شبکه های اجتماعی

چگونه به اینستاگرام ثابت کنیم ربات نیستیم؟

الگوریتم اینستاگرام به گونه ایست که دائما در تلاش برای محافظت از این شبکه اجتماعی در برابر اسپم ها و ربات ها می باشد. مهم ترین روش افزایش امنیت محدود کردن کاربرانی است که مزاحمت ایجاد می کنند و یا از طریق روش های غیر قانونی به دنبال افزایش فالوور اکانت اینستاگرام خود هستند. شادوبن اینستاگرام ممنوعیتی است که در صورت شکسته شدن یک قانون توسط یک اکانت اتفاق می افتد. این ممنوعیت مانع از نمایش پست در اکسپلور اینستاگرام می شود. اگر می خواهید بدانید شادوبن اینستاگرام چیست و چه مواردی باعث شادوبن میشود این مطلب از میزبان فا مگ را مطالعه کنید.

شادوبن اینستاگرام چیست؟

به منظور گسترش تعامل در اینستاگرام به فالو کردن مخاطبین و استفاده از هشتگ نیاز خواهید داشت. این کار عامل به وجود آمدن شادوبن اینستاگرام است. shadowban اینستاگرام این اجازه را می دهد محتوای اکانت هایی را که مطابق با شرایط و قوانین اینستاگرام رفتار نمی کنند فیلتر شوند.

 • محدودیت شادوبن اینستاگرام منجر به کمتر دیده شدن پست های کاربر در اکسپلور اینستاگرام می شود.
 • کاربران از شادوبن اینستاگرام پیج خود با خبر نخواهند شد.
 • این مسئله به ویژه برای اکانت های تجاری بسیار ناراحت کننده است.
 • تنها راه حل این است که دلیل وقوع این اتفاق را کشف کنیم و با رعایت برخی نکات از وقوع شادوبن اینستاگرام جلوگیری به عمل آوریم.

shadowban اینستاگرام

چه مواردی باعث شادوبن میشود؟

برخی از کاربران از روش های غیر مجاز نظیر ربات ها، صدها هشتگ بی ربط و… برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام خود استفاده می کنند. در ادامه به تفضیل مواردی می پردازیم که بیشترین تاثیر را در شادوبن شدن اینستاگرام می گذارند.

 • فالو کردن بیش از حد کاربران و یا استفاده بیش از حد از هشتگ ها در زیر هر پست
  یکی از مهم ترین دلایل ایجاد شادوبن اینستاگرام فالو کردن بیش از حد کاربران است. اینستاگرام در دنبال کردن تعداد افراد برای کاربران محدودیت ایجاد کرده است. در صورت فالو کردن بیش از 7500 کاربر با اخطاری از سوی اینستاگرام مواجه می شوید و اعلام می کند تعدادی از فالوینگ های خود را آنفالو کنید.
 • استفاده از ربات ها، خرید فالوور، لایک، کامنت فیک یک تاکتیک اسپم است و می تواند منجر به شادوبن شود.
  اینستاگرام کاربران خود را ترغیب می کند تا یک استراتژی مناسب برای تعامل با مخاطبین خود برقرار کنند و خرید فالوور، لایک، کامنت و… منجر به رشد غیر واقعی اکانت و در نهایت شادوبن شدن اکانت اینستاگرام شود.
 • استفاده نادرست از هشتگ ها (هشتگ های ممنوع، تکراری)
  هشتگ ها در بیشتر دیده شدن پست های اینستاگرام شما کمک می کنند. اما استفاده از هشتگ های پرکاربرد یا به اصطلاح ترند اینستاگرام که با محتوای شما همخوانی ندارد از نظر اینستاگرام غیر قانونی است و منجر به جریمه شدن پیج می شود. علاوه بر این اینستاگرام ممکن است استفاده از آن هشتگ را برای دیگر کاربران نیز محدود نماید.  همینطور استفاده بیش از حد از هشتگ ها در هر پست نیز دردسر ایجاد می کند. حداکثر تعداد هشتگ مجاز برای هر پست 30 تا است.
 • ریپورت حساب شما از سوی دیگر کاربران
  اگر یک اکانت به صورت مکرر توسط کاربران ریپورت شود ممکن است توسط اینستاگرام غیر فعال یا در بهترین حالت شادوبن شود. اگر در خصوص ریپورت اکانت سوالی دارید می توانید مقاله آموزشی نحوه ریپورت اکانت اینستاگرام را مطالعه نمایید.
 • ارسال بیش از حد پیام در دایرکت برای کاربران
  فرستادن بیش از 15 پیام در دایرکت در یک زمان برای کاربران تبلیغات یا اسپم محسوب می شود و محدودیت شادوبن را ایجاد خواهد کرد.
 • اتصال به اینستاگرام با آی پی های مختلف
  اگر شما روزانه با آی پی های مختلف وارد اینستاگرام شوید اینستاگرام احتمال می دهد اکانت شما مشکل داشته باشد و این کار از نظر این شبکه اجتماعی غیر قانونی است. این اتفاق ممکن است منجر به ایجاد محدودیت شادوبن روی اکانت شما گردد.
 • استفاده از اپلیکیشن های ارسال پست خودکار، ارسال تعداد انبوهی کامنت، منشن و یا دنبال کردن بیش از حد کاربران
  ارسال تعداد زیادی پست، کامنت، دایرکت و فالو کردن بیش از حد کاربران در یک بازه زمانی کم منجر به شادوبن اینستاگرام می شود. به عنوان مثال اگر شما تعداد 80 اکانت را در مدت کمتر از یک ساعت دنبال نمایید یا بیش از 20 اکانت را منشن کنید به عنوان ربات شناخته می شوید.

تمامی اقدامات گفته شده ممکن است باعث رشد سریع فالوورهای اکانت اینستاگرام شما شود، اما تا حد زیادی برای شما محدودیت ایجاد می کند و  منجر به ایجاد شادوبن در اینستاگرام می شود. shadowban اینستاگرام میزان تعامل شما با تعداد زیاد مخاطبین اینستاگرام را محدود می کند.

حل مشکل شادوبن در اینستاگرام

حل مشکل شادوبن در اینستاگرام

کاربرانی که درگیر مشکل شادوبن هستند همواره با این چالش مواجه اند که چگونه می توانم از Shadowban در اینستاگرام خلاص شوم؟ راهکاری برای خروج از شادوبن وجود دارد؟ باید بگوییم بله این امکان وجود دارد. به منظور حل مشکل shadowban اینستاگرام و برگرداندن حساب به حالت عادی می توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

 • اگر از ربات ها یا سرویس های خودکار استفاده می کنید آنها را متوقف کرده و حذف کنید.
 • از هشتگ هایی که ممنوع است استفاده نکنید.
 • اگر از تعداد زیادی هشتگ زیر پست های خود استفاده کرده اید مدت زمانی فعالیتی در زمینه آن هستگ ها انجام ندهید تا از شادوبن اینستاگرام خارج شوید.
 • به مدت حداقل دو روز از انجام فعالیت در اینستاگرام خودداری کنید.
 • یکی دیگر از راهکارهای خروج از شادوبن اینستاگرام این است که با دقت و حوصله شرایط و مقررات اینستاگرام را مطالعه کنید.
 • بهترین و مهم ترین روش برای گسترش مخاطبین پیج اینستاگرام تولید محتوای مفید و معتبر با رعایت عملکرد صحیح است. این کار زمان بر بوده اما از شادوبن اینستاگرام جلوگیری می کند.
 • تبدیل اکانت از حالت تجاری به شخصی
  اگر اکانت شما تجاری است بهتر است برای خروج از شادوبن به طور موقت آن را به شخصی تبدیل کنید.
 • از دیگر راهکارهای خروج از شادوبن اینستاگرام تماس با پشتیبانی این اپلیکشن است. پس از انجام مراحل بالا می توانید از طریق help اینستاگرام شادوبن شدن اکانت خود را به اینستاگرام گزارش دهید.

ممکن است به دلیل اینکه رفتار ربات گونه داشته اید، توسط اینستاگرام بلاک شوید و امکان ورود به اینستاگرام خود را نداشته باشید. در این حالت با هشدار Confirm it’s you to login مواجه خواهید شد. این هشدار طی دو مرحله رخ می دهد. در مرحله دوم تا قبل از احراز هویت امکان دسترسی به اکانت نیست در راهنمای زیر نحوه رفع این هشدار و بازیابی اکانت به همراه تمام جزئیات مربوط به هشدار و دلایل نمایش آن را آموزش داده ایم.

آموزش رفع ارور Confirm it’s You to Login

درباره شادوبن اینستاگرام بیشتر بدانید:

 • شادوبن اینستاگرام چیست؟
  محدودیتی است که از طرف اینستاگرام روی برخی اکانت هایی که از طریق اقدامات غیر مجاز و غیر قانونی به دنبال افزایش فالوور هستند اعمال می شود و از دیده شدن پست های پیج در اکسپلور اینستاگرام جلوگیری می کند.
 • چطوری بفهمیم که پیجمون شادوبن شده؟
  فهمیدن شادوبن اینستاگرام آسان است. شما می توانید پست های خود را از طریق سرچ هشتگ ها در explore اینستاگرام جستجو کنید و ببینید آیا نمایش داده می شوند یا خیر. اگر پست های شما نشان داده نشدند بدانید شما قربانی شادوبن اینستاگرام شدید.
 • چه مواردی باعث شادوبن میشود؟
  نقص قوانین اینستاگرام توسط کاربران می تواند منجر به شادوبن پیج اینستاگرام شود.
  استفاده بیش از حد از هشتگ در هر پست و یا ارسال بیش از حد کامنت در زیر یک پست می تواند منجر به بروز این اتفاق شود. همچنین در صورت لایک بیش از حد و یا فالو کردن و آنفالو بیش از سقف مجاز در مدت کوتاه همین اتفاق رخ خواهد داد.
 • چطور از شادوبن خارج بشیم؟
  این ممنوعیت زودگذر است و می توان به راحتی آن را برطرف کرد. برای خارج شدن از شادوبن اینستاگرام باید فعالیت هایی که منجر به شادوبن اینستاگرام می شود را برای مدتی کنار بگذارید. ربات ها و اپلیکیشن های افزایش فالوور را متوقف نمایید. به تولید محتوای با کیفیت ادامه دهید. در هر پست از هشتگ های تکراری و بیش از حد مجاز استفاده نکنید. هشتگ پست هایی که منجر به شادوبن اینستاگرام شدند را حذف کنید. به مدت دو الی سه روز از انجام فعالیت در اینستاگرام خودداری کنید. هر موردی از قوانین را که نقض نموده اید را شناسایی کرده و در راستای تبعیت از قوانین اینستاگرام گام بردارید به عنوان مثال اگر از هشتگ ها بیش از اندازه استفاده نمودید این کار را ادامه ندهید.

🔴⚫ نکته: در صورت تمایل به آشنایی با نحوه دلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی و موقت می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

دیلیت اکانت اینستاگرام به همراه ویدیو آموزشی

همانطور که می بینید shadowban اینستاگرام محدودیتی است که توسط اینستاگرام روی برخی اکانت ها اعمال می شود. این محدودیت تا مدتی از نمایش پست ها در اکسپلور اینستاگرام جلوگیری می کند. بنابراین کاربرانی که از طریق هشتگ ها پست ها را دنبال می کنند دیگر به پست ها دسترسی نخواهند داشت. در این مطلب روش های حل مشکل شادوبن در اینستاگرام را به طور کامل آموزش دادیم. اگر شما هم موردی را می شناسید که منجر به شادوبن اینستاگرام می شود و یا روش های دیگری را برای رفع مشکل شادوبن اینستاگرام می دانید برای میزبان فا مگ کامنت کنید.

آموزش رایگان اینستاگرام

‫486 دیدگاه ها

  1. سلام من چند وقته وارد پیجم نمیشم
   خطاش اینه your accont was compromised
   و چنج پسورد میزنه
   من پسوردم یادم نیست فراموشی رمز میزنم
   لینک میفرسته به شمارم ولی وقتی رو لینک میزنم بازم وارد نمیشه
   باید چیکاررکنم . کمک کنید اگه بلدین

   1. سلام و احترام آهو عزیز؛
    در خصوص تغییر رمز دقت داشته باشید لینک دریافتی را در مرورگر باز کنید برای این مورد پیشنهاد می شود ویدیو آموزشی تغییر رمز میزبان فا مگ را مشاهده نمایید:
    تغییر رمز اینستاگرام

    1. سلام لطفا به من کمک کنین نمیتونم وارد اینستام بشم ربات شده لطفا جواب بدین 😭

     1. سلام و احترام؛
      زمان ورود به اکانت صفحه کپچا مشاهده می کنید؟

    2. کپچا برام بالا نمیاره با فیلتر شکن رفتم فایده ندارن چیکار باید کنم

     1. سلام و احترام؛
      سایر کشورهای برنامه تغییر آیپی را نیز تست نمایید در صورت عدم موفقیت یک برنامه تغییر ایپی قوی تر را امتحان کنید.

    3. سلام
     اینستا منو ربات شناسایی کرده و منو انداخته بیرون ، تمام کارا رو انجام دادم که اخرش done رو زدم و کلا log out کرد ولی وارد اینستا که میشم به جایی ایدی
     اینستا یوزر نوشته که میزنم روش رمز رو میخواد وقتی رمز ور میزنم ارور میده
     مشکلش چیه ؟؟

     1. سلام و احترام؛
      ظاهرا اکانت شما همچنان در حالت تعلیق قرار دارد.

     2. برمیگرده؟ کی درست میشه؟!
      توضیح میدین!
      یه پیجمو همینجوری ازدست دادم!

    4. سلام اکانت من از صبح این ارور رو میدهWe’ll review your info and if we can confirm it,you’ll be able to access your account within approximately 24 hours
     چ مشکلی برای پیج بوجود اومده؟امکان برگشت پیج هس؟من فرم دی اکتیو اینستارو پر کردم و از خودم عکس گرفتم با کد و اسم و ایدی و فرسادم برای همون ایمیله
     امکان داره حذف دائم شده باشه؟

     1. سلام و احترام؛
      خیر این هشدار اعلام می کند که حساب شما مورد بررسی قرار گرفته است.
      تا اعلام نتیجه می بایست منتظر باشید.

    5. سلام خسته نباشید پیج من اون خطارو برام زد ولی متاسفانه نفهمیدم خارج از اکانتو زدم الان پیجم نه پروفایل داره ن پیدا میشه چیکار کنم برگرده

     1. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
      دقیقا کدام هشدار را دریافت کردید؟

    6. سلام چطور میتونیم با شما در ارتباط باشیم میخواستم مشکلم رو توضیح بدم

     1. سلام و احترام؛
      متاسفانه تحریریه میزبان فا مگ پاسخگویی تلفنی ندارد ماو سایر دوستان از طریق کامنت پاسخگوی عزیزان هستیم.

   2. عزیز دقیقا طبق گفته شما اورد که اگه ربات نیستی تایید کن منم زدم بعد که تصاویرو اورد کانل برام بالا نمیاورد که میگفت اتوبوس هارو انتخاب کن منم مجبور شدم لوگ اوت کنم الان‌اسم‌پیجمم میزنم بالا نمیاره تو کامت ها خوندن که گفتی از اینستاگرام وب استفاده کن من نمیدونم اینستاگرام وب چیه و چطوری باهاش باید کار کرد خواهشا راهنمایی کنید که مشکلم حل بشه

    1. سلام
     از طریق سایت اینستاگرام یعنی https://www.instagram.com/
     در مرورگر کامپیوتر خود به سایت اینستاگرام بروید و مراحل بازیابی اکانت را انجام دهید.

   3. سلام اینستا من موقع ورود گذینه من ربات نیستم میزنم بعدش که باس روی عکس بزنم صفحه نصفه میاد با کامپیوترم رفتم بازم نصف بود

    1. سلام و احترام؛
     قبل از شروع فرایند کانفیرم اکانت اینستاگرام یک برنامه تغییر آیپی فعال کنید.

  2. سلام، چرا نمیشه عکس های ربات ک میاره رو کوچک کرد، اصلا دیده نمیشن که

   1. سلام و احترام؛
    قبل از شروع مراحل تکمیل کپچا، یک برنامه تغییر آیپی فعال نمایید.

     1. سلام روزبخیر؛
      برنامه های متعددی برای این منظور وجود داره میتونید داخل گوگل فیل..تر.. شکن یا v..p..n جستجو کنید.

  3. سلام خسته نباشید ببخشید من زدم تشخیص من ربات نیستم نوشت 24ساعت بررسی میشه ی ماه گذشته بازم دست بررسی میشه بدونم کی درس میشه تروخدا راهنمایی کنین پیج 200kبود

   1. سلام و احترام؛
    همچنان وضعیت اینستاگرام شما در حالت تعلیق قرار دارد؟
    فرم زیر را جهت بررسی مجدد تکمیل و ارسال نمایید.
    help.instagram.com/contact/1652567838289083

 1. سلام
  پیج من به طور ناگهانی بسته شد
  الان که میخوام برم توی پیج قسمت راستی آزمایی ( من ربات نیستم) برام میاد ولی عکس های اون برای تشخیص قابل دیدن نیستن به این صورت که خیلی کوچیک هستن همه ی عکس ها رو نمیبینم
  ممنون میشم راهنمایی کنین.

   1. سلام خسته نباشید اکانت بنده الان ده روزه بسته شده بخاطر تشخیص ربات تایید زدم ارسال ربات نیستم زدم ولی همش بعد ده روز هی میخوام وارد بشم میزه تشکر از اطلاع رسانی شما بعد ۲۴ساعت دسترسی ولی همچنان فقط همین پیام میاد لطفا دقیق راهنمایی کنید ممنون میشم

    1. سلام و احترام؛
     ایا از طریق اینستاگرام وب امکان لاگین دارید؟
     با سایر اکانت ها حساب خود را جستجو نموده اید؟ وضعیت حساب سما در حالت تعلیق قرار دارد؟

     1. من پیجم تقریبا ۳ روزه در دست بررسی هستش، لازمه در help اینستاگرام درخواست بدم؟ ممکنه در اینستاگرام وب پیجم بالا بیاد؟

     2. سلام روز بخیر کیمیا عزیز؛
      اصولا این بررسی ها کمی زمانبر است و می بایست تا حصول نتیجه و بررسی پیج صبور باشید و از ارسال پیام های متعدد به بخش پشتیبانی خودداری نمایید.
      چنانچه تا 7 روز نتیجه ای دریافت نشد از طریق فرم زیر وضعیت پیج خود را مجددا عنوان نمایید.
      help.instagram.com/contact/1652567838289083

    2. سلام وقت بخیر، من اکانت اینستام یباره خارج شد و پیغام confirm its to you login داد، مراحل رو انجام دادم ، کد هم بعدش برام پیامک شد ولی اخرش یه پیغام توی اینستا دوباره اومد به عنوان تشکر برای انجام مراحل ، و گفت باید بررسی کنیم که اگر تایید شد ظرف ۲۴ساعت میتونین وارد شین، و زیر این متن گزینه DOne وجود داره، ولی وقتی روش میزنم یه پنجره باز میشه ک میپرسه میخواین از اکانتتون خارج شین؟ من کنسل رو زدم، ولی این صفحه تشکر با گزینه فعالDone هنوز هست ، حتی وقتی از اینستا خارج میشم دوباره میرم این صفحه هستش ، چکار کنم ک پیجم بازشه؟

    1. سلام منم امروز این مشکل برام پیش امد با شکن هم وارد شدم درست نشد میشه بگید شما چیکار کردی ک درست شده

  1. سلام جونم از برنامه تغییر ایپی استفاده کنی این مشکل برطرف میشه عکسا کامل دیده میشه .مرسی

   1. پیج من بیشتر از یک ماه شدوبن شده واقعا نمیدونم چیکار کنم …هر کاری که میگن برای خارج شدن ازش انجام دادم …ریزش شدید دارم لطفا کمک کنید

  2. برای رهایی شما باید تمام کار های لازم که غیر قانونی هست از پیج خود حذف کنید و تا2 هفته اصلا
   به اینیستا گرام وارد نشید
   بعد از 2 هفته پیج شما بر گشته
   و به خوشی تمام.

  3. دلیلش این هست که سه تا از فایل های جاوا اسکریپت درون صفحه کد ضد ربات از سرور های فیس* بوک لود میشن که توی ایران فیل *تر هست برای همین صفحه ناقص لود میشه و کد ضد ربات عمل نمیکنه.. تنها راه حل استفاده از فیلتر شکن هست.

  4. سلام پیج من به طور ناگهانی بسته شد
   الان که میخوام برم توی پیج قسمت راستی آزمایی ( من ربات نیستم) برام میاد ولی عکس های اون برای تشخیص قابل دیدن نیستن به این صورت که خیلی کوچیک هستن همه ی عکس ها رو نمیبینم
   ممنون میشم راهنمایی کنین

   1. سلام بنده میخواستم وارد برنامه ناتوانی ک مربوط ب انفالویاب هست بشم چند باری ک وارد و اخارج شدم پیج بسته شد حالا نمیدونم چکار باید کنم

    1. سلام دوست عزیز از برنامه های فالو انفالو نباید استفاده کنید و اکانت شما رو میبنده حالا باید یوزر و پسورد وارد کنید و مراحلی برای شما نمایش داده میشه که باید بگذرونید و خیلی ساده هستند.

     1. من اون عکسا برام اومد که بزنم اما اشتباهی از اکانتم خارج شدم حالا هرکاری میکنم نمیره تو اکانت و اصلا میگه همچین اکانتی رو شماره شما نیست،درحالی که قبلا با اون شماره میرفتم تو اکانتم،همه راه هارو امتحان کردم اما نشد برم تو اکانتم.

     2. سلام و احترام؛
      متاسفانه به دلیل اینکه اکانت ها حالت تعلیق میگیرند اگر لاگ اوت کرده باشید با خطای عدم وجود اکانت اینستاگرام مواجه خواهید شد راهکار خاصی برای چنین شرایطی وجود ندارد یا می بایست صبر نمایید و یا اینکه از طریق ایستاگرام و اقدام نمایید.

     3. سلام
      پیج من چند روزیه که بسته شده و میگه رباتم تمام کارا رو انجام دادم ولی وقتی رو اینستاگرام یوزر که به جای ایدیم هست میزنم و رمز رو وارد میکنم ارور میده
      مشکلش چیه ؟ کی درست میشه و برمیگرده؟!
      یه توضیح کامل میدید🙏

   2. سلام همه ی مراحل رو رفتم نوشت نتیجه تا ۲۴ ساعت بررسی می شود ولی نشده چکار باید بکنم

    1. سلام و احترام؛
     بعد از دریافت این هشدار تا 72 ساعت منتظر باشید سپس در خصوص ورود به اکانت اینستاگرام خود اقدام نمایید.

     1. سلام و احترام دوست عزیز؛
      وریفای شدن اکانت به وضعیت حساب شما و تصمیم اتخاذ شده اینستاگرام بستگی دارد اما در اغلب موارد پیج ها مجددا در دسترس قرار خواهند گرفت.

  5. بایدفیلترشکنتوروشن کنی بعددوباره وارداکانت بشی اون تصاویربزرگ میشن
   اگه بعدازاون زد۲۴ساعت فاتحه پیجت خوندس

   1. سلام و احترام؛
    برای این منظور یک برنامه تغییر آیپی فعال نمایید و سپس مجددا نسبت به وریفای اقدام کنید. بدین صورت تمامی تصاویر به صورت کامل لود خواهند شد در نظر داشته باشید به محض ورود به ایسنتاگرام برنامه تغییر آیپی را غیر فعال کنید.

    1. من رمز ک میاد نمیدونن کجا وارد کنم فقط نوشته رمز ارسال شد رمز میاد روگوشی ولی نمیدونم کجاوارد کنم نمیشه تورو خدا بگید چیکارکنم

  6. مال من هم اینطوری شده، هرچی میگردم توی نظرات نمیبینم آدمین جوابی داده باشه، یا سرش نمیشه خودشم یا خیلی….. که اینهمه ملت دارن این سوالو میپرسن و جوابی نمیده

   1. سلام و احترام دوست عزیز؛
    اروری که اغلب دوستان با آن برخورد کرده اند راستی آزمایی می باشد. همانطور که در سایر کامنت ها ذکر شده است در صورت عدم مشاهده کپچا به صورت کامل می توانید از برنامه های تغییر آیپی استفاده نمایید اما به محض احراز هویت و اثبات عدم ربات نبودن آن را غیر فعال کنید راهنمای مجزایی نیز در خصوص چگونگی حل مشکل ورود به اینستاگرام ارائه شده است که لینک آن در مقاله درج شده و اکنون مجددا خدمت شما ارسال می گردد:
    ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام و نحوه رفع آن

   1. سلام ساحل عزیز؛
    به منظر رفع ارور و حل شدن مشکل ورود به اینستاگرام حتما باید کپچا رو تکمیل و راستی آزمایی صورت بیره اگر تصاویر برای شما به صورت کامل لود نمی شوند یا کوچک هستند از یک برنامه تغییر آیپی یا همان وی *پی * ان قبل از احراز هویت استفاده نمایید.

   1. سلام میشه جواب منو بدین من اکانتم اینستاگرام تمام مراحل که من رباط نیستم انجام دادم کد برام اومد وارد کردم الان زده بعد از ۲۴ ساعت حساب شما برمیگرده الان ۲۴ ساعت گذشته ولی برام نیومده میشه راهنمایی کنید

    1. سلام و احترام؛
     بررسی اکانت ها از 24 ساعت تا حدود 3 هفته ممکنه زمانبر باشه و جز کانفیرم اکانت و صبر کردن راهکار خاصی وجود نداره.

  7. باید فیلتر شکن رو فعلا فعال کنید تا کار انجام بشه . ولی کلا هی نباید تغییر آی پی صورت بگیره چون اینستا ربات تشخیص میده و این مشکل پیش میاد یعنی نباید یه دفعه درحالیکه فیلتر شکن روشنه بری تو اینستا دفعه بعد وقتی خاموشه، این تکرار ورود به این شکل منجر به تغییر آی پی میشه و ربات تشخیص میده. موفق باشید.

   1. با سلام دوست عزیز
    صحبت شما کاملا درست است و ممنونیم که نظر خود را با ما و همراهان میزبان فا به اشتراک می گذارید.
    موفق و پیروز باشید

 2. سلام. من یه فن پیج هستم، راستش نمیدونستم نباید کامنت تکراری بزارم. برای جذب فالور حدود چهل تا کامنت گذاشتم و همه مثل هم. این شد که که من رو ربات تشخیص داد و نه میزاره پست بزارم نه کامنت! دارم دیوونه میشم… فالورام میریزن… راهی نیست که خلاص شم؟!
  ممنون

  1. سلام و احترام؛
   مواردی که در مقاله گفته شد رو رعایت و همچنین به مدت چند روز هیچگونه فعالیتی نداشته باشید.

   1. سلام من پیجم پیغام میده رباتم و تصاویر سوالاتشم نصفست و نمیتونم بزنم
    چطور میتونم درستش کنم؟

 3. تأیید کنید که برای ورود به سیستم هستید

  ما متوجه فعالیت غیرمعمولی از حساب شما شدیم بنابراین شما را از سیستم خارج کردیم.

  مراحل بعدی را طی 26 روز دنبال کنید تا بتوانیم قبل از غیرفعال شدن حساب شما را دوباره به شما معرفی کنیم. در اینستاگرام برام میاد ولی بعدی راه نمیده

  1. سلام منم همین مشکلو دارم و گزینه نکست اصلا فعال نمیشه چون گزینه من ربات نیستم رو اصلا نمیاره که من بزنم و برم بعدی . مشکل شما حل شده ؟ اگه شده چیکار کردین؟

   1. با سلام فرشته عزیز
    لازم است ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید تا تصاویر مربوط به کد کپچا به درستی لود شده و نمایش داده شود.
    موفق و پیروز باشید

 4. سلام اکانتم به طور خودکار تعلیق شده و برای راستی آزمایی من ربات نیستم تصاویر برای تایید کامل نیستند باید چه کار کنم

  1. سلام روزبخیر؛
   زمانی که چندین مرتبه با برنامه های تغییر آیپی وارد اپلیکیشن میشید این اتفاق میفته باید بدون ف.ش به صفحه راستی آزمایی برید و گزینه من ربات نیستم رو تیک بزنید بعد از اون از طریق پیامک یا ایمیل احراز هویت میشید.

   1. سلام…من تا این مرحله رفتم ولی کد برام پیامک نمیشه چیکار کنم؟

 5. سلام پیج من ناخواداگاه پستاش حذف شد از دسرس خارج شد

  1. سلام روزبخیر؛
   در حال چه فعالیتی بودید؟
   آیا شخص دیگه ای هم به پیج شما دسترسی داره؟

  2. سلام وقت بخیر
   ببخشید برنامه منم ربات می آورد ولی عکسای راستی آزمایی را کامل نشون نمی‌داد من هم برنامه رو حذف نصب کردم نمیدونستم چکار کنم ولی پیجم کلا حذف شده انگار که اصلا چنین پیجی وجود نداشته چند بار سعی کردم اکانتمو برگردونم ولی نشده در خواست کمک هم از اینستا کردم ولی پیجم برنگشته لطفا راهنمایی کنید ممنون

 6. نخیر کسی دسرسی نداره ناخواداگاه از دسرس خارج شدپستاش حذف شد

  1. سلام وقت بخیر برای من پیغام میاد که برای حمایت از انجمن مان شمارو به طور موقت محدود کردیم این چجوری قابل رفعه؟

   1. سلام روزبخیر؛
    به صورت موقت اکانت شما به حالت تعلیق درآمده است… نباید فعالیت های ربات گونه داشته باشید.

 7. پیجم خود بخود وقتی داخلش وارد میشوم میزند پوشش خبری بازخوانی نمیکند

  1. سلام وقت بخیر
   من پیجم رو با راستی ازمایی از حالت رباتی خارج کردم اما کسایی که من رو فالو کردن تو قسمت فالوینگ هاشون من رو نمیاره! ولی پیجم هست، من باید چیکارکنم

   1. سلام چیکار کنم من تصویر ها ناقصه
    میشه بگی چگونه این کار رو کردی؟

    1. با سلام فاطمه عزیز
     لازم است ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
     موفق و پیروز باشید

 8. من ثابت کردم که ربات نیستم ولی گفت تا 24 ساعت امکان دسترسی به اکانت نیست چرا؟؟ باید چیکار کنم؟؟

  1. سلام وقت بخیر
   میشه بفرمایید چطور چون من هر ماری میکنم عکس ها نصفه ها هستن

     1. سلام و احترام دوست عزیز؛
      منظور برنامه هایی است که آیپی شما را تغییر داده و موجب رفع محدودیت ها می شوند. مثال همان برنامه هایی هستند که به واسطه آن ها وارد فیسبوک، تلگرام و توییتر و… می شوید.

  2. سلام ببخشید الان منم چند روز با همین قضیه مواجع هستم درست نمیشه ایا چاره هست ک درست بشه

   1. سلام و احترام دوست عزیز؛
    باید تا زمان بررسی اکانت توسط اینستاگرام صبور باشید.

 9. سلام من چندتا پیج زدم با گوشیم همش پاک میشه . میگه سی روز دیگه بررسی کن مشکل اصلی ک هرپیج میزنم بسته میشه اینه ک اینستا فکر میکنه من رباتم . ده تا پیج زدم همش بسته میشه دیگه نمیزنم خسته شدم چ دردسر دارع ها

  1. سلام روزبخیر؛
   باید بررسی کنید به چه دلیلی ربات شناخته میشید.
   اصولا تغییرات مداوم آیپی به دلیل روشن بودن برنامه های ف*ش می تونه باعث بروز چنین مشکلاتی بشه. همواره باید با ایپی ثابتی برنامه رو باز کنید.

    1. سلام و احترام؛

     آی پی چیست؟
     به زبان ساده در شبکه محلی یا بین المللی، هر دستگاهی برای شناسایی و امکان اتصال به آن شبکه نیاز به یک شناسه دارد. این شناسه تحت عنوان آی پی به دستگاه های مختلف اعطا می شود تا دسترسی به آنها و همچنین دسترسی آنها به شبکه مقدور باشد. تفاوت بین آی پی محلی با آی پی بین المللی این است که آی پی بین المللی هیچ دستگاهی در سطح وب نمی تواند با دستگاه یا دستگاه های دیگر یکی باشد و باید متفاوت باشد. اما در آی پی محلی مهم این است که آی پی های موجود در سطح شبکه تکرار نشود. به همین جهت یک محدوده آی پی ثابتی برای آی پی های محلی در نظر گرفته شده است که در مصرف کلی آی پی در سطح وب صرفه جویی شود.

 10. سلام من واسه راست ازمایی برام تصاویر کوچیک.میاد که میگه انتخاب کنید همه رو هرچی میزنم باز تصاویر جدید ومیگه انتخاب کنید
  کمکم کنید چطور از این مرحله راست ازمایی عبور کنم

  1. سلام روزبخیر؛
   حتما بررسی کنید برنامه تغییر آیپی فعال نباشه و اقدام کنید.

   1. سلام اگه پایین صفحه رو اشتباهی بزنی پیجت کامل پاک میشه
    میتونم اینتیمو برگردونم یا بیخیال شم

    1. سلام و احترام؛
     با لاگ اوت کردن اکانت شما حذف نخواهد شد منتهی بزگردانی ان کمی پیچید تر از حات معمول است. می توانید مت زمانی صبر نموده مجددا در خصوص ورود به اکانت تلاش نمایید.

   2. سلام خسته نباشدمن کاری های که گفت انجام دادم برای ربات بودن ولی الان چندروز میخوام به پیچم واردبسم میزنه به دلیل نقض بازیابی بایدچیکارکنم

   1. سلام من چند نفر پشت سر هم فالو کردم نه کامنت زیاد گذاشتم نه لایک کردم داشتم دارکت میدادم ی دفعه از اکانتم خارج شدم بعد که رمز ایدی زدم ازم چنتا سوال پرسید مثل انتخاب چنتا چراغ راهنمایی بعد شماره ازم گرفت بعدم کد تایید وارد کردم الان زده ۲۴ ساعت بعد به حسابتان دسترس پیدا خواهید کردم ۲۴ گذشته بازم همون نوشته میشه راهنمایی کنید چیکار کنم😔

    1. سلام و احترام؛
     در صورت نقض قوانین اولیه چنین هشداری نمایش داده می شود و تا بررسی اکانت خود می بایست منتظر بمانید.

 11. سلام،برای راستی آزمایی که تصاویر کوچیک میاد ،فرمودید تغییر ای پی فعال نباشه،یعنی باید چیکار کنیم دقیقا؟.؟خواهش میکنم کمک کنید

  1. سلام عزیز برنامه تغییر ایپی یعنی برنامه هایی که ایپی شما رو به کشور های خارجی تقییر میده که مثلا صفحه فیس بوک باز شه….

   1. سلام شرمنده پیج من نمیدونم چرا پرید اولش گفت که باید ثابت کنم ربات نیستم بعدش من ثابت کردم وبعدش گفت بعد ۲۴ ساعت حالا چک کردم میگه خطا
    حساب شما به دلیل نقص شرایط ما غیر فعال شده با نحوه بازیابی حسابتان آشنا شوید
    و میزنم درخواست نمیاره که انجام بدم تورو خدا کمکم کنین

  2. با سلام پیچ اصلی من از دیروز بسته شده کلا پستا و پیجمو نشون نمیده‌ چون با ی ایمیل دوتا پیچ داشم الان یکی رو میاره یکی به کلی مسدود شده باید چیکار کنم راهنما یی کنید لطفا

   1. سلام دوست عزیز بعید می دونم بشه بازگردانی انجام داد چون به ایمیلی متصل نبوده یکی از پیج هاتون که بخواید بازگردانی انجام دهید.

 12. اخه همچین چیزی من ندارم اصلا؟؟؟ کاش میشد بیشتر توضیح میدادید که باید چیکار کنم ممنونتونم میشم بخدا

 13. من رباط شناخته شدم وقتی گذرواژه ام رو وهرد میکنم میگوید من رباط نیستن رو اون کلیک میکنم چن تا تصویر میاد که انتخاب کنم ولی تصویر ها ۷یلی کم و قابل دیدن نیستن بعد یه دفعه ای شانسی درست زدم یه ایکی سبز شد حالا وقتی میخوام اوکی کنم نمیشه
  بخلطر فالو و انفالو لایک رباط شناخته شدم

  1. سلام دوست عزیز معمولا بخاطر استفاده از نرم افزار تغییر ایپی یا انجام فعالیت های رباط گونه مثل فالو آنفالو این بلا سر پیجتون میاد

 14. سلام ببخشید من قسمت راستی ازمایی اینستاگرام رو کامل میکنم بعد که شماره تلفن رو میزنم کد رو نمیفرسته با فیلتر شکن هم امتحان کردم جواب نداد…چیکار کنم؟

  1. سلام دوست عزیز بعضی وقتی این پیام ارسال نمیشه دلیلش دقیق مشخص نیست ولی بعدا دوباره تلاش کنید امکانش هست ارسال شه.

  2. سلام من نمیتونم وارد اینستا بشم وبه اخطار میزنه که رباتی و بیشتر از سی روز هم میگذرع و نمی تونم وارد شم کمک کنید تو رو خدا

 15. سلام. پیج من به دلیل فالو آنفالو زیاد بسته شد و تست من ربات نیستم رو انجام دادم و کدی که به ایمیلم اومد رو هم وارد کردم اما هنوز نوشته ۲۴ ساعت بعد وارد شو. یعنی بعد از۲۴ ساعت پیجم درست میشه؟این اتفاق برای پیج دیگم هم افتاد اما به محض اینکه کد رو وارد کردم، تونسم برم تو پیجم
  الان چکار کنم؟ ممکنه کلا پیجم باز نشه؟ اگه باز نشد میتونم کاری کنم تا باز شه؟

  1. سلام دوست عزیز اگه اخیرا فعالیتی رو بیش از حد انجام دادین نباید دیگه اون کار یا کلا فعالیت غیر طبیعی زیادی داشته باشید و اگر هم وی پی ان استفاده می کنید کشورش ثابت باشه نکات کلی رو هم مثل وصل نکردن یه ایمیل به دو اکانت و یک شماره به دو اکانت رو هم باید در نظر داشت.

   1. سلام پیج اینستا من نمیدونم به چه دلیلی قفل شده … میگه اطلاعات خودتون رو تایید کنید //وقتی نمیتونم وارد پیج بشم چجوری تاییدش کنم اخه ترو خدا بگین 2 روزه نرفتم اینستا

 16. سلام میخواستم بپرسم که پیجم بسته شده و یه صفحه من ربات نیستم برام آورده،من وقتی اون تیک رو میزنم و میرم برای راستی آزمایی سوالش برام مشخص نیست که جوابشو درست بدم،و اینکه من نه اینجا و نه در اینستاگرام وقتی که سوالارو حالا درست یا غلط جواب میدم برام یه پیام بالای همون من ربات نیستم میاره و میگه تایید منقضی شد دوباره کادر را علامت بزنید من هربار ک میزنم همش همینو میاره🥺

  1. سلام دوست عزیز سعی کنید مراحل ورود رو با کامپیوتر شخصیتون رد کنید این مشکل رو اکثر افراد دارن ولی راه حل درستی هنوز برای اون نیست

   1. سلام پیج من متصل بپود به یع پیج دیگم حالا شماره اون یکی رو عوض کردم تا بتونم درست کنم ولی نمیشه

 17. با ف***** ش*ک*ن برید تصاویر راستی آزمایی براتون باز میشه

 18. سلام من اکانت باز نمیشه و من رباط نیستم میاد و تصاویر یه کم دیده میشه من نمیتونم پیچم و باز کنم و کد هم نمیاد چکار کنم

  1. سلام ببخشید پیج منم همینطور شد الان بعد ۲۴ ساعت پیجتون درست شده؟

 19. سلام اکانت من باز نمیشه و من رباط نیستم میاد و تصاویر یه کم دیده میشه من نمیتونم پیجم و باز کنم و کد هم نمیاد چیکار کنم پیجم کاریه و بهش نیاز دارم 🙏

  1. سلام دوست عزیز شما باید اون تصویر رو باز کنید و اون مراحل رو انجام بدید که راستش خود اینستاگرام هنوز فکری برای حل این مشکل نکرده…

  2. سلام برا من گزینه ربات نیستم میاد و بعد تصاویر خیلی کوچک میاد و مشخص نیستن چکار باید کنم لطفا کم‌کم کنید

   1. با سلام مهلا عزیز
    پیشنهاد می کنم ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا اقدام نمایید. بدین ترتیب تصاویر در سایز استاندارد نمایش داده می شوند.
    موفق و پیروز باشید

 20. سلام برا منم اورد راستی ازمایی رو منم زدم الانم زده 24ساعت بعد احتمالا باز میشه اگه نشه چیکار کنم کسب و کارم برا اون بستس لطفا راهنمایی کنین

  1. سلام و احترام؛
   همین راستی آزمایی کفایت میکنه و پیج در دسترستون قرار میگیره منتهی دقت کنید که دیگه زمان ورود به اکانت فیلترشکن روشن نباشه و فقط با آیپی خودتون لاگین کنید.

 21. سلام خسته نباشید.
  ببخشید من امروز صبح اومدم وارد اینستا بشم کلا از اینستا خارج شدم پیجم کلابسته شد. اصلا با پیج دیگریم دیدم پیجم کلا غیر فعال شده اومدم رمز اسم نوشتم منو هدایت کرد ب طرف من ربات نیسم. ولی متاسفانه هرکاری کردم من ربات نیستم قبول کرد ولی تایید نمیخورد چیکار باید کنم

 22. راهنمایی‌کنید‌اکانتم‌تا‌۲۴‌ساعت‌دسترسی‌بهش‌ندارماگر‌درست‌نشد‌چکار‌کنم

  1. سلام وقت بخیر؛
   ازتون سوال میپرسه تا مشخص بشه که ربات نیستید اگر موفقیت آمیز بود احراز شدید و بهتون بازه زمانی اعلام شد، تا اون تاریخ هسچ فعالیتی نداشته باشید سپس با آیپی دستگاه و بدون فیلتر شکن لاگین کنید همچنین دقت داشته باشید موارد متناقض با فعالیت انسانی مثل ارسال درخواست فالوهای مکرر، لایک های پیاپی، ورود با آیپی های مختلف و موارد این چنینی رو انجام ندید.

 23. سلام وقت بخیر
  چطوری می تونم از ربات اینستاگرام خلاص بشم وقتی که میاره که من ربات نیستم میزنم اما تمام صفحه رو نمیاره که من جوابشو بدم چیکار کنم میشه کمکم کنین
  خواهش میکنم

  1. سلام پیج من به طور ناگهانی بسته شد
   الان که میخوام برم توی پیج قسمت راستی آزمایی ( من ربات نیستم) برام میاد ولی عکس های اون برای تشخیص قابل دیدن نیستن به این صورت که خیلی کوچیک هستن همه ی عکس ها رو نمیبینم
   ممنون میشم راهنمایی کنین

   پاسخ
   حامد

   1. با سلام دوست ععزیز
    برای اینکه تصاویر به صورت کامل لود شوند لازم است ابتدا از یک برنامه تغییر آی پی استفاده کنید و مجددا تلاش نمایید.
    موفق و پیروز باشید

 24. من چند باری تو تنظیمات خروج رو زدم و اینستا رباط شناسایی کرد الان نمیتونم وارد شم چکار کنم

  1. سلام دوست عزیز اگر از اینستاگرام به تعداد زیاد ورود و خروج انجام بدید روی ایپی شما حساس می شه و تا زمانی شما رو بلاک می کنه.

 25. دوستان تازگی ی مشکلی واسه اینستا پیش اومده شبیه به یه باگه
  که تشخیص داده شما ربات هستید و وقتی هم میخوایید اثبات کنی که ربات نیستی تصاویر پشت متنه ارور هستن و نمیتونید انتخابشون کنید
  این بخاطر اینه که هویت دوعاملی شما فعاله و واسه خاموش کردنش ی راه ساده وجود داره
  اونم اینه که شما باید با همون شماره موبایلی که اکانتت رو ساختی ی اکانت دیگه بسازی تا هویت دو عاملی غیر فعال بشه
  بعد دوباره بری تو اینستا و اسمتو و پسورد رو بزنی این دفعه عکسا راحت قابل مشاهده هستن
  بعد سه روز امتحان کردن راه ها و تلاش اینو فهمیدم صد در صد جوابه

  1. سلام دوستان عزیز تروخدا یک کمکی در حق ما بکنین ممنون میشم چند روزه اینستا من از طرف اینستا پاک شده الان میزنم ایدی و پسفورد .همچین پیامی میاد

   Thanks for Providing Your Info
   We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours.
   بابت ارائه اطلاعاتتان سپاسگزاریم
   اطلاعاتتان را بررسی خواهیم کرد و اگر بتوانیم آن را تأیید کنیم، قادر خواهید بود ظرف تقریباً ۲۴ ساعت به حسابتان دسترسی پیدا کنید.
   تمام😔😔😔

 26. دوستانی که بعد از تایید من ربات نیستم تو راست آزمایی سوالا واسشون مشخص نیست و تصویر کوچک میاد بافیلتر شکن برن درست میشه مال من درست شد

  1. شما از چه *فیلتر* شکنی* استفاده کردی؟ لطفا دوستانی که با استفاده از *فیلتر *شکن* مشکل عدم نمایش کامل تصاویر براشون حل شده بگن از چه فیلتر شکنی استفاده کردند.🙏

   1. با سلام دوست عزیز
    تفاوتی میان برنامه های تغییر آیپی وجود ندارد و هر برنامه ای که بتواند آیپی شماره به آیپی غیر از ایران تغییر دهد می تواند برای شما مناسب باشد.
    موفق و پیروز باشید

 27. اینستاگرام فکر میکنه من ربات هستم و نمیتونم وارد پیجم بشم اول بخش برام یه صفحه میاره که وقتی گزینه من ربات نیستم رو می زنم عکس های نصفه میاد

  1. سلام و احترام؛
   در سایر دستگاه ها هم حسابتون رو بررسی کردید؟
   با مرورگر هم یکبار در خصوص لاگین و احراز هویت اقدام کنید.

 28. سلام من رفتم تو پیجم و شماره تماسم و ایمیل پیج رو عوض کردم و همون لحظه با کامپیوتر واردد ایمیلم شدم و برای اینکه ایمیل جدید و کانفیرم کنم خود به خود لا کامپیوتر هم لاگ این شدم.بعد ازون هر کاری کردم دیگه نمیتونم نه لا گوشی و نه با کامپیوتر وارد پیجم بشم.تا مرحله ارسال کد پیش میره و بعد که کد و وارد میکنم خارج میشه.پیجم هستش ولی دسترسی بهش ندارم.خواهشا کمک کنین

 29. چرا شماره تماسمو‌میزنم کد تایید برا من نمیاد
  کسی هست جواب منو بده

 30. سلام من سه تا اکانت دارم که اکانت اصلی ام رو دیروز رو جستجو دنبال سریال ترکی بودم که با هشتک عربی بود رفتم ،بعد خروج دیگه اون اکانتم رو باز نکرد یه پیام هم من رباط نیستم آورد و بلافاصله اون پیام هم رفت ،الان یه صفحه میاد و جلوی پیجم رو میگبره و پستها رو هم کلا نشون نمیده ،اما دو تا اکانت دیگم رو بتز میکنه
  من این اکانتم رو لازم دارم چکار کنم
  نه زیاد دایرکت میدم نه دنبال فالورم نه چیز دیگه نمیدونم چرا اینجوری شد

  1. سلام و احترام؛
   موردی بوده که اینستاگرام فعالیت شما رو مشکوک تشخیص داده و می بایست طبق همین مقاله احراز کنید که ربات نیستید و پس از اون پیجتون بدون مشکل در دسترس خواهد بود.

   1. سلام سر کار خانم
    من قسمت بازیابی یا همان من رباط نیستم اشتباه زدم و ارسال کردم
    وگفت ۲۴ ساعت دیگه خبرشا میدیم
    وبعد ۲۴ ساعت کلا کاربری یافت نشد برام اومد و کلا پیجماا جستجو هم میکنم نمیاد
    میشه راهنماییم کنید

    خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

    1. سلام و احترام؛
     اگر به دلیل انجام فعالیت های مخالف با قوانین عرف اینستاگرام چنین مشکلی برای شما رخ داده باشد و درخواست احراز هویت و اثبات ربات نبودن درا اینستاگرام برای شما ارسال گردیده و نتوانستید آن را تکمیل نمایید نگران نباشید. اصولا در چنین مواقعی پیج از دسترس خارج خواهد شد اما بازه زمانی بسیار طولانی تا نمایش مجدد اکانت اینستاگرام به طول می انجامد.

 31. سلام من حدودا 10 بار با ایمیل های مختلف اکانت ساختم و دیلیت کردم ولی سه ماه پیش که خواستم دوباره با یه ایمیل جدید اکانت بسازم قبول نکرد و ارور داد هنوزم بعد از سه ماه نمیتونم حساب جدید بسازم هرکاری بگین کردم با ف .ش بدون ف.ش گوشیم ریست کردم چند بار ایمیلم عوض کردم ولی نشد که نشد فکر کنم رباط تشخیص داده راه حلش چیه؟ ایمیل بزنم به اینستاگرام؟ با خط تلفن همراه باید اکانت بسازم ؟ به یه گوشی دیگه باید اکانت بسازم؟ یا چی؟ اگه با ایمیل زدن مشکلم حل میشه متن ایمیل باید چی باشه ببخشید خیلی سوال پرسیدم اگه ممکن راهنماییم کنید

  1. سلام دوست عزیز اینستاگرام به فعالیت های شما مشکوک شده به دلیل ساختن و حذف اکانت ، سعی کنید با دستگاه دیگه ای اکانت رو بسازید و بعد با گوشی خودتون وارد اون بشید.

 32. سلام میشه لطفا جواب بدین عاقا من پیجم گفت رباتی بعد اون راستی ازمایی اورد بعد شمارمو خواست همرو ک انجام دادم حالا گفته تا ۲۴ ساعت دیگ شاید برگرده میشه تروخدا بگین بر میگرده یا ن؟ میپرع؟؟؟

 33. سلام مرسی از پاسخگویی تون یسوال دیگ ببخشید بعد ۲۴ ساعت مسدودی یکی از اکانتام ک فکر میکرد من رباتم این پیامو داد
  Your account has been deleted for not following our terms. You won’t be able to log into this account and no one else will be able to see it. We’re unable to restore accounts that are deleted for these types of violation
  نمیشع کاری کرد؟

 34. سلام خسته نباشید اینستا منو ربات تشخیص داده و ازم ویدئو از چهره میخواد همه کارها که میخواد انجام میدم اما وقتی میخوام ارسال رو بزنم اینستا خارج میشه و پیجم از درس خارج میشه تو روخدا کمک کنید پیجم برگرده😔😔😔

  1. سلام دوست عزیز متاسفانه باگ اینستاگرام هست دیتای اینستاگرامتون رو پاک کنید و خود اینستاگرام رو هم همینطور و دوباره اون رو از پلی استور دانلود کنید و امتحان کنید.

 35. سلام برام راستی آزمایی میاد تصاویر کوچک دیده نمیشه چکار باید بکنم . لطفاً راهنمایی کنید .

 36. سلام جونم از برنامه تغییر ایپی استفاده کنی عکسا کامل باز میشه .
  مرسی

 37. سلام دوستان
  بنده امروز با ف.. ش وارد اپلیکیشن شدم و من رو رباط تشخیص داد گفته تا 30 روز … مثل بقیه دوستان که مشکل داشتن…
  روش های پیشنهادی رو هم امتحان کردم مثل تغییر IP خاموش روشن کردن و غیره …
  فقط عکس های تایید که من رباط نیستم برام باز نمی کنه همین … شما میدونی چیکار کنم نمایش داده بشه؟
  ممنون

  1. سلام دوست عزیز این مشکل اینستاگرام هست که رسیدگی نمیکنن و تنها راه هم استفاده از همون برنامه های تغییر ایپی هست که باید با برنامه های متفاوت هم امتحان کنید شاید جواب بده

 38. سلام من دوتا از پیجام ده روز پیش دیسیبل شدن همزمان! چندین بار درخواست دادم ولی برنگشت بیخیالش شدم
  شروع کردم پیج جدید زدم
  ولی هرچی پیج جدید میزنم باز دیسیبل میشه
  با فیلترشکن اکانت زدم درست نشد
  بدون فیلترشکن اکانت زدم درست نشد
  پرایوت کردم، به فیسبوک وصل کردم، کسی رو فالو نکردم
  هرکار بگید کردم ولی تا وارد یه پیجی میشم تا دوازده ساعت بعد بسته میشه اون پیج
  دارم دیوونه میشم
  بارها برنامه رو پاک کردم دوباره نصب کردم،دیتاشو پاک کردم، حتی از سایت لاگ این کردم، از دیتای گدشی وصل شدم، از وای فای وصل شدم،ولی هیچی عوض نشد
  میشه کمکم کنید؟

  1. سلام دوست عزیز به صورت دقیق مشخص نیست چی شده ولی احتمال زیاد یا اینستاگرام روی ایپی شما حساس شده و اکانت هایی که شما باشون وارد میشید رو رباط میشناسه یا گوشی شما هک ممکنه شده باشه

 39. سلام من اکانتم دیروز بسته شد به دلیل دایرکت زیادی ولی برام یه صفحه میاد که میگه باید چهره خودمو کامل قرار بدم اما نمیاد هرچی درست روبرو خودم میگیرم لطفا راهنماییم کنید

  1. سلام دوست عزیز دایرکت زیاد داشتن دلیل بر بلاک شدن نیست و این درخواست چهره اینستاگرام هم قابلیت جدید هستش و متاسفانه مشکلات خودش رو داره و واقعا نمیدونیم که چرا زمانی که یه قابلیت جدید میدن قبلش مشکلاتش رو حل نمیکنن

   1. سلام این صفحه برای منم میاد که باید کل صورتمو داخلش قرار بدم ولی تایید نمیکنه باید چیکار کنیم راهی نیست؟

 40. سلام من تو دو روز تقریبا ۷۰۰،۸۰۰تا فالوور جمع کردم و اینستا پیجمو قفل کرده پیجمو لاگین میکنم میزنه پوشش خبری بازخوانی نشد و میره رو صفحه ای که باید صورتو به چپ و راست و اینا بچرخونی بعدشم که فیلمو میگیرم ثبت میکنم از برنامه میاد بیرون.
  باید چیکارش کنم؟

  1. سلام واحترام؛
   با توجه به اینکه فعالیت هایی متناقض با قوانین اینستاگرام داشتید احتمالا عامل رباتیک شناخته شدید و باید احراز بشید.
   بعد از ارسال ویدیو منتظر احراز هویت و در دسترس قار گرفتن پیج باشید نیاز نیست قعالیت خاص دیگه ای انجام بدید.

 41. سلام لطفا کمکم کنید پیجم رفت کادری برام اومد نوشته بود من ربات نیستم .الانم کلا پیجم نمیاد نوشته کاربر اینستا گرام لطفااا راهنمایی کنید 😢😢😢

  1. سلام و احترام؛
   احتمالا فعالیت مشکوکی داشتید که به عنوان ربات شناسایی کنید. بدون احراز هویت امکان بازگشت پیجتون نیست.
   کمی صبر و مجددا در خصوص لاگین اقدام کنید منتهی دقت داشته باشید برنامه تغییر آیپی روی گوشی شما فعال نباشه.
   درخواست اثبات عدم ربات بودن رو تایید و ارسال کنید.

 42. برای من پیام confirm it’s you to login میاد و وقتی تیک من ربات نیستم رو میزنم و روی next میزنم مینویسه مشکلی وجود داره و بعدا امتحان کنید الان سه روزه اینو میگه با کامپیوتر هم میرم مینویسه رمزم اشتباهه با اینکه مطمئنم درسته. اگ کمکم کنین ممنون میشم

 43. سلام
  برای منم همینجوری شده
  اگه تو درستش کردی به منم بگو تا درستش کنم

 44. سلام من اصلا نه هشتگ نه از اکسپلور بازدید نمیگیرم و اینکه بازدید پیجم کلن اومده پایین

  1. سلام دوست عزیز دلایلی زیادی میتونه داشته باشه استفاده از برنامه تغییر ایپی هم میتونه توی این موضوع دخیل باشه یا حتی بعضی وقت ها باگ های اینستاگرام میتونه روی این موضوع تاثیر داشته باشه و بازخورد شما رو کم نشون بده شما شما به فعالیتتون توی اینستاگرام ادامه بدین مطمئن باشید جواب میگیرید.

 45. سلام اینستا فکرکرد من رباتم ازمون من ربات نیستمو انجام دادم گفت ۲۴ ساعت دیگه تایید میشه ولی ازم‌شماره نخواسته.پیجم برمیگرده؟

  1. سلام و احترام؛
   احراز هویتتون به اینستاگرام بستگی داره ولی اصولا پیج ها پس از احراز شدن 24 تا 48 ساعت بعد در دسترس قرار میگیرن در این بازه زمانی هیچ اقدامی نکنید و از برنامه های تغییر آیپی هم استفاده نکنید.

 46. سلام چرا واسه من نمیشه هرچی میزنم مرحله عکسها رد نمیشه میشه کمک کنید 🥺🥺🥺🥺

  1. سلام
   اينستا منو رباط شناخته با فیلتر شکن راستی آزمایی ها رو هم درست پرکردم نام کاربری ورمز رو هم زدم کد پیامک رو هم وارد کردم گفت 24ساعت دیگه برسی میکنیم بنظرتون امیدی هست دوباره پیجم بازبشه ممنون میشم راهنمایی کنید

   1. با سلام افسانه عزیز
    باید منتظر بمانید تا بررسی های لازم توسط اینساگرام صورت گیرد و اگر فعالیت هایی که داشته اید خیلی مشکوک نباشد احتمال بازگشت پیجتان زیاد است.
    موفق و پیروز باشید

 47. سلام من دچار ربات شدم راست آزمایی قبول شدم تیک خورد بعدش از طرف اینستا گرام پیامک دریافت کردم پیامک زدم تیک سبز خورد الان تا ۲۴ ساعت دیگر میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. سلام و احترام؛
   اصولا زمان هایی که قوانین این اپلیکشن نقض بشه یا فعالیت های مشکوک داشته باشه باید احراز هویت بشید و عدم ربات بودن رو اثبات کنید. با وریفای اثبات کردید که ربات نیستید و باید منتظر بمانید تا اینستاگرام نیز شما رو تایید هویت کنه پس از اون اکانتتون در دسترس خواهد بود منتهی باید بسیار دقت داشته باشید که قوانین مجددا نقض نشه به عنوان مثال هر بار با آیپی های مختلف لاگین نکنید…

 48. سلام دچار ربات شدم تو بخش راست آزمایی تیک خوردم ازم شماره خواست دادم بعدش پیامک آمد پیامک دادم بعدش تیک سبز خورد حال نوشته تا ۲۴ ساعت نمتونی بازش کنی باید چکار کنم ممنون میشم اگر راهنماییم کنین

 49. شللم مم آدم هستم چرا الکی مسدود شده ام داخل اینستا لطفا پیج من را درست کنید

 50. سللم من ربات میستم آدم هستم لطفا پیج اینستا مم را درست کنید ممنون

 51. سلام چرا پیج اینستاگرام من را مسدود کرده اید من ربات نیستم پیج اینستا من را درست کنید

  1. سلام و احترام؛
   پیج شما توسط اپلیکشن مسدود شده است و می بایست در خصوص رفع مشکل یا رفع بلاک اقدام کنید.

 52. لطفا پیج اینستا من را درست کنید من آدم هستم که پیج اینستا من را مسدود کرده اید درستش کنید ممنون

  1. سلام و احترا دوست عزیز؛
   این مقاله صرفا آموزشی هستش و این اپلیکشن تحت مالکیت ما نیست.

  1. سلام و احترام؛
   باید کپچا رو تکمیل کنید. اگر تصاویر ناقص لود میشن از برنامه تغییر آیپی استفاده کنید.

  2. سلام وقت بخیر.دوست عزیز من قوانین نمیدوستم خیلی زیاد فالو وانفالو کردم.بعد یک پیغام برام میومد نمیتوستم فعالیت کنم که در 24 ساعت درست میشدو من بی توجهی کردم بعد اون لایک کامنت زیا گذاشتم.چندباری همینجوری برام پیغام میومد تا رسید بجایکه پیجم بالا نیومد اینستا روحذف کردم پسوورد تغیر دادم.اومد بالا دوباره بعضی وقتا کامنت میذاشتم همین پیغام اومد.اما بعدش رعایت کردم.و از زمانی که اینستا رو حذف کردم پسورد جدید دادم.از موقع هر چی پست میزارم بجز 26 لایک میخوره کاصلا بازید نداره.پیجم مسدوده.و اما پست های قدیمی قبل حذف چندتایی لایک میخورن بعضی وقتا دوباره اومدم ادی تغیر دادم تغییر نکرد.تا 14روز بعد دوباره برگردوندم ادی خودم دوباره بعد چهارده روز تغییر دادم والان یک هفته اینستا نرفتم.دوست عزیز خیلی ممنونم برام بگید چکار کنم چه راهکاری انجام بدم چجوری پیجم برگردونم.یک دنیا ممنونم اگه وقت گرانبهاتون رو چند دقیقه برا ما بزارید شرمنده زیاد نوشتم.یک دنیا از لطفتون ممنونم🙏🙏🌷🌷

   1. سلام و احترام؛
    فعالیت های ربات گونه خلاف قوانین پایه اینستاگرام است و در صورت انجام چنین مواردی به عنوان ربات شناخته می شوید. تنها راهکار این است که مدت زمانی به صورت کمرنگ و با احتیاط فعالیت کنید پیج شما بشدت حساس شده است و در صورت کوچکترین اشتباه از دسترس خارج می شود.

 53. ببین داداش نمیدونییییی چقدددد ازت ممنونم اگه نمیگفتی نمیدونسم چیکار کنم واقعا دمت گرم ببین دعا میکنم ی اتفاق خیلی خوب برات بیفته مرسی ازت 💗💗💗💗

 54. سلام
  من چندین بار در روز با دو گوشی اینستامو چک میکنم که با توجه به توضیحات شما این تغییر آی پی اینستارو مشکوک کرده . حالا حدود یکماه پیش ۲۴ ساعت دسترسی نداشتم و بعد خوب شد . الان باز دسترسی ندارم . ممکنه باز بعد از ۲۴ ساعت اوکی بشه ؟ یا ممکنه دیگه برای همیشه مسدود شده باشه ؟؟؟

 55. سلام و ممنون از پاسخگوییتون . پیغام میده که پسورد شما غلطه !!
  چون من روی یک تبلت که منزل هست همیشه بازه و پسوردشو هربار وارد نمیکنم . اما روی گوشی که همراهمه چون خیلی پیش اومده گوشی گم کردم همیشه در طول روز چندین بار که وارد میشم هربار پسورد میزنم و وارد میشم . الان دیگه با این گوشی نمیتونم وارد شم و میگه پسورد شما اشتباهه! اما تبلتم که منزل مشکلی نداره چون اصلا خروج نکردم ازش .

  1. سلام و احترام؛
   می تونید رمز رو بازیابی کنید:
   از طریق پیامک
   از طریق ایمیل
   از طریق فیسبوک
   از طریق ارتباط با پشتیبانی
   راهنمای زیر رو هم میتونید مطالعه کنید:
   فراموشی رمز اینستاگرام

   1. ممنونم. آخه با تبلت مشکلی نداره . اون هی وارد شده و بی مشکله . به نظرتون آی پی گوشی رو مسدود نکرده اینستاگرام؟ چون یکبار دیگه اینجور شد بعد از ۴۸ ساعت دوباره خودش درست شد

    1. وقت بخیر؛
     احتمال مسدود شدن آیپی گوشی هم بسیار زیاد هست که در چنین شرایطی اجازه ورود داده نمیشه.

     1. ممنونم از راهنمایی خوبتون . فقط بار اول ۴۸ ساعت طول کشید و اوکی شد حدود یک ماه پیش . ولی الان ۴۸ ساعت هم گذشته و هنوز اجازه نمیده . بعنوان آخرین سوال ممکنه تاچقدر طول بکشه که باز اوکی بشه ؟ یا چند درصد ممکنه کلا مسدود کرده باشه این آی پی رو ؟

     2. سلام خسته نباشید میگم من هرکاری میکنم نمیشه وارد پیجم شم ربات میگ شناخته شدم من پیجمو تازه زدم حالا نمیدونم باید چیکارکنم دارم دیوونه میشم میگه باید این عکسا کلیک کنی تااوکی شه ولی انگار فایده نداره🥺

     3. سلام مهسا عزیز؛
      موقع ورود به اکانت با صفحه ای مشابه کپچا مواجه میشید؟ اگر تصاویر به صورت کامل لود میشن کپچا رو کامل کنید تا احراز هویت بشید و اثبات بشه که ربات نیستید. اگر تصایور کامل لود نمیشن یه نرم افزار تغییر ایپی نصب و فعال کنید. سپس مجددا وارد اکانت بشید و احرزا هویت کنید متاسفانه تا زمانی که کپچا تکمیل نشه امکان دسترسی به اکانتتون هم میسر نیست.

 56. سلام فقط بخیر
  من ایمیلی که باهاش حساب ساختم حذف شد و اینکه من با برنامه فالوور گیر فالوور فرستادم زیاد فرستادم بعدش میگه باید کد تایید ۶ رقمی باید رو ایمیلم ولی این ایمیلی که اینستاگرام میگه حذف شده اصلا هیچ جوره نمیشه وارد شد شماره تلفنم را میزارم اگر راه حل را میدونید توی واتساپ پیام بدید🙏😭

  1. سلام و احترام؛
   یکی از روش های بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق ایمیل هستش. بررسی کنید که آیا امکان مراجعه به این ایمیل وجود داره یا خیر.
   همچنین می تونید در صورت امکان رمز جیمیل رو تغییر بدید و به اکانت جیمیل دسترسی یافته و رمزها رو دریافت کنید.
   آدرس ایمیل رو بررسی کنید در صورتی که واقعا از سرویس های گوگل حذف شده چک کنید امکان بازیابی و ساخت مجدد اون هست یا خیر.

 57. سلام پیج اینستاگرام من بسته شده و اول که یوزرنیم و پسورد رو میزدم ی صفحه میومد که میگفت ثابت کنید ربات نیستید و چون تصاویر کوچیک بودن و دیده نمیشدن نتونستم از این مرحله رد کنم بعد از چندین بار امتحان وقتی پسورد و یوزرنیم رو میزدم وارد پیج میشد اما نه پست ها رو نشون میداد و نه تعداد فالوور ها رو و گزینه ی loading رو میزد بعد بازم از پیج خارج میشدم و پسورد و یوزرنیم رو میزدم که ی صفحه باز شده و گزینه ی next رو میزنه که هر چی میزنممم رو این نمیاره تو رو خدا به من ی کمکی کنین

  1. سلام وقت بخیر؛
   رویا عزیز زمانی که یکسری فعالیت های مغایر با قوانین اینستاگرام داشته پیجتون مورد رصد قرار میگیره و اگر این فعالیت ها ادامه دار باشه امکان دسترسی به اکانت نیست تا زمانی که بتونید ثابت کنید که ربات نیستید. این فعالیت ها میتونن یکی از موارد زیر باشن که در نهایت منجر به از دسترس خارج شدن پیج میشه:
   لایک بیش از حد مجاز
   فالو و انفالو زیاد در ساعت
   ارسال دایرکت زیاد
   ورود با آیپی های مختلف
   و…
   یعنی هر فعالیتی که از حد مجاز بگذره شما رو ربات جلوه میده!!!
   خب خبر خوب اینه 30 روز بهتون فرصت داده میش تااحراز هویت کنید اگر تصاویر کپچا کامل لود نمیشن میتونید از برنامه تغییر آیپی (ف شکن) استفاده کنید البته بعد از احراز هویت حتما برنامه رو خاموش کنید تا دوباره مشکل ساز نشه.

 58. جان مادرتون بگید با این مشکل چیکار کنیم بخدا داذم از دستش دیونه میشم برا منم دقیقا همین مشکل پیش اومده

  1. سلام وقت بخیر؛
   چه اروری دریافت کردید؟
   زمان ورود با کپچا مواجه می شوید؟
   لطفا در خصوص مشکل خود کمی بیشتر توضیح دهید.

   1. سلام وقت بخیر،واسه من حتی همین عکس کپچا هم نمیاد،چیکارکنم؟

    1. با سلام مهنا عزیز
     لطفا ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا اقدام نمایید.
     موفق و پیروز باشید

 59. ۷ سلام. وقت بخیر. من پیجم به خاطر استفاده از انفالویاب چند روزه پریده و اینستا کد میده ولی صفحه دیگه نمیاره که اتبات کنم ربات نیستم. چکار کنم😭😭

 60. سلام. لطفاً جواب بدید. چند روزه اکانتم به خاطر استفاده از آنفالویاب پریده و چند بار کد به خطم فرستاده ولی وارد مرحله بعد که اثبات کنم ربات نیستم نمیشه. لطفا بگید چکار کنم. با ف. ل. شکن هم امتحان کردم. کد دو مرحله ای هم امتحان کردم. نمیدونم چکار کنم دیگه😭😭

  1. سلام و احترام یاس عزیز؛
   اگر ممکنه تصویری از اینستاگرام خود ارسال نمایید و بفرمایید دقیقا چه هشداری دریافت می کنید؟

   1. ممنون که جواب دادید. یعنی پیامک میاد به خزم و کدهارو هم وارد میکنم ولی هیچ اتفاقی نمیفته و صفحه بعد رو که بتونم اثبات کنم ربات نیستم نمیاره

    1. سلام وقت بخیر یاس عزیز؛
     ایا گزینه دیگه ای هم در این صفحه مشاده میکنید مثل عبارت next step ؟
     موقتا فیلترشکنتون رو روشن و امتحان کنید که تغییری حاصل میشه؟

  2. درود بر شما من به اینستاگرام داشتم افکت ذخیره می کردم به تعداد زیادی اینستام بسته شد و الان هر کاری می کنم نمیتونم وارد پیجم بشم چیکار باید بکنم لطفاً راهنماییم کنید اینستاگرام من کلا از بین رفت یا اینکه دوباره بر میگردد لطفاً کمکم کنید مدام صفحش سیاه وازم آزمون ربات میگیره تصاویر ریز هستن ولی دراخر حتی تیک سبز هم میخوره باز به مرحله بعد نمیره چکار باید کنم😥

 61. سلام وقت بخیر در پیج اینستا با این پیامWe noticed unusual activity from your account. Confirm your identity from the Instagram app to get back to your accounرو به رو شدم هیچ لینکی هم در پایین صفحه برای احراز هویت نمایش داده نمیشه باید چه کار انجام بدم؟

  1. سلام و احترام نازنین عزیز؛
   این خطا طی دو محله نمایش داده می شود در مراحل ایتدایی ابتدا به شما متذکر می شود که استفاده از ربات، برنامه تغییر آیپی و فعالیت های مغایر با قوانین اینستاگرام را متوقف کنید در چنین شرایطی امکان دسترسی به اکانت و فعالیت وجود دارد و شما مورد رصد هستید در صورت تکرار و نقض قوانین پیغام احراز هویت را دریافت خواهید نمود.

  2. سلام. من احراز هویت رو انجام دادم حالا بعد ۲۴ ساعت ارور داده Your account has been disabled for violating our terms. Learn how you might be able to restore youe account. امکان بازگشتش هست و اگه هست چطور؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

 62. بسیار ممنونم از پاسخگویی سریع شما اما دسترسی من کاملا قطع شده و امکان ورود به پیج ندارم بعد از چه مدت مشکل برطرف میشه ؟و من الان باید چه کار کنم؟

 63. میشه لطفا کمکم کنید نمیدونم باید چطور وارد حساب بشم دسترسی به اکانتم کاملا قطع شده و فقط پیغام بالا رو نمایش میده ایا موقتی هست؟

  1. سلام.اکانت من یهو قفل شد.عکس قفل میاد و این نوشته
   Confirm Your Info on the App
   We noticed unusual activity from your account. Confirm your identity from the Instagram app to get back to your account.
   هیچ گزینه ای هم نمیاد که بخوام رفع مشکل کنم. با فیلتر شکنم وارد میشم گزینه ای نمیاد.اما دوستم از گوشیش با فیلتر شکن قوی رفت گفت احراز هویت با چهره میخواد.اما برای خود من همچین چیزی نمیاد.بایدچیکار کنم؟

 64. کسی اگ بلده چجوری پیجمو میتونم برگردونم بهش بفهمونم ربات نیستم بگه ممنونش میشم🥺

  1. سلام وقت بخیر؛
   ایا قبل از اینکه اکاننتون از دسترس خارج بشه پیغام خطای خاصی دریافت کردید؟
   یوزرتون رو با دستگاه و اکانت های دیگه هم جستجو کردید؟ اگر خطای not found دریافت نمیکنید یعنی اکانت شما حذف نشده.
   در خصوص لاگین با سایر دستگاه ها هم اقدام کنید.

 65. سلام دقیقا منم همین مشکلو دارم …. شما چیکار کردید میتونید کمکم کنید ؟؟؟؟؟

 66. سلام وقت بخیر، ما یه پیج ورزشی کشتی داریم، یه مطلب در مورد افتتاح ورزشگاه تو اینستاگرام گذاشتیم بعد دو سه روز مطلب رو پاک کرد، از روز بعدش کلا مطالبمون تو اکسپلور زیاد نمیره و به تبع اون فالوورمون هم ریزش داره میکنه، دو روز فعالیت نکردیم اصلا، الان هن کلا فعالیتمون رو کاهش دادیم، الان دو هفته این مشکل برامون پیش اومده ولی هنوز حل نشده، از هشتگ به طور آزمایشی تست کردیم ورودی داریم، کلی مشکل اصلی اکسپلور هست که برای پیج ما خیلی مهمه، اگر راهنمایی بفرمایید چکار کنیم ممنون میشم.

  1. سلام من مرحله راستی آزمایی ربات نیستم رو انجام دادم و نوشته بیست چهار ساعت آینده حسابتون رو بهتون برمیگردونیم ولی بیست چهار ساعت گذشته و حسابم برنگشته تروخدا بگید چیکار کنم

   1. با سلام دوست عزیز
    اگر مراحل احراز هویت را با موفقیت پشت سر گذاشتید، باید منتظر بمانید تا حسابتان توسط ایستاگرام بازگردانی شود و اقدام دیگری نمی توان داشت.
    موفق و پیروز باشید

 67. سلام
  ببخشید آیا میشه پیام حذف شده طرف مقابل در اینستا رو برگردوند ؟ من با کسی توی دایرکت چت داشتم و بعضی پیامهارو صلاح ندونستم بمونه حذف کردم آیا ممکنه طرف بتونه برگردونه اونارو ؟

  1. با سلام دوست عزیز
   خیر. امکان بازیابی پیام های پاک شده شما توسط طرف مقابل وجود ندارد. اما اگر از برنامه های جانبی برای مشاهده پیام های پاک شده استفاده کرده باشد، امکان مشاهد پیام های پاک شده وجود خواهد داشت. در صورت تمایل می توانید مقاله بازگرداندن پیام های حذف شده واتساپ در اندروید را مطالعه نمایید. معمولا از این برنامه ها برای شبکه های اجتماعی دیگر مثل اینستاگرام نیز می توان استفاده نمود.
   موفق و پیروز باشید

 68. سلام وقت بخیر ببخشید من پیجم بسته شده میگه من رباتم مراحل اولشو تی کردم شماره رو میزنم قبول نمیکنه ارور میده این پیام برام میاد
  Sorry there was a problem please try again نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمای کنید

  1. با سلام الی عزیز
   پیشنهاد می شود از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و سپس مجددا اقدام نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 69. سلام من ی پیج تقریبا ۲کا فالور داشتم اینستا پاکش کرد خدایی راهنمایی کنیداصلا میشع برگشتش. داد!🥺

  1. با سلام دوست عزیز
   اگر فالورهای شما واقعی نبوده باشند و به عنوان مثال با پرداخت هزینه آنها را خریده باشید، به مرور ریزش کرده و بر اساس الگوریتم های گوگل به صورت کامل پاک می شود و راهی برای برگرداندن آنها وجود ندارد.
   موفق و پیروز باشید

 70. سلام دوست عزیز من گزینه رباط نیستم تصاویر رو رد کردم شمارم ک میاد باید بزنم کد ارسال کنه ارسال نمیکنه میزنه دقایقی دیگر امتحان کنید دیشب زدم همینو زد الانم زدم همین و زد چیکار کنم امکان داره برنگرده پیجم🥺🥺🥺🥺

  1. با سلام غزل عزیز
   پیشنهاد می کنم از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل را پشت سر بگذارید.
   موفق و پیروز باشید

 71. سلام
  من دفعه چهارم دارم پیج جدید میزنم بازم خراب میشه
  ولی این دفعه ثابت کردم ربات نیستم زد ۲۴ ساعت بعد اون یکی پیجم هم همین رو زد ولی باز خراب شد من دقیقا چیکار کنم ؟؟؟

  امکان داره مشکل از دانلودر باشه ؟؟
  اخه من این پیج جدیدم رو دیروز درست کردم و امروز که رفتم داخل دانلودر و نشانی پیجم رو زدم اینطور شد ؟؟

  میشه راهنماییم کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   بله. یکی از دلایل بلاک شدن توسط اینستاگرام، استفاده از برنامه های جانبی متصل به اینستاگرام یا ورود به برنامه با وجود روشن بودن برنامه تغییر آیپی است.
   موفق و پیروز باشید

 72. سلام وقت بخیر
  من پیج کاریم بعد از اونهمه زحمت از دسترس خارج شده
  راستی آزمایی عکس هارو انجام دادم اما next میزنم اتفاقی نمیفته فقط تایید میکنه ربات نیستم
  یعنی ۳۰ روز باید برم این عکس هارو تیک بزنم؟

  1. با سلام سارای عریز
   شما باید در طول فرآیند احراز هویت از یک برنامه تغییر آی پی استفاده نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 73. با سلام
  اینیستا منو ربات تشخیص داد اومدم بیرون دوباره برم داخل بعد از پیام یوزر و پسوردجدید میخواد اما وارد میکنم وارد نمیشه میگه sory tray again

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا ابتدا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا امتحان نمایید.
   موفق و پیروز باشید

 74. سلام خسته نباشین اینستای من زده پوشش خبری باز خوانی نمیشود زده کاربر راست آزماییم انجام دادم میخواستم بدونم حتما تا 24 ساعت دیگه برمیگرده اکانتم یا ن؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید ممنونم ازتون

  1. سلام و احترام؛
   در روزهای اخیر گزارشات زیادی مبنی بر اثبات ربات نبود و اراز هویت در اینستاگرام دریافت کرده ایم. در 99 درصد مواقع اکانت ها قابل بازیابی هستند بهتر است تا 72 ساعت صبر کرده و سپس در خصوص ورود به اکانت خود اقدام نمایید همچنین بهتر است از برنامه های تغییر آیپی، برنامه ها جانبی اینستاگرام و ربات های فالورگیر استفاده نکنید.

 75. سلام. من با وی * پی* ان GreenNet متصل شدم و مشکل عدم نمایش تصاویر برام حل شد، و تونستم پاسخ بدم که ربات نیستم و وارد اکانتم شدم البته استوری ها رو هنوز برام نشون نمیده.امیدوارم مشکل همه حل بشه

  1. با سلام دوست عزیز
   ممنون از اینکه تجربه خود را با ما و همراهان میزبان فا به اشتراک می گذارید.
   موفق و پیروز باشید

 76. سلام تعداد هشتک هام بیشتر از 30 تا بود ربات تشخیص داده شدم پیغام میداد که برای امنیت جامعه نمیتونی فعالیت کنی بعدا تلاش کن
  چیکار باید کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   لطفا متن خطایی دریافتی را برای راهنمایی دقیق تر ارسال نمایید.

 77. سلام.‌من دوبار با هشدار ( من ربات نیستم) اینستاگرام مواجه شدم و گزینه ادامه رو زدم. الان دیگه به پیجم دسترسی ندارم حتی کد هم برام ارسال میشه کانفیرم میزنم خطا میزنه
  An unknown network error has occurred.
  . و الان فقط ۳۰ روز فرصت بازگشت اکانتم هست. باید توی این سی روز چیکار کنم که برگرده؟ لطفااا راهنماییم کنید

 78. سلام عزیزم ببخشید من پیجم دیشب پرید ب عنوان رباط شناسایی شدم بعد چندثانیه اون صفحه هم پرید حالا هم اسم اکانتمو ورمزشو میزنم میگ استباه است حتی با سماره و ایمیل هم امتحان کردم ولی میگ استباه است میشه راهنمایی کنید؟

  1. سلام و احترام محجوب عزیز؛
   اخیرا گزارشات متعددی مبنی بر عدم اثبات ربات نبود دریافت شده و قریب به اتفاق آن ها به این دلیل که از برنامه های تغییر آیپی یا ربات استفاده کرده اند. در این راستا حتما می بایست احراز هویت شده و کپچای ارائه شده توسط اینستاگرام را تکمیل نمایید تا بتوانید مجددا به اکانت خود دسترسی داشته باشید. با اینستاگرام وب در راستای لاگین به اکانت و اثبات ربات نبدن اقدام کنید.

 79. سلام من قسمت اون تصاویر رو رد می کنم یه تیک سبز هم میاد مینوسه من ربات نیستم ولی وقتی می زنم next یه جمله قرمز رنگ بالای next میاد که نوشته sorry there was a problem please try again نمیزاره وارد شم چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. با سلام دوست عزیز
   لطفا از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کرده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.
   موفق و پیروز باشید

   1. سلام خسته نباشید پیج منم اینجوری شد من ربات نیستم برام اومد ولی من عکسارو اشتاهی زدم دوتا عکسو ندیدم فیلتر شکنمم روشن بود بعد پیجم رفت برای ۲۴ساعت بازبینی الانم ۳روز گذشته نمیتونم هنوز برم تو اینستا چیکار کنم راه حل دیگه ای نیست

    1. سلام و احترام مینا عزیز؛
     زمان ورود به اکانت اینستاگرام خود چه پیغامی مشاهده می کنید؟ نام کاربری خود را با سایر دستگاه ها نیز جستجو کرده وو از وضعیت تعلیق یا عدم معلق بودن آن اطمینان حاصل نمایید در آخرین مرحله از طریق ایسنتاگرام وب نیز در خصوص لاگین اقدام نمایید همچنین ایمیل ثبت شده روی اکانت خود را نیر بررسی نمایید گاها در برخی موارد پیغامی مربوط به انجام یکسری موارد خاص ایمیل می شود.

  2. سلام وقتتون بخیر میشه بپرسم از چه ف ش استفاده کردین ک عکس ها لود شدن؟من ک هرچی نصب میکنم فایده نداره

   1. سلام و احترام ناهید عزیز؛
    برنامه های متعددی برای تغییر آیپی وجود دارند که با جستجو در گوگل می توانید یکی از بهترین ها را یافته و نصب نمایید.

 80. من این مشکل را داشتم و توسط یک پیچی مشکلم رابرام حل کردند امیدوارم مشکلتون هم حل بشه

 81. سلام خسته نباشین من همه مرحله رو میرم کد ها میاد میزنم میرم جلو ولی اونجایی که باید رمز رو‌ عوض کنم مه رمز جدیدم دوبار تکرار کنم میزنم هرچی میکنم نمیره جلو با فیلتر شکن هم امتحان کردم با یه گوشی دیگری هم امتحان کردم درست نمیشه میشه کمکم کنین دستتون درد نکنه

  1. سلام و احترام؛
   زمان اثبات ربات نبودن به اینستاگرام دقیقا چه پیغامی دریافت می کنید؟ از طریق اینستاگرام وب نیز در خصوص لاگین به اکانت و تغییر رمز اقدام نموده و وضعیت را بررسی نمایید.

 82. سلام
  من اکانتم دیروز به خاطر فالو و عانفالو خارج شد
  الان که واردش میشم میخواد ک ثابت کنم ربات نیستم ک احزار هویت کنم
  مشکل اینجاس ک تصویرای ثابت کردن ربات خیلی کوچیکن و هر کاری کنی نمیشه انتخاب کرد
  صما گفتین از آیپی استفاده کنیم
  آیا برنامه ای پی رو باید دانلود کرد یا رو گوشی هست؟
  یا اصلا یه آیپی پیشنهاد بدین لطفا؟🚶‍♂️

  1. سلام و احترام؛
   بله می بایست از یک برنامه تغییر آیپی استفاد نمایید تا تصاویر کپچا به صورت کامل لود شوند (منظور برنامه های وی* پی * ان هستند) در این خصوص می توانید راهنمای گام به گام زیر را نیز مطالعه نمایید و مطابق با این دستورالعمل اکانت خود را بازیابی کنید:
   ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام و نحوه رفع آن

 83. آیپی رو کجا فعال یا غیر فعال کنیم؟؟؟؟؟
  اصلا برنامه آیپی رو خود گوشی هست یا باید دانلود شه؟؟؟؟
  کمک کنید🙁

  1. عزیز منظور برنامه تغییر ایپی همون برنامه ای که ایپی شمارو به یه کشور خارجی تغییر میده و میشه باش به هر سایتی که میخواید برید هست!

 84. منظورتون از ۱۵ پیام در یک زمان در دایرکت افراد چیه یک زمان یعنی مثلا تو نیم ساع یک ساعت چقدر

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   محدودیت های اینستاگرام به شرح زیر است:

 85. سلام برا من اصلا گزینه من رباط نیستم نمیاد لطفا راهنمایی کنین

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   زمان لاگین به اینستاگرام چه صفحه ای مشاهده می کنید؟
   آیا خطای خاصی دریافت می شود؟

   1. Try Again Later We limit how often you can do certain things on Instagram, like following people, to protect our community. OK
    سلام من اینو دیافت میکنم نمی‌ذاره کسی رو فالو کنم چیکار کنم لطفاً هر کی می‌دونه کمکم کنه

    1. سلام و احترام دوست عزیز؛
     در هر ساعت تعداد مشخصی را می توان فالو نمود و گذر از حد تعیین شده از نظر اینستاگرام مجاز نیست. می بایست مدتی صبر کنید.

  2. سلام من ربات نیستم اومد رو صفحم بعد از صفحه خارج شدم کلا حسابم پاک شده سرچ میکنم میزنه کاربر پیدا نشد…از چ طریقی میتونم درخواست کمک از اینستا بگیرم لطفا بگین چکار کنم امکان بازگشت‌ هست یا ن

   1. سلام و احترام دوست عزیز؛
    در چنین شرایطی از طریق اینستاگرام وب لاگین نموده و اکانت خود را کانفیرم کنید.

 86. سلام وقت بخیر
  حساب شخصی منو کلا حذف کردن بهشون ثابت کردم که ربات نیستم با فیسبوک،ایمیل ،شماره تماس ولی بیفایده بود
  الان هیچ راهی نداره که حابمو برگردونن؟
  و حتی نمیتونم حساب جدید با ایمیل و یا شماره جدید بسازم،تا مرحله complete sign up میرم ولی همونجا متوقف میشه هم گوشی و هم بت کامپیوتر
  میشه لطفا راهنماییم کنید؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   زمان لاگین چه خطایی دریافت می کنید؟؟

 87. سلام من اینستا بلاک شده من ربات نیستم میاره میزنم نصف میاره کارد شکل که بزنم چکار کنم

 88. سلام خدا قوت
  الان حدود 10 روزی هست که تعداد فالووهای من هیچ تغییری نمیکند در صورتی که تا قبل از 10روز ،روزی 300 الی 400 فالور به من اضافه میشد ضمن اینک ویوو پستهام هم به شدت کم شده میشه راهنمایی بفرمایید علتش چی هست؟؟؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   باید بررسی نمایید این فالورها از چه طریقی به پیج شما هدایت میشدند ممکن است بنابر فعالیت های انجام شده نمیش پست ها شما در اکسپور کاهش یافته باشد. همچنین وضعیت شادوبن اکانت خود را بررسی نمایید.
   چگونه در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟

 89. با سلام خدمت دوست عزیز…
  پیچ اینستام ریپورت شد بعد چند روز کلا پیچم پرید وقتی وارد پیچ میشه این پیام میاد….
  بابت ارائه اطلاعاتتان سپاسگزاریم
  اطلاعاتتان را بررسی خواهیم کرد و اگر بتوانیم آن را تأیید کنیم، قادر خواهید بود ظرف تقریباً ۲۴ ساعت به حسابتان دسترسی پیدا کنید
  و الان از این پیام چند روزی مگدره هنوز درست نشده.

 90. سلام .خدا قوت
  ببخشید الان من چند روزی هست ک اینستا گرام پیچمو بسته ایدی و پسفورد میزنم یک پیامی میاد 👇👇👇👇👇👇👇

  بابت ارائه اطلاعاتتان سپاسگزاریم
  اطلاعاتتان را بررسی خواهیم کرد و اگر بتوانیم آن را تأیید کنیم، قادر خواهید بود ظرف تقریباً ۲۴ ساعت به حسابتان دسترسی پیدا کنید.

  دوستان متونین کمکی بکنین ممنون میشم 🙏🙏🙏

 91. سلام خسته نباشین.پیج من یهو گفت ثابت کنید ریاط نیستید.مراحل رو رفتم شماره وارد کردم کدهم برام اومد زدم .الان میگه تا ۲۴ساعت آینده اگه بتونیم تایید کنیم پیجم برمیگرده.بنظر شما برمیگرده من خیلی ناراحتم

  1. سلام و احترام فاطمه جان؛
   این مورد ب فعالیت های اخیری که انجام داده اید بستگی دارد و می بایست تا اتخاذ تضمیم از سمت اینستاگرام منتظر باشید.

 92. خواهش میکنم بگید برمیگرده یا نه 😭
  استرس دارم فردا بشه ولی برنگرده

  1. سلام و احترام فاطمه جان؛
   این مورد به فعالیت های اخیر شما بستگی دارد و می بایست صبر کنید تا اکانت شما از سمت اینستاگرام بررسی گردد.

 93. سلام پیج کاری من با حدود 3000 فالوور از طرف خوده اینستامرام پرید یهو. هرچی سرچ میکنم نمیاد اسمم.میزنه اصلا همپین یوزری نداریم.
  چه جوری میتونم برگردونم پیجم رو ؟

  1. سلام و احترام؛
   اگر هشدار امنیتی مبنی بر کانفیرم اکانت دریافت نموده اید می بایست مراحل احراز هویت را تکمیل نمایید.
   در غیراینصورت با پشتیبانی اینستاگرام در تعامل باشید.

 94. سلام وقتتون بخیر پیج من حدودا ۴ روزه شادوبن شده بازدید استوریم هم کم شده گفته بودن تو ۲ روز خارج میشه ولی ۴ روزه اینجوری لطفا راهنمایی کنید رفع کنم ممنونم?

 95. سلام
  من تمام کارای من ربات نیستم رو انجام دادم که اخرش done رو زدم و کلا لاگ اوت شد ولی وارد اینستا میشم به جای ایدی اینستا یوزر زده که میزنم روش رمز میخواد که وقتی وارد میکنم ارور میده
  الان باید چیکار کنم؟

  1. وقت بخیر؛
   بازگشت اکانت یا دیسیبل شدن آن به فعالیت های اخیر شما بستگی دارد اما می توانید با سایر یوزرها حساب خود را جستجو نمایید زمانی که اکانت شما رفع تعلیق شده باشد نام کاربری صحیح به جای عبارت اینستاگرام یوزر نمایش داده خواهد شد.
   اصولا بررسی اکانت ها بیش از 24 ساعت به طول می انجامد.

   1. تقریبا نزدیک دو روز که همینجوریه
    احتمال داره تا چند روز دیگه درست شه و برگرده؟

    1. سلام و احترام؛
     زمان تقریبی برای بازگشت پیج ها مشخص نیست ولی اکثرا مجددا در دسترس قرار میگیرن.

     1. الان یه هفته شده که پریده و هنوز برنگشته!!
      برمیگرده یا نه؟!

     2. سلام و احترام دوست عزیز؛
      در دسترس قرار گرفتن پیج به تصمیم اینستاگرام و همچنین فعالیت های اخیر شما بستگی دارد.
      می توانید مجددا مراحل را از طریق ایسنتاگرام وب دنبال نمایید.

 96. سلام
  پیجم نزدیک دوماه که ربات شناخته شده و تمام کاراشو انجام دادم ولی درست نشد و برنگشت
  میشه راهنمایی کنید؟!

 97. سلام پبج من میزنه شما ربات هستبد ولی عکسا باز نمیشه از چ فبلترشکنی ایتفاده کنم

  1. سلام و احترام فرزانه جان؛
   بله می بایست از برنامه تغییر آیپی استفاد کنید. تفاوتی ندارد از چه برنامه ای استفاده می کنید همین که ایپی شما تغییر یابد تصاویر نمایش داده خواهند شد. در بخش دیدگاه ها کاربران چند نرم افزار کاربردی معرفی کرده اند.

  2. سلام وقت بخیر،شماره سریال گوشیم ربات ذخیره شده و اینستا نمیتونم نه پست و نه استکری بزارم چیکار کنم

 98. سلام خسته نباشید
  اینستاگرام منو ربات تشخیص داده، من کارای مربوط به تشخیص اینکه ربات نیستن رو انجام دادم،
  اما برا من این پیام رو میاره
  (طلاعاتتان را بررسی خواهیم کرد و اگر بتوانیم آن را تأیید کنیم، قادر خواهید بود ظرف تقریباً ۲۴ ساعت به حسابتان دسترسی پیدا کنید.)
  چیکار باید بکنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   برخی از فعالیت ها شما را ربات جلوه می دهند پس برای اثبات ربات نبودن حتما می بایست اکانت خود را وریفای نمایید.
   همچنین دقت داشته باشید فعالیت های ربات گونه را تکرار نکنید. در صورت انجام فعالیت های مشکوک اکانت شما از دسترس خارج خواهد شد.
   به عنوان مثال:
   از ورود با ایپی های متعدد خودداری کنید.
   از فالو و آنفالو زیاد در یک ساعت خودداری نمایید.
   عدم ارسال دایرکت به صورت گسترده
   عدم استفاده از برنامه های جانبی اینستاگرام

 99. تمام کامنت هاتونو خوندم_ولی ۲۴ ساعت گذشته ولی هنوزم میگه تا ۲۴ ساعت اینده به اکانتتون دسترسی پیدا خواهید کرد__یه راه حل خاصی وجود نداره!؟؟مثلا تو این زمان یکاری کرد؟؟

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه راهکارخاصی وجود ندارد.

 100. سلام وقت بخیر
  چن روز پیش اومد رو گوشیم کا شمارو ربات تشخیص دادیم
  منم خروج زدم الا پیدا نمیشه پسوردش فراموش کردم الا چکار کنم
  ممنون

  1. سلام و احترام؛
   از طریق فرم های زیر وضعیت حساب خود را گزارش کنید:

   help.instagram.com/contact/1652567838289083
   help.instagram.com/contact/396169787183059
   help.instagram.com/contact/437908793443074
   m.facebook.com/help/contact/606967319425038

 101. سلام {“message”:”checkpoint_required”,”checkpoint_url”:”https://i.instagram.com/privacy/checks/?privacy_flow=1\u0026next=instagram://checkpoint/dismiss”,”lock”:false,”flow_render_type”:0,”status”:”fail”} این مینویسه برا چی

  1. سلام و احترام؛
   بنظر می رسد این هشدار یک توفیق اجباری برای بروزرسانی نرم افزار باشد.

 102. سلام وقت بخیر همانطور که گفتید از این طریق لینک که دادید با اینستا تماس گرفتم وضعیت اکانتمو گفتم پیام اومد که باید این کدو همراه مشخصات دست نویس کنی با دست بگیری صورتتونم باشه باز ارسال کنید منم همین کارو کردم ولی متاسفانه الا ی هفته از اونم میگزره هیچ پیامو پاسخی نشنیدم اینستامم هم چنان از دسرس کامل خارج شده به نظرتون کاری هست بکنم که برگرده ؟

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه راهکار خاص دیگری وجود ندارد و می بایست منتظر باشید تا اکانت رفع تعلیق گردد.

 103. سلام… چند روز که وقتی اینستا رو باز میکنم پیام couldn’t refresh feed میاد و هیچی رو باز نمیکنه… خواهش میکنم راهنمایی کنین چه باید کنم…. قبل از هر چیزی ممنون از بابت این هم توجه تون
  👌👌👏👏

  1. سلام و احترام؛
   وضعیت اینترنت و سرعت ان را بررسی نمایید گاها به دلیل کند بودن سرعت اتصال به اینترنت این هشدار مشاهده می شود.
   بررسی نمایید که نرم افزار شما بروز بوده واز آخرین نسخه استفاده می کنید.
   گاها ممکن است مشکل از سمت سرورهای اینستاگرامی باشد (احتمال ضعیف)
   کش اینستاگرام خود را خالی نموده و مجددا چک کنید که ایا هشدار مشاهده می شود؟ گاها کش منجر به بروز مشکلات عملکردی می گردد.
   چک کردن تاریخ و ساعت دستگاه
   چک کنید دچار اکشن بلاک نشده باشید.
   در صورتی که با راهکارهای گفته شده مشکل رفع نشد یکبار لاگ اوت کرده و مجددا وارد شوید.

 104. سلام وقت بخیر ببخشید من پیج اینستاگرامم اخطار گرفته و یا روشی که توضیح دادین پیجم برگشت ولی رقتم داخلش یک پیام اومد از اینستاگرام که محدودیت تو انجام یکسری کارها تو پیجم داده مثل لایک و فالوو کردن.
  میخواستم بدونم باید چکار کنم الان میتونم پست بزارم یا کامنت بزارم یا نه؟و تا کی این محدودیت ها هستش؟

  1. لام و احترام پریسا عزیز؛
   پیج شما مورد رصد قرار خواهد گرفت و بهتر است در بازه زمانی حدود 2 هفته فعالیت خاصی نداشته باشید و سعی کنید از فالو و آنفالو زیاد، ارسال دایرکت به صورت گسترده یا ورود با آیپی های متعدد خودداری نمایید.
   همچنین اگر از ربات خاصی استفاده می کنید یا برنامه جانبی و دانلودر اینستاگرام روی تلفن همراه شما صب شده آنها را حذف نمایید.

 105. سلام و عرض ادب. لطفا جواب منو اگر ممكنه بديد چون خيلي برام مهمه. من ديشب پيجم يهو ديس ايبل شد و از دسترس خارج شد بدون هيچ هشدار قبلي اي،من نميدونستم بايد چيكار كنم و اشتباهي متاسفانه اوگ اوت رو زدم ولي بعد از اون فرم اينستاگرام رو براي برگردوندن پيجم پر كردم. و قسمت ربات نيستم هم انجام دادم با عوض كردم اي پي. ولي هيچ جوابي برام نيومد. چيكار كنم. من پيجم خيلي برام مهمه و واقعا ممنون ميشم جوابم رو بديد😭😭

 106. The username you entered doesn’t belong to an account. Please check your username and try again. سلام میشه به منم کمک کنید این ارور رو میده خیلی ناراحتم همش میگه ربات نیستم رو بزن وقتی میزنم صدتا فیلتر شکنم امتحان کردم ولی کپجا بالا نمیاد. چیکارش کنم لطفا بهم کمک کنید

 107. سلام من پیجم دوهفته پیش غیرفعال شد اونجایی که اون پازل هارو میاره رو بعضی از عکساش رو اشتباه انتخاب کردم به خاطر همون فکر کرده من رباتم دو هفته ست نمیتونم وارد پیجم بشم به نظرتون پیجم برمیگرده ؟؟

  1. سلام و روزبخیر مریم عزیز؛
   آیا همچنان زمان ورود به پیج تصاویر کپچا را مشاهده می کنید؟

 108. سلام پیجون چند روزی هست که این پیغام رو میده باید چکار کنم لطف کنید کمکم کنید we limit how often you can do certain things on linstgram,such as following people,to protect our community

  1. سلام و احترام؛
   بنظر میرسد محدود شده اید و در حال حاضر امکان فالو کردن افراد از شما سلب شده است.

 109. سلام خوبین تو رو خدا کمکم کنید،من ۵ روزه هر چقد پیج باز میکنم میره دو دقیقه نمیکشه مینویسه کاربر
  بعدش تو کادر بزرگ این میاد :(تایید هویتتان برای ورود به سیستم)
  :(متوجه فعالیت غیر عادی در حساب شما شدیم بنابراین شما را از سیستم حسابتان خارج کردیم ظرف ۳۰ روز مراحل بعدی را دنبال کنید تا بتوانیم شما را پیش از غیر فعال شدن به حسابتان برگردانیم

  1. سلام روزبخیر؛
   می بایست احراز هویت صورت گیرد در صورت تکرر این پیغام دسترسی به پیج محدود خواهد شد.

 110. سلام واسه تشخیص این که من ربات نیستم باید مرحله انتخاب عکس ها رو پشت سر بزارم ولی عکس ها رو نمیاره واسم

  پیج خودم با ۱۳کا فالور واقع ای که نابود شد
  چند تا پیچ دیگه هم درست کردم اینستا ربات تشخیص داد و باز هم تصاویر باز نشد

  لطفاً راهنمایی کنید چه کار کنم تصاویر بیان بالا بدون فیلتر شکن چون فیلتر شکن باعث پاک شدن پیچ میشه دلیلش هم آی پی های مختلف لحظه ای فیلتر شکنه

  آیا راهی هست بدون فیلتر شکن عکس هارو نمایش بده

  لطفاً پاسخ بدید اگر امکانش هست 🙏🌹

  1. سلام و احترام؛
   یکسری موارد مثل ورود با آیپی های متعدد، لایک و فالو و آنفالو بیش از حد، دایرکت های گسترده، استفاده از برنامه های جانبی و موارد این چنینی شما را ربات ربات جلوه می دهد.
   در حال حاضر تنها با فعالسازی فیلترشکن مشکل عدم نمایش تصاویر رفع می گردد.
   در نظر داشته باشید در صورت عدم اتمام مراحل کانفیرم ممکن است پیج شما از دسترس خارج گردد.

 111. سلام کمکم کنین از صبح تو اکانت اینستام بودم یهویی یه صفحه آورد که باید پسورد جدید درست کنی منم پسورد قدیمی یادم نمیومد زدم خروج از اکانت الان هرکاری میکنم نمیتونم برم تو اکانتم کمکم کنین🥺

 112. با سلام و وقت بخیر
  یه سوال داشتم در اینستاگرام و برای یک اکانت می خواهم دایرکت بدم یا استوری بزارم باید حتما فیلترشکن روشن باشه
  در غیر این صورت امکان ارسال ندارم

  1. سلام و احترام؛
   خیر نیاز به فعالسازی برنامه های تغییر آیپی نیست.
   و پیشنهاد می گرد هیچگاه زمان ورود به اینستاگرام از چنین برنامه هایی استفاده نکنید.

 113. آخه اگه فیلترشکن روشن نکنم اصلا پیام نمیره و اینکه بایستی هر دفه گزینه chekup security تایید کنم

 114. سلام وقت اتون بخیر سوال داشتم که در زمینه استوری
  وقتی میخام استوری بقیه ارو نگاه کنم وقتی تموم میشه که استوری بغلی ارو ببینم وسطش یه پیج تبلیغ گذاشته چجوری میشه انجام داد

 115. ازتون خواهش میکنن جواب بدید💜
  تمام این مراحل رو رفتم تا جایی که نوشت به ایمیلم لینک ارسال میشه
  منتها حروف اول و آخر لینکی که نمایش میده با ایمیل من مطابق نیست
  این یعنی هک شدم؟ چکار بایدم بکنم؟

  1. سلام روزبخیر؛
   آیا اخیرا تغییر ایمیل نداشته اید؟
   لینک به ادرس ایملی ارسال می گردد که در تصویر مشاهده می کنید.
   در صورتی که با ایمیل شما مطابقت ندارد از بخش GET HELP این موضوع را به پشتیبانی اینستاگرام اطلاع دهید.

 116. ازتون خواهش میکنم جواب بدید💜
  من اپ اینیستاگرام رو حذف کردم و حالا هرکاری میکنم نصب نمیشه
  از طریق مرورگر وارد شدم فهمیدم پیجم بسته شده و نمیتونم وارد بشم
  تمام مراحل بالا رو رفتم تا جایی که نوشت به ایملیتون لینک ارسال میشه
  منتها آدرس ایمیلی که نمایش داد با ایمیل من یکی نیست و حروفش متفاوته
  چندین بار تکرار کردم باز اون آدرس ایمیل متفاوت رو نشان داد و به من ایمیلی ارسال نشد
  این یعنی من هک شدم؟ چکاری باید انجام بدم؟😢💔

 117. سلام
  منو ربات تشخیص داده …. و کوتاه هم نمیاد… چ کنم؟
  بابت این ک با ی خطم خیییلی اکانت درست میکردم و پاک میکردم!

  مشکل دومم
  ی نوت ۳ دارم اندوید ۵ اینستا از روش پرید و دیگه هم نصب نمیشه چ کنم؟

 118. سلام.اینستاگرام بخاطر فالو بیش اندازه یا هرچی منو ربات میدونه.اما شکلکهای ربات واسم نمیاره فیلتر شکنمو هم روشن کردم یا نشون بده نشد.لطفا لینک برنامه تغییر ای پی رو بفرستید.چون سرچ کردم چیزی پیدا نشد.البته من با گوشی وارد میشم نه کامپیوتر.

 119. سلام من این کار هارا کردم اما بعد از وارد کردن کد میگوید اگر بتونید اطلاعات خود را تایید کنید تا ۲۴ سلعد اکانت شما به شما باز میگردد من باید چکار کنم دقیقا اون دو مرحله قبلی هم بر نمیگرده

  1. سلام و احترام؛
   بله پس از کانفیرم اکانت بازه زمانی 24 ساعته جهت بررسی حساب اعلام می شود و می بایست منتظر باشید نیاز به انجام اقدام خاصی نیست.

 120. الان پیج درست کردم با یه خط جدید ک امروز فعال شد ن کسی رو فالو کردم ن کار خطای کردم ن لایک کردم ن کامنت گذاشتم هیییچ کاری نکردم اینستا منو ربات تشخیص داد توی نیم ساعتی ک پیجو درست کردم. چن تا عکس اورد بالا گفت پله ها کدومن منم درست انتخاب کردم و گفت ۲۴ ساعت اینده مشخص میشه… الان ۲۴ ساعت بگذره پیجم برمیگرده ؟ینی باید رمز عبور بزنم و ایدی وارد پیج بشم؟

  1. سلام روزبخیر مرجان عزیز؛
   دلایل متعددی وجود دارد که به واسطه آنها ممکن است ربات شناخته شوید و از جمله انها می توان به ورود با ایپی های متعدد، انجام فعالیت های ربات گونه اشاره نمود و حتما می بایست اکانت را کانفیرم نمایید.
   حدود 24 ساعت تا 1 هفته پس از کانفیرم وضعیت پیج مشخص می شود.

 121. با سلام.. ببخشید اکانتم ربات تشخیص داد شده… مراحلو انجام دادم اما مشکلم دریافت نکردن کد امنیتی برای ارساله… چنبار درخواست میکنم پیغام میده ک 24 دیگه درخواست بدهید. ما کدهای زیادی ارسال کردیم درصورتی ک کدی برای شمارم نمیاد. شمارمم درست زدم البتع با ای پی امریکا نه مال ایران درخواست دادم.. لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام و احترام؛
   قبل از لمس دکمه ارسال کد برنامه فیلترشکن را خاموش کنید.

 122. بعد 24 ساعت باز درخواست کد میدم ولی بازم کد ارسال نمیشه بیام…. در طول 24 ساعت چنبار امکان درخواست هست برای دریافت کد

  1. سلام و احترام؛
   حتما بررسی نمایید شماره و پیش شماره کشور +98 به صورت صحیح در فیلد درج شده باشد همچنین قبل از لمس دکمه ارسال کد بررسی نمایید که فیلتر شکن خاموش باشد.

 123. سلام خسته نباشید
  اینستا منو انداخت بیرون بعد رمز اینام میزنم میره مرحله بعد مینویسه یک مرحله امنیتی اضافی لازم است بعد من رباط نیستم میزنم اما تصویر نمیاره

  1. سلام و احترام؛
   حین مراحل کانفیرک اکانت برنامه فیلترشکن خود را فعال نمایید تا تصاویر کپچا نمایش داده شوند.

 124. وارد پیجم نمی تونم بشم الان دقیقا ۸ روزه پیجم به عنوان ربات شناسی شده لطفاً بگید چیکار کنم

  1. سلام روزبخیر حدیث جان؛
   آیا مراحل اثبات ربات نبودن را دنبال کرده اید؟
   زمان ورود به اکانت چه هشداری دریافت می کنید؟
   در صورت امکان تصویر یا توضیحی از زمان ورود به حساب ارسال بفرمایید.

 125. سلام اینستاگرام منو ربات تشخیص داده مراحل انجام دادم شماره وکدوارد کردم بعد زده ۲۴ساعت
  الان بایدچیکارکنم میشه راهنمایی کنید ضمن پست عکس وفیلم پاک میشه یاخیر باتشکر

  1. سلام روزبخیر؛
   می بایست 24 ساعت تا یک هفته منتظر باشید تا اکانت شما بررسی گردد پیشنها می شود حداقل تا 72 ساعت هیچ تلاشی برای ورود به پیج نداشته باشید و همچنین گزینه لاگ اوت را نیز انتخاب نکنید.

 126. سلام اینستاگرام منو ربات شناسایی کرده دوتا پیج داشتم یکیش پرید. اومدم اینستا رو پاک کردم باز اومدم نصب کنم وارد میشم صفحه سیاه هس فقط سیاه. یا میزنه کپچا خوردکار سیاه میشه

 127. سلام من خیلی وقته که پیجم پریده و از اون موقع هرچقدر تلاش میکنم برنمیگرده وقتی که روی من ربات نیستم میزدم هیچ تصویری نشون نمیداد هم با برنامه اینستا و هم با اینستا وب بعد الان کامنت هارو خوندم دیدم که گفتید باید با تغییر ایپی انجام بدم و الان توی اون قسمته اوله اینستا که همه ی پیج هایی که تا به حال بهشون لاگین کردی رو میاره یه اینستاگرام یوزر هست(همون پیج اصلیم که دیگه حتی ایدیش روهم نشون نمیده)اونو میزنم و ازم رمز میخواد و رمز رو که وارد میکنم میزنه چند دقیقه صبر کنید قبل از دوباره امتحان کردن و کلا دیگه وارد پیج نمیشه که بخوام کپچا رو با تغییر ایپی تایید کنم
  یکی به من بگههههه دقیقا باید چیکار کنم:) خیلی به پیجم نیاز دارم…

  1. سلام روزبخیر هلنا عزیز؛
   اصولا از زمان مشاهده هشدار تا وریفای 30 روز فرصت دارید و بعد از گذشت این بازه زمانی پیج از دسترس خارج میشه.
   با سایر اکانت ها پیج را جستجو و بررسی کنید که در حالت تعلیق قرار داره یا حذف شده ؟
   آخرین راهکار ارسال درخواست به پشتیبانی اینستاگرام و بررسی مجدد پیج هست ولی احتمال بازگشت پیج بسیار ضعیفه…. لینک فرم خدمتتون ارسال میشه
   help.instagram.com/contact/1652567838289083

 128. سلام بعد از اینکه تصویر زدم پیام کد نیمد و چند بار زدم و دیگه پیام داد که بدلیل ارسال چندین کد( البته هیچ کدی برام نمیاومد) بعد از ۲۴ ساعت می توانید ارسال کد داشته باشید حالا بعد از ۲۴ ساعت صفحه اینستا باز میشه اما می مدرسه couldn’t refresh feed لطفا راهنمایی کنید با تشکر

 129. خسته نباشید
  چند وقتی هست ک گزینه پست مشترک ندارم فقط تگ هست ممنون میشم بگید چطور فعال کنم

 130. سلام برای من کد یی که باید به شماره موبایل بیاد نمیاد و مرتب پیام میده بیش از حد درخواست کد کردید در حالی که فقط یکبار در خواست کد انجام شده لطفا راهنمایی کنید ممنون

 131. سلام لطفاً کمکم کنید من دیروز یه نفر لینکی فرستاد و بازش کردم بعد اینستاگرام درآمد بعد نوشته من ربات نیستم رو زدم ولی تصاویر برام بازنشد ومنو انداخت بیرون من الان باید چکارکنم ؟امکانش هس پیجم برگرده

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   می بایست مراحل کانفیرم اکانت به صورت کامل صورت گیرد ابتدا از طریق اینستاگرام وب در خصوص لاگین اقدام نمایید چنانچه مراحل کانفیرم اکانت به شما نمایش داده شد به کمک یک فیلترشکن تصاویر کپچا را کامل نمایید در غیراینصورت فرم زیر را تکمیل نموده و برای پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید:
   help.instagram.com/contact/1652567838289083

   1. درود ، اکانتم یه هفته است برای بار دوم ساسپند شده وپیام احراز هویت اومده ، هرچی ایمیل هم میزنم همون پیاپ هست و ایستا جوابی نداده ، واقعا موندم چکار کنم و میترسم اکانتم رو نتونم برگردونم وبعد سی روز اینستا خودش حذف کنه ، لطفا کمکم کنید برا احراز هویت چکار کنم ،ایپی رو هم عوض کردم ولی پیامی نیومد

    1. سلام و احترام؛
     زمان ورود به اکانت هشداری مشاهده می شود؟
     لطفا وضعیت اکانت خود را با جزئیات بیشتر توضیح دهید و بفرمایید چه اقداماتی برای اکانت انجام شده است.

 132. سلام اینستا منو ربات تشخیص داده گزینه من ربات نیستم و میزنم ولی تصاویر برام مشخص نمیشه چجوری آی پی رو تغییر بدم؟؟میشه کمکم کنین باید چیکار کنم الان

  1. سلام روزبخیر دوست عزیز؛
   شما می توانید برنامه های v…p…n موجود را نصب نموده سپس اقدام کنید.

 133. سلام ببخشید من اینستام گف که باید ثابت کنم که ربات نیسم بعد اینکه درست کردم گف باید 24 وایسم الان یک روز گزشته و برام نمیاره میدونید مشگلش چیع؟

  1. سلام و احترام؛
   بع از کانفیرم اکانت اینستاگرام بهتر است که از حساب خود خارج نشوید در نظر داشته باشید بررسی اکانت شما از 24 ساعت تا یک هفته ممکن است زمانبر باشد.

 134. سلام وقت بخیر خسته نباشید
  اینیستاگرام منو ازاکانتم خارج کرد
  الان میگه ثابت کن که ربات نیسی و هرچی میزنم نمیاره لطفا کمک کنید بهم

  1. سلام و احترام؛
   به منظور مشاهده کامل تصاویر از یک برنامه vpn استفاده نمایید.

 135. سلام، واسه پیج من هم از اینستا پیغام ربات بودت ارسال شده بود، مراحل رفع این مشکل رو انجام دادم. گفت تا ۲۴ساعت به شما اطلاع داده میشه ولی هنوز خبری نیست‌‌‌‌.نزدیک ۴۸ ساعته. میخواستم بپرسم کار دیگه ای باید انجام بدم یا منتظر بمونم؟

  1. سلام روزبخیر؛
   نیاز به انجام اقدام خاصی نیست. و می بایست منتظر بررسی حساب باشید.

 136. سلام من از پیج که ربات تشخیص داده خارج شدم از طریق لینک هایی که دادین مشکلمو مینویسم اما مرحله ارسال ایمیل میگه ایمیل معتبر با پیج وارد کنید
  با اینکه درسته چرا

  1. سلام و احترام؛
   شما می بایست دقیقا همان ایمیلی را درج نمایید که قبلا روی حساب خود ثبت کرده بودید.

 137. سلام وقت بخیر . اکانت اینستاگرام من یک خطا نشون داد و نوشت که تو از الگوریتم اینستاگرام استفاده نمیکنی 30 روز وقت دارییتا دیسیبل شدن اکانتت.بعد من دوباره واردشدم منو ربات تشخیص داد .من گزینه ربات نیستم رو میزنم و باید تصویر انتخاب کنم ولی ااون تصاویر رو برای من نمیاره . فقط نوشته هارو میاره تصویر نمیاره چی کارکنم؟

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   چنانچه این تصاویر به صورت کامل نمایش داده نمی شوند می توانید از یک برنامه تغییر آیپی استفاده کنید.

 138. سلام. به علت استفاده از انفالویاب پیجم پرید. راستی ازمایی هم کردم ک ربات نیستم ولی الان یه هفته گذشته و پیجم هنوز برنگشته. وقتی میخوام وارد حسابم بشم میزنه ک متوقف شده و یه فرم میاد. فرمو پر کردم ک از طرف اینستا ایمیلی اومد ک باید یه عکس ارسال کنم از خودم و برگه ی دستم ک حاویه کد هست. اینکارو کردم ولی هنوز پیجم برنگشته. راه دیگه ای نیست؟ دیگ کاری نمیتونم بکنم؟

  1. سلام و احترام فاطمه عزیز؛
   متاسفانه راهکار خاص دیگری وجود ندارد و می بایست منتظر نتیجه بررسی اکانت خود باشید.

 139. سلام من مراحلو انجام دادم یه مرحله هس که میگه باید سلفی بدی من فرستادم براشون اما ارسال نمیشه میزنم رو ارسال همونجوری باقی مونده چیکار کنم؟

 140. سلام خسته نباشید
  من نمیتونم وارد اینستاگرام بشم ربات شناخته شده برای رفع این مشکل باید چیکار کنم

 141. سلام روزتون بخیر
  من ربات نیستم تمام مراحل رو انجام دادم به مرحله ارسال عکس با اون برگه که میرسم عکسو میگیرم ولی ارسال رو که میزنم هیچی نمیاد
  توروخدا کمکم کنید خیلی برای پیجم زحمت کشیدم
  چیکار کنم که تایید بشه من ربات نیستم و پیجم برگرده
  ممنونم میشم راهنماییم کنید 🙏🌹🌹

  1. سلام و احترام؛
   همین مراحل رو یکبار با فیلت.شکن هم انجام بدید. در مرحله اخر پیغام خاصی بعد از ارسال تصویر نمایش داده نمیشه.

 142. سلام از دیروز از انیستا انداختن بیرون میگه تو رباتی همهی مراحلو میزنم ولی بازم نمیاره چیکار باید کنم

  1. سلام و احترام؛
   مراحل کانفیرم اکانت را به صورت کامل دنبال کرده اید؟ پیغامی مبنی بررسی اکانت در 24 ساعت اینده دریافت نکردید؟

 143. سلام اکانت من رفته رو حالت ربات و من رمزشو یادم نیست واردش بشمو کپچا رو پر کنم. از طرفی میزنم بازیابی میگه یوزر موجود نیست کمکم کنید خواهشاً

  1. سلام و احترام دوست عزیز؛
   در این خصوص از طریق فرم زیر وضعیت پیج و عدم دسترسی به آن را گزارش نمایید:
   /help.instagram.com/contact/1652567838289083

 144. سلام من مراحل رو رفتم
  چون دوتا اکانت دارم فکر کنم شماره رو اشتباه دادم ولی شک دارم چون برام کد اومد!الان نمی‌دونم میشه اصلاح کرد یا نه…اگه شماره اشتباه میدادم آیا باز هم کد ارسال میشد؟
  چقدر زمان می‌بره تا دوباره برگرده؟

  1. سلام و احترام؛
   اگر شماره به صورت اشتباه درج گردد هشدار عدم تطابق شماره و نام کاربری دریافت می شود.

 145. تقریبا چقدر زمان می‌بره تا دوباره دسترسی داشته باشم…برام نوشته ۲۴ساعت؟پیجم لحظه ای برام باز میشه و فورا بسته میشه….‌دوستانی که منو سرچ کردن گفتن اسم پیجم و پست هام و عکسم نیست!

  1. سلام و احترام؛
   بهتر است تا زمان در دسترس قرار گرفتن پیج از لاگین یا لاگ اوت خودداری نمایید.
   زمانی که پیچ در دسترس قرار گیرد نام کاربری به شکل صحیح نمایش داده می شود و می توانید وارد اکانت شوید.
   این روال از 24 ساعت تا 7 روز متغیر است.

 146. مراحل دیگه ای داره که زودتر بتونم پیجم رو بالا بیارم
  گفته بودید مراحل دیگه اینه که عکس ارسال کنم…میشه اگه لینکی هست بفرستید چون پیجم کاری بوده به شدت نیاز دارم؛ممنون

  1. سلام و احترام؛
   جز تکمیل کپچا می توانید از طریق تکمیل و ارسال فرم زیر نیز اقدام کنید:
   instagram.com/contact/1652567838289083

 147. سلام تورو خدا کمک کنید هفته بعد امتحان دارم فیلمای آموزشی خریدم نمیتونم ببینمشون اینستا منو ربات تشخیص داده یه پیام فرستاده تا سی روز حسابم حذف میشه مراحلشو رفتم موقع ارسال کد نمیدونستم‌اون Log out رو زدم یه بار برام‌کد اومد زدم نشد دوباره درخواست کد دادم هرچی درخواست کد میدم نمیاد تو رو خدا کمک‌کنید چیکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه روال کانفیرم اکانت کمی زمانبر است اگر کپچای اینستاگرام را تکمیل نموده اید می بایست منتظر نتیجه بررسی حساب خود باشید در غیر اینصورت می توانید از طریق فرم زیر وضعیت اکانت خود را به پشتیبانی اینستاگرام گزارش نمایید.
   help.instagram.com/contact/1652567838289083

 148. سلام .من یکبار با این پیام معلق شدن حساب مواجه شدم وقتی گزینه مخالفم زدم دور خودش چرخید و از اینستا دراومد دیگ هم این پیغام واسم نیومد ک ادامه بدم
  الان ده روز دیگ وقت دارم تا ثابت کنم ربات نیستم
  الان. وارد پیجم میشم و مشکلی نیس
  لطفا راهنماییم کنید کجا برم و چیکار کنم ک ثابت کنم ربات نیستم

  1. سلام و احترام؛
   چنانچه در حال حاضر برای ورود به پیج مشکلی وجود ندارد نیاز به اقدام خاصی نیست اما بررسی نمایید که در برنامه دانلودر لاگین نکرده باشید. مجوز لوکیشن اینستاگرام خود را در حالت غیرفعال قرار دهید. بررسی کنید که در حال استفاده از ربات نباشید.

 149. سلام ببخشید پیچ من کم مونده از دسترس خارج شه الان هم کدی که به ایمیلم فرستادنو زدم وهم کدی که به شماره تلفنم بعد اینکه اینارو وارد کردم رفته تو ی صفحه که فقط داره لود میشه و چیزی نمیارن چیکار کنم؟

  1. سلام و احترام؛
   متاسفانه به دلیل محدودیت های فعلی اتصال به بخش پشتیبانی اینستاگرام با اختلال مواجه شده و می بایست یک برنامه تغییر آیپی قوی را فعال کنید و مراحل را انجام دهید.

   1. سلام محدثه عزیزم من دو سه روز اینستا پیجمو بسته فکر کرده ربات هستم بخاطر استفاده چندتا فیلترشکن میخام از طریق شماره ایمیل چالش ربات بدم که ربات نیستم اصلا هیچی نمیاره بالا (پوشش خبری بازخوانی نمی شود) راه دیگه ام هست لطفا اگه هست بهم بگید

    1. سلام و احترام؛
     چنانچه مطمئن هستید که اکانت در حالت تعلیق قرار گرفته می تونید از طریق فرم زیر با بخش پشتیبانی اینستاگرام در ارتباط باشید و وضعیت اکانت خود را گزارش کنید:
     help.instagram.com/contact/1652567838289083

     1. سلام وقت بخیر
      ببخشید تو اون قسمت که باید از خودم فیلم بگیرم با نوشتن یک شماره من یک تصویر متفرقه فرستادم و این پیام اومد
      We’re reviewing your info
      It usually takes us around a day. We’ll notify you when the review is finished. If we can confirm your info, you’ll be able to use Instagram again. If we can’t, your account will be permanently disabled
      ایا بخاطر تصویر غلط حسابم از دسترس خارج میشه؟
      الان تو وضعیت Instagram user هست.
      تا یک روز هم گفته برسی میکنه
      راهی هست دوباره اثبات کنم ربات نیستم؟

     2. سلام و احترام؛
      ظاهرا اکانت شما مورد بازبینی و بررسی قرار گرفته و می بایست تا حصول نتیجه منتظر بمانید این بررسی اصولا از 24 ساعت تا یک هفته متغیر است.
      بهتر است در این بازه زمانی از اکانت خود لاگ اوت نکنید.

 150. سلام.من با فیلتر شکن آی پی ثابت وارد اینستاگرام میشم.ولی این بار چندمه ربات تشخیص میشه.پیج رو از حالت ربات درمیارم ولی بعداز یک روز دوباره ربات تشخبص میده

  1. سلام لطفا زودتر جواب بدید من انفالویاب نصب کرده بودم و زیاد انفالو کردم بخاطر همین رفته رو حالت من ربات نیستم هرچی هم تصویر انتخاب می‌کنم و نکست میزنم میگه یه مشکلی وجود داره رد نمیشه اصلا نمیدونم چیکارش کنم لطفا تا دیر نشده راهنمایی کنید چون پیجم رو با پیجای دیگه میشه دید هنوز

 151. سلام لطفا کمکم کنید پیجم بالا نمیاد اینستا میگه یه عکس بفرست که توش یه کاغذ سفید دستته .فرستادم تو صفحم خیلی منتظر موندم ولی درست نشد اگر کسی بلده لطف کنه کمکم کنه

  1. سلام و احترام؛
   مطابق با دستورالعملی که در ایمیل خود دریافت نموده اید اقدام کنید چند روز بعد وضعیت اکانت شما مشخص خواهد شد پس از ارسال این تصویر اکانت شما مورد بازنگری قرار خواهد گرفت. دقت داشته باشید برای رفع تعلیق اکانت خود حداکثر 30 روز فرصت دارید.

 152. سلام لطفا راهنمایی کنید….من مدت زیادی نتونستم برم توی پیجم چون فیلترشکن ها هیچکدوم کار نمیکردن ولی بعد چند هفته بالاخره پیدا کردم و رفتم داخل پیج ، هم پستای دوستام و …. که گذاشته بودن زیاد لایک کردم هم با انفالویاب کسایی که انفالو کرده بودن انفالو کردم در کل زیاد فعالیت کردم حالا ارور من ربات نیستم اومده و هرچی تصاویر انتخاب می‌کنم و میزنم نکست نمیره ، پیجم هم سرجاشه و با پیجای دیگه میشه دید ولی برای خودم خیلی مشکل خورده لطفا بگید چیکار کنم.

 153. سلام من دوهفته هست پیچم بخاطر تشخیص ربات رفته اینستا بودم یهو اومدlm not a robat من تیک زدم بد ایمیل خاست دادم بد شماره تلفن خاست دادم کد اومد وارد کردم بد اومد درحال برسی اطلاعاتتان هستیم یک روز طول میکشد هنوز درست نشده ایدیمو هم سرچ می‌کنم میگه همچین آیدی وجود نداره میشه راهنمایی کنید چیکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   معمولا اثبات ربات نبودن به منظور رفع تعلیق اکانت اینستاگرام کمی زمانبر و اصولا بیش از 24 ساعت به طول می انجامد در این بازه زمانی از اکانت خود خارج نشوید تا زمان حصول نتیجه منتظر باشید.

 154. سلام من دوهفته هست پیچم بخاطر تشخیص ربات رفته اینستا بودم یهو اومدlm not a robat من تیک زدم بد ایمیل خاست دادم بد شماره تلفن خاست دادم کد اومد وارد کردم بد اومد درحال برسی اطلاعاتتان هستیم یک روز طول میکشد هنوز درست نشده ایدیمو هم سرچ می‌کنم میگه همچین آیدی وجود نداره میشه راهنمایی کنید چیکار کنم

  1. سلام و احترام؛
   اصولا بررسی حساب ها بیش از 24 ساعت به طول می انجلمد در این بازه زمانی به هیچ عنوان از پیج خود لاگ اوت نکنید.

 155. سلام وقتتون بخیر، من یه پیج 50kیی دارم و قصد دارم حیطه فعالیتمو تغییر بدم الان نمیدونم چکار کنم که کمترین آسیب به پیجم وارد بشه؟! قصد دارم پستای قبلی رو داخل آرشیو بذارم ولی نمیدونم حذف ناگهانی اون همه پست به پیج آسیب میزنه یا نه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید……

  1. سلام و احترام مینا جان؛
   قطعا تاکنون از این پیج سیگنال هایی برای اینستا فرستاده اید و موضوع پیج شما کاملا مشخص شده است تغییر ناگهانی موضوع پیج منجر به ارسال سیگنال هایی نا مرتبط با موضوع پیج می شود باز هم در این خصوص با یک مشاور اینستاگرامی صحبت کنید.

 156. سلام من اپ اینستگرامو بدلیل عدم ارسال دایرکت به دیگران پاک کردم و بعد اینکه مجدد اپ را نصب کردم اصلا اینستگرام را بالا نمیاره تا من نام کاربری و رمز را وارد کنم و چندروز که همش با این ارور تا اینستگرام را باز می کنم روبرو میشم لطفا راهنمایی کنید ممنون
  Page isn’t available right now
  This may be because of a technical error that we’re working to get fixed. Try reloading this page.

 157. سلام من حدودا 1804 نفر و فالو میکنم و میخوام اون هارو در عرض یک روز انفالو کنم و فقط 400 تا بذارم بنظرتون اینستا فک میکنه رباتم یا نه؟!

  1. سلام و احترام؛
   هر گونه فعالیت غیر طبیعی شما را ربات جلوه می دهد و پیج شما را به خطر خواهد انداخت. بهتر است به مررو آنفالو انجام شود.

    1. سلام و احترام؛
     عدد مشخصی وجود نداره اما بهتره عمل انفالو بین فعالتیه ای روزانه صورت بگیره و به مرور مثلا طی 10 روز انجام بشه.

 158. , سلام و عرض ادب من در اینستا فعالیت میکنم بازاریاب هستم زیره هر پستی کامنت میزنم ریپلای کامنت برام بالا نمیاد فقط موقعی که یکی کامنتمو لایک میزنع میرم میبینم کللی ریپلای دارم و جدیدآ دایرکتها نمیتونم برم بعد از چهار پنج تا دایرکت می‌نویسه ب محدودیت ارسال پیام رسیده اید.از فعالیتم جلوگیری کردن خواهش میکنم کمکم کنید بازم بتونم فعالیت کنم

  1. سلام دوست عزیز حتماً از نوع حساب کاربری خود مطمئن شوید اینکه حساب از ابتدا شخصی بوده است یا به صورت بیزینس اکانت.. و حتماً از انواع فعالیت های مربوط به پیج کاری اطمینان حاصل کنید.

 159. سلام وقت بخیر
  چن مدت پیش چنتا از فالورا رو انفالو کردم
  ی چند روز بعدش
  دوبار از پیجم افتادم بیرون
  بعدش اصلا نمیتونم کسیو فالو کنم هی درخاستم برمیگرده
  چیکار باید کنم پیجم درست بشه؟؟؟؟

  1. سلام و احترام؛
   انجام فعالیت هایی چون فالو و انفالو، لایک یا کامنت گذاری های پی در پی در بازه زمانی کوتاه شما را ربات جلوه می دهد و برای پیج شما خطرناک است.

    1. باید مدت زمانی را صبر کنید تا این محدودیت برداشته شود.
     در حال حاضر محدودیت فالو روی پیج شما اعمال شده است و پیج شما حساس شده در صورتیکه در این مساله مصر باشید، ممکن است پیج خود را از دست بدهید.
     پیشنهاد می کنیم مدت زمان کوتاهی را صبر کنید تا حساسیت رفع شود پس از آن نسبت به این قضیه با احتیاط بیشتری اقدام کنید و سعی کنید فعالیت های پراکنده داشته باشید و به صورت متوالی و زیاد یک فعالیت خاص مثل فالو یا کامنت گذاری را دنبال نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا