شبکه های اجتماعی

رفع ارور user not found هنگام جستجوی کاربران در اینستاگرام

بسیاری از کاربران در هنگام مواجهه با پیغام user not found در اینستاگرام دقیقا نمی دانند چه اتفاقی برای اکانت شخص مورد نظر و یا اکانت خودشان رخ داده است و تصور می کنند شخص مورد نظر اکانت آنها را بلاک کرده است. در صورتی که بروز این خطا در اینستاگرام دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. در این آموزش از میزبان فا مگ می خواهیم بدانیم معني ارور user not found در اينستاگرام چيست و چگونه می توان پيغام user not found در اینستاگرام را رفع نمود. قبل از تشریح چگونگی رفع ارور user not found بهتر است کمی در خصوص دلایل بروز چنین خطایی گفتگو کنیم.

حل مشکل user not found در اینستاگرام

حتما می پرسید اصلا معني ارور user not found در اينستاگرام چيست؟ ارور user not found در اينستاگرام به این معناست که اکانت مورد نظر پیدا نشد. دلیل رخ دادن این مشکل این است که نام کاربری مورد نظر از دیتابیس اینستاگرام یافت نشده. این اتفاق اصولا زمانی رخ می دهد که:

 • صاحب اکانت مورد نظر نام کاربری اش را تغییر دهد.
 • اکانت خود را برای مدتی حذف یا غیر فعال نماید.
 • یا اکانت وی توسط اینستاگرام بلاک شده باشد.
 • بلاک دو طرفه انجام داده باشید.

ارور user not found اینستاگرام

خیلی خب حالا چطور خطای user not found را موقع جستجوی نام کاربری دلخواه رفع کنیم؟ نگران نباشید در ادامه به شرح مفصل این موضوع خواهیم پرداخت.

علت user not found در اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی عصر کنونی گاها دچار خطاها و ارورهایی می شود که کاربران را گیج و سردرگم می کند. تصور کنید اکانت خود را باز کرده اید و نام کاربری مورد نظر خود را جستجو می کنید در نتیجه جستجو، با پیغام user not found مواجه می شوید. در ابتدا ممکن است فکر کنید شخص مورد نظر اکانت شما را بلاک کرده اما دلایل مختلفی برای بروز این خطا وجود دارد.

 • نام کاربری اشتباه
 • تغییر نام کاربری شخص مورد نظر
 • اکانت موقتا غیرفعال شده باشد
 • اکانت حذف شده باشد
 • اکانت توسط اینستاگرام بلاک شده باشد

حالا با بررسی هر یک از موارد بالا قادر خواهید بود مشکل user not found اینستاگرام را برطرف کنید.

1- درج نام کاربری اشتباه در اینستاگرام

ممکن است در اینستاگرام نام کاربری تگ یا منشن شده در کپشن پست و یا کامنتی را لمس کنید که با اشتباه تایپی تگ شده یا تغییر داده شده باشد. با لمس آن ناگهان خطایی را مشاهده می کنید که همان ارور user not found اینستاگرام است. ابتدا فکر می کنید مسدود شده اید اما این احتمال وجود دارد که نام کاربری به اشتباه تگ شده باشد. بنابراین اول مطمئن شوید که نام کاربری به درستی تگ شده برای حل این مشکل می توانید با نوشتن صحیح نام کاربری شخص مورد نظر اکانت وی را در لیست نتایج جستجو پیدا کنید.

پیغام user not found در اینستاگرام

2- تغییر نام کاربری اینستاگرام

ممکن است نام کاربری را پیدا کنید که در یک پست، کامنت یا در یک کپشن تگ یا منشن شده باشد. با لمس نام کاربری مورد نظر با پیغام خطای user not found مواجه شوید. با تغییر نام کاربری توسط صاحب حساب آی دی قبلی از دیتابیس اینستاگرام حذف می شود و در نتیجه با لمس نام کاربری قبلی با ارور user not found مواجه می شوید. بنابراین برای حل مشکل user not found در اینستاگرام باید آی دی جدید اکانت مورد نظر را بیابید و آن را جستجو کنید.

⚫🔴 اگر در خصوص چگونگی تغییر نام کاربری اینستاگرام سوال دارید یا تمایل دارید که روش های آن را بیاموزید می توانید راهنمای گام به گام زیر را مطالعه کنید.

نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام

پس در اولین گام که با پیغام user not found اینستاگرام مواجه شدید بهتر است ابتدا درست بودن نام کاربری را بررسی کنید و با یک اکانت دیگر اکانت مورد نظر را جستجو کنید تا مطمئن شوید توسط آن اکانت بلاک نشده اید. اگر مجددا با پیغام user not found اینستاگرام مواجه شدید یکی از موارد ذکر شده رخ داده است.

3- حذف و غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

ممکن است شخصی حساب اینستاگرام خود را موقتا غیرفعال نماید در این صورت اینستاگرام نام کاربری مورد نظر را از پایگاه داده خود حذف می کند و شما با جستجوی نام کاربری وی با ارور user not found اینستاگرام مواجه می شوید پس تا زمانی که شخص مورد نظر اکانت خود را مجددا فعال نکند نمی توانید به حساب وی دسترسی داشته باشید.

(در تصویر زیر دکمه Temprory Disable Account به منظور غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام استفاده می شود.)
پیغام user not found در اینستاگرام

4- حذف اکانت اینستاگرام

در صورتی که شخص مورد نظر شما اکانت اینستاگرام خود را حذف کرده باشد با همین خطا مواجه می شوید. اگر اکانت به طور دائمی حذف شده باشد دیگر نمی توانید اکانت و پست های وی را مشاهده کنید! اما اگر اکانت به صورت موقت غیرفعال شده باشد پس از بازگشت شخص مورد نظر به شبکه اجتماعی اینستاگرام این مشکل حل می شود. در باکس زیر چگونگی حذف اکانت اینستاگرام را توضیح دادیم.

⚫🔴 برخی کاربران به صورت موقت اکانت اینستاگرام خود را غیرفعال می کنند و در آینده به اکانت خود بازگشته و آن را مجددا فعال و مورد استفاده قرار می دهند. این تکنیک مناسب اشخاصی است که مدتی از اکانت خود استفاده نمی کنند و تمایلی به فعالیت ندارند.

آموزش حذف و غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

5- بلاک شدن اکانت توسط اینستاگرام

ممکن است اینستاگرام به دلیل نقص شرایط و ضوابط برخی از حساب ها را محدود و یا غیر فعال کند. همچنین اگر حسابی توسط دیگر اکانت ها گزارش شود دسترسی به آن محدود می شود. اگر این اتفاق بیفتد تا زمانی که اینستاگرام این محدودیت ها را حذف کند نمی توانید به حساب مورد نظر دسترسی داشته باشید. اگر اکانت به طور دائم توسط اینستاگرام حذف شد هرگز به اکانت مورد نظر دسترسی پیدا نخواهید کرد.

حالا اگر اکانتی توسط اینستاگرام به صورت موقت بلاک شده باشد، صاحب اکانت باید در صدد رفع بلاک موقت اینستاگرام اقدام نماید. بدین منظور می توانید از راهنمای قدم به قدم زیر در خصوص حل مشکل فعلی کمک بگیرید.

آموزش رفع ارور Confirm it’s You to Login آموزش خارج شدن از بلاک موقت اینستاگرام

پیغام user not found در اینستاگرام

نکته: ارور user not found اینستاگرام به معنی بلاک شدن اکانت شما نیست. اگر شما توسط یک اکانت بلاک شده باشید نمی توانید او را جستجو کنید و اگر بتوانید به صفحه شخص دسترسی پیدا کنید با خطای no post yet مواجه می شوید.

در این مطلب به بررسی ارور user not found اینستاگرام پرداختیم و دلایل احتمالی بروز این خطا را شناسایی کردیم. بنابراین اگر با این پیغام خطا user not found در اینستاگرام برخوردید نگران نباشید شما بلاک نشده اید. تغییر نام کاربری، حذف و یا غیرفعال شدن موقت اکانت، بلاک شدن اکانت شخص توسط اینستاگرام و… می تواند دلیل وقوع این اتفاق باشد. آیا به نظر شما وقوع این خطا در اینستاگرام می تواند دلیل دیگری داشته باشد؟ تجربیات و دیدگاه های خود را برای ما به اشتراک بگذارید.

آموزش رایگان اینستاگرام

‫468 دیدگاه ها

 1. ممنون از پست خوبتون
  یه سوال داشتم
  الان یک یوزرنیم با همین پیغام مشاهده میکنم
  میخواستم ببینم پاک شده یا دیسیبل
  و این که چه زمانی این یوزرنیم در دسترس میشه برای ثبت یعنی چند روز طول میکشه که پاو شه از سرور

  1. سلام روزبخیر؛
   زمانی که شما ایدیتون رو میخواید عوض کنید اینستاگرام ایدی قبلیتون رو معمولا به مدت 14 روز توی سرور هاش به دلایل امنیتی نگه میداره و بعد 14 روز میتونید اون ایدی که یکبار استفاده کردید رو روی اکانت دیگه ای بگذارید .
   اگه از تعویض این نام کاربری 14 روز گذشته باشه به زودی برای استفاده ازاد میشه.

   1. سلام خوبی
    انستا رو حذف کردم
    دوباره نصب کردم کد 8رقمی رو ازم میخواد کد پشتیبانی من کد هارو ندارم چکار کنم خیلی پیجم می‌خوام لطفا جوابم بدین

    1. سلام. از طریق سایت اینستاگرام و برنامه های تغییر آیپی هم امتحان کنید.

    2. اگر ایمیل داری قسمت تنظیمات گوشی روی گوگل بزن و قسمت امنیت کد اینستا و … اونجا ذخیره شده

   2. با سلام پیج بنده حدود یکسال هست پرید نام کاربریش سرچ میزنم ارور میده و نمیشه هم از نام کاربریش استفاده کرد خواستم بدونم قضیه چیه و آیا راهی هست برش گردونم ؟

    1. سلام. اگر اینستاگرام به هر دلیلی یک پیج را مسدود کند و بعد از 30 روز صاحب اکانت، برای بازگردانی آن، فعالیتی انجام نداده باشد خود به خود آن را حذف می کند. احتمالا همین مشکل برای شما به وجود آمده است.

     1. اگر تا ۳۰روز هویت خودت را ارسال نکنی اکانت حذف می شود

    2. سلام من ایدیم رو به هرکسی میدم و سرچ میکنه اکانتم بالا نمیاد براش دایرکت میتونم بدم کامنت میتونم بزارم همچیز نرمال هستش جز همین ایدی میدم سرچ میکنند اکانتم نمیاد با پیج فیک هم امتحان کردم بالا نیومد اکانتم چیکار کنم

     1. سلام و احترام دوست عزیزم؛
      این احتمال وجود دارد که اکانت شما توسط اینستاگرام بلاک شده باشد. در این خصوص باید صبر کنید تا رفع بلاک صورت گیرد در این بازه زمانی سعی کنید فعالیت های ربات گونه نداشته باشید و قوانین اینستاگرام نقض نشود تا اکانت به حالت عادی بازگردد.

   3. سلام برامن پیام من ربات نیستم اومدتمام مراحل رورفتم اخرپیامک برام نیومدچندباززدم 24ساعت بعدامتحان کن اومد فرداهم پیامک نیومدچیکارکنم؟

    1. سلام و احترام عاطفه عزیز؛
     مراحل وریفای به صورت کامل انجام شد؟ یا نیمه باقی ماند؟
     در پیغام شما نوشته شده وضعیت بررسی حساب تا 24 ساعت اینده گزارش می شود؟
     زمان ورود به پیج هشدار کانفیرم اکانت مشاهده می شود؟

     1. سلام من اکانتم نزدیک یکساله پریده نام کاربری میزنم میگه پیدا نشد قبلا به هرکس پیام دادم از گوشی اونم پیام پریده میشه راهنمایم کنید همیشه میزنه نام کاربری یافت نشد

     2. سلام و احترام؛
      چنانچه نام کاربری خود را جستجو می کنید و هیج اکانتی مشاهده نمی شود و صفحات پت شما نیز حذف شده اند یا نام کاربری به user تغییر یافته است، اکانت شما احتمالا حذف و از دسترس خارج شده است. گاها بنا به دلایلی چون عدم رعایت قوانین اینستاگرام و شناسایی به عنوان ربات، اکانت ها از دسترس خارج می شوند.

   4. سلام من ی اکانت جدید زدم و اکانت یک نفرو سرچ کردم ولی پیدا نمیکنه و با ی اکانت دیگه اون پیج رو پیدا میکنه .چرا با پیج جدیدم اونو پیدا نمیکنه پس

    1. سلام منم این مشکلو دارم ! با پیج خودم میتونم پیداش کنم و لایک و کامنت هاشو ببینم ! ولی با پیج دیگه ایی ک تازه هم درست کردم پیداش نمیکنه حتی داخل فالوور و فالووینگ ها !

   5. سلام
    من شخصی رو فالو کردم پست هاشو میبینم ولی نمیتونم لیست فالورها و فالویینگ هاشو ببینم وقتی روی فالور هاش یا فالویینگ هاش میزنم عبارت no user found رو مینویسه
    دلیلش چیه؟

  2. سلام من امروز پیج اینستاگرامم پرید بازگردانی کردم ولی فالورام و پستم نیس و مینویسه کاربر اینستاگرام ب جای اکانت خودم جریانش چیه مشکلش چیه آیا دیگه بر نمیگرده

   1. سلام و احترام فاطمه جان؛
    زمان لاگین به اکانت خود با چه پیغامی مواجه می شوید؟ بنظر می رسد حساب شما به حالت تعلیق درآمده است. امکان بازگردانی پیج های تعلیق شده در اغلب موارد وجود دارد.

    1. سلام از دیشب که به اکانت دوستم پیام دادم یهو کلا نام کاربریش و اکانتش پرید الانم روی نام کاربریش نوشته کاربر ایسنتاگرام پیجشم بالانمیاره دیگه،الان مشکلش چیه یا چجوری میتونم پیداش کنم؟

     1. سلام و احترام دوست عزیز؛
      ایشان می بایست در اکانت لاگین نمایند و بررسی کنند زمان ورود دقیقا چه اعلانی دریافت می شود به احتمال بسیار زیاد اکانت ایشان به حالت تعلیق درآمده است.

     2. سلام اینستا گرام من یوزر شده چطور میتونم پیج جدید بزنم

     1. وقت بخیر؛
      تا زمانی که اکانت مربوطه در حالت تعلیق قرار داشته باشد به جای نام کاربری ایشان عبارت کاربر اینستاگرام درج می شود.

     2. سلام الان اکانت من اومد گفت تاید کن رباط نیای من انجام دادم بعد یه شماره ارسال کرد شماره هم وارد کردم منو از پیج خارج کرد کابر اینستاگرام شدم نوشته تا۲۴ ساعت باید ما تایید کنیم الان ۲۴ساعت گذشته هنوز پیجم نیومده بالا چیکار کنم

     3. سلام و احترام نازنین عزیز؛
      کانفیرم اکانت و بررسی حساب از 24 تا حدود 72 ساعت به طول می انجامد. قبل از لاگین به حساب خود از طریق سایر اکانت ها وضعیت اینستاگرام خود را بررسی نمایید.

    2. سلام خسته نباشید

     دیشب اینستا من یه ارور داد بعد کلا خودبه‌خود اینستا رفت چیزی نیورد اومدم اینستا رو پاک کردم دوباره نصب کنم که به وارد حسابم بشم ولی نه وارد میشه نه میزنم حساب کاربری جدید اونم باز نمیکنه علتش چیه؟؟؟
     ممنون میشم کمکم کنین

     1. سلام و احترام؛
      زمان ورود به حساب با چه هشداری مواجه می شوید؟

   2. سلام اکانتی که نام کاربریش رو هم درست میزنم رو کلا پیدا نمیکنه چیکار کنم؟
    مثلا یکی پسته اون طرف رو هم برام می‌فرسته باز نمیکنه کلا مسدودم نکرده منم مسدودش نکردم علت چیست؟!؟!

    1. سلام و احترام؛
     زمان مراجعه به اکانت شما چه پیغامی مشاهده می شود؟
     می توانید یک گفتگوی سه نفره تشکیل داده و اکانت یکدیگر را مورد بررسی قرار دهید.

    2. سلام من چند سال قبل اینستا مو پاک کردم یا پاک شد یادم نیست و تا الان چندتا حساب جدید بعد اون باز کردم حالا می‌خوام اون صفحه رو برگردونم آدرس جیمیلی که برام کد ارسال می‌کنه هم قدیمیه و الان ندارمش گزینه ارسال پیامک هم نمیاد چون شمارم همونه چجوری بیارمش بالا؟ممنون میشم جواب بدین یا یه آیدی توی تلگرام یا روبیکا بهم بدین که از طریق آموزش تصویری بتونین بهم کمک کنین

     1. سلام و احترام؛
      چنانچه اکانت خود را حذف کرده باشید قابل بازگردانی نیست.

  3. سلام من پیجمو غیر فعال کردم و بعد یک روز دوباره وارد پیجم شدم ولی متأسفانه هرکس آیدی قبیلم میزنم سرچ‌کنه بالا نمیاد براش وقتی بهش پیام بدم بالا میاد . من پیج کاری دارم و نمیتونم به همه پیام بدم اونایی که نمونه کارام ببین ساید آیدیم سرچ کنن نیاد بالا الان یک ماه ازش گذشته … و نمیتونم آیدیمو عوض کنم تو همه پستا تگ شده.
   میشه راهنمایی کنید که چیکار کنم خیلی برام مهمه ❤️‍🩹

 2. یک اکانت با گوشی دیگه که جستجو میکنی باز میشه ولی با گوشی خودم میگه کاربر یافت نشد مشکل از کجاست

  1. سلام روزبخیر؛
   احتمال داره توسط اون یوزر بلاک شده باشید.

   1. سلام . اگه شخصی مارو بلاک کرده باشه چه جوری میتونیم از این حالت دربیایم راهی وجود داره در صورتی که مارو بلاک کرده باشه طرف از بلاک اون دربیایم ؟

    1. با سلام دوست عزیز
     در صورتی که توسط شخصی بلاک شده باشید امکان هیچ اقدامی برای خارج شدن از بلاک از سمت شما وجود ندارد و خود شخص بلاک کننده می تواند در صورت تمایل شما را از بلاک دربیاورد.
     موفق و پیروز باشید

     1. سلام خسته نباشید از دیروز من از اکانت اینستام پریده بیرون و من مشگلم اینه که اسم ایدیمو دارم ولی رمزشو ندارم و وقتی که میخوام از طریق پشتیبانی بازگردانی کنم از طریق ایمیل تا ایدیمو میزنم مینویسه نام کاربری شما یافت نشد. ولی من رمز اکانتمو ندارم بد شانسیم و فکر کنم بلاک و ریپورتم کرده اینستگرام میشه راهنماییم کنید باید چکار کنم. تشکر فراوان

     2. با سلام دوست عزیز
      لطفا مطابق با آموزش بازیابی رمز اینستاگرام با شماره موبایل و سایت + ویدیو راهنما پیش بروید و وجه داشته باشید به جای نام کاربری از آدرس ایمیل یا شماره تماسی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید نیز می توانید استفاده کنید.
      موفق و پیروز باشید

     3. درود بر شما جسارتا من دو روزه اکانتم شده کاربر اینستا گرام و پست و بیوم هم همش برداشته شده و زمان سرچ چیزی پیدا نمیکنه و موقع لاگین مینویسه ما چیزی با این اسم نمیتونیم پیدا کنیم و الان اسم پیج هم تغییر کرده علت چیه میشه راهنمایی کنید ایا پیج قابل برگشت هست

     4. سلام و احترام؛
      احتمالا اکانت شما در حالت تعلیق قرار گرفته است.
      حتما از طریق اینستاگرام وب در خصوص لاگین اقدام نموده و هشدار دریافتی را جهت راهنمایی بیشتر ارسال نمایید.

    2. سلام من میخوام پیج دوستمو بزنم از اینستاگرام نمیاره، میاره کاربر پیدا نشد باید چیکار کنم؟ ولی از گوشی های دیگه میاره

     1. سلام. احتمالا حساب شما از سمت دوستتان بلاک شده است.

   2. سلام.ببخشید من نام کاربریم رو به تازگی عوض کردم.آنفالویاب نسخه طلایی هم خرید کردم که هرچندتا بخام آنفالو کنم اما متأسفانه هروقت بالای 200نفر آنفالو میکردم ریپورت میشدم .ایندفعه کلا پیجم پرید.یعنی آیدیمو با پیج های دوستان جستجو میکنم می‌نویسه کاربر اینستاگرام.لطفا راهنمایی کنیدچکار کنم پیجم برگرده؟ممنونم

    1. سلام و احترام؛
     استفاده از ربات یکی از مواردی است که در روزها و ماه های اخیر مورد رصد اینستاگرام قرار دارد و آن دسته از کاربرانی که مقررات اولیه اینستاگرام را زیر پا بگذارند با هشدارهای متعددی مواجه خواهند شد و در نهایت باید اثبات کنند که ربات نیستند به احتمال بسیار زیاد اکانت شما مورد رصد اینستاگرام قرار گرفته است و می بایست عدم ربات بودن خود را اثبات نمایید در صورت ادامه فعالیت پیج شما برای مدت طولانی از دسترس خارج خواهد شد در این راستا پیشنهاد می شود راهنمای زیر را مطالعه نمایید:
     ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام و نحوه رفع آن

   3. والا دوستم نمیتونه منو پیدا کنه و منم نمیتونم پیداش کنم مشکلش کجاس باید چیکار کنم؟

   4. سلام خسته نباشین به مدت ۳۰ روز پیج بنده از دسترس خارج شده و‌حالا پیغامno users foundمیاد ایا راهی هست پیجم رو برگردونم؟

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     آیا پیغامی مبنی بر کانفیرم ایسنتاگرام مشابه خطای Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable دریافت نمودید؟

     1. سلام وقت بخیر
      من این پیغامو دریافت کردم و اکانت من تبدیل شده به Instagram user چی کار باید بکنم؟

     2. با سلام برای من هم حین کار متن فارسی به همین مضمون اومد که تا 30 روز فرصت دارید و بعدا اجازه کار نداد و اچاز ورود هم نداد سرچ کردم تعداد پست ها و فالوئرهام بود اما پست ها وجود نداشتن الان هم کلا پیج رفته و یوزر نات فوند میزنه ایمل رو هم نمیشناسه که حداقل پیام و جهت ورود به ایمیل چیزی بفرسته بیرون رفتم گفتن میزنیم برات هک شده تا 24-72ساعت دیگه رو میلت جواب میاد ؟

     3. من اینو دریافت کردم و لاگ اوت کردم پیجم پرید چه کار کنم تو رو خدا راهنماییم کنید 🥺

     4. سلام و احترام دوست عزیز؛
      در صورتی که ربات شناخته شده اید حتما باید اکانت کانفیرم شود و بازه زمانی 30 روزه برای انجام این مورد وجود دارد و پس از ان پیج از دسترس خارج خواهد شد.
      چنانچه از اکانت خود خارج شده اید برای کانفیرک حساب فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید:
      help.instagram.com/contact/1652567838289083

      در صورتی بیش از 7 روز از ارسال فرم گذشت و پاسخی دریافت نکردید مجددا فرم را تکمیل و ارسال کنید چرا که اغلب درخواست ها برای بار اول رد می شوند.

     5. سلام من همين مشكل رو دارم قبلا ايميل اعتراضي زدم چند باري ولي هيچي جواب نيومده و چندروزه no user found ميزنه
      راه حلي داره؟؟

     6. سلام و احترام؛
      متاسفانه زمانی که اکانت ها تعلیق می شوند هیج راهکار خصی جز ارسال درخواست به پشتیبانی اینستاگرام وجود ندارد چنانچه درخواستی برای این بخش ارسال نکرده اید می توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید و وضعیت اکانت خود را گزارش کنید تا مورد بررسی قرار گیرد:
      instagram.com/contact/1652567838289083

   5. سلام وقت بخیر اکانت من ۳ روزه که پریده و از اینستا هم خارج شدم با یه موبایل دیگه رفتم اینستا و نام کاربریم رو زدم مینویسه User not found ممنون میشم اگه کمکم کنید

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     ایا قبل از این مورد اعلان یا خطایی دریافت کردید؟
     زمان لاگین چه پیغامی دریافت می کنید؟

   6. سلام وقتتون بخیر
    شخصی میخاد پیج کاری منو فالو کنه آما پیغام Cannot find this user.براش میاد،منم میخام فالوش کنم همین پیام میاد برام در صورتی که همو بلاک هم نکردیم،دلیلش چی میتونه باشه؟این پیغام وقتی میاد که پروفایل همو برای هم ارسال میکنیم با اکانت دیگه و این پیام داخل دایرکت ظاهر میشه،بلاک هم نکردیم همو

   7. سلام وقت بخیروخسته نباشید
    من پیج قبلی ام هک شد واز یه نفر خواستم منو بلاک کنه اونم منو بلاک کرد وکلا اکانت رو دیلیت کردم
    والان با یه شماره دیگه یه پیج ساختم اون که پیج قبلی من رو بلاک کرد درحالی که پیج قبلی یه شماره دیگه بودو این پِیج جدیدم شماره دیگه ایی هست الان تو جستجو میزنم مینویسه کاربر یافت نشد ولی با گوشی شخص دیگه ایی میزنم بالا میاره میخواستم بپرسم مشکل کجاست؟
    ممنون

    1. سلام و احترام؛
     ایا با همان ایمیل قبلی اکانت خود را ایجاد نمودید؟

  2. سلام انستام پرید به حالت کاربر اینستاگرام درومده ایا امکان برگشتش هس

   1. سلام و احترام حدیث عزیز؛
    چنانچه از زمان دریافت هشدار اول کمتر از 30 روز گذشته است امکان ارسال درخواست جهت بررسی و بازگردانی حساب اینستاگرام وجود دارد.

 3. سلام و خسته نباشین
  یه پیج کاری داشتم تو اینستا. امروز که باز کردم 2 بار راستی ازمایی ازم خواست و ولی نمیشد جواب راستی ازمایی و بدی ( اصلا تیک نمیخورد و هنگ بود ) تا اینکه الان کلا اکانتم پاک شده. ارور user not found میده !!!
  میخواستم بدونم چه کاری باید انجام داد؟ خیلی کارم گیره. کل درامدم از اون پیج بوده.میشه راهنمایی کنین؟

  1. سلام روزبخیر؛
   تا 30 روز امکان بازگشت پیجتون وجود داره. می تونید از طریق اینستاگرام وب اقدام کنید و درخصوص لاگین اقدام کنید. گاهی اوقات این راهکار جواب میده. در غیر اینصورت حتما با یک مشاور امنیتی صحبت کنید.

   1. سلام منم همچين مشكلي دارم كه جواب ايشون دادين دقيقا واسه من اينجوري شد الان بايد چيكار كنم لطفا راهنمايي كنيد

    1. با سلام دوست عزیز
     شما باید مجددا مراحل ورود به اینستاگرام و احراز هویت را با استفاده از برنامه تغییر آی پی دنبال نمایید.
     موفق و پیروز باشید

     1. سلام پیج من ماه قبل پرید یعنی وقتی ازپیجم پریدبیرون پیام اومده به مدت ۳۰روز دیسیبل شده وبعد۳۰روز بیاادامه مراحل برو من همون چندروز اول پیجمو دادم دست کسی برگردونه اماچون هزینه اش زیادمیشد ندادمش ومثل اینکه طرف مقابل چندین بار رمزوزده بود بعد دادم دست یکی دیگه گفتن جواب مثبت اومده اما برنگشته یعنی چی؟واینکه الان ۳۳روزه دقیقاپیجم پریده وهرچی وارد اینستامیشم میگه کاربری پیدانشد.الان چیکارکنم امکانش هست پیجم برگرده؟چطور طول میکشه چنددرصد احتمالش هست برگرده

     2. سلام و احترام باران عزیز؛
      پس از دریافت اعلان ایسنتاگرام مبنی بر کانفیرم اکانت اینستا تا 30 روز برای اثبات ربات نبودن فرصت دارید و پس از ان پیج شما از دسترس خارج خواهد شد.
      پیشنهاد می گردد فرم های زیر را تکمیل نموده و مجددا درخواست بررسی ارسال نمایید:
      فرم دی اکتیو
      help.instagram.com/contact/1652567838289083

      عدم نیاز به لاگین
      help.instagram.com/contact/1652567838289083
      help.instagram.com/contact/396169787183059
      help.instagram.com/contact/437908793443074
      m.facebook.com/help/contact/606967319425038

   2. سلام خانم اسماعیلی چگونه میتونم درخصوص بازیابی اکانتم ازشما مشورت بگیرم ممنون میشم کمکم کنید

    1. با سلام دوست عزیز
     اگر سوالی دارید از طریق همین بخش دیدگاه ها آن را مطرح نمایید تا من یا دیگر همکارانم در مجموعه میزبان فا پاسخگو شما باشیم.
     موفق و پیروز باشید

    2. سلام وقت بخیر
     من بخش سرچ اینستام بروز نمیشه هرچی میکشم پایین پست های جدیدی بالا بیاد فقط فقط پستا جابجا میشن چیز جدید نمیاره

     1. با سلام دوست عزیز
      این موضوع می تواند به اینترنت شما مرتبط باشد یا اینکه تعداد پیج هایی که فالو کرده اید و تعداد پست هایی که قرار داده می شود کم باشد.
      موفق و پیروز باشید

    3. سلام خوبید من یک شخصی رو فالو دارم و پست ها و استوری هاش رو میبینم، تعداد فالووینگ و فالور هاشم میبینم اما وقتی رو فالووینگ و فالورش میزنم مینویسه No users found!!!
     این فقط واسه یک نفر تو پیج من اتفاق افتاده میخواستم بدونم ایا اون شخص فالووینگ و فالوراشو برا من بسته یا باگ اینستاست؟

     1. با سلام
      دقیقا منم همین مشکلو دارم لیست فالوینگ و فالور یکی از دوستام باز نمیشه البته هردو اکانتش هم شخصی هم کاری فقط اکانت همین شخص

     2. سلام،منم این مشکل دارم،جوابی واسش پیدا کردین یا برطرف شد این مشکل؟علتش چیه؟

 4. سلام من اکانتم بدون دلیل به این پیغام روبه رو شدم وقتی اومدم وارئ اکانت بشم اینستا زده بود به مدت 30 روز غیر فعال میشود ولی بدون دلیل
  میخواستمبدون چطور میتوانم این مشکل را حل کنم پیج من مربوط به مغازه هست و تمام درامد من از این طریق

   1. سلام وقت بخیر من دو شب پیش از طرف اینستا بلاک شدم پلی صفحه ام میومد پستا نمایش داده نمیشد ولی امشب کلا یوزرم پرید نمیبینمش ..چی شده ینی

    1. سلام و احترام؛
     قبل از بروز چنین مشکلی چه فعالیت هایی داشتید؟
     اصولا با انجام فعالیت های مشکوک اگر ربات تشخیص داده بشید چنین مواردی پیش میاد و به صرت موقت یا دائم بلاک میشید. پیشنهاد میکنم راهنمای زیر رو مطالعه بفرمایید:
     نحوه رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام

     1. سلام من میدونم که ای دی عوضشده که این پیام برام میاد ولی خود شخص ای دی جدیدشو بهم نمیده راهی نیست اون پیج رو پیدا کنم

     2. سلام و احترام مهسا عزیز؛
      شاید از طریق کامنت ها یا دایرکت های قدیمی بتوانید صفحه مربوطه را بیابید.

     3. سلام پیجم پرید و با اکانتی دیگه سرچش میکنم زده کاربر اینستاگرام
      وقتی میخام واردش بشم میزنه پیدا نشد کلا خراب شده واردش نمیشه نمیتونم با دستفاده از ایمیلم یا شماره ای پیوند شده ام پسوردو فعال کنم میزنه پیدا نشد

     4. سلام و احترام؛
      ظاهرا اکانت شما در حالت تعلیق قرار گرفته است. می بایست از طریق پشتیبانی اینستاگرام درخواست بررسی مجدد وضعیت پیج خود را ازسال نمایید.

    2. سلام کسی من رو بلاک کرده و من یک پیج دیگه زدم ولی نمیتونم اسمش و پیدا کنم اما بااکانت بقیه نگاه کردم پیجشون هست. یوزر نات فوند میزنه برام اون که آیدی من رو نداشته چطور ممکنه؟

     1. سلام و احترام رها عزیز؛
      جدیدا قابلیتی به اینستاگرام اضافه شده که شما می تونید شخصی رو بر اساس شماره یا نام کاربری بلاک کنید.
      اگر شخصی شما رو بر اساس شماره بلاک کنه هر اکانت دیگری هم بسازید بلاک هست.

     2. باسلام.باتوجه به جواب این سوال که فرمودیداگه شماره دراینستاثبت نشده باشه وفقط ایمیل ثبت باشه بازهم امکانش هست؟واینکه باهمون شماره درپیج های دیگه بالامیاد

     3. با سلام دوست عزیز
      این نوع از بلاک تنها برای شماره تلفن رخ می دهد و در صورت ساخت اکانت با ایمیل بلاک کلی اتفاق نمی افتد. در خصوص بخش دوم سوالتان نیز متاسفانه متوجه منظورتان نشدم. به شکل واضح تری منظور خود را بیان کنید تا بتوانم بهتر شما را راهنمایی کنم.
      موفق و پیروز باشید

    3. باعرض سلامو خسته نباشي
     من يك نفرو به مدت يكسال بلاك كرده بودم دقيقا اونم منو بلاك كرده بود الا ك از انبلاكي دراوردم برا هردومون رو اون كادر داخل ميزنه loading
     پاينم ميزنه
     User not found
     لطفا در اين خصوص اگه اطلاعاتي دارين ممنون ميشم كمكم كنين🙏🏻

     1. سلام و احترام دوست عزیز؛
      به منظور رفع بلاک دو طرفه می توانید مطابق با دستورالعمل زیر اقدام نمایید:
      آموزش بلاک دوطرفه در اینستاگرام
      در حالت عادی نمی توانید به اکانت شخصی که شما را بلاک کرده دسترسی داشته باشید.
      برای یافتن اکانت شخص لازم است نام کاربری وی را به طور کامل به یاد داشته باشید.
      با اکانت دیگری یک گروه سه نفر ایجاد نموده و دو شخص بلاک شده در این گروه حضور داشته باشند. (می توان با منشن کردن نام کاربری اشخاص بلاک شده زیر یک پست و یا ارسال @ نام کاربری شخص مورد نظر در دایرکت اینستاگرام برای یکی از دوستانتان به اکانت وی دسترسی پیدا کنید.)
      پس از ایجاد گروه اشخاص به اکانت کاربری یکدیگر دسترسی خواهند داشت و می توانند بدون خطا در راستای رفع بلاک اقدام کنند.

   2. سلام
    من و یک نفر دیگه چندسال قبل هم‌دیگرو بلاک کردیم و الان که میخوایم همدیگه رو از بلاک دربیاریم پیجامون برای هم پیدا نمیشه و بالا نمیاد
    چیکار باید کرد؟

    1. سلام سارا جان؛
     با توجه ب اینکه بلاک به ثورت دو طرفه صورت گرفته قادر به یافتن پیج ای یکدیگر نیستید شما می توانید از یک اکانت سوم کمک بگیرید و گروهی سه نفره تشکیل دهید سپس از این طریق قادر به آنبلاک هستید.

 5. سلام
  وقت بخیر
  اکانت من موقع ورود با این پیغام مواچه میشه / به طور اتفاقی این حالت ایجاد شد
  sorry there was a problem with your request
  خیلی از راه ها رو امتحان کردم مثل : ورود از طریق وب، یه گوشی دیگه و چند تا راه دیگه ولی مثل اینکه کلا اکانتم غیر فعال شده. و توی سرچ هم پیدا نمیشه/ کلیه پست ها هم پاک شده.

  به نظر شما راهی هست که اطلاعات اکانت برگرده یا کلا حذف شده؟
  ممنون

  1. سلام دوست عزیز شما باید مراحل بازگردانی اکانت رو انجام بدین ولی به احتمال زیاد شما یکی از قوانین اینستاگرام رو نقض کردین و اکانت شما رو مسدود کرده

   1. سلام خسته نباشین ما یه اکانت داشتیم دلیت کردیم حالا ۱۴ روز هم گذشته ولی نمیتونیم از نام کاربری اون اکانت حذف شده استفاده کنیم میگه نام کاربری در دسترس نیست ممنون از راهنماییتون

    1. سلام دوست عزیز والا من خودم هم چنین مشکلی رو دارم و اینستاگرام رسیدگی نمی کنه اگر راهی پیدا شد مقاله راجع بهش می نویسیم

 6. سلام و وقت بخیر
  زمانی که بلاک دوطرفه انجام شده باشه و پیام پیدا نشدن کاربر نشان داده شود دیگه راهی نیست که به حالت اول بگرده؟

  1. سلام روزبخیر؛
   می تونید با یک اکانت دیگه که بلاک نیس یک گروه سه نفره درست کنید (دو اکانتی که بلاک شدن رو داخل گروه اضافه کنید.)
   سپس از داخل گروه اشخاص می تونن اکانت های بلاک شده که بهش دسترسی ندارن رو مشاهده و انبلاک کنند.

  2. سلام من گوشیمو ریست کردم حالا می‌خوام پیج نصب کنم میزنم رمز اشتباه میزنم فراموش ‌لینک می‌فرسته متل پیجای دیگه که اون پیج اصلیم یوزر می‌نویسم می‌نویسه اسم کاربری نیس چکار کنم

   1. سلام و احترام؛
    در ابتدا با سایر دستگاه ها بررسی نمایید که آیا یوزر مورد نظر شما در اینستاگرام وجود دارد یا خیر.
    در گام دوم می توانید به کمک آموزش زیر در راستای تغییر رمز عبور اکانت اینستاگرام خود اقدام نمایید:
    فراموشی رمز عبور اینستاگرام

 7. سلام
  وقتتون بخیر
  من امروز یه تعداد از فالورهام رو آنفالو کردم و اینستاگرام پیجم رو بست و پیغام زیر رو برام فرستاد. ممنون میشم اگه منو راهنمایی بفرمایید. با تشکر
  12:09 اینستاگرام تأیید کنید که برای ورود به سیستم هستید ما از حساب شما متوجه فعالیت غیرمعمولی شدیم بنابراین شما را از سیستم خارج کردیم. مراحل بعدی را طی 30 روز دنبال کنید تا بتوانیم قبل از غیرفعال شدن حساب شما را دوباره به شما معرفی کنیم.

  1. سلام دوست عزیز مراحلی که برای شما نمایش داده میشه رو انجام بدین احتمال زیاد اکانتتون بر می گرده

   1. سلام داداش واسه منم همین پیغام اومد
    ولی من نمیدونم این مراحل چیا هستن
    لطفا یکم راهنمایی کنید
    ممنون

    1. سلام عزیز معمولا برای شما یک پازل 9 تایی میاد که از شما یه سوال پرسیده میشه به انگلیسی و باید درست جواب بدین اون رو اگر پازل ناقص میاد باید برنامه تغییر ایپی استفاده کنید

     1. منم مشکلم همینه
      پازل فقط ۳تاشو تو گوشی نشون میده اونم نصفه چطور میتونم مشکل رو حل کنم ممنون ازتون

   1. سلام خسته نباشید ی اکانت رو یا پیچ جدید ک جست و جو میکنم پیدا نمیکنه و منشنم ک میکنم پیغام ارور میده درصورتی ک آیدی درسته و صفحشم فعاله

    1. با سلام دوست عزیز
     این امکان وجود دارد که شما توسط فرد مورد نظر بلاک شده اید.
     موفق و پیروز باشید

     1. سلام من امروز اینستام گرید کاملا و برنامه رو گاک. کردم و دوباره ریختم، گیج تبدیل شده به کاربر اینستاگرام و اینکه فرمودید باید به گشتیبانی اینستا مراجعه کنم کدوم قسمت باید درخواست بدم، برای لاگ این هم میزنه این حساب کابری متعلق به کسی نیست و یک بار دیگر امتحان کنید چیکار باید انجام بدم

     2. سلام و احترام؛
      در این خصوص می توانید فرم زیر را تکمیل نموده و درخواست خود مبنی بر بررسی حساب اینستاگرام را برای بخش پشتیبانی ارسال کنید:
      help.instagram.com/contact/1652567838289083

   1. سلام پيج من user not found شده با پيج ديگه هم سرچ ميكنم اصلا نيستش بايد چكار كنم دوباره اوكي بشه

    1. با سلام دوست عزیز
     احتمالا پیج شما توسط اینستاگرام بلاک شده است. مجددا برای ورود به برنامه اینستاگرام خود اقدام نمایید و بررسی کنید ک چه خطایی به شما نمایش داده می شود. سپس مطابق با آموزش نحوه رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام پیش بروید.
     موفق و پیروز باشید

  2. سلام ،پیجی که دنبال میکردم برام بالا نمیاد درصورتی که این پیج بازهست وفعالیت هم دارد البته من پیج رو فالو نرده بودم فقط هرازگاه استوری این پیج دنبال میکردم ولی الان پیج برای دوستان باز میشه ولی برای من بالا نمیاد یعنی طوری که چنین پیجی وجود ندارد چرا؟

    1. سلام عزیزم وقتت بخیر ببخشید اینستای من پیغام زد که آیا رباط هستید همچین چیزی من تیک رو زدم بعد پیجم یهو پرید و الان اون هایی که پیجم و دارن اسم پیجم و زده instagram user چی شد دیگه نمیتونم پیجم رو برگردونم ممنونم ازتون راهنمایی کنید

 8. سلام خسته نباشید
  یکی از فالویینگ های پیج من برای من نمایش داده نمیشد یعنی فالویینگ پیج من اگه مثلا ۵ تا بود ۶ تا نشون داده میشد ولی یکی از پیج ها مخفی شده بود.
  با پیج و موبایل یک نفر دیگه چک کردم و آیدیشو پیدا کردم و برای پیج خودم فرستادم (با پیج دیگران دیده میشد ولی با پیج من نه)
  الان وقتی با پیج خودم ایدیشو باز میکنم مینویسه کاربر یافت نشد ولی برای دیگران نه.
  چجوری آنفالو یا بلاکش کنم؟
  نمیخوام جرو فالویینگ های پیجم باشه و دیگران ببیننش
  چون پیجم عمومیه و کاری فالویینگ ها مهم هستن و باید حتما حذفش کنم
  خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام روزبخیر؛
   می تونید از بخش فالور ها روی گزینه remove کنار اسم شخص مورد نظر کلیک کنید تا از لیست فالورهای شما حذف بشه در صورتی که شما هم ایشون رو فالو کردید در لیست فالینگ ها روی گزینه unfollow کلیک کنید اگر گزینه های نامبرده در دسترس نیست می تونید یک گره سه نفره با یک اکانت دیگه ایجاد و به پیج شخص مورد دسترسی پیدا کنید و آنفالو کنید.

  2. سلام خسته نباشید تا الان یه اکانتیو با ۱۰ تا اینستای محتلف چک کردیم مینویسه کار بر یافت نشد ولی با یه اکانتی تو یه شهر دیگه همونو سرچ گردیم دیدیم باز شده

 9. سلام
  اگه یکی از پیج های فالو شده من رو برای من بنویسه کاربر یافت نشد ولی برای دیگران ننویسه و پیجش باز بشه دلیلش چیه؟؟؟

  1. سلام وق بخیر؛
   ممکنه از سمت اون کاربر بلاک شده باشید.

   1. منم این مشکل رو دارم . آیدی موردنظر میزنه یوزر یافت نشد اما با آیدی دیگه‌ای که میزنم آی دی رو نشون میده. نکته اینه که وقتی با آیدی جدید اون آیدی موردنظر رو پیدا نمیکنم خب اون شخص آیدی جدید من رو نداره که بلاک کنه.

     1. سلام خسته نباشین ببخشید ببخشید پس اگه بایک آیدی از طرف شخصی بلاک بشیم بعد از اون هرچقدر پیج جدید باز کنیم بازم نمیتونیم شخص مورد نظر و پیدا کنیم؟؟
      و اگه گوشمونو عوض کنیم پیج جدیدی باز کنیم میتونیم به حسابشخص مورد نظر دسترسی داشته باشیم؟ ؟

     2. سلام خسته نباشین ببخشید ببخشید پس اگه بایک آیدی از طرف شخصی بلاک بشیم بعد از اون هرچقدر پیج جدید باز کنیم بازم نمیتونیم شخص مورد نظر و پیدا کنیم؟؟
      و اگه گوشمونو عوض کنیم پیج جدیدی باز کنیم میتونیم به حسابشخص مورد نظر دسترسی داشته باشیم؟ ؟

   2. من یه پیج جدید زدم ولی ایدی یکی از دوستانمو که میزنم پیدا نمیشه حتی لینکشو هم کپی کردم ولی باز پیدا نمیشه! و اون فرد حتی نمیتونه با اینستا خودش فالو کنه! من چیکار کنم که ایدیش برام بیاد؟

    1. سلام و احترام غزل عزیز؛
     آیا قبلا بلاک دو طرفه صورت گرفته است؟

   3. سلام وقت بخیر ، من دو تا اکانت دارم که وقتی با اونا دوستام یا پیج های پابلیک رو فالو میکنم برای هر دو اکانت بعضی از کسایی که فالو میکنم میپره بعد آیدی رو که سرچ میکنم نمیاره اما با گوشی های دیگه سرچ میکنم میاره چند بار هم پیج زدم اما این مشکل فقط برای پیج های من بوجود میاد میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم

 10. سلام.من رویlog inزدم ولی رمزو یادم نبود.ایمیلمو وارد کردم ک پسوورد عوض کنم ولی همین پیام رو داد.

 11. دلیلش ممکنه مهم باشه ولی مهم تر این بود که بگی چکار کنیم که مشکل حل بشه . شما فقط مشکل رو شرح دادی راه حل که اصل مطلب بوده رو نگفتی. خودم من میدونم که بلاک نشدم ولی یکساله که برای یک پیجی همین مشکل عدم دسترسی رو دارم که حل هم نشده

  1. سلام روزبخیر؛
   این ارور در زمان هایی که بلاک شده باشید، یوزر رزرو باشه یا حذف شده باشه نمایش داده میشه که راهکار خاصی برای کاربر وجود نداره.

  2. سلام وقت بخیر؛
   دلایل متعددی مثل بلاک شدن، رزرو یوزر، حذف اکانت و موارد این چنینی موجب بروز چنین پیغامی میشه که راهکاری برای کاربر وجود نداره .

 12. سلام
  من تو اینستاگرام پنج تا اکانت دارم برای خودم.مدتیه اکانت اصلی من از لیست فالور و فالوینگ چهار اکانت دیگم حذف شده و وقتی اکانت اصلی و اولم رو سرچ میکنم هیچکدوم از پست ها یا استوری ها و حتی فالور ها نمایش داده نمیشه و عددشون صفره و اینکه نمیشه فالو کرد.در صورتی که تو اون پیج اصلیم دارم فعالیت میکنم و برای بقیه بازه

 13. سلام خسته نباشین. من از یه پیجی چهار روز پیش خرید کردم اما اومدم بهش ادرس بدم با ارور هنوز پستی وجود ندارد روبرو می شود بلاک هم نشدم نمی دونم برای پیجشون مشکلی پیش اومده یا کلاهبردار بودن؟ لطفا کمکم کنین

  1. سلام روزبخیر؛
   با اکانت های دیگه پیج رو بررسی کنید ببینید به چه شکل هستش؟
   با اکانت خودتون که جستجو میکنید به چه صفحه ای می رسید؟

 14. درود ,ببخشید من میخوام یه یوزنیم انتخاب کنم که قبلا هم کسی انتخابش نکرده چرا اینستاگرام اجازه نمیده؟

  1. سلام روزبخیر؛
   در برخی مواقع ممکنه یوزری مورد استفاده باشه و بعدها کاربر اون رو تغییر بده در چنین حالتی یوزر مورد استفاده نیست اما به مدت 14 روز رزرو هستش.

 15. سلام
  دوست من من بلاک کرده بود به مدت 1 سال و اندی بعد یهو دیدم تو دایرکت عکس اومده برام بعد رفتم دیدم پیجش میاد بالا ولی تا فالو میکنمش چند ثانیه روی ریکوئیست میمونه بعد دوباره میره روی فالو/درواقع نمیتونم فالوش کنم فقط میتونم ببینمش/از تو دایرکتمم بهش پیغام دادم ولی سین نخورده ولی رفته/نمیدونم دلیلش چیه؟اصلا درست میشه؟من بلاکش نکرده بودم فقط آنفالو کردم
  ممنون میشم اگر میدونید بهم بگید

  1. سلام دوست عزیز احتمالا شما رو دوباره بلاک کرده ولی به صورت دقیق نمیشه گفت چه مشکلی برای اکانت شما پیش امده یه تغییر توی اکانتتون بدین مثلا بیوگرافی رو تغییر بدین یا عکس پروفایل و دوباره امتحان کنید.

 16. درود وقت بخیر من یه مشکل خیلی خیلی اساسی دارم که به هر کسی میگم تا حالا براش پیش نیومده که کمک کنه
  من یه پیج با حدود ۲۰۰ هزار فالور دارم کاملا واقعی بدون هیچ فالور فیکی یه مدتی هست بعضی از کاربرا پیج و‌نمیبینن و با همین پیغام user not found مواجه میشن خودم چند تا اکانت دیگه دارم تست کردم دیدم خودم هم نمیتونم ببینم بعد از مدتی متوجه شدم زمانی که پیج رو به حالت پرفشنال (بیزنس یا کریتور) تبدیل میکنم این اتفاق رخ میده و زمانی که پیج رو به حالت شخصی ( پرسونال) تبدیل میکنم مشکل حل میشه!!
  به خود اینستاگرام هم پیام دادم متاسفانه جواب درستی نگرفتم، به شدت به اینستاید پیج نیاز دارم اما توی حالت شخصی نمیتونم ببینم
  ممنون میشم اگر راهکاری هست بهم بگید

 17. سلام وقت بخیر ببخشید من رمز اینستاگرامخود و فراموش کردم الانم نمیتونم به پیجم دسترسی پیدا کنم میشه بگین باید چیکار کنم اینستامم با کامپیتر باز کردم

   1. با سلام وقت بخیر لطفا”راهنمایی کنید من بعد آنفالو کردن تعدادی که آنفالوم کرده بودند از طرف اینستاگرام پیام دریافت کردم، آن را تایید کنید شما برای ورود به سیستم هستید ما متوجه فعالیت غیر معمول از حساب شما شدیم بنابراین شما را از سیستم خارج کردیم، مراحل بعدی را طی 30روز دنبال کنید تا بتوانیم قبل از غیر فعال شدن حساب شما را به حساب خود برگردانیم.

 18. با سلام و وقت بخیر.
  پیج انیستاگرام یکی از دوستانم یهو غیر فعال شده و الآنم همون اکانت رو میزنم میگه که رمز شما اشتباه هست و قسمت forgot رو میزنم میره قسمتtrouble logging in بعد اکانت رو میزنم بعد گزینه send login link رو میزنم پایان صفحه no users foundمیاد.میتونین راهنمایی کنین.ممنون میشم

  1. سلام اکانتی که نام کاربریش رو هم درست میزنم رو کلا پیدا نمیکنه چیکار کنم؟
   مثلا یکی پسته اون طرف رو هم برام می‌فرسته باز نمیکنه کلا مسدودم نکرده منم مسدودش نکردم علت چیست؟!؟!
   Cannot find the user

   1. سلام و احترام؛
    این یوزر ممکن است شما را بلاک کرده باشد.

 19. سلام ، پیج من خود ب خود بسته شد بعد هرچی نام کاربریو میزنم نمیاره پسوردمم فراموش کردم ولی میزنم برام پیامک رمز جدیدو بفرستع مینویسه کاربر یافت نشد 😑😑

  1. سلام روزبخیر؛
   متاسفانه جدیدا در اینستاگرام اکانت ها مسدود میشن. گاها موقع استفاده از فیلترشکن چون در هر بار لاگین آیپی تغییر کرده اکانت شما مشکوک و بسته میشه. 30 روز تا پس گرفتن اکانت فرصت دارید.

   1. سلام.ببخشید من نام کاربریم رو چند روزه تغییر دادم.و از برنامه آنفالویاب نسخه طلایی که از بازار خریداری کردم استفاده کردم.نسخه طلایی که خرید کردم گفتن که هرچند نفر که بخوای میتونی آنفالو کنی اما 200نفر آنفالو کردم که پیجم تا پدید شد.با پیج های دیگه جستجو میکنم نام کاربریم میاد بالا اما عکس پروفایلم تغییر کرده.و تعداد فالورام هم تغییر کرده .اگه میشه کمکم کنید لطفاً پیجم رو بازیابی کنم

  2. سلام خسته نباشید میخواستم یک نفر رو بلاک کنم و براش بنویسه this user not found یعنی کلا دیگه نتونه پیدام کنه با اکانت های دیگه خودم رو بلاک میکنم ایدی عوض میکنم ولی بازم بیو و عکس پروفایلم میاد چی کار کنم کلا براش دایرکت ام بره و براش این جمله رو بنویسه ؟

   1. سلام و احترام دوست عزیز؛
    زمانی که شخصی را بلاک می کنید دیگر قادر به مشاهده اکانت و جستجوی حساب شما نخواهد بود اما دایرکتی در این خصوص برای ایشان ارسال نخواهد شد.

 20. سلام پیجم رو تو قسمت سرچ از پیجهای دیگه میزنم پیدا نمیکنه اصلا بالا نمیارتش و توی گوشی دیگه میخوام واردش بشم و لاگ این کنم ای دی رو میزنم میگه همچین ای دی ای وجود نداره درصورتی که هستش پیجم-علتش چیه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام روزبخیر؛
   ایا جدیدا در خصوص تغییر نام کاربری اقدام کردید؟

 21. سلام خود ب خود اکانتم پرید.میزنه گذر واژه.هرچند گذر واژه رو دقیق نمیدونم.ولی باز عمل نمیکنه.احتمالا بلاک شدم .وقتی هم میگه برای کمک بیشتر نیاز داری؟از طریق ایمیل.
  ایمیل میگه یافت نشد کاربر.
  موندم چکا کنم.
  ایا راه حلی وجود داده؟؟؟

 22. سلام اینستاگرام بهم پیغام داد وقتی داخل اکانتم بودم که رمز دوم رو بزنم که واسم بفرسته ولی وقتی زدم و اکی شد گفت از اکانت خارج شوید بعد که خارج شدم دیگه پیجم نیست not found username😔پیج کاریمه لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   چه فعالیتی انجام میدادید که چنین پیغامی دریافت کردید؟ پیغام دریافت کردید یا نوتیفیکشن؟

 23. سلام من گوشیم رو بازگشت به تنظیمات کارخانه کردم چند تا اکانت داشتم که همشون رو با شماره موبایل ثبت نام کردم الان رمز همشون رو یادم رفته موقعی که شمارم رو میزنم مینویسه یوزر نات فاند و لیست اکانت هام رو نمیاره که بتونم به یکیشون وارد بشم قبلا اینجوری نبود باید چیکار کنم؟

  1. سلام دوست عزیز اگر با یک شماره چندین اکانت ساخته باشید هر لحظه امکان حذف شدن اون اکانت ها موجود هست و اینستاگرام توی بازگردانی اون ها مشکل پیدا میکنه اگر به اون اکانت ها ایمیل وصل کردید سعی کنید از طریق ایمیل بازگردانی انجام بدین.

 24. سلام. یه یوزرنیمی که توی همین حالت باشه ینی وقتی سرچ میکنی میگه کاربر یافت نشد، سوالم اینه که ایا میشه از این یوزنیم استفاده کرد؟ ینی اینکه اینو واسه یوزر پیجت بزاری. من وقتی میخام بزارم میگه که این نام کاربری در دسترس نیست، خب وقتی الان پیج دیگه ای با این یوزر وجود نداره چرا نمیشه ازش استفاده کرد؟

  1. سلام واحترام؛
   برخی مواقع کاربران نام کاربریشون رو تغییر میدن و این نام کاربری 14 روز در رزرو ایشون هست تا در صورت پشیمانی مجددا ازش استفاده کنن.

 25. من چندروز پیش نام کاربریم رو عوض کردم والان یه گوشی جدید گرفتم میخوام وارد اکانتم بشم میگه اکانت شما مرتبط نشده یعنی چی

 26. سلام وقتی هردوطرف بلاک کنن همو میزنه کاربری یافت نشد الان من یکی از دوستانم بلاک کردم اونم منوبلاک کرده میرم توپیجش میزنه کاربری یافت نشده.الان من ازداخل بلاک لیست هام آنبلاکش کنم به حالت اول برنمیگرده؟یااون منو انبلاک کنه درست نمیشه؟؟

 27. سلام من ودوستم همو بلاک کردیم هم اون هم من وقتی وارد پیجش میشم میزنه کاربری یافت نشد.اگه اون منوآنبلاک کنه یامن اونو یا ممکنه هردو ازداخل بلاک لیست همو ازحالت بلاک دربیاریم به حالت اول برمیگرده؟ اگه نه چرا؟؟!!!!

  1. سلام دوست عزیز برای اینکار یک پروفایل سوم باید یه گروه اینستاگرام توی دایرکت بسازه و اونجا همدیگه رو آنبلاک کنید.

 28. خب وقتی ازتوبلاک لیست لغو انسدادمیزنیم پس اون به چه معنی هستش….

  1. سلام و احترام؛
   همان طور که در مقاله ذکر شد نمایش خطای user not found هنگام جستجوی کاربر 5 دلیل داره… یکی از این دلایل بلاک بودن هستش که شما بهش اشاره کردید.

  2. سلام ببخشید همسرم پیجشون بخاطر نصب آنفالو یاب از دسترس خارج شد رفت تو صفحه تشخیص هویت ک بگه ربات نیس ولی تصویر رو درست نتونست کامل کنه و اومد کلا خارج شد.الان هرچی یوزر و رمز میزنه مینویسه خطایی درشبکه رخ داده و منم ک سرچ میکنم میمویسه کاربر اینستا.چیکارکنیم توروخدا؟؟دیگه راستی آزمایی هم نمیاد واسش ک بگه ربات نیست

   1. سلام و احترام ساحل عزیز؛
    در صورتی که از اکانت مربوطه خارج شده اید مجددا از طریق ایسنتاگرام وب در خصوص ورود به حساب مورد نظر اقدام نمایید.

 29. سلام من ودوستم همدیگربلاک کردیم امامن دایرکت ایشون دارم دوستمو نمیدونم که دایرکت منوداره یانه.من زمانی که ازطریق sting وبلاک لیستم میشم دوستمو میزنه کاربری یافت نشده اماوقتی وارد دایرکت دوستم میشم پروفایلش برای من میادولی بلاکم.الان وقتی من ازحالت بلاک درش بیارم میتونه تواین شرایط منوپیداکنه؟!یاباید پیج سومی باشه(دقت کنید هردوهموبلاک کردیم امامن وقتی ازطریق دایرکت میرم پروفایل ایشون برام میاد امابلاکم اگه من ایشون انبلاک کنم میتونن منوپیداکنن؟یااگه اون منو انبلاک کنه میشه به حالت اول برگرده؟؟

  1. سلام و احترام؛
   اگر بلاک به صورت دو طرف باشه و نتونید شخص مقابل رو آنبلاک کنید به یه پیج سوم برای آنبلاک نیاز هست.
   اما اگر شما امکان آنبلاک دارید می تونید ایشون رو از حالت بلاک خارج کنید سپس ایشون هم میتونن اکانت شما رو پیدا کنن و آنبلاک کنن.

 30. سلام خسته نباشید
  ببخشید اینستاگرام رو به روز رسانی کردم
  به طور کلی اکانتم حذف شده
  یعنی به طور کامل وجود نداره حتی از کسایی که باهاشون فالوو بودم پرسیدم میگن کلا اکانتت نیست باید چیکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   به چه روشی بروزرسانی کردید؟
   یوزرتون رو جستجو کردید چه پیغام یا صفحه ای مشاهده کردید؟
   بروزرسانی برنامه، اکانت رو حذف نمیکنه.

  2. سلام دوست عزیز از به روز رسانی نبوده احتمالا اینستاگرام به اکانت شما مشکوک شده و اون رو به حالت تعلیق یا حذف کرده باید برای بازگردانی اکانتتون اقدام کنید.

  3. سلام خسته نباشید…من پیجم به طور ناگهانی رفت بیرون و وقتی میام تو پیج اسم پیجم instagram user هست و با اکانت دیگه امم رفتم تو دایرکت با این یکی پیجم دیدم با این پیجمم اسمش instagram user هست….پروفایلم رفته و پستامم نمیاد..وقتی میرم تو پیجمم میره یک جایی و میگه (لطفا رو من ربات نیستم بزنید تا مطمئن شویم خودتان هستید)ولی بازم میزنم اتفاقي نمی افته….
   باید چی کار کنم لطفا راهنماییم کنید.با تشکر از شما.

 31. سلام .من فیسبوک و اینستاگرامم رو با هم ادغام کردم .طوری که در هر دو برنامه نشون میده که کانکت شدن . ولی آیکون دایرکت اینستاگرامم تغییری نکرده و از امکانات جدید دایرکت ( ری اکشن به پیام ها و تغییر تم دایرکت و ….) نمیتونم استفاده کنم. لطفا راهنمایی کنید

 32. سلام وقت بخیر
  معنی instagram user به جای آیدی طرف یعنی چی؟
  قسمت دایرکت نشون میده

 33. سلام ..اکانت من دچار مشکل شده وارد اکانتم میشم اما یهو ارور میزنه و اینو میگه:Please wait a few minutes before you try again. چه مشکلی پیش اومده و راه حلش چیه؟

  1. سلام و احترام؛
   در ابتدای مقاله به همین موضوع اشاره شده لطفا باکس قرمز رنگ ابتدای مقاله رو مطالعه کنید.

 34. سلام ببخشید یه شخصی منو بلاک کرده باشه
  ومن یه پیج دیگه فیک زدم ولی اکانتش پیدا نمیشه درحالی که دوستم پیجشو داره و فعاله ولی من باگوشیم چنتا پیج درست کردم اما اکانتش پیدا نمیشه ؟؟؟؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام دوست عزیز سیستم جدید بلاک کردن در اینستاگرام به این شکل هست که وقتی کسی رو بلاک میکنید میتونید تمامی اکانت هایی که اون شخص در آینده می سازه رو هم بلاک کنید.

  2. سلام و وقت بخیر .
   ده روزی میشه که میبینم آی دی شخصی که در دایرکت بهم پیام دادیم به صورت Instagram user دراومده. در چه صورتی این اتفاق میفته ؟ پیجش رو برای همیشه دی اکتیو کرده؟

   1. سلام و احترام؛
    زمانی که کاربری اکانت ایسنتاگرام خود را حذف نماید نام او به instagram user تغییر خواهد یافت. در چنین حالتی با جستجوی نام کاربری شخص ممکن است ارور user not found را مشاهده کنید و بدین معنا می باشد که چنین کاربری یافت نشد.

 35. بادرود خدمت شما:من یه پیج رو با اکانت خودم نمیتونم ببینم احتمالا بلاک کرده من رو ،ولی با اکانت دیگه امتحان کردم با یه اکانت میشه ببینم ولی همزمان با یه اکانت دیگه نمیشه ببینم این مورد چطور میشه؟

 36. سلام من اکانتم بلاک شده توسط اینستا چیکار میتونم بکنم ؟

 37. سلام من داشتم با اینستا کار میکردم بعد یدفعه میپره بیرون ازش و دیگه نمیتونم وارد بشم الانم اکانتم شده instagram user
  لطفا راهنماییم کنید چکار باید انجام بدم برای برگردوندنش؟
  چرا اینجوری شد؟

  1. سلام دوست عزیز احتمال زیاد شما فعالیت مشکوک در ایستاگرام داشتین و شما رو ربات تشخیص داده اگر زمانی که می خواید وارد پیج بشید برای شما گزینه ای برای بازگردانی میاد شاید بشه بازگدانی کرد پیج رو ولی اگه چیزی نیست پیج قابل بازگشت شاید نباشه.

 38. سلام خسته نباشید♡
  من تازه یک پیج جدید تو اینستا زدم و مطمئن هستم که از جانب اون طرف طرف بلاک نشدم و ایدی رو هم درست زدم و پیج طرف هم فعال هست در کل میخوام بگم هیچ کدوم از مشکلاتی که ذکر کردید رخ نداده ولی نمیدونم چرا این پیامو میده، ممنون میشم کمکم کنید.

 39. سلام وقتتون بخیر ببخشید من یه پیج داشتم توی اینستاگرام که تقریبا ده یا یازده ماهی میشه که وارش نشده بودم و البته اینستاگرامم رو هم پاک کرده بودم توی این مدت الان که میخوام وارد پیجم بشم از طریق فیسبوک نمیشه آخه گذرواژم هم کاملشو فراموش کردم،الان باید چیکار کنم میشه لطفا راهنماییم کنید مرسی🙏

 40. سلام instagram user یعنی طرف حذف اکانت کرده یا فقط دی اکتیو کرده؟خواهشا جواب بدین خیلی مهمه😔

   1. سلام وقت بخیر دیشب اکانت من یهویی غیر فعال شد و یه پیام اومد رو صفحه که شما فعالیت غیر معمول داشتین اکانتتون ظرف مدت ۳۰ روز برمیگرده پیجم کاریه کار خاصی نکردم فقط فک کنم تو ۱ساعت ۱۰۰ نفری رو فالو آنفالو کردم میشه کاری کرد پیجم زودتر برگرده اخه بهش احتیاج دارم لطفا کمک کنید ممنون

 41. سلام.یه آیدی هست که با گوشی و اکانت خودم که سرچ میکنم یافت نشد میزنه ولی در پیام پیام های دایرکت نه حذف شدن و نه ناخوانا.
  اما با آیدی دیگر که سرچ میکنم پیدا میشه ولی پیج پرایوت هست.
  یه نکته جالب
  با پیج خودم که از طریق دایرکت چک میکنم پیج مدنظرم را تعداد فالوورز و فالویینگ ها رو یه عدد
  و با پیج دیگه که سرچ میکنم تعداد فالکون و فالویینگ ها رو عدد دیگه ای نشان میده.
  حالا نمیدونم شخص منو بلاک کرده یا پیج غیر فعال کرده یا بلاک شده توسط اینستاگرام!!!!؟؟؟؟؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز راستش اینستاگرام خودش هم نمیدونه چیکار می کنه 🙂 باگ زیاد داره اگه کسی شما رو بلاک کرده باشه با گوشی دیگه و اکانت دیگه باید چک کنید این موضوع رو ولی اگه غیرفعال شده باشه بعد از 1 روز دیگه کلا نمایش داده نمیشه

 42. سلام یه یوزر هست سرچ میکنم نمیاد بالا اکانت منم براش نمیادبالا و همین پیغام یوزر نات فاند رو میده و همدیگه رو بلاک هم نکردیم دلایلی که نوشتید هم خوندم هیچ کدوم نبود

 43. سلام خسته نباشید من پیجم 2 روز پیش رفت یهو بعدش با گوشی داداشم رفتم تو پیجم تعداد فالور و پست اینا هست ولی پست معلوم نیس عکس پروفایل ندارم زده user Instagram بعدش خودم میخام وارد شم میزنه user not found ایمیل میزنم شماره میزنم نمیشه
  راهی داره؟؟
  چکار کنم ک برگرده؟؟
  خواهشا کمکم کنید

  1. سلام و احترام؛
   آیا در راستای غیرفعال کردن موقت اکانت اقدامی کرده بودید؟
   زمان ورود به اکانت ارور خاصی دریافت میکنید؟

   1. خیر اقدامی نکرده بودم فقط یه قسمتی اومد زده بود ربات نیستم انجام دادم این پیغام اومدThanks for Providing Your Info
    We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours.
    Done
    منم بعد 24 ساعت بعد زدم بعدش کامل پرید الان هر چی میزنم ورود میزنه not found user
    رو ایمیل و شماره هم هست اینو هم ک میزنم میزنه وجود ندارد

   2. سلام من پیجم یوزر شد آلان چنتا عکس گزاشتن برای اینک مشخص شه من ربات نیستم ولی تصاویر نصفه دیده میشن چجوری کامل کنم بعد گزینه بعدشو بزنم؟

  2. سلام وقت بخیر.. تبلیغی برای من اومد تحت عنوان انفالو یاب اینستاگرام، و من اون برنامه رو نصب کردم، اما متوجه شدم، درواقع خبری از افرادانفالو کننده نیستش و بحث خرید سکه و افزایش فالووره، من چون با مشخصات اینستاگرامم ب اون برنامه وارد شده بودم، سریعا اکانتمو ازون برنامه حذف کردم، و بعدشم برنامه رو حذف کردم،بعد وقتی وارد اینستاگرام شدم ب من خطای عدم رفرش و اپدیت میداد، و ب من گفتش ک باید ستاره هارو پیدا کنی اما چیزی ظاهرنمیشد، من هم اینستارو حذف کردم، مجددا نصب کردم، چندین مرتبه هم یوزرو پسورد واردکردم از فیسبوک هم کد شیش رقمی ای میومد اما وارد میکردم، اتفاقی نمیوفتاد و به من میگفت ارور ناشناخته ای دارید،من حتی نمیدونم چه اتفاقی افتاده. به فیسبوک پیام دادم مشخصات خواستن اما کماکان خبری نشده، چ کاری باید انجام بدم؟ لطفا راهنماییم کنید. 🙏🏾

   1. سلام و احترام رها جان؛
    در این خصوص ابتدا هر برنامه جانبی، ربات و… دارید را حذف نمایید.
    در گام بعدی از سایر اکانت ها وضعیت حساب خود را بررسی کنید که آیا تعلیق شده است یا خیر.
    در گام آخر از طریق اینستاگرام وب لاگین نمایید.
    در آخرین مرحله در صورت مشاهده کپچا ان ار تکمیل نمایید در صورتی که کپچا کامل لود نمی شود از برنامه تغییر آیپی استفاده کنید.

 44. نه خیر اقدامی نکرده بودم فقط یه قسمتی اومد زده بود ربات نیستم انجام دادم این پیغام اومد review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours. Done

  بعدش done زدم الان میزنم ورود میزنه not found user

 45. سلام،من گوشیمو بدون اینکه لاگ اوت کنم برنامه هامو ،همرو پاک کردم چون میخواستم بفروشم،الان با این گوشی جدید میخوام برم اینستام،ارور میده no users found.میشه راهنمایی کنید،خیلی ممنون

 46. خیر اقدامی نکرده بودم فقط یه قسمتی اومد زده بود ربات نیستم انجام دادم این پیغام اومدThanks for Providing Your Info
  We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours.
  Done
  منم بعد 24 ساعت بعد زدم بعدش کامل پرید الان هر چی میزنم ورود میزنه not found user
  رو ایمیل و شماره هم هست اینو هم ک میزنم میزنه وجود ندارد

 47. سلام وقت بخیر
  من با اکانت خودم ایدی فرد مورد نظر رو سرچ میکنم نمیاره ولی با اکانت دیگه میرم میاره بعد شیر میکنم برای دایرکت خودم cannot find this user میاره
  یعنی فرد مورد نظر منو بلاک کردن؟

 48. سلام گوشیم خراب شد ی گوشی دیگه گرفتم. پیجم کل تنظیماتش رو جیمیله الان جیمیلو یادمه ولی پسوردشو ندارم ک بخوام بیارمش بالا پیجمو برگردونم

  پیجمم فک کنم تایید دو مرحله داره ولی اون شماره هارو ندارم

  راهی هست ک بشه پیجو برگردون یا جیمیلو برگردون ؟ با اون جیمیلمم تو گوگل نبودم‌
  پیجم خیلی مهمه واسم

  ممنون میشم جواب بدین♥️

  1. سلام و احترام؛
   به صورت کلی 4 روش برای بازیابی پیج اینستاگرام وجود دارد:
   شماره همراه
   ایمیل
   فیسبوک
   درخواست پشتیبانی
   در صورتی که برای جیمیل شماره ریکاوری یا ایمیل ریکاوری تعریف کرده باشید می توانید آن را بازیابی کرده و به واسطه ایمیل شانسی برای پس گرفتن اکانت اینستاگرام خواهید داشت.

   1. چجوری میتونم بفهمم شماره برا ریکاوری گذاشتم؟چون جیمیلم قدیمیه و هیچیش یادم نی

    1. سلام دوست عزیز زمانی اگه دسترسی به ایمیل دارید میتونید از توی تنظیمات Security اینکار رو انجام بدین ولی اگه دسترسی ندارید زمانی که اقدام به بازگردانی اون کنید توی مراحل به شما گفته میشه آیا می خواید از طریق شماره تلفن بازگردانی انجام بشه.

  2. سلام به هر روشی میخوام اکانتمو برگردونم نمیشه و وقتی ایمیل یا شماره تلفنم یا ای دیمو وارد میکنم تا بازیابی کنم مینویسه user not found نمیدونم چه اتفاقی برای اکانتم افتاده اما چند بار برام اومد که تیک بزنم من ربات نیستم اما از اون مرحله جلو نرفت و منو از اکانتم انداخت بیرون .چجوری اکانتمو برگردونم؟

   1. با سلام نگین عزیز
    پیشنهاد می کنم ابتدا از یک فیلترشکن استفاده کرده و مجددا مراحل ورود به اینستاگرام را دنبال نمایید. همچنین می توانید یکبار از طریق مرورگر و سایت اینستاگرام نیز مراحل را دنبال نمایید.
    موفق و پیروز باشید

 49. آیدی موردنظر رو سرچ میکنم میزنه یوزر یافت نشد اما با آیدی دیگه‌ای که میزنم آی دی رو نشون میده. نکته اینه که با آیدی جدید اون آیدی موردنظر رو پیدا نمیکنم اما با آیدی کس دیگه که یه جورایی قدیمی هست میاره اون آیدی رو در ضمن اون شخص آیدی جدید من رو نداره که بلاک کنه.

 50. سلام چن‌روز پیش ی پیجی بود که بهش پیام داده بودم الان که میزنم تو قسمت کاوشها اکانتشو نمیاره ولی وقتی میرم به دایرکت می‌نویسه کاربر اینستاگرام نمی‌دونم بلاک شدم یا اکانتشو حذف کرده؟؟

 51. سلام
  من خواستم از برنامه انفالور کردن سریع استفاده کنم ۲۰۰ به بالا انفالو کرد ولی بعدش به پیجم که رفتم دیدم پیج رفته الان هم هر چی ایدی پیجمو میزنم یا ایمیلی که پیجم میزنم رو قبول نمیکنه بازیابی کنم
  خواهش میکنم زود جواب
  ممنون توروخدا فقط جواب بدی
  کسب و کارم از این راهه

  1. سلام دوست عزیز استفاده از این نوع برنامه ها خیلی وقته که پیشنهاد نمیشه باید ایدی و پسورد وارد کنید و ببینید چه پیغامی به شما نشون داده میشه.

 52. سلام یکی از دوستام منو از بلاک‌کرده ولی من هر پیج جدیدی به اسم دیگه میسازم دیگه نمیتونم اونو تو سرچ پیدا کنم.

  1. سلام و احترام؛
   این قابلیت جدید اینستاگرام هستش در واقع شماره شما بلاک شده و هر اکانت جدیدی با این شماره میسازید هم بلاک هست.

 53. سلام چرا نمیتونم با پیج جدید مه میزنم یه اکانت رو تو اینستا پیدا کنم؟ با گوشی و پیج های دیگه که امتحان میکنم اون اکانت رو پیدا میکنه ولی با پیج جدید که میزنم اصلا نمیتونم پیداش کنم. و اینکه جدیدا پیج جدیدم خود به خود یا میپره یا ازم میخواد دوباره پسورد وارد کنم. مشکل از کجا میتونه باشه؟

 54. من با یکی بحثم شد گفت از اینستا میرم بعد پیجش User not found شد !! الان من از کجا بدونم ایشون پیجشونو بستن با اومده اسمشو عوض‌کرده چطوری‌میتونم پیدا کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   اگر قبلا با ایشون از طریق دایرکت در ارتباط بودید می تونید چک کنید که اکانتشون حذف شده یا شما رو بلاک کردن.

 55. سلام
  پیج من امروز بسته شده و پیغام Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled
  میده.
  وقتی میخام مراحل را ادامه بدم عکس ها نشون داده نمیشه تا بتونم ربات نبودم رو اثبات کنم.
  میشه بفرمائید دلیلش چی میتونه باشه

 56. سلام
  من وقتی نام کاربری و رمز ورود رو وارد می کنم ، میگه، the username you entered doesn’t appear to belong you an account باید چیکار کنم

 57. سلام من پیج کاریم خود به خود محوشد یعنی دسترسی بهش ندارم اما با پیج شخصیم که سرچ می کنم ادرسشو هستش ولی خودم بهش دسترسی ندارم مشکل چی می تونه باشه و راهکارحلش چیه

 58. سلام من اينستاگرام يهويي instgram userاومدبراش وبراي همه هم اين رونشون ميده وپستامم بالانميادچه اتفاقي براش افتاده؟راه حلي داره؟

  1. سلام و احترام؛
   لطفا متن یا تصویر ارور را ارسال کنید قبل از بروز این مشکل از برنامه جانبی یا برنامه تغییر آیپی یا ربات استفاده کرده بودید؟

 59. سلام وقتت بخیر ببخشید اینستای من پیغام زد که آیا رباط هستید همچین چیزی من تیک رو زدم بعد هنگ کرد و یهو پرید و الان اون هایی که پیجم و دارن اسم پیجم و زده instagram user وقتی هم اسم ایمیل یا پیجم رو میزنم میزنه کاربری یافت نشد چی شد دیگه نمیتونم پیجم رو برگردونم ممنونم ازتون راهنمایی کنید

 60. سلام وقت بخیر
  بنده پیجم بسته شده و من داخل وب اینستا رفتم ك برش گردونم اول گفت تا سی روز غیرفعاله بعد یه پازل اومد ك باید حلش میکردي من حلش کردم و مرحله ی بعدیش یك کد بود بعد نوشت ك بعد از ۲۴ ساعت پیج برگردونده میشه ؟ پیجم درست میشه ؟

  1. سلام و احترام؛
   در اغلب موارد بعد از احراز هویت پیج در دسترس قرار می گیرد لطفا بعد از احراز هویت تا 72 ساعت وارد پیج خود نشوید. بعد از اولین ورود فعالیت های مغایر با قوانین اینستاگرام را متوقف و از ربات و برنامه تغییر آیپی استفاده نکنید.

 61. سلام پیج من و یک شخص رو برای هردومون user not found میاره و ما همدیگررو اصلا بلاک نکردیم و هر پیج دیگه درست میکنیم همینطوریه مشکلش چیه؟

  1. سلام و احترام؛
   ممکنه اکانت مرتبط با نام کاربری که جستجو م کنید حذف شده باشه.

 62. سلام . وقت بخیر . از پیجی خرید کردم و مبلغی که پرداخت کردم هم کم نبوده بعد از یک روز دیگه خود به خود ویس هایی که گذاشته بودن پاک شد و بعد چتهای من . اصلا نمیتونم پیجشون رو پیدا کنم . حتی با شماره و پیج دیگه ای سرچ زدم پیداشون نمیکنم الان این خانم یعنی پیچدلیت کرده یا غیر فعال؟ چطوری میتونم ایدی و پیج دیگه ای این خانم اگر ایجاد کردم پیدا کنم .؟

  1. با سلام پریسا عزیز
   ممکن است پیج به صورت کامل پاک شده باشد یا اینکه به صورت موقت دیلیت اکانت صورت گرفته باشد. پیشنهاد می کنم مورد خود را از طریق مراجع قضایی و با استفاده از فیش واریز خود دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 63. سلام من اینیستاگرامم اول اورد من ربات نیستم و کاملش کردم تیک خورد اما دکمهDone رو میزنم نمیره پیجم و برنمیگرده مینویسه پوشش خبری …… و کاربر اینیستاگرام میاد میخواستم بپرسم که پیجم برمیگرده یا نه

  1. سلام و احترام؛
   ممکن هست تصویر یا متن خطای دریافتی را ارسال بفرمایید تا دقیق تر راهنماییتون کنیم؟

   1. سلام.
    من اکانتم ب طور موقت از طرف اینستاگرام مسدود شده طی،مراحل راستی آزمایی برای اینکه اثبات کنم ربات نیسم تصاویر فقط نصفشان دیده میشه خواهشا بگید چیکار کنم ک اکانتمو برگردونم

    1. با سلام دوست عزیز
     شما باید ابتدا از یک برنامه تغییر آی پی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید تا تصاویر به صورت کامل لود شود.
     موفق و پیروز باشید

  2. سلام خوبید من یک شخصی رو فالو دارم و پست ها و استوری هاش رو میبینم، تعداد فالووینگ و فالور هاشم میبینم اما وقتی رو فالووینگ و فالورش میزنم مینویسه No users found!!!
   این فقط واسه یک نفر تو پیج من اتفاق افتاده میخواستم بدونم ایا اون شخص فالووینگ و فالوراشو برا من بسته؟

 64. سلام

  من پیجم نمیدونم چیشده با اکانت دوستم نگاه کردم به پیجم نوشته کاربر اینیستاگرام
  ایا پیج من برمیگرده؟!

  1. سلام و احترام؛
   آیا اقدامی در خصوص حذف اکانت اینستاگرام خود داشته اید؟

 65. وقت بخير شما گفتين كه ٣٠ روز زمان ميبره users found برگرده سوال من اين خودمون بايد اقدام كنيم يا خود اينستا بر مي گردانه؟ممنون ميشم راهنمايي كنيد

  1. سلام و احترام؛
   از زمان دریافت اخطار اینستاگرام مبنی بر عدم رعایت قوانین تا زمان حذف شدن اکانت 30 روز فرصت دارید تا مراحل وریفای را انجام دهید در غیراین صورت پس از گذشت 30 روز اکانت شما حذف شده و دیگر امکان بازگردانی ان میسر نیست.

  2. با سلام دوست عزیز
   در صورتی که شما توسط اینستاگرام ربا تشخیص داده شوید، 30 روز فرصت دارید تا احراز هویت کرده و حساب خود را برگردانید و بعد از آن احتمال بازگردانی پیجتان بسیار کم می شود.
   موفق و پیروز باشید

 66. سلام من دوتا پیج دارم از با یکی از پیجام که پیج یع نفرو سرچ میکنم اصلا نمیاره در حالی که با پیج های دیگه برام میاره میشه بگید باید چکار کنم‌

  1. با سلام دوست عزیز
   این احتمال وجود دارد که پیج شما توسط فرد مورد نظر بلاک شده باشد.
   موفق و پیروز باشید

 67. سلام خسته نباشید اکانت من بلاک شده و سی روز گذشته و پسورد رو فراموش کردم و هر چقدر هم با اکانت دیگر اکانتی که بلاک شدم روسرچ میکنم میگه user not found لطفا راهنمایی کنید تشکر.

  1. سلام و احترام؛
   نمایش چنین اعلانی دال بر این مورد است که اکانت شما حذف شده. آیا قبل از دریافت این اعلان زمان جستجوی اکانت پیغامی مبنی بر نقض قوانین دریافت کرده بودید؟ در صورت تخطی از قوانین اینستاگرام مثل لایک کردن بیش از حد مجاز، استفاده از ربات، فالو و آنفالو بیش از حد مجاز تعیین شده، ارسال دایرکت، ورود با آیپی های متعدد و… موجب نمایش اخطار می شود و در صورت تکرار چنین مواردی ورود به اکانت تا حدود 30 روز میسر نیست و اگر در این بازه زمانی 30 روزه احراز هویت نکنید اکانت شما حذف خواهد شد.

 68. سلام وقتتون بخیر
  من امروز داشتم با پیج شخصیم تو اینستا می گشتم یهو هنگ کرده و برام یه صفحه اومد که چنتا تصویر بود که باید باهم مچشون میکردم ولی اون عکسا نصفه نشون داده میشد نمیشد کاریشون کرد ویهو خارج شدم کلا از پیجم و بعدش هرچی یوزر نیممو و رمز میزدم راهم نمیداد و مینویسه user not found
  الان یعنی پیج من پاک شده؟؟؟
  اخه پیج من پرایوت بود و خانوادگی کار خاصی توش نمیکردم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   ایا قبلا هم اعلانی مبنی بر غیرفعالسازی اکانت یا انجام فعالیت هایی نقض قوانین دریافت کرده بودید؟

  2. سلام و خسته نباشید من در اینستاگرام اکانت های زیادی درست کردم چون به دلایلی اونا پس از یک مدتی غیر فعال میشدن و الان هم اکانت من پیجی رو نشون میده و وقتی رو پستی میزنم که وارد پیجی بشه میزنهError
   Please wait a few minutes before you try again.چکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنید مرسی

   1. با سلام دوست عزیز
    احتمالا این موضوع به اینترنت و آیپی شما بستگی دارد. پیشنهاد می کنم قبل از ورود به اینستاگرام از یک برنامه آیپی استفاده کنید و مجددا تلاش کنید.
    موفق و پیروز باشید

 69. با سلام ، من دو تا اکانت اینستاگرام درست کردم با پسورد و شماره موبایل یکسان قبلا هر دو اکانتم رو میتونستم بیارم ولی الان مدتی که یکیشون اصلا برام نمیاد و قسمت جستجو یوزر رو میزنم اصلا پیداش نمیشه و وقتی لاگ اوت میکنم و یوزر اون اکانتی که نمیاد رو میزنم فقط یکیشون میاد یعنی هر دو یوزر برای یک اکانت کار میکنه قبلا توی جستجو میزدم میدیدمش ولی الان نه ، اینم بگم من از لپ تاپ استفاده میکنم برنامه Grids رو هم نصب کردم و البته بلو استکس هم نصب دارم و این مشکلات هم در برنامه grids هست و هم در وب اینستا برای من

  1. سلام و احترام؛
   با سایر اکانت ها نیز یوزر مورد نظر را جستجو نمایید. اخیرا اینستاگرام در خصوص اکانت های سختیری هایی اعمال نموده است.
   از صحت یوزر وارد شده نیز اطمینان حاصل کنید.

 70. پیج من instagram user شده و کامل از دسترس خارج شده چجوری میتونم برگردونم‌ ؟
  توروخدا راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام جناب سلطانی؛
   زمان ورود به اکانت اینستاگرام خود با چه هشداری مواجه می شوید؟ لطفا جزئیات مربوط به مشکل ورود به اینستاگرام خود را بیان نمایید تا راهنمایی لازم دقیق تر صورت گیرد.

 71. با پیچ اول خودم‌ تو جستجوپیچ طرف باز میشه ولی با پیچ جدید که درست میکنم پیدا نمیشه.و اون فرد پیچ جدید رو نداره که اصلا بخواد بلاک کنه.چجوری اینطور میشه؟

  1. سلام و احترام؛
   اینستاگرام به تازگی قابلیت جدیدی ارائه نموده که شخص می تواند اکانتی را بر اساس نام کاربری یا بر اساس شماره تلفن بلاک نماید. در صورتی که شماره تلفنی بلاک شود تمام اکانت های ساخته شده با آن شماره تماس در بلک لیست قرار می گیرند.

 72. سلام. من ۴تا پیج با ۲ تا شماره مختلف درست کردم. یه پیجی رو تو اکانتای مختلفم سرچ میکنم تو بعضیاش میاره تو بعضیاش نه
  و اینکه احتمالا بلاک نشدم چون اون فرد ایدی پیج های دیگه من رو نداره
  یعنی چی این مشکل🤔

  1. با سلام نازی عزیز
   این احتمال وجود دارد که فرد مرود نظر شما را با با شماره بلاک کرده باشد و به همین دلیل نیز امکان مشاهده پیج فرد مورد نظر با حساب هایی که با شماره بلاک شده ساخته اید را ندارید.
   موفق و پیروز باشید

 73. نه فکر نکنم اخه با اون شماره هام پیجشو میاره حتی با ایمیل هم یه پیج زدم اما نیاورد ☹️

  1. سلام خسته نباشین
   من یه پیج زدم و میخوام دوستامو سرچ کنم اکثر دوستامو پیدا نمیکنه و یوزر نات فوند میزنه اونا حتی بلاکم هم نکردن از پیج قبلیم

   1. سلام و احترام؛
    حتما بررسی نمایید که نام کاربری اکانت های مورد نظر به درستی وارد می شوند.

 74. سلام وقت بخیر پیج من وارد میشم کلا خطا میده بعد مینویسه بعد 30 روز پیج دلت زده میشه چطوری برشگردونم؟

  1. سلام و احترام حنا جان؛
   ممکنه تصویری از ارور دریافتی یا متن خطایی که هنگام ورود به اینستاگام دریافت می کنید ارسال نمایید تا دقیق تر شما را راهنمایی کنیم؟

  1. وقت بخیر حنا عزیز؛
   حتما راهنمایی لازم صورت میگیره لطفا کمی بیشتر در خصوص ارور دریافتی توضیح دهید.

 75. سلام
  اکانت من یک ماه پیش هک شد، مجددا پیج دیگه‌ای زدم ولی متاسفانه نمیتونم پیج‌هایی که قبلا داشتم رو پیدا کنم، یه سری از پیج‌های عمومی و شخصی به این شکل هست که همین ارور رو میدن

  بلاک هم نشدم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 76. سلام یه پیجی هس که مطمعنم بلاکم نکرده و از اکانتش هم استفاده میکنه غیرفعال نیس از پیجای دیگه نام کاربریشو میزنم میاره ولی یه پیج فیک جدید با شماره ناشناس ساختم ولی پیجشو میزنم نمیاره علتش چیه

  1. با سلام دوست عزیز
   ممکن است شماره شما پیش تر توسط این فرد بلاک شده باشد یا اینکه یک باگ از سمت اینستاگرام باشد.
   موفق و پیروز باشید

 77. با سلام اکانت من تقریبا ۳۳ روزه از طرف اینستا بسته شده و از برنامه اینستا فالو استفاده میکردم… تو این ۳۳ روز مراحل احراز هویت انجام دادم ولی جوابی از طرف اینستا صادر نشده بود، بالاخره ۲ روز پیش از instagram.com همان safari موبایل امتحان کردم این متن رو آورد
  Your account has been permanently
  disabled because it didn’t follow our
  Community Guidelines. This decision
  can’t be reversed either because we’ve
  already reviewed it, or because 30 days
  have passed since your account was
  disabled. Learn more about why we
  disable accounts in our Community
  Guidelines. لطفا کمک کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   متاسفانه مطابق با پیغام دریافتی چنین استنباط می شود که حساب شما به صورت دائمی از سمت اینستاگرام بلاک شده است و امکان بازگردانی آن تقریبا صفر است.
   موفق و پیروز باشید

 78. البته اینم بگم زود زود امتحان میکردم یوزر و پسورد میزدم کد واسه ایمیل یا شماره میفرستاد ولی reset پسورد که میکردم متن قرمز میاورد try again later کلا reset نمیشد.
  که بعد چند روز تکرار این متن رو آورد
  Your account has been permanently
  disabled because it didn’t follow our
  Community Guidelines. This decision
  can’t be reversed either because we’ve
  already reviewed it, or because 30 days
  have passed since your account was
  disabled. Learn more about why we
  disable accounts in our Community
  Guidelines.

  1. با سلام دوست عزیز
   متاسفانه پیج شما به صورت کامل توسط اینستاگرام بلاک شده است.
   موفق و پیروز باشید

 79. سلام من يك پيج همين الان باز كردم
  يك آي دي رو با پيج ديگرم ميبينم و قابل دسترسي هست ولي با پيج جديدم ارور ميده و اصلاً پيدا نميشه
  آي دي رو هم بلافاصله بعد از باز كردن پيجم سرچ كردم يعني مطمئنم بلاك نشدم

  1. با سلام سارا عزیز
   این احتمال وجود دارد که شماره ای که برای ساخت پیج جدید اینستاگرام مورد استفاده قرار داده اید، پیش تر توسط فرد مورد نظر بلاک شده است و به همین دلیل نیز اکانت جدیدتان به صورت پیش فرض در حالت بلاک است.
   موفق و پیروز باشید

 80. سلام من یه پیج داشتم یهو پاک شد هیچ پست غیر اخلاقی هم توش نذاشتم ولی خود به خود پاک شد وبارها سعی کردم دوباره با یوزرنیم وپسورد وارد پیجم بشم اخطار user not found میده !!! می شه بگین چرا این اتفاق افتاده وچه طورمی شه این مشکل رو حل کرد مدتی ازاین اتفاقی که برای پیجم افتاده می گذره

  1. با سلام پارمیدا عزیز
   متاسفانه برای این اتفاق نمی توان به دلیل خاصی اشاره کرده و بلاک موقت یا دائم از سمت اینستاگرام دلایل مختلفی را می تواند داشته باشد. تنها باید در نظر داشته باشید که حرکات ربات گونه نداشته باشید. در خصوص رفع این مورد نیز تنها می توانید مطابق با آموزش چگونه اکانت اینستاگرامی که هک شده را برگردانیم؟ پیش رفته و گزینه my account was disable را انتخاب نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 81. با سلام اکانت اینستاگرام من از دو روز پیش تا حالا توسط اینستا به طور موقت قفل شده و پیغامی که برای من میاد مبنی بر تغییر رمز ورود و میگه رمز عبور شما مورد حمله فیشینگ قرار گرفته بعد از این پیام پیج من خودبه خود حذف شد از داخل اینستا و بعد از اون دیگه نشونی از پیج نبود الان هم هرچه قدر اقدام به تغییر رمز ورود میکنم با خطا مواجه میشم
  لطفاً راهنمایی کنید چطوری پیجمو برگردونم من به این پیج نیاز دارم

  1. با سلام رویا عزیز
   چه خطایی را دریافت می کنید؟ برای آشنایی با روش های بازیابی رمز اینستاگرام می توانید مقاله بازیابی رمز اینستاگرام با شماره موبایل و سایت + ویدیو راهنما را مطالعه نمایید.
   موفق و پیروز باشید

  2. سلام و خسته نباشید من نام کاربری خود را عوض کرد حالا نمیاد میزنه username not found من تگ شدم دیروز ساعت هفت شب کامنت هم گذاشتم زیر پست های مردم با نام کاربری قبلی حالا ره حلی چیز داره پیجمو بیارم ممنون میشم از شما

 82. ببخشید من عکس هارو که به صورت پازل بود رو انتخاب کردم ولی قسمت تایید شماره پیامک برام نیامد و مطمعنم شماره ام رو درست وارد کردم و میزنم کد جدید هم نمیده ؟

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا شماره خود را با سرشماره +98 و بدون صفر ابتدایی وارد نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 83. سلام وققتون بخیر من شیش ماه حداقال از اکانت اینستاگرامم استفاده نکردم و رمز عبور را فراموش کردم ولی روی شمارم هست اکانت تایید دومرحله ایی هم داره همه مراحل بازیابی را میرم ارور no account found میده اکانتمم سرچ میکنم هست داخل ایسنتا ممنون میشم راهنمایی کنید

 84. راستی من وارد help. instagram. com
  میشم مشخصات رو وارد میکنم، اما وقت ارسال میگه وارد اکانت بشید و تایید کنید که شمایید، وقتی اکانتی وجود نداره، چطور میشه اخه وارد شد🤦🏾‍♀️

  1. سلام و احترام رها عزیز؛
   ایا زمان جستجوی نام کاربری خود با سایر اکانت ها، پیغامی مبنی بر عدم وجود چنین اکانتی دریافت می گردد یا تنها نام حساب شما به یوزر اینستاگرام تغییر داده شده است؟

 85. سلام مجدد، این سومیین دیدگاهیه که اینجا میفرستم، خواستم بگم دمتون گرم، خدا به وقتتون برکت بده، من دوتا سوال پرسیده بودم اماقبل اینکه جوابمو بدید، از راهنمایی هایی که به بقیه کرده بودید، به جواب رسیدمو خداروشکر اکانت برگشت.. خدا قوت همگی، موفق و پیروز باشید🙏🏾🌹بازم خیلی مرسیی

  1. سلام و احترام رها عزیز؛
   سپاس از اینکه انرژی مثبت و خوشحالیتون رو با ما به اشتراک می گذارید و خرسندیم که آموزش ای اینستاگرام مفید واقع گشته و توانسته اید اکانت خود را بازیابی نمایید. ❤

 86. باسلام
  میرم داخل پیجم ی صفحه میاد زده
  Thanks for providing your info
  Well review your info and if we can confirm it youll be able to request a review in the help center whithin approximately 24 hours

  1. سلام و احترام؛
   در صورتی که به تازگی به هشداری مبنی بر تایید هویت مواجه شده و کپچای ایسنتاگرام را تکمیل نموده اید باید به مدت 24 ساعت صبر نمایید تا وضعیت اکانت شما بررسی گردد.

 87. سلام من یه آیدی رو با اکانتای دیگه سرچ میکنم میاد ولی با پیج جدیدی که ساختم نمیاد دلیلش چیه

  1. سلام و احترام؛
   ممکن است اکانت شما بلاک شده باشد و بر همین اساس موفق به یافتن اکانت مورد نظر نیستید.

 88. سلام وقتتون بخیر اینستای من کلا ازدسترس خارج شده پیجم یهو پرید و الان اون هایی که پیجم و دارن اسم پیجم و زده instagram user و باپیج های دیگه میزنن اصلاپیجکم نمیادبالا وقتی یکباردیگه اومدم نصب کنم میگه 30 روز دیگه بایدامتحان کیدپیجم غیرفعال شده میشه خواهشا راهنمایی کنید چیکار کنم زودتر برگردونم من به پیجم نیاز دارم .

  1. سلام و احترام بهناز عزیز؛
   در صورتی که هنگام ورود با خطا Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable مواجه می شوید راهنمای آموزشی زیر را مطالعه کنید:
   ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام و نحوه رفع آن

 89. سلام من رمز اینستامو فراموش کردم هم از طریق ایمیل هم نام کاربری و هم شماره میخام برگردونم مینویسه نام کاربری پیدا نشد. لینکی رو هم که برام اس ام اس میکنه روش میزنم اصلا باز نمیشه

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   ابتدا در نظر داشته باشید اکانت شما حذف یا تعلیق نشده باشد.
   با سایر اکانت ها نام کاربری خود را جستجو نمایید و م مطئن شوید که نام کاربری صحیحی را در فرایند تغییر رمز درج می کنید.
   همچنین می توانید آموزش ویدیویی زیر را نیز مشاهده نمایید:
   فراموشی رمز اینستاگرام

 90. سلام خسته نباشید.
  ببخشید من از اکانت خودم یه پیجی رو سرچ میکنم ولی بالا نمیاره از چند تا پیج دیگه هم زدم بازم بالا نیاورد ولی همینجوری خودم یه پیج دیگه زدم دیدم بالا آورد.

 91. سلام وقتتون به خیر اگه اسم یه پیج رو تو اینستا سرچ کنی وبالا نیاره واز طرفی متوجه تغیر عکس نمایه اون پیج( از طریق پیام های خصوصی که قبلا به اون شخص ارسال شده بشیم ) آیا مارا بلاک کرده ؟ وبا یه پیج دیگه از همون شماره سابق میشه گسی که پیج قبلی بلاک کرده دید؟

  1. سلام دوست عزیز یا بلاک کردن یا اکانتشون رو غیرفعال کردن

 92. سلام خسته نباشید دوتا پیج هستن برا من نمایش داده نمیشن یکیشون پیج اشکان خطیبیه ک محاله این مشکل بخاطر بلاک کردن باش لطفا راهنماییم کنید چکار کنم ممنون

 93. سلام خسته نباشيد
  من يوزرنيم كه ميخوام ايستاگرام بهم نميده كسيم با اون ايدي نيس يه راهي داره اون يوزرنيمو بگيرم؟

  1. سلام و احترام؛
   دو حالت وجود دارد:
   1- نام کاربری با فرمت مورد تایید اینستارام مطابقت ندارد.
   2- نام کاربری توسط شخص دیگری در حالت رزرو قرار دارد. (گاها نام کاربری مورد ظر شما توسط شخص دیگری ستفاده شده و اکانت ایشان در حالت تعلیق یا دی اکتیو قرار دارد در چنین شرایطی امکان استفاده از نام کاربری نیست اما اگر نام کاربری در رزرو شخص دیگری باشد و ایشان در حال استفاده نباشند 14 روز بعد نام کابری ازاد خواهد شد.)

 94. سلام خسته نباشید
  یکی از فالورهام رو نمیتونم پیدا کنم
  ارور میده که can’t find the user
  نه من ایشون رو بلاک کردم و نه ایشون منو
  واقعا نمیدونم چکار کنم
  هر دو فکر میکنیم که یکیمون اون یکی رو بلاک کرده در صورتی که اینجوری نیست.
  ممنون میشم این معضل ما را حل کنید.🤝

 95. سلام من تازه میخوام وارد اینستا شم بعد پسوورد ک میزنم یه صفحع باز میشه ک نام کاربری دو بنویس
  هرچی مینویسم میگه مشکل در کد اعتبار
  هی میاد مشکل کد اعتبار، چکار کنــــــــــــــم!!!

  1. سلام دوست عزیز اگر اینستاگرام رو فارسی کردین اون رو به زبان قبلی انگلیسی برگردونید و دوباره تلاش کنید.

 96. سلام وقت بخیر من مدتی در صفحه اینستاگرامم نمیتونم ویدئو هرچند کوتاه استوری کنم مشکل کار کجاست؟

  1. سلام و احترام؛
   آیا پیغام یا خطای خاصی مشاهده می شود؟

 97. سلام من اسم پیجمومیدونم ولی رمزایمیلشوفراموش کردم خواستم ازطریق شماره واردبشم کدبرام نمیومدباشماره هم میزنم بازم پیجم بالانمیات الان سرچ کردم میگه یافت نشده

 98. سلام وقت بخیر من یه پیج رو هرچی بااکانتم سرچ میکنم تو اینستا بالا نمیاره حتی اکانت دیگه هم با گوشیم زدم و شمارا جدا از شماره قبلیم ولی بازم جستجو نمیشه
  اما با گوشی کس دیگه جستجو میزنم بالا میاد همون پیج مشکلم چی میتونه باشه؟؟؟؟ممنون

 99. بعدیه سوال دیگه من وقتی اینستاگرام اون پیغام به من داد که به مدت۳۰روز غیدفعال شده وبعداین مدت مراحل زیررابرین تااکانتتون غیرفعال نشه من اون مراحل نرفتم اصلا .وپیجمو دادم دست یکی گه برام برگردونه اون طرف اینقدر رمزمو زد که وقتی پیجمو دادم دست یکی دیگ گفت ایمیل فرستادم وجواب مثبت اومده وبایدصبرکنی.الان ۳۳روز گذشتهاکانت من برنگشته چیکارکنم🥲🥲🥲هرچی میزنم میگه کاربری یافت نشد

 100. امکانش هست پیج من برگرده؟؟؟چنددرصد احتمالش وجود داره من همون روز پیجو دادم دست کسی که برام برش گردونه گفت ۵۰۰میگیرم من برای هزینه اش دیگه بیخیال شدم ودادمش دست یکی دیگ که اون طرف بهم گفت اون شخص اینقدر رمز زده پیج قاطی کرده وبعدچندروزبهم گفت که جواب مثبت اومد ازسرور.الان ۳۳روزشده اکانتم برنگشت هیچی حتی باگوشی دیگه وارد دایرکت اون پیج میشم نه عکسی نه بیویی هیچی بالا نمیاره تایکماه قبل وقتی میرفتم داخل دایرکت پیجی که پریده عکس وبیومیومد بالا برام.الان چیکارکنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام و احترام باران عزیز؛
   تنها راه این است فرم های درخواست مجدد اکانت را برای پشتیبانی اینستاگرام ارسال نمایید.

 101. سلام وقتتون بخیر بنده اکانت داشتم که فعال بود منتهی به صورت یکباره پرید و هرچقدر تلاش میکنم بر نمی‌کرده الان نزدیک به دوماه هست وقتی اسم پیج رو میزنم ارور نمی‌ده ولی وقتی فراموشی رمز رو میزنم میزنه no users found ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   آیا اعلان خاصی قبل از اینکه پیج از دسترس خارج گردد ردیافت نموده اید؟

 102. سلام
  من نام کاربری مو فراموش کردم و از طریق شماره خط میخام اکانتو برگردونم اما میزنه کاربری یافت نشد با اینکه مطمئن هستم شماره خط رو درست میزنم اما نمیاره . چیکار کنم؟؟

 103. سلام من یه پیجی داشتم پاک کردم و با پیج جدیدم یکی غز دوستامو نمیتونم پیدا کنم هرچی سرچ میکنم نمیاد و بلعکس اون هم میزنع اسم منو بالا نمیاره

 104. سلام
  من ی آیدی رو میخام انتخابش میگه در دسترس نیست..

  وقتی هم سرچش میکنم ارور “یوزر نات فوند” میاد..

  منتظر بمونم ممکنه تا چند وقت بعد بتونم برشدارم؟ میشه فهمید حذف شده یا غیرفعال؟؟

  1. سلام و احترام؛
   دو حالت وجود دارد:
   یوزر وجود دارد اما تعلیق شده است.
   یوزر وجود داشته و به تازگی صاحب ان در خصوص تغییر نام کاربری اقدام کرده و همچنان یوزر در رزرو ایشان می باشد.
   مدتی صبر نموده و مجددا امتحان کنید.

 105. سلام وقت بخیر.
  یه اکانتی را توی فالوئرهای یه نفر دیکه دیدم، وارد اکانته شدم و پست‌هاشم میدیدم. بعدش بهش دارکت دادم، یه ساعت بعد اومدم ببینم دایرکتم را حواب داده یا نداده. توی دایرکت که رفتم زدم روی view profile دیدم عکس پرافایلش هست ولی نوشته user not found. جریان چیه؟

  1. سلام و احترام؛
   به نظر می رسد حساب شما توسط ایشان بلاک شده است.

 106. سلام وقتتون بخیر
  شخصی هستن اکانتشون پابلیکه و منو گویا بلاک کردن
  و من هم با شماره دیگری وارد اینستا شدم اکانت جدیدی ساختم ولی همچنان یوزر نات فوند
  جالب اینجاست تو یه پیج دیگم کامل نمایش داده میشن
  دلیلش چی میتونه باشه
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام زهرا جان؛
   در اینستاگرام قابلیتی وجود دارد که افراد بلاک شده اگر اکانت جدیدی ایجاد نمایند نیز بلاک خواهند بود.

 107. سلام خسته نباشید
  من برای اینکه سرعت بره بالا از فیلتر شکن استفاده میکردم و فک میکنم به خاطر همین تغییر ای پی های متعدد اینستاگرام بهم اجازه ورود نمیده
  وقتی وارد شدم گفت تا سی روز وقت دارم و یه مربع بود که باید تیک میزدم تا ثابت کنم ربات نیستم بعدش ازم شماره خواست دادم و کد رو هم وارد کردم
  نوشته تا 24 ساعت دیگه بررسی میکنیم
  وقتی میخوام لاگین کنم مینویسه instagram user
  و با پیج دیگه م سرچ میکنم ایدمیو پیداش نمیکنم
  میخواستم بدونم تا 24 ساعت دیگه برمیگرده؟ یا فاتحه ش خوندست؟ چقد احتمال داره برگردهههههه ؟

  1. سلام و احترام سیمین عزیز؛
   اصولا بررسی اکانت های تعلیق شده بیش از 24 ساعت طول میکشه. باید منتظر باشید تا اکانتتون بررسی بشه. پس از رفع تعلیق نام کاربری صحیح شما نمایش داده می شود.

 108. سلام من میخام برای ایدی اینستا گرامم یک 5,6حرفی استفاده کنم اما نمیشه با اینکه کسی ام اون اکانتو نداره با اون ایدی چرا نمیشه میشه لطفا کمکم کنین 🥺

 109. سلام ، پیج کاریم میگه پیدا میشه با اینکه نه تغییری ایجاد کردم نه اقدام خاصی توی پیج انجام دادم
  چجوری میشه برگردونمش

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   ایا قبل از رخ دادن این مورد اعلان یا هشدار خاصی مشاهد کردید؟
   در زمان لاگین به حساب با چه خطایی مواج می شوید؟

   1. سلام من یک حستب دارم دخل اینستا بعد برانامه ماک شد ریختم و میخوام وارد شمارمو میزنم پایین مینویسه اروز نمیدونمNoفلان اینا کمکم کنید

    1. سلام. متن پیغام اینستاگرام برای شما دقیقا چیست؟

 110. سلام
  خسته نباشید
  پیام های دایرکت برام نمیاد
  ایدیما اگه کسی سرچ کنه وجود نداره
  یا اگه پروفایلمم برای کسی ب اشتراک میزارم پیامی ک برای کسی میاد میشه این کاربر پیدا نشد
  خواههههش میکنم بگید باید چیکار کنممم؟

 111. سلام وقت بخیر
  اینستگرام حذف کردم
  دوباره که نصب کردم تا جای رفتم که کد شیش رقمی میاد برام ولی بعد یه کد پشتیبانی گیری 8رقمی میخواد من اون کد ها رو ندارم باید چکار کنم لطفا ها همراهی کنید خیلی پیجم می‌خوام 🥺

  1. سلام. از طریق خود سایت اینستاگرام و برنامه های تغییر آی پی نیز امتحان کنید.

 112. باسلام وخسته نباشید
  من به یک حساب شخصی درخواست فالوکردن را دادم من به عنوان درخواست دهنده بودم به یک شخص دیگری که حسابش خصوصی است و من لینک صفحه شخص مورد نظر را کپی کردم در اکانت خودم و سیو کردم و بعد یک روز دیگر میخواستم دوباره درخواست دهم از آن لینکی که قبلا کپی کرده بودم ارور not found میدهد من باید چه کاری انجام دهم اگر راهنمایی کنید متشکرم
  باتشکراز شما

  1. سلام
   به احتمال زیاد آن شخص تغییراتی در اکانتش اعمال کرده. یا نام کاربریش را تغییر داده و یا اکانتش را غیر فعال کرده. صرف داشتن کپ لینک از یک پیج اینستاگرامی برای پیدا کردن مجدد آن کافی نیست!

 113. سلام ببخشید من شخصیو بلاک کرده بودم و اون هم منو بلاک کرده ، من اون شخصو بعد ۶ ماه آنبلاک کردم اما الان که می‌خوام دوباره بلاک کنم پبجشون رو میزنه کاربردی پیدا نشد 😐من چطور میتونم دوباره بلاکشون کنم ؟

  1. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
   چون ایشان شما را بلاک کرده اند قادر به یافتن و مشاهده اکانت مربوطه نمی باشید.

 114. سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بگم من با اکانت اصلیم پیج یک شخصی رو میزنم اصلا نمیاره برام بالا و با گوشی های دیگه امتحان میکنم برام پیج طرف رو میاره بالا
  و حتی پیج فیک هم میسازم با ایمیل بازم پیجش رو نمیاره بالا ولی با گوشی های دیگه امتحان میکنم پیجش رو میاره برام بالا
  الان میشه راهنماییم کنید که مشکل چیه؟

  1. سلام. از طریق سایت اینستاگرام و برنامه های تغییر آی پی هم امتحان کنید. احتمالا مشکل از آیپی گوشی شماست!

 115. سلام پیج اینستام کلا پریده و هرکی ک دایرکتمم داشته میگه اسمت و پستات پاک شدنه و بجای اسمم نوشته شد اینستاگرام یوزر باید چیکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   به نظر می رسد که اکانت شما به حالت تعلیق درآمده است.
   آیا هشداری مبنی بر اثبات ربات نبودن دریافت نموده اید؟

 116. سلام وقت بخیر
  چرا با گوشی اپل پیج آموزشی نمیتونم ببینم و میگه هیچین پیچ وجود ندازه ولی با گوشی دیگه سامسونگ میتونم پیج طرف ببینم ؟

  1. سلام و خسته نباشد من تغییر نام کاربری دادم الان دیگه نوشته username not found من زیر پست های مردم با اون نام کاربری قبلی کامنت کرده بودم تگم شدم حالا باید چه کار کنم که بیاد ممنون از شما

   1. سلام و احترام؛
    نام کاربری تا 14 روز در اختیار شخص به صورت رزرو باقی می ماند در صورتی که هنوز 14 روز از زمان تغییر نام کاربری نگذشته است می توانید مجدد ان را استفاده کنید.

 117. سلام وقت بخیر اکانتم به کاربر اینستاگرم تبدیل شده و پیچ جدیدم نمی تونم درست کنم مشکل چیه

 118. We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled
  سلام عزیز
  این پیغام برام اومد و من لاگ اوت کردم ،الان اکانتم نیس و توی سایت اینستا هلپ میرم و میگه نام کاربر رو وارد کن .در حالی ک نام کاربری رو نمیشناسه ،لطفا کمکم کنید ،پیجم کاریه
  لطفا 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 119. سلام وقت بخیر
  یک پروفایلی هست که با گوشی دوستم می اید واما در گوشی من اصلا پروفایل را پیدا نمی کند
  میتوانید کمکم کنید با تشکر

 120. سلام من یک حساب را دنبال میکردم ولی چند وقتی است که هرچه در قسمت جستجو میزنم نمیاد ولی از حساب دیگری که خودم ساختم این حساب میاد
  لطفا کمک کنید

  1. سلام و احترام؛
   ممکن است ایشان اکانت شما را بلاک نموده باشند.
   در مقاله فعلی تمام دلایل نمایش user not found ذکر شده است.

 121. سلام وقت بخیر
  من دیشب داشتم با اینستا کار می کردم که خیلی یهویی صفحه ی سفیدی باز شد که گفته بود ثابت کنید که ربات نیستید و بعد از اون صفحه ی تایید کد باز شد من شماره رو وارد کردم ولی درخواست ارسال کد به سرور ارسال نمی شد اپ اینستا رو پاک کردم و مجددا نصب کردم حالا برای ورود ایدی رو که میزنم مینوسیه no user found لطفا راهنمایی کنید

 122. سلام
  من اکانتم دسیبل شده با لینک درخواست تجدید نظر دادم و ی ایمیل اومد از اینستا که عکس گرفتم و کد که گفته شده بود به همراه ایدی و فول نیم رو براشون فرستادم منتها الان ۴۸ ساعت می گذره که بشون جواب دادم فرایندش زمان بره یا مشکلی وجود داره که تا الان جواب ندادن؟

  1. سلام و احترام؛
   اصولا پاسخدهی از سمت اینستاگرام با کمی تاخیر صورت می گیرد.

 123. سلام خسته نباشید
  اکانت من حدود دو ماه پیش پرید به دلیل استفاده از وی پی ان و ربات شناخته شدم و نوشت که تا سی روز وقت داری اما هر کاری کردم نتونستم ثابت کنم که ربات نبودم
  الانم بعد دو ماه هر چی آیدیمو سرچ میزنم مینویسهuser not found قبل از این مرحله فیس بوک ایمیل بهم داد که یک عدد بود با نام کاربری و اسم و فایمیلت تو برگه بنویس و برای ما ارسال کن
  من این کارم انجام دادم اما پاسخی نگرفتم
  حدودا دو ماهو نیمه کلی ایمیل زدم و عکس فرستادم‌ اما جوابی نگرفتم
  ایدیمو سرچ‌میزنم بالا نمیاد و میریم لاگین کنم ارور میاد برام که این کاربر پیدا نشد
  الان اکانت من‌تعلیق شده یا به طور کل حذف شده؟؟

  1. سلام و احترام؛
   به احتمال بسیار زیاد اکانت شما به صورت کامل از دسترس خارج گردیده است پیشنهاد می گردد از طریق فرم های زیر نیز درخواست خود را مجددا ارسال نمایید:

   help.instagram.com/contact/1652567838289083
   help.instagram.com/contact/396169787183059
   help.instagram.com/contact/437908793443074
   m.facebook.com/help/contact/606967319425038

 124. سلام من حدود ۲۰روز میشه ریپورت شدم توسط اینستاگرام و همش مینویسه در حال بررسی هستیم اگه مشکلی نداشت بعد ۲۴ساعت برمیگرده

 125. سلام اینستاگرام حساب منو غیر فعال کرده الان حدود 25 روزی میشه ولی 1 هفته ای میشه وقتی پیجمو از طریق اینستاگرام رفیقم میببنم بیو که نوشتمو و تعداد فالوو و فاووینگ رو بهم نشون میده. میخواستم ببینم امیدی هست که پیجم برگرده؟

  1. سلام و احترام؛
   ایا موفق با لاگین شده اید؟
   اکانتتان ار حالت تعلیق خارج شده است.

   1. وقتی لاگین میکنم هنوز این پیغامYour account has been disabled for violating our terms. Learn how you may be able to restore your account.
    نشون میده

    1. سلام و احترام؛
     در گام بعدی سریعا فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال کنید:
     help.instagram.com/contact/1652567838289083

     1. سلام میشه لطفا راهنمایی کنید چطور فرم رو پر کنم

     2. سلام و احترام؛
      ادرس مربوطه را در مروگر وارد نموده و آن را تکمیل و ارسال کنید.

 126. سلام خسته نباشین من به تازگی اکانت جدید زدم و خاستم username اکانتمو تغییر بدم و دوباره اکانت جدید باز کنم رو username قبلی را استفاده کنم اما میگه نام کاربری در دسترس نیست. ممنون میشه راهنمایی کنین

  1. سلام و احترام؛
   بررسی نمایید این نام کاربری توسط پیج دیگری در حال استفاده است؟

 127. سلام وقت بخیر یکی ازدوستام هو اینستامنو بلاک کرد بعد مدتی من اون پیج پاک کردم ویه پیج جدید دیگه بایه شماره تلفن دیگه درست کردم ولی با این وجود با پیج جدیدمم نتونستم پیداش کنم میشه بگید چجوری میشه پیداش کرد مرسی ممنون

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   به احتمال بسیار بالا اکانت شما براساس شماره همراه بلاک شده است و هر اکانت دیگری با این شماره همراه ایجاد نمایید نیز در حالت بلاک قرار خواهد داشت.

 128. سلام وقت بخیر
  من پیجم بخاطر آنفالو انجام داده بودم پرید گفت رباتی ، ثابت کردم که نیستم به شماره ام کد اومد بعدش نوشت 24 جوابش میاد الان 2 روز شده درست نشده هنوز
  وقتی میخوام وارد پیجم بشم میزنه:
  Sorry your password was incorrect please double check your password
  در حالی که پسوردم درسته
  *بعد برای بازیابی رمز از طریق ایمیل میزنم این میاد:
  No users found
  *از طریق شماره هم که میزنم لینک میاد واسم روی لینک میزنم این میاد:
  This link is invalid please request a new one and try again.
  الان من باید چیکار کنم ؟

 129. سلام و عرض ادب. خسته نباشید ‌.. من پیجم یهو پرید و من بجای اسم اکانتم میاد اکانت اینستاگرام …و وقتی میرم تو پیج برام میاد پوشش خبری باز نمی شود….و پروفایلم نیست …الان نمیدونم باید چی کار کنم وقتی میزنم من ربات نیستم اتفاقي نمی افته …باید چی کار کنم؟ ممنون میشم جوابم رو بدید با تشکر

 130. سلام ببخشید یک سوال داشتم من هرچی آیدی دختر داییم رو در اینستاگرام میزنم نمیاره و اونروز یکی از پستای پیجش را برام فرستاد و نوشته بود که connet find this user
  چرا اینجوری میشه؟

 131. سلام
  ببخشید من اکانت جدیدی تو اینستا ساختم
  با این اکانت در قسمت سرچ دو نفر رو نمیتونم پیدا کنم حتی وقتی آیدی کاملشو رو میدونم
  در حالی که با اکانت اصلی خودم و یه اکانت دیگه قدیمی میاره همین سرچ میکنمشون
  دلیلش چیه میشه کمک کنید باید چیکار کنم؟
  ممنون از لطفتون

  1. سلام و احترام؛
   یافت نشدن اکانت ها در بخش سرچ دو دلیل عمده دارد:
   1- اکانت مورد نظر از سمت اینستاگرام بلاک شده و در قسمت جستجو نمایش داده نمی شود.
   2- اکانتی که سرچ می کنید شما را بلاک نموده است.

 132. سلام
  ویدیو مسدود شده است برخی از افراد نمی توانند ویدیوی شما را ببینند زیرا ممکن است حاوی محتوای متعلق به شخص دیگری باشد. برای بررسی ضربه بزنید. 6 ساعت
  من امروز با این‌پیغام مواجه شدم تازگی ها هم‌ویدیو جدید پست نکردم
  داخل پیچ هستم‌مشکلی نداره ولی وقتی پیچم‌رو تایپ مکنم‌‌منویسه نام‌کاربری یافت نشد چه‌کار‌کنم؟
  ایا پیچ از دسترس خارج میشه؟؟؟؟

  1. سلام و احترام؛
   گاها ورود به پیج امکان پذیره و امکان دسترسی به پیج هست اما در نتایج جستجو یافت نمیشه در چنین شرایطی سریعا می بایست برای رفع اختلال به پشتیبانی اینستاگرام درخواست بدید تا پیج شما رو بررسی کنند در نظر داشته باشید احتمال حذف شدن چنین پیج هایی بسیار زیاده.

 133. باسلام من اکانتمو شش ماه پیش موقتا حذف کردم نام کاربری و رمز عبورم رو مطمئنم الان هرکاری میکنم میگه این کاربری وجود نداره باید چکار کنم؟ممنونم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   با جستجوی نام کاربری خود چه صفحه ای مشاهده می گردد؟

   1. Incorrect username
    در صورتیکه من هم نام کاربری و رمز عبورمو از قبل سیو کرده بودم مطمینم درسته

    1. ایا زمان جستجوی اکانت در دستگاهی دیگر، پیج شما قابل رویت است؟

   2. سلام میخوام دوستمو تو استوری تگ کنم مینویسه ذکر نام نمیشه چرا؟ففطم ی ایدی اینجوریه از بین فالورام

 134. سلام خسته نباشید میخوام یه دوستمو تو استوری تگ کنم فقطم همون دوستم کلا نمیشه و مینویسه تگ نمیشه چرا؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در بخش تنظیمات حریم خصوصی اینستاگرام گزینه ای وجود دارد که در صورت فعال بودن هیچکس قادر به منشن آن شخص نیست.

 135. سلام
  وقت بخیر
  ممنون از مطلبی که گذاشید اما مشکل من انگار پیچیده تر هست
  من دیشب میخواستم وارد اکانتم بشم(چون دو تا کاربری دارم مجبورم که سوئیچ کنم)
  یه پیام اومد که “we suspended your account instagram”
  بعد باید من ربات نیستم رو تایید میکردم ولی عکس نیومد. از حسابم خارج شدم که دوباره وارد بشم اما دیگه اکانت رو پیدا نمیکنه
  میزنه no user found
  شماره مبایل هم وارد میکنم بازم همین رو میزنه
  توی وب شماره موبایل رو میزنم یه لینک پیامک میشه وقتی بازش میکنم not available میزنه
  من هیچ قوانینی رو نقض نکردم و فقط از برنامه آنفالویاب فارسی استفاده کردم
  برای این اکانت عکسی از خودم هم ندارم چون برای کارم بود
  اینجوری که پیداست خود اینستگرام کاربری من رو حذف کرده
  حال لطفا راهنمایی فرمایید که چه کاری بکنم که اکانتم رو برگردونم

 136. سلام وقتتون بخیر دیشب اکانت اینستای من حذف شده وقتی یوزر و پسورد می نویسم میگه تا ۲۴ ساعت در حال بررسی اینفوی شما هستیم خیلی نگرانم ممکنه کمکم کنید پیجم رو بدست بیارم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در صورتی که فعالیت های ربات گونه داشته اید و اکانت خود را کانفیرم نمودید حدودا 1 هفته باید منتظر باشید تا اکانت شما بررسی گردد.

 137. سلام ببخشید من حدودا دو ماه پیش بخاطر روشن بودن وی پی ان اینستگرام منو ربات تشخیص داد و پیج از دسترس خارج شد طبق توضیحات شما وارد لینک شدم و درخواست دادم بعد 48 ساعت ی ایمیل اومد که کد نوشته بود باید تو برگه ا 4 مینوشتم و براشون میفرستادم بعد اون دیگه هیچ پاسخی از اینستگرام دریافت نکردم و هر چی هم مجددا درخواست دادم جوابی نگرفتم الان با پیج دوستم هم که چک میکنم با گذشت دو ماه تو پیج م فالوورا و پست هام مشخصه که چ تعداد هستش ولی بالا مینویسه نو یوزر و دیگ با همون ایمیل و شماره خواستم ی پیج جدید درست کنم هم ارول میده که با این شماره ی پیج دارم میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

 138. سلام، وقت به خیر
  من درحال چت با دوستم بودم که ناگهان تمام پستها و آیدی ش حذف شد، از طریق سرچ با اکانت خودم و اکانت های دیگه پیداش نمیکنم، ولی از طریق صفحه چت دایرکتم میتونم صفحه ش رو ببینم، زده instagram user، بیو نمایش داده میشه، همینطور تعداد پستها و فالوور و فالوئینگهاش، ولی نوشته no post yet, مشکل چی میتونه باشه، چون واقعا برام اهمیت داره

  1. سلام و احترام؛
   احتمالا حساب ایشان به دلیل انجام فعالیت های ربات گونه از سمت اینستاگرام به حالت تعلیق درامده است.

 139. سلام من اینستاگرام میگفت که ثابت کن ربات نیستی و من میزدم بعدش یه صفحه باز می‌شد که می‌گفت help us confirm it’s you هیچ گزینه دیگه ای هم نداشت
  با گوشی مامانم هم که سرچ کردم پیجمو نیاورد
  ممنون میشم راهنماییم کنید پیجمو لازم دارم

 140. سلام وقتتون بخیر
  اکانت من چند روزیه نمیتونم بازش کنم مینویسه به دلیل نقض شرایط ما حساب شما غیر فعال شده برای بازیابی با نحوه آن اشنا شوید.
  تکلیف چیه راهی برای برگردوندنش هس یا نه
  تشکر از شما

 141. سلام، یکسال پیش اکانت من توسط اینستاگرام مسدود شد… بدلایلی نمیخواستم برش گردونم در اون زمان، الان برای بازگردانی اقدام کردم ارور not find user ID رو میده. با اینکه اکانتم هنوز instagram user هست و پاک نشده. حتی وقتی میخوام حسابی مشابه همین آیدی بزنم میگه این آیدی وجود داره.
  دیگه از چه راهی میتونم به اطلاع اینستا برسونم که خواستار بازگردانی هستم؟ خیلی مهمه این اکانت برام

  1. سلام رزبخیر؛
   در خصوص پیگیری وضعیت اکانت های غیرفعال شده و همچنین ارسال گزارش به اینستاگرام می توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید:
   help.instagram.com/contact/1652567838289083

 142. سلام. وقت بخیر. من ی پیج تشکیل دادم و دوستامو فالو کردم ولی برای یکیش همین ارور رو میزنه در صورتی که هیچ یک از شرایط بالا رو نداره. بقیه میتونن فالو کنن ولی من سرچ میکنم اسمش بالا نمیاد و برای اون هم همینطوره

 143. سلام‌.
  عصر بخیر.
  ببخشید یک شخص من رو در اینستاگرام بلاک کرده.
  چرا حساب دیگه باز میکنم.
  باز هم نمیتونم برم توی حساب اون شخص.
  من فکر کردم اگر حساب دیگه باز کنم
  حتما میتونم برم توی پیج اون شخص.
  الان چکار کنم.

  1. سلام و احترام؛
   اینستاگرام دو گزینه برای بلاک کردن ارائه کرده است:
   بلاک براساس شماره تلفن همراه: در اینصورت تمام اکانت هایی که بااین شماره ساخته شوند هم بلاک خواهند بود.
   بلاک براساس نام کاربری: تنها همین اکانت بلاک خواهد شد.

 144. سلام
  اينستا من disable شده
  اشتباه تاريخ تولد عوض كردم كلا حذو شده
  بايد چكار كنم
  سپاس

 145. سلام یکی از دوستام که فالو میکنم و پیجشون پابلیک هس فقط با پیج خودم میتونم پیدا کنم با هیچ پیج دیگه که باز میکنم هر چی ایدیشو میزنم نمیتونم پیدا کنم چرا این مشکل پیش میاد؟

 146. سلام وققتون بخیر من یک پیج کاری داشتم
  برای خرید فروش خودرو بود
  الان میخواستم سر بزنم به پیجم منو انداخت بیرون
  هرچی ایدی میزنم وارد میشم
  مینویسه میخواهید از پیج خارج بشین و دوباره میندازه متو بیرون
  با اکانت دیگ سرچ میکنم نمیاره
  ولی از توی دایرکت وارد پیجم ک میشم
  ایدیم تغییر کرده به کاربر اینستاگرام
  ولی پست هایم را نشون نمیده
  میشه کمکم کنین 😭

  1. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
   احتمالا اکانت شما به حالت تعلیق درآمده است.
   زمان ورود به پیج در صفحه لاگین اعلانی دریافت می شود؟

 147. سلام خسته نباشید من اکانتم از طرف اینستاگرام غیر فعال شده از طریق سایت وارد میخام بشم گفته تا 30 روز وقت دارم اعتراض کنم وگرنه اکانتم پاک میشه همیشه من اعتراض زدم ولی مرحله دیگه نمیره همونجا قسمت من ربات نیستم ثابت مونده
  میشه راهنمایی کنید

  1. سلام روزبخیر مطهره عزیز؛
   بله از زمان نمایش اولین هشدار تا 30 روز فرصت دارید که اثبات کنید ربات نیستید در غیراینصورت پیج از دسترس خارج خواهد شد.
   چنانچه تصاویر را مشاهده نمی کنید به منظور عمل کانفیرم اکانت انستاگرام از یک فیلترشکن استفاده کنید.
   دقت داشته باشید به هیچ عنوان از اکانت خود لاگ اوت نکنید.

 148. سلام در زمان ورود به حساب پیغام میده حساب مورد نظر یافت نشد. ممنون میشم راهنماییم کنید

 149. سلام وقت بخیر
  من ۳ اکانت با شماره های متفاوت دارم و یک نفر، تنها یکی از اکانت های منو بلاک کرده(ایدی اکانت های دیگه رو نداره) ولی الان با بقیه اکانت هایم که سرچش می‌کنم، ایدیش بالا نمیاد.
  لطفا راهنماییم کنید مشکل از کجاست🙏🏻🙏🏻

  1. سلام و احترام؛
   یافت نشدن اکانت دلایل متعددی دارد از جمله شایع ترین انها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
   1- حذف موقت اکانت
   2- تعلیق اکانت
   3- بلاک بودن اکانت جستجوگر

 150. سلام من نمیدونم چرا بعضی از پیجا برای من میزنه کاربر یافت نشد یا اینکه صفحه سفید میاد ولی فقط برای پیج من اینجوریه

 151. سلام من پیج جدید زدم یه کاربر جستجو می کنم برام نمیاد با یه پیج دیگه میزنم میاد پیجش فعاله

  1. سلام روزبخیر؛
   ممکنه شماره همراه شما رو در اینستاگرام توسط این کاربر بلاک شده باشه به این صورت هر اکانت دیگه ای هم بسازید بلاک خواهد بود.

 152. سلام با توجه به فرمایش شما و‌ پیغام user not found چرا کاربر رو که توسط دیگران هم فالو شده بود نمیتونم ببینم اگر توسط همان کاربر بلاک نشدم؟
  و اینکه چرا فقط موقع فالو کردن ایشون این پیغام ارسال میشه در صورتیکه من ایشون رو از قبل فالو کرده بودم و مطمئن هستم که غیر فعال نشده چون پیج کاری معتبر هست.ممنون میشم جواب بدید

  1. سلام و احترام؛
   نمایش چنین خطایی دلایل متعددی دارد از شایع ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
   1- دی اکتیو بودن پیج
   2- وجود مشکل در پیج و حذف شدن از سمت اینستاگرام
   3- بلاک بودن شما
   4- تعلیق پیج

 153. اینستاگرامم به یکباره غیر فعال شد و ازم پسوورد و یوزر نیم خواست .وقتی وارد کردم پیغام دادno users found.
  همه چیزو درست وارد کردم وقتی هم که از طریق ایمیل یا شماره تلفن میخوام اقدام کنم برا باز یابی پسوررد همین پیغام رو میدهno users found
  صفحه اینستاگرامم و حتی دایکترامم برا همه پاک شده.
  لطفا راهنمایی کنید مشکل چیه

  1. سلام روزبخیر؛
   بررسی نمایید که اکانت شما حذف شده یا در حالت تعلیق قرار دارد بدین منظور توسط یک اکانت دیگر حساب خود را جستجو نمایید…

 154. پیجم کلا پریده و میزنه کاربر یافت نشد ب محضی ک نام کاربریمو میزنم میره تو صفحه مرکز راهنمایی.از طریق سایت و وب اینستام در خواست بررسی وتجدید نظر میخوام‌بدم نام کاربریمو میزنم باز پیغام خطا میده ک این نام کاربری وجود نداره .لطفا کمک کنین

  1. سلام و احترام شیما عزیز؛
   اخیرا گزارشات متعددی از تعلیق و حذف اکانت های ایسنتاگرامی دریافت کردیم که به واسطه نقض قوانین صورت گرفته است در چنین شرایطی تنها می توانید فرم های بررسی اکانت را تکمیل نموده و برای پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید تا اکانت شما مورد بازنگری قرار گیرد:
   help.instagram.com/contact/1652567838289083

 155. سلام پیج من اول میزد علامت ربات. ولی من یاد نداشتم چکار کنم بعد کلا سرچ میکنم میزنه کاربر یافت نشده چون رمز پیچم یادم رفته قسمت بازیابی پیچ میرم نمیاره کاربر یافت نشد الان برای برگشت پیچم چکار کنم اگه راهی میدونید بی زحمت راهنمای کنید یا خودتون انجام بدین مشکل هزینه نیست شماره

  1. سلام روزبخیر؛
   زمان ورود به حساب همچنان کپچا برای اثبات ربات نبود مشاهده می شود؟ چه مدت زمان از نمایش ارور گذشته است؟

 156. سلام یک هفته اس پیج من کلا رفته. user not found میزنه چطوری میتونم اونو برگردونم. کسی هست بتونه کمکم کنه؟؟؟؟
  باشکر

  1. سلام روزبخیر؛
   ایا قبلا از حذف شدن پیج هشداری دریافت نمودید؟

 157. سلام اول اکانت اصلی من اومد گفت تاید کن ربات نیستی من انجام دادم بعد یه شماره ارسال کرد به ایمیلم و بعد یه شماره هم ارسال کرد به خط همراهم من شماره هم وارد کردم بعد گفت دوتا مرحله برو کد بنویس سلفی بده اما من فقط عکس خودم لودکردم بابت همین خیلی ناراحتم بعد منو از پیج خارج کرد کابر اینستاگرام شدم نوشته تا۲۴ ساعت باید ما تایید کنیم الان ۲۴ساعت گذشته هنوز پیجم نیومده بالا چیکار کنم بعد هم دونه دونه اکانت هوایی که داشتم داخل انستاگرام اون تا رو هم کاربر انستاگرتم کرده
  آیا راهی هست پیچ اصلیم برگرده اولین بار این طور شده اونم به خاطر این که لازم خریدم برای اولین بار خیلی هم ناراحتم بابت این جریان

  1. سلام و احترام روشا عزیز؛
   چنانچه از این فرایند کمتر از 30 روز گذشته است، به منظور بازنگری مجدد پیج می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا پیج شما مجددا مورد بررسی قرار گیرد پس از دریافت ایمیل دقت داشته باشید که دقیقا مطابق با دستورالعمل اقدام کنید.
   help.instagram.com/contact/1652567838289083

 158. سلام شب بخیر
  پیج من user not found شد در حین گذاشتن پست و من هیچ دسترسی به ایمیل و مسیج ندارم که وارد پیج شوم لطفا راهنماییم کنید

 159. پیج من به خاطره هشتگ زدن های تکراری و زیاد،پرید و هربار بر میگرده، بعد یکی دو روز بدون اینکه کاری کنم، دوباره میپره

  با یه شماره دیگه رو گوشیم اینستا نصب کردم باز پرید
  الان چکار کنم
  حتی برنامه شو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم بعد با سیمکارت جدید پیج زدم، باز پرید

 160. سلام خسته نباشید
  من تقریبا دوماه پیش پیجمو دی اکتیو کردم ولی الان میخوام برگردونم میزنه user not found در صورتی که ایدیمو درست میزنم چرا؟؟

  1. سلام و احترام؛
   بعد از دی اکتیو هر زمان تمایل داشته باشید می توانید وارد اکانت خود شوید اما مدت زمانی جهت بررسی حساب و در دسترس قرار گرفتن مجدد آن به طول می انجامد و می بایست حدود 36 تا 72 ساعت صبر کنید. این مشکل به صورت خودکار رفع خواهد شد.

 161. سلام وقت بخیر پیجم یک ونیم ساله بدلیل اینکه رمزمو فراموش‌کرده بودم و تو ایمیل و شماره هم بازیابی نشد.الان میگه اون نام کاربریnot avaiable
  این درست میشه؟
  میتونم به ایتستا پیام بدم این پیجو حذف کنه؟

  1. سلام و احترام؛
   پیج ها تنها از طریق طی کردن روند رسمی اینستاگرام حذف خواهند شد که این روال نیازمند رمز قدیمی پیج است.
   چنانچه نام کاربری خود را بخاطر دارید از طریق اموزش زیر در خصوص بازیابی پیج اقدام کنید سپس می توانید ان را حذف یا نگه دارید…
   فراموشی رمز اینستاگرام

 162. سلام من یک پیچی رو هرچی سرچ میکنم برام بالا نمیاد ولی با پیج دیگم اومد از اون پیج دیگم پیج اون شخص رو برا خودم فرستادم اما بازم بالا نمیاد

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   حتما بررسی نمایید که توسط شخص مذکور بلاک نشده باشید.

 163. سلام وقتتون بخیر من یه پیج کاری داشتم که به علت فالو کردن و آنفالو کردن افراد زیادی بلاک شده بودم بعد از یک هفته پیغامی برام اومد که عکسم رو به همراه کدی باید براشون می فرستادم این کار رو انجام دادم ولی هر کاری کردم ارسال نشد و فردای اون روز کاملا از اکانتم لاگ اوت شده بود. از اون موقع تا الان هرکاری می کنم نمیتونم وارد اکانتم بشم و متاسفانه رمز عبور رو فراموش کردم ولی ایمیل ، آیدی رو میدونم هر کاری می کنم نه ایمیل رو می شناسه نه آیدی رو مینویسه user not found

 164. سلام وقتی میخام وارد پیج بشم نام کاربری و رمز رو میزنم مینویسه حساب به این نام تعلق ندارد بخاطر چیه ؟ چندتا پیج هم زدم این پیام اومد

 165. سلام به چه صورت باید اکانتی که به حالت تعلیق هست رو بازگرداند؟

  1. سلام روزبخیر رها عزیز؛
   مشخصات اکانت خود را بفرمایید که زمان ورود چه هشداری دریافت می کنید؟
   زمان سرچ اکانت با چه صفحه ای مواجه می شوید؟

  2. سلام ببخشید من پیجم یهو پاک شده و کاربر اینستگرام شدم اصلا پیدا نمیکنه
   اون فرم رو هم پر میکنم وقتی ارسال رو میزنم میزنه اکنون نمیتواننید استفاده کنید
   دلیلش چیه

   1. سلام روزبخیر فاطمه عزیز؛
    از طریق موبایل یا اینستاگرام تحت وب در خصوص لاگین به حساب خود اقدام نموده و اکانت خود را کانفیرم نمایید.
    همچنین بررسی نمایید از زخان مشاهده هشدار تاکنون چند روز گذشته است؟ برای کانفیرم اکانت حداکثر 30 روز فرصت دارید.
    لطفا ادرس فرمی که به آن اشاره نمودید را نیز ارسال نمایید.

 166. سلام وقت بخیر
  پیج کاری من instagram user شده به حالت تعلیق دراومده، تایید دوم خله ای ازم خواست و تایید کد انجام شد اما مرحله دوم عکس هیچجوره آپلود نمیشه،ممنون میشم راهنمایی کنید، ۲۸روز دیگه وقت دارم

  1. سلام و احترام آناهیتا عزیز؛
   با توجه به محدودیت های فعلی به منظور ارسال تصویر برای بخش پشتیبانی اینستاگرام می بایست از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید.

 167. سلام وقت بخیر
  من اکانتمو بصورت موقت دی اکتیو کردم به مدت 2 روز
  اما الان که خواستم وارد بشم این پیغام اومد :
  The username yo entered doesn’t appear to belong to an account.please check your username and try again
  یوزر و پس هم درسته ام نمیشه!
  تا چند نمیتونم وارد بشم؟؟
  ممنونم

  1. سلام و احترام؛
   در چند ماه اخیر شاهد این تغییر بوده ایم که در اولین ورود پس از دی اکتیو، حساب شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت حداثکر تا 48 ساعت بعد مجددا امکان ورود وجود خواهد داشت.

 168. با سلام پیچ اینستاگرام من شده کاربر اینستا، من رمز و ایمیل درسته فقط هواسم نبود ک عکس بگیرم و ارسال کنم الان پیجم نمیاره خواهش میکنم اگه میشه راهنمای کنید پیجم واقعا لازم دارم

  1. سلام و احترام؛
   در حال حاضر زمان ورود به پیج با هشدار کانفیرم اکانت مواجه می شوید؟

 169. سلام پیج من توی help
  میگه you cant request a reviwe
  میگه تروخدا اگه امکان باز گرداندن پیج من هست کمکم کنین

  1. سلام و احترام؛
   چنانچه بیش از 30 از درخواست کانفیرم اکانت گذشته باشد پیج در حالت تعلیق قرار خواهد گرفت… 🙁

 170. سلام وقت بخیر
  مشکلی که برای من پیش امده اینه که فالورهای پیج دوستم را نمیتونم ببینم و موقع سرچ میگهNo users found درصورتی که قبلا میتونستم ببینم

 171. سلام و ارض ادب
  ببخشید توی اینستا من ایدی یه نفرو شرچ میکم نمیاد
  اونم ایدی منون میزنه نمیاد ولی تو گوشی های دیگه ایدی جفتمون هم میاد . همدیگه رو هم بلاکم نکردیم .
  مشکل چیه؟

 172. سلام و وقت بخیر آیا وقتی که دایرکت چت میکردیم بعد یهو اکانت مقابل user not found میزنه برامون
  پیامی ک بعدش بهشون میدیمو میبینه؟ یا کلا براش نمیره ؟

 173. سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من کاربری یکی را سرچ میکنم اما بالا نمیاد
  در پیج های دیگم که فالو داشته سرچش میکنم بالا نمیاد
  پروفایلشم برام هی میاد و میره
  یه وقتا هس یه وقتا نیست
  با یه شماره دیگه هم پیج درست کردم اما بازم اینطوری شد چیکار باید بکنم؟

  1. سلام و احترام؛
   دو مورد را بررسی کنید:پ
   اکانت ایشان حذف شده یا در دسترس است؟
   مورد دوم اینکه ایشان شما را بلاک کرده اند؟

 174. سلام وقت بخیر
  وقتی با یه پیجی سرچ‌ میکنم آیدی پیجمو به هیچ وجه آثری از اسم آیدیم نمیاد انکار که بلاک شده باشم از طرف همون پیج یا اصلا دلیت اکانت شده باشم درحالی که هیچکدوم از اینا نبوده حتی با پیحای دیگه میاره فقط با اون پیج اسم ایدیمو نمیاره

 175. سلام. وقتتون بخیر
  یه پیجی منو بلاک کرده و من هر پیج دیگه ای می سازم باز هم نمیتونم ایشونو سرچ کنم و پیدا نمیشه. میدونم اینستا قابلیت جدیدی داره که وقتی کسی بلاکمون کنه هر پیج دیگه ای بسازیم باز هم نمیتونیم سرچش کنیم. سوال من اینه که این بلاک شدن مربوط به دستگاهه گوشیه یا شماره موبایل؟ من اینستا رو با شماره موبایل نساختم. فقط با ایمیل ساختم. ایمیل ها هم متفاوت هستن. الان من گوشیمو باید عوض کنم یه سیم کارت رو؟ من همه سوالات و راهنمایی های این پیج رو خوندم اما در این خصوص که مشکل از دستگاه موبایل هستش یا سیم کارت، سوال یا پاسخی ندیدم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 176. سلام خداقوت کوتاه ومختصر عرض میکنم
  تواینستا کسی رو دنبال میکنم بعد نگاه میکنم اومدم بیرون علتش چی میتونه باشه ممنونم

 177. سلام من ایدیم رو به هرکسی میدم و سرچ میکنه اکانتم بالا نمیاد براش دایرکت میتونم بدم کامنت میتونم بزارم همچیز نرمال هستش جز همین ایدی میدم سرچ میکنند اکانتم نمیاد با پیج فیک هم امتحان کردم بالا نیومد اکانتم چیکار کنم

 178. سلام ببخشید
  یوز نیم من میگه اشتباه با اینکه از طریق پیج دیگ میتونم پیج خودمو مشاهده کنم ولی بازم با اینکه رمز میزنم واردش شم میگه یوزر شما وجود ندارد

  1. سلام و احترام؛
   شاید به صورت موقت اکانت شما مسدود یا غیرفعال شده است.

 179. سلام وقت بخیر
  ببخشید من آیدی پبجمو با یه پیج دیگه که سرچ میکنم نمیاره و اینکه پست هایی که آیدی پیجم زیرشون تگ شده میزنم یا مینویسه کاربر یافت نشد
  یا پبجمو میاره ولی پستی توش نیست
  چیکار کنم؟ پیج جدید بزنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا