شبکه های اجتماعی

نحوه رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام

اینستاگرام شدیداً در تلاش است تا بتواند با اعمال قوانین سختگیرانه امنیت برنامه خود را افزایش داده و از اطلاعات کاربران به شکلی مناسب حفاظت نماید. یکی از این اقدامات بلاک کردن حساب های کاربری به صورت موقت یا دائمی است. در واقع اینستاگرام هر زمان که اقدام مشکوکی را از سمت یک حساب کاربری مشاهده نماید آن را مسدود می کند و تا زمانی که در خصوص پاک بودن حساب اطمینان حاصل نکند آن را از بلاک درنمی آورد. بلاک شدن توسط اینستاگرام به شکل های مختلفی ممکن است رخ بدهد که یکی از رایج ترین آنها بلاک شدن موقت است که با نمایش پیغام Your Account Has Been Temporarily Blocked به کاربران اطلاع رسانی می شود. در این مقاله از میزبان فا مگ تلاش ما بر این است تا نحوه رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام

همانطور که اشاره شد بلاک شدن توسط اینستاگرام به دو شکل زیر رخ می دهد:

که شما باید با توجه به نوع اروری که دریافت می کنید اقدامات مشخصی را داشته باشید. در ادامه این مقاله به شکل بهتری به بررسی مشکل عملکرد مسدود شد در اینستاگرام و همچنین راه حل رفع بلاک دائم پرداخته و نحوه رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام را مورد بررسی خواهیم کرد.

1. رفع ارور Confirm it’s You to Login در اینستاگرام

یکی از هشدارهایی که اخیرا توسط کاربران گزارش می شود پیغام خطای Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabl است. جالب است بدانید دو گام تا رسیدن به این مرحله طی کرده اید! در ابتدا اینستاگرام یک هشدار برای شما ارسال می کند که فعالیت های مغایر قوانین مثل ساخت اکانت های چندگانه، ورود با آیپی های متعدد، فالو و آنفالو بیش از حد مجاز، لایک و کامنت گذاشتن بیش از حد تعریف شده، دایرکت به اشخاص متعدد، استفاده از ربات و برنامه های جانبی را متوقف کنید! در این مرحله امکان ورود به حساب وجود دارد و تنها می بایست کمی با حتیاط عمل کنید یا حتی برای چند روز فعالیتی نداشته باشید در صورتی که همچنان موارد مغایر با قوانین را ادامه دهید اینستاگرام هشدار دوم یعنی Confirm it’s You to Login را نمایش می دهد و در چنین شرایطی دیگر امکان دسترسی به حساب را ندارید.

این هشدار طی دو مرحله رخ می دهد. در مرحله دوم تا قبل از احراز هویت امکان دسترسی به اکانت نیست در راهنمای زیر نحوه رفع این هشدار و بازیابی اکانت به همراه تمام جزئیات مربوط به هشدار و دلایل نمایش آن را آموزش داده ایم.

آموزش رفع ارور Confirm it’s You to Login

2. مشکل عملکرد مسدود شد در اینستاگرام (بلاک موقت)

یکی از رایج ترین ارورهایی که در اینستاگرام به کاربران نمایش داده می شود، ارور Your Account Has Been Temporarily Blocked است. احتمالا شما حداقل یکبار این خطا را در هنگام داشتن یک فعالیت مشخص در اینستاگرام مثل لایک کردن، کامنت گذاشتن و… مشاهده کرده اید. اما موضوعی که وجود دارد این است که به طور معمول نیازی به نگرانی در خصوص ارور Your Account Has Been Temporarily Blocked وجود ندارد چرا که با دنبال کردن یکسری اقدامات مشخص می توانید به راحتی آن را حل نمایید.

رفع بلاک موقت اینستاگرام

در واقع مطابق با خطا Your Account Has Been Temporarily Blocked اینستاگرام حساب کاربری شما را به صورت موقت محدود کرده است.

دلیل نمایش خطا Your Account Has Been Temporarily Blocked نیز به طور معمول داشتن یکسری عملکردهای مشکوک و در حجم بالا در یک بازه زمانی کوتاه است که سبب می شود شما به عنوان ربات شناخته شوید. مثل:

 • لایک کردن بیش از حد مجاز
 • فالو و آنفالوهای مکرر و زیاد در بازه زمانی کوتاه
 • ارسال پست های متعدد
 • ارسال کامنت بیش از حد مجاز

راه حل خارج شدن از بلاک موقت در اینستاگرام

رایج ترین نوع مسدود سازی توسط اینستاگرام، بلاک کردن حساب کاربری به صورت موقت است. این نوع از مسدود کردن معمولا با پیغامی با پلتفرم ثابت به کاربر نمایش داده می شود و در پیغام نیز برای رفع بلاک شدن از سمت اینستاگرام به بازه زمانی مشخص که ممکن است بین چند ساعت تا چند هفته باشد و به طور معمول 24 ساعت می باشد، اشاره شده. زمانی که اقدامات شما در این برنامه مشکوک بوده یا اینکه از یک فعالیت مشخص مثل درج پست، لایک کردن، فالو کردن و… در یک بازه زمانی کوتاه بیش از اندازه استفاده کرده باشید و خطر اسپم بودن را داشته باشید، حساب شما توسط اینستاگرام بلاک می شود. در صورتی که در پیغام نمایش داده شده به بازه زمانی مشخصی اشاره شده باشد، به منظور رفع این خطا شما باید مسیر زیر را دنبال کنید:

 1. این خطا به دلیل موقتی بودن به طور معمول بعد از بازه زمانی عنوان شده به صورت خودکار رفع می شود و شما می توانید منتظر بمانید تا بازه عنوان شده به اتمام برسد.
 2. همچنین با توجه به اینکه بعد از داشتن فعالیت مورد نظر پیغام خطا دوباره به شما نمایش داده می شود، اگر در خطا گزینه Tell us وجود داشته باشد، به راحتی می توانید با لمس این گزینه اینستاگرام را در خصوص بلاک شدن صورت گرفته آگاه کرده و درخواست رفع ارور را ارائه دهید.
  نحوه رفع بلاک شدن موقت توسط اینستاگرام

در صورت بلاک شدن موقت توسط اینستاگرام و مشاهده پیغام Your Account Has Been Temporarily Blocked می توانید با 9 راهکار در خصوص رفع این ارور اقدام نمایید.

9 روش رفع بلاک موقت اینستاگرام

گاها در خطا Your Account Has Been Temporarily Blocked گزینه Tell us وجود ندارد یا بازه زمانی مشخصی جهت برطرف شدن مشکل اعلام نشده در چنین شرایطی می بایست مراحلی که در ادامه ذکر می شود را دنبال کنید. 🙂👇

گاهی ممکن است بلاک شدن به صورت موقت باشد اما در پیغامی که به عنوان خطا نمایش داده می شود، به بازه زمانی مشخصی برای رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام اشاره نشده باشد و گاهاً نیز گزینه ای تحت عنوان Tell us وجود نداشته باشد. در چنین شرایطی با توجه به اینکه نمی دانید بلاک شدن توسط اینستاگرام چقدر طول میکشد، شما باید به صورت دستی درخواست رفع بلاک را ارسال نمایید. در این صورت شما باید مسیر زیر را دنبال کنید:

 1. در اولین گام شما باید وارد صفحه اصلی اینستاگرام خود شده و سپس علامت سه خط قرار گرفته در سمت راست صفحه را لمس نمایید.
  بلاک شدن توسط اینستاگرام چقدر طول میکشد
 2. حالا همانند تصویر زیر با لمس گزینه Settings وارد صفحه تنظیمات اینستاگرام خود شوید.
  بلاک شدن توسط اینستاگرام
 3. حال به منظور ارائه درخواست رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام منو Help را انتخاب نمایید.
  دلایل بلاک شدن توسط اینستاگرام
 4. از میان گزینه هایی به شما نمایش داده می شود، گزینه Report a Problem را انتخاب نمایید تا یک گزارش به سمت اینستاگرام ارسال شود.
  مسدود شدن توسط اینستاگرام

3. مسدود شدن توسط اینستاگرام به صورت دائمی

همانطور که از عنوان مشخص است، حالت دوم بلاک شدن توسط اینستاگرام به صورت دائم است و شما امکان خارج شدن از آن را نداشته یا برای خروج از آن با مسیر بسیار پیچیده ای رو به رو خواهید شد.

رفع مشکل بلاک اینستاگرام

این نوع از بلاک تنها زمانی رخ می دهد که شما اقداماتی را داشته باشید که قوانین و مقررات اینستاگرام را به شکل های مختلف نقض شده است. همچنین اگر حساب کاربری شما برای چندین بار پشت سر هم به صورت موقت بلاک شود یا کاربران دیگر این اپلیکیشن حساب کاربری شما را اصطلاحاً به اینستاگرام ریپورت کنند، احتمال بلاک شدن توسط اینستاگرام به صورت دائم افزایش خواهد یافت.

راه حل رفع بلاک دائم اینستاگرام

پس به طور کلی علل بلاک دائم اینستاگرام را اینگونه می توان عنوان کرد:

برای رفع این خطا شما باید به شکل زیر اقدام نمایید:

 1. در صورتی که بلاک شدن توسط اینستاگرام به صورت دائمی باشد، پیغامی تحت عنوان Your account has been disabled for violating our terms به شما نشان داده می شود. در چنین شرایطی شما باید گزینه Learn more را که در پیغام خطای نمایش داده شده، قابل مشاهده است را انتخاب کنید.
  مسدود شدن توسط اینستاگرام به صورت دائمی
 2. بعد از لمس گزینه عنوان شده صفحه جدیدی برای شما باز می شود که در این صفحه باید همانند تصویر زیر روی لینک Let us know کلیک کنید تا بتوانید مراحل مربوط به رفع بلاک شدن توسط اینستاگرام را دنبال کنید.
  دلایل مسدود شدن توسط اینستاگرام به صورت دائمی
 3. در گام بعدی شما باید تعیین کنید که حساب کاربری شما در اینستاگرام بیزینسی می باشد یا نه. در صورت بیزینس بودن حسابتان گزینه Yes را انتخاب کنید.
  رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام
 4. حال اطلاعات جدیدی از شما خواسته می شود که شامل موارد زیر است:
  • نام
  • نام کاربری
  • آدرس ایمیل
  • کشور محل سکونت
  بعد از اینکه اطلاعات مورد نظر را وارد کردید تنها کافی است با لمس دکمه Send آنها را تایید نمایید.
  مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام
 5. در این مرحله اینستاگرام ایمیلی را برای شما ارسال کرده و از شما می خواهد تصویری از خودتان به همراه دست نویسی از کدی که در ایمیل برایتان ارسال کرده است را تهیه نموده و برای آنها ارسال نمایید. پس از آن اطلاعات شما بررسی و در خصوص رفع بلاک شدن شما توسط اینستاگرام تصمیم گیری می شود.

🔴⚫ نکته: در صورت تمایل به آشنایی با نحوه دلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی و موقت می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

دیلیت اکانت اینستاگرام به همراه ویدیو آموزشی

اینستاگرام یکی از برنامه های فعال در حوزه شبکه های اجتماعی است که طرفداران بسیار زیادی را در سرتاسر جهان داد. همین امر نیز سبب شده است تا مدیران آن به فکر استفاده از راهکارهایی مناسب برای افزایش امنیت آن باشند. بلاک کردن حساب کاربری افراد در هنگام مشاهده رفتارهای مشکوک توسط این اپلیکیشن صورت می گیرد. در این مقاله از میزبان فا مگ تلاش ما بر این بود تا نحوه رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. با استفاده از این آموزش شما می توانید با انواع ارورهای مربوط به مسدود شدن توسط اینستاگرام آشنایی پیدا کرده و به راحتی در راستای رفع این خطا اقدام نمایید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا وجود هر نوع ابهامی در خصوص مطالب ارائه شده در این مقاله می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

آموزش رایگان شبکه های اجتماعی

‫662 دیدگاه ها

 1. سلام اکانت اینستاگرام من تقریبا ۲۰روزه که رفرش نمیشه بعد از کل کل با یک نفر زیر یک پست و کامنت هایی که گذاشتم اینجوری شد …هیچ جمله ای هم از اینستاگرام نیومده تا بدونم موقت بلاک شدم یا دائم یا هرچی اصلا نمیتونم هیچ کاری بکنم نه پسورد عوض کنم نه پست کمک گرفتن از فالورام نه هیچی هرچیزی میزنم میگه به دلیل خطای ناشناخته بعدا اقدام فرمایید….تورو خدا کمکم کنید هزارتا ایمیل و گزارش مشکلم فرستادم به اینستا

  1. سلام دوست عزیز با مرورگر از طریق یک کامپیوتر یا لپ تاپ اقدام به تغییر پسورد کنید یا سعی کنید وارد پیجتون بشید.

   1. کمکم کن ترو خدا پیج بالا نمیاد هی میگه پوشش خبری بازخوانی نمیشود
    عکس پیج هم پریده و کلینگن ریپرید این طور چیزی اخطار میده چکار کنم

    1. سلام و وقت بخیر.برای بنده پیام confirm it’s you to log inاومد.من‌از طریق تغییر آی پی مراحی ک ذکر کردین رو انجام دادم و مرحلهverifyتایید شد(کد ارسال شده ب شمارم رو وارد کردم و تایید شد)پیام اومد تا حداکثر ۲۴ ساعت دیگه مشکلتون رفع میشه.آیا حقیقتا پیجم برمیگرده؟براش خیلی زحمت کشیدم وحقیقتا نگرانم.هیچ ایمیل و پیامی هم مبنی بر disableشدن اکانتم دریافت نکردم.آیا تا۲۴ساعت مشکل رفع میشه یا امکان داره بیشتر هم زمان ببره؟

     1. سلام و احترام نفس عزیز؛
      می بایست منتظر باشید تا اکانت شما مورد بررسی قرار گیرد.
      دقت داشته باشید به هیچ وجه لاگ اوت نکنید.
      از طریق سایر اکانت ها حساب خود را بررسی نمایید و زمانی که نام کاربری شما صحیح نمایش داده شد و عبارت اینستاگرام یوزر را به جای نام کاربری خود مشاهده نکردید می توانید لاگین نمایید.

   2. سلام وقت بخیر
    ببشخید من سوالی داشتم ولی تو سایت قسمت درج نظر رو پیدا نکردم برای همین اینجا تایپ میکنم
    پیج من بختطر انفالو کردن زیاد بسته شده و پیغام 30 روزه اینستا برام اومد و از پیج بیرون رفتم و فقط برام تغییر پسورد اومد و دیگه کلا نمیتونم وارد پیج بشم و فقط پیغام 30 روزه میاد از طریق ایمیل تونستم وارد پیج بشم ولی فقط تو گوگل کروم
    حالا باید چیکار کنم بعد 30 روز کلا پیج بسته نشه و بتونم دوباره وارد پیج بشم؟؟؟

    1. سلام و احترام؛
     ایا اکنون از طریق ایسنتاگرام وب موفق به لاگین شده اید؟
     برای ورود از طریق موبایل چه هشداری دریافت می کنید؟
     با سایر حساب ها اکانت خود را جستجو نموده و بررسی کنید که چه عبارتی به جای نام کاربری شما نوشته شده است؟

     1. سلام اگ اینستا یوزر بیاره ینی برنمیگرده؟؟؟؟🥲🥲🥲🥲🥲

     2. سلام و احترام؛
      بستگی داره پیج شما تعلیق شده باشه یا حذف…
      همچنین در صورت تعلیق پیج اگر بیش از 30 روز بگذره و وریفای اکانت صورت نگیره پیج از دسترس خارج میشه.

     3. سلام من آیدی جدید ساختم ولی با اکانت جدیدم شخص مورد نظر پیدا نمیشه

     4. سلام و احترام؛
      آیا با همان شماره قبلی اکانت جدید ساخته اید؟

   3. سلام من پسوردمو فراموش کردم بعد فراموشی میزنم یه پیام میاد روی گوشیم کلیک میکنم روش وارد صفحه ورود میشه نمیدونم چیکارش کنم
    راهنمایی کنید ممنون میشم

    1. سلام روزبخیر؛
     می بایست لینک را کپی نموده و در مرورگز وارد کنید.
     بدین منظور پیشنهاد می گردد آموزش ویدیویی زیر را جهت بازیابی رمز عبور اینستاگرام مشاهده کنید:
     فراموشی رمز اینستاگرام

     1. با سلام بنده پیجم این 26روز هست که زده you cant follow accounts right now چکاری باید بکنم تا این اخطارازبین برود تا بتوانم فالو کنم خواهشمندم راهنمایی بفرمایید باتشکر فراوان

     2. سلام و احترام؛
      مشاهده پیغام you can’t follow accounts right now, we’ve restrict certain activity to protect our community یعنی شما برای مدت زمان مشخصی از فالو کردن افراد منع شده اید و نباید در این خصوص تلاشی کنید اصولا بعد از فعالیت های ربات گونه یا زیاده روی در عمل خاصی مثل لایک زیاد، فالو کردن به تعداد بالا، کامنت های زیاد و پشت سر هم و فعالیت های این چنینی مشابه با یک ربات شناخته می شوید در چنین شرایطی بهتر است مدت زمانی صبر کنید تا از حالت معلق خارج شوید.
      در صورت تکرار، ممکن است اکانت خود را از دست بدهید.

   4. سلام دوست گرامی

    متاسفانه دوست من با اکانت من زیر یک پست کامنت زشت گزاشته
    و الان روی صفحه من این پیام میاد
    Your Comment Goes Against Our Community Guidelines
    بعضی وقتها صفحه پیج میاد بالا خودش پستهای جدیدو نمایش میده منتها دستی رفرش نمیشه

    1. سلام و احترام؛
     این هشدار اعلام میکند که کامنت شما خلاف قوانین و مقررات اینستاگرام است…
     امکان درج کامنت در سایر پست ها را دارید؟

   5. سلام دوست من، منم همین مشکل رو دارم، این کاری که شما گفتید رو انجام دادم ولی بازم باز نشو، از طریق مرور گر هم باز نمیشه، باید چه کار کنم

   6. سلام من پیج کاریم مینویسه you cant follow accounts right now . هرکاری میتونم بکنم ب جز فالو . پیج خودمم اینطوری شده . از فیلتر شکن رایگان استفاده میکنم . شاید ب خاطر اون باشه . ولی راه حلش چیه . پول فیلترشکن ای پی ثابتو ندارم

  2. سلام
   اینستاگرام من ریپورت یا حذف شده لطفا بگین چطوری رفع ریپورت کنم

   1. با سلام دوست عزیز
    در هنگام تلاش برای ورود به پیج خود چه خطایی را دریافت می کنید؟

    1. ‌سلام من الان یک ماه پیجم هک شد همه چیزمو تغییر داده بود منم همون شب پیجمو پس گرفتم باز همه چیزو عوض کردم دوباره بیزینسیشم کردم .بعد از اون دیگه هشتگ هام کار نمیکنه هرکاری کردم ۳روز فعالیت نداشتم از بیزنیسی خارج کردم امروز یک ماه .خواستم لایو بگیرم پیام اومد که پست های حسابتان اخیرا به دلیل که برخلاف دستورالعمل های انجمن ماست برداشته شده بنابراین اشتراک گذاری ویدو زنده موقتا مسدود شده.لطفا کمکم کنید اصلا نه هشتگ میخوره پست هام نه اکسپلور میرن،چیکار کنم؟

     1. منم برای سومین بار لایو بلاک شدم
      تنها راهش صبر… صبر… صبر…
      عوض کردن عکس پروفایل، تغیر بیو هست
      بار اول سه ماه. طول کشید، بار دوم یه ماه، ضمنا تو این مدت سعی کن کمتر پست بذاری بیشتر با استوری با کاربرات تعامل داشته باشی

    2. با سلام لطفا در مورد خرابی اینستا بنده را راهنماییی کنید

     1. سلام و احترام؛
      لطفا مشکل به وجود آمده را تشریح کنید.

     2. سلام
      برای من پیغام اومده که تاریخ تولدتون رو وارد نکردین شاید زیر سن ۱۳ سال باشین
      حالا اکانتم مسدود شده و گفته30 روز دیگه اگه اقدام نکنین برای همیشه مسدودش میکنه.
      حالا ازم عکس کارت ملی میخواد
      میتونم اعتماد کنم عکس کارت ملیم رو بفرستم؟
      تاحالا چنین چیزی بوده

     3. سلام و احترام؛
      بله می بایست یک مدرک جت تایید هویت و اعلام سن ارسال نمایید.

    3. سلام خسته نباشید من ۱۲روز دیگه پیجم کلا حذف میشه سن رو اشتباه وارد کردم زیر۱۳سال میزنه هر میکنم پیجم درست نمیشه ممنون میشم کمکم کنید پیجم برگرده

    4. سلام دوست گرامی
     تو پیج کاریم فالو زیاد کردم تو بازه زمانی کوتاه بعداز چندساعت یکسره پیغام tell usمیامد بعدم پیام پسورد آمد و فرستادم نوشت تا ۲۴ساعت دیگه پیج درست میشه اما هیچ دسترسی ای دیگه به پیج ندارم و هیچ عکس ‌واسمی از پیج نیست ایمیل هم امده که چندماه فرصت توضیحات داده باید چیکارکنم خیلی زحمت کشیده بودم براش؟

   2. سلام وقت بخیر من همه کاهایی که گفتسد انجام دادم اما نمیتونم باز وارد اینستاگرامم بشم و میزه برای ورود باید صبر کنید الان چند روز میگذراگه از این مشکل چیکار باید کنم لطفا راهنماییم کنید

    1. سلام و احترام هانیه عزیز؛
     آیا قبلا پیغامی مبنی بر کانفیرم اینستاگرام دریافت نموده اید؟
     اگر پاسخ شما بله است باید در نظر داشته باشید گاها تا 72 ساعت پس از کانفیرم امکان مراجعه به اکانت وجود ندارد.

     1. سلام من مدتی هست که نمیتونم دایرکت بدم یه تیک ضربدر که داخل دایره است کنار پیامک میاد اما کامنت هم لایک میتونم ممنون میشم مشکل مو برام توضیح بدین و بگین چطوری درست میشه

     2. سلام و احترام؛
      ایا اخیرا هشداری مبنی بر محدود شدن دایرکت دریافت نموده اید؟
      تاکنون ارسال دایرکت به صورت گسترده داشته اید؟

     3. سلام خانم اسماعیلی.من اینستا تازه نصب کردم فقط اینو برام میاره page isnt availble raight now صد بار پاکش کردم گوشی خاموش روشن کردم مشکل از چیه

     4. با سلام دوست عزیز . ارور ارسالی برای شما بیانگر در دسترس نبودن این صفحه است که نشانگر آن است که شما مشکل اینترنت دارید و یا به دلیل فیلترینگ برنامه ها شما نیاز یه اینترنتی قوی و نرم افزار های تغییر آیپی هستید.

     5. سلام خانم اسماعلی امشب به پیجم دسترسی ندارم میرم توش میگه پوشش خبری بازخانی نمیشود چکارکنم؟
      زیرپست یکی گامنت گذاشتم گفتم امریکا هیچ غلطی نمیتونه بعدچندثانیه پیام اومد پیامتان برداشته شد وپیجم ازدسترس خارج شد حالا هردفه میرم میگه پوشش خبری بازخانی نمیشود لطفا کمکم کنین

     6. سلام دوست عزیز…شما با گذاشتن کامنت بی ربط خود را از خط قوانین اینستاگرام خارج کرده اید و بهتر است در کذاشتن انواع نظرات در پست ها دقت بیشتری داشته باشید.

    2. سلام و وقت بخیر نمی‌دونم چه اتفاقی برای پیجم افتاده
     خواستم از طریق گوگل وارد پیجی بشم که کلیپش رو در گوگل دیده بودم اما تا نام کاربری و پسورد رو زدم یه عکسی اومد مبنی بر اینکه باید ثابت کنید فردی که قصد داره وارد پیج بشه خودتون هستید وگرنه تا سی روز دیگه حسابتون میپره
     یه مرحله داده که ثابت کنید ربات نیستین من هرچی می‌خوام این مرحله رو رد کنم نمیتونم چون تصاویری که باید انتخاب کنم برام نمایش داده نمیشه
     تورو خدا بگین من چیکار کنم پیجم برام خیلی مهمه
     مرسی

     1. سلام و احترام بهاره عزیز؛
      قبل از وریفای یک برنامه تغییر آیپی فعال نمایید.

     2. سلام وقت بخیر من به دلیل اینکه سنم رو اشتباه زدم اینستا با اون بلاک کرده لطفا راهنماییم کنید

   3. سلام اینستاگرام من بلاک شده توسط اینستاگرام به دلیل گرفتن فالور و پسند فیک حالا چی‌کار کنم خواهش می کنم کمکم کنید

    1. سلام خسته نباشید من چند روزه از پیج افتادم بیرون هرچیم رمزو میزنم بعد باید منتظر کد تایید بمونم که نه برای شماره تلفنم نه برای اینیلم هیچ کد تاییدی نمیاد پیام اینستاگرامم اینه

     1. سلام و احترام؛
      متاسفانه این مورد به دلیل محدودیت های اخیر رخ داده است امکان دریافت پیامک ها با اختلال مواجه می باشد اما ایمیل ها با کمی تاخیر دریافت می شوند.

   4. با سلام و احترام
    من یک پیج جدید برای کارم ساختم و دوبار پست گذاشتم و حذف کردم سریع چون خوب نشده بود ،هنوز فالووری هم ندارم ، وقتی لاگ اوت شدم ک وارد پیج شخصیم بشم ارورر page isnt available داد و نتونستم دیگ وارد بشم ، خواهش میکنم کمکم کنید

  3. سلام من پیج کاریم بخاطر لایک زدن بیش از حد اینستا بلاک شده و الان نمیتونم وارد شم از من شماره تلفن میخواد و وقتی میخوام وارد بشم میگه پیغام فرستادم به خطت اما هیچ پیغامی نمیرسه ‌من نمیتونم وارد بشم ای پی گوشیم هم تغییر دادم باز نشد
   لطفا لطفا راهنماییم کنید

   1. سلام و احترام دوست عزیز؛
    در صورت امکان متن یا تصویر خطای دریافتی را ارسال نمایید.

    1. اینستاگرام به خاطر اشتباه وارد کردن سال تولد بلاکم کرد.
     راهش چیه؟

     1. سلام روزبخیر؛
      در حال حاضر زمان ورود به حساب لینکی جهت ارسال مدارک مشاهده می گردد؟

    2. سلام وقتتون بخیر
     من بخاطر استفاده کردن از فیلتر شکن الان دوباره که اینستا میزنه we suspended your account…. و گفته باید تا ۳۰ روز دیگه این مشکل و حل کنید این صفحه رو رد شدم زدم صفحه بعد گفت ایمیل بدین تا رمز ۶ رقمی براتون ارسال شه ولی هرکاری میکنم کد نمیاد .
     لطفا کمکم کنید 🙏🏻🌹

    1. دستم خورد اینستاگرامم پاک شد الان ک میخام وارد برنامه بشم ایدی و پسوورد میزنم ارور میده و میگه بعدا مجدد امتحان کنید از چیه لطفا کمک کنیددددد

     1. سلام تووروخدا بمن جواب بده برامنم اینجوری شده،براتو درست شد؟؟؟

  4. سلام پیچ من بدلیل محدودیت سن بسته شده. و اکانتم با اسم دیگه هست ک گذرنامه یا شناسنامه هم ندارم چطوری میشه باز کرد

  5. سلام خسته نباشید من صبح یه اومدم به یکی پیام بدم که کنار یه علامت قرمز زد که زدم روش نوشت اگه مشکل با ارسال پیام دارید گذارش کنید من زدم روش که یه دفعه ۲ تا صفحه برام باز شد که من اصلا حواصم نبود بخونم فقط زدم من روباط نیستم بعد یه دفعه دیدم از اکانتم اومد بیرون حالا هر چی میخوام وارد شم میگه نام کاربر اشتباست با ایمیل هم که وارد میشم نمیشه …. با گوشی همسرم هم که پیجمو میارم عکس و اسمم پاک شده پست ها رو هم نشون نمیده خواهش میکنم کمکم کنید

  6. سلام اکانت اینستگرام من چندماه بلاک شده توسط اینستا گرام هرکارمیکنم برنمیگرده ومیگه کاربرپیدانشد

  7. سلام اکانت من بلاک شده چرا که مشکوک هستن که من 13سال سن دارم و باید ثابت کنم که بالای 13هستم،چه جوری باید این کار رو انجام بدم چه راه حلی داره کمکم کنید لطفا فقط 30روز مهلت دارم

   1. سلام و احترام؛
    زمانی که این هشدار داده می شود لینکی جهت ارسال مدارک در کنار آن ارائه می گردد.
    همچنین از طریق فرم زیر نیز می توانید فرم کانفیرم سن را تکمیل نمایید.

   1. سلام ، امروز بعداز اپدیت اینستاگرامم ، قسمت ریلز ناپدید شد ، تعداد فالورام هزار نفر کمتر نشون میده ، میشه بگید دلیلیش چیه؟

  8. سلام دقیقا” چند ساعت پیش همین اتفاق برای من افتاد و کامنت ی * رو ریپلای کردم و فحش و بدوبیراه نوشتم و همون لحظه همه چیم از کار افتاد و پست هام حذف شد و همین پیغامی که گفتین میده به من .لطفا” اگر راهکاری پیدا کردی به منم بگید ممنون

  9. سلام . من چندبار کامنتم ریپورت شده و درخواست بررسی دادم و فعالیتم ادامه دادم حالا اینستا به من اعلان داده که تا ۱۷۵روز دیگه پیجمو میبنده . باید چیکارکنم؟؟؟؟؟😩

 2. سلام من پیجم اصلا بالا نمیاد به هیچ وجه وارد پیجم نمیتونم بشم اخه فالور گرفتم ولایک که قفل شد حالا باید چکار کنم وارد اینستا میشم هیچی بالا نمیاد و میزنه لودینگ

   1. سلام من اکانتم بسته شده چون از چند تا برنامه برای دانلود از اینستاگرام استفاده کردم اخطاری که میاره اینه We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.

    Follow the next steps within 12 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.

    1. سلام و احترام؛
     خطای We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 12 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled. نشان می دهد یکسری قوانین و حدود مجاز تعیین شده در اینستاگرام را زیر پا گذاشته اید. در صورت لایک های بیش از اندازه، فالو و آنفالو بیش از حد مجاز تعیین شده در ساعت، ورود به آیپی های متعدد و موارد این چنینی فعالیت شما مشکوک و اکانت شما موقتا مسدود خواهد شد در چنین شرایطی می بایست اثبات نمایید که ربات نیستید و فعالیت مغایر با قوانین تعریف شده را تکرار نکنید چرا که در صورت نقض موارد گفته اکانت شما از دسترس خارج خواهد شد. در ادامه همین ارور راهنمایی برای شما ارسال می شود که از طریق آن می توانید هویت خود را اثبات نمایید.

     1. سلام من رو شناسایی کرده که ربات نیستم ولی گزینه next فعال نمیشه برام چکار کنم راهنمایی کنید لطفا

     2. با سلام دوست عزیز
      لطفا از یک برنامه تغییر آی پی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال کنید.
      موفق و پیروز باشید

     3. سلام من هم همین مشکل را دارم برای من 30 روزه من روبات نیستم را میزنم میگ bicycle را پیدا کن ولی هیچ عکس نیست که من روش بزنم لطفا کمک کنین
      معنی این 30 روز چی هست دقیق؟

     4. با سلام دوست عزیز
      لطفا از یک برنامه تغییر ایپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید تا تصاویر به صورت کامل لود شود.
      موفق و پیروز باشید

     5. سلام وقتتون بخیر
      برای منم دقیقا همین پیغام میاد. میخوام اثبات کنم ربات نیستم ولی صفحه تایید عدم ربات برام فعال نمیشه نصفه و نیمه میاد. اینو چیکار کنمش به نظرتون؟؟

  1. با سلام ، اکانت اینستای من یه مدت پشت سر هم دیسیبل میشد تا الان بار سوم ای پی بن شده یجوریم راهی پیدا میکنم هر اکانتیم میسازم درجا بلاک میشه
   هر بار دیسیبل شد نوشت violating our terms
   الان یعنی کلا اکانت من دلیت شده و بن ای پی تا ابد؟ گفتن بن ای پی موقته و ۲۴ ساعت و یا ۳۸ ساعت طول میکشه ولی برای من الان ۲ هفتس همینه
   هرچیم واسه اینستا توی بخش let us know چیزی مینویسم هیچی نمی شه
   لطفا کمک کنید

  2. سلام
   از دیشب تاحالا تا میام تو اینستا این اخطار میاد برام
   {“message”:””,”status”:”fail”}
   چکار کنم

 3. سلام من اینجوری میکنم مینویسه sorry کلا نمیاره برام دیگ نمیدونم چکار کنم

  1. سلام ببخشیدمن میزنم ک اینستاگرامم بالابیادمیزنه بایدهویت شماتاییدبشه وکدارسال میشه کدروکه میزنم ب انگلیسیSorry, there was a problem. Please try againرومیزنه میشه خواهشا جواب بدیدممنون میشم باتشکر

   1. با سلام دوست عزیز
    پیشنهاد می کنم قبل از هرگونه اقدامی از یک برنامه تغییر آیپی استفاده نمایید و مجددا امتحان نمایید.
    موفق و پیروز باشید

  2. سلام وقتتون بخیر من پیجم ۱۰ روز پیش دیسیبل شد و ارور میده نمیتونم واردش بشم و زد تا ۳۰ روز اگر برنگردونم کلا پاک میشه ، متاسفانه به یه اقای مبلغ پرداخت کزدم که پیج رو برگردونه ولی بلاکم کرد و هیچ دسترسی دیگه بهش ندارم ، اگر کسی پیجش اینطور شده و تونسته برگرده میشه بهم کمک کنه🥺

   1. سلام دقیقا همین اتفاق واس منم افتاده راه حل پیدا کردی چیشد به خدا اینقد میترسم هک بشم

 4. سلام من پیجم بلاک دائم شده ظاهرا و علتش رو هم نمیدونم
  تمام مراحل رو انجام دادم اما send رو که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته و انگار سند نمیشه اصن
  مشکل چیه ؟

   1. سلام
    پیجم توسط اینستاگرام بلاک شده نه فالو انفالو زیاد داشتم ونه لایک زیاد هرچیم بهش پیام میدم پیامی مبنی بر خطا ارسال برام میاد باید چکار کنم؟
    لطفا کمکم کنید

    1. سلام و احترام؛
     زمان ورود به صفحه لاگین با چه هشداری مواجه می شوید؟

   2. سلام من یهو پیج ام ریپورت شد بعد از دریافت کد توسط اس ام اس ایمیل دیگه پیچ ام بالا نیومد و‌مجدد که می زنم روی لودینگ می مونه و هیچ اتفاقی نمیوفته پیچ ام پریده یعنی؟توی گوشیه دیگه ام اکانتمو لودینگ نشون میده و هر هر کاری می کنم حتی برنامه رو پاک کردم نمیاد بالا حتی از طریق نسخه وب هم نمیاد🥺🥺

  1. سلام منم اینطوری شدم . تورو خدا اگه راه حلی بلدید منم کمک کنید . گزینه سند میزنم اما ارور میده

  2. {“message”:””,”status”:”fail”}
   خسته نباشید، پیج من مدام ارور بالا رو میده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 5. سلام من حسابم یک باره مسدود شد و از حساب خارج شدم و یوسر پسورد که می زنم می گه به دلیل ورد مشکوک حساب شما بسته شد وباید تا ۳۰روز فرایند تایید هویت را انجام بدید و یه کلمه نکست آبی رنگ زیرش هست که غیر فعال، نمی دونم چکار کنم، از پیج دیگه وارد می شی حساب خالی نشون می ده، می تونید راهنمایی کنید ممنون

    1. با سلام دوست عزیز
     شما می توانید از پلی استور گوشی تلفن همراه خود یک *فیلتر*شکن* دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.
     موفق و پیروز باشید

    2. سلام من پیجم میخوام برش گردونم ن شماره قبلمو دارم ن ایمیلم میدونم چیه نمیتونم ازکمک بیشتر نیازدارم استفاده کنم همش مینویسه بادستگاهی ک این پیجو ساختی بیا لطفا کمکم کنید پیجمو میخوام راهنمایی کنید بایدچیکارکنم

  1. دقیقا برا منم همچین مشکلی پیش آمده برای هردو پیجم، ممنون میشم راهنمایی کنید، واقعا درست میشه یا کاملا حذف شده دیگه

   1. با سلام دوست عزیز
    شما 30 روز فرصت دارید که برای برگردانی اکانت ها خود اقدام نمایید. اگر مشکل مشابه با دوستمان را دارید باید دقت داشته باشید که به دلیل وابسته بودن اینستاگرام به فیسبوک قبل از شروع فرآیند از یک برنامه تغییر آیپی استفاده نمایید.
    موفق و پیروز باشید

  2. سلام
   من توسط اپ اصلا نمیتونم وارد بخش لوگین بشم و میگه منسفانه مشکلی رخ داده و چند لحظه بعد دوباره تلاش کنید
   اومدم از مرورگر استفاده مردم الان و چند بار لاگین و لوگ اوت کردم
   حالا ک میخوام تو مرورگر لاگ این کنم بدون هیچ اروری یوزر و پس رو میگیره دوباره منو برمیگردونه ب صفحه لاگ این و در یک جرخه بی انتهای وارد مردن یوزر و پس گیر میوفتم و هیچ اتفاق دیگه ای نمیوفته و هیچ اروری نمیده و وارد حساب نمیشه
   با گوشی دیگر خواستم وارد حسابم بشم ازم ایمیل میخواد تا کد کانفرم بفرسته اما ایمیلی دریافت نمیکنم
   ضمنا هیچ شماره تلفنی از قبل برای این اکانت تعریف نکردم

 6. سلام من پیجم پرید میزنم ربات…
  چکار کنم پیجم بیاد کلا صحفه اشم نمیاد کسی هم نمیتونه فالورامو ببینه

  1. سلام پیجتون درست شده یا نه؟منم همین مشکل رو دارم

 7. سلام پیج اینستای من پرید میزنع ربات..
  پیج موجود هست اما من نمیتونم وارد بشم تازه نمیتونیمم با یه پیج دیگه فالورامو ببینم
  نمی‌دونم چکار کنم

  1. سلام و وقت بخیر
   من چند روز قبل ، سه عکس به حالت کلوز فرند استوری گذاشتم ، اما بعد از ۲۴ ساعت پاک نشد ، خودم هم که پاک میکنم ، وقتی از برنامه خارج میشوم ، دوباره اینستاگرام باز میکنم استوری برگشته ،
   ممنون میشوم راهنمایی کنید

 8. سلام خسته نباشید
  مهندس من ریست پسوردا میزنم لینکی بهم میاد به روی لینکه که میزنم از کروم که میرم میرع از اول برای ریست پسورد
  از اینستا گرامم که میرع میرع دوبارع برای درخواست ریست پسورد لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز لینک اگه برای شما اس ام اس میشه که باید اون رو کپی کنید و داخل مرورگر بگذارید ولی اگر ایمیل برای شما میاد دوتا گزینه هست که یکیش ریست پسورد و پایینتر از گزینه آبی

   1. سلام
    پیج من دیسیبل شده تمام مراحل فرستادن کد به همراه اسم و آیدی رو هم انجام دادم اما پیغام میاد که باید برای تایید هویت به حساب خودتون برید ولی من اصلا به حساب اینستام دسترسی ندارم لطفا راهنماییم کنید
    ممنون

    1. سلام و احترام مرضیه جان؛
     این مراحل دقیقا باید روی اکانتی صورت گیرد که ارور Confirm it’s You to Login را نمایش می دهد و دقیقا باید شماره موبایل یا ایمیل ثبت شده در همین اکانت را در فیلد مربوطه درج نمایید تا خطای Confirm it’s You to Login رفع گردد.

   2. سلام‌وقتتون بخیر اینستاگرامم ب مشکل خورده گزینه اثبات اینکه ربات نیسم میاد ولی تصاویر کامل نیس و نمیتونم ثبت کنم چطور تصویر رو مشخص کنم ؟؟؟

    1. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
     از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید سپس مراحل احراز هویت را انجام دهید به این صورت تمامی تصاویر به صورت کامل بارگذاری خواهند شد نکته بسیار مهمی که باید دقت داشته باشبد به محض تکمیل وریفای فیلتر*شکن خود را غیرفعال نمایید.

 9. سلام برای من مینویسه ازاطلاعات ظرف ۲۴ ساعت اینده بررسی میشود چه کنم

 10. سلام
  پیج من از دسترسم خارج شده و پیامی که اومده نوشته بدلیل فعالیت غیر معمولی ، من داخل پیجم زیاد فعالیت ندارم وقتی هم که فعالیت دارم با ضد قوانین اینستا نیست ولی الان پیجم از دسترسم خارج شده و داخل پیامی که ارسال نوشته شده مراحل بعدی را طی 30 روز دنبال کنید تا بتوانیم قبل از غیرفعال شدن حساب شما را دوباره به شما معرفی کنیم.
  چجوری باید پیج رو برگردونم

  1. سلام و احترام زهرا جان؛
   ظاهرا به دلیل فعالیت های نقض به صورت موقت بلاک شدید. در تصویر زیر یکسری فعالیت های مشکوک لیست شده:

   طبیعتا باید اثبات کنید که ربات نیستید و مطابق با همین آموزش اقدام کنید.

  2. سلام عزیزم پیج منم همین مشکل رو داره..الان هم پنج روزه، پیج شما درست شد؟؟

 11. سلام اکانت منو اینیستاگرام ربات تشخیص داده و نمیشه داخلش رفت ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام جناب فرهنگی؛
   کدام یک از ارورهای داخل این مقاله رو دریافت کردید؟

   1. سلام من تو مدت کم خیلی فالو کردم هربارم ی پیام هشدار میومد اما اهمیت نمیدادم تااینکه دیگه نتونیتم فالوکنم جالب اینه ک کامنت و لایک واینارو همرو میتونم انجام بدم اما فالو نه کارهایی ک گفتینو انجام دادم اما نشد ینی میشه دیگه هیجوقت درست نشه؟؟؟

  2. سلام من بلاک شدم comfirm…..این برام میاد باید چر کار کنم پیجم برگرده؟
   اگه راه حلی یاد دارید بهم پیشنهاد کنید لطفاً
   ممنونم میشم 🙏🙏

  3. سلام و احترام لطفا راهنماییم بفرمایین.ببخشید من پیجم دیسیبل شده سه روزه که خطای بیست و چهار ساعت دریافت میکنم و هر بار که میزنم بازم همین عمل تکرار میشه و اینکه پسورد پیجمم فراموش کردم

   1. سلام و احترام؛
    زمان بررسی اکانت ها توسط اکانت ها توسط اینستاگرام کاملا مشخص نیست و در دسترس قرار گرفتن پیج به فعالیت های اخیر شما بستگی دارد و البته راهکار خاص دیگری نیز وجود ندارد و می بایست منتظر نتیجه بمانید.

 12. برای راستی آزمایی چکار کنم که تصاویر بزرگ بشه و بدونم چه چیزی ازم میخواد؟برنامه تغییر آی پی هم نصب کردم اما نمیدونم چجوری ازش استفاده کنم

 13. سلام. چند روز قبل گوشیم خراب شد. هی خاموش و روشن میشد. هربارم از حساب اینستا که وارد میشدم بازیابی رمز عبر میزدم. نام کاربری وارد میکردم. بعد فراموشی رمز و یک پیامک میومد. الان اما بعد اینکه نام کاربری میزنم برای فراموشی رمز درخواست ارسال پیامک میزنم اما با خطای dismiss مواجه میشم.

 14. Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  برا من اینو میاره چند تا عکس گذاشته پایین گفته با انتخاب عکس ها ثابت کنید که ربات نیستید منم انتخاب میکنم بعد تیک سبز میاد کنار ربات نیستی ولی ولی next آبی نمیشع که بزنم

 15. سلام
  اینستای من با مشکل قفل شدن موقت مواجه شده. و اصلا نمیتونم وارد اینستا بشم که بخوام موارد بالا رو انجام بدم
  لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   ایا خطایی دریافت میکنید؟ دقیقا چه مشکلی هست؟ چه اعلان یا صفحه ای مشاهده میکنید؟

   1. سلام
    اینستا دوماهی هست منو انداخته بیرون از پیجم‌
    و هروقت یوزر و پسورد رو وارد میکنم‌ و بعد روی کلمه ی لاگین‌ میزنم‌ ، اما وارد پیجم‌ نمیشه‌ و هیچگونه پیغامی هم نمیده بهم که چرا وارد نمیشه
    ممنون میشم بگید باید چیکار کنم ؟؟

 16. سلام اکانت کلا لوگین نمیشه دلیلشم مشخص نیست ب علت پست گذاشتن زیاده ایمل نذاشتم و پیامک میاد وارد نمیشه ریست پسورد نمیشه لاگین نمیشه موندم چکار کنم از تغییر گوشی سیستم و همه چک کردم قبول نمیکنه

 17. سلام من پیجیم اصلان بالا نمیاره با چنتا اکانت دیگه امتحان کردیم هیچی بالا نمیاره الان چیکار کنم

 18. سلام پیج من دیشب توسط اینستا بسته شده و نمیتوتنم وارد پیج بشوم این پیام را میده خواهش میکنم محبت و بزرگواری بفرمائید منو راهنمایی نماید

  Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.

  1. سلام و احترام؛
   طبق این اعلان یکسری فعالیت های مشکوک و خلاف قوانین اینستاگرام داشته اید که موجب شده پیج شما به صورت موقت به حات تعلیق دربیاد می بایست در خصوص احراز هویت اقدام کنید اگر تایید شدید پیجتون در دسترس قرار میگیره بعد از اون بهتره با برنامه های تغییر آیپی وارد اکانت نشید.

   1. سلام ، منم این مشکلو دارم ، خب چه جوری احراز هویت کنم ، دیگه کلا میگه یوزر نات فاند .

    1. سلام وقت بخیر؛
     احتاملا از زمان نمایش ارور تا احراز هویت بیش از 30 روز گذشته و اکانت شما از دسترس خارج گشته است. نهایتا برای احراز 30 روز فرصت دارید.

     1. سلام وقت بخیر
      اکانت من این پیغام رو میده
      میتونید کمکم کنید
      و اینکه تصاویر که برای اثبات میخواد نصفه میاد

      Your account has been disabled
      Your account has been disabled. Follow the next steps within 30 days so you can request a review.

     2. با سلام دوست عزیز
      اکانت شما غیرفعال شده است و باید برای فعال سازی مجدد آن باید حداکثر تا 30 روز درخواست بازنگری را ارسال نمایید. برای اینکه تصاویر به صورت کامل نمایش داده شود لازم است از یک برنامه تغییر آیپی استفاده نمایید.
      موفق و پیروز باشید

     3. سلام ممنون از مقالتون من همین مشکل رو داشتم بعد ایمیل که اومد روی کاغذ کد رو نوشتم و از خودم عکس گرفتم براشون ایمیل کردم بعد یادم رفت باید اسم و یوزرنیمم رو هم داخل کاغذ مینوشتم پس دوباره عکس براشون ایمیل کردم میخواستم ببینم شما میدونین اکانتم برمیگرده یا نه؟چون یوزر نات فوند شده و یکم ترسیدم

     4. سلام و احترام؛
      باید مدت زمانی را صبر نمایید تا درخواست شما توسط پشتیبانی ایسنتاگرام بررسی گردد و تایید و رد آن کاملا به شرایط اکانت شما بستگی خواهد داشت اما در اغلب موارد حساب مجددا در دسترس قرار خواهد گرفت.

   2. سلام اینستاگرام من خود به خود من رو لاگ اوت کرد و وقتی میخواستم لاگ این کنم پیغام با سر تیتر your account has been temporarily locked میداد که زیرش ادامه رو میزدم و میومد که ایمیل رو انتخاب کنم یا شمارم رو تا کد ارسال شه. کد رو که وارد میکنم صفحه تغییر رمز میاد و میگه رمز جدید انتخاب کن ولی هرچیزی که میذارم خطا میده و قرمز مینویسه مشکلی هست بعدا انتخاب کنید. چند روزه هرکار میکنم باز این میاد و این هم بگم که اکانتم توی بقیه دستگاه ها سرچش کرد instagram user شده. لطفا راهنماییم کنید.

    1. با سلام دوست عزیز
     اکانت شما به صورت موقت بلاک شده است. لازم است دقت داشته باشد که برنامه اینستاگرام به فیسبوک وابسته است و به همین دلیل پیش از هرگونه اقدامی لازم است از یک برنماه تغییر آیپی برای ورود استفاده نمایید.
     موفق و پیروز باشید

   3. سلام با تشکر از سایت خوبتون
    من احراز هویت را انجام دادم اما به دلیل کامل لود نشدن تصاویر از فیلتر شکن استفاده کردم و تونستم وارد پیجم بشم اما الان مرتب من را از پیج بیرون میندازه و باید دوباره لاگین شم
    لطفا راهنمایی کنید چکار باید بکنم؟

    1. با سلام دوست عزیز
     بعد از ورود به اینستاگرام بهتر است دیگر از برنامه های تغییر آی پی استفاده نکنید و دیگر رفتارهای مشکوک از نظر اینستاگرام را نیز نداشته باشید. پیشنهاد می کنم یکبار برنامه اینستاگرام را پاک کرده و مجددا نصب نمایید.
     موفق و پیروز باشید

 19. سلام و احترام؛
  منظور عدم رعایت قوانین اینستاگرام هستش مثل تعداد لایک های زیاد، تغییرات آیپی، قالو وانفالو بیش از حد مجاز و…

  1. سلام ممنونم از پاسخ شما حالا با توجه به عرایض جنابعالی من چه با ید بکنم که بتوانم پیج ام را از بلاک در بیارم لطفا مرا راهنمایی بفرمایید

   1. با سلام دوست عزیز
    در انتهای پیغام عنوان شده اشاره شده است که شما باید گام هایی که در ادامه بیان شده است را طی 30 روز آینده دنبال کنید تا بتوانید پیج خود را برگردانید. مراحلی که بیان شده است را به ترتیب پشت سر بگذارید تا به اینستاگرام ثابت شود که پیج شما مشکلی نداشته و آن را برگرداند.
    موفق و پیروز باشید

    1. سلام
     من چند بار مشکلم را مطرح کردم ولی پاسخ قانع کننده ای دریافت نکردم من با ید چه مراحلی را طی بکنم که به اینستا گرام ثابت بکنم پیج من مشکلی نداره تا آن را بر گردانه
     من به هیچ عنوان نمیتوانم خودم را ثابت بکنم
     ایمیل و شماره تلفنی که در پیج ام ثبت کردم دیگه توسط اینستا شناسایی نمیشه
     گزینه فراموشی رمز را میزنم بعد ادرس ایمیل میدم ولی جواب میده No users found
     شماره موبایل میدم باز میگه No users found
     خب با توجه به مطالب ذکر شده حالا شما بفرماید من چطور باید خودمو به اینستا ثابت بکنم
     قبلا از راهنمایی و محبت شما کمال تشکر را دارم

     1. سلام و احترام؛
      همانطور که ذکر شد یکسری فعالیت مشکوک داشته اید و در پی ان رات شناخت شده اید گامی قبل از ورود به پیج وجود دارد که می بایست احراز هویت کنید برای احراز 30 روز به شما فرصت داده شده و پس از ان پیج به صورت کامل از دسترس خارج خواهد شد. در این بازه زمانی می بایست مراحلی که در هنگام ورود به اکانت از شما خواسته شده را انجام دهید که برای برخی افراد ارسال ویدیو و برای برخی دیگر تکمیل کپچا است. می بایست قبل از وود اعلان نمایش داده شده را مطالعه و درخواست وریفای را تکمیل کنید 24 ساعت بعد نتیجه وریفای و احراز هویت مشخص خواهد شد.

    2. سلام خسته نباشید!برای منم همین مشگل پیش اومده ولی همون اولش ک میگه ثابت کنید ربات نیستین تصویرا نصفه میاد اصلا نمیشه تصویرارو ببینی!ب همین خاطرم هنوز نمبتونم وارد اینستام بشم

     1. با سلام دوست عزیز
      پیشنهاد میکنم در ابتدای کار از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنید تا تصاویر به صورت کامل لود شوند.
      موفق و پیروز باشید

    3. سلام وقتتون بخیر این برنامه تغییر آی پی‌که میگین چیه واسه منم عکسا تا نصفه میاد میگه ۳۰ روز مهلت دارم کمکم کنین

     1. سلام روزبخیر؛
      منظور برنامه هایی است که به کمک انها وارد تلگرام یا فیسبوک می شوید. (v..p…n)

  2. سلام وقت بخیر من اینستام بخاطر وارد کردن اشتباه سن بلاک شده باید چیکار کنم

 20. خیلی ممنون درست شد مشگلم خیلی لطف کردید😍😍😍😍😍😍😍

  1. سلام میشه بگید برای تغییر آی پی از چه برنامه ای استفاده کنیم

   1. سلام وقت بخیر؛
    می توانید از ف*شکن استفاده نمایید. برنامه های مختلفی برای این منظور وجود داره که هنگام ورود به تلگرام، یوتیوب و … نیز استفاده می شوند.

  2. لطفا کمکم کنید
   پیج من یکماه هست دیسیبل شده هرکاری کردم برنگشت

 21. با سلام ببخشید اینستاگرام من کلا متوقف شده است هرچقدر هم تلاش میکنم باز نمیشه راستی آزمایی اورده ممنون میشم کمکم کنید

  1. سلام و احترام؛
   احتمالا یکسری فعالیت هایی مشابه ربات داشتید مثل تغییرات آیپی، لایک هایی بیش از حد مجاز، فالو و آنفالو بیش از حد مجاز و… و می بایست احراز هویت بشید.

 22. سلام وقتتون بخیر من به هنگام لاگین مشکل ورود دارم و با پیام a few minutes later try again مواجه شدم نمبدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

 23. سلام
  من رمز اکانت و جیمیل و شماره ای که باهاش اکانت ساختمو یادم رفته و یه مدت زیادی هست که وارد اینستاگرامم نشدم وقتی میرم به قسمت get help logging in و آی دیمو وارد میکنم مینویسه user not found.با یه اکانت دیگم که اکانت اصلیمو فالو دارم از پیجم بازدید کردم از قسمت فالورام ، که به جای آیدیم نوشته بود Instagram user و تو قسمت پستا نوشته no posts yet در حالی که تعداد پستامو زده ۸۳ تا.زمانی که سرچ میکنمم نمیاره اکانتمو ولی اجازه ساخت اکانت جدید با اسم قبلی رو هم نمیده. چه اتفاقی برای اکانتم افتاده و چجوری میتونم برش گردونم؟ خیلی برام مهمه لطفا کمک کنید.

  1. سلام وقتتون بخیر لطفااا جواب منو بدید پیج خودم پی وی دی اکتیو کردم بعد همون روز بعد از سه چهار ساعت خواسنم برشگردونم این ارور میداد sorry there was a problem with you requestاین پیج رو با شماره ساختم نصلا از هر روشی اسفاده کردم همین ارورو میاره لطفااا بگید چیکار کنمم

   1. سلام روزبخیر روژان عزیز؛
    این مشکل طبیعی است و منحصر به اکانت شما نیست اخیرا این مورد رخ داده و کاربران پس از دی اکتیو موفق به ورود نبوده اند و می بایست پس از اولین تلاش برای ورود به اکانت 24 تا 48 ساعت منتظر باشید تا پیج شما بررسی گردد.

 24. سلام
  اینستا دوماهی هست منو از پیجم انداخته بیرون و هرموقع یوزر‌ و رمز رو وارد می‌کنم و لاگین‌ رو میزنم‌ وارد پیجم نمیشه‌
  و حتی هیچگونه پیغامی هم نمیده که مشکل از کجاست
  منو راهنمایی کنید باید چیکار کنم ممنون

  1. سلام و احترام؛
   با سایر دستگاه ها یوزرتون رو جستجو کردید که هنوز وجود داره یا اکانتتون توسط اینستاگرام حذف شده؟

  2. سلام ببخشید چجور از برنامه تغییر ایپی استفاده کنیم و از کجا دانلودکنیم

   1. سلام و احترام زهرا جان؛
    منظور همان برنامه های است که آیپی شما را تغییر می دهند و می توانید از محدودیت ها به دور باشید.
    برنامه هایی که برای ورود به فیسبوک، توییتر و تلگرام و… استفاده می کنید. این برنامه ها را می توانید در گوگل جستجو کنید.

 25. سلام صفحه اینستام باز میشه ولی چیزی نشون نمیده این پیام رو میده.
  سانیستا را از نمایش dropzoneآن منبعکرد.dropzone را از تنظیمات برنامه و اعلان مدریت مجوز برنامه های dropzone فعال کنید

  1. سلام و احترام؛
   چنین قابلیتی در گوشی های هواوری ارائه شده برای مدیریت این بخش به مسیر Settings>All>DropZone Manager مراجعه کنید یا به دنبال تنظیمات گزینه DropZone بگردید.

 26. سلام من در چند روز شاید دو سه روز چند پیج اینستاگرام ساختم الان دیگه اجازه نمیده اکانت جدید بسازم زمانی هم که میخوام با جیمیل بسازم اجازه نمیده و برای سی روز احراز هویت تصاویر ناقصه و نکست هم نمیشه فکر کنم آی پی گوشی رو بلاک کرده

  1. سلام و احترام؛
   از برنامه تغییر آیپی برای نمایش کامل تصاویر احراز هویت استفاده کنید پس ا گذراندن مراحل برنامه تغییر آیپی را حتما غیرفعال کنید.

   1. سلام من یه مشکلی برای پیجم به وجود اومده
    من دستم خورد و ایمیل اینستام پاک شد و
    بعد اینستا یک ایمیل فرستاد که ایمیلتون داخل اینستا پاک شده و در ادامه متن
    نوشت اگر آدرس ایمیل خود را حذف نکرده اید ، می توانید حساب خود را در اینجا ایمن کنید.
    منم دستم خورد رفتم داخل سایتی که فرستاده بود
    بعد از اون اینستام هی ارور میده
    داخل اکانت هستم ولی نمیزاره فعالیتی انجام بدم و با گوشی دیگه میخوام وارد بشم نمیتونم
    رمز درسته ولی همش ارور میده
    ممنون میشم کمکم کنید

    1. با سلام دوست عزیز
     دقیقا چه اروری را دریافت می کنید؟

 27. سلام من بخاطر فالو انفالو پیجم بسته شده و نوشت تا ۲۴ ساعت اگر فعالیتتون تایید شه پیجتون برمیگرده تا چند ساعت با پیجای دیگه که چک میکردم ای دی و پروفایل پیجم بود اما الان شده یوزر نات فاند و پروفایلم سفید شده چکار کنم؟

  1. سلام دوست عزیز اکانت شما غیرفعال شده و باید بازگردانی انجام بدین شاید اکانت شما برگرده . برای بازگردانی به صفحه ورود برید و یوزر و پسورد وارد کنید و مراحلی که برای شما میاد رو طی کنید.

   1. سلام من روی ربات میزنم با موفقیت هم انجام میشه ولی داخله پیج نمیره بعدم چطور ایپی رو تغییر بدم ؟تمام مقاله های شمارو خوندم ولی داخل پیج که میرم ارور میده و میره سمت ربات خواهش می کنم کمکم کنید

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     دقیقا چه پیغام خطایی دریافت می کنید؟
     آیا صفحه کپچا برای شما نمایش داده می شود؟
     منظور از برنامه تغییر آیپی، همان برنامه هایی است که به کمک آنها وارد فییسوک، توییتر، تلگرام و… می شوید قبل از لاگین این برنامه را فعال نموده و مراحل کافیرم را دنبال کنید.

  2. سلام و وقت بخیر
   از دیروز اینستاگرام اخطار نقض قوانین و بهم داد و پیجم و غیرفعال کردو زد تا ۲۴ساعت نتیجه بازبینی معلوم میشه اما الان که میخوام وارد بشم به هیچ وجه پیجم نمیاد و می‌نویسه کاربر پیدا نشد
   الان چیکار باید بکنم؟

   1. سلام و احترام زهرا عزیز؛
    به هیچ عنوان دکمه لاگ را نزنید. زمان ورود به حساب با هشدار کانفیرم اکانت مواجه می شوبد؟
    با سایر اکانت ها حساب خود را جستجو نمایید و بررسی کنید به جای نام کاربری شما چه عبارتی درج شده است؟ چنانچه به جای نام کاربری عبارت کاربر اینستاگرام درج گردیده اطاع دهید تا فرم ارتباط باپشتیبانی خدمتتان ارسال گردد.

 28. سلام من به ایمیلم دسترسی ندارم و اکانتم از دیشب این ارور رو میده : please wait a few minutes before you try again
  رمز و آیدیم درسته ولی فکر کنم ایمیل لازمه میتونم کاری بکنم ؟؟

 29. سلام
  من نمیتونم وارد پیجم بشم ،کلا صفحه میپره و درخواست پسورد جدید میده ،متاسفانه پسوردم رو یادم نمیاد،نمیدونم چکار کنم
  فراموش کردمم میزنم بهم کد میده ولی نمیتونم پیجمو بالا بیارم

 30. سلام خسته نباشید
  پیج من دقیق 6روز پیش واردش نمیشد بشم این خطارو میداد
  Help Us Confirm It’s You We’ve noticed unusual activity from your account and have temporarily restricted certain actions until 2021-08-21. Follow the next steps to help us remove the restrictions on your account. Next Log Into Another Account
  ولی بعد دروز خودش درست شد یک پست گذاشتم دو روز بعدش این خطا جدیدو داد
  Confirm it’s You to Login

  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.

  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled
  با پیج داداشم اسم پیجمو سرچ میکنم میگه وجود نداره
  پیجم فقط آهنگها قدیمی میزاشتم همین
  یعنی پیجم حذف شد لطفا راهنمای کنید

  1. سلام و احترام؛
   اینستاگرام یکسری قوانین پایه وضع کرده و نسبت به این قوانین هم کاملا سختگیرانه عمل میکنه. مثلا تعداد مشخصی لایک یا فالو و آنفالو در ساعت باید صورت بگیره و اگر از این حد فراتر برید شاید فعالیتتون به عنوان ربات شناسایی بشه و اینجاست که باید احراز هویت کنید و اثبات کنید که ربات نیستید!
   حالا دلیل نمایش ارورهایی که ارسال کردید رو خدمتتون میگم: ارور اول رو زمانی دریافت کردید که یکسری فعالیت مشکوک داشتید به عنوان مثال ممکنه از ربات استفاده کرده باشید، ممکنه با آیپی های مختلف لاگین کرده باشید، ممکنه تعداد فالو انفالوهایی که انجام داید از حد مجاز گذشته باشه و موارد این چنین…
   خب در ابتدا یک هشدار برای شما ارسال شده که چنین فعالیت هایی دارید و می بایست متوقف بشه در این مرحله به حساب هم دسترسی دارید و مثل قبل میتونید فعالیتتون رو انجام یدید.
   در گام دوم همون موارد خلاف قوانین مجددا تکرار شده و شما پیغام دوم رو گرفتید اما این بار دیگه به پیج دسترسی ندراید و به شما اعلام شده که 30 روز فرصت دارید اثبات کنید که ربات نیستید.
   حالا چجوری باید اثبات کنید؟ در این مرحله یا یکسری تصویر به صورت کچپا نمایش داده میشه و شما باید تصاویر مربوطه رو انتخاب کنید یا ازتون درخواست میشه که یک ویدیو ارسال کنید. دقت کنید اگر در بازه زمانی 30 روزه (از زمان مشاهده آخرین پیغام) نتونید مراحل احراز هویت رو انجام بدید اکانتتون برای همیشه از دسترس خارج میشه.

   1. سلام. وقت بخیر. من تصاویر رو انتخاب کردم و مراحل رو پیش رفتم. پیغامی اومد که تا 24 ساعت آینده بررسی میشه. 24ساعت گذشته ولی همچنان نمیتونم واردش بشم و بهم پیامyour account has been disabled for violating our terms.learn how you May be able to restore your account. وقتی هم روی گزینه learn more میزنم، می‌نویسی صفحه وب در دسترس نیست و نمیتونه بارگیری بشه. لطفا کمکم کنید

    1. با سلام دوست عزیز
     اکانت شما بلاک شده است و برای رفع آن باید مراحل تعیین شده توسط اینستاگرام را دنبال نمایید. با توجه به وابستگی اینستاگرام به فیسبوک به منظور باز شدن صفحه وب مورد نظر باید پیش ار هر اقدامی از یک برنامه تغییر آیپی استفاده نمایید.
     موفق و پیروز باشید

 31. سلام به دلیل استفاده از برنامه جانبی مخصوص فالو و آنفالو کردن پیجم از دسترس خارج شده و با ارور پایین مواجه شدم ممنون میشم راهنماییم کنید ک بتونم پیجمو برگردونم
  Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable

  1. سلام و احترام؛
   همانطور که ذکر کردید این خطا به دلیل فعالیت های نامشخص و غیرمعمول و خلاف قوانین اینستاگرام رخ میده و 30 روز تا گذراندن مراحل احراز هویت و در دسترس قرار گرفتن پیج وقت دارید.
   اصولا با لمس دکمه next یا لینک ارائه شده از شما درخواست تکمیل کپچا یا ارسال یک ویدیو میشه.

  2. سلام.وقت بخیر دوست عزیز من پیج دارم فقط هم پست های از خوانندگی خودم میزارم.وقانونین اینستارو هم نمیدونستم.اومدم نزدیک هفت هزارفالو کردم.بعد چندماه دوباره سه چهارهزار انفالو کردم یعنی بک دادم.اون هم مثال سیصدتا چهارصد توی چند دقیقه.بعد بعد یه ارور میداد بعد از بیست چهارساعت فعالیت نمبکردم درست میشد.ومن فکر میکردم فقط درهمین حده که قوانین نقص کنید بعد از بیست چهارساعت ساعت درست میشه وهمیشه هم تکرار بشه همینه.بعد کامنتای بیش از حد گذاشت.لایک بیشتر از حد دوباره ارور میداد فعالیت نمیکردم درست میشد.تا اینکه ادامه دادم رسیدم.پیجم بالا نمیمومد.و حذفش کردم.پسوورد رو تغیر دادم.بازش باز هم خوب بود.اما دیگه فالو انفالو اینا نکردم درحد در یکسال یکی دوتا بین خیلی فاصله.ولایک هم خیلی کم.و کامنت گاهی وقتی زیاد میذاشت.واینکه خوب بود لایک بازید نسبتا نسبت به پیجم داشتم.اما چندتا پست جدید گذاشتم‌.حدود از همین بهار تا الان اصلا تعداد لایکشون از 26نفر بالاتر نمیره.واون پست های قدیم هم بعضیا وقتا لایک میشه در حد هرماهی 50تا وبعضیا وقتا هم پست های قدیمی میبنی دریکماه یکی دوتا لایک میخورن اما اون پست های جدید اصلا لایک نمیخورن.دوباره اومدم نام کاربری رو تغیر دادم.بعد تا چهارده روز تغیر نکرد.البته پست های قدیمی یکی دوتا لایک داشتن.اما دوباره بعد چهارده روز دوباره برگردونم به اسم خودم الان ده روز میگذره.در این چند روز فقط پست های قدیمی هر کدوم یک لایک خوردن.خواهش میکنم ما رو راهنمایی کنید.که چکار کنم چه اشکالی داره.من حقیقتا در مورد نظر که اینجا مینوسبم که اگه جواب بدید.کجا دوباره باید بیام بخونم نمیدونم.انجام ندادم.خیلی خیلی ممنونم بهم بگید چکار کنم چی شده بااینا که گفتم.چون من خودم میدونم اگه قوانین رو نقص نمیکردم پیجم دیده میشد.داشت خب پیش میرفت.شماره نیست تماس بگیرم.

 32. ببخشید من از برنامه برای فالو و انفالو استفاده میکردم و در برنامه رفتم نوشته بود try again later و دو هفته هستش که اینجوریه چیکار کنم. خیلی برام مهمه لطفا کمکم کنید.

 33. واسه من میادش اینستام ولی نه میتونم لایک کنم نه میتونم کامنت کنم نه فالو و نه انفالو

  1. سلام و احترام؛
   احتمالا به دلیل وجود فعالیت های مغایر قوانین اینستاگرام محدو شدید پیشنهاد میکنم برای مدت زمان کوتاهی فعالیت نداشته باشید و پس از اون حد مجاز رو بر اساس جدول زیر در نظر بگیرید همچنین از برنامه های جذف فالور، ربات و تغییر آیپی استفاده نکنید.

 34. ببخشید من از برنامه برای فالو و انفالو استفاده میکردم و در برنامه رفتم نوشته بود try again later و دو هفته هستش که اینجوریه چیکار کنم. خیلی برام مهمه لطفا کمکم کنید. خیلی ممنونم میشم

  1. سلام و احترام؛
   آیا پیغامی مبنی برا احراز هویت دریافت کردید؟
   اگر برنامه جانبی، ربات، برنامه تغییر آیپی دارید آن ها را حذف کنید سپس مجددا در خصوص لاگین اقدام کنید همچنین با سایر دستگاه ها در راستای ورود به حساب خود اقدام نمایید با یک اکانت دیگر نیز حساب خود را جستجو کنید و بررسی نمایید که اکانت شما حذف شده یا خیر.

 35. ببخشید من سه روزه که خطای بیست و چهار ساعت دریافت میکنم
  و اینستاگرام رو میارم و همچین گزینه ای نداره لطفا راهنمایی کنیید

  1. سلام و احترام؛
   کیمیا عزیز اگر عمل احراز هویت را انجام داده اید تا چند روز هیچ فعالیتی نداشته باشید و اصلا در خصوص ورود به اینستاگرام اقدام نکنید. ترجیحا تا 72 ساعت صبر و پس از آن بررسی نمایید.

 36. اینستاگرام من از طرف از طرف مرکز غیر فعال شده . میگه قوانین ضد اینستا انجام دادی . حالا در خواست کمک میدم آخرش که گزینه سند رو میزنم ارور میده . یکی بخاطر خدا راهنماییم کنه . کسی هست که بتونه پیج منو نجات بده

  1. سلام و احترام پریا جان؛
   لطفا متن خطای دریافتی را ارسال کنید تا در صورت داشتن اطلاعات ما یا کاربران راهنماییتون کنیم. 🌼🌼

   1. با سلام برای من این پیام اومده و اصلا احازه ورود به پیجم رو نمیدهConfirm Your Info on the App
    We noticed unusual activity from your account. Confirm your identity from the Instagram app to get back to your account.
    باید چیکار کنم تو هیچ تنظیماتی هم نمیتونم وارد بشم مرتبا میپره

 37. سلام روزتون بخیر.من میرم توی اینستاگرام کلا صفحه سیاه میشه هیچیییی نشون نمیده برگشت که میزنم یه لحظه نشون میده بعد ارور رفرش رو میده میگه رفرش نمیشه.چیکار باید بکنم؟؟

  1. با سلام دوست عزیز
   پیشنهاد می کنم یکبار برنامه اینستاگرام را حذف و مجددا نصب نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 38. سلام لطفا راهنمایی کنین به منم همین پیام رو میده و عکسای احراز هویت باز نمیشن که انتخاب کنم حالا چیکار کنم؟؟؟ لطفا راهنمایی کنین این برنامه تغییر آی پی کدوم رو نصب کنم و چطوری استفاده کنم؟

  1. سلام وقت بخیر سما جان؛
   فرقی نداره آیپی کدام کشور باشه…
   یک ف* ش.ک.ن نصب و فعال کنید تصاویر لود میشن.

    1. با سلام دوست عزیز
     خوشحالیم که مشکل شما مرتفع شد.
     موفق و پیروز باشید

    2. درود من پیج اینستام رفت. با این هشدار ممنون میشم کمک کنید برگرده پیجم

     Confirm it’s You to Login
     We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
     Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s

  2. سلام
   چرا بعد از تاریخ رفع بلاک،از بلاک اینستا خارج نشدم؟لطفا راهنمایم کنید

 39. سلام دوست عزیز
  من از اینستام در اومدم و میخواستم باز برم تو اینستام زد نیاز ب هویت داری من نه شمارمو دارم که باهاش پیج ساختم ن ایمیل واقعا نمی‌دونم چیکار کنم ممنون میشم جواب بدین

  1. با سلام محیا عزیز
   برای بازیابی رمز عبور خود نیاز به دسترسی به یکی از موارد عنوان شده یا اتصال حساب به فیسبوک خود دارید و در صورت عدم دسترسی به ایمیل یا شماره تماس تقریبا ورود مجدد غیرممکن خواهد بود.
   موفق و پیروز باشید

 40. سلام ببخشید دیروز برای من وقتی وارد اینستامیشم این پیام میا:
  Confirm it’s you to login. We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled ولی هرچی گزینه nextپایین رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته و اینکه یکی از فالوور ها و فالواینگم پیجمو پیدا نمیکنه میشه لطفا راهنماییم کنید

 41. سلام روزتون بخیر تغییر ایپی به چه طریقیه من ۳۰ روز بلک بودم ولی زمانم تموم شده پیجم باز نمیشه باید چکار کنم

  1. با سلام دوست عزیز
   در هنگام بلاک شدن چه پیغامی را دریافت کرده اید؟ برای تغییر آیپی باید از برنامه های *فیلتر*شکن* استفاده نمایید.
   موفق و پیروز باشید

  2. سلام اینستام بلاک دائمی شده چیکار کنیم لطفا کمک کنید من اون مراحل confirm رفتم بعد پیامک ۲۴ساعت اومد بعد ولی هنوز مسدود شده کنم کنید لطفا

   1. سلام و احتررام سپیده عزیز؛
    در صورت انجام مراحل وریفای باید منتظر بمانید تا اینتاگرام وریفای شما را تایید نمایند.

 42. مرسی از لطفتون راهنمایی هاتون بسیار عالی بود مشکل بنده حل شد

 43. سلام و عرض ادب
  من دیروز ی برنامه ی انفالویاب نصب کردم و تعدادی رو انفالو کردم بعد از اون اینستام هنگ کرد. بعد من اینستاو برنامه ی انفالویاب رو حذف نصب کردم.دوباره اینستاگرام رو نصب کردم تا وارد پیجم بشم اما نوشته این حساب دردسترس نیست.من الان باید چ کار کنم؟ میشهیه راه حلی بدید.خیلی برام مهمه حسابم برگرده. دوستام میگم هنوز حسابم موجوده و حذف نشده
  میشه راهنمایی کنید

   1. سلام من نام کاربری و گذرواژه خود را میزنم ولی کدی که پیامک برام بیاد نمیاد هر چن بار که میزنم نمیاد کد شش رقمی لطفا خواهشاً راهنمایی کنید مرسی باتشکر فراوان

    1. سلام
     از نسخه وب اینتساگرام (سایت اینستاگرام) هم این فرآیند را طی کنید. هم چنین از برنامه های تغییر آی پی نیز استفاده کیند.

 44. الانم با یه ایدی جدید وارد اینستا شدم‌‌. اشکال نداره؟

  1. خیر. داشتن یک حساب جدید مشکلی را برای حساب دیگر شما به وجود نمی آورد.

 45. سلام من گوشیم بازیابی ب کارخانه کردو حسابم پاک شده و بازیابی نمیشه ممنون میشم راهنماییم کنین

 46. داخل اینستا بود یدفعه برام یه پیام امد که گذرواژه توسط صاحب حساب تغییر کرد و یدفعه از رو پیج انداختم بیرون
  یه پیج دیگه ساختم اونم بعد از چند دقیقه همینطوری شد
  و بعد برام یه صحفه باز شد که شما ربات نیستید بعد عکس ها واضحه
  نبود هرچی سعی کردم نشد
  الان هم اسم پیج و پسور که میزنم ارور میده لطفا راهنمایی کنید ممنون

  1. سلام ببخشید پیج من ب دلیل نشر مطالب **دو بار پرید و احراز هویت اومد ک موفق شدم برگردونم الان تنها مشکلی که داره لایو من مسدوده خیلی وقت هس ک مسدود هس میخوام لایو بگیرم میزنه لایو زنده موقتا مسدود همه روش هایی ک بلد بودم انجام دادم اما رفع نشد نظر شما چیه در این مورد؟؟؟؟؟

   1. سلام و احترام دوست عزیز؛
    در برخی مواقع به طور موقت امکان گرفتن لایو میسر نیست و مدت زمانی تا رفع تعلیق می بایست منتظر بمانید. افزایش تعاملات پیج در این مورد بی نتیجه نیست.

 47. سلام من وارد اینستا که میشم میگه رفرش نمیشه بعد خطا میده میگه فعالیت مشکوک مشاهده شد و تایید کنین که ربات نیستین ولی وقتی تایید میکنم و میگه یه سری عکس انتخاب کنین اون صفحه عکسا رو کامل نمیاره که انتخاب کنم یا اون یکی حالتش که میگه هر چیزی میشنوید بنویسید اصلا چیزی نمیاره که بنویسم لطفا کمکم کنین

  1. با سلام مهسا عزیز
   برای اینکه تصاویر به صورت کامل لود شوند لازم است قبل از هر اقدامی از یک برنامه تغییر آیپی استفاده نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 48. با سلام . من پیجم قفل موقت شده . طبق توضیحی که دادید قسمت help میرم چیزی نمیاد برام که درخواست بفرستم برای اینستاگرام . شماره ای هم که اینستا نصب کردم با ایمیل ندارم متاسفانه .
  راهی هست که پیجمو باز کنم . ممنون

  1. سلام و احترام؛
   دقیقا کدام یکی از خطاها را دریافت نموده اید؟

  2. سلام
   خواهش میکنم جواب بدین 🙏🏻من یهو از اینستا اومدم بیرون و الان هر چی میرم داخلش نمیره مینویسه. متاسفیم نتوانستیم درخواست شما را انجام دهیم لطفا چند لحظه دیگر امتحان کنید. و امتحان کردم بازم نشد خواهش میکنم جواب بدین 😭🙏🏻

   1. سلام و احترام؛
    از طریق اینستاگرام وب در راستای لاگین اقدام نموده و نتیجه را جهت راهنمایی بیشتر ارسال بفرمایید.
    همچنین از سایر دستگاه ها نیز جهت بررسی وضعیت لاگین خود استفاده نمایید.

 49. سلام.ببخشید ظاهرا کسی وارد اکانت اینستاگرام من شده و پسورد را عوض کرده و من روی لپ تاپ نمیتونم لاگین کنم و پیغام خطای پسورد میدهد.
  (پیغام هم اومد برام که کسی می خواهد به اکانت شما دسترسی پیدا کند.) ولی روی موبایلم اینستاگرام باز بود و به همین دلیل میتونم ازش استفاده کنم.
  الان مشکل ورود به اینستا روی لپ تاپ رو دارم و وقتی در لپ تاپ روی وب اینستا را باز میکنم و forget password را میزنم و ایمیل را وارد میکنم پیغام
  confirm its you login. we noticed unusual activity from your account so we’velogged you out.follow the next steps within 1 day so we can try to get you back را میدهد و وقتی im not robot را انتخاب میکنم گزینه next غیر فعال هست و نمیش رفت مرحله بعد. مشکل اینه که وقتی موبایل رو هم میزنم مینویسه user not found میاد .چطوری باید next فعال بشه؟ چطوری میشه پسورد را عوض کرد> خواهش میکنم راهنمایی کنید.
  ممنونم

 50. سلام من از آنفالو یاب استفاده کردم که یهو پیجم رف بطور کل یهو دیدم حذف شده ولی میخوای وارد پیج شی یه صفحه میزنه که رمز به کجا ارسال شه میزنم شماره بعد رمز میاد،صفحه بعد رمز جدید میخواد برا تایید هویت ولی رمز جدیدو اصلااااا قبول نمیکنه🥺با فیلتر شکن بی فیلتر شکن هم امتحان کردم

  1. با سلام دوست عزیز
   باید دقت داشته باشید که آی پی کشور انتخابی برنامه تغییر آی پی شما مربوط به کشورهای قرار گرفته در لیست تحریم فیسبوک نباشد. پیشنهاد می کنم سرور کشور را در برنامه تغییر داده و مجددا امتحان نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 51. سلام الان سه روزه که پیج اینستاگرام من از طرف اینستا بلاک شده و user not found میزنه همه اقدامات لازم هم انجام دادم ولی هیچ اتفاقی نیفتاده هنوز چیکار باید بکنم

 52. سلام
  پیجم کاریه میخام وارد بشم “میزنه کاربری پیدا نشد” اسم پیجمو سرچ میکنم پیدا نمیشه

 53. سلام
  ببخشید
  من اصلا نمیتونم وارد اکانتم بشم
  قبلا به اشتباه تاریخ تولد وارد کردم
  الان درستش کردم همه ی اطلاعاتی که خواسته بود رو دادم ولی بعد از اینکه لود شد
  بهم پیام داد که به خاطر اینکه برای دیگران مزاحمت داشتی نمیتونی بهش دست پیدا کنی
  در صورتی که من اصلا هیچ کدوم از قوانین رو نقض نکردم و الان واقعا اکانتم رو میخوام
  باید چیکار کنم؟؟

  1. با سلام دوست عزیز
   توجه داشته باشید که نقض قوانین می تواند مواردی مثل فالو کردن بیش از حد یا هر نوع رفتار ربات گونه دیگر نیز باشد. خطایی که در هنگام ورود دریافت می کنید را عیناً بیان کنید تا بتوانم به شکل بهتری شما را راهنمایی کنم.
   موفق و پیروز باشید

 54. سلام من برنامه توربو فالوور نصب کردم و شروع کرد فالو زدن همینکه میخاستم لغو بزنم خواست وارد پیجم بشه که من اطلاعاتم وارد نکردم الان پیغام ارور میاد روی صفحه اینستا یعنی برای لحظه کوتاهی پیجم باز میشه و سریع تصویر قفل و متنی که یعنی پیج شما بخاطر استفاده از برنامه ناشنا بسته شده و باید خود را تایید کنید نشون میده نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

 55. سلام و درود
  من الان یک ماهه مهاجرت کردم هفته اول رسیدم اینجا پیج اولم یه صفحه اومد بالا واسه اثبات اینکه ربات نیستم مراحل و رد کردم رفتم جلو دیدم پیجم پرید
  بالای ۱۰ دفعه ایمیل زدم کد دادن تو کاغذ نوشتم و همونجوری که میخواستن عکس گرفتم براشون جوابمو هنوز ندادن
  پیج دوم زدم
  اونم ی هفته بعد دیسیبلش کردن
  پیج سوم زدم اونم همین امشب دیسیبل کردن
  یعنی دارم دیوونه میشم هیچ نقض قوانینی هم نکردم تا الان نه کامنت نه تو برنامه فالور وارد کرده باشم هیچ کاری نکردم اصلا واقعا نمیدونم چرا

  1. سلام و احترام؛
   در صورتی اکانت بلاک یا شما ربات شناخته می شوید که یکی از موارد و قوانین تعریف شده اینستاگرام را نقض نمایید در جدول زیر مواردی که موجب بروز چنین مشکلی می شود درج شده است:

  2. سلام من امروز یه پست در اینستا گذاشتم و به من پیغام مسدود شدن ویدئو رو میده ومیگه تو بلاروس، روسیه قابل مشاهده نیست چه باید کرد.

   1. سلام و احترام؛
    آیا پیغامی مبنی بر کپی رایت موزیک دریافت میکنید؟

 56. سلام من اینستاگرامم باز نمیشه یهو اینجور شده نزدیک ۴ روز است تا باز میکنم دوباره نصب میکنم ولی باز نمیشه میگه پسورد و این چیزا من ن زیاد فالور دارم ن انفال و کردم حالا نمیدونم چکار بکنم میشه کمکم کنین یا ی آدرس دیگه بدین من شات بگیرم نشونتون بدم

  1. سلام و احترام شیرین جان؛
   لطفا تصویری یا متن خطای دریافتی خود را ارسال نمایید تا دقیق تر شما را راهنمایی کنیم.

 57. سلام من دیشب بدون اینکه بدونم این تعداد چقدره به عده ی زیادی رو انفالو کردم پیجم بلاک شده و از پیج خارج شدم برام گزینه ی چنج پسورد اومده ولی وقتی ک میخوام پسوردم و تغییر بدم نمیشه میشه راهنماییم کنید پیجم کاری هست و به هیج وجه نمیخوام از دستش بدم.

   1. سلام تغییر ای پی چیه؟
    من از فالواری فیک استفاده کردم و الان زده ۳۰ روز مهلت داری برگردونی
    ولی میخوام بزنممن ربات نیستم عکس نشون نمیده

    1. سلام و احترام؛
     منظور برنامه هایی هستند که به واسطه انها می توانید محدودیت های دسترسی را پشت سربگذارید برنامه های متعددی در این خصوص وجود دارد و با جستجوی v p n مناسب و فعالسازی آن می توانید اقدام نمایید.

 58. سلام وقت بخیر
  من پیجی داشتم که پوشاک عرضه میکردم اما پیج بسته بود و حالت تجاری نداشت .
  به یکباره پیج بسته شد اول از من تایید شماره خواست بعد از ارسال کد وتایید پیج باز نشد و این پیغام برام ارسال میکنه
  Your account has been disabled for violating our terms. Learn how you may be able to restore your account.
  وقتی میزنم صفحه مورد نظر باز بشه هیچ چیزی نمیاد وفقط یک صفحه سفید میاد.
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 59. سلام و عرض خسته نباشی من پیجم دیسبل شده .
  وقتی آیدی اینستاگرام و پسوردشو میزنم میگه کد تاییدی برای شما فرستادیم درست وارد کنید وارد که میکنیم میگه خطا درست میشه

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 60. سلام خسته نباشید
  امروز وارد پیجم شدم میبینم زده users not found نمیدونم چکار کنم
  بنظرتون پیجم هک شده؟
  میشه کمکم کنید

  1. سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز؛
   نمایش خطای user not found زمان جستجوی یک کاربر در اینستاگرام دلایل متعددی دارد از جمله:
   صاحب اکانت مورد نظر نام کاربری اش را تغییر دهد.
   اکانت خود را برای مدتی حذف یا غیر فعال نماید.
   یا اکانت وی توسط اینستاگرام بلاک شده باشد.
   بلاک دو طرفه انجام داده باشید.
   در این راستا توصیه می شود راهنمای زیر را مطالعه نمایید:
   رفع ارور user not found هنگام جستجوی کاربران در اینستاگرام

 61. من این خطا میاد چیکار کنم کمک کنید🥺
  Confirm Your Info on the App

  We noticed unusual activity from your account. Confirm your identity from the Instagram app to get back to your account.

 62. من چندین روزه خواستم پسوردم عوض کنم اومدم بیرون پسوردم حواسم نبود یادم نیس از سایت هم هر کاری می‌کنم لینک نمیده بهم انگار مسدود شده پیجم
  این پیغام میاد ،Please wait for a few minutes before you try again

   1. سلام وقت بخیر
    خیلی ممنون ازتون اما برنامه تغییر آی پی چی هست من متوجه نشدم اسمش چیه چجوری باید برای iOS استفاده کنم ؟

    1. با سلام دوست عزیز
     ممنون از محبت شما. منظور از برنامه تغییر آیپی همان *فیلتر*شکن* است.
     موفق و پیروز باشید

 63. سلام وققتون بخیر من اینستارو نصب میکنم اکانتم میاد بالا ولی صحفه سیاه میشه و میزنه در حال بارگیری و بعد چند دقیقه کل صحفه سیاه میشه باز

 64. سلام وقت بخیر اکانت من حدود 40 روز هست که کامل بسته شده ابتدا پیغامی ک میداد میگفت 30 روز دیگه رفع مسدودی میشی اما الا پیغام زیر میده و حتی فراموشی رمز عبور هم ک میزنم میگه چنین اکانتی وجود نداره راهی برای برگشت اکانت من وجود داره ؟؟؟

  Your account has been permanently disabled because it didn’t follow our Community Guidelines. This decision can’t be reversed either because we’ve already reviewed it, or because 30 days have passed since your account was disabled. Learn more about why we disable accounts in our Community Guidelines.

  1. با سلام دوست عزیز
   حساب شما به صورت کامل بلاک شده است و احتمالا پیغامی که دریافت می کردید بر این مفهوم بوده است که 30 روز فرصت دارید برای بازگردانی آن اقدام نمایید و شما در این بازه این کار را انجام نداده اید و احتمال اینکه بتوانید آن را مجددا بازگردانی نمایید، بسیار کم و تقریبا صفر است. در همین راستا می توانید مقاله نحوه رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام را مطالعه نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 65. اطلاعات خود رادر برنامه تاییدکنید درصورتی که الان5 روزه اینیستام قفله باز نمیشه

 66. سلام برای من راستایی ازمایی روبات نبودن توی اینستاگرام اومد بعد حواسم نبود لوگ اوت زدم الان هرکاری میکنم نمتونیم وارد بشم خطای یوزر نات فوند میزنه

  1. با سلام دوست عزیز
   در زمان احراز هویت اینستاگرام به هیچ عنوان نباید لاگ اوت کنید. در چنین شرایطی پیشنهاد می شود از طریق مرورگر و سایت اینستاگرام و به کمک شماره تلفن یا آدرس ایمیل ثبت نشده نیز مجددا امتحان کنید. اگر همچنان با جستجو این 2 مورد نیز حساب شما پیدا نشد، تا زمانی که دوباره حسابتان در نتایج نمایش داده شود کاری نمی توان کرد.
   موفق و پیروز باشید

 67. سلام دوستان با وجود اینکه بیش از 40 روز از غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام من میگذره اما هنوز پیغام زیر بهم میده هر کدام دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنند

  Your account has been permanently disabled because it didn’t follow our Community Guidelines. This decision can’t be reversed either because we’ve already reviewed it, or because 30 days have passed since your account was disabled. Learn more about why we disable accounts in our Community Guidelines.

  1. با سلام دوست عزیز
   حساب شما به صورت دائمی توسط اینستاگرام بلاک شده است و به همین دلیل نیز امکان بازگردانی اکانت تقریبا غیرممکن است.
   موفق و پیروز باشید

 68. با سلام برایمن این پیام میاد چیکار کنم پیجم بیزینس هست
  try again later
  we limit how often you can do certain things on instagram, like following people, to protect our community.

  1. با سلام دوست عزیز
   احتمالا به دلیل رفتارهای ربات گونه توسط اینستاگرام ربات شناخته شده اید و یکسری از دسترسی های شما مثل دنبال کردن افراد برای مدتی مشخص محدود شده است. باید منتظر بمانید تا محدودیت توسط اینستاگرام برداشته شود.
   موفق و پیروز باشید

 69. سلام دوستان با وجود اینکه بیش از 40 روز از غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام من میگذره اما جدیدا این پیغام بهم میده لطفا دوستانی ک در این زمینه اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند

  Your account has been permanently disabled because it didn’t follow our Community Guidelines. This decision can’t be reversed either because we’ve already reviewed it, or because 30 days have passed since your account was disabled. Learn more about why we disable accounts in our Community Guidelines.

  1. با سلام دوست عزیز
   متاسفانه اکانت شما به صورت کامل بلاک شده است و امکان بازگردانی آن تقریبا وجود ندارد.
   موفق و پیروز باشید

 70. سلام ببخشید اینستا من بلاک و ریپورت شده چطوری میتونم بیارم بالا این دفعه دوم بخاطر اینکه منو زیاد بلاک کردن حسودا و دیگه نیومد بالا من چیکار کنم پیجم میخوام برگرده لطفا راهکار بدین

  1. با سلام فرزانه عزیز
   دقیقا چه پیغامی را دریافت می کنید؟ مورد را به شکل کامل تری بیان کنید تا بتوانم شما را راهنمایی کنم.
   موفق و پیروز باشید

 71. سلام
  موقع باز کردن برنامه با این پیغام مواجه میشم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  The link you followed may be broken, or the page may have been removed.

  1. با سلام دوست عزیز
   آیا در هنگام ورود به برنامه با این خطا مواجه می شوید یا در هنگام استفاده از یک لینک مشخص برای ورود به پروفایل شخص مشخصی در اینستاگرام؟ لطفا به شکل دقیق تری توضیح دهید تا بتوانم شما را راهنمایی کنم.
   موفق و پیروز باشید

   1. Sorry, this page isn’t available.
    The link you followed may be broken, or the page may have been removed. Go back to Instagram.
    این متن کاملی که برام میاد
    وقتی رو برنامه کیلیک میکنم
    برنامه این و نمایش میده

 72. سلام واقعا متشکرم که وقت میزارید و راهنمایی میکنید
  بله درهنگام ورود به برنامه این خطا رو میده
  در واقع وقتی روی برنامه اینستا کیلیک میکنم که باز شه
  این خطا رو میده
  و اینستا باز نمیشه
  اینجا میشه عکس آپلود کرد
  که از صفحه گوشیم اسکیرین بگیرم بفرستم

  1. سلام مجدد دوست عزیز
   انجام وظیفه است. این خطا ممکن است به دلایل مختلفی نمایش داده شود که اصلی ترین آن حذف شدن حساب کاربری شما است. در همین راستا پیشنهاد می کنم از طریق اکانت های دیگر آیدی خود را جستجو کرده و ببینید یا در نتایج نشان داده می شوید یا نه و سپس با یک دستگاه دیگر یا مرورگر گوشی و نسخه وب واتساپ نیز برای ورود به حساب خود اقدام نمایید. در صورتی که حسابتان در نتایج نشان داده نشد یا در هنگام ورود به برنامه از طریق یک دستگاه دیگر همچنان با خطا مواجه شدید، این احتمال وجود دارد که حساب کاربری شما حذف شده باشد. اما اگر این مورد تنها روی گوشی تلفن همراه خودتان رخ می دهد بهتر است برنامه اینستاگرام خود را پاک کرده و مجددا نصب نمایید.
   موفق و پیروز باشید

   1. متشکرم از راهنمایی تون
    گویا اکانت م پاک شده
    ولی نمیدونم چرا این اتفاق افتاده

    1. سلام و احترام؛
     ممکن است فعالیت های مغایر با قوانین متعارف اینستاگرام انجام داده باشید در چنین شرایطی اعلانی مبنی بر احراز هویت برای شما اراسل می گردد و در بازه زمانی مشخص می بایست مراحل مربوطه انجام گردد در غیراینصورت اکانت از دسترس خارج می گردد.

 73. سلام من همچون پیام هایی (account Blocker و غیره) رو دریافت نکردم و like،comment،پیام direct، تغییر profile هیچ کدوم از اینها رو نمیتونم انجام بدم و دیگران نمی‌توانن صفحه اینستای من را پیدا کنند،
  وقتی خودم وارد صفحه ام میشوم couldn’t Refresh feed
  با این مواجه میشوم و گزینه من روبات نیستم برام میاد ولی میزنم روش جواب نمیده، خودم حدس می‌زنم به دلیل like و follow زیاد این اتفاق افتاده برام، گزینه 3 که بالا گفتن(در سایت هست) همین help رو انجام دادم و منتظر پیام اینستا هستم
  گزینه هایی که تو سایت گفتن مثل تغییر رمز رو رفتم انجام بدم ولی error میزنه و گزینه تایید من روبات نیستم میاد که میزنم روش میگه مثلا ماشین رو پیدا کن ولی عکس منتشر نشده. لطفا کمکم کنید خیلی ممنون میشم این account خیلی برام مهمه

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در این خصوص می توانید قبل از مراحل احراز هویت از یک برنامه تغییر آیپی کمک گرفته سپس کچپا اینستاگرام را تکمیل نمایید پیشنهاد می شود راهنمای قدم به قدم زیر را نیز دنبال نمایید:
   حل ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام

 74. سلام اینستاگرام من خود به خود من رو لاگ اوت کرد و وقتی میخواستم لاگ این کنم پیغام با سر تیتر your account has been temporarily locked میداد که زیرش ادامه رو میزدم و میومد که ایمیل رو انتخاب کنم یا شمارم رو تا کد ارسال شه. کد رو که وارد میکنم صفحه تغییر رمز میاد و میگه رمز جدید انتخاب کن ولی هرچیزی که میذارم هیچ عکس العملی نشون نمیده و کزینهsubmitعمل نمیکنه که وارد پیج بشم چند روزه هرکار میکنم باز این میاد و این هم بگم که اکانتم توی بقیه دستگاه ها سرچش کرد instagram user شده. لطفا راهنماییم کنید.

  1. سلام و احترام؛
   ظاهرا اکانت شما به حالت تعلیق درآمده است. قبل از انجام مراحل مذکور یک برنامه تغییر آیپی فعال نمایید.

 75. سلام امروز من چند نفر انفالو کردم یدفعه زد couldn’t refresh feed چیکار باید بکنم؟

 76. سلام خسته نباشید
  من رمز اینستاگرام رو فراموش کردم و به دلیل اینکه اکانتم رو با تایید دو مرحله ای ایمن کردم ، برای بازیابی با اس ام اس میگه که چون شما امنیت پیجتان را بالا کرده آید نمی‌توانیم به شما لینک بازیابی بفرستیم . با سایت هم امتحان کردم ولی هیچ اس ام اسی نمیاره . اگه میشه لطفاً پاسخ بدید ممنون

 77. سلام من ی پیج کاری داشتم روی گوشیم نصب بود چون توی زمان کواه تعداد زیادی پست گذاشتم فکر کنم اینجوری ک یهو کلا پرید و ارور 30 روز داد من با لپ تاب وارد شدم دیگه اون من ربات نیستمو نخاست ولی زد احراز هویت ب خطم کد اومد زد 24 ساعت اینده برمیگرده پیجم یا لازمه کار دیگم بکنم یا منتظر باشم ممنون

  1. سلام و احترام فائزه عزیز؛
   در صورتی که کد احراز هویت را وارد نموده و پیغام اطلاع رسانی 24 ساعته را دریافت نموده اید تا 72 ساعت آینده وارد اکانت خود نشوید و پس از گذشت بازه زمانی ذکر شده می توانید مجددا به حساب خود لاگین نمایید.

 78. سلام من وقتی لایک و کامنت یا پست بزارم پیغام میاد که انجام این اقدام موقتا برای حساب شما مسدود شده است چکار کنم از این بلاکی موقعت در بیارم؟

  1. وقت بخیر مریم جان؛
   بهتر است برای مدت زمان کوتاهی فعالیت خاصی در اینستاگرام نداشته باشید این مورد به صورت خودکار رفع می گردد.

   1. سلام من زیاد ادیت کردم از دیروز دگ نمیتونم ادیت کنم پیجم و دگ درست نمیشه یعنی؟

    1. سلام وقت بخیرمونا عزیز؛
     چه قسمتی امکان ویرایش را محدود نموده؟

 79. سلام وقتی می خوام لایک و کامنت یا پست بزارم انیستا میگه حساب شما موقعت مسدود شده چکار کنم از بلاکی در بیام؟

  1. سلام دوست عزیز مقاله رو بخونید قسمت بلاک شدن موقتی کمکتون میکنه ولی پیشنهاد میدم رمز اینستاگرامتون رو هم یکبار ریست کنید.

   1. سلام آقا صادقی من رمز انیستا رو یکبار بزن عوض کردم نشد چکار کنم من مقاله رو خوندم توی انیستا قسمت پروفایل همه چیز کامل وارد شده بود از قبل من حتا عکس پروفایل رو عوض کردم باز از بلاکی در نميومد چکار کنم؟

    1. وقت بخیر؛
     مریم عزیز این مورد بعد از گذشت مدت زمانی به صورت رفع خواهد شد لطفا در نظر داشته باشید از از لایک بیش از حد خودداری کنید. در بازه های زمانی کوتاه تعداد زیادی فالو و آنفالو نداشته باشید. همواره سعی کنید تنها با یک آیپی وارد اینستاگرام شوید و از برنامه تغییر آیپی زمان ورود استفاده نکنید.

     1. سلام خوبی ببخشید من پیجم واردش میشم ولی نه پست هام نه اسمم نه استوری هام اصلا مشخص نیس و حی پیجم میزنه در دسترس نیس بعدا دوباره تلاش کنید مشکل چیه؟

     2. سلام و احترام دوست عزیز؛
      لطفا متن یا تصویر خطای دریافتی را ارسال نمایید تا شما را دقیق تر راهنمایی کنیم.

   2. ریست یعنی چی من یکبار رمز انیستا رو عوض کردم نشد چکار کنم حتا عکس پروفایل رو عوض کردم باز هم نشد من بیوگرافی اینستا از قبلا همه چیزش رو وارد کرده بودم مثلا شماره تلفن و ایمیل و تاریخ تولد چکار کنم از مسدودی موقعت در بیام؟

 80. آقا صادقی من یکبار رمز انیستا رو عوض کردم باشه الان از دوباره میخونم

 81. آقا صادقی من یکبار رمز انیستا رو عوض کردم نشد چکار کنم؟ حتا عکس پروفایل رو عوض کردم باز نشد بنطزتون چکار کنم؟

  1. سلام و احترام مریم جان؛
   دقیقا چه خطایی دریافت می کنید؟
   اگر با خطای ارور Your Account Has Been Temporarily Blocked مواجه می شوید یعنی اکانت شما به خاطر انجام یکی از موارد زیر به صورت موقت بلاک شده است.
   لایک کردن بیش از حد مجاز
   فالو و آنفالوهای مکرر و زیاد در بازه زمانی کوتاه
   ارسال پست های متعدد
   ارسال کامنت بیش از حد مجاز
   اصولا این مورد به صورت خودکار رفع می گردد اما با لمس گزینه Tell uپایین کادر هشدار می توانید مطابق با راهنمای آموزشی عمل کرده و خطا را رفع کنید.

   1. سلام وقت بخیر.برای منم این مشکل پیش اومد علامت من ربات نیستم رو زدم و یک رمز به خطم اس ام اس کرد و واردش کردم.
    اما هنوز نمیتونم وارد حسابم بشم و همش میگه که ما نمیتونیم شمارو وارد حسابتون کنیم. خواهش میکنم راهنماییم کنید

    1. سلام و احترام زهرا عزیز؛
     پس از تکمیل مراحل و کانفیرم اینستاگرام چه پیغامی دریافت نمودید؟ آیا پیغامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن وریفای دریافت شد؟

 82. سلام وقتتون بخیر من یه پیج برای پسرم درست کرده بودم الان یهو دیدم پریده نمیتونم وارد پیج بشم از پیج دیگه نگاه میکنم پیجش حذف شده نیس فقط نمیتونم واردش بشم هیچ تخلفی هم نکردم نه پشت هم پست گذاشتم نه پست خلاف اینستراگرام نه کامنت نه لایک نه فالو انلافالو زیاد چرا پیجم پریده؟حتی برنامه ای که بخواد از ای دیش استفاده کنم هم استفاده نکردم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   زمان ورود به حساب مربوطه با چه خطایی مواجه می شوید؟

 83. پیجم دیسیبل شده یوزرنیم پسورد رو میزنم تموم مراحلش انجام میشع ولی نیو پسوردو میزنم عمل نمیکنه ک پیجم بالا بیاد

 84. سلام دوستان.
  من دو روزه نمیتونم وارد اینستا شم و با این پیام مواجه میشم :«ما فعالیت های مشکوک را در حساب اینستاگرام شما حذف کرده ایم و به عنوان یک اقدام احتیاطی امنیتی موقتا قفل شده ایم
  این احتمال وجود دارد که حساب شما در نتیجه وارد کردن رمز عبور خود در وب سایتی که شبیه اینستاگرام طراحی شده است به خطر بیفتد. این حمله به فیشینگ معروف است.
  در طی چند مرحله بعدی از شما می خواهیم هویت خود را تأیید کنید تا به ایمن سازی حساب خود کمک کنید و به شما اجازه می دهیم دوباره وارد شوید»
  مراحلی که گفته شده بود رو انجام دادم و بعد با این پیام مواجه شدم: «از آنجایی که گفتید این شما نیستید، رمز عبور خود را به روز کنید تا حساب خود را ایمن نگه دارید. شما از همه جلسات به جز این جلسه خارج خواهید شد، بنابراین هرکسی که بخواهد وارد حساب شما شود دیگر دسترسی نخواهد داشت»
  بعد از تعیین رمز جدید submit کردم ولی هیچ اتفاق خاصی نیفتاد و بازم وارد اکانت نشدم:(
  خواهش میکنم یه نفر راهنماییم کنه

  1. ببین یبار دیگه اینستاتو ببند شیلتر شکنتو روشن کن دوباره همین کارارو از اول انجام بده اگه بازم نشد محدودیت زمانی داره یه مدت کاری به کارش نداشتباش خودش حل میشه مال خودم بعد دوماه اجازه داد پس وردمو عوض کنم شاید مال شما کمتر باشه من تاحد مکاتبه با خود اینستا پیش رفتم و به این نتیجه رسیدم امیدوارم مشکلت حل بشه.

 85. سلام یه برنامه مدیریت فالوور اینستاگرام نصب کرده بودم یک دفعه از اکانتم بیرون پرت شدم بعدش ازم آزمون من ربات نیستم گرت اشتباه پاسخ دادم اکانتم بسته شد و اینستا یوزر میزنه الان ک وارد حساب میخام بشم ازم سکیوریتی کد میخام ارسال میشه وارد میکنم قبول میکنه درخاست تغییر پسورد میده انجام میدم دکمه سابمیت رو که میزنم هیچ تغییری نمیکنه با آیپی های مختلف امتحان کردم با ویندوز امتحان کردم با سافاری اپل امتحان کردم داخل خود برنامه هم امتحان کردم به همین صورته چه کار کنم لطفا راهنماییم کنید ممنونتونم🖤

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   مراحل کانفیرم را مجددا دنبال نمایید.
   از ابتدا قبل از شروع فرایند برنامه تغییر آیپی خود را فعال نمایید.
   بعد ز تکمیل کپچا برنامه تغییر آیپی را خاموش کنید سپس مابقی مراحل از جمله لمس دکمه دریافت کد بدون فعال بودن برنامه تغییر آیپی انجام شود.

 86. سلام.من چند روزه که میخام وارد اکانتم بشم همش این پیام میاد :
  Your Account Has Been Temporarily Locked
  با اینستاگرام وب هم میرم این پیام میاد با تغییر ای پی هم میرم بازم این پیام میاد. و پایینش دکمه ابی کار نمیکنه. راهنمایی کنین لطفا

  1. سلام و احترام
   در نظر داشته باشید اکانت شما به صورت موقت بلاک شده است. لازم است دقت داشته باشد که برنامه اینستاگرام به فیسبوک وابسته است و به همین دلیل پیش از هرگونه اقدامی لازم است از یک برنماه تغییر آیپی برای ورود استفاده نمایید.

 87. سلام وقتتون بخیر اینستاگرام من بطور ناگهانی لاگ اوت شد و مینویسه your account has been temporarily locked بعدش که ادامه رو میزنم هیچ کدی به ایمیلم نمیاد چندروزه میشه راهنمایی کنید من هر کاری میتونستم کردم ولی هیچ کدی به ایمیلم نمیاد

 88. وقتی عمل شما فیشینگ حساب میشه جزو کلاهبرداری های مجازی قرار میگیری که اینستا بسیار در این قضیه سختگیره برای اینکه نشون بده وبسایت قویی هست اون پروفایل رو موقتا غیر فعال میکنه اگر در اکانت دوستانتان شمارو کاربر اینستا یا instagram user میشناسه شک نکنید که تا اطلاع ثانوی شما دیزیبل شدید زیاد با اکانتتون ور نرید هفته ای یکبار با شی لتر ش کن وارد و اقدام به تعویض رمز عبور کنید برای راستی ازمایی کپچا حتمن باید شیلت ر ش کن و وی پی اننن روشن باشه و در پاسخ به اون دقت کنید که در صورت تکرار شک نکنید اینستا پیج شمارو دیلیت میکنه و با مکاتبه و ایمیل هم نمیشه پسش گرفت چون واقعا به سختی جواب ایرانی هارو میدن حتی با انتخاب کشور دیگه هم زیاد کمکی به حالتون نمیشه چون بارها و بارها با آیپی ایران از اینستاتون استفاده کردید ممنون از سایتتون موفق و مؤید باشید.

 89. با سلام
  ببخشید میشه کمکم کنید.برای من منویسه حساب شما به دلیل نقض شرایط ما غیر فعال شده است با نحوه بازیابی حسابتان اشنا شوید اگه موردی برای بازگرداندن حسابم هست میشه بهم کمک کنید🙏

 90. باسلام و تشکر از شما دوست گرامی . من مدتی است که پیج اینستاگرامی هم به ناگاه این پیام برام آمد و متاسفانه دیگه نمیتونم وارد پیج بشم و یا حتی اون رو ببینم . اگر ممکنه راهنمایی فرمایید.پیام زیر نمایش داده شده است
  This decision can’t be reversed either because we’ve already reviewed it, or because 30 days have passed since your account was disabled. Learn more about why we disable accounts in our Community Guidelines

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   متاسفانه حساب شما غیرفعال شده است.

 91. سلام وقت بخیر بعد از تعلیق 30 روزه اینستاگرام با پیام یر مواجه شدم
  our account has been permanently disabled because it didn’t follow our Community Guidelines. This decision can’t be reversed either because we’ve already reviewed it, or because 30 days have passed since your account was disabled. Learn more about why we disable accounts in our Community Guidelines.
  امکان بازیابی اکانت من هست؟

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه حساب شما به صورت کامل غیرفعال شده است.

   1. Instagramسلام وقت بخیر من این پیغام برام میاد و نمیتونم وارد پیجم شم چیکار باید بکنم؟
    English

    Afrikaans
    Force reset password icon
    Your Account Was Compromised
    It looks like you shared your password with a service to help you get more likes or followers, which goes against our Community Guidelines.
    Change your password to continue using Instagram. If you share your new password with one of these services, you may get blocked from following, liking or commenting.

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     به نظر می رسد شما از یک برنامه جانبی (ربات/ دانلودر و…) در کنار اینستاگرام اصلی استفاده می کنید.
     پیشنهاد می گردد از برنامه جانبی لاگ اوت نمایید یا اینکه رمز خود را تغییر دهید تا اکانت شما از سایر حساب ها به صورت خودکار لاگ اوت شود.
     در غیراینصورت ممکن است اکانت شما مسدود یا تعلیق گردد.

 92. سلام..من قبلاً فقط با نسخه وب به اینستا میرفتم…بعد از مدتی موقع لاگین همش این پیام میاد:confirm your info on the app
  اپ رو نصب کردم ولی با هییچ تغییر و تنظیماتی نتونستم رفعش کنم…راه حل هاتون توی مقاله confirm its you to login رو هم دیدم ولی هیچ کدومش نشد😭😭 چیکار کنم؟؟الان بیش از دو ماهه اصلا به حساب اینستام نرفتم

  1. سلام دوست عزیز باید هویت رو از روشی که خودش میگه تایید کنید جز اون راهی نداره.

 93. سلام وقت بخیر ممنون میشم کمک کنید
  پیجه من تقریبا ۳۰ یا ۳۵ روزه ریپورت شده و نمیتونم انفالو کنم و از ریپورتی در نمیاد با عوضکردن رمزه پیج هم یا گزارش ریپورت درست نمیشه ممنون میشم اگه یه راه حلی بگین

  1. سلام دوست عزیز این مورد از باگ ها مشکلات اینستاگرامی هست که هنور به شکل دقیق راه حلی براش نیومده شما سعی کنید یکبار با ویندوز وارد اکانتتون بشید و تغییرات ریزی توی بیوگرافی و یا عکس پروفایل ایجاد کنید شاید که درست بشه

 94. با سلام
  من همین کاری که گفتید انجام دادم یک عکس با کد و مشخصاتی که خواسته بود از طریق ایمیل فرستادم الان یک هفته است ولی هنوز حسابم برنگشته ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام دوست عزیز مراحل بعدی باید توسط اینستاگرام انجام بشه و باید منتظر بمونید یا دوباره اینکارو انجام بدین.

   1. دوباره مرحله قبلی که نام و نام کاربری و ایمیل و نام کشور بوده انجام دادم ولی اینبار ایمیلی نیومد
    میشه بگید که معمولا چقد طول میکشه که بررسی اینستا تموم بشه

   2. باسلام
    دوباره مرحله قبلی که شامل نام و نام کاربری و ایمیل بود انجام دادم ولی ایمیلی برام نیومده

   3. باسلام چند باردوباره انجام دادم ولی نه حسابم میاد نه ایمیلی که بخوا دوباره عکسی بفرستم

   4. با سلام
    من نرم افزار اینیستا ایکس داشتم ک انفالویاب داشت هرکی انفالو میکرد انفالو میکردم بعد چند وقت پیجم بسته شد که هفت روز وقت داشتم که بفرستم من ربات نیستم فرستادم بعد حذف نصب کردم الان نمیتوانم وارد حسابم ونوشته بود کاربر اینیستا گرام لطفا راهنمایی کنید

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     اکانت شما در حالت موقت قرار گرفته است و در حال حاضر می توانید نام کاربری خود را با سایر اکانت ها جستجو و وضعیت فعالی اینستاگرام خود را بررسی نمایید.
     از طریق ایسنتاگرام وب نیز در راستای لاگین و رفع تعلیق اقدام کنید.

 95. سلام من توسط اینستاگرام بلاک شدم و بهم ۳۰ روز وقت داد ک ثابت کنم ک رباط نیستم ولی نتوستم انجام بدم حالا ک ۳۰ روز گذشته میتونم کاری کنم ک برگرده؟ اصلا احتمال برگشتش چند %ممنون میشم بگین

  1. سلام دوست عزیز به احتمال خیلی پایین امکان برگشت هست در صورتی که به فرد حرفه ای بسپرید.

 96. سلام و وقت بخیر من وارد اینستا ک میشم داخل خود پیج حی میپره نمیزاره هیچ کاری کنم تمام فالوورهام و پست هام و استوری هام همه چی پریده و نیستش با گوشی دیگه هم سرچ کردم اسم پیجم نیستش و پیدام نمیکنه توی خود پیجم میزنه خطایی رخ داده است بعدا دوباره تلاش کنید. ممنون میشم راهنماییم کنین

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   ممکن است اکانت شما در حالت تعلیق قرار گرفته باشد. لطفا متن خطای دریافتی را به صورت دقیق ارسال نمایید و اینکه آیا از پیج خارج شده اید یا همچنان لاگین هستید؟

 97. سلام من چند وقت پیش اینستاگرام مو حذف کردم دوباره که دانلود کردم و خواستم وارد بشم ارور میده مینویسه
  Please waiter a few minutes before you try again چند دقیقه هم صبر کردم ولی درست نشد چیکار باید کنم

 98. مهندس سلام حساب اینستاگرام من از نوع کریتور و بدون فالوور هستش که از طرفه اینستاگرام محدود شده هنگام ورود به حساب با پیغام you cant use instagram because your account didnt follow our community guidelines. this decision cant be reversed either because weve already reviewed it, or because 30 days have passed since your account was disabled. روبرو میشم روش گذر از این مشکل به چه صورته ؟

  1. سلام و احترام دوست عززیز؛
   احتمالا موارد حساس اینستاگرام و قوانین اولیه را زیرپا گذاشته اید و احتمال غیرفعال شدن اکانت شما وجود دارد. تنها می توانید درخواست بازبینی مجدد پیج خود را از طریق پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید.

 99. سلام من پیجم بالا نمیاد برام😭
  یه پیغامی میده که چند تا عکس انتخاب کن تا تشخیص بدیم ربات نیستی و طی ۳۰ روز اکانتتو بهت برگردونیم ولی عکس هارو نمیاره .
  اگه میشه ب من ایمیل بزنید تا شات پیجمو بفرستم ببینید مشکل چیه چکار باید کنم🥲❤

 100. سلام . یه پیج انلاین جدید باز کردم . فقط کسی نمیتونه تو استوری پیج من رو با هشتک بزاره . اینیستا خطا میه و رستوری رو حذف میکنه . دلیلش چی میتونه بشه . قابل حل هست؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   این مورد به اتخاذات اینستاگرام بستگی دارد. اگر چندین روز پس از وریفای امکان دسترسی به پیج میسر نبود قبل از اتمام بازه زمانی 30 روزه حتما از طریق پشتیبانی اینستاگرام درخواست خود را مجددا مطرح نمایید.

 101. باسلام وخسته نباشید من دوسه تاپیج دارم که دوتای آن با ارور مواجه است به این شکل که هروقت وارد حسابم میشوم مینویسه از اینستا گرام خارج شدیدممکن است صاحب حساب گذرواژه راتغییر داده باشد چندبارسعی میکنم بالاخره موفق میشم ولی پیج دیگه ام ازدیروز یه اروری به این شکل که ازاینستا خارج شدید میده درحالی که ابتدا صفحه اصلی وپستهارونشون میده .لطفاراهنمائی کنید ممنونم

  1. سلام دوست عزیز سعی کنید از خارج از اکانت درخواست تغییر رمز اکانت رو بدین.

   1. باسلام آخه این پیجم اصلامهلت نمیده تابرم تنظیمات و….اینم یادآوری کنم.ابتدا یه ناشناسی درخواست پیام داد قبول کردم ایشون گفت به فلان صاحب پیج پیام بده کارت داره تاپیام دادم وایشون جواب دادن دیگه ارورشروع شد

   2. باسلام متاسفانه مهلت نمیده فورا ارورمتوقف شدن میده اینم بگم قبلا به یه درخواست پیام پاسخ دادم که گفته بود به یه صاحب حساب پیام بدم منم پیام دادم که بلافاصله اینستامتوقف شد

  2. باسلام. پیج من بخاطر آنفالو زیاد بالا نمیاره قبلا هم چند بار این پیغام برام اومده مسدود شدم.در چند سال اخیر هر سال یک یا دوبار این مشکل برام پیش اومده. الان برام پیغام میارع رمز عبور خود را تغییر دهید رمز قبلیمو فراموش کردم و نمیتونم وارد پیجم بشم.البت لایوهایی که باز میشه تو پیج رو اعلانش برام میاد و از طریق پیجهای دیگم پیجم و میبینم ولی آخرین پستی که قبل از مسدود شدنم گذاشتم رو نشون نمیده.البت من آنفالو هر ساعت 60تا رو بخاطر قدیمی بودن پیجم رعایت میکردم ولی الان خطای تغییر رمز رو برام میاره.

   1. سلام و احترام؛
    هرگونه عمل غیر طبیعی شما را ربات جلوه می دهد.
    در خصوص تغییر رمز راهکارهایی وجود دارد که در راهنمای آموزشی زیر به صورت تصویری به ان پرداخته شده پیشنهاد می کنیم این ویدیو را تماشا کنید:
    تغییر رمز اینستاگرام

 102. سلام یکی ازپیجهام یک بار کد پیامک کرد برای ورود به حساب که کار نکرد همش میگه چون زیاد درخواست کردید 24 ساعت دیگه کد میفرستیم الان چند روز سر میزنم خبری نمیشه ضمنا بعضی پیجام بعد از تموم شدن بلاک موقت دوباره یک هفته دیگه بلاک میشه میگه اشتراک گذاری حساب شما برای دریافت لایک و فالو مخالف قوانین ماست در صورتیکه من درخواست لایک و فالو نمیکنم فقط بعضی مسابقه های اینستا شرکت میکنم که در ازای فالو کردن فالوینگها در قرعه کشی شرکت داده میشیم یه بار اینستامم رو پاک ودوباره نصب کردم اپدیت هم کردم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   انجام برخی فعالیت های مشکوک همچون فالو و آنفالو تعداد زیادی از اکانت ها در یک بازه زمانی کوتاه، ارسال کامنت و لایک بیش از حد و همچنین ورود با آیپی های متعدد فعالیت های شما را ربات گونه جلوه می دهند و برهمین اساس اکانت شما مورد رصد اینستاگرام قرار خواهد گرفت در صورت نادیده گرفتن اخطارها و ا عدم اثبات ربات بودن ممکن است پیج خود را از دست دهید.

 103. من وقتی به پیج دوستم میرم این پیغام دریافت می کنم علت چیست؟؟؟ Sorry, this page isn’t available.
  آی پیم تغییر دادم فایده نداشت The link you followed may be broken, or the page may have been removed. Go back کارهای مختلفی کردم نشد to Instagram

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   ممکن است سه حالت زیر رخ داده باشد:
   تغییر نام کاربری
   دی اکتیو اکانت
   تعلیق شدن اکانت ایشان

 104. سلام در هنگام استفاده از یک لینک مشخص برای ورود به پروفایل شخص مشخصی در اینستاگرام این خطا داده می شود Sorry, this page isn’t available.
  آی پیم تغییر دادم فایده نداشت The link you followed may be broken, or the page may have been removed. Go bacto Instagramk کارهای مختلفی کردم نشد از جمله از طریق اکانت های دیگر آیدی خود را جستجو کرده و ببینید یا در نتایج نشان داده می شوم از طریق مرور گر میرم نمیشه اینستاگراممم حذف ونصب کردم نشد بازم خطا میده در هنگام استفاده از یک لینک مشخص برای ورود به پروفایل شخص مشخصی در اینستاگرام این خطا داده می شود

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در صورتی که از طریق لینک خاصی به اکانت شخص مورد نظرتان مراجعه کرد و خطایی دریافت نموده اید ممکن است اکانت ایشان دی حالت دی اکتیو قرار داشته باشد یا نام کاربری خود را تغییر داده باشند.

 105. سلام وقت بخیر. پیج من حدود دو ماه هست که دیسیبل شده. همه ی مراحل بازیابی رو رفتم و چندین بار از طرف فیس بوک کد اومد و کدها و عسک رو براشون ارسال کردم. اما انگار ایمیل رو چک نمی کنن که جواب بدن. تمام ایمیل های من بدون جوابه. ممکنه کمکم کنید؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در این خصوص پیشنهاد می گردد فرم های زیر را نیز بررسی نمایید:
   فرم دی اکتیو گاها نیازمند لاگین
   help.instagram.com/contact/1652567838289083

   عدم نیاز به لاگین
   help.instagram.com/contact/1652567838289083
   help.instagram.com/contact/396169787183059
   help.instagram.com/contact/437908793443074
   m.facebook.com/help/contact/606967319425038

 106. تمام این فرمهارو پر کردم و از طرف فیسیبوک برام کد اومده و کدهارو همراه با عکس براشون فرستادم. تاییدیه نهایی برام ارسال نمی شه متاسفانه. هیچ پاسخی نمی دن که بدونم پیچم دیگه بازیابی نمی شه و یا نه.

 107. سلام من بخاطر فیلم که سپاه داخلش بود پیجم بسته شده و با انتخاب عکس تایید کردم حسابمو و نوشت تا ۲۴ ساعت اگر فعالیتتون تایید شه پیجتون برمیگرده الان نزدیک 10 روزه فقط همون بعد 24 ساعت رو می نویسه . در صورتی که باید بعد 24 ساعت برای ارایه گزارش صفحه learn more را برایم فعال میکرد! چکاری انجام بدم فکر کنم گیر کرده هشدار اینستاگرام! راهی برای گزارش دادن دارم؟

  1. سلام و احترام؛
   اخیرا گزارشات زیادی مبنی بر این مورد داشتیم که بررسی حساب های اینستاگرامی تعلیق شده بیش از 24 ساعت به طول انجامیده چند فرم در این راستا خدمت شما ارسال می گردد امیدوارم مفید باشند:
   فرم دی اکتیو نیازمند لاگین
   help.instagram.com/contact/1652567838289083

   عدم نیاز به لاگین
   /help.instagram.com/contact/1652567838289083
   help.instagram.com/contact/396169787183059
   help.instagram.com/contact/437908793443074
   m.facebook.com/help/contact/606967319425038

 108. با سلام
  صفحه ی اینستاگرام من چند وقتی بالا نمیومد و مدام هی ریفرش میکردم و صفحه سفید بود و خالی
  بعد چند وقت یه صفحه برام باز شده که نوشه (you comment has been removed) و چند گزینه داده
  کامنتی رو که گذاشتم رو نشون داده اون کامنت محتوی منفی بوده به همین دلیل پیجم بسته شده
  در کل بلاک کامنت شدم و نمیدونم کدوم گزینه رو بزنم

  1. سلام واحترام؛
   اکنون زمان لاگین به حساب خود با چه خطایی مواجه می شوید؟

   1. سلام.وقت بخیر من قانونین اینستا رو نقص کردم کامنت و انفالو البته مال پارسال چند بار تذکر بهم داده شد اما من بی توجهی کردم.تااینکه رسید پیجم بالا نیومد حذف کردم دوباره پسورود تغییر دادم دوباره نصب کردم خوب شد.و از یکسال تا الان پست های گذاشتم اصلا لایک نمیخورن اما پست های دارم دوسال قبل اونا چندتایی بعضی وقتا لایک میخورن.بازید خیلی کم الان هم ایدیی تغیییر دادم یک هفته اینستا نرفتم نمیدونم تاثیر داره یانه.ازتون خیلی خیلی ممنونم که این وقت گرانبهاتون رو دوسه دقیقه برام بذارید جوابم رو بدید.یک دنیا ممنونم میشم.سپاسگزارم از لطفتون🙏🙏🌷🌷

    1. سلام و احترام؛
     در حال حاضر پیج شما در دسترس است؟ آیا پیغام یا هشداری مبنی بر نقض قوانین دریافت کرده اید؟ اصولا با عدم رعایت قوانین فعالیت شما برای مدت زمان کوتاهی، محدود خواهد شد و چنانچه در این بازه زمانی فعالیت های ربات گونه داشته باشید پیج خود را از دست خواهید داد پس بهترین اقدام رفتار طبیعی است تا مجدد پیج شما به پرخه رشد بازگردد.

 109. سلام من یه اکانت دارم چند وقتی هست پستی ارسال نکردم الان که میخوام ارسال کنم پست ارسال نمیشه و استوری هم پس از ارسال ریمو میشه و مینویسه خلاف قوانین انجمن هست ، من باید چیکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   ب احتمال بسیار زیاد اکانت شما بلاک شده است آیا زمان لاگین خطای خاصی دریافت می شود؟

 110. سلام پیج من از دسترس خارج شده کپچا را کامل کردم و زد تا 24 ساعت دیگه بررسی می شود بعد از 24 ساعت این پیغام را داد چه پیج شما بلاک دائم شده و پایین این نوشته زده تجدید نظر ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار کنم

 111. سلام وقت بخیر ببخشید من چند روز پیش یک پیج کاری زدم همون ابتدا برای تغییر نام به مشکل برخوردم و فرداش هم کامنت بلاک شدم
  من برای تبلبغ پیج روزانه صد پیج رو فالو میکردم و تو دایرکت پیام تبلیعاتی میفرستادم
  استوری و پست افرادی که فالو داشتم رو لایک میکردم اخر شب این کار ها رو میکردم
  امروز پیجم به کل پریده اصلا آی دیش رو سرچ میکنم نمیاره و بجاش نوشتهinstagram user فک کنم اینستاگرام پیجم رو بسته واقعا ناراحتم با دوتا بچه کوچیک خیلی سختم بود راه اندازیش و الان پریده میشه کاریش کرد برگرده؟

  1. سلام و احترام بهاره عزیز؛
   شما قوانین و شرایط اینستاگرام را زیرپا گذاشته اید و بر همین اساس حساب شما به حالت تعلیق درآمده است آیا زمان ورود به حساب خود هشدار خاصی هم دریافت می کنید؟

   1. سلام خوب هستید من یک روز پیش اکانتم به دلیل ۱۰ تا فالو پشت سر هم محدود شده نمیتونم فالو کنم گزینه tellus هم برام نمیاد فقط ok هست از help هم مشکل و زدم ولی بعد ۲۴ ساعت درست نمیشه چیکار باید بکنم؟

    1. سلام و احترام؛
     تنها می بایست منتظر باشید تا اکانت اینستاگرام شما بررسی شود در این بازه زمانی از ارسال دوباره درخواست خودداری کنید و همچنین در نظر داشته باشید که فعالیت های ربات گونه منجر به مسدود شدن همیشگی اکانت خواهد شد.

 112. سلام و خسته نباشید.لطفا منو راهنمایی کنید.
  اکانت من کلا از بین رفته و هیچ اثری ازش نیست که من بخوام تو صفحه اصلی رو گزینه سه خط کیلیک کنم.میخواستم ببینم اکانت من هک شده یا اینستا خودش بلاک کرده .خیلی ممنونم

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   ایا زمان ورود به حساب خطایی دریافت می گردد؟
   زمانی که حساب خود را جستجو می کنید چه اعلانی مشاهده می شود؟

 113. سلام پیج کاری دارم ولی دوستانم وقتی میخواهند بکی از پستهای من را استوری کنند و پیج بنده رو منشن کنند اینستا اجازه نمیده و پاکش میکنه
  ویا خودم هم نمیتونم لینک پست رو استوری کنم سریع پاکش میکنه

 114. درود
  اکانت یکی از دوستان رو خواستم فالو کنم ولی متاسفانه برای من نه سرچ میشه کرد اکانتش رو و نه میشه وارد اکانت “ایشان” شد. پستش رو هم که برام میفرستند پیغام
  Post Unavailable
  This post is unavailable.
  برام نمایش داده میشه. سعی کردم از طریق وب وارد بشم که پیغام
  Sorry, this page isn’t available.
  The link you followed may be broken, or the page may have been removed. Go back to Instagram.
  نمایش داده شد. با جستجوی پیغام ها هم چیزی دستگیرم نشد.
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

 115. سلام-من عکس نام و کد ارسالی از طرف اینستاگرام در جیمیل پاسخ دادم جواب چه زمانی داده میشه؟
  مشکل من بلاک شدن موقت بود ک از طریق گزینه learn ادامه دادم و یک جیمیل همراه با کد از طرف اینستاگرام فرستاده شد.

 116. سلام دوست عزیز لطفا راهنمایی بفرمایید من زیاد فالو و آنفالو زدم اینستا چندین بار بهم هشدار داد ولی من چون نمیدونستم توجهی نکردم و بلاک شدم اولش راستی ازمایی فرستاد و وقتی انجام دادم گفت بعد ۲۴ ساعت اگر هویتتان تایید شد پیج بر میگرده فرداش دیدم کلا منو حذف کرده و اصلا هیج جایی نیستم و وقتی میخوام وارد بشم میگه چون قوانین رو نقص کردین نمی تونید دسترسی داشته باشین
  تو رو خدا بگید چیکار کنم ؟ من برای پیجم خیلی زحمت کشیدم
  ایمیل زدم به پشتیبانی هم پیام دادم ولی فایده ای نداره

  1. سلام و احترام؛
   احتمال بازگشت پیج هایی که قوانین رو نقض کردن بسیار ضعیفه اما با این حال مجدد از طریق گزینه get help با پشتیبانی اینستاگرام در تعامل باشید همچنین می توانید فرم های زیر را نیز تکمیل نموده و ارسال کنید امید است موثر واقع گردد:
   فرم دی اکتیو گاها نیازمند لاگین
   help.instagram.com/contact/1652567838289083

   عدم نیاز به لاگین
   help.instagram.com/contact/1652567838289083
   help.instagram.com/contact/396169787183059
   help.instagram.com/contact/437908793443074
   m.facebook.com/help/contact/606967319425038

 117. با سلام به دلیل زیاد وارد و خارج شدن از اکانتم در بازده زمانی کم
  الان نمیتونم وارد بشم و ارور
  Pleas wait a few minutes Before you try again
  ممنون میشم کمک کنید

  1. سلام و احترام؛
   این خطا به صورت خودکار بعد از گذشت مدت زمانی رفع خواهد شد.

 118. سلام تروخدا به من كمك كنيد
  من رفتم توي اينستا ديدم پيج ام پريده اصلا نميتونم وارد بشم
  تمامي مراحل ايي كه گفت و انجام دادم و باكس سوال هاشو اسم و ايميل و همراه با عكس پاسپورت مو …پر كردم
  اما ايميلي نمياد برام
  چيكار كنم برگرده؟
  البته ديروز بعداظهر اين كارو كردم
  چقدر وقت زمان ميبره كه جواب بياد و پيج ام برگرده

  1. سلام و احترام؛
   زمان تقریبی برای دریافت ایمیل توسط ایسنتاگرام وجود ندارد اما طبق تجربه کاربران از 24 ساعت تا 3 هفته به طول می انجامد.

 119. سلام وقت به خیر.
  موقع ورود به اکانت اینستاگرامم ازم خواست که تایید کنم اطلاعاتم رو و انجامش داد.نوشته 24 ساعت بعد نتیجه اعلام میشه الان 48 ساعت گذشته هنوز پیجم باز نمیشه.ممکنه راهنمایی بفرمایید لطفا؟

  1. سلام و احترام؛
   تایم تقریبی دقیقی از بررسی اکانت توسط اینستاگرام وجود ندارد و می بایست تا حصول نتیجه نهایی منتظر باشید.

 120. سلام وقت به خیر. موقع ورود به اکانت اینستاگرامم ازم خواست که تایید کنم اطلاعاتم رو و انجامش دادم.هیچ فعالیت زیاد یا مخالف قوانین هم انجام نداده بودم.نوشته 24 ساعت بعد نتیجه اعلام میشه الان 48 ساعت گذشته هنوز پیجم باز نمیشه.ممکنه راهنمایی بفرمایید لطفا؟

 121. سلام اکانتم ی ارور داد و بعد کارایی ک خواستو انجام داد و نوشت بررسی میشه و اینا ی تایم ۲۴ ساعته باید صبر کنم من دوبار هم‌ایمیل زدم ک بار اول خواست با کدی ک ارسال کرده عکس بگیرم و دفعه دوم هم عکس از کارت شناسایی مثل گواهی نامه خواست ک هر دورو فرستادم ینی بعد ۲۴ ساعت اکانتم درست میشه؟

  1. سلام و احترامِ
   زمان دقیقی از بررسی اکانت ها وجود ندارد و مشخص نیست در چه بازه زمانی اکانت شما بررسی خواهد شد اما باید منتظر دریافت پاسخ بمانید. نتیجه نهایی به وضعیت اکانت شما و فعالیت های اخیر بستگی دارد.

 122. سلام خسته نباشید، پیج اینستاگرام من لوگ اوت شده ، مراحل اثبات ربات نبودن رو انحام دادم، کد هم دریافت کردم اما الان وقتی میخوام وارد اکانت بشم میزنه تا حدود ۲۴ ساعت اطلاعاتم باید بررسی بشه…
  ممکنه کلا درست نشه؟ در چه صورتی کلا پیجمو میبندن؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید، خیلی نگرانم.

  1. سلام و احترام؛
   می بایست تا زمان بررسی اکانت منتظر باشید.
   در دسترس قرار گرفتن مجدد پیج به فعالیت های اخیر شما بستگی دارد.

 123. سلام من ایمیلی فرستادم مبنی بر کرد و عکس خودم…. ولی هنوز بعد از گذشت چندروز هیچ ایمیلی دریافت نکردم در پاسخ طبیعیه؟ یا تا کی باید صبر کنم😞

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه بررسی اکانت ها توسط اینستاگرام زمانبر شده و راهی جز صبر وجود نداره.

   1. سلام یک ماه و نیمه مه اکانت اینستاگرام قادر به استوری و پست گذاشتن نیست. هیچ پیغامی هم مثل بلاک و محدودیت از طرف اینستاگرام برام نیومده. از طریق سایت هم امتحان کردم همین مشکل رو داره. لطفا راهنمایی کنین چطور پیجم به حالت طبیعی برگرده که بتونم فعالیت کنم

 124. سلام من 4 روزه اینستا بلاک موقتم کرده و نوشته تا تاریخ 26/4/2022 محدودیت برداشته میشود.ولی امروز 26 هست و هنوز محدودم البته استوری میتونم بزارم ولی لایک و کامنت و پست نمیتونم بزارم ممنون میشم راهنماییم کنید.

 125. سلام خسته نباشید پیج اینستاگرام من پیغام ۳۰‌روزه اومد و چون من تصویرهارو نمیتونستم باز کنم و تایید کنم که ربات نیستم گزینه لاگ اوت رو زدم و چون رمز ورود رو فراموش کردم گزینه فراموشی رمزو که میزنم با ایمیل و موبایل میزنه کاربر پیدا نشد و پیجمو که سرچ بکنم میزنه کاربر اینستاگرام و تعداد فالور و پست ها معلومه ولی زده هنوز پستی به اشتراک گذاشته نشده . الان پیج من کلا حذف شده یا مسدوده یا غیر فعال موقته؟ برای برگردوندنش چیکار باید بکنم؟ لطفا راهنمایی کنید .خیلی ممنونم

  1. سلام و احترام؛
   پیج شما به حالت تعلیق درآمده است و در صورتی که لاگ اوت نکرده بودید امکان کانفیرم اکانت وجود داشت در شرایط فعلی می توانید با ارسال یکی از فرم های زیر درخواست خود مبنی بر بررسی پیج خود را اعلام نمایید:

   help.instagram.com/contact/1652567838289083
   help.instagram.com/contact/396169787183059
   help.instagram.com/contact/437908793443074
   m.facebook.com/help/contact/606967319425038

   1. سلام خسته نباشید ممنون از راهنمایی.
    از این چند تا لینک فقط یکی لاگین و ورود به اینستا نمی‌خواست همشون برای احراز هویت به لاگین احتیاج دارن که من نمیتونم وارد بشم و اون یک لینکم که احتیاج نداشت چندین بار عکس گرفتم با کد ارسال کردم ولی پیامی فرستاده نشد و هنوز نام کاربریم کاربر اینستاگرامه و فراموشی رمزم میزنم مینویسه کاربر پیدا نشد یعنی پیجمو نمیتونم دیگه برگردونم؟

    1. سلام و احترام؛
     پس از تکمیل فرم ایمیلی دریافت خواهید نمود. مطابق دستورالعمل دریافتی اقدام کنید.
     اصولا این مورد کمی زمانبر است اما برای برخی کاربران پاسخگو بوده است.

 126. سلام پیج اینستای من به دلیل محدودیت سنی بسته شده.اطلاعاتم رو به پشتیبانی اینستا ارسال کردم فعلا هیچ پیامی دریافت نکردم

 127. سلام
  پیج من بخاطر اشتباه وارد کردن سن مسدود شد و الان ۱۰ روزه که قسمت پروفایل برام نمیاره ک ادیت کنم و تصحیح کنم ‌. قسمت تجدید نظر هم تکمیل کردم ولی خبری نیس چیکار باید بکنم؟🙏🏼

 128. سلام پیج من بخاطر فالو ان فالو بسته شده همه مراحلو طی کردمو یه عکس خواست حالا عکسو انداختم واضح بود ولی وقتی از طریق ایمیل فرستادم عکس کمی تار شد ولی اعداد خوانده میشه.حالا احتمالش هست این عکسمو رد کنند؟چه زمان جوابی میاد؟

  1. سلام و احترام؛
   زمان دقیقی از پاسخدهی مشخص نیست. در صورت عدم تایید تصویر از طریق ایمیل اطلاع داده خواهد شد.

 129. سلام من سنمو اشتباه وارد کردم بعد اینستاگرام منو بلاک کرده میرم پسوورد میزنم میاد که من بلاک شده و ۳۰روز وقت دارم که مشخص کنم سنم اشتباه بعد یه فرم میاد که پر میکنم ولی هر چی میزنم نیاز که شما اکنون نمیتوانید از این ویژگی استفاده کنین بعد با اینستاگرام بقیه میاد بالا پیجم چیکار کنم؟

 130. سلام اکانت اینستای من بخاطر خطای سن که اشتباه زدم زیر سیزده سال هستم،چند روزه از دسترسم خارج شده..اون فرمه رو هم که میاره چند بار پر کردم ولی پیجم برنگشته..پیجم به شدت مورد نیازمه خواهش میکنم یه راهکار بدین

  1. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
   می بایست منتظر دریافت ایمیل از سمت اینستاگرام باشید.

 131. سلام با عرض خسته نباشید من نمیدونم الان تو اینستا یه‌ویدیو گذاشته بودن منم ندوستم چیه رفتم از setingبخش تاریخ تولدو عوض کردم پیجم بلاک شد حالا نمیدونم باید چیکار کنم

 132. سلام خسته نباشید…
  من تو تازه یک پیج زدم و تو یک زمان کوتاه خیلی دایرکت دادم …
  و فالو و انفالو کردم…
  ولی دیروز یهو یک هشدار آمد که شما فعالیت مشکوکی داشتید (مثل همون ربات)
  تا سی روز دیگه پیجتون برمیگرده

  بد منم رفتم ه ویتم رو اکی کنم بد از اینکه من ربات نیستم رو زدم لاگ اوت رو زدم بد رفت تو پیجم و یهو پروفایل پیجم و همچنین فالور و فالوینگام صفر شده….
  بد یک خروج از حساب آمد زدم …
  و از اینستا خارج شد بد رفتم تو صفحه اینستام …اسم پیجم شده 《کاربر اینستا》…
  الان من چی کار کنم؟! ممنون میشم راهنماییم کنید:(

  1. سلام و احترام؛
   حساب شما به حالت تعلیق در آمده است و ربات شناخته شده اید. از طریق فرم های زیر ممکن است بتوانید درخواست خود مبنی بر در دسترس قرار گرفت پیج را مطرح نمایید:

   help.instagram.com/contact/1652567838289083
   help.instagram.com/contact/396169787183059
   help.instagram.com/contact/437908793443074
   m.facebook.com/help/contact/606967319425038

   1. سلام خسته نباشید من هم دقیقا مشکل 30روز دارم و زمانی ک میزنم ربات نیستم ی عکس میاره ک تعیین کنی مثلا چند چراغ راهنما در عکس وجود داره ولی عکس رو نصفه نشون میده چکار باید کنم اسم پیجم هم شده کاربر اینستا

    1. سلام و احترام؛
     قبل از شروع مراحل یک برنامه تغییر آیپی فعال نمایید تا تصاویر کامل نمایش داده شوند.

  1. سلام و احترام؛
   آدرس زیر را در مرورگر وارد نموده و پس از تکمیل فرم ( وارد کردن ایمیل و نام کاربری) آن را ارسال نمایید.

 133. سلام وقت بخیر
  پیج من از دیروز ارور تغییر تاریخ تولد را میاره و اصلا وارد پیج نمیشه
  تا اینستاگرام را باز می کنم گزینه تغییر تاریخ تولد میاد بالا تاریخ را هم عوض می کنم ولی باز همون ارور را میاره
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 134. سلام وقت بخیر
  من پیج همکارم پیغام your account has been temporarily locked براش اومده و نمیتونه وارد حسابش بشه. میزنه به خطش کد بیاد ولی کدی دریافت نکرده. آی پی هم تغییر داده ولی باز کد براش ارسال نمیشه.
  پیج کاری هست و از برنامه ایزی لایو استفاده میکنه برای پخش زنده.مشکل از چی میتونه باشه؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سلام و احترام؛
   در همین مقاله راکارهای رفع بلاک ذکر گردیده است لطفا دنبال نمایید و در صورت وجود مشکل آن را با ما در میان بگذارید.

 135. باسلام پیج من بخاطر زادروز مسدود شده هرچی هم درست وارد میکنم باز ارور میده لطفا کمکم کنید

 136. سلام پیج من میزنه سن شما کمه و اینطور چیزا ولی نمیره تو اکانت فقط یه سایت میده ک میگه کارت شناسایی رو بفرست الان من چیکار باید بکنم برگرده تا چند ساعتم وقت دارم

 137. سلام وقت بخیر حسابم مسدود شد بخاطر اشتباه شدن سن زیر ۱۳ داخل فرم میرم همه رو پر میکنم ارسال که میکنم میگه بعد از ۲۴ یا ۳۶ ساعت دیگه امتحان کنید چرا نمیشه چکار کنم صبر کنم بعد از دو روز؟

  1. سلام سارا عزیز؛
   از طریق مرورگر با آیپی نیز امتحان نمایید.
   در صورتی که مجددا هشدار دریافت شد مدت زمانی صبر کنید.

  2. سلام وقت من چکار کنم هرچی میرم فرم پر میکنم اصلا نمیشه ارسال کرد پیغتم ۲۴ ساعت یا ۳۶ ساعت میاد بعد ۴ روز دیگه هم زدم بازم همین پیغام داخل فرم
   Account blocked You may not be old enough to use Instagram We’ll disable your account within 27 days if you’re not able to confirm you’re at least 13. After this period, your account will not be recoverable. Click below to appeal this decision. Appeal Log out لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟

   1. سلام و احترام؛
    در صورتی که فرم ارسال شده است مدت زمانی تا حصول نتیجه منتظر باشید.

 138. سلام وقت بخیر
  حساب اینستاگرامم به علت محدودیت سنی مسدود شده بعد که اطلاعاتم رو. وارد میکنم میگه 24 یا 36 ساعت بعد مراجعه کنید از زمان مسدودشدنم از زمان قید شده گذشته بازم خطا میده

  1. سلام و احترام؛
   در صورتی که پس از گذشت یک هفته نتیجه ای حاصل نشد درخواست بررسی خود را مجددا از طریق فرم زیر ارسال کنید:
   help.instagram.com/contact/730583250290732

 139. سلام دیروز اینستا سنم رو پرسید منم اشتباهی سنم رو وارد کردم و اینستا منو از پیجم انداخت بیرون بعد هشدار کمک اینستا رو زدم و فرم پر کردم
  به نظرتان چجوری مشکلم حل میشه که پیجم برگرده ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام و احترام؛
   در صورتی که پیج اعلام سن را تکمیل نموده اید می بایست منتظر بررسی اکانت توسط اینستاگرام باشید.

  2. در
   سلام وقت بخیر حسابم مسدود شد بخاطر اشتباه شدن سن زیر ۱۳ داخل فرم میرم همه رو پر میکنم ارسال که میکنم میگه بعد از ۲۴ یا ۳۶ ساعت دیگه امتحان کنید چرا نمیشه چکار کنم صبر کنم بعد از 4روز؟

   1. سلام روزبخیر سارا جان؛
    این مورد و بررسی اکانمت ها زمانبر هست و متاسفانه پیج های زیادی با این مشکل مواجه هستن و جز ارسال فرم راهکار خاص دیگه ای نیست.

 140. سلام من پیج من به دلیل وارد کردن سن اشتباه توسط ایستاگرام بلاک شده توی پشتیبانی تمام مدارکی که داشتم رو ارسال کردم مثل کارت ملی و گواهینامه
  اما پاسپورت ندارم در حال حاضر امکان داره پیجم برگرده؟

  1. سلام و احترام؛
   می بایست منتظر باشید تا تایید هویت صورت بگیره اگر مدارک تایید بشه پیج در دسترس قرار میگیره در غیراینصورت پیج از دسترس خارج میشه.

  2. سلام ببخشید این اخطار مال اینستام مسدود
   Account blocked You may not be old enough to use Instagram We’ll disable your account within 27 days if you’re not able to confirm you’re at least 13. After this period, your account will not be recoverable. Click below to appeal this decision. Appeal Log out چکار کنم فرم پر میکنم نمیشه ارسال کرد میگه بعد ۲۴ ساعت یا ۳۶ ساعت بازم زدم نشد لطفا کمکم کنید ؟

   1. سلام روزبخیر؛
    طبق این هشدار باید اعلام کنید که بیش از 13 سال سن دارید.
    تنها از طرق همین فرم امکان ارسال بررسی پیج وجود داره…

 141. وقت بخیر
  برای من پیغام اومده که تاریخ تولدتون رو وارد نکردین شاید زیر سن ۱۳ سال باشین
  حالا اکانتم مسدود شده و گفته30 روز دیگه اگه اقدام نکنین برای همیشه مسدودش میکنه.
  اقدام کردم برای بارکذاری مدرک منتها هر دفعه پیام میده که بین ۲۴-۳۶ ساعت دیگه دوباره سعی کنید
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه بررسی اکانت ها از سمت ایسنتاگرام خیلی کند صورت می گیرد.
   باید منتظر باشید تا نتیجه نهایی مشخص گردد.

 142. سلام خسته نباشید ببخشید من اینستابلاکم کرده باید پسوردم عوض کنم و پسورد قبلیم یادم نیست که پسورد جدید بسازم اون شماره ای هم که این اکانتم روشه بلاک شده دست خودم نیست باید چکار کنم

 143. Account blocked You may not be old enough to use Instagram We’ll disable your account within 27 days if you’re not able to confirm you’re at least 13. After this period, your account will not be recoverable. Click below to appeal this decision. Appeal Log out سلام این پیغام میاد واسه پیجم حتی میرم فرم پر میکنم باز میگم برو ۲۴ ساعت یا ۳۶ ساعت بعد ۳ روز دوباره رفتم بازم مبگه بعد ۲۴ یا ۳۶ ساعت دیگه ارسال کنید لطفا کمکم کنید چکار کنم ؟

 144. در
  سلام وقت بخیر حسابم مسدود شد بخاطر اشتباه شدن سن زیر ۱۳ داخل فرم میرم همه رو پر میکنم ارسال که میکنم میگه بعد از ۲۴ یا ۳۶ ساعت دیگه امتحان کنید چرا نمیشه چکار کنم صبر کنم بعد از 4روز؟

 145. Account blocked You may not be old enough to use Instagram We’ll disable your account within 27 days if you’re not able to confirm you’re at least 13. After this period, your account will not be recoverable. Click below to appeal this decision. Appeal Log out سلام چکار کنم فرم پر کردم اما ارسال نمیشه

  1. سلام و احترام؛
   چه هشداری زمان ارسال فرم مشاهده می کنید؟

 146. سلام وقتتون بخیر اکانتم بخاطر محدودیت سنی بسته شده و نمیتونم برش گردونم اشتباه ثبت کردم تاریخ تولدم رو ممنون میشم کمکم کنید از قسمت رفع مشکل هم هرچقدر عکس پاسپورتم رو بارگزاری میکنم پیام میده که متاسفیم در حال حاضر نمیتوانید هویتتان را تایید کنید لطفا کمکم کنید

  1. سلام و احترام؛
   از طریق فرم زیر اقدام بفرمایید.
   help.instagram.com/contact/730583250290732

 147. سلام وقت بخیر من 5روزه که اکانت اینستام قفل شده به دلیل وارد
  نکردن تاریخ تولدم که من اصلا نمیدونستم چیه و اشتباه زدم وقفل شده چندین بار مشخصات وعکسم وکارت ملیمو فرستادم اما باز نشده و همش میزنه بعد از24الی36ساعت مجدد امتحان کنید میشه لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم ممنون

 148. سلام اینستا من کلا پرید و زده مسدود شدم یه پیغام داده که سن شما زیر ۱۳ سال است باید عکس کارت شناسایی وارد کنید اینکارو انجام دادم اما بازم نمیشه

  +

  1. سلام روزبخیر؛
   بعد از ارسال مدارک حدودا تا 2 هفته بعد ممکنه این بررسی طول بکشه.

 149. سلام خسته نباشید ببخشید من پیجم چندروزه ب دلیل محدودیت سنی بسته شده هروز هم فرم پرم میکنم ولی من پاسپورت ندارم گفتن از مدارک بین الملی باید استفاده کنین من از شناسانمه وکارت ملی بجای ان استفاده کردم ولی وقتی رسال رو میزنم میره ب بخش کمک وجستجوی اینستا لطفا تروخدا کمکم کنین چیکار کنم پیجم برگرده گفتن ۲۰۰ ۳۰۰ تومان میگریم ودرستش میکنیم

 150. سلام من وارد میشم اینستا می‌نویسه چند لحظه صبر و سپس دوباره امتحان کنید،چیکار کنم توروخدا راهنمایی کنید🙏

 151. درود،الان نزدیک بیست روز هستش لایو مشکل خورده و وقتی لایو میزارم انگار عکس میگیره و پیام هم نمیده ببینم مشکلش چی هستش پست ها هم داخل اکسپلور دیگه نمیره هشتگ هم نمیره ممنون میشم البته ادمینم میگه شادوبن شدم،سپاسگزار میشم راحلش رو بگید

 152. موقعباز کردن حساب زده آی پی شما فیلتر شده تاحالا با چند جیمیل جدید رفتم ولی بعد از زدن کد میگه آی،ی شما فیلتر شده و میزنم من رباط نیستم میگه تاکسی رو پیدا کن ولی اصلا عکسا نیست چیکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   از طریق مرورگر وب اقدام کنید و در خصوص تصاویر از یک فیلترشکن استفاده کنید تا کپچا کامل نمایش داده بشه.

 153. سلام من بخاطر اینکه چند تا فالو و آنفالو کردم ، یه صفحه اومد که ربات نیستم رو زدم و عکس هارو انتخاب کردم بعدش گفتن تا 24 ساعت جوابش میاد الان دو روزه که همینجوری هست و جوابی نیومده ، وقتی از طریق سایت وارد پبجم میخوام بشم میزنه Sorry your password was incorrect please double check your password
  در حالی که پسوردم درسته ، الان باید چیکار کنم ؟

 154. سلام وقتتون بخیر ،من به دلیل استفاده از برنامه های جانبی اینستاگرامم بسته شد ،وقتی وارد شدم خودش اومد بیرون و وارد اون یکی پیجم شد ،و الان پیج اصلیم زده instagram user ، کد هم میاد میزنم نمیزاره وارد بشم خطا میزنه ،و هیچی گزینه ای هم نیست که بزنم ،همش میزنه خطایی رخ داده و فقط اوکی داره

 155. سلام
  من پیجم به دلیل اشتباهی که برای سن کردم بلاک شده و با توجه به این که مدارک جهت احراز هویت فرستادم ولی هنوز پاسخی از اینستاگرام نگرفتم .
  آیا راه دیگه ای هست که پیج من برگرده ؟؟

  1. لام روزبخیر؛
   30 روز برای ارسال مدارک یا اعلام سن فرصت دارید در صورتی که مراحل اولیه طی شده اما نتیجه دریافت نکردید مجددا فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید:
   help.instagram.com/contact/730583250290732

 156. سلام روزتون بخیر ممنون میشم منو راهنمایی کنید الان حدودا ۲ هفته س این پیغام برای من میاد نمیدونم چکار کنم

  Try Again Later

  We limit how often you can do certain things on Instagram, like following people, to protect our community.

  1. سلام و احترام؛
   بنظر می رسد اکانت شما به صورت موقت محدود شده است.
   ححدود 1 هفته از فالو کردن افراد و لایک و کامنت و انفالو بیش از حد خودداری نمایید.

 157. سلام، من تازه یه پیج کاری زدم. 22تا پست گذاشتم تقریبا تو یه روز ، الان 2 روز هست که میتونم پست بزارم (Not posted yet. try again) و لایک و کامنت و پیام ها هم نشون نمیده، در کل رفرش هم نمی کنه.
  سپاسگذار میشم راهنمایی بفرمایید برای حل مشکل.

  1. سلام و احترام؛
   بنظر میرسه پیج شما شادوبن شده….
   به دلیل فعالیت های ربات گونه در خصوص پست گذاری محدود شده اید و می بایست تا 2 روز فعالیت خاصی انجام ندهید تا اکانت شمامشکوک شناخته نشود.

 158. سلام من صبح میخواستم وارد اینستاگرام بشه نمیدونم تاریخ تود اشتباه زدم دیدم بلک اکونت شدم نمیدونم چرا اینطوری شد چجوری میشه درستش کرد

  1. سلام روزبخیر منا عزیز؛
   زمان ورود به حساب اینستاگرام چه هشداری دریافت می کنید؟

  2. چه بد همین چند دقیقه پیش رفتم تو سایت اینستاگرام لاگین کنم بعد پیام بفرستم قبل لاگین ارور داد که حساب شما تا ابد غیرفعال شده چونکه قبلا برسی شده یا ۳۰ روز به پایان رسیده حالا باید چیکار کنم خوبه که اکانت پیش فرض(اصلی) من نیست
   اینکه اکانت ما رو بلاک کنن قبلش هشدار ندن و قوانین شو مطالعه نکرده باشیم واقعا نامردیه
   هم اکانتمون بلاک شد قابل بازگشت نبود میگفتن هرزنامه فرستادید اصلا هشدار هم ندادن همشون یه سری نامردای امریکایین

   1. سلام و احترام؛
    اینستاگرام نسبت به قوانین وضع شده خود بسیار سختگیرانه عمل می کند ابتدا هشدار داده اما امکان دسترسی به اکانت وجود دارد در صورت تکرار تخطی مجددا هشدار داده و بازه زمانی 30 روزه فرصت داده می شود و در صورت گذشتن از باره زمانی پیج از دستری خارج خواهد شد.
    برای جلوگیری از چنین پیشامدهایی از برنامه های جذب فالور یا برنامه های جانبی اینستاگرام به هیچ عنوان استفاده نکنید.
    از ارسال دایرکت به صورت گسترده خودداری کنید.
    از فال و آنفالو بیش از حد در بازه های زمانی کوتاه خودداری کنید.

 159. سلام،اكانت من بيخود و بدون هيچ اخطاري رفرش نشد .ارور somethings wrong داد.ورود دو مرحله اي فعاله،ازطريق يه سيستم ديگه اقدام كردم،پسورد درسته،كد دو مرحله اي ورود هم برام مياد ولي نميتونم لاگين شم،هي پيام ميده بعدا امتحان كنين،چيكار كنم؟؟؟😭😭خيلي زحمت كشيدم واسه پيجم،توروخدا كمكم كنين 😭😭

 160. سلام خسته نباشید
  پیجم بخاطر مشکل سن بلاک شده فرمی ک گفته شده بود رو پر کردم و ارسالش کردم میخوام مطمئن بشم امکان برگشت وجود داره یا ن؟
  بعد الان بزار فرمو پر کردم و ارسال شده باز اون صفحه فرم خالیه ینی ارسال شده دیگه نیازی نیست پر کنم؟

  1. سلام روزبخیر فاطمه عزیز؛
   بله می بایست فرم درخواست بررسی اکانت تکمیل و ارسال بشه و منتظر دریافت پاسخ باشید.
   اگر در طول یک هفته بعد از ارسال فرم پاسخی دریافت نکردید مجددا همین فرم را تکمیل و ارسال کنید چون برای بار اول اکثر درخواست ها رد میشن.

 161. سلام الان بیش از دو هفته است که پیام زیر برام میاد. انگار از فالو کردن محدود شدم . آیا امکانش هست که چند ماه طول بکشه رفع محدودیت ؟
  Try again later
  we limit how often you can do certain things on instagram such as following people to protect our community

  1. سلام روزبخیر؛
   خیر این محدودیت ها موقت هستند.

 162. سلام من یه فن پیج بودم که چهار سال بود این پیج را داشتم و اشاره ای به فن بودن در بیو وب سایت نداشتم فقط اسم خواننده رو داشتم که بعد رشد پیجم چن روز پیش اینستاگرام منو‌بلاک کرد و بعد از مراحل اول کپچا گفت تا ۲۴منتظر بماند که من الان بعد ۳۶ساعت مراجعه کردم یه خطای دیگه داده میگه شما نمیتوانید به شخص دیگری فعالیت کنید..ایا شما راحلی دارین یا دیگه تمام؟

  1. سلام و احترام؛
   استفاده از هویت دیگران یکی از مواردی است که اینستاگرام به شدت با آن برخورد می کند شما می توانید با پشتیبانی اینستاگرام در تعامل بوده و ذکر نمایید اکانت شما یک حساب فن پیج بوده است.

 163. سلام خسته نباشید ببخشید نمیدونم از کامنتو لایک کردن زیاد پیجم اینجوری شده یا نه میشه کمکم کنین ک چیکار باید کنم؟Error
  Please wait a few minutes before you try again. اینو رو اینستا وبم میاره میشه راهنمایی کنین ک چیکار باید کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   در این زمینه راهکار خاصی وجود ندارد و می بایست چند عامل را بررسی کنید:
   کش نرم افزار را حذف نموده و تست کنید.
   از برنامه لاگ اوت شده و مجددا وارد شوید.
   رمز عبور را تغییر داده و وارد شوید.
   از دستگاه دیگی جهت ورود استفاده نموده و وضعیت را چک کنید.

 164. سلام اینستا برای من این پیام رو میفرسته
  we limit how often you can do certain things on instagram to protect our community .tell us if you think we made a mistake
  و هیچ کدوم از پست ها و استوری ها رو برام اپلود نمیکنه چیکار باید بکنم ؟

  1. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
   با لمس گزینه Tell us درخواست خود مبنی بر بررسی اکانت و رفع محدودیت را برای پشتیبانان اینستاگرام ارسال کنید.

 165. با سلام، جدیدا که استوری میزارم خود اینستا به طور اتومات استوری مو حذف میکنه، دلیلش چیه؟.
  با تشکر

  1. سلام و احترام؛
   اخیرا استوری و پست هایی که دارای موزیک بک گراند بوده اند به دلیل حق کپی رایت به صورت خودکار حذف شده اند.

   1. سلام میشه توروخدا کمکم کنین
    امشب برام اخطار ۳۰ روزه اومدبایه تیک آبی زیرش نوشته بودdisagreee
    منم زدم صفحه بعدش تاییدرباط اومد اماهیچی نشون نداد چندبار زدم وترسیدم لوگ اوت کردم پیجمو.الان فقط یوزر اینستامیاره و هیچ اطلاعاتی هم نیس با پیجای دیگم میرم توروخدابگید چه کنم؟؟؟

   2. سلام تورو خدا کمکم کن یه استوری رو از پیجم برداشته هرکاری میکنم تیک ساجست نمیاد کلا کاوش ندارم چیکار کنم؟؟؟

    1. سلام دوست عزیز، سلام، برای حل مشکل گزینه تیک سبز بر روی استوری‌های پیجتان که ممکن است به دلیل خطای زیر رخ دهد، می‌توانید این راه‌حل‌ها را امتحان کنید:

     اطمینان حاصل کنید که ارتباط اینترنتی شما قطع نشده و از یک اتصال سریع و پایدار استفاده می‌کنید.

     به اینترنت خود و اینستاگرام پنجره مرورگر خود را تازه کنید.

     مطمئن شوید که برنامه اینستاگرام شما به روز است. برای بروزرسانی، به فروشگاه اپلیکیشن خود رفته و اگر نسخه جدیدی موجود است، آن را نصب کنید.

     سعی کنید از یک دستگاه دیگر برای بارگذاری استوری از پیج خود استفاده کنید، مثلا دستگاه شخص دیگری که شما می‌دانید آن دستگاه کار می‌کند.

 166. سلام
  وقت بخیر
  من فالوور یاب فارسی داشتم به خاطر همین اکانت من غیر فعال دائمی شده فکر میکنم
  چون آی دی رو که میزنم برای ورود خطای “no user found” میزنه
  به اینستگرام پیام دادم و کدی فرستاد و عکس خودم رو با اون کد فرستادم و اینستگرام هم جواب داد که یک فرم رو پر کن
  وقتی فرم رو پی میکنم یه خطا میاد به این عنوان ” Confirm Your Account to Request a Review
  Go to Instagram and confirm it’s you before requesting a review.”
  وقتی هم میخوام برم توی اینستا که اکانت رو تایید کنم خطای “no user found” میزنه
  با ایمیل وارد شدم کلا به جای آی دی اصلی، اسم آی دی رو ایمیل رو میزنه و داخلش هم هیچ چیزی نیست
  لطفا راهنمایی فرمایید

  1. سلام و احترام؛
   اینستاگرام در خصوص بررسی اکانت های غیرفعال کمی با تاخیر عمل می کند. ایا قبل از دریافت ایمیل فرم زیر را ارسال کرده بودید؟
   help.instagram.com/contact/1652567838289083

 167. سلام.من یه پیج خصوصی دارم . حدوداً ۴۵۰ تا هم بیشتر فالور ندارم.همیشه ویدیوهام و عکسهام ۴۰۰ تا بازدید میخورد.اما الان دو هفته ای میشه وقتی پست شخصی میزارم البته بگم ویدیو هایی هستش از عکسهای شخصی خودمون که یه موزیک بکگراندش میزارم.اما بیشتر از ۲۰, تا ۲۵, تا بازدید نمیخوره و وقتی میخوام پستش با اینکه به سرعت خیلی کم بالاخره پست میشه اما ارور میده که تعدادی از افراد نمیتونن پستهاتون رو ببینن و دوباره بعدا تلاش کنین.امروز یه استوری تبریک تولد با موزیک هم برای خانوادم گذاشتم باز ارور داد که بعضی‌کشورها نمیتونن استوری شمارو ببینن!چی شده؟!خواهش میکنم جواب منو بدین

 168. سلام پیجم من ربات تشخیص داد… مراحلو انجام دادم اما وقتی شماره موبایلمو میرنم کدی بدام ارسال نمیشود درصورتی شماره موبایل درسته… و پیغام میاد 24 دیگر تلاش کنید بعد 24 باز درخاست کد امنیتی جدید میدم بازم کد برام ارسال نمیشه لطفا راهنمایی کنید چکار کنم کد امنیتی برای احراز هویت بیاد برام

 169. سلام، وقت بخیر، اکانت من از طرف اینستا بلاک شده پیغام اکشن بلاک تا تاریخ 5روز دیگه زده بعد از امروز هم هیچ پیامی برام نمیاد میتونم پیام ارسال کنم اما برام نمیاد میشه راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   در صورتی که به صورت موقت بلاک شده اید می بایست تا پایان زمان اعلام شده منتظر بمانید.

 170. سلام من پیجم موقتی مسدود شده اینستا ازم کد میخواد که به شماره موبایلم فرستاده میشه ولی من سیمکارتم مسدود شده چه کار باید بکنم؟

 171. سلام،من با اکانت کاری که تقریبا ۳ سال هست دارمش بیشتر از حد مجاز فالو کردم و دیروز پیام we suspended your account رو دریافت کردم که زیرش نوشته بود ۳۰ روز فرصت دارید تا با این تصمیم مخالفت کنید و من با فیلترشکن تایید کردم که ربات نیستم و ازم شماره خواست و برام کد تأیید ارسال کرد و بعد از ارسال کردن کد تأیید برام پیام آمد که بابت ارسال اطلاعاتتان سپاسگذاریم اطلاعاتتان را بررسی خواهیم کرد و اگر بتوانیم آنرا تأیید کنیم قادر خواهید بود ظرف تقریبا ۲۴ ساعت به حسابتان دسترسی پیدا کنید.الان من خیلی استرس دارم که اکانتم برنگرده چون رزومه ی چند سال کاریم هم هست میخواستم ببینم چون کد تاییدی که sms کردن رو درست وارد کردم و تأیید کردم که ربات نیستم مطمئنا اکانتم برمیگرده یا ممکنه حذفش کنن؟؟من باید چکار کنم که اکانتم برگرده مثلا اگر با ایمیلی که پیجم رو باهاش ساختم ایمیل ارسال کنم به اینستاگرام پیام اوکی میشه یا فقط باید منتظر بمونم؟؟

  1. سلام و احترام اوا عزیز؛
   از زمان کانفیرم اکانت تا 1 هفته منتظر بمانید در صورت عدم دریافت پاسخ و در دسترس قرار نگرفتن پیج، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید:
   help.instagram.com/contact/1652567838289083

 172. سلام وقتتون بخیر توروخدا میشه به من کمک کنید… من یه پیج داشتم کههرروز هی فالو انفالو میکردم بعضی وقتا پیام میومد که برای حمایت از انجمن فعالیت شما رو محدود کردیم بعد من پیام گزارش مشکل نوشتم واسه اینستا گرام که ثابت کنم ربات نیستم یهو دیدم اون پیج پرید و لی پیج دومم همچنان هست و حالا وقتی تو گزینه راه اندازی پیج حدید میرم میزنم ورود به حساب کنونی دوتا پبجم هست وقتی میزنم ورود به سیستم پیام میاد که ماهنوز نتونستیم مشکلتونو حل کنیم بعداز چند دقیقه دوباره تلاش کنید… چرا پیجم اینطوری شده

  1. سلام و احترام؛
   با سایر دستگاه ها حساب خود را جستجو نمایید و بررسی کنید که ایا در دسترس قرار دارد یا خیر؟
   در صورت مشاهده حساب بررسی نمایید به جای نام کاربری شما عبارت اینستاگرام یوزر نوشته شده است؟

 173. سلام پیجم بخاطر نقض قوانین اینستا غیر فعال شده و رفته میخواستم اگه بشه کمکم کنین

 174. سلام روز بخیر . اینستای من قفل شده با این پیغام your account has been temporarily locked
  برای بازیابی به ایمیلم دسترسی ندارم باید چکار کنم؟

 175. سلام وقت بخیر
  نوشته اکانت اینستا بوسیله گوگل اسمارت لاک شده وپیاام به ایمیلم میده ولی ایمیلم ک مال یاهو هست غیر فعال شده چون خیلی وقته استفاده نمیکنم ومیگه کدی که به ایمیلتون فرستادیم رو بزنین ولی من تو باکس ایمیلم اصلن نمیتونم ایمیل دریافت کنم چکار کنم ؟

 176. سلام و وقت بخیر پیج من به خاطر لایک زیاد که انجام دادم بلاک شده الان نه میتونم لایک کنم نه میتونم کامنت بذارم تو رو خدا کمکم کنید اینم اروری که میده
  try again later
  we restrict certain activity to protect our community

  1. سلام روزبخیر؛
   هاله عزیز شما برای مدت زمانی بلاک موقت شده اید و برخی از فعالیت های شما دچار محدودیت هستند و هیچ راهکاری جز صبر کردن تا رفع بلاک موقت وجود ندارد.