شبکه های اجتماعی

آموزش گرفتن تیک آبی اکانت اینستاگرام

امروزه با گسترش روز افزون استفاده کنندگان از رسانه‌های اجتماعی، اینکه بتوان اکانت رسمی یک برند یا شخص مشهور را از سایر اکانت‌های فیک و تقلبی شناسایی کرد کمی دشوار است. به همین دلیل قابلیت Verified Badge در اکثر شبکه‌های اجتماعی به وجود آمد که توسط آن با استفاده از یک تیک آبی می‌توان دانست که کدام اکانت، اکانت رسمی شخص یا برند مورد نظر است. نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای خیلی از افراد جای سوال دارد و معمولا به دنبال این هستند که بدانند چگونه اکانت خود را در اینستاگرام تایید کنند. تا همین سال پیش این قابلیت به روش‌های دیگری انجام می‌گرفت که افرادی برای رسمی کردن اکانت اینستاگرام و گرفتن Verified Badge هزینه بالایی را از کسی که به دنبال رسمی کردن اکانت اینستاگرام بود دریافت می‌کردند.

حال اگر این سوال هم برای شما پیش آمده که چگونه تیک آبی اینستاگرام رو بگیریم تا انتهای این مقاله همراه باشید تا به معرفی شرایط تیک آبی اینستاگرام بپردازم و بر اساس این شرایط اگر هر یک از موارد مورد نظر در اکانت شما وجود داشت اکانت اینستاگرام خود را رسمی کنید.

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام (Verified Badge) و تایید رسمی بودن اکانتتیک آبی اینستاگرام (Verified Badge) چیست؟

تیک آبی یا همان Verified Badge شامل یک تصویر مشابه نمونه روبه‌رو است که در کنار نام پروفایل نمایش داده می‌شود و نشان از رسمی بودن یک اکانت شبکه اجتماعی دارد. در هر اکانتی که این تصویر به صورت یک تیک آبی رنگ وجود داشته باشد، به این معنی است که فرد یا برند مورد نظر درخواستی را برای رسمی کردن اکانت برای اینستاگرام انجام داده است که برای رسمی کردن اکانت اینستاگرام از شما اطلاعاتی همچون نام، زمینه فعالیت و تصویر پاسپورت، گواهینامه یا هر مدرک هویتی که نشان دهد اکانت شما رسمی است اخذ خواهد شد. بنابراین در حالتی که برای یک فرد یا برند چندین اکانت وجود داشته باشد که نتوان اکانت رسمی را از اکانت فیک تشخیص داد یک راهکار مناسب خواهد بود. اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر و فیسبوک نیز از این قابلیت برای نشان دادن اینکه اکانت مورد نظر رسمی است استفاده می‌کنند. پس میتوان گفت که داشتن تیک آبی اینستاگرام نشان دهنده معتبر بودن اکانت است که مدیریت اکانت به صورت رسمی درخواستی را برای گرفتن تیک آبی پروفایل اینستاگرام ارسال کرده است. پس اگر شما هم قصد گرفتن تیک آبی اینستا هستید در ادامه به معرفی شرایط تیک آبی اینستاگرام می‌پردازم.

شرایط تیک آبی اینستاگرام

برای گرفتن تیک آبی در اینستاگرام شرایط پیچیده و تقریبا سختی وجود دارد. در صورتی که اکانت شما فاقد این شرایط باشد درخواست شما مبنی بر رسمی کردن اکانت مورد تایید قرار نخواهد گرفت و تا یک ماه از رد صلاحیت گرفتن تیک آبی برای اکانت تایید شده اینستاگرام را نخواهید داشت. پس قبل از اینکه درخواستی را برای رسمی کردن اکانت اینستاگرام ارسال کنید باید نکات زیر را در نظر بگیرید.

 • اولین شرط لازم این است که اکانت شما باید اعتبار داشته باشد. یعنی اکانت شما معتبر به یک شخص یا برندی باشد که معتبر است. با این حساب گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای اکانت‌هایی که جنبه تفریحی و قرار دادن مطالب زرد را دارند فراهم نیست.
 • دومین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما منحصر به فرد باشد. یعنی اکانتی که تایید می‌کنید متعلق به شما و کسب و کارتان باشد. اگر چندین اکانت داشته باشید، صرفا یکی از اکانت‌ها تایید شده و تیک آبی اینستاگرام را دریافت خواهند کرد.
 • سومین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما کامل بوده و اطلاعاتی از جمله نام، بیوگرافی، تصویر پروفایل و… برای سایرین قابل مشاهده باشد. همچنین لازم است که برای گرفتن تیک ابی اینستا حداقل یک پست را داشته باشید.
 • و در نهایت چهارمین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما شناخته شده باشد و توسط سایر افراد جستجو شده و فعالیت زیادی داشته باشید.

بعد از اینکه هر یک از شرایط بالا را داشته باشید می‌توانید درخواست خود را مبنی بر درخواست تایید رسمی اکانت اینستاگرام برای بخش پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید تا بر اساس شرایط بالا بررسی شده و اگر همه شرایط را داشته باشید اکانت شما تایید شود.

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا کرده و سپس به صفحه پروفایل خود مراجعه کنید.

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام (Verified Badge) و تایید رسمی بودن اکانت

حال مشابه تصویر فوق به صفحه تنظیمات رفته و گزینه Request Verification را برای ارسال درخواست رسمی کردن اکانت اینستاگرام به منظور Get Verified on Instagram in Bio and Story انتخاب کنید.

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام (Verified Badge) و تایید رسمی بودن اکانت

در این صورت پنجره‌ای مشابه تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد که باید اطلاعات برند یا کسب و کار آنلاین خود را بر اساس توضیحاتی که در ادامه شرح خواهم داد درج کنید.

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام (Verified Badge) و تایید رسمی بودن اکانت

حال همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید ابتدا آی‌دی شما در فیلد Username نمایش داده خواهد شد که باید بررسی کرده و ببینید که دقیقا همان آی‌دی باشد که قصد رسمی کردن اکانت اینستاگرام را برای آن دارید. سپس در فیلد دوم که با عنوان Full Name قرار دارد، لازم است که نام کامل خود را وارد کنید. دقت کنید که این نام باید مطابق با همان چیزی باشد که در مدارک هویتی شما مانند گواهینامه رانندگی یا پاسپورت درج شده باشد. در نهایت لازم است روی گزینه Choose File که در مقابل گزینه Please attach a photo of your ID کلیک کرده و تصویر شناسنامه، گذرنامه یا گواهینامه رانندگی خود را انتخاب کنید. برای ما که در ایران زندگی می‌کنیم لازم است که از پاسپورت برای این کار استفاده شود.

در نهایت بعد از پر کردن کلیه این فیلدها کافی است روی دکمه Send کلیک کرده و چند روزی منتظر بمانید تا درخواست شما توسط واحد پشتیبانی اینستاگرام بررسی شود. بعد از اینکه درخواست شما بررسی شد، چه درخواست شما تایید شود و چه رد شود به صورت هشدار پیغامی در صفحه نوتیفیکیشن برای شما ارسال خواهد شد که با مشاهده آن می‌توانید ببینید که نتیجه درخواست رسمی کردن اکانت اینستاگرام چه چیزی است.

لازم است بدانید که هیچ تضمینی وجود ندارد که Instagram درخواست شما را حتما تایید کند. چرا که نشان آبی اینستاگرام تنها برای افراد مشهور، شخصیت‌های عمومی، برندهای جهانی یا اشخاصی که نام تجاری دارند، رزرو می‌شود. بر اساس اطلاعاتی که اینستاگرام در صفحات راهنمای خود برای درخواست تیک آبی درج کرده است، بررسی درخواست تایید برای تایید صحت اکانت تنها در حالتی رخ خواهد داد که اکانت مورد نظر منحصر به فرد، کامل و برای سایر افراد قابل توجه باشد. علاوه بر این اینستاگرام تاکید دارد که اکانت تعداد فالوور بالایی داشته باشد.

امیدوارم که این آموزش هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و به کمک آن توانسته باشید با نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام آشنا شوید. در صورتی که در رابطه با این آموزش و نحوه تایید رسمی اکانت اینستاگرام(Verified Badge) سوال یا مشکلی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنید.

‫212 دیدگاه ها

 1. سلام. آیا پس با یک پاسپورت نمیشه چند اکانت رو تایید کرد؟ الان مثلا من دو شرکت داشته باشم فقط به یکی‌میتونم بگیرم؟ راهکاری هست که برای دوتاشم گرفت؟ ممنون

  1. سلام روزبخیر؛
   طبق شرایط تاییدی که در نظر گرفتن یک اکانت کاری تایید میشه برای اون کسب و کار . این مورد دقیقا داخل متن توضیح داده شده:

    اولین شرط لازم این است که اکانت شما باید اعتبار داشته باشد. یعنی اکانت شما معتبر به یک شخص یا برندی باشد که معتبر است. با این حساب گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای اکانت‌هایی که جنبه تفریحی و قرار دادن مطالب زرد را دارند فراهم نیست.
    دومین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما منحصر به فرد باشد. یعنی اکانتی که تایید می‌کنید متعلق به شما و کسب و کارتان باشد. اگر چندین اکانت داشته باشید، صرفا یکی از اکانت‌ها تایید شده و تیک آبی اینستاگرام را دریافت خواهند کرد.
   1. سلام وقت بخیر بنده قهرمان شنا استان خوزستان هستم

    در مرحله آخر که میخواهم برای اینستگرام فایل ارسال کنم، هرچه روی گزینه لمس میکنم هیچ اتفاقی نمی افتد چرا؟

    1. سلام روزبخیر؛
     مدارک برای اپلیکشن ارسال میشه اما اعلان خاصی نمایش نمیده.
     حدودا دو هفته بعد از ارسال نتیجه تاییدیا رد از طریق اینستاگرام بهتون اطلاع داده میشه.

    1. سلام و احترام؛
     منظورتون دکمه آبی رنگ send هست؟
     با انتخاب فایل های مربوط به مدارک این دکمه فعال میشه.

     1. شلام من گزینه آخر رو زدم و یک فلش درحال چرخشه و هیچ اعلانی نمیاد چکاری انجام بدم؟

     2. سلام و احترام دوست عزیز؛
      برای گرفتن تیک آبی ابتدا باید درخواست خود مبنی بر این مورد را مطابق با آموزش ارسال نمایید.
      پس از آن درخواست مربوطه تایید یا رد خواهد داشت در نظر داشته باشید پس از ارسال مدارک پیغامی دال بر این مورد نمایش داده نمی شود.

     3. سلام ادرس انترنتی رو چجوری وارد کنم ادرس اینترنتی منظورش چیه

   2. سلام میشه با شناسنامه تیک ابی گرفت

    بعد اکه قبص آب خودمون باید بزنم یا فرقی نمیکنه

   3. از کجا باید فهمید که تایید شدیم و پرداخت انجام بدیم یا خیر؟؟

   4. سلام وقت بخیر بنده ارسال درخواست کردم بعد از چند روز ایمیلی از اینستارکام داشتم که اکانت شما تأیید شد و وارد لینک بشید وارد لینک شدم هدایت شدم به سایت رسمی اینستاگرام رمز اینستاگرام خواستن ک تایید کنن مالک هستم زدم و بعد از اون مدرک شناسایی که دادم و بعدش دوباره هدایت شدم به پیجم اما هنوز تیک آبی نگرفتم الان دو ساعت میگذره

    1. سلام و احترام؛
     لطفا دستورالعمل دریافت تیک آبی را طی کرده و منتظر نتیجه باشید. اینستاگرام حساب شما را بررسی و سپس درخواست شما تایید یا رد خواهد شد.

  2. من در گوگل پنل گراف دانش دارم و گوگل بهم تیک آبی داده. همچنین اسپاتیفای هم بهم تیک آبی داده ولی هر کاری میکنم اینستاگرام بهم تیک نمیده.

     1. سلام و احترام؛
      هر مدرکی که دال بر اثبات هویت شما باشد مورد پذیرش است.

   1. والا الان یه کسایی تیک ابی تو اینستا گرفتن آدم شاخ در میداره مثل اینکه پولی شده

   1. سلام خسته نباشید منظورتون از اینکه میفرمایید باید فعالیت زیادی داشته باشیم دقیقا چیه؟؟ منظورتون پست و استوری هست؟؟ فعالیت زیاد در بخش استوری هم مدنظر قرار میگیره یا نه؟ ممنون میشم یه توضیح بدید سپاس

  3. سلام من ۱۱کا.فالور.دارم.پیجم.تجاری.وکاری هست.مکانیک ماشین هستم.همچیزبرای اینستا.میفرستم.بعدازچند.روز.یک لینک میاد.میزنم.روش.مینویسه.تایید.حساب میزنی.دوباره.اینستاخودم.میاره.بالا.وبعدبقیش توضیحات الکی اینستاگرام هست.نظرت.چکارکنم.تایید.بشه

  1. با سلام
   دوست عزیز من درخواست تیک آبی داده بودم الان یه ایمیل ظاهرا از طرف اینستاگرام هست برام اومده ک این اعداد رو با پسورد اکانتت بنویس رو یه کاغذ و عکس بگیر صورت و دستهات هم تو عکس باشند و برامون بفرست یعنی اینستاگرام خودش دسترسی به حساب نداره ک رمز میخواد و اگر هکر هست از کجا میدونه ک من درخواست تیک آبی دادم و این ایمیل رو برام زده آدرس ایمیل هم اینه. آیا اینستاگرام برای اهدا تیک آبی از طریق ایمیل از ما رمز اکانت دریافت میکند

   ممنون میشم راهنمایی کنید گیج شدم اصلا

   1. سلام دوست عزیز قطعا این ایمیل از سمت اینستاگرام نیست.

    1. درود به شما دوست عزیز بنده مدتی قبل اکانت کاریم مسدود شد و بعد از درخواست رفع ایمیلی اومد که گفته شد عکسی از با کدی که گفته شده روی کاغذ بنویسم و براشون ارسال کنم و منم انجام دادم و اکانتم آزاد شد و حتما اگه دوستانی که هر درخواستی دادن و ایمیلی با عنوان مشابه دریافت کردند با توجه به آدرس ایمیل حتما این کار را انجام بدن و در پاسخ به دوستمون که شک داشتند هکر باشه حتی فرض به اینکه هرکر باشه شما چیزی رو از دست نمی‌دید ولی در هرصورت قبل از هر اقدامی با توجه به آدرس ایمیل براحتی میشه فهمید در ضمن اینستاگرام حتما با حساب و آدرس ایمیل های رسمی پیام میفرسته

 2. با سلام و سپاس از شما برای توضیحات کامل
  لطفا بفرمائید کسانی که فن پیج یک خواننده یا هنرمند هستن هم میتونن این تیک آبی رو در خواست کنند؟

  1. سلام و خسته نباشید من گزینه ایی به اسمrequest verification ندارم میشه راهنماییم کنید پیج من بیزینس است
   اون گزینه رو از کجا پیدا کنم؟

  1. اره ولی به سختی یعنی بهتر بگم خیلییییییییییییییییییییییی سخته دور بزنیم

  1. سلام روزبخیر؛
   موقعی کلیک روی Choose file باید گالریتون باز بشه و بتونید فایل انتخاب کنید. پیغام خاصی نمایش داده میشه؟ یا روی حالت صفحه سفید میره؟

   1. سلام ببخشید من ۲۰ روز درخواست دادم ولی پیامی نیامده برام

 3. سلام ببخشید الان یه گزینه دیگه ام تو این صفحه اضافه شده که باید بهش جواب داد میشه بگید اون چیه؟

  1. سلام روزبخیر؛
   میتونید متن دقیقش یا تصویری از این مورد رو ارسال کنید تا بهتر راهنماییتون کنیم؟

   1. تو اون قسمت سه تا گزینه هست
    یکیش مربوط به اسم
    یکیش گذرنامه
    یکیش اینه که میزنه شناخته شده به عنوان:known as
    اونجا باید چی بنویسم

   2. سلام اون فیلد ها باید حتما پر بشه من کشتی گیر و عضو تیم ملی هستم چی باید پر کنم

  2. درود بر شما
   صفحه اینستاگرام من گردشگریِ
   و برند خودم هستم راهنمای میراث فرهنگی هستم
   سه مدرک فنی حرفه ای دارم که ترجمه کردم و بین المللیِ
   مدارک رو بعد از تائید اینستا یعنی قدم بعدی باید بفرستم؟
   ملاک اینستاگرام تعداد دنبال کننده و معاشرته درسته ؟

   1. سلام و احترام؛
    اولین شرط برند بودن یا معتبر بودن اکانت شماست. سپس بررسی می شود که ایا هویت این اکانت تقلبی اس یا خیر؟
    در اخر فعالیت های پیج رصد شده و نهایتا بعد از ارسال مدارک نتیجه درخواست اعلام می گردد.
    در نظر داشته باشید تمامی بخش های پیج اعم از بیو، نام، ایمیل و… به صورت تکمیل شده باشند.

 4. سلام میخواستم بدونم برای تیک رسمی اینستا باید حداقل چند K فالوور داشته باشیم؟ و اینکه اگه برند تازه تاسیس باشه وهنوز خیلی شناخته شده نباشه باید چکار کرد؟
  و اینکه آیا افرادی رو میشناسی که بتوننم در زمینه گرفتن تیک آبی کمک کنن یا نه

  1. با سلام دوست عزیز اتفاقا منم همین سوال رو داشتم لطفا اگر به جوابی رسیدین منم در جریان قرار بدین ، با تشکر

  2. سلام روزبخیر؛
   همونطور که در شرایط درج شده برندتون باید حتما ثبت شده و رسمی باشه. اکانت هم باید شناخته شده و معتبر باشه.
   اینستاگرام توی شرایطش هیچ توضیحی در خصوص تعداد فالوراها ارائه نکرده.
   شخص خاصی را برای این منظور نمیشناسم متاسفانه.

   1. سلام من چن تا پیچ دیدم با 150 نفر تیک ابی داره چطورس ممکنه؟

    1. سلام و احترام؛
     اینکه چند نفر دنبال کننده یا فالوینگ دارید جزء شرایط نیست. میزان فعالیت اون، منحصر بفرد بودن، اعتبار و اینکه هویت شخص به تایید برسه اهمیت داره.

 5. سلام خیلی ممنونم برای اموزش خوبتون سوالم اینه که تعداد فالور ها از چه تعدادی به بالا باید باشه؟

  1. سلام من میخوام وبلاگ بسازم برای اینکه شاید تیک بهم برسه میخواستم بپرسم کدوم سایت بهتره واینکه زبان وبلاگ انگلیسی باشه یا فارسی ومطالب بیشتر درمورد چی باشه بهتره
   با کارت ملی میخوام وریفای کنم

   1. سلام
    وقت بخیر
    شما باید بدونید تو چه زمینه ای قادر به تولید محتوا هستید
    و در مورد زبان بستگی به مخاطب شما داره اگر برای هموطنان داخلی تولید محتوا میکنید بهتره که با زبان فارسی تولید محتوا کنید .
    موفق باشید

 6. سلام خیلی شیوا و ملموس توضیح داده شده و نشان از دقت بالای مدیر صفحه دارد
  سپاس

  1. سلام. عالی… فقط خواستم بدانم بعد از send اطلاعات چرا تاییدی نمیزنه… چطور باید اطمینان حاصل کرد که ارسال درست انجام گرفته؟ سپاسگزارم

   1. سلام روزبخیر؛
    بعد از ارسال مدارک چند روز طول میکشه تا درخواستتون بررسی بشه. باید منتظر بمونید درخواست تایید یا رد بشه در هر دو صورت به شما اطلاع داده میشه.
    موقع ارسال مدارک اعلان خاصی نمایش داده نمیشه و تایید و رد همون لحظه صورت نمی گیره.

   2. سلام ما میخوایم اکانت فروشگاهمون رو تیک آبی کنیم.شما میگید پاسپورت ارسال کنیم.از کجا میخواد بفهمه پاسپورت متعلق به کی هست.ایا اتصال فیسبوک به اینستا و ساخت پیج فیسبوک بیزینس تاثیر مثبت داره؟و داشتن وب سایت

 7. خیلی خوب و عالی توضیح دادید مفهوم و راحت
  خیلی از شما متشکرم

 8. سلام وقت بخیر
  ببخشید ما یه سایت داریم که می خوایم برای پیج این سایت توی اینستاگرام درخواست تیک آبی بدیم.اما خب شما گفتین تو قسمت full name باید اسم شخص رو بنویسیم و تو قسمت ارسال عکس (شناسنامه،گواهی نامه و پاسپورت) این ها رو لازم داریم که مطمئنا سایت این چیز ها رو نداره.برای سایت به جای این اطلاعات چیز دیگری باید بفرستیم یا نه فقط اطلاعات همون شخصی رو بفرستیم که پیج دستشه و اسم (username) پیج که مشخصه و full name رو هم میتونیم همون اسم سایت رو بنویسیم و نه یه اسم شخص خاص.
  ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام روزبخیر رها جان؛
   همونطور که گفته شد این تیک آبی رو میشه برای شخص یا برند گرفت اگر برای شخص باشه که تکلیف مشخصه اگر برای برند باشه هم باید دقت کنید که برای چه کسی ثبت برند انجام شده.

  2. سلام وقت تون بخیر
   برای من دیشب یه پیام از طریق کاربران فیس بوک ارسال شده و بعد از ترجمه فهمیدم که می گه شما 10،000 فالوور
   فعال و پر کار برد ما هستید و ما و یعنی همون فیس بوک و اینستاگرام تصمیم گرفتیم به شما نشان آبی اینستاگرام را بدهیم و نوشته فرم زیر را پر کنید نتیجه از طریق ایمیل ارسال خواهد شد لطفا راهنمایی کنید کنید

 9. سلام بنده قسمت choose file هرچقدر میزنم وارد نمیشود و همانطور در آن صفحه باقی می ماند؟؟چکار باید بکنم برای رفع این مشکل

 10. سلام اسم پیجم رو بنام خودم میخوام بزنم ارور میده واسه تیک آبی اینستاگرام ، چکار کنم

 11. سلام منم میتونم درخواست تیک آبی بدم
  این اکانت منه لطفا سر بزنید و پاسخ بدید ممنونم

  1. سلام روزبخیر؛
   یک بخشی تحت عنوان شرایط تیک آبی اینستاگرام داخل مقاله نوشته شده . مطالعه کنید در صورتی که این شرایط رو دارید امکان دریافت تیک آبی وجود داره.

 12. با سلام و تشکر از شما ، پس از اینکه من مراحل تیک ابی ا در پیج خود انجام دادم ، چند روز بعد پیغامی داخل واتس اپ برایم ارسال شد با تصویر پروفایل اینستاگرام که در خواست پسورد اینستا و ایمیل و پسورد ایمیل را از من داشت برای تایید تیک آبی ، ولی من ترسیدم که پیجم حک شود ، ایا این پیغام صحیح است ؟

  1. سلام روزبخیر؛
   خیر تایید یا رد این مورد تنها از طریق اینستاگرام خدمتتون اعلام میشه.

 13. سلام
  من یک اکانت بیزینس در اینستاگرام دارم میخوام براش تیک آبی بگیرم برای این کار چه مدارکی نیاز هست ؟

  1. سلام روزبخیر؛
   هر مدرکی که هویت واقعی شما را اثبات کنه قابل قبول هست . مثل: شناسنامه، کارت ملی، گواهینامه رانندگی و پاسپورت و…

 14. سلام.ببخشید من همه ی مراحل رو انجام میدم ولی وقتی send رو میزنم هیچ اتفاق خاصی نمیوفته.از کجا باید بدونم اطلاعاتم برای اینستا ارسال شده یا نه.
  خیلی ممنون

  1. سلام روزبخیر؛
   پیغام خاصی مبنی بر ارسال مدارک نمایش داده نمیشه. فقط باید منتظر بمونید تا مدارک بررسی بشه و نتیجه تایید یا رد از طریق اپلیکشن خدمتتون ارسال بشه.

   1. سلام پیغام داده میشه که ما درخواست شما رو دریافت کردیم دلیل اینکه صفحه اینطور میشه مناسب نبودن سایز مدارکه باید با سایز مناسب برای فیسبوک مطابق باشه

 15. سلام ببخشید وقتی من sendرو میزنم باید یه صحفه دیگه بساره بگه ما پیجتون سر میزنیم ولی اصلا این صحفه نمیاد همه چیم کامل زدم لطفا بگید مشکل از کجاست دارم دیوونه میشم .ممنون

  1. سلام روزبخیر؛
   اعلان خاصی مبنی بر این مورد نمایش داده نمیهش. باید منتظر تایید یا رد مدارک باشید.

 16. بابا عکس پاسپورت و قبول نمیکنه میگه عکسی انتخاب کنید از پاسپورتی چیزی… خیلی واضحم هستش
  من سایت و ایمیل و چک نمیکنم
  بیزحمت اینستاگرام برام بفرستین پاسخ و

  1. سلام وقت بخیر؛
   با توجه به شرایط دریافت تیک آبی اکانت حتما باید متعلق به شخص یا برند خاصی باشه. با توجه به این مورد فن پیج ها امکان دریافت تیک آبی ندارند. در واقع ماهیت این تیک برای نشون دادن اکانت اصلی و متمایز کردن اون از سایر اکانت ها هست.

 17. سلام روز شما بخیر مشکل من اینه که من اسم مستعار گذاشتم و اسم اینستاگرامم با اسم پاسپورتم تفاوت داره ایا امکان داره اینستاگرام قیول نکنه کسایی که با اسم دوم خودشون اینستا ثبت کردن چیکار کنن..؟؟؟

  1. سلام روزبخیر؛
   بله می بایست اطلاعات هویتی و اطلاعات اکانت مطابقت داشته باشند.

   1. ولی من دیدم کسانی رو که اسم پاسپورت چیزی دیگست اکانت اینستا چیز دیگست اما تیک آبی دارن
    یعنی اینستاگرام به کسانی که دو اسمه باشن و معروف باشن تیک ابی نمیده اما چندتا از این شخصیت های معروف مجازی اسامی واقعیشون نیست و تیک آبی دارن

    1. اون تفاوت مربوط به نام یوزر اکانت میشه
     اینکه نام یوزر اکانت با نام شخصیت یا برند متفاوت باشه مهم نیست چون ممکنه اون نام در دسترس نباشه یا دلایل دیگه ولی نام ثبت شده در مشخصات پروفایل باید با نام مدارک هویتی یکسان باشه حتما

     1. با سلام دوست عزیز
      ممنون از اینکه تجربه های خود را با ما و همراهان میزبان فا به اشتراک می گذارید.
      موفق و پیروز باشید

     2. سلام ، یعنی اسم ایدی اینستاگرام ب عنوان مثال صدف باشه ، ولی اسم داخل شناسنامه یا مدارک زهرا باشه
      میشه تیک آبی گرفت؟
      یا باید آیدی با مدارک یک اسم باشه؟؟

     3. سلام و احترام دوست عزیز؛
      شما می توانید برای برند خود با هر نامی تیک آبی بگیرید و یا اینکه از چهره های مطرح باشید و بر اساس اطلاعات هویتی خود درخواست تیک آبی دهید.

 18. درود خسته نباشید
  تعداد فالوورها حداقل چندتا باید باشه؟
  و چقدر باید تو پیجمون فعالیت داشته باشیم؟

  1. سلام و احترام؛
   محدودیت خاصی در این مورد تعریف نشده فقط باید شرایط تعیین شده رو داشته باشید در صورت تایید تیک آبی به اکانتتون تعلق می گیره.

   اولین شرط لازم این است که اکانت شما باید اعتبار داشته باشد. یعنی اکانت شما معتبر به یک شخص یا برندی باشد که معتبر است. با این حساب گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای اکانت‌هایی که جنبه تفریحی و قرار دادن مطالب زرد را دارند فراهم نیست.
   دومین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما منحصر به فرد باشد. یعنی اکانتی که تایید می‌کنید متعلق به شما و کسب و کارتان باشد. اگر چندین اکانت داشته باشید، صرفا یکی از اکانت‌ها تایید شده و تیک آبی اینستاگرام را دریافت خواهند کرد.
   سومین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما کامل بوده و اطلاعاتی از جمله نام، بیوگرافی، تصویر پروفایل و… برای سایرین قابل مشاهده باشد. همچنین لازم است که برای گرفتن تیک ابی اینستا حداقل یک پست را داشته باشید.
   و در نهایت چهارمین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما شناخته شده باشد و توسط سایر افراد جستجو شده و فعالیت زیادی داشته باشید.

 19. سلام و خداقوت،
  دوست عزیز، متاسفانه مرحله آخر و انتخاب تصویر پاسپورت، ارسال نمیشود

  1. سلام و احترام؛
   به صورت پیش فرض اعلانی مبنی بر ارسال مدارک دریافت نمیشه .

  2. با سلام
   من میخوام برای پیج بیمارستان میلاد ارومیه تیک ابی بگیرم و مدارک و چندبار فرستادم ولی تایید یا عدم تایید نمیاد

  1. سلام و احترام؛
   مدارکی که تایید کننده هویت شما و کاملا معتبر باشند رو می تونید ارسال کنید.
   مثل گواهی نامه، پاسپورت و …

 20. سلام ببخشید من همه اینکارا رو انجام دادم بعد دو روز یه ایمیل از اینیستاگرام دریافت کردم که از بیزینس میگفت و چجوری با مشتریان ارتباط داشته باشیم ولی پیج من برای بیزنس نیستش فن پیج هست برای یک بازیگر برای همین تیک ابی درخواست دادم. الان من باید چیکار کنم لطفا پاسخ بدید ممنون

  1. سلام و احترام؛
   هر مدرکی که مورد تایید باشه و هویت شما رو اثبات کنه.

 21. سلام ببخشید چرا عکس پاسپورت یا کارت ملی منو قبول نمیکنن

  1. سلام و احترام؛
   بعد از ارسال مدارک اعلانی مبنی بر این مورد نمایش داده نمیشه. فقط بعد از حدود 2 هفته نتیجه تایید یا رد صلاحیت خدمتتون ارسال میشه.

 22. سلام . پیج من تمام شرایط بالا رو داره ، اما تیک آبی نمیده ، چکار باید کرد . پیجم اینه :

  1. سلام و احترام؛
   فقط باید مدارک مربوطه رو ارسال کنید و منتظر تایید یا رد این مورد از سمت اینستاگرام باشید اگر تایید صلاحیت برای گرفتن تیک آبی نباشید اقدام خاصی نمیشه کرد.

 23. سلام
  من رو گزینه ارسال کلیک میکنم
  یکمی میچرخه ولی رو همون صفحه میمونه و اتفاقی نمیوفته
  الان مدارک من ارسال شده یا باید یه صفحه جدید لود بشه ؟

  1. سلام و احترام؛
   اعلان خاصی مبنی بر ارسال مدارک دریافت نمی کنید حدود 2 هفته بعد از ارسال مدارک از سمت اینستاگرام پاسخ تایید یا رد براتون ارسال میشه.

   1. سلام ممنون میشم پاسخ راهنمایی کنید
    من اسمم تو گوگل هستش جز خبرها و روزنامه ها
    و اینکه پیجم ایدی به اسم خودمم نیستش
    بخوام درخواست بدم برای تیک ابی ایدی به اسم خودم باید باشه یا تو قسمت بیو قید کنم کفایت میکنه
    ایران هم هستم

    1. سلام و احترام؛
     خیر نیاز نیست که اکانت صرفا به نام شخص باشد تنها باید معتبر بوده و اعتبار خود را اثبات کنید.

 24. سلام اگر از اینیستا پیغامی بیاد بدونه اینکه ما در خواستی برا تیک آبی داشته باشیم چه نوع پیغامی هستش

  1. سلام و احترام؛
   حدود دو هفته بعد از ارسال مدارک یک نوتیفیکشن دریافت میکنید.
   محتواش هم دقیقا به شما اطلاع میده که به چه دلایلی درخواستتون رد شده یا اگر با درخواست شما موافقت شد از چه زمانی با چه شریطی تیک آبی روی اکانتتون نمایش داده میشه.

 25. سلام . . . من راهب هستم خواننده ی دیسلاو . من چون پیجم و آیدیم به نام لقبمه و نام و نام خانوادگیم یه چیز دیگست اینستاگرام قبول میکنه برای تیک آبی؟
  چون من لقبم راهب هستش اما نام و فامیل خودم چیز دیگه ایه.
  و ضمن اینکه من زیر 50 k فالوور دارم.

 26. ایسنتا هم میگه ولی جونش در میاد تا وریفای کنه یکی رو طرف یک میلیون فالور داره بهش نمیده ، آدم معروفم هست ولی نمیدونم واقعا

  1. سلام و احترام؛
   بله در این مورد سختگیرانه عمل میشه و حتما باید هویت و شهرت اون شخص به تایید برسه.

 27. سلام وقت بخير
  براي گرفتن تيك آبي براي يك شركت، امكانش هست روزنامه رسمي رو ترجمه شده ارسال كنيم؟

  1. سلام روزبخیر؛
   هر مدرکی که بتونه هویت شما رو تصدیق کنه قابلیت ارسال داره.

 28. سلام من قبلا درخواست تیک آبی دادم پسامش امد و رد شد حالا میخوام دوباره بفرستم دیگه اجازه نمیده که دوباره درخواست کنم حتی میخوام از سایت هم این کار رو بکنم میگه این سایت پاک شده است الان ۳ ماه هس که از اون موقع میگزره باید چی کنم لطفا کمک کنید

  1. سلام روزبخیر؛
   در صورتی که اینستاگرام تشخیص بده پیش نیازها و شرایط لازم مثل اعتبار پیج، رسمیت و… رو ندارید امکان دریافت تیک آبی فراهم نمیشه.

 29. یه سوال. چطوری با اینستا وب این راه ها رو بریم؟

  1. سلام روز بخیر؛
   در حال حاضر تنها از طریق اپلیکیشن موبایل این مورد امکان پذیر هست.

 30. سلام نحوه تیک ابی اینستاگرام خوب توضیح دادید ومتوجه شدیم ممنون، در مورد گرفتن تیک آبی در توییتر هم اگر امکانش هست میشه کمی توضیح بدید .

 31. سلام.من گزینه send رو زدم اما چیز خاصی نشون نداد
  بعد از کلید کردن باید چیزی بیاره یا درخواست ارسال شده

  چون چند بار زدم و هیچ اتفاقی نیفتاد

  1. سلام روزبخیر؛
   بعد از ارسال مدارک اعلان خاصی دریافت نمیشه حدود 14 روز بعد نتیجه تایید یا رد صلاحیت دریافت تیک آبی براتون ارسال میشه.

 32. سلام و وقت بخیر
  من برای اکانت همسرم درخواست داده بودم و سه روز پیش پیام دادند که اکانت شما صلاحیت گرفتن تیک آبی را دارد و باید فرمی که ارسال میشه رو پر کنید و یک سری اطلاعات و عکس ازمون خواستند و انجام دادیم الان اتفاقی که افتاده اینکه به ما گفتن به صورت اتوماتیک از اکانتتون لاگ اوت میشین و بعد از 12 ساعت تیک آبی به شما تعلق میگیره و میتونید دوباره لاگ این بشید ولی متاسفانه الان 36 گذشته و مانمیتونیم اصلا لاگ این بشیم و هر سری که اتحان میکنیم پیام میده که یوزرنیم شما وجود نداره
  شما دراین زمینه میتونید کمکمون کنید ؟
  و یا اینکه اطلاع دارید بعد از ارایه اطلاعات درخواستی و لاگ اوت چقدر طول میکشه که مجدد به اکانت خودمون درسترسی داشته باشیم؟
  درضمن آدرس اکانتی که باهاشن در ارتباط بودیم که حدود 5 میلیون فالور داره

 33. سلام من وقتی sendنهایی رو میزنم هیچ پیغامی مبنی برا اینکه ارسال شد یا اینکه خطا زد نمیده، سند میچرخه و بعدشم رها میشه ، ایا ارسال شده یا مشگلی هست؟

  1. سلام وقت بخیر؛
   پیغامی مبنی بر ارسال، تایید یا رد دریافت نمیکنید ام حدود 2 هفته بعد نوتیفیکشنی از سمت اینستاگرام دریافت میشه و در این پیغام مشخص میشه درخواستتون تایید شده یا خیر.

 34. سلام من یه پیج با 10 هزار فالوئر واقعی دارم که عنوان اون انجمن هستش ایا اینستاگرام به انجمن یا باشگاه هم تیک آبی میده یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام روزبخیر؛
   اگر پیجتون دارای اعتبار باشه و صاحب یک برند باشید امکانش هست پی باید منوط به برند یا مالک اون شخص بنامی باشه.

 35. سلام
  فیلتر شکن رو روشن میکنم و تمامی مراحل رو انجام میدم و در اخر گزینه send رو ک میزنم چند ثانیه میمونه ( مثل حالت لادینگ) بعد هیچ اتفاقی نمیوفته
  هزار بارم ک بزنم باز هیچ اتفاقی نمیوفته !
  لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام روزبخیر؛
   بعد ارسال مداک اعلان خاصی نمایش داده نمیشه بعد از گذشت حدودا 2 هفته پیغامی از سمت اینستاگرام مبنی بر رد یا تایید درخواستتون دریافت می کنید.

 36. با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ممنون بابت توضیحات خوبتون
  درمورد قسمت پاسپورت سوال داشتم .
  اگر کسی پاسپورت نداشته باشه چه مدرک دیگه ای میشه ارسال کرد؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. سلام دوست عزیز گواهینامه بین المللی یا مدرک ترجمه شده معتبر

 37. سلام برای گرفتن تیک آبی آیا پیغامی از طرف اینستاگرام داده میشود یا خیر ؟

  1. سلام و احترام؛
   خیر پیغام خاصی دریافت نمیشه حدود دو هفته بعد از ارسال درخواست پیامی مبنی بر تایید یا رد درخواست دریافت خواهید کرد.

 38. سلام . ببخشید یه سوال داشتم . میشه مثلا آیدی و عکس پیج رو براساس اطلاعات پاسپورت زد . بعد از گرفتن تیک آبی دوباره اطلاعات رو عوض کرد؟ چون من آیدی و عکسم در رابطه با شغلمه.

  1. سلام و احترام؛
   همانطور که در اموزش ذکر شد:
   اولین شرط لازم این است که اکانت شما باید اعتبار داشته باشد. یعنی اکانت شما معتبر به یک شخص یا برندی باشد که معتبر است. با این حساب گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای اکانت‌هایی که جنبه تفریحی و قرار دادن مطالب زرد را دارند فراهم نیست.

   1. سلام خانم اسماعیلی مقاله ی بسیار خوبیه، ببخشید نمیشه بجای پاسپورت شناسنامه یا کارت ملی فرستاد آخه چون یه قسمتی نوشته کارت هویت identification card ؟؟؟

 39. سلام این هایی که تو نظرات گفتن تیک آبی گرفتن چه کار کردن ؟؟؟

 40. سلام من یکبار نوشتم گفت برای اینستا گرام فرستاده شد اما من شناسنامه مو
  نفرستادم عکس خالی فرستادم میخوام یکبار دیگه عکس شناسنامه و او ن لیسترو پر کنم نمیشه

 41. سلام من دکتر هستم و تو بخش دسته بندی که میگن یه چیزی باید انتخاب کنید مثلا موسیقی یا اخبار رسانه ولی گزینه دکتر نداره من چیو تو این بخش بزنم؟؟؟

  1. سلام روزبخیر؛
   در بخش دسته بندی گزینه other رو انتخاب کنید.

 42. سلام وخسته نباشید
  من یه سوال داشتم.ممنون میشم ج بدید
  من اکانتی رو دیدم که طرف معروف نبوده
  پیج هم پرایوت بوده
  فقط هم هفتصد تا فالوور داشته اما تیک ابی رو داشت
  این چه جوریه که طرف تیک داشت ؟

  1. سلام وقت بخیر؛
   موارد زیر از جمله شروط تعیین شده برای دریافت تیک آبی اینستاگرام هستش و تعداد فالور ذکر نشده:
   اولین شرط لازم این است که اکانت شما باید اعتبار داشته باشد. یعنی اکانت شما معتبر به یک شخص یا برندی باشد که معتبر است. با این حساب گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای اکانت‌هایی که جنبه تفریحی و قرار دادن مطالب زرد را دارند فراهم نیست.
   دومین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما منحصر به فرد باشد. یعنی اکانتی که تایید می‌کنید متعلق به شما و کسب و کارتان باشد. اگر چندین اکانت داشته باشید، صرفا یکی از اکانت‌ها تایید شده و تیک آبی اینستاگرام را دریافت خواهند کرد.
   سومین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما کامل بوده و اطلاعاتی از جمله نام، بیوگرافی، تصویر پروفایل و… برای سایرین قابل مشاهده باشد. همچنین لازم است که برای گرفتن تیک ابی اینستا حداقل یک پست را داشته باشید.
   و در نهایت چهارمین شرط لازم برای اکانت تایید شده اینستاگرام این است که اکانت شما شناخته شده باشد و توسط سایر افراد جستجو شده و فعالیت زیادی داشته باشید.

 43. سلام وقتتون بخیر
  ایا با کارت ملی یا شناسنامه ایرانی میشه تیک ابی گرفت

 44. سلام وقت بخیر واسه پیج شرکت اگه بخوام درخواست بدم مدرک هویتی چی بفرستم؟

 45. سلام
  من خواننده هستم
  دو تا پیج دارم یکیش ماله فن پیج هاست که کلا ۱۱kداره و دیگری ۸۰۰k
  فن پیج زیادی هم دارم
  اگر درخواست بدم با پیج اصلیم امکان داره اون پیجم که مختص فن هاست یا یکی از فن پیج ها دارای تیک آبی بشن؟

 46. با سلام

  من حدود دو سال پیش دوبار درخواست تیک آبی رو فرستادم ولی نگرفتم

  اما الان که بنظرم شرایطشو دارم و میخوام درخواست بدم گزینه send رو که میزنم ارسال نمیکنه
  یعنی درواقع اتفاقی نمی افته
  میشه لطفا بهم کمک کنید ، ممنون

  1. سلام وقت بخیر؛
   زمان درخواست تیک آبی هیچ اعلانی بهتون نمایش داده نمیشه تنها نتیجه رد یا تایید براتون ارسال میشه.

 47. سلام خسته نباشید
  شرمنده من قبلا درخواست دادم برای تایید پیجم رد شده، الان نزدیک یک ماه هست گذشته و الان میخوام درخواست بدم نمیشه وقتی روی send میزنیم فقط میچرخه و دیگه پیام ارسال نمیکنه با فیلتر شکن هم همین کار رو کردم بازم ارسال نمیشه میشه راهنمایی کنید؟

  1. منم دقیقا مشکل تو رو دارم؛ جوابی پیدا کردی به منم بگو

 48. سلام‌من درخواست دادم برای تیک آبی اینو بهم‌ میگه یعنی چیه میشه راهنمای کنید ارسال درخواست تأیید صحت حساب شما را تأیید نمی کند.

 49. سلام ! من میخوام برای پیج یه شرکت معتبر در ایران این تیک ابی رو بگیرم ! ولی از اونجایی که ما در ایرانیم میخواستم بدونم من باید چه مردکی ارایه کنم ؟! برگه مالیتی یا همچین چیزی که در ایرانه ایا قابله قبوله ؟ و این پیج هم معتبر هستش هم برند معروف و شناخته شده ایه ! ممنون میشم اگه بهم بیگید که با چه مدرکی در ایران میتونم این کارو انجام بدم

  1. سلام و احترام؛
   مدارک هویتی شما مانند گواهینامه رانندگی یا پاسپورت و… هرچیزی که نشون دهنده اطلاعات هویتی شما باشه.

 50. سلام.من پیجم هنری (نقاشی) هست و تعداد فالوور هام فقط ۵۰۰ تا هست.اما در فیسبوک هم فعالیت دارم و در بیو یک بیوگرافی کامل دارم و لوگو خاص هم دارم .میخواستم بپرسم احتمال داره تیک آبی بگیرم؟
  و اینکه اگر پاسپورت نداشته باشیم با چه مدرکی باید اقدام کنیم؟
  اگر رد شده باشیم بعد از چند روز خبرش را دریافت میکنیم؟

  1. سلام دوست عزیز برای تیک آبی اینستاگرام شناخته شدن و معروف بودن و اعتبار و داشتن فالوور بالا جز اولین موارد مورد نیاز برای تیک آبی هست

 51. پس چون فالوورم کمه نمیتونم تیک آبی بگیرم؟
  جواب رد شدنش کجا و کی برام میاد؟

  1. سلام دوست عزیز فالوور به تنهایی دلیلش نیست! جوابش هم توی نوتیفیکشن ها و هم توی ایمیل برای شما ارسال میشه

 52. سلام، اگر من کارت ملی یه آدم معروف رو داشته باشم اما اون قبلا تیک آبی اینستاگرام رو داشته باشه میتونم من هم تیک آبی اینستاگرام رو با کارت ملی و مشخصات اون بگیرم؟
  لطفا جواب بدید.

 53. سلام، اگر من کارت ملی یه آدم معروف رو داشته باشم اما اون قبلا تیک آبی اینستاگرام رو داشته باشه میتونم من هم تیک آبی اینستاگرام رو با کارت ملی و مشخصات اون بگیرم؟
  لطفا سریع جواب بدید.
  ممنون

 54. اگر بعد از تیک آبی یوزر نیم را تغییر دهیم، مشکلی پیش نمی آید؟ سپاس

  1. سلام و احترام؛
   بهتره اینکار صورت نگیره … اما در صورت تمایل به تغییر ابتدا می بایست دلیل تغییر نام کاربری برای ایسنتاگرام ارسال بشه.

 55. درود بر شما
  لطفا بفرمائید پس از تائید تیک آبی توسط اینستاگرام
  چطوری وچه زمانی و به چه شکل این نشان تیک به پیج اضاف میشه
  سپاسگزارم🙏💙

  1. سلام واحترام؛
   پس از ارسال مدارک هیچ پیغامی دال بر تایید یا رد درخواست شما نمایش داده نمی شود اما مدارک و اکانت توسط اینستاگرام بررسی شده و نتیجه اطلاع داده خواهد شد زمان تقریبی اعلام نتیجه مشخص نیست.

 56. سلام خسته نباشید ببخشید من داخل Request Verification میشم یه صفحه سفید باز میشه بدون هیچ نوشته ای چرا؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین

 57. سلام من پاسپورت ندارم و میخوام با شناسنامه بگیرم میشه با نمیشه

  1. سلام و احترام؛
   هر گونه مدرک دال بر اثبات هویت شما مورد تایید است.

 58. من گیتاریستم دامین ثبت شده و صفه هایی زیادی از من اسم بردن اگه نامم رو سرچ کنید داخل گوگل براتون میاد مشخصاتم ولی چرا وقتی میخام برای دریافت تیک آبی اقدام کنم همه فیلد هارو پر میکنم ولی وقتی میزنم روی سابمیت میچرخه بعد همونجا میمونم نه پیغامی میده نه هیچی 🙁

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا مراحل عنوان شده در این مقاله را به صورت دقیق پشت سر بگذارید و در صورت نیاز از یک برنامه تغییر آیپی برای ثبت درخواست خود استفاده نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 59. سلام خواهش میکنم جواب بدید.من تا مرحلهrequest پیش میرم ولی وقتی میرم توش صفحه سفید میاد.چیکار کنم؟راستی تیک آبی رو فقط افراد مشهور میتونن بگیرن یا افراد عادی هم میتونن داشته باشن؟ممنون میشم پاسخ بدید

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   لازم است که اکانت شما دارای اعتبار باشد. یعنی اکانت متعلق به یک شخص خاص یا برند مخصی باشد
   عتبر است. با این حساب گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای اکانت‌هایی که جنبه تفریحی و قرار دادن مطالب زرد را دارند فراهم نیست. گرفتن تیک آبی برای اکانت های زرد، فیک، فن پیج و … امکان پذیر نیست. هر شخص با هویت مشخص یا هر کسب و کار تعریف سده میتواند دارای تیک آّبی باشد.

 60. سلام عرض ادب خدمت شما | من مدرک ICb… دارم و برای اینستاگرام جهت دریافت تیک ابی ارسال کنم موردی نداره؟

 61. سلام خسته نباشید من وقتی میخوام بزنم همه رو درست میزنم ولی این link نوشته

 62. اگر تا مرحله اخر پیش میرین ولی بهتون اوکی نمیده برای دریافت، سایز مدرکی که فرستادید رو تصحیح کنید و با حداقل اندازه های موردقبول فیسبوک دوباره بفرستید .

 63. سلام وقت بخیر.
  باری دریافت تیک ابی پیج یک شرکت تولید کننده، پاسپورت صاحب برند کفایت میکند؟ یا مدرک دیگری از شرکت مورد نیاز است؟
  با کارت بازرگانی یکبار انجام شده ولی تایید نگردید.

 64. باسلام و وقت بخیر خدمت شما. عرض کنم که پروسه بررسی پیج توسط اینستاگرام چه مقدار زمان می‌برد؟ من ۴۵ روزه که برای تیک آبی به اینستاگرام درخواست دادم اما همچنان پاسخی مبنی بر تایید یا رد اکانت دریافت نکردم؛ چنین چیزی تاکنون سابقه نداشته و معمولاََ بین ۲ تا ۱۰ روز جواب درخواست می‌آمد. دلیل اصلی این همه تاخیر از طرف اینستاگرام چیست؟ آیا این تاخیر می‌تواند یکی از دلایل وریفای شدن باشد؟
  بنده حدود ۳ سال است که در تلاش هستم اما این بار که درخواست دادم یک مدرک معتبر فرستادم.

  1. سلام و احترام؛
   اخیرا بررسی درخواست ها از سمت اینستاگرام با تاخیر مواجه است و حتی بررسی هایی که قبلا طی 24 ساعت به طول می انجامید اکنون هفته ها طول میشکد…
   باید بررسی نمایید که اکانت شما مطابق با راهنمای مقاله آموزشی واجد شرایط هست یا خیر.

 65. باسلام و وقت بخیر ، آیا تغییر متداوم نام کاربری میتونه تاثیر داشته باشه در روند تایید نشدن برای دریافت تیک آبی اینستاگرام؟

 66. سلام وقت بخیر من درخواست تیک ابی دادم پیجم فالور فیک هم داره آیا راسته که میگن پیج میپره

 67. سلام عرض شد خانم اسماعيلی چند روز طول میکشه تا جواب تیک ابی بیاد هنوز همون یه ماه بگمونم کمتر شده درسته

  1. با سلام. به طور کلی هیچ زمان مشخصی برای این فرآیند وجود ندارد. طبق ادعای خود اینستاگرام حداقل دو روز طول می کشد. اما مورد داشتیم چندین ماه منتظر بوده پس از آن تیک آبی گرفته!

 68. من بیشتر از ۳۰ روزه درخواست رو ارسال کردم اما پاسخی مبنی بر رد یا قبول دریافت نکردم.ممکنه راهنماییم کنید

 69. درود برشما.
  من قصد دارم تصویرشناسنامه م رو بفرستم و نمیخوام کدملی م توی عکسی که میفرستم باشه میتونم موقع عکس گرفتن این قسمت رو مخفی کنم یا نه؟!
  درضمن عکس مدرک کافیه یا خودمم باید به همراه مدرک شناسایی توی عکس بیفتم.
  لطف میکنید پاسخگو باشید❤️

  1. سلام و احترام؛
   کاربرانی که در ایران زندگی می کنند بهتره تصویر پاسپورت ارسل کنند .
   تصویر ارسالی می بایست کامل و بدون ادیت باشه.

 70. اگه درخواست تیک آبی رد بشه، میشه بعدا دوباره درخواست داد؟

  1. سلام و احترام؛
   بله زمانی که حساب کاربری شما دارای شرایط لازم بود می توانید مجددا درخواست خود را ارسال نمایید.

 71. سلام وقتتون بخیر من درخواست دادم برای من یه کدی فرستادن الان باید اون کدرو کجا وارد کنم

  1. سلام و احترام؛
   اعتبار اکانت مهمه حالا ممکنه صاحب اکانت یک شخص معتبر و شناخته شده باشه یا اینکه به واسطه کسب و کار صاحب یک برند باشه.

 72. سلام وقت بخیر
  من یک پیج کاری دارم آیا برای تیک آبی حتما باید نام پیج و عکس پروفایل خودم خودم باشه؟یا اینکه میشه با نام کاری درخواست داد؟

  1. سلام و احترام؛
   برای گرفتن تیک ابی یا باید صاحب کسب و کار یا برندی باشید یا اینکه خودتون شخص معتبری باشید و کلا اکانت شما معتبر باشه.

 73. درود بر شما
  ما تورهای داخلی برگزار میکنیم و علاوه بر اعلام تور جاذبه های ایران هم معرفی میکنیم
  پیجمون تعامل بالایی داره و حسابی فعاله
  تو قسمت بیزینس هم در دسته راهنمای گردشگری رو هستیم

  آیا حتما باید شرکت ثبت شده باشیم؟
  چون شرکتمون به یه اسم دیگه هست و پیجمون با نام مجله سفر در حال فعالیته

  بنظرتون میتونیم تیک آبی بگیریم؟

  1. سلام و احترام؛
   چنانچه اکانت با نام برند شما در حال فعالیت بود امکان دریافت تیک آبی راحت تر بود اما می توانید آدرس سایت را در بخش بیو پیج درج نموده سپس درخواست خود را براساس نام برند ارسال کنید.

 74. سلام برای من یه گزینهای تو سه نقطه بالای پیجم اومده نوشته meta verified نوشته درخواست شما تایید شد وقتی در دست تان قرار بگیرد اطلاع خواهیم داد

 75. با سلام
  در قسمت URL بیشتر باید چه لینک هایی را بگذاریم ؟
  من در تمامی سایت های دنیا مصاحبه و مطلب دارم لطفا کمک کنید
  تشکر

 76. گزينه insight در قسمت پروفايل بنده ظاهر نميشه
  فقط داخل منوي سه خط كنار است كه اونجا هم گزينه creat video نداره

 77. با سلام
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  ما یه مرکز خرید وسرگرمی هستیم مثلا مثل بام لند ، مهرداد مال و ….

  بهترین مدرکی که میتونیم بفرستیم چی میتونه باشه؟
  اونها مدارک مالیاتی مارو قبول دارن اصلا .
  ممنون

 78. سلام وقت به خیر.
  تیک آبی که داده میشه بعدا حذف نمیشه یا به عبارتی فیک درنظر گرفته نمیشه؟
  ممنون

  1. سلام روزبخیرغ
   ابتدا اکانتتو بررسی و سپس تیک ارائه میشه در صورتیکه واجد شرایط نباشید درخواست تیک آبی رد می شود و اصلا ارائه نخواهد شد.

  2. سلام روزبخیر؛
   ابتدا اکانتتو بررسی و سپس تیک ارائه میشه در صورتیکه واجد شرایط نباشید درخواست تیک آبی رد می شود و اصلا ارائه نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا