکانت در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا بتوانند با بکار گیری این ابزارها رفتار مشتریان خود را آنالیز کنند. در واقع بیزینس اکانت یک اکانت معمولی را تبدیل به یک اکانت تجاری هدفمند برای افزایش فروش می کند.
 • چرا باید حساب اینستاگرام خود را به اکانت تجاری تبدیل کنم؟
  بیزینس اکانت یا همان اکانت های تجاری نمودارهای تحلیلی و اطلاعاتی را برای تحلیل میزان فروش و سود در اختیار کسب و کار شما قرار می دهند.
 • چگونه اکانت اینستاگرام خود را به بیزینس پروفایل (business profile) تبدیل کنیم؟
  برای تبدیل اکانت خود به بیزینس اکانت پس از لمس آیکن آیکن سه خطی اینستاگرام مسیر زیر را دنبال کنید:
  Settings> Accounts> switch to business account را انتخاب نمایید.
 • چگونه اینستاگرام را از حالت بیزینس خارج کنیم؟
  برای خروج از حساب تجاری اینستاگرام در تب پروفایل شخصی خود پس از انتخاب آیکن سه خطی بالای صفحه مراحل زیر را دنبال کنید:
  Settings> Accounts> switch to personal account را انتخاب کرده و سپس گزینه switch back را لمس کنید.
  نکته: توجه داشته باشید برای خروج از اکانت تجاری لازم است اتصال به اکانت فیس بوک را قطع نمایید.
 • چگونه پیج بیزینس را پرایوت کنیم؟
  حساب تجاری اینستاگرام نمی تواند خصوصی (private) باشد. اگر می خواهید یک اکانت خصوصی داشته باشید اول باید پروفایل تجاری خود را به پروفایل شخصی برگردانید.
 • حساب حرفه ای اینستاگرام چیست؟
  حساب های تجاری و creator که به ما یک سری ابزارهای اختصاصی حرفه ای برای تجزیه و تحلیل رفتار مشتریان جهت فروش خدمات و محصولات و کسب در آمد بیشتر ارائه می کنند، حساب های حرفه ای اینستاگرام محسوب می شوند.
 • مشکل خارج شدن از حالت بیزینس اینستاگرام چیست؟
  در صورتی که اتصال به اکانت فیس بوک را قطع نکنید امکان خارج شدن از بیزینس اکانت و برگشت به حساب شخصی وجود ندارد.
 • نحوه حذف اکانت تجاری اینستاگرام چگونه است؟
  برای حذف اکانت تجاری اینستاگرام وارد تب پروفایل شخصی خود شوید و پس از لمس منوی سه خطی مراحل زیر را دنبال کنید:
  Settings> Accounts> switch to personal account پس از انجام مراحل گفته شده اکانت تجاری اینستاگرام شما حذف می گردد و شما یک اکانت شخصی معمولی در اختیار دارید.
 • با حذف بیزینس اکانت اینستاگرام چه اتفاقی برای اکانت شما می افتد؟
  اگر شما به اکانت شخصی سوئیچ کنید، اطلاعات و نمودارهای بخش insights و پست های promotions شما از دست می رود. همچنین با حذف اکانت تجاری اینستاگرام قسمت insights برای آنالیز پست ها و استوری ها غیر فعال خواهد شد. در نظر داشته باشید هر زمان که بخواهید قادر خواهید بود به اکانت تجاری خود برگردید.
 • از کجا می توان تشخیص داد یک اکانت تجاری است؟
  اگر در قسمت بیو پروفایل اکانت اطلاعات اضافی نظیر اطلاعات تماس، دکمه contact یا دکمه call و… مشاهده کردید نشان می دهد اکانت مورد نظر تجاری است.

اگر برنامه ریزی و تولید محتوای مداوم در اینستاگرام برای تجارت و یا برند شما حائز اهمیت است ساخت یک حساب تجاری اینستاگرام باید اولین انتخاب شما باشد. با ساخت حساب تجاری اینستاگرام می توانید از امکانات و قابلیت های ارائه شده توسط اینستاگرام برای تجزیه و تحلیل مشتریان، افزایش فروش و به طور کلی مدیریت کسب و کار خود استفاده نمایید. همچنین می توانید هر زمان که مایل بودید به منظور حذف اکانت تجاری اینستاگرام با خارج شدن از حالت بیزینس اینستاگرام این کار را انجام دهید.

آموزش اینستاگرام

‫71 دیدگاه ها

 1. با عرض سلام و خسته نباشید، یه مشکل واسم پیش اومد: من تو چند روز گذشته چند بار اکانت اینستاگرامم رو تبدیل به بیزینس اکانت کردم و دوباره برش گردوندم به اکانت معمولی حالا دوباره میخوام بشه بیزینس اکانت ولی یه ارور میده که میگه بعدا امتحان کن چجوری میتونم مشکل رو رفع کنم؟
  ارورش اینه : you have reached the limit for the number of businesses you can create at this time
  ممنون میشم جواب بدید

  1. سلام خدمتتون، شما تعداد دفعاتی که پیجتون رو به پیج بیزنسی تبدیل کردید به ماکسیممش رسیده!برای حل این مشکل کافیه به پیج فیسبوکتون برید و تمامی پیج های اضافی بیزنسیتون رو پاک کنید و یه جدید بسازید و اون پیج رو به اکانت اینستاگرامتون لینک کنید.به زودی جزئیات کامل این آموزش رو آپدیت میکنیم و آموزشش رو به صورت کامل میگذاریم.

    1. سلام خسته نباشید. من یه پیج ده کا دارم و برای اولین بار میخوام تجاری اش کنم‌منتهی همه این مراحل رو میرم ولی اصلا گزینه switch to professional account رو نداره. فقط یه گزینه add to professional account رو داره که اونم وقتی مراحل رو میزنم ،میاره no page id provided

   1. سلام خسته نباشید من حدودا یک ماه و نیم پیش اینستا پست منو به عنوان خشونت و…پاک کردن در صورتی که پستم هیچ ایرادی نداشت کلا پیج من اخبار ورزشی هستش و حتی فیلم هم نمیذارم که کپی رایت نشه اما از اون روز به بعد شدیدا ریزش فالوور داشتم به طوری که ۳ هزارتا فالوورهام تا به الان کم شده و هرکی هم فالو میکنه به هیچ عنوان به فالوورهام اضافه نمیشه و لایک هام هم از ۱۵ هزار تا ۱۸ هزار به ۵۰ تا لایک رسیده کلی هم واسه اینستا ایمیل زدم اما درخواستمو رد میکنن نمیدونم دیگه باید چیکار کنم،حتی از اکسپلور هم خارج شدم دیگه،خواهش میکنم کمکم کنید خیلی زحمت کشیدم واسه پیجم

    1. سلام و احترام؛
     پیجتون باید به صورت کامل بررسی بشه و امار کل سایت و امار پست های اخیر مورد انالیز قرار بگیره تا دلیل اصلی روند نزولی پیج مشخص بشه.
     اما این مورد رو در نظر داشته باشید فالورهای روح و فالورهای دی اکتیو به مرور به صورت خودکار حذف می شوند بر همین اساس می بایست امار پیج را رصد کنید و به فعالیت خود ادامه دهید اما به صورت اصولی تا مجدد به الگوریتم اینستاگرام برگردید.
     همچنین می توانید از تکنیک هایی مثل تعامل، شرکت در گروه های حمایتی لایک و کامنت و همچنین ایجاد شوک در پیج استفاده کنید.

 2. با سلام من اکانتم رو به Shopping & Retail تغییر دادم، اما الان میبینم نمی تونم توی استوریم see more کنم ! اون گزینه اش کلا پاک شده! یا پست هایی که تو پیجم زدم رو نمی تونم به استوریم اضافه کنم !!اون قست “افزودن پست به داستانتان” حذف شده !! می خواستم ببینم مشکک جاست؟ ممنون میشوم پاسخ دهید

  1. سلام دوست عزیز مشکل برنامه نویسی اینستاگرام هستش ایشالا توی آپدیت های بعدی درست میشه.

   1. سلام خسته نباشید. من یه پیج شانزده کا دارم اصلا گزینه switch to professional account رو نداره. فقط یه گزینه add to professional account رو داره که اونم وقتی مراحل رو میزنم ،میاره no page id provided

 3. سلام
  برای اینکه بتونم در اینستا تبلیغات کنم،
  پیج اینستا رو تجاریش کردم و اکانت فیسبوک ساختم بهش ارائه دادم. فیلمی که میخواستم بعنوان تبلیغ پخش کنه رو دادم فیسبوک و منتظر موندم. اما فیسبوک بعد دو روز انتظار، کلا اکانتمو بن کرد! و دیگه واردش نمیتونم بشم. حالا میخام حداقلش اینستا رو از دست ندمو با اکانت فیسبوک دیگه ای کار کنم. میخامم اینستامو دوباره شخصی کنم مرحله اخر وصلم میکنه فیسبوک. که واردش نمیشه. چیکار کنم؟!!! لطفا کمکم کنید

  1. سلام دوست عزیز
   ترجیحا بهتره اول اتصال اکانت خود به فیس بوک را قطع کنید و مجددا اقدام نمایید.
   ضمنا برای اتصال به فیس بوک به دلیل محدودیت دسترسی لازمه از روش های تغییر آی پی استفاده کنید.
   موفق باشید.

   1. سلام خانم حلاج میشه توضیح بدین محتواسازی و از کجا شروع کردین و یاد گرفتین من خیلی علاقه دارم ولی نمیدونم ابتدا از چی شروع کنم چه آموزش هایی رو نگاه کنم ممنون میشم بیشتر توضیح بدین🙏🙏

 4. سلام وقتی میخوام به بیزینس وصل کنم اکانتم ارور میده که تعداد دفعات بیزینس کردن اکانتم پر شده
  الان باید چیکار کنم درست شه؟

  1. سلام روزبخیر؛
   بله محدودیتی در این تعداد وجود داره.
   داخل اکانت فیسبوکتون یک پیج جدید ایجاد کنید و در خصوص بیزینسی کردن اکانتتون مجدد اقدام کنید.

 5. من هم مشکل این ارور رو دارم
  ..you have reached the limit for the
  هر کاری هم کردم درست نشد پیجم رو از فیسبوک پاک کردم بازم نشد
  آموزش بدبد لطفا

  1. سلام روزبخیر؛
   با پیج جدید هم مشکل رفع نشد؟

 6. سلام روز خوش من تمام نکاتی که گفته شده رو انجام دادم اما باز اروره لیمیتد اکانت میاد از تغییر پسورد تا لینک و آنلینک کردن داخل فیسبوک لینک کردن پیج جدید ساختن بازم این مشکل هست کار دیگه ای هست واقعا ریپورت و اسکرین شات هم فرستادم راستی😁 ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام روزبخیر؛
   باید صبر کنید یک بازه زمانی بگذره چون لیمیت شدید.
   تنها راهکارهایی که در چنین شرایطی ممکنه کارساز باشه ساخت پیج جدید، قطع اتصال به فیسبوک و اتصال مجدد هستش.

 7. مشکل منم همین مورده ولی پست آموزشیشو پیدا نکردم متاسفانه میشه راهنماییم کنید
  من میخوام به کریتور تبدیلش کنم

  1. سلام روزبخیر؛
   در همین مقاله بخش خارج شدن از حالت بیزینس اینستاگرام را مطالعه کنید.

 8. من اکانتم را بیزنسی کردم ولی در پروفایلم دسته بیزنسم (همون نوشته کمرنگ مثلا retailors/groccery یا Teacher/Tutor یا هر چی دیگه) نشان داده نمیشه، چگونه آن را ظاهر کنم؟

 9. سلام وقت بخیر
  اگه بخواهیم توی بازار کسی برامون بیزنس اکانت بسازه و ادمینش باشه حدودا هزینش چقدر میشه؟؟؟

  1. سلام روزبخیر؛
   این مورد رو باید از کسانی که در حوزه اینستاگرام فعالیت دارند سوال کنید.

 10. سلام
  جاب صادقی عزیز من هم مشکل ارور رو دارم
  you have reached the limit for the number of businesses you can
  قرار بود یه اموزش کامل رو برامون بزارید.ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز متاسفانه الان امکان نشر مقاله جدید رو نداریم ولی خیلی ساده بخوام بهتون بگم شما باید یه صفحه فیسبوک نصب کنید و از داخل فیسبوک اون صفحه اینستاگرام رو لینک کنید به صفحه مورد نظر.

   1. سلام وقتتون بخیر
    بنده از ایستا تونستم به فیسبوک لینک بزنم
    ولی هنوز درست نشده و برای منم همین ارور میاد

    از داخل برنامه فیسبوک چجوری میشه لینک زده به اینستا ؟

 11. اینستاگرام بنده که در اون پیج کاری داشتم پاک شد و مجدد اینستاگرام نصب کردم با یک ایمیل جدید ولی متاسفانه در این مرحله نمیتونم پیج کاریمو راه اندازی کنم و گزینه بیزینس اصلا برام نمیاد.ممنون میشم مشکل صفحم رو بگید چیه.

 12. سلام من که میخوام پیج و تبدیل به بیزینس کنم همش ارور میده که
  هنگام انجام این درخواست مشکلی پیش امده لطفا دوباره امتحان کنید
  این یعنی چی لطفا کمک کنین😓😓

  1. سلام روزبخیر؛
   از اکانتتون لاگ اوت و مجددا وارد بشید همچنین اتصال به اکانت فیسبوک هم میتونه مفید باشه.

 13. برای تبدیل به صفحه تجاری ۵ گام برای تکمیل نوشته که یکیش explore professional tools هست، و در آن برای پروموت کارت بانکی و پرداخت میخواد، چطور از این مرحله بدون ایجاد پروموت رد شویم؟

  1. سلام من اکانتم تجاری بود تا یه مدت تعداد بارهایی که اکسپبور میرفت رو میزد ولی الان نمیزنه چجوری باید درستش کنم

 14. سلام من یک مجله اینترنتی (پیج اینستاگرامی) به زبان انگلیسی دارم من یه پیام branded content دریافت کردم! الان اینو میتونم به اشتراک بزارم که به کسب درامد امید داشته باشم؟

 15. سلام
  در برخی موارد برای ایجاد حساب تجاری میخواد که به صفحه فیسبوک متصل بشه درسته ؟
  موفق باشید

 16. سلام وقت بخیر من میخوام اکانتمو بیزنسی کنم وقتی میرم تنظیمات و از قسمت اکانت بخش swich….. رو میزنم مستقیما نمیشه بیزینس رو بیاره اون وسطا ی چیزایی هم میاره مثل ادامه دادن و اینجور چیزا

  1. سلام دوست عزیز منظورتون رو متوجه نشدم پیامی که نمایش داده شده رو به صورت کامل اگه بنویسید شاید بتونم کمکتون کنم.

 17. سلام
  من اکانتم رو تبدیل به برندد کردم میخوام برگردم به حالت قبل برشگردونم. از تغییرات ظاهری که اکانت کرده و منوی اکتیو جاش عوض شده خوشم نمیاد. چطوری برشگردونم به حالت قبل؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز برای بازگردانی اکانت از بیزینسی به حالت معمولی باید به قسمت Account در تنظیمات پروفایلتون برید و گزینه Switch Account Type رو بزنید و گزینه Switch to Personal Account رو بزنید ولی شاید آپدیتی روی اکانت شما ایجاد شده باشه که به حالت قبل باز گردانی نشه.

 18. سلام بعضی از اکانت های تجاری یه گزینه about this account دارند پیجم فروش محصول هس میخوام این گزینه رو به پیجم اضافه کنم کسی میدونه چه طور ؟

 19. ببخشید من همه مراحل رو رفتم ولی تو بایو پیجم نمیاد چیزی چرا؟؟ هرچی که میخواست رو اجرا کردم پست آپلود کردم دوستامو دعوت کردم و‌‌‌..

  1. سلام دوست عزیز توی مراحل تبدیل پیج یه گزینه به نام Category label هست که باید روشنش می کردین الان می تونید از قسمت Edit Profile به گزینه Profile category label برید و اون رو روشن کنید که موضوع پیج بیزنسی شما مشخص بشه

 20. سلام من اکانتم دو از حالت بیزنس در اوردم و دوبا ره بیزنس کردم ولی متاسفانه کا اطلاعات آماری پست ها پاک شد کسی راهی برای برگرداندن اطلاعات آماری داره؟

 21. سلام دوست عزیز خسته نباشید ببخشید من اکانت اینستا من قبلا رو حساب کسب و کار یا همون حساب حرفه ای بود بعد از چند مدتی دیدم بیرون شده از حساب حرفه ای حالا هرکار میکنم دوباره از حساب شخصی به حساب حرفه ای یا کسب و کار نمیره میزنه بعدا امتحان کنید تقریبا چند ماه این مشکل پیش آمده

 22. سلام وقت به خير
  ممنونم از اطلاعات كاملي كه به اشتراك گذاشتين.
  من ميخوام پيجم رو بيزنس اكانت كنم ولي با ارور
  Ingress timeout
  مواجه ميشم
  ممنون ميشم راهنمايي بفرمايين

  1. سلام و احترام نیلوفر عزیز؛
   این خطا اصولی زمانی رخ می دهد که اتصال اینترنتی ضعیفی داشته یا فرایند مورد نظر در حال انجام بیش از حد معمول طول بکشد. می توانید در زمان دیگری با سرعت اینترنت بهتر مجددا اقدام نمایید.

 23. سلام برای تبدیل پیج به بیزینسی پروفابلم باید تغییر کند؟ شرایطی داره؟

  1. سلام و احترام؛
   برای داشتن بیزینس پروفایل مسیر زیر را دنبال نمایید:
   برای تبدیل اکانت خود به بیزینس اکانت مسیر زیر را دنبال کنید:
   Settings> Accounts> switch to business account را انتخاب نمایید.
   شرایط لازم:
   حساب عمومی داته باشید.
   ایمیل و شماره تماس و محل خود را در نقشه را مشخص نمایید.

 24. سلام وقتتون بخیر
  من پیجم رو به بیزینس تغییر دادم ولی توی قسمت insight هر پست بجای تعداد shares خط تیره نشون میده .
  میخواستم ببینم مشکل از کجاست ؟
  با تشکر

  1. سلام وقت بخیر من می‌خوام پیج رو تبدیل کنم 6 مرحله میاره که یکی ش اینه
   Boost a post so more people can see it
   که واسه این پول میخواد شماره کارت خارجی اینا میخواد اینو چیکارش کنم؟ باید این مرحله رو هم حتما انجام بدم

 25. سلام
  من اکانتم و بیزنسی کردم و دسته فعالیتم رو هم مشخص کرده بودم ولی تو بالای پبجم دسته فعالیتم نمیوفته . با اینکه اکانت بیزنسی شده و گزینه های ایمیل و تماس و insigh هم برام اومده
  راه حل چیه که دسته فعالیت بیاد روی صفحه پبجم؟

  1. با سلام نگین عزیز
   لطفا به قسمت Edit profile رفته و سپس گزینه Profile display را انتخاب کنید. سپس گزینه Display category label را فعال کرده و در نهایت با لمس علامت تیک تغییرات را ذخیره کنید.
   موفق و پیروز باشید

 26. سلام وقت بخیر من مدتیه میخوام انلاین شاپ شال و روسری بزنم و پیج پرایوت خودم تعداد زیادی ریکوئست باز نشده داره که اکثرا اقا هستن و نمیدونم اگه تغییر کاربریش بدم بهتره یا اینکه یه پیج از صفر درست کنم و فالور بگیرم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام شهرزاد عزیز؛
   داشتن تعداد فالور بالا امر بسیار مهمی است اما باید توجه داشت باشید هر حوزه کاری مخاطبین خاص و مخاطبین هدف خود را دارد مخصوصا اینکه اشاره کردید اغلب مخاطبین مربوطه آقا هستند و قطعا مخاطب اصلی و هدف شما نیستند. در ادامه پیشنهاد می کنیم راهنمای آموزشی زیر را نیز مطالعه نمایید:
   15 روش بالا بردن بازدهی پیج اینستاگرام

 27. سلام وقت بخیر

  1-من پیجم موضوعش حیات وحش هست ولی موضوع کاری پیجم رو نتونستم بفهمم کدوم یکی بهش ربط داره تنها چیزی که بفکرم رسید میتونه بهش کمی ربط داشته باشه Personal blog بود بقیه گزینه ها بیربطتر بود ایا درست انتخاب کردم؟؟؟

  2- اگه موضوع کاری رو ننادرست انتخاب کنیم اتفاق خاصی برای پیجمون میافته؟؟؟

  1. سلام و احترام؛
   موضوع خاصی پیج شما را تهدید نمی کند اما مرتبط بودن موضوع انتخابی با حیطه کاری اینستاگرام را در درک موضوعات پیج شما یاری می دهد.

 28. من اکانت بیزنس رو به خصوصی تبدیل کردم و مجددا از حالت خصوصی به بیزنس تبدیل کردم . الان دیگه واسم اکانت ریچ و تعداد فوروارد ها دیده نمیشه مشکل از کجاست؟

 29. سلام من یک پیج فروشگاهی دارم ، اما بعضی ها امکان دایرکت دادن به پیج و ندارن !! مشکل از کجاست ؟ پیج پابلیک و بیزینس

  1. سلام و احترام نیلوفر عزیز؛
   کاربران زمان ارسال دایرکت به شما چه خطایی دریافت می کنند؟
   گاها به دلیل ارسال زیاد دایرکت به یک اکانت، حساب اینستاگرام با مشکل مواجه شده و برای مدت زمانی کوتاه اجازه ارسال پیام نمی دهد.

 30. سلام خسته نباشید من اکانتم بیزینس کردم ولی تو امار پست خط تیره میزنه و اکسپلور نمیره باید چیکار کنم

 31. سلام وقت بخیر توروخدا اگه میشه جوابمو بدین من به پیج کاری دارم که حدود 50تا پست رو میخواستم پاک کنم که یکی اتفاقی آرشیو شد و بعد از اینکه کل پستا رو پاک کردم قسمت پروفایلم میزد که یه پست دارم با اینکه هیچ پستی نشون داده نمیشد،من اون پست رو رفتم از قسمت آرشیو پاک کردم ولی بازم نشون میداد که یه پست دارم ،باز هم از قسمت فعالیت پیج پست هایی که پاک شده بودن رو پیدا کردم و پاکشون کردم ولی بازم متاسفانه قسمت پروفایل میزنه که یه پست دارم ولی هیچ پستی نیست مشکل از چیه چجوری میتونم صفرش کنم توروخدا راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   گاها در نمایش تعداد پست ها اختلالای رخ می دهد اما بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی این مشکل رفع خواهد شد.
   قبلا زمان انتشار یک پست IGTV چنین اختلالی وجود داشت.

 32. سلام خسته نباشید ببخشید من اکانت حال حاضر خودم که الان باهاش کار میکنم ب حالت بیزینسی گذاشتم ولی فقط انگار ی پیج جدید یا اکانت جدید باز شد بدون فالوور بدون پست قبلی ولی پیج قبلی بنده هیچ تغییری نکرد ممنون میشم کمک کنید ؟؟؟

 33. سلام خسته نباشید!
  پیج من یکبار پیام دریافت کرد مبنی بر اینکه استوری شما از قوانین انستاگرام پیروی نکرده، بعد از اون من نمیتونم پیجمو به اکانت بیزینسی تبدیل کنم نمیتونم لایو بزارم و دیگر موارد که شاید هنوز مطلع نشدم .
  ممنون میشم کمک کنید

 34. سلام تو ورژن جدید اینستا چطوری میشه بیزینس کرد پیج رو؟

 35. سلام خسته نباشید… من یه پیج آنلاین فروشی هستم و تازه وارد اینستا شدم.. اوایل زیاد فالو میکردم و لایک میکردم تا آمار فالور پیجم بالا بره ولی جدیدا متوجه میشم کامنت های که تو پستم میزارن پاک میشه یا نمایش داده نمیشوند دلیلش چیه بنظرتون؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا